جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1388/12/06 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 3542

با دانشگاه ها
دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور

دکتر جاسبي در مراسم افتتاح پروژه هاي واحد کاشمر:
تعداد دانشجويان کشور20 برابر کل دانشجويان پيش از پيروزي انقلاب است


رئيس کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس: اتلاف عظيمي در نيروي انساني داريم


زنگ آفرينش


كوتاه و خواندني


 با دانشگاه ها
  دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور 

دانشگاه آزاد اسلامي واحد نيشابور در ارديبهشت ماه سال 1364 تاسيس شد. اين دانشگاه هم اکنون داراي 72 رشته کارداني، کارداني پيوسته، کارشناسي، کارشناسي ناپيوسته، کارشناسي ارشد ناپيوسته مي باشد. تعداد اعضاي هيات علمي 118 نفر و تعداد کارمندان رسمي و قراردادي 117 نفر مي باشد. ساختمان سلف سرويس با زيربناي 2750 و خوابگاه دانشجويي دختران با زيربناي 6374 از ساختمان هاي تازه احداث دانشگاه مي باشد. تاکنون از اين دانشگاه 11637 نفر فارغ التحصيل شده اند. اين واحد داراي يک ساختمان آموزشي واقع در شهرک قدس (دانشگاه 6) مي باشد.


  دکتر جاسبي در مراسم افتتاح پروژه هاي واحد کاشمر:
 تعداد دانشجويان کشور20 برابر کل دانشجويان پيش از پيروزي انقلاب است 

دکتر جاسبي با اشاره به اينکه تعداد متقاضيان شرکت در آزمون ورود به مقاطع کارشناسي ارشد و دکتري روز به روز درحال افزايش است، گفت: سال آينده تعداد داوطلبان به يک ميليون نفر مي رسد.
به گزارش آنا، دکتر جاسبي در حاشيه بهره برداري از طرح هاي عمراني در دانشگاه آزاد اسلامي کاشمر يادآور شد: درحال حاضر کل ظرفيت دانشگاه هاي کشور در تحصيلات تکميلي به 100 هزار نفر هم نمي رسد يعني کمتر از 10 درصد داوطلبان جذب مي شوند به همين دليل توسعه تحصيلات تکميلي در دستور کار دانشگاه آزاد اسلامي است. وي افزود: دانشگاه آزاد اسلامي تنها نهاد در کشور بوده که روند مهاجرت را معکوس کرده و جلوي مهاجرت از شهرهاي کوچک به کلان شهرها را گرفته است و در پي آن موجب ارتقاي سطح فرهنگ کشور شده است.
دکتر جاسبي گفت: امروز دانشگاه آزاد اسلامي با داشتن 28 هزار عضو هيات، 31 هزار پرسنل، 600 مدرسه سما، 1/5 ميليون دانشجو به بخشي از تاريخ ماندگار انقلاب اسلامي تبديل شده است.
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي گفت: يکي از برنامه هاي اصلي دانشگاه آزاد اسلامي، ارتقاي سطح علوم و تکنولوژي در کشور است و به همين منظور دانشگاه آزاد اسلامي، آمادگي هرگونه سرمايه گذاري در اين زمينه و حمايت مادي و معنوي از نخبگان علمي را دارد.
دکتر جاسبي ادامه داد: کارهاي بزرگي در دانشگاه آزاد اسلامي صورت گرفته است و هدف ما در مسير ارتقاي کيفيت، فتح قله هاي علم و تکنولوژي است.
وي با اشاره به نقش دانشگاه آزاد اسلامي به عنوان محور توسعه نيروي انساني، خاطرنشان کرد: بايد محور توسعه در آموزش عالي در دوره هاي تحصيلات تکميلي باشد تا از اين طريق از خروج ارز و نيروي انساني جلوگيري شود و دانشگاه آزاد اسلامي نيز بنا دارد که با محدود کردن دوره هاي کارداني و کارشناسي به دنبال افزايش دوره هاي تحصيلات تکميلي باشد.
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي گفت: به برکت انقلاب، نظام جمهوري اسلامي و تاسيس دانشگاه آزاد اسلامي، امروز تعداد دانشجويان کل کشور بيش از 20 برابر کل دانشجويان پيش از پيروزي انقلاب اسلامي است و اين در حالي است که جمعيت کل کشور دو برابر شده است.
گفتني است در مراسم افتتاح پروژه هاي عمراني، آموزشي و رفاهي دانشگاه آزاد اسلامي واحد کاشمر، امام جمعه، فرماندار، دکتر سبحاني رئيس منطقه 9 و مشاور رئيس دانشگاه آزاد اسلامي، دکتر حلمي دبير منطقه 9، مهندس کريمي رئيس مرکز اطلاع رساني دانشگاه و ساير مسئولان استاني و دانشگاهي حضور داشتند.

افتتاح پروژه هاي عمراني دانشگاه آزاد اسلامي واحد بردسکن توسط دکتر جاسبي
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد بردسکن از افتتاح و بهره برداري پروژه هاي عمراني اين واحد با حضور دکتر جاسبي، امام جمعه، فرماندار و ساير مسئولان استاني و دانشگاهي خبر داد.
به گزارش آنا، علي اصغر محمدي در اين رابطه اظهار داشت: اين پروژه ها شامل ساختمان آموزشي به مساحت 3 هزار و 600 مترمربع و اعتبار تخصيص يافته 12 ميليارد ريال و با پيشرفت فيزيکي 85 درصد و سايت دانشگاه با زيربناي 30 هکتار و اعتبار تخصيص يافته 400 ميليارد ريال و با پيشرفت فيزيکي 25 درصد است.
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد بردسکن تصريح کرد: اين واحد دانشگاهي داراي 700 دانشجو و 9 نفر عضو هيات علمي است و شامل 14 رشته در مقاطع کارداني و کارشناسي پيوسته و ناپيوسته است.
وي افزود: مساحت زيربناي کل ساختمان هاي واحد بردسکن که شامل امکانات آموزشي، رفاهي، بهداشتي و ورزشي است به 3 هزار متر فضاي روباز و 4 هزار متر ساختمان مسقف مي رسد و مساحت کل زمين در اختيار واحد 30 هکتار است.


  رئيس کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس: اتلاف عظيمي در نيروي انساني داريم 

همايش الگوي توليد و مصرف، توسعه پايدار منابع انرژي و محيط زيست صبح روز چهارشنبه 5 اسفندماه، توسط انجمن متخصصان محيط زيست ايران، با حضور سازمان ها، شرکت ها، نهادهاي دولتي و غيردولتي در دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم و تحقيقات برگزار شد.
به گزارش آفرينش، رئيس کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي بزرگترين اتلاف را در کشور، اتلاف نيروي انساني دانست.
دکتر علي عباسپور، رئيس کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي  در اين همايش   اظهار کرد: بحث الگوي مصرف از مقوله هاي حساس و مهم است و اميدواريم در سال هاي آينده اين بحث تداوم پيدا کرده و در قانون هدفمند کردن يارانه ها و برنامه پنجم توسعه کشور به الگوي مطلوب توليد و مصرف در تمام زمينه ها برسيم.
وي با تاکيد بر فرمايشات مقام معظم رهبري مبني بر عدم اعلام کارهاي مهم تا نتيجه نهايي اذعان داشت: آن چيزي که براي مردم اهميت دارد، نتايج کارها و تصميمات ما است و ما نبايد به محض تصميم گيري در يک زمينه خاص آن را به اطلاع عموم برسانيم.
دکتر عباسپور تاکيد کرد: حقيقتا بحث الگوي مصرف و تجديد ساختار، يک امر حياتي براي کشور است و به دليل مصرف بالاي انرژي در کشور، اين امر در حوزه انرژي لحاظ شده است.
رئيس کميسون آموزش و تحقيقات مجلس گفت: ايران با توليد 4 ميليون بشکه نفت در روز، بيش از يک ميليون بشکه در داخل مصرف مي کند و اين امر نشان دهنده مصرف بالاي انرژي در کشور است که از متوسط جهاني فاصله زيادي داريم.
دکتر عباسپور درخصوص نيروي مازاد در آموزش و پرورش گفت: نيروهاي مازاد آموزش و پرورش شامل دو گروه مي شوند که گروه اول نيروهاي کارآمدي هستند که ديگر مورد نياز نيستند و گروه دوم شامل گروهي است که اصولا کارآمد نيستند. وي ادامه داد: طبق بررسي هاي انجام شده اگر بتوانيم به جاي اين نيروهاي مازاد در آموزش و پرورش از نيروهاي متخصص و فعال استفاده کنيم، شاهد آموزش و پرورشي پويا و خلاق خواهيم بود.
دکتر عباسپور اضافه کرد: متاسفانه بيش از 40 هزار معلم برجسته و باتجربه با مدرک فوق ليسانس خودشان را بازنشسته کردند و آموزش و پرورش را در مهرماه سال 88 با خلا» عظيمي روبه رو کردند.
رئيس کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس گفت: در هيچ کجاي دنيا بازنشستگي براي اساتيد مطرح نيست، اين در حالي است که استادان دانشگاه در ايران پس از 30 سال تدريس بازنشسته مي شوند، که لازم است ما از تخصص، دانش و تجربه آنها درجهت ارتقا و توسعه کشور استفاده کنيم.
دکتر مجيد عباسپور رييس انجمن متخصصان محيط زيست و رييس همايش گفت: از آنجايي که عنوان اين همايش اصلاح الگوي مصرف، منابع انرژي و محيط زيست است، سعي شده موضوعات در قالب مبحث انرژي و توسعه پايدار بيشتر مورد توجه قرار گيرد.
دکتر عباسپور تصريح کرد: تعداد زيادي مقاله علمي به دبيرخانه همايش ارسال شد، همچنين مسئولين همايش درجهت به کارگيري نقطه نظرات و ديدگاه هاي سازمان هاي مربوطه تلاش زيادي کردند. رييس همايش الگوي توليد و مصرف ازجمله حمايت کنندگان اين همايش را شرکت پتروپارس، سازمان انرژي نو ايران، سازمان حمل و نقل و ترافيک، کميته ملي توسعه پايدار، شهرداري تهران، شرکت مديريت و مهندسي فناوران اونيک، مرکز علوم و فناوري هاي پيشرفته، مرکز تحقيقات و مطالعات محيط زيست و انرژي و همچنين تعدادي از واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي عنوان کرد و گفت: در برنامه پنجم توسعه سعي مي کنيم از نقطه نظرات و ديدگاه هاي تمام اشخاص و ارگان هاي مربوطه که در بحث انرژي و محيط زيست فعال هستند و در اين همايش حضور پيدا کرده اند، استفاده کنيم.


 زنگ آفرينش  

 با شماره تلفن        88909727
آماده دريافت و انعکاس نظرات ، پيشنهادات و انتقادات    
شما عزيزان ميباشد .  
 
سود سهام عدالت به حساب واريز شود
سود سهام عدالت که قرار بود پست به در خانه ها بياورد تاکنون محقق نشده و هيچکس دريافت نکرده  پيشنهاد مي شود که با هماهنگي سازمان هاي مربوطه به حساب حقوق واريز شود و فرستادن از طريق پست آن هم در آستانه سال نو با مشکل مواجه خواهد شد.
تهران-غلامي

تعرفه بيمه چرا تغيير کرده؟
قبلا براي پرداخت سهم بيمار معمولا حدود 10 تا 20 درصد بود در صورتي که چندي پيش براي آزمايش به آزمايشگاهي مراجعه کردم حق بيمار حدود 85 درصد دريافت شد، مي خواستم بپرسم چرا بايد تعرفه را تغيير بدهند.
تهران- مهرجو

آلودگي هواي تهران در بوته فراموشي
چند سالي است که خبري از کنترل آلودگي هواي تهران نيست و از کميته اي که تشکيل شده بود هيچ اقدام عملي ديده نشده است و به نظر مي رسد آلودگي هواي تهران به بوته فراموشي سپرده شده است اگر جلو اين مشکل گرفته نشود در آينده بايد خسارات زيادي از لحاظ مادي و انساني بپردازيم.
تهران-يک بيمار قلبي

مردم گيلان مي گويند: چرا گراني با دست مزدها هماهنگ نيست؟
عده اي از حقوق بگيران مي گويند: رشد تورم در جامعه ما به حدي است که ما حقوق بگيران زير خط فقر زندگي مي کنيم وقتي دستمزد 900 هزار توماني را خط فقر اعلام مي کنند پس چگونه با حقوق 270-260 تومان بايد 200 هزار تومان قسط وام بانک را پرداخت کنيم؟ اين بي توجهي به جايي رسيده که مهرداد لاهوتي  نمايند مردم شهرستان لنگرود نيز فريادش بلند شده و در يک مصاحبه درخصوص مشکلات کارگري گفت: وقتي حداقل دستمزد 262 هزار تومان باشد و اقساط وام مسکن 200 هزار تومان تعيين مي شود کارگران و حقوق بگيران با دريافت ناچيزي که دارند هرگز نمي توانند خانه دار شوند و تا آخر عمر بايد محکوم به اجاره نشيني باشند. مهندس لاهوتي در ادامه افزود: متاسفانه رشد تورم با دريافت حقوق بگيران هماهنگ نيست و قيمت مسکن به يکباره در عرض مدت 2 سال 3 برابر شده است. مردم مي پرسند: آيا دستمزد نيروي کار هم به 3 برابر رسيده است؟
رشت - سيد اکبر خوشحال


 كوتاه و خواندني  

عضوهيات علمي دانشگاه تهران:
اجازه ندهيم خوراک فکري بچه ها و جوانان ما را دشمنان تامين کنند
دکتر نفيسه فياض بخش عضو هيات علمي دانشگاه تهران در مراسم جشنواره حريم نور در دانشگاه آزاداسلامي تبريز گفت: اجازه ندهيم خوراک فکري بچه ها و جوانان ما را شبکه هاي غربي تامين کنند. 
به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي واحد تبريز، دکتر نفيسه فياض بخش در اين مراسم گفت: وظيفه خانواده ها منحصرا به تامين خوراک، پوشاک و هزينه تحصيل در مدرسه خلاصه نمي شود، بلکه مهمترين وظيفه يک خانواده اعمال نظارت بر نحوه شکل گيري و الگوپذيري کودکان از شخصيت ها و ترويج افکاري است که توسط شبکه هاي اينترنتي و ماهواره ها همچون سمي به خورد عزيزان ما مي دهند.
دکتر فياض بخش در ادامه تصريح کرد: براي مقابله با اين تهاجم و رقابت با آن بايد ابزارهاي فرهنگي ما با ابتکار عمل و خلاقيت عجين شود چراکه مشکل عمده ما فقدان ابتکار در عرصه فرهنگ مي باشد.
وي در پايان يکي ديگر از راه هاي مقابله با اين تهاجم را شناساندن الگوهاي تاريخ اسلام ذکر کرد و گفت: در آستانه هفته وحدت اساتيد مي توانند با دادن پروژه هاي تحقيقي به دانشجويان گامي در راه شناساندن زناني که در تاريخ اسلام درخشيده اند، بردارند.
پيرسمساري مديرکل امور خانواده و بانوان استانداري استان آذربايجان  شرقي در ادامه اين مراسم گفت: عفاف مفهوم باطني حجاب است و در تشکيل، تحکيم و تعالي خانواده ها نقش مهمي را برعهده دارد. پيرسمساري با اشاره به اينکه مسئله حجاب در همه اديان الهي آمده است، افزود: جامعه اسلامي بايد مبتني بر حجاب باشد، چراکه اين مسئله اي فراجنسيتي مي باشد و مختص زنان نيست بلکه مردان جامعه نيز بايد حدود، حجاب و عفت داشته باشند تا افراد آن از ضريب امنيتي روحي و رواني بالايي برخوردار باشند. وي درپايان اظهار اميدواري کرد: همه زنان جامعه بايد عامل به اين شعار شهدا که سياهي چادر تو رنگين تر از خون من است، باشند.
جشنواره حريم نوربه همت واحد خواهران معاونت فرهنگي دانشگاه آزاداسلامي تبريز با شکوه خاصي درتاريخ 88/12/4 در سالن شهريار اين دانشگاه برگزار شد.
 
اعضاي برتر سال 1388 باشگاه پژوهشگران جوان معرفي شدند
حوزه تسهيلات باشگاه پژوهشگران جوان پس از بررسي مدارک و مستندات ارسالي توسط 52 باشگاه در واحدهاي دانشگاهي و تاييد نهايي برگزيدگان در سطح واحد، فعاليت هاي علمي رتبه  هاي اول واحدها را در هر منطقه، بر اساس يک روش امتيازدهي يکسان، مجددا مورد ارزيابي قرار داد و سه نفر را به عنوان عضو برتر هر منطقه برگزيد و در نهايت از ميان منتخبين مناطق، اعضاي برتر سال 1388 باشگاه پژوهشگران جوان را در سطح کشور انتخاب نمود.
رتبه نخست کشوري: محمد گودرزي، عضو باشگاه پژوهشگران جوان واحد اراک، منطقه 5 دانشگاه آزاد اسلامي، رئيس باشگاه: شهاب خاقاتي; رتبه دوم کشوري: امير بهرامي، عضو باشگاه پژوهشگران جوان واحد گرمسار، منطقه  10 دانشگاه آزاد اسلامي، رئيس باشگاه: صمد صبوري، رتبه سوم کشوري: مصطفي تاتينا، عضو باشگاه پژوهشگران جوان واحد آستارا، منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامي، رئيس باشگاه: مهتاب قريب خاني.
اسامي نفرات برتر در کسب مقام در مسابقات علمي کشور: سيدحميدرضا محدث کسائي، حائز رتبه اول مسابقات ربوکاپ خوارزمي از باشگاه پژوهشگران جوان واحد خوراسگان، منطقه 4 دانشگاه آزاد اسلامي. سروش صرافان صادقي، کسب مقام اول مسابقات ربوکاپ اوپن، از باشگاه پژوهشگران جوان واحد مشهد منطقه 9 دانشگاه آزاد اسلامي. حامد مهجوري، حائز رتبه دوم ربوکاپ خوارزمي، از باشگاه پژوهشگران جوان واحد تبريز، منطقه 13 دانشگاه آزاد اسلامي.

همايش منطقه اي سلامت روان شناختي در واحد کرمانشاه برگزار شد
دکتر محمدباقر ثنايي عضو هيات علمي دانشگاه تربيت مدرس گفت: بحث روانشناسي سلامت از سال 1990 به طور رسمي شروع و به عنوان يک علم و رشته در روانشناسي بيان شد و مساله سلامت و خوب زندگي کردن دغدغه هميشگي انسان بوده و در آينده نيز خواهد بود.
به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي واحد کرمانشاه، وي افزود: گاهي اوقات اين ذهنيت مطرح بوده که زندگي خوب چيست؟ به نظر همگان زندگي خوب خلاصه شده در ثروت، قدرت، مقام است، در حالي که چنين نيست. دکتر ثنايي بيان کرد: نشانه و عوامل زندگي سالم سه چيز است: رابطه مثبت با ديگران، خصوصيات فردي مثبت و تنظيم کيفيت زندگي.در ادامه دکتر کيوان کاکابرايي دبيرعلمي همايش اظهار داشت: تعداد 96 مقاله با محورهاي مختلف ارسال شده که پس از داوري 12مقاله به عنوان سخنراني و 9 مورد به صورت پوستر انتخاب شد.وي افزود: سلامت روان دانشجويان ورودي جديد در دانشگاه آزاداسلامي، بررسي رابطه ويژگي هاي شخصيتي با رضايت زناشويي، رابطه ميزان استفاده ازانيترنت و سلامت روان معلمان مقطع متوسطه شهر کرمانشاه، بررسي عوامل استرس زاي شغلي معلمان، بررسي سلامت روان شناختي دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي واحد کرمانشاه وعوامل مرتبط با آن و بررسي مقايسه اي شاخص هاي بهداشت رواني و ويژگي هاي شخصيتي دانشجويان دختر و پسر دانشگاه آزاد اسلامي نيز ازجمله پوسترهاي پذيرفته شده در اين همايش بود.گفتني است همايش منطقه اي سلامت روان شناختي با محورهاي: دين و سلامت، فرهنگ بومي و سلامت روان شناختي، خانواده و سلامت روان شناختي، آموزش و سلامت روان شناختي و آسيب شناسي سلامت روان شناختي با همکاري واحدها و مراکز منطقه 11 دانشگاه آزاد اسلامي و واحد تهران مرکز به مدت يک روز در دانشگاه آزاد اسلامي واحد کرمانشاه برگزار شد.

با حضور بازرس کميسيون انجمن هاي علمي سازمان مرکزي دانشگاه آزاد اسلامي
ارائه مقاله عضو هيات علمي واحد تهران جنوب در سومين کنفرانس مهندسي معدن ايران
دکتر پيمان افضل عضو هيات علمي واحد تهران جنوب در سومين کنفرانس مهندسي معدن ايران مقاله  خود را ارائه کرد.
به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي واحد تهران جنوب، براساس اين گزارش دکتر افضل در اين کنفرانس که در دانشگاه يزد برگزار شد، به ارائه دو مقاله عناوين "جدايش آنومالي هاي اورانيوم از زمينه در داده هاي ژئوفيزيکي هوا بردي با استفاده از رويش فرکتالي عيار- مساحت در برکه 10000:1 جبال بارز، جنوب شرق ايران" و نيز "طراحي ابعاد بلوک هاي استخراجي کانسار مس سونگون به منظور استفاده در برنامه ريزي توليد معدن" پرداخت.

دبيرهمايش بين المللي خواجه نصيرالدين طوسي:
غربي ها به دنبال محو دانشمندان
 ساير کشورها هستند
دبير دومين همايش بين المللي خواجه نصيرالدين طوسي بررسي زندگي دانشمندان را نوعي مبارزه با جهان علمي غرب دانست و گفت: غربي ها به دنبال اين هستند که دانشمندان کشورهاي ديگر را محو کنند و خودشان از آنها بهره ببرند.
به گزارش ايسنا، دکتر اميرالدين قدرنژاد درخصوص بازتاب برگزاري اين کنگره، عنوان کرد: اصلي ترين بازتاب برگزاري اين همايش اين بود که سراسر کشور متوجه شدند مرکزيتي درست شده که ياد و خاطره اين دانشمند بزرگ را زنده نگه  داشته و درجهت معرفي آن گام برمي دارد.
وي افزود: بسياري از دانشجويان تا سال گذشته اين دانشمند بزرگ را نمي شناختند اما اکنون با برنامه هاي اجرا شده و آثار متعددي که در اختيار دارند نه تنها خواجه نصير را به خوبي مي شناسند; بلکه دراين زمينه صاحب نظر هم شده اند.
قدرنژاد با اشاره به ثبت نام اين دانشمند در دفتر يونسکو در پاريس، اظهارکرد: اين موضوع سبب جهاني شدن چهره خواجه نصير در سراسر دنيا شد و درحال حاضر تمام کشورهاي دنيا مي دانند که ما پيگير آثار و معترفي اين رياضيدان، منجم و عارف هستيم.
دبير دومين همايش بين المللي خواجه نصيرالدين طوسي با بيان اينکه بايد زندگي و کارهاي دانشمندان و مفاخر کشور نمود پيدا کند، عنوان کرد: اين امر نوعي مبارزه با جهان علمي غرب است و غربي ها به دنبال اين هستند که دانشمندان کشورهاي ديگر را محو کنند و خودشان از آنها بهره ببرند، چون اين افراد افتخار هر کشوري محسوب مي شوند، بنابراين اگر بخواهيم با اين گونه کشورها مقابله کنيم که به حق هم هست، بايد زندگي و آثار دانشمندان را معرفي و در دسترس عموم قرار دهيم.

پذيرش مقاله استاد  دانشگاه  آزاد اسلامي
 شيراز در استراليا
مقاله دکتر کامبيز سيدي استاديار دانشگاه آزاد اسلامي شيراز تحت عنوان تصفيه پساب هاي رنگي حاوي ماده رنگزاي زرد قليايي 2در تاريخ 27 ژوئن 2010 در کشور استراليا برگزار مي گردد به صورت سخنراني ارائه خواهد شد.
به گزارش ايسکانيوز، مقاله دکتر کامبيز سيدي استاديار دانشگاه آزاد اسلامي شيراز تحت عنوان تصفيه پساب هاي رنگي حاوي ماده رنگزاي زرد قليايي 2 به روش انعقاد الکتريکي در يک راکتور لوله اي پيوسته در سمينار بين المللي (تحقيقات محيط زيست 2010) که در تاريخ 27 ژوئن 2010 در کشور استراليا برگزار مي گردد به صورت سخنراني ارائه خواهد شد.


 
سياسي
خبر و دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته