جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1390/08/01 - روزنامه سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 4002


آغاز تدوين «سهمي براي دوست»


بن افلك رماني از «استفن كينگ» را سينمايي مي‌كند

توسط موسسه رسانه‌هاي تصويري
«آقا يوسف » به «گوا» مي رود


"نار" هشتم آبان ماه در شبکه نمايش خانگي


اکران "پيتزا مخلوط" همزمان با تهران در شهرستان‌ها


كريمي در "يکي مي‌خواد باهات حرف بزنه"


"تام هنكس" با يک سريال كمدي درتلويزيون


اخبار هنري


 آغاز تدوين «سهمي براي دوست»  

تدوين مجموعه تلويزيوني "سهمي براي دوست" به کارگرداني مسعود اطيابي ويژه نوروز همزمان با تصويربرداري انجام مي‌شود. به گزارش مهر، تدوين مجموعه "سهمي براي دوست" کاري از گروه فيلم و سريال شبکه دو سيما به تهيه‌کنندگي بهروزمفيد از سوي بهزاد مسلح انجام مي‌شود. فيلمنامه اين سريال با مضمون طنز موقعيت به قلم طلا معتضدي به نگارش درآمده و داستان آن درباره اسماعيل و بهرام (دو برادر) است که در بدترين شرايط مالي به سر مي‌برند، آنها براي فرار از اين وضعيت به کارهايي متوسل مي‌شوند که دردسرهاي عجيب و غريبي براي خودشان و ديگران ايجاد مي‌کند.

در اين مجموعه که احتمالاً براي پخش در نوروز 91 ساخته مي‌شود تاکنون اشکان خطيبي، علي سرابي، جمشيد شاه محمدي، مهتاج نجومي، مهشاد مخبري و مسعود ميرطاهري جلوي دوربين رفتند.

از ديگر بازيگران فيلم مي‌توان به رضا فيض نوروزي، فرزين محدث، نويد محمدزاده و عباس اميري اشاره کرد. همچنين بيش از 20 درصد کار در تهران تصويربرداري شده و گروه مشغول گرفتن صحنه‌هايي از "سهمي براي دوست" در تجريش هستند.


 بن افلك رماني از «استفن كينگ» را سينمايي مي‌كند 

«بن افلك» بازيگر و كارگردان سينما، رمان «ايستادگي» نوشته را «استفن كينگ» كارگرداني مي كند. به گزارش (ايسنا)، اين پروژه سينمايي توسط شركت فيلمسازي برادران وارنر تهيه و توليد خواهد شد. به نوشته هاليوود ريپورتر، بن افلك در حال حاضر توليد فيلم «آرگو» را در دست دارد.

ايستادگي رماني ترسناک/فانتزي و آخرالزماني است که توسط استيون کينگ، نويسنده آمريکايي نوشته شده است. وي سناريوي اين کتاب را قبلا در داستان کوتاه گشت‌وگذار شبانه‌ نشان داده بود. رمان «ايستادگي» که يکي از بزرگ ترين کتاب هاي تمام دوران ها است، داستان رو در رويارويي خير در برابر شر را پس از آن که شيوع يک ويروس باعث نابودي بيشتر جمعيت آمريکا مي شود، روايت مي کند. تعداد شخصيت‌هاي اين رمان بسيار زياد است و خطوط داستاني زياد که هر کدام سال هاي زيادي را در بر مي گيرند، بر روي هم همپوشي دارند، ولي تمام تقلاها و تلاش‌هاي صورت گرفته در اين داستان نهايتا به گروهي از بازماندگان ختم مي شود که با شخصيت دجال گونه «راندال فلگ» مي جنگند.

رمان ايستادگي كه در اصل در سال ‌1978 منتشر شد، ولي تا سال ‌1990 که يک بار ديگر با اضافات و ويرايش بعضي قسمت‌هاي آن منتشر شود، به موقعيت «فرقه»گونه‌اي در بين خوانندگان دست يافت. «جورج رومرو» سازنده فيلم هاي ترسناک و برادران وارنر در دهه ‌1980 بيهوده تلاش کردند اين رمان را براي سينما اقتباس کنند. البته يک سريال کوتاه شش ساعته در سال ‌1994 تحت عنوان برداشت آزاد توسط شبکه ABC ساخته شد، و در سال هاي اخير نيز کمپاني «ماروِل کاميکس» داستان اين رمان را به صورت کتاب هاي مصور منتشر کرده که بسيار مورد تحسين قرار گرفته است. اين رمان در اصل در سال ‌1987 منتشر شده بود و سپس در سال ‌1990 با عنوان ايستادگي: ويرايش کامل و حذف نشده، دوباره منتشر شد. کينگ از سال ‌1980تا ‌1990 قسمتي از متن اصلي را بازگرداني کرده و براي اختصار حذف کرد. وي بخش‌هايي را اضافه و تجديدنظر کرده، موقعيت داستان را تغيير داده و بر اين اساس برخي از ارجاعات فرهنگ عامه را به روزرساني کرد. ايستادگي، براي دريافت جايزه فانتزي جهاني براي بهترين رمان در سال ‌1979 نامزد شده بود و براي ساخت يک ميني‌سريال تلويزيوني از شبکه اي‌بي‌سي و يک رمان گرافيکي منتشرشده توسط مارول کميکس نيز از اين رمان اقتباس شده است.


 توسط موسسه رسانه‌هاي تصويري
 «آقا يوسف » به «گوا» مي رود 

فيلم سينمايي «آقا يوسف» که عرضه بين المللي آن را موسسه رسانه هاي تصويري بر عهده دارد، در نخستين حضور بين المللي خود در چهل ودومين دوره جشنواره بين المللي فيلم هند «گوآ» به نمايش در مي آيد. به گزارش روابط عمومي موسسه رسانه هاي تصويري، چهل ودومين دوره جشنواره بين المللي فيلم هند «گوآ» در آذر ماه سال جاري در شهر «گوا» هند برگزار خواهد شد و فيلم سينمايي«آقا يوسف » ساخته علي رفيعي در بخش سينماي جهان اين جشنواره به‌ نمايش درخواهد آمد.

اين فيلم با نقش آفريني مهدي هاشمي، هانيه توسلي، شاهرخ فروتنيان، پگاه آهنگراني، لادن مستوفي،مريم سعادت،ستاره اسكندري، صابر ابر داستان مرد بازنشسته اي را روايت ميکند که از 5 سال پيش پنهان از چشم دخترش در خانه هاي مردم کار مي کند. حوادثي كه در اين خانه‌ها، به ويژه در دومين خانه رخ مي‌دهد، مستقيماً به او ربط پيدا مي‌كند و زندگي او را دگرگون مي‌سازد...

جشنواره بين المللي فيلم «گوا » در سال1952 فعاليت خود را آغاز كرده و از سال 1962 به صورت يک فستيوال رقابتي در آمد.

اين جشنواره با هدف برقراري فضايي متناسب جهت ارائه کارهاي هنري - سينمايي و گسترش ارتباطات فرهنگي ميان مردم کشورهاي جهان در چندين بخش مختلف همچون فيلم داستاني، سينماي جهان ، سينماي هند، فيلم کوتاه و.... برگزار مي شود.


 "نار" هشتم آبان ماه در شبکه نمايش خانگي  

فيلم ويدئويي "نار" ساخته بهار رضايي هشتم آبان ماه وارد شبکه نمايش خانگي مي‌شود. به گزارش مهر، اين فيلم که به تازگي پروانه نمايش خانگي آن صادر شده است، هشتم آبان ماه از سوي پخش الوند به همراه فيلم پشت صحنه وارد بازار خواهد شد.

در خلاصه داستان اين فيلم آمده است: خانباجي صبح اول وقت لباس پوشيده کفش به پا کرده و آماده مي‌شود. وصيت نامه پدرش (که دستور اجري مراسم سنتي ناراندازي است) و انار و کله قند و شاباش و ... را داخل صندوقچه گذاشته و راهي جشن عروسي برادرزاده‌اش مي‌شود. البته خانباجي به عروسي دعوت نشده است... در فيلم "نار" گلاب آدينه، سارا خوئيني‌ها، فقيهه سلطاني، ماه چهره خليلي، سحر قريشي، اميرحسين رستمي، افشين کتانچي، سيروس همتي، البرزنبويان و مليکا پارسا به ايفاي نقش مي‌پردازند.


 اکران "پيتزا مخلوط" همزمان با تهران در شهرستان‌ها 

فيلم سينمايي کمدي "پيتزا مخلوط" همزمان با تهران در شهرستان‌ها اکران مي‌شود. به گزارش مهر، فيلم سينمايي کمدي "پيتزا مخلوط" به کارگرداني حسين قاسمي‌جامي و تهيه‌کنندگي حسين حبيبي خليفه‌لو از 10 آبان امسال روي پرده مي‌رود و قرار است در شهرستان‌ها نيز روي پرده رود.

حبيبي خليفه‌لو با اعلام اين خبر افزود: پوسترهاي تبليغاتي "پيتزا مخلوط" در حال آماده سازي است و از هفته جاري در آستانه اکران فيلم تبليغات محيطي و رسانه‌اي نيز آغاز مي‌شود. اميدوار هستيم با توجه به استقبال اخير مردم از فيلم‌هاي کمدي، اين فيلم نيز مورد قبول مخاطبان سينمارو واقع شود.مجيد صالحي، ليلا اوتادي، سعيد آقاخاني، اليزابت اميني، علي صادقي، مهران غفوريان، يوسف صيادي، محسن قاضي‌مرادي، مينا جعفرزاده، فرهاد بشارتي، الناز حبيبي، عباس ميرزايي، محمد حبيبي و آتيلا پسياني بازيگران اين فيلم هستند.


 كريمي در "يکي مي‌خواد باهات حرف بزنه"  

نيکي کريمي به عنوان يکي از بازيگران فيلم سينمايي"يکي مي‌خواد باهات حرف بزنه" به کارگرداني منوچهر هادي انتخاب شد. به گزارش مهر، حضور نيکي کريمي در فيلم سينمايي "يکي مي‌خواد باهات حرف بزنه" به کارگرداني منوچهرهادي قطعي شد. اين فيلم سينمايي نوشته مشترک هادي و سعيد دولتخاني است که پيش توليد آن از مدتي قبل آغاز شده و درحال حاضر در مرحله انتخاب بازيگر قرار دارد.تهيه‌کنندگي اين فيلم سينمايي که از مضموني اجتماعي برخوردار و درباره پيوند اعضا است را فرشته مهدي زاده برعهده دارد. فيلمبرداري"يکي مي خواد باهات حرف بزنه" در تهران، کرمان و شمال انجام مي‌شود. در خلاصه داستان اين فيلم آمده است: ليلا يک هفته فرصت دارد براي امري حياتي از شوهر سابقش رضايت بگيرد... هادي پيش از اين فيلم سينمايي "قرنطينه" را کارگرداني کرده است.


 "تام هنكس" با يک سريال كمدي درتلويزيون  

سريالي به تهيه كنندگي «تام هنكس» از شبكه‌ي «اچ.بي.او» پخش مي‌شود.

به گزارش (ايسنا)، تام هنكس، بازيگر معروف و باسابقه‌ي سينما، با همكاري «گري گوتزمن» سريالي كمدي را به نام «بازيكنان» براي شبكه‌ي تلويزيوني «اچ.بي.او» تهيه مي‌كند. اين سريال نيم‌ساعتي زندگي ورزشكاران دانشجو را به زباني طنز روايت مي‌كند. «جيمز ايوانز» و «دريل اسكات» تهيه‌كنندگان اين سريال هستند. هنكس و گوتزمن هم به عنوان تهيه‌كننده‌ي اجرايي با اين پروژه‌ي تلويزيوني همكاري مي‌كنند. توماس جفري هنکس هنرپيشه، كمدين، کارگردان، دوبلور و نويسنده‌ي آمريكايي است. وي کارش را با بازي در مجموعه‌هاي تلويزيوني کمدي و خانوادگي آغاز کرد. در سال‌هاي 82-1980 به خاطر بازي در سريال کمدي «دوستان صميمي» مورد توجه قرار گرفت و با ايفاي نقش در فيلم «بزرگ» به‌ شهرت رسيد.


 اخبار هنري 

در جوار حرم امام رضا (ع)

هفتمين جشنواره فيلم رويش در مشهد آغاز شد

هفتمين دوره جشنواره فيلم‌هاي کوتاه ديني رويش با حضور مهمانان و برگزارکنندگان جشنواره فيلم رويش در جوار حرم امام رضا (ع) فعاليت خود را آغار کرد. به گزارش فارس، عصر روز جمعه 29 مهرماه جمعي از سينماگران، کارشناسان مذهبي، هيئت انتخاب و داوري جشنواره، منتقدان و اهالي رسانه در حرم امام رضا (ع) حضور پيدا کردند تا اين دوره از جشنواره فيلم هاي کوتاه ديني در فضاي ملکوتي حرم امام رضا آغاز به کار کند.به اين ترتيب جشنواره رويش به صورت رسمي فعاليت خود را آغاز کرد تا نمايش فيلم ها و برپايي نشست با حضور گسترده هنرمندان شروع شود.هفتمين دوره جشنواره فيلم هاي کوتاه ديني رويش از 29 مهرماه تا دوم آبان ماه در مشهد برگزار مي‌شود. همچنين به گزارش فارس از مشهد، سيدجواد رفائي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هفتمين جشنواره بين‌المللي فيلم کوتاه ديني "رويش" با هدف جريان‌سازي و گسترش رويکرد توليد فيلم با محتواي ديني در فيلم‌هاي کوتاه و بلند و زمينه‌سازي معرفي جريان فيلم کوتاه ديني به فضاي فرهنگي و سينمايي کشور و دامن زدن به توجه فيلم ديني و معنويت و معرفي و شناساندن چهره‌هاي برگزيده اين جشنواره در مشهد برگزار مي‌شود. وي به نمايش آثار روز نخست جشنواره اشاره کرد و افزود: در بخش سينماي ايران، فيلم‌هاي خروسک، عيد و عيدگاه، راست پنجگاه، زني زير يخ‌ها آواز مي‌خواند، راز نگاه، تا مردانمان برقصند، سند آزادي، بودي نبودنت نباشد، مهرآ، شب اول و ابابيل به اکران گذاشته مي‌شود.

با حمايت معاونت امورفرهنگي وزارت ارشاد

برگزيدگان کتاب سال دانشجويي در هفته کتاب معرفي مي‌شوند

برگزيدگان هجدهمين دوره کتاب سال دانشجويي 29 آبان ماه مصادف با آخرين روز هفته کتاب، در دانشگاه تربيت مدرس معرفي مي‌شوند.به گزارش ستاد خبري نوزدهمين دوره هفته کتاب جمهوري اسلامي ايران، انتشارات جهاد دانشگاهي که يکي از نهادهاي شرکت‌کننده در اين دوره از هفته کتاب است، برنامه‌هايي را با محوريت موضوع کتاب در اين هفته فرهنگي برگزار مي‌کند که مهمترين آنها برگزاري هجدهمين جشنواره کتاب سال دانشجويي است که در سطح ملي برپا مي‌شود. جشنواره کتاب سال دانشجويي، هر سال با هدف معرفي بهترين آثار مکتوب دانشجويي و با شرکت تمامي دانشگاه‌هاي کشور و با حمايت جدي معاونت امورفرهنگي وزارت فرهنگ وارشاد اسلامي برگزار مي‌شود.

آثاري که امسال به اين جشنواره ارسال شده است در گروه‌هاي هفتگانه علوم انساني، فني و مهندسي، کشاورزي و منابع طبيعي، پزشکي و دامپزشکي، علوم پايه، معماري و هنر و علوم ديني است. هم اکنون آثار ارسالي در مرحله داوري هستند که پس از اتمام اين مرحله، برگزيدگان هجدهمين جشنواره کتاب سال دانشجويي در آخرين روز از هفته کتاب مصادف با 29 آبان ماه 90، ساعت 9:30 در دانشگاه تربيت مدرس تهران معرفي مي‌شوند. نوزدهمين دوره هفته کتاب جمهوري اسلامي ايران 22 تا 29 آبان ماه سال جاري در سراسر کشور برگزار مي‌شود.

برگزاري همزمان جشنواره بين المللي فيلم كوتاه تهران

بيست و هشتمين جشنواره بين المللي فيلم كوتاه تهران در هشت منطقه فرهنگي كشور كليد خورد.به گزارش روابط عمومي انجمن سينماي جوانان ايران، پس از اتمام برگزاري اين جشنواره در تهران، از پنجشنبه 28 مهر ماه به مدت 5 روز برگزاري اين جشنواره در هشت منطقه فرهنگي كشور كليد خورد.بر اساس اين گزارش هشت شهر اروميه، اهواز، ساري، زاهدان، بجنورد، ياسوج، كرمانشاه و اصفهان مراكز استانهايي هستند كه به مدت 5 روز نسبت به نمايش گوشه اي از آثار بين المللي و 13 سانس مسابقه ايران اقدام خواهند كرد.

در ادامه آمده است مروري بر انيميشن جهان و دنياي پيرامون دو سانس آثار منتخب بين المللي است كه براي علاقه مندان به نمايش در مي آيد همچنين 13 سانس 90 دقيقه اي مسابقه ايران نيز براي ساكنين اين مناطق به نمايش در مي آيد. روابط عمومي انجمن اعلام كرد اين آثار از ساعت 15 الي 21 توسط دفاتر انجمن سينماي جوانان ايران به نمايش درمي آيد و به منظور استفاده تمامي علاقه مندان از اين آثار به زودي كليه آثار منتخب كه موفق به كسب تنديس جشنواره شده اند چه در بخش ملي و چه در بخش بين المللي در شصت دفتر انجمن سينماي جوانان سراسر كشور به نمايش در خواهد آمد كه برنامه آن توسط روابط عمومي اعلام مي شود.

با شروع پخش سري جديد برنامه" خانواده" سيماي کردي

خانواده هاي کرد عراقي ميزبان شبکه سحر مي‌شوند

پخش سري جديد برنامه خانواده سيماي کردي شبکه سحر از ابتداي آبان ماه آغاز مي شود.به گزارش روابط عمومي شبکه جهاني سحر، از اول آبان مجله تلويزيوني" خانواده" که به صورت منظم در ساعات عصرگاهي شنبه تا پنجشنبه در معرض ديد خانواده هاي کرد عراقي قرار مي گيرد، با ساختاري نو و بخش هايي متنوع روي آنتن خواهد رفت. شراره خرازيان تهيه کننده و کارگردان اين مجموعه در همين رابطه گفت: بخش کارشناسي جزء بخش هاي ثابت و هميشگي اين برنامه است که با حضور متخصصان و صاحبنظران مختلف به سرفصلهاي گوناگوني چون سلامت در خانواده، دين و اخلاق، روانشناسي مسايل تربيتي، جامعه شناسي و آسيب هاي اجتماعي و ... مي پردازد.خرازيان در مورد بخش آموزش آشپزي مجله خانواده توضيح داد: استانهاي ايلام، کردستان، آذربايجان غربي و کرمانشاه مقصد سفرهاي گروه توليد برنامه براي تهيه اين آيتم با قالب مستند بوده اند. در اين مستندهاي کوتاه، در محل زندگي يا کار سرآشپزهاي زبده کرد استانهاي مزبور، روند تهيه مواد غذايي و طبخ و آماده سازي آنها تا پايان مرحله تزئين و سفره آرايي انواع و اقسام غذاها، پيش غذاها، دسرها، شيريني ها و ... به تصوير کشيده مي شود.

برنامه خانواده يا " ساباتي سوز" سيماي کردي شبکه سحر هر روز هفته به جز جمعه ها از ساعت 30/18 تا 30/19( به وقت تهران) پخش مي شود.

مدير کل رسانه هاي خارجي وزارت ارشاد خبر داد:

حضور 100 رسانه از 50 کشور جهان در نمايشگاه مطبوعات تهران

مديرکل رسانه هاي خارجي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي از حضور 100 رسانه از 50 کشور جهان در هجدهمين نمايشگاه بين المللي مطبوعات و خبرگزاري ها خبر داد. به گزارش کميته اطلاع رساني هجدهمين نمايشگاه بين المللي مطبوعات و خبرگزاري ها، " محمد جواد آقاجري" افزود: طي سال هاي گذشته حضور نشريات وخبرگزاري هاي خارجي در نمايشگاه بين المللي مطبوعات تهران روند رو به رشدي داشته است.اين مقام مسوول در معاونت امور مطبوعاتي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي ادامه داد: در نخستين سال برگزاري بخش بين الملل نمايشگاه مطبوعات در سال 1386، تنها 27 رسانه از 15 کشور حضور داشتند و در سال جاري اين تعداد به حدود 100 رسانه از بيش از 50 کشور جهان افزايش يافته است.آقاجري ادامه داد: نشريات و خبرگزاري هاي کشورهاي عراق، افغانستان، ارمنستان و سوريه به ترتيب بيشترين حضور را در نمايشگاه مطبوعات امسال خواهند داشت.مدير کل رسانه هاي خارجي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي يادآور شد: بخش بين الملل نمايشگاه مطبوعات از ششم آبان ماه گشايش مي يابد و تا پايان زمان برگزاري نمايشگاه(دهم آبان) برپاست.

هجدهمين نمايشگاه بين المللي مطبوعات و خبرگزاري سوم تا دهم آبان ماه در مصلاي بزرگ امام خميني (ره) تهران برگزار مي شود.

همايش شهداي وحدت دوم آبان برگزار مي‌شود؛

شهر تهران 26 هزار شهيد و 5 هزار نفر جانباز دارد

مديرکل امور ايثارگران شهرداري تهران به آمار شهداي شهر تهران اشاره کرد و گفت: شهر تهران 26 هزار شهيد و 5 هزار نفر جانباز دارد.به گزارش فارس؛ منصور احمد‌لو در نشست خبري همايش بزرگداشت شهداي وحدت که به مناسبت سالروز شهادت سردار سرلشکر پاسدار نورعلي شوشتري، جانشين فرمانده نيروي زميني سپاه پاسداران انقلاب اسلامي که در روز دوم آبان در تالار بزرگ کشور برگزار مي‌شود اظهار داشت: شهيد نورعلي شوشتري عامل وحدت شيعه و سني در کشور بود.

وي ادامه داد: براساس رسالت همه دلسوختگان در اداره کل امور ايثارگران وظيفه خود مي‌دانيم تا نسبت به برگزاري اين همايش اقدام کنيم.وي با اشاره به اينکه در اين همايش از خانواده‌ شهداي سني و شيعه دعوت شده است گفت: با حضور خانواده شهداي سني و شيعه از مناطق خراسان شمالي، رضوي و سيستان و بلوچستان ياد اين شهيد را گرامي مي‌داريم.

احمد‌لو در پاسخ به اين پرسش که آيا شهرداري اين همايش را براي تبليغ انجام مي‌دهد گفت: شهرداري تهران هرگز نياز به تبليغ ندارد اگر کسي هم تصوري به اين شکل دارد بايد تصورش را تغيير دهد. ما وظيفه داريم درست‌نمايي کنيم نه درشت‌نمايي.وي در پاسخ به پرسشي مبني بر تعداد شهداي شهر تهران افزود: در 21 منطقه شهرداري تهران 23 هزار و 480 شهيد که با شهداي شهرري به 26 هزار شهيد مي‌رسد. وي با بيان اينکه در شهر تهران 700 جانباز قطع نخاعي و بيش از 5 هزار نفر جانباز داريم گفت: مناسب‌سازي شهر تهران براي جانبازان يکي از اساسي‌ترين نيازهاي آنها است.

با حضور 60 سينماگر جوان؛

کارگاه تجربيات حاتمي کيا در ايوان شمس برگزار مي شود

ابراهيم حاتمي کيا تجربيات فيلمسازي خود را براي جوانان در ايوان شمس بازگو مي کند. به گزارش روابط عمومي موسسه تصوير شهر، کارگاه تجربيات فيلمسازي حاتمي کيا 5 آبان ماه براي جوانان در ايوان شمس برگزار مي شود.بنابراين گزارش ابراهيم حاتمي کيا در اين نشست که با حضور 60 نفر از جوانان علاقمند به سينما در رده سني 18 تا 25 سال برگزار مي شود از تجربيات خود در زمينه فيلمسازي و اصول و پايه اين هنر سخن خواهد گفت.حاتمي کيا از نسل اول فيلمسازان بعد از انقلاب و دفاع مقدس به شمار مي رود که با فيلم هاي "ديده بان" و "مهاجر" خود را معرفي کرد. وي فعاليت سينمايي اش را از سال 59 با ساخت فيلم هاي کوتاهي چون "صراط" در فضاي جبهه و جنگ آغاز کرد که اين فيلم توانست در سومين جشنواره فيلم فجر سال 63 ديپلم افتخار بهترين فيلم مستند را از آن خود کند .گفتني است اين کارگاه پنج شنبه 5 آبان ماه از ساعت 17 تا 20 با پذيرش محدود در ايوان شمس واقع در بزرگراه شهيد گمنام (جلال آل احمد)، ابتداي بزرگراه کردستان برگزار مي شود و جوانان علاقمند مي توانند جهت ثبت نام و شرکت در اين کارگاه با شماره تلفن هاي 22069946 و 09194767362 از ساعت 18 الي 21 تماس حاصل نمايند.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته