جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1385/09/22 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - چهارشنبه نسخه شماره 2651


آگهي هاي صفحه اول


آگهي هاي صفحه 5


آگهي هاي صفحه 2


آگهي هاي صفحه 3


آگهي هاي صفحه 4


گزارش صفحه 6


آگهي هاي صفحه 7


آگهي هاي صفحه آخر


آگهي هاي صفحه 11


 آگهي هاي صفحه اول 


 آگهي هاي صفحه 5 


 آگهي هاي صفحه 2 


 آگهي هاي صفحه 3 

 

 


 آگهي هاي صفحه 4 


 گزارش صفحه 6 


 آگهي هاي صفحه 7 

کانديداي نمايندگي شوراي اسلامي شهر رشت
مهندس فريدوني با 14 سال سابقه مديريتي حمل و نقل و پايانه هاي استان

 

مهندس فريدوني کانديداي نمايندگي مردم رشت در سومين دوره شوراي اسلامي شهر رشت با کوله باري از تجارب کاري و خدمات مفيد و موثر در دوران مديريت حمل و نقل و پايانه هاي استان و با برنامه ريزي هاي ارزشمند از مردم با فرهنگ رشت دعوت کرد تا با  انتخاب ايشان رويکرد نويني را در شوراي اسلامي شهر رشت مشاهده نمايند. وي بالا بردن کيفيتي شبکه حمل و نقل شهري را با توجه به سوابق کاري خود در اولويت قرار داد، و ابراز اميدواري نموده است که پس از انتخاب و حضور در شوراي اسلامي شهر بتواند مشکلات موجود در امر جابجائي مسافران و شهروندان را بنحو مطلوب حل نمايد و مردم را از معضل بزرگي که اکنون با آن مواجه هستند نجات دهد. آقاي مهندس فريدوني ادعا دارد که با سعي و کوشش و حمايت مردم مي توان مشکلات را برطرف کرد و پيروزي و موفقيت را در سايه حکومت جمهوري اسلامي در آغوش گرفت . وي خطاب بمردم رشت  به آنان وعده داد که اگر به شوراي اسلامي شهر راه يابد خواست هاي برحق مردم را پيگير خواهد شد چون لذتي را غير قابل توصيف تر از خدمت  بمردم نمي شناسم. مهندس فريدوني با يادآوري اين نکته که داراي درجه کارشناسي خبره حمل و نقل از سوي سازمان حمل و نقل و پايانه هاي کشور مي باشد گفت: به واسطه سابقه 14 ساله بعنوان اولين مدير کل حمل و نقل و پايانه هاي استان گيلان تلاش اصلي خود را مصروف بهبود وضعيت حمل ونقل و ترافيک شهر خواهم نمود چون بزرگترين مشکل مردم است. به عقيده ايشان راه هاي مختلفي جهت فرصت هاي متعدد شغلي نظير بکارگيري جوانان بيکار محلات با هر مدرک تحصيلي در پروژه هاي محلي سکونتشان و ترميم شهر صنعتي و بدنبال آن جذب سرمايه و ايجاد فرصت شغلي مي تواند مثمرثمر باشد و علاوه برآن اين مدير مدبر و با سابقه مي افزايد; در حال حاضر مي توانيم  بستر مناسبي جهت جذب سرمايه از طريق مشارکت سرمايه گذاران در پروژه هاي مختلف  شهري که  از سوي مشاوران ذيصلاح معماري وشهر سازي طرح و تعريف مي گردد  آماده نمود. مهندس فريدوني در  اولويت قرار دادن رضايت مردم از خدمات شهري; دخيل نمودن مردم محلات در پروژه ها بطور عملي و برانگيختن دوباره حس شهروندي; اعتقاد به نوآوري و خلاقيت در زمينه درآمدزايي جهت اجراي دقيق و بدون وقفه پروژه هاي شهري با حفظ استانداردهاي کيفي و بررسي نقاط قوت و ضعف وضع موجود و تلاش جهت تکامل قوت از يکسو و برطرف نمودن ضعف ها از طريق بکارگيري مشاوران ذيصلاح در هر زمينه و ارائه ابتکارات لازم جهت جلب رضايت و حمايت مردم مي تواند در پيش برد برنامه هاي درون شهري موثر واقع گردد.

 


 آگهي هاي صفحه آخر 

 

مهندس هاتفي با کارنامه اي درخشان مي گويد:
به گفته هايم جامه عملي مي پوشانم چه ذمه اي گروگان انجام تعهداتي است که برگردن گرفته ام

 

 

  با برگزاري انتخابات 24 آذر ماه سومين دوره شوراهاي شهر هم تشکيل خواهد شد. در استان گيلان بالاخص شهر رشت خوشبختانه کانديداهاي بسياري معرفي شدند که اغلب آنان داراي سوابق درخشان مي باشند که مي توان از نظرات مفيد آنان در شوراهاي شهر استفاده کرد. در اين ميان افراد مشخص هم هستند که لياقت و شايستگي خود را قبلا در کارهاي اجرايي به ثبت رساندند و اين امر مي تواند براي افرادي که مي خواهند خدمتگزاران واقعي را روانه شوراهاي شهر نمايند الگوي مناسبي باشد تا در روز اخذ راي بنام آنان راي خود را بصندوق بياندازند. آقاي مهندس غلامرضا هاتفي محمودآبادي که در شعارهاي انتخابات خود عملي ترين، علمي ترين و کارشناسانه ترين راه حلها  را براي حل مشکلات مديريت شهري ارائه کرد يکي از گزينش هائي است که اکثر مردم برروي انتخاب  او مصرا فعاليت مي کنند. مهندس هاتفي داراي کارنامه درخشان در دوران خدمت خود در شهرهاي فومن، شفت، رودبار و رشت مي باشد و همشهريان عزيز از او بعنوان يک انسان موفق و خود ساخت ياد مي کنند. او در دوران خدمت خود ثابت کرد که موجوديت شهروندان و حقوق آنان براي وي يک اصل است. وي اعتقاد دارد که براي تحقق حقوق شهروندان با فرهنگ گيلاني بالاخص شهر رشت بايد تلاش مضاعف صورت گيرد و بستري مناسب و آبرومند بوجود آيد تا آنان در محيطي مناسب با شئونات اسلامي بتوانند زندگي در خور فرهنگ والاي خود داشته باشند. مهندس هاتفي با اعتقاد راسخ به آينده  شکوهمند اسلامي کشورمان تاکنون در هر شغل و مقامي که داشته رضايت مردم را جلب نموده و با مردم ارتباط نزديکي برقرار داشته است. او مي گويد تعهد مي نمايم که به گفته هايم جامه عمل بپوشانم چه ذمه اي گروگان انجام تعهداتي است که برگردن گرفته ام. کسيکه از گرفتاريها و سختي ها درس عبرت گرفته و تقوي و پرهيزکاري او را از آلوده شدن به کارهايي که بوي خلاف و گناه مي دهد باز داشته است خطاب بمردم مي گويد! حکومت اسلامي بما آموخته است که راه راست را برگزينيم و سنت روش پيامبر هم ما را به آن سو کشانده است. بايد افراط و تفريط ها را کنار بگذاريم و بدانيم که هر کس که ادعايي بي جا و بي مورد داشته باشد در هلاک خويش مي کوشد و هر  که هم که در برابر حق عرض اندام کند نابود مي شود. مهندس هاتفي با ارائه يک برنامه تدوين شده صحيح قصد دارد اين بار در سنگر شوراي شهر رشت خدمتگزار مردم باشد و برنامه خود را هم بمردم ارائه کرده است . نه افراط تفريط فقط صراط مستقيم و خدمت بمردم. او مي گويد نمي توان نشست و فقط ناظم بود بايد دنبال حق رفت و کساني را انتخاب کرد که حق مي خواهند. حق مي گويند و مردم را ولينعمت خود مي دانند. فقط حرف زدن نيست بلکه بايد به گفته هاي خود جامه عمل پوشاند و اين هدف را من (مهندس هاتفي) با خلوص نيت در دل دارم و در صورت موفقيت در انتخابات عمل خواهم کرد.
مهرباني و همددلي و خوبيها و خدمات مهندس هاتفي را از ساکنان مناطق که او در آن مناطق خدمتگزار بود سئوال کنيد و آنگاه با اطمينان به او راي دهيد و مطمئن باشيد که پشيمان نخواهيد شد.

انشا» الله - رشت - سيد اکبر خوشحال

 


 آگهي هاي صفحه 11 


 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
پزشکي و علمي
دانشگاه و خبر
دانشگاه
اقتصادي
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
گزارش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته