جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1391/03/10 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 4164


مذاکره سازندگان «راز پنهان» با دو خواننده پاپ

رضا ايرانمنش:
در تلاش هستم فيلم "5 روز مرخصي" را بسازم


عوامل "كلاه پهلوي"در راه شهرك سينمايي غزالي


پخش"پگاه و پيکر" از شبکه يک


بازي "ويل اسميت"و پسرش در يک اکشن


داريوش ارجمند در"قهر و آشتي"


خبر هنري


كوتاه از هنر


 مذاکره سازندگان «راز پنهان» با دو خواننده پاپ 

سازندگان مجموعه تلويزيوني «راز پنهان» با دو خواننده پاپ براي ساخت تيتراژ اين سريال مذاکره کردند. به گزارش فارس، مجموعه تلويزيوني «راز پنهان» به کارگرداني و نويسندگي «فلورا سام» و تهيه‌کنندگي «مجيد اوجي» اسفند سال گذشته در حوالي طرشت کليد خورد و پس از کار در يوسف آباد، بيمارستان عمل، زعفرانيه، ولنجک، تجريش و ... به نياوران مي‌رود.«راز پنهان» پس از «ناز و نياز» دومين سريال کارگردانش است و يک درام اجتماعي به شمار مي‌رود. داريوش ارجمند، پروانه معصومي، محمود عزيزي، الهام حميدي، عليرضا جلالي‌تبار، کامران تفتي، لادن طباطبايي، کاوه آشنا، حميدرضا محمدي، (باحضور) سعيد پورصميمي و عليرضا جلالي‌تبار در اين سريال بازي دارند.

جلالي‌تبار و تفتي در اين سريال نقش دو جوان به نام‌هاي فرامرز و اميرعلي را بازي مي‌کنند که در دوران کودکي دوستي نزديک با يکديگر داشته‌اند. پس از سال‌ها آن دو به طور اتفاقي با يکديگر ملاقات مي‌کنند و رابطه قديمي دوباره جان مي‌گيرد. با مرور زمان وقايع تازه‌اي آشکار مي‌شوند که اين دوستي تحت‌الشعاع آن‌ها قرار مي‌گيرد. معصومي و ارجمند نيز نقش پدر و مادر فرامرز را  دارند. ساير عوامل توليد پروژه عبارتند از:‌ مدير تصويربرداري: اسماعيل آقاجاني، طراحان گريم: احسان روناسي، شيوا پاک‌نيت ، طراح لباس: مژگان مظفري، صدابردار: محمد کيان ارثي، مدير توليد: عباس دقاقي عکاس مهرداد همراهي و...


 رضا ايرانمنش:
 در تلاش هستم فيلم "5 روز مرخصي" را بسازم 

رضا ايرانمنش براي ساخت فيلمي با موضوع دفاع مقدس از وزير ارشاد قول گرفته است. مي‌گويد براي ساخت فيلم مدام بين مديران سينمايي پاسکاري شده تا اينکه به شفيع آقامحمديان رسيده و او هم گفته چقدر وزير وزير مي‌کني...

«رضا ايرانمنش» در گفت‌وگو با فارس درباره تازه‌ترين فعاليت‌هاي اخير فيلم‌سازي خود، گفت: 10 سال است که در تلاش هستم فيلم «5 روز مرخصي» را بسازم. «5 روز مرخصي» فيلمي دراماتيک درباره جنگ است که از زبان اهالي جبهه مي‌گويد. ‌اين فيلم مي‌خواهد بگويد ما در 8 سال دفاع مقدس مدام نجنگيديم، بلکه عشق هم داشتيم. بچه‌هاي جنگ زندگي هم کردند. رزمنده‌ها فرزندانش را ديدند، به جبهه رفتند و شهيد شدند، بچه‌هاي جنگ به خانواده‌هاي‌شان سر مي‌زدند و به آن‌ها توجه داشتند.

وي افزود: فيلمنامه «5 روز مرخصي» را آقاي احمد مهرآور (خدا کريم) نوشته و بازنويسي نهايي آن را خودم انجام داده‌ام.

ايرانمنش در ادامه توضيح داد: شما تصور کنيد بنده 10 سال براي کسب پروانه ساخت چنين فيلمي، در وزارت ارشاد دوندگي کردم و هيچ کس حمايتم نکرد. دو سال قبل آقاي حسيني وزير محترم فرهنگ و ارشاد اسلامي، در مقابل آقاي احمدي‌نژاد دستور مستقيم براي حمايت از ساخت اين فيلم را دادند. من هزينه‌ آن را 700 ميليون تومان برآورد کردم که ايشان گفتند ما آن را تأمين مي‌کنيم.

وي ادامه داد: حال تصور مي‌کنيد با وجود دستور مستقيم وزير براي حمايت از ساخت فيلم «5 روز مرخصي» برخورد مسئولان سينمايي با من چگونه بود؟ در ابتدا، حمايت از ساخت فيلم طي دستور کتبي از سوي وزير ارشاد به عهده آقاي ميرعلايي (مديرعامل بنياد سينمايي فارابي) گذاشته شد اما ايشان توپ را به زمين آقاي «شفيع آقامحمديان» (مديرعامل مرکز گسترش سينماي مستند و تجربي) انداختند و گفتند چون فيلم اولي هستيد بايد مرکز گسترش سينماي مستند و تجربي از ساخت فيلم حمايت کند.

اين بازيگر سينما خاطر نشان کرد: اما هر وقت با آقاي شفيع آقامحمديان که در مرکز گسترش نشسته‌‌اند تماس مي‌گرفتم جواب تلفن من را نمي‌داد. بعد با تلفن‌هاي مختلف با صداهاي مختلف بالاخره با وي صحبت کردم و گفتم که حمايت از ساخت اين فيلم دستور مستقيم وزير است، اما او گفت: چقدر وزير، وزير مي‌کني! البته شفيع آقامحمديان دوست من هستند.

ما کارهاي زيادي با هم انجام داديم، اما نمي‌دانم که حب سمت و ميز چه خاصيتي دارد که وي را از اين رو به آن رو کرده است و ديگر من را نمي‌شناسد؛ غافل از اينکه چند صباحي نخواهد گذشت که اين ميز را از او مي‌گيرند و بايد مانند من و بسياري ديگر به انتظار پاسخگويي مسئولان جديد باشد، مگر اينکه پارتي داشته باشد!

ايرانمنش تصريح کرد: به خدا قسم در اين 2 سال اخير من به راحتي به دفتر وزير ارشاد رفته‌ام. ايشان جواب تلفن‌هاي من را مي‌دهد و همواره پيگير کار من بودند. اين در حالي است که من براي ديدن آقاي شفيع آقامحمديان 2 ساعت پشت در اتاقش، منتظر ماندم تا بالاخره ايشان را ديدم. بايد بگويم آقاي شفيع آقامحمديان، وزير ارشاد ما هم اين‌قدر فخر نمي‌فروشد که شما مي‌فروشيد!

بازيگر «سجاده آتش» ادامه داد: و اما آقاي ميرعلايي، ايشان هم يک دفتر فيلمسازي مثل دفتر من داشت. يک‌دفعه رئيس فارابي شد و الان هيچ کس را نمي‌شناسد.

ايرانمنش گفت: از درختان پرسيدند شما با اين همه ابهت چرا از يک تبر آهني مي‌رنجيد، درختان گفتند ما از تبر نمي‌رنجيم بلکه ما از دسته تبر مي‌رنجيم که از جنس خود ماست و حال، من نيز از دست کساني رنجيده خاطرم که از جنس خود من هستند. به هر حال اميدوارم با لطف خدا، حمايت جناب آقاي وزير و دست‌اندرکاران سينمايي و پيگيري استاد عزيزم هوشنگ توکلي که تهيه‌کنندگي اين کار را بر عهده گرفتند، ساخت اين فيلم به سرانجام برسد.

ايرامنش در پايان گفت: خدا را شکر مي‌کنم تا به حال به خاطر منافع خودم حرف نزدم، اگر به جهت ساخت فيلم خود گلايه کردم بر خود احساس تکليف کردم که اين حرف‌ها را زدم؛ به دليل اينکه موضوع فيلم به ارزش‌هاي ما مربوط مي‌شود. من بي‌پرده سخن مي‌گويم، جز از خدا از هيچ کس بيمي ندارم. به قول شهيد آويني، هنر آن است که بميري پيش از آنکه بميرانندت،‌ مبدا و منشا حيات آنانند که چنين مرده‌اند.


 عوامل "كلاه پهلوي"در راه شهرك سينمايي غزالي 

 
ايرنا: تصويربرداري بخش هاي پاياني مجموعه تلويزيوني 'كلاه پهلوي' از هفته آينده در شهرك سينمايي غزالي ادامه مي يابد و بازيگران براي ضبط فضاي مربوط به فرمانداري جلوي دوربين مي روند. عوامل توليد اين مجموعه تلويزيوني چندي پيش براي ضبط بخش هاي باقيمانده از فرانسه عازم اين كشور شدند كه سفر آنان هفته گذشته پايان يافت و به تهران بازگشتند. تصويربرداري بخش هاي باقيمانده 'كلاه پهلوي' در شهرك سينمايي غزالي حدود دو ماه به طول مي انجامد و از آنجا كه بخش هايي از دكورهاي اين شهرك بر اثر مرور زمان آسيب ديده است، بازسازي و ساخت دكور از چند هفته پيش آغاز شده است. داريوش فرهنگ، داريوش كاردان، شقايق فراهاني، رضا كيانيان، امين حيايي، گوهر خيرانديش، فرهاد آييش، جمشيد شاه‌محمدي، رضا فياضي، بهاره افشار، محمدرضا شريفي نيا، مريلا زارعي، عباس اميري، صالح ميرزاآقايي، آناهيتا نعمتي، كاظم افرندنيا و ... از بازيگران اين مجموعه هستند.


 پخش"پگاه و پيکر" از شبکه يک 

 
مهر: فيلم تلويزيوني "پگاه و پيکر" به کارگرداني کاوه سجادي حسيني و تهيه‌کنندگي روح‌الله حجازي با روايت ماجراهاي يک سرباز وظيفه از شبکه يک پخش مي‌شود."پگاه و پيکر" داستان سرباز وظيفه‌اي است که در روز خريد عروسي‌اش ماموريت پيدا مي‌کند پيکر شهيدي را تحويل خانواده‌اش دهد از طرفي همسر او پگاه که از ماجرا خبرندارد سبب بروز اتفاقات جالبي مي‌شود.

اين تله فيلم که به سفارش گروه فيلم‌هاي تلويزيوني شبکه يک و تهيه‌کنندگي روح الله حجازي در حال تهيه است، بعد از يک ماه تصوير برداري وارد مرحله موسيقي و صداگذاري شد.چهار بازيگر اصلي "پگاه و پيکر"عبارتند از يوسف خداپرست در نقش، آناهيتا افشاردرنقش، مهرداد جلوخاني و عرفان ابراهيمي.


 بازي "ويل اسميت"و پسرش در يک اکشن 

 
فارس: ويل اسميت بازي در اکشن ماجراجويانه و علمي-تخيلي «پس از زمين» را شروع کرد. اين فيلم را ام نايت شامالان فيلم‌ساز هندي‌تبار مقيم هاليوود کارگرداني مي‌کند. شامالان بر خلاف فيلم‌هاي قبلي خود که نويسنده فيلم‌نامه‌ هم بود، «پس از زمين» را براساس فيلم‌نامه‌اي از دو فيلم‌نامه‌نويس جوان مي‌سازد.خط اصلي قصه فيلم درباره پدر و پسري است که پس از يک فرود اضطراري و سخت، خودشان را در سياره اي پرازموجودات بيگانه فضايي پيدا مي‌کنند.گروه سازنده «پس از زمين» اعلام کرده قصد دارند آن را در سکوت کاملا خبري تهيه کند و اطلاعات زيادي پيرامون آن در اختيار رسانه‌هاي گروهي نگذارند. جيدن اسميت پسر نوجوان ويل اسميت نقش مقابل وي را در اين فيلم بازي مي‌کند. بعد از «در جستجوي خوشبختي»در 4 سال قبل اين دومين فيلم مشترک سينمايي اين دو به شمار مي‌رود.


 داريوش ارجمند در"قهر و آشتي" 

 
خبرآنلاين: علي ژکان مجموعه نمايشي «قهر و آشتي» را با نگاه اجتماعي به مسائلي که در زندگي روزمره رخ مي‌دهد جلوي دوربين برده است. مجموعه نمايش «قهر و آشتي» در 70 قسمت 20 دقيقه‌اي در شهرک فجر تهران تصويربرداري مي‌شود و تاکنون 85 درصد کار تصويربرداري شده است. اين مجموعه به کارگرداني علي ژکان قصد دارد با نگاه اجتماعي به واکاوي مسائل روزمره آدم‌ها بپردازد. «قهر و آشتي» که براي شبکه اول سيما توليد مي‌شود، روايت زندگي ساکنان مجتمع سيزده واحدي مشتاق است که بعد از گذر سال‌ها در دست تعمير است. اشکان جاويد مهندس معمار 42 ساله ساختمان همراه با الهام شايسته مدير شرکت آشيان بر تعميرات خانه نظارت دارند و ... . داريوش ارجمند، کاوه کاويان، مهشيد افشارزاده، ژيلا سهرابي، سعيد پيردوست، اسماعيل پوررضا، شهين تسليمي، شيوا خنياگر، قربان نجفي، رضا بهبودي، حسن خليلي‌فر ... ايفاي نقش کردند.


 خبر هنري 

 از نيمه شعبان صورت مي گيرد

نمايش فيلمهاي برگزيده جشنواره آخرين منجي در تهران

قاضي زاده گفت: از روز ولادت آخرين منجي بشريت به مدت ده روز فيلمهاي برگزيده مربوط به دوره‌هاي گذشته جشنواره توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان تهران در برخي سينماها و تالارهاي فرهنگي براي دانشجويان، طلاب و... و اعضاي کانونهاي فرهنگي هنري مساجد کشور اکران خواهد شد.

به گزارش خبرنگارآفرينش، نشست رسانه‌اي چهارمين جشنواره بين‌المللي آخرين منجي پيش از با حضور «سيد احسان قاضي‌زاده هاشمي» مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان تهران و رئيس شوراي سياستگذاري چهارمين جشنواره بين‌المللي آخرين منجي و «محمدتقي زارعي‌فرد» دبير اجرايي چهارمين دوره جشنواره در اداره کل ارشاد تهران برگزار شد.

زارعي فرد در ابتداي اين نشست با اشاره به آغاز به کار چهارمين دوره جشنواره از ابتداي ارديبهشت ماه گفت: اين دوره از جشنواره حول موضوع مهدويت برگزار مي‌شود.سپس در ادامه مراسم،‌ قاضي‌زاده با اشاره به پيشينه برگزاري جشنواره بين‌المللي آخرين منجي گفت:‌ اين جشنواره با هدف ترويج فرهنگ و ادب انتظار از سال 1386 به عنوان طرح راهبردي مشترک وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و سازمان صداوسيماي جمهوري اسلامي ايران کار خود را آغاز کرد.وي مهمترين نقطه قوت اين جشنواره نسبت به ساير جشنواره‌هاي مشابه را حضور گسترده اقشار مردم در برنامه‌هاي متنوع دانست و افزود: جا دارد از مرحوم «محمد هنر دوست» قائم‌مقام وقت سازمان صدا و سيما و يکي از بنيانگذاران جشنواره آخرين منجي ياد کنيم که رويکردي مشارکتي در بحث مهدويت داشت.وي با اشاره به حوزه شعر، داستان کوتاه و قطعات ادبي به عنوان حوزه رقابتي جشنواره آخرين منجي گفت: افراد علاقه‌مند در سراسر کشور مي‌توانند آثار خود در اين حوزه را تا پنجم تيرماه از طريق نشاني اينترنتي www.akharinmonji.com ارسال کنند.

قاضي‌زاده با اشاره به ابعاد بين‌المللي جشنواره گفت: ‌از طريق رايزني‌هاي فرهنگي جمهوري اسلامي ايران در سراسر کشور، فراخوان جشنواره اعلام شده است.دبير جشنواره ادامه داد: از 7 تا 12 تيرماه داوري آثار برگزار مي‌شود و سپس در 15 تيرماه و همزمان با سالروز ولادت آخرين منجي بشريت، مراسم اختتاميه برگزار مي‌شود.وي افزود: مراسم اختتاميه با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي، قائم مقام سازمان صدا و سيما و تعدادي از نمايندگان کميسيون فرهنگي مجلس همراه خواهد بود و از برگزيدگان هر رشته به ترتيب با سه، دو و يک سکه تمام بهار آزادي تقدير مي‌شود.قاضي‌زاده ضمن نام بردن از 5 موضوع اصلي جشنواره يعني «مهدويت محور صلح جهاني»، «انتظار منجي‌محور اصلاح جامعه»، «نقش انتظار منجي در جنبش‌هاي اجتماعي»، «ولايت فقيه و انتظار در عصر غيبت» و «ولايت‌مداري کليد نجات از فتنه‌هاي آخرالزمان» گفت: ‌قطعات ادبي، داستان‌ها و اشعار منتخب در 3 مجلد جداگانه چاپ مي‌شود و در روز اختتاميه رونمايي
مي‌شود.دبير جشنواره با اشاره به وصول يک هزار و 200 اثر توسط دبيرخانه چهارمين تا امروز، درباره بخش دوم رقابتي جشنواره نيز گفت: فراخوان مقالات از 15 تيرماه اعلام مي‌شود و به مدت 5 ماه تا سالروز آغاز امامت حضرت ولي عصر(عج) ادامه خواهد داشت که مقالات در همايشي سه روزه ارائه مي‌شود و از برگزيدگان با حضور رئيس جمهور تقدير به عمل مي‌آيد.

قاضي‌زاده به برخي ديگر از بخش‌هاي جشنواره چهارم اشاره کرد و گفت:‌برنامه‌هاي ديگري نظير پخش فيلم و کليپ را به مدت 10 روز در سينماهاي منتخب و همچنين پرتال‌ کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد استان تهران به نشاني www.masjed24.ir پخش خواهيم کرد. رئيس شوراي سياستگذاري چهارمين دوره جشنواره بين‌المللي آخرين منجي ابراز اميدواري کرد مباحث مهدويت به موضوعات فرهنگي و هنري محدود نشود و در مسايل اجتماعي و مردمي نيز تسري يابد.

به انگيزه دوبله‌ي سريالي جنايي براي تلويزيون

«رازهاي ميدسامر»؛ سريالي كه پخش آن 15 سال است ادامه دارد

«رازهاي ميدسامر» سريالي جنايي است كه پخش آن از سال 1997 تاكنون ادامه داشته است.به گزارش (ايسنا)، به گزارش آي‌ام‌دي‌بي، «رازهاي ميدسامر» سريال كارآگاهي ـ جنايي از تلويزيون انگليس است كه پخش آن از سال 1997 آغاز شده،‌ اما تنها 90 قسمت آن به روي آنتن رفته است.فاصله بين پخش شدن هر قسمت اين سريال تلويزيوني حتي به چند ماه هم كشيده و به همين دليل تاكنون تنها 15 فصل و دو ويژه برنامه‌ي كريسمس از «رازهاي ميدسامر» به روي آنتن «آي تي وي» رفته است.اين درام تلويزيوني در اصل بر اساس كتاب‌هاي «كرولاين گراهام» ساخته شده است. «آنتوني هورووتيز» كار اقتباس فيلمنامه اين اثر را بر عهده دارد. نام شخصيت اصلي داستان «تام باربي» است. «نيل راجن» در نقش اين كارآگاه ظاهر مي‌شود. «جيسون هيوز»، «سارا بارني»، «كيت وايلدينگ» از ديگر بازيگراني هستند كه در «رازهاي ميدسار» هنرنمايي مي‌كنند. داستان اين سريال درباره قتل‌هاي مرموزي است كه در دهكده خيالي ميدسامر در انگليس رخ مي‌دهند. سريال‌ «رازهاي ميدسامر» هم اينك براي پخش از تلويزيون در حال دوبله است.


 كوتاه از هنر 

 گريزي به نقش بانوي انقلاب در زندگي حضرت امام خميني (ره)

به مناسبت سالروز ارتحال ملكوتي حضرت امام خميني (ه) راديو ايران با تهيه و توليد 5 ويژه برنامه خاطره پير جماران را گرامي مي دارد.محسن ابراهيم مدير روابط عمومي راديو ايران با اعلام اين خبر گفت: راديو ايران به مناسبت گراميداشت ياد و خاطره سالروز ارتحال ملكوتي حضرت امام خميني (ه) 5 ويژه برنامه " هميشه با امام " ، "حكايت يك فراغ" ، " ياد يار" ،" هجرت خورشيد" و " كودكي انقلاب " را براي پخش تهيه و توليد نموده است.

ابراهيم درتشريح اين برنامه ها گفت: "هميشه با امام " كاري از گروه جامعه راديو ايران است كه با حضور كارشناسان مختلف به بررسي ابعاد انديشه حضرت امام خميني (س) در منظرهايي همچون بيداري اسلامي ، توليد ملي ، بصيرت مردم مي پردازد كه در اين راستا حسن هاني زاده(كارشناس مسائل سياسي) ، حسين شريعتمداري مدير مسئول روزنامه كيهان و دكتر محمد صادق كوشكي (استاد دانشگاه) به ارائه ديدگاههاي خود در اين موضوعات مي پردازند."هميشه با امام " 14 خرداد از ساعت 9 صبح به مدت سه ساعت و نيم به تهيه كنندگي و سردبيري حسين نافذ عارفي پخش مي شود.ابراهيم" حكايت يك فراغ " را كاري از گروه فرهنگ اين شبكه راديو يي دانست و گفت: در اين برنامه ادبي روند تحول در شعر انقلاب بعد از رحلت حضرت امام بررسي مي شود .معرفي شعراي معاصر كه در مورد امام شعر گفته اند ، بررسي گزيده اي از فعاليت هاي ادبي در مورد امام از سال 90 تا 91 از ديگر بخش هاي اين برنامه است كه به تهيه كننده – سردبيري حوريه تاجيك ، گويندگي سرور پاكنشان و نويسندگي نگار نجفي ، كارشناس مجري محمود حببيبي كسبي روز يكشنبه 14 خرداد از ساعت 8:40 تا 9 صبح پخش مي شود.مدير روابط عمومي راديو ايران "هجرت خورشيد" را كاري از گروه انديشه اين شبكه راديويي دانست و افزود: در اين ويژه برنامه كه از ساعت 17 به مدت 55 دقيقه پخش مي شود موضوع بيداري اسلامي در انديشه هاي حضرت امام خميني (ه) مطرح مي شود. ابراهيم پخش كلام امام (ه) در خصوص بيداري اسلامي ، گزارشي از همايش اخيري كه در خصوص بيداري اسلامي برگزار شده بود وتاثير انقلاب اسلامي بر بيداري اسلامي با كارشناسي دكتر امير سياه پوش را از ديگر بخشهاي اين برنامه دانست و گفت: "هجرت خورشيد" به سردبيري احمد بيات و تهيه كنندگي حسين ماكنعلي 14 خرداد پخش مي شود.

ابراهيم دو ويژه برنامه "حكايت يار" و " كودكي انقلاب" را كاري از گروه سياست اين شبكه راديويي دانست و افزود: اين دو برنامه در قالب مستندروايي توليد شده كه "حكايت يار" به بررسي سيره عملي امام خميني(ه) مي پردازد و در روز يكشنبه از ساعت 16 به مدت يكساعت و " كودكي انقلاب" به علل شكل گيري وپيامدهاي قيام 15 خرداد و تاثير آن در پيروزي انقلاب اسلامي مي پردازد.

روايت "قصه سيمين" در شبکه چهار

فيلم تلويزيوني قصه سيمين 15 خرداد به روي آنتن شبکه چهار سيما ميرود. به گزارش روابط عمومي شبکه چهار سيما: "قصه سيمين" روايت‌گر زندگي سيمين است که بعد از چند سال متوجه مي‌شود نامزد مفقودالاثرش زنده است و در يکي از آزمايشگاه‌هاي علمي تهران کار مي‌کند او براي يافتن نامزدش و برگرداندن او به تهران مي‌آيد اما در اين رابطه با مشکلاتي مواجه مي‌شود.در اين فيلم بهنوش طباطبايي، اميرحسين صديق، بهناز نائل، مريم معصومي، غزال فخيمي، متين ستوده، محمد رضا موروزي و محمد حسين شمس به ايفاي نقش پرداخته‌اند."قصه سيمين" به کارگرداني رضا کمالي آبان ماه سال گذشته در تهران کليد خورد و طي 20 جلسه در لوکيشن‌هاي مختلف از جمله دانشگاه اميرکبير، مرکز تحقيقات هواشناسي و... تصويربرداري شد.قصه سيمين" به تهيه‌کنندگي پيمان جعفري محصول گروه فيلم و نمايش شبکه چهار سيما است و 15 خرداد ساعت 20:30 از شبکه چهار سيما پخش مي شود.

از دوشنبه 8 خرداد

آغاز اجراي نمايش محيطي « تهران » در سالن تشريفات تئاتر شهر

نمايش محيطي « تهران » نوشته محمد چرم شير به کارگرداني ماهان چرم شير از دوشنبه 8 خرداد ماه در سالن تشريفات مجموعه تئاتر شهر آغاز شد .به گزارش روابط عمومي مجموعه تئاتر شهر ، اين اثر نمايشي نوشته محمد چرم شير از تاريخ ياد شده ساعت 18 در چارچوب اجراهاي محيطي تئاتر شهر ميزبان علاقه مندان تئاتر در سالن تشريفات خواهد بود .در نمايش «تهران» امين موحدي پور به عنوان بازيگر و مارتين شمعون پور به عنوان آهنگساز حضور دارند .شايان ذکر است هم اکنون نمايش هاي « بام طهران » به کارگرداني سيامک صفري سالن انتظار تالار اصلي ، « عشق من حامد بهداد » به کارگرداني افشين هاشمي و زهير ياري در کافه ترياي تالار اصلي ، « سمفوني واژه ها » به کارگرداني مهدي امين لاري در سالن انتظار تالار اصلي و « خيال هاي جاده جاجرود- تهران » به کارگرداني غزاله معتمد در کافه ترياي تالارهاي چهارسو و سايه در قالب اجراهاي محيطي مجموعه تئاتر شهر ميزبان علاقه مندان تئاتر هستند .


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته