جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1391/03/24 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 4173


«تهران‌نو» نصف شد


جشنواره فيلم ويديويي تهران 28 خرداد آغاز به کار مي‌کند

مجيد انتظامي:
تجلي غيرت مردان و زنان ايراني در «سمفوني کارون»


"فريبرز عرب‌نيا"در نقش شهيد چمران


بازگشت دوباره‌ي "حميد سمندريان"به صحنه تئاتر


وحشت فرزند "تام کروز"از ديدن پدرش


پايان ماه عسل "عليخاني" در شبکه سه


خبر هنري


كوتاه از هنر


 «تهران‌نو» نصف شد 

مرحله تدوين و صداگذاري سريال «طهران نو» به تهيه کنندگي علي تقي‌پور براي گروه فيلم و سريال شبکه تهران به نيمه رسيد.به گزارش فارس، علي تقي‌پور تهيه‌کننده سريال گفت: کار تدوين و صداگذاري سريال «طهران نو» با فاصله کمي از تصويربرداري از اوايل خردادماه آغاز و در حال حاضر 50 درصد آن انجام شده است.

وي ادامه داد:واقعيت اين است که ما براي توليد اين سريال استاندارهاي لازم را که در سريال سازي دنيا مرسوم است، رعايت کرده‌ايم.تقي پور تعدد لوکيشن و بازيگر را از ويژگي هاي مهم اين سريال برشمرد و افزود:ريتم سريال «طهران نو» بسيار تند است و کارگردان، کار را نيز با همين حساسيت هدايت کرده است. اميدوارم مجموعه عواملي که در توليد سريال نقش داشتند در نهايت بتواند خروجي رضايت بخشي براي مخاطب باشد.

سريال طهران نو روايت زندگي کيا مقدم است که پس از 12 سال دوري از وطن و شکست در زندگي براي پيگيري کارهاي شخصي به کشور باز مي‌گردد.ولي در همان بدو ورود با اتفاقي رو به رو مي‌شود که زندگي خودش و بسياري را تحت تاثير قرار مي‌دهد. بنابراين گزارش، مهران احمدي، علي سرابي، هومن سيدي، بهروز شعيبي، شقايق دهقان، ندا مقصودي، سميرا ذکايي، ليندا کياني، گلاره عباسي، بهناز جعفري، آتنه فقيه نصيري، پوراندخت مهيمن، سوگل طهماسبي،بيژن افشار، مسعود ميرطاهري، الهام کردا، بهاره رياحي،کيوان خانبگي و... اشکان خطيبي جمعي از بازيگران اين مجموعه است که به ايفاي نقش مي‌پردازند.


 جشنواره فيلم ويديويي تهران 28 خرداد آغاز به کار مي‌کند 

نخستين جشنواره بين‌المللي فيلم ويديويي تهران 28 خرداد‌ماه آغاز به کار مي‌کند. صبح ديروز نشست خبري دومين جشنواره بين‌المللي فيلم ويدويي تهران با حضور «محمد‌رضا عباسيان» دبير جشنواره، «يزدان عشيري» مدير روابط عمومي و جمعي از اهالي رسانه در موسسه رسانه‌هاي تصويري برگزار شد.در ابتداي اين نشست، «يزدان عشيري» با اشاره بر اينکه مراسم افتتاحيه اين جشنواره 28 خرداد ماه همزمان در تهران، جزيره ابوموسي و گيلان برگزار مي‌شود، اظهار داشت: مراسم اختتاميه نيز در ايوان شمس و همزمان در جزيره ابوموسي و رشت برگزار مي‌شود

وي در ادامه افزود:حالا ديگر بايد با نسخه 35 خداحافظي کرد و بر اقتدار سينما ويديو که مدتي هم مغفول مانده بود با همدلي و مساعدت شما خبرنگاران اشاره داشت.عشيري ادامه داد:جشنواره فيلم ويدويي تهران توانسته است تا کنون گام‌هاي موثري بردارد.به گزارش فارس، در ادامه اين نشست «محمد رضا عباسيان» نيز، اظهار داشت: بدون همکاري رسانه‌ها هيچ جشنواره‌اي موفق نخواهد بود.وي در ادامه افزود:اين جشنواره مي‌تواند اتفاق بسيار مهمي در حوزه توليد فيلم‌هاي ويديويي باشد. 10 سال است توليد فيلم‌هاي ويديويي افزايش جدي داشته است. اين موضوع به اين دليل است که صداوسيما و شبکه نمايش خانگي نياز جدي به اين آثار داشته‌اند. به همين دليل سالي 400 فيلم در اين حوزه توليد مي‌شود اما متاسفانه کيفيت آن‌ها افت داشته است.عباسيان تصريح کرد:توجه به کيفيت از اهداف اين جشنواره است و به داوران بخش‌هاي مختلف هم گفته‌ايم که به کيفيت آثار ارائه شده به جشنواره اهميت بيشتري بدهند.

وي در ادامه افزود:سينماگران نامي هم مي‌توانند فيلم ويدويي بسازند. ما در آستانه جمع‌بندي آثار هستيم و استعدادهاي فراواني را مي‌توانيم به سينماي آينده کشور معرفي کنيم.عباسيان ادامه داد:بعد از فراخوان جشنواره حدود 700 اثر به دست ما رسيد و سينماگران شاخص و نامي هم در آن وجود داشت؛ حالا ديگر اين جشنواره و ساختن فيلم ويدويي يک زنگ تفريح نيست بلکه از اين به بعد با دقت نظر بيشتري کار خواهيم کرد.عباسيان ادامه افزود: ما هيچ وقت به اسامي اکتفا نخواهيم کرد و به کيفيت آثار اهميت خواهيم داد؛ چرا که متر و معيار ما بر کيفيت آثار است.وي در ادامه گفت: روز 28 خرداد‌ماه اين جشنواره در تهران افتتاح مي‌شود و همزمان در گيلان و جزيره ابوموسي و 9 سالن سينماي تهران کار خود را شروع مي‌کند و روز 2 تير‌ماه هم اختتاميه همزمان در تهران و جزيره ابوموسي برگزار خواهد شد.وي در ادامه افزود: تعريف فيلم خوب هنوز در سينماي ما جا نيفتاده است؛ به نظر من فيلم خوب فيلمي است که مخاطب عام را جذب کند اما در سينماي ايران انگشت شمار از اين آثار داريم.


 مجيد انتظامي:
 تجلي غيرت مردان و زنان ايراني در «سمفوني کارون» 

رهبر «سمفوني کارون» گفت: اين اثر درباره عظمت، استواري و غيرت مردان و زنان اين سرزمين کهن است که در راه سربلندي و اقتدار ايران در تمام ادوار تاريخ کوشيدند. به گزارش فارس، ارکستر سمفونيک تهران تمرين «سمفوني کارون» به رهبري «مجيد انتظامي» را از روز 23 خرداد‌ماه در سالن رودکي تهران با حضور 40 تن از آهنگسازان خود آغاز کرد.

انتظامي در خصوص تمرين ديروز «سمفوني کارون» اظهار داشت: تمرين ديروز ما به صورت ناقص و بدون حضور سازهاي ضربي و دمام برگزار شد و اميدوارم ادامه اين تمرين‌ها در روزهاي آينده با حضور گروه‌هاي کر، هارپ نوازان و کليه آهنگسازان برگزار شود.

وي با اشاره به اينکه در تمرين امروز بيشتر نوازنده‌هاي سازهاي زهي و بادي حضور داشتند، يادآور شد: «سمفوني کارون» با بيش از 60 نفر آهنگساز در 15 جلسه براي اجراي 16 و 17 تيرماه جاري به تمرينات در روزهاي آينده ادامه مي‌دهد.

سازنده موسيقي متن فيلم «مريم مقدس» تصريح کرد: «سمفوني کارون‌» اثري است درباره عظمت و استواري مردمان اين سرزمين کهن که در راه سربلندي، اقتدار و استواري اين سرزمين در تمام ادوار تاريخ کوشيدند. اين اثر با الهام از طبيعت باشکوه ايران و غيرت مردان و زنان اين مرز و بوم که براي ميهن خود فداکاري و جانفشاني کرده‌اند، ساخته شده است.

انتظامي عنوان کرد: سمفوني کارون در 4 قسمت است که هر قسمت گوياي فصلي از حرکت مردمي و حماسه‌ها‌يي است که در کارون اتفاق افتاده است و مي‌توان به عشق و ايثار حماسه‌هاي دوران دفاع مقدس و همچنين ساخت سد کارون در اين قسمت از جغرافياي کشورمان اشاره کرد.


 "فريبرز عرب‌نيا"در نقش شهيد چمران 

 
فارس: «فريبرز عرب‌نيا» نقش شهيد چمران را در فيلم جديد ابراهيم حاتمي‌کيا بازي مي‌کند. «فريبرز عرب‌نيا» نقش شهيد مصطفي چمران را در فيلم سينمايي «چ» ساخته ابراهيم حاتمي‌کيا ايفا مي‌کند. بنابراين گزارش، همچنين «اسماعيل سلطانيان» و «مريلا زارعي» ديگر بازيگراني هستند که به اين پروژه پيوستند. «مريلا زارعي» بيش از اين در دو فيلم «دعوت» و «گزارش يک جشن» با ابراهيم حاتمي‌کيا همکاري کرده است. بنابراين گزارش، همچنين «فريبرز عرب‌نيا» نيز در فيلم سينمايي «وصل نيکان» با ابراهيم حاتمي‌کيا همکاري داشته است.اين فيلم نيمه تيرماه کليد مي‌خورد. حاتمي‌کيا در پروژه «چمران» سراغ دو روز و دو شب از زندگي شهيد چمران رفته است و از روز بيست و پنجم تا بيست و هفتم مرداد 1358 زندگي شهيد چمران را روايت کرده است.


 بازگشت دوباره‌ي "حميد سمندريان"به صحنه تئاتر 

 
ايسنا: حميد سمندريان با كارگرداني نمايش «بازي استريندبرگ» بار ديگر به صحنه برمي‌گردد. اين نمايش با بازي رضا كيانيان ، هما روستا و احمد ساعتچيان در تماشاخانه ايرانشهر به صحنه مي‌رود.هما روستا كه سال‌ها پيش همراه با همين دو بازيگر در اين نمايش به ايفاي نقش پرداخته بود، درباره اجراي دوباره اين نمايش به ايسنا گفت:پيش از اين قرار بود من اين نمايش را با بازيگران جديد اجرا كنم، اما چون اين روزها مشغله ذهني زيادي دارم، ديدم از عهده اين كار بر نمي آيم كه يك دغدغه ديگر به دغدغه‌هايم اضافه كنم.

بنابراين به اين نتيجه رسيديم كه با همان گروه قبلي و با همان كارگرداني آقاي سمندريان اجرا كنيم.


 وحشت فرزند "تام کروز"از ديدن پدرش 

 
مهر: "تام کروز" روز دوشنبه در گفت و گويي اعلام کرد که نمايش تصويري خشن در فيلم "نسل راک" براي فرزند خردسالش ، مشکلات روحي ايجاد کرده است.اين فيلم که توسط "آدام شانکمن" کارگرداني شده و علاوه بر کروز بازيگراني چون "کاترين زتا جونز" و "الک بالدوين" در آن بازي کرده اند به زودي آماده نمايش خواهد شد. اين داستان گروه هاي راک يا همان گروه هاي معروف به صخره هستند که به دليل رفتارهاي خشونت بار و نوع موسيقي خود اين نام را بر آن ها نهاده بودند.در يخشي هايي از فيلم کروز با گريمي متفاوت و منزجرکننده حاضر مي شود که فرزندش ، "سوري" از ديدن قسمتي از بازي وي با آن گريم دچار وحشت و مشکلات رواني مي شود .اين در حالي است که بسياري از کارشناسان نمايش اين گونه آثار را در سينماي آمريکا براي کودکان منع کرده اند اما همچنان خشونت سوژه مورد علاقه فيلمسازان هاليوودي است.


 پايان ماه عسل "عليخاني" در شبکه سه 

 
فارس: شبکه سه سيما قصد دارد برنامه جديدي را با مجري جديد جايگزين برنامه «ماه عسل» در ماه مبارک رمضان کند. در حالي که پيش از اين اعلام شده بود احسان عليخاني مشغول تحقيق و انجام مراحل ساخت سري جديد برنامه «ماه عسل» براي ماه رمضان امسال است، خبر رسيد که شبکه سه سيما تصميم گرفته تا برنامه ديگري را جايگزين اين برنامه پرمخاطب تلويزيوني کند. بنا بر اين گزارش، اين برنامه «با اجازه خدا» نام خواهد داشت و پيش از اذان مغرب و افطار روي آنتن شبکه سه خواهد رفت. همچنين شنيده مي شود «علي ضياء» از گزينه هاي جدي است که شبکه سه سيما براي اجراي اين برنامه با وي وارد مذاکره شده است. برنامه جديد «با اجازه خدا» از چندين بخش مختلف تشکيل شده و شبکه سه قصد دارد تيتراژ ابتدايي و انتهايي اين برنامه را با حضور چند خواننده پاپ بسازد.


 خبر هنري 

 پورحسيني بر صحنه تئاتر

پويان به سراغ "کريولانوس" شکسپير مي‌رود

علي پويان قصد دارد نمايش "کريولانوس" نوشته ويليام شکسپير را با حضور چهره‌هاي برجسته بازيگري تئاتر دي‌ماه سال جاري در سالن اصلي مجموعه تئاتر شهر به صحنه ببرد. پويان درباره جديدترين فعاليت خود در زمينه کارگرداني تئاتر در سال جاري به مهر گفت: قصد دارم نمايشنامه "کريولانوس" اثر شکسپير را که اثري سلحشورانه و تراژدي عميقي است و تا به حال در ايران اجرا نشده، دي‌ماه سال جاري در سالن اصلي مجموعه تئاتر شهر به صحنه ببرم. وي ادامه داد:اين نمايشنامه روايتگر داستان سرداري به نام کريولانوس است که با قول محافظت از مردمانش در مقابل حمله دشمنان به قدرت مي‌رسد اما در زمان حمله دشمن بر عهد خود وفادار نمي‌ماند و فرار مي‌کند. اما مادر کريولانوس در حمايت از مردم دلاوري کرده و در مقابل دشمن مي‌ايستد.

اين کارگردان تئاتر درباره گروه بازيگري نمايش "کريولانوس" گفت: قرار است در اين نمايش که 10 بازيگر اصلي دارد هنرمنداني چون پرويز پورحسيني، ايرج راد، سياوش تهمورث، محمد مطيع، اصغر همت، ژيلا سهرابي، کريم اکبري مبارکه، محمد ساربان، ليلا موسوي، زري اماد، کياندخت کيانفر و امير مولوي به ايفاي نقش بپردازند. پويان درباره ساير عوامل نمايش افزود: طراحي صحنه اين اثر نمايشي را مجيد ميرفخرايي عهده دار است و سعيد ذهني آهنگساز و بهينه خوشنويسان طراحل لباس اين نمايش هستند.علي پويان پيش از اين نمايش‌هايي چون "سوءتفاهم"، "حماسه عشق"، "در آتش"، "بدرود امپراطور" و "رودکي، جادوگر واژگان سبز" به صحنه برده است.

4 تير و باحضور مديران روابط عمومي انجام مي شود :

تقدير از سرآمدان روابط عمومي هاي ايران

در اولين دوره آيين معرفي سرآمدان روابط عمومي ايران از برترين و توانمند ترين روابط عمومي هاي کشور که توانسته اند بيشترين امتياز را در رتبه بندي ها کسب کنند تقدير خواهد شد . به گزارش ستاد خبري نخستين همايش معرفي سرآمدان روابط عمومي ايران هوشمند سفيدي دبيرکل اولين همايش سر آمدان روابط عمومي هاي ايران با بيان مطالب فوق افزود : هدف از برگزاري اين همايش ترغيب روابط عمومي ها براي طي مسير سر آمدي و اهتمام براي انطباق وضعيت خود با شاخص هاي سر آمدي در روابط عمومي خواهد بود. وي افزود: يک روابط عمومي سر آمد بايد بتواند زيرساخت هاي يک روابط عمومي پيشرقته را داشته باشد تا بتواند موجبات رضايت و خشنودي جامعه مخاطبان وسازمان مربوطه را کسب کند .سفيدي در تشريح برنامه هاي برگزاري همايش سر آمدان روابط عمومي خاطرنشان کرد : اين برنامه در دو بخش پيگيري خواهد شد که بخش اول برگزاري همايش درچهارم تير و بخش دوم برگزاري کارگاه آموزشي در روز سوم تير خواهد بود. دبيرکل نخستين همايش سر آمدان روابط عمومي هاي ايران در ادامه افزود :در ايين معرفي سر آمدان روابط عمومي روابط عمومي که تعهد به سر آمدي دارند معرفي و از آنها تقدير خواهد شد ؛نحوه ارزيابي هم بر اساس براساس امتياز بندي و کسب امتياز بيشتر خواهد بود به نحوي که هر روابط عمومي که بتواند 70 درصد امتيازات را کسب کند گواهينامه سر آمدي و تنديس طلايي و هر روابط عمومي که توانايي کسب تمام امتيازها را داشته باشد موفق به دريافت ايزو يا گواهينامه استاندارد خواهد شد.

خاطر نشان مي گردد نخستين دوره آيين معرفي سرآمدان روابط عمومي ايران 4خرداد در مرکز همايش هاي بين المللي سازمان صدا و سيما و با حضور رئيس سازمان استاندارد؛قائم مقام سازمان ملي بهره وري ، دبيرکل نخستين همايش سر آمدان روابط عمومي هاي ايران ؛مديران روابط عمومي دستگاههاي اجرايي و کارشناسان علم روابط عمومي برگزار خواهد شد.

"خوابم مي آد" در فرهنگسراي اشراق

فيلم سينمايي " خوابم مي آد" به کارگرداني رضا عطاران وبازيگري اکبر عبدي ، مريلا زارعي ، سروش صحت، ويشگاآسايش و ...از امروز 24 خرداد ماه در فرهنگسراي اشراق اکران مي شود. به گزارش روابط عمومي فرهنگسراي اشراق؛اين فيلم داستان رضا معلمي ساده و درستکاراست که به سن ميانسالي رسيده است با دختري آشنا مي شود که براي پيوند کليه خواهرش با مشکل روبرو است و رضا را ترغيب به کارهايي ميکند که باب ميلش نيست ...علاقمندان جهت تماشاي اين فيلم مي توانند همه روزه درسانس هاي 14-16- 18 به نشاني فلکه دوم تهرانپارس – انتهاي خيابان جشنواره – فرهنگسراي اشراق _ سينما گلبانگ مراجعه وياجهت رزرو بليط با شماره تلفن 77327683 تماس بگيرند.

پنجشنبه و جمعه اين هفته

ساعت اجراي نمايش «خيال هاي جاده تهران . جاجرود» تغيير خواهد کرد

ساعت اجراي نمايش « خيال هاي جاده جاجرود. تهران » پنجشنبه و جمعه اين هفته تغيير خواهد کرد. به گزارش روابط عمومي مجموعه تئاتر شهر ، اين اثر نمايشي که از 19 ارديبهشت به کارگرداني غزاله معتمد در کافه ترياي تالار هاي چهارسو سايه اجراي خود را آغاز کرده است ، فردا پنجشنبه 25 و جمعه 26 ارديبهشت ماه استثنا در ساعت 16 ميزبان علاقه مندان تئاتر خواهد بود . شايان ذکر است نمايش « خيال هاي جاده جاجرود » در قالب اجراهاي محيطي مجموعه تئاتر شهر تا نهم تير با بازي نسيم ادبي ، رويا جاويد نيا ، بهاره رهنما ، الهام کردا و ناهيد مسلمي در کافه ترياي تالار چهارسو سايه پذيراي علاقه مندان تئاتر خواهد بود .


 كوتاه از هنر 

 همزمان با عيد مبعث فرهنگ‏سراي هنگام بعثت خاتم‏الانبيا (ص) راجشن مي‏گيرد

فرهنگ‏سراي هنگام به مناسبت سالروز مبعث رسول اکرم(ص)، روز يک‏شنبه 28 خردادماه جشن مبعث را برگزار مي‏کند.به گزارش روابط عمومي فرهنگ‏سراي هنگام؛ مراسم «جشن مبعث» روز يک‏شنبه 28 خردادماه از ساعت 19 تا 21 برگزار مي‏شود. در اين مراسم برنامه‏هاي متنوعي از قبيل: تواشيح، موسيقي سنتي، مداحي، نمايش طنز، مسابقه حضوري، و... اجرا مي‏شود. برپايه اين گزارش، هدف از اجراي اين برنامه گسترش و تعميق شناخت شهروندان از الگوهاي ديني و گرامي‏داشت روز مبعث است. علاقه‏مندان براي شرکت در اين برنامه مي‏توانند به نشاني ميدان رسالت، ميدان الغدير، بلوار دلاوران، خيابان آزادگان شمالي، جنب فروشگاه شهروند، فرهنگ‏سراي هنگام مراجعه کنند و براي آگاهي بيشتر با شماره تلفن 77491491 تماس بگيرند.

در نشست خبري ستاد عالي كانون هاي فرهنگي و هنري مساجد كشور عنوان شد:

برگزاري جشنواره "منتظر آسماني" تا پايان امسال

معاون آموزش و پژوهش ستاد عالي كانون هاي فرهنگي و هنري مساجد كشورگفت:برگزاري دوره آموزشي سفيران آسماني با شركت بيش از سه هزار نفر از ائمه جماعات سراسر كشور آبان ماه در قم، برگزاري تفسير قرآن در مساجد، دوره هاي تربيت مربي كودكان، برگزاري همايش مساجد فعال قرآني، برگزاري دوره جامع حفظ قرآن كريم، برگزاري جشنواره نرم افزار آموزشي اصول و عقايد و دوره آموزشي "منتظر آسماني" را بخش ديگري از برنامه هاي اين معاونت تا پايان امسال اعلام كرد.

به گزارش خبرنگار آفرينش، "محمدرضا جعفري" در نشست خبري ديروز سه شنبه اظهار داشت: طرح تلاوت نور شامل تلاوت يك يا دو صفحه از قرآن كريم است كه پس از اقامه نماز در مساجد يا مراكز مجري اين طرح به اجرا در مي آيد.وي ادامه داد:بر اساس طرح تلاوت نور مساجد متقاضي اجراي طرح پس از تكميل فرم درخواست و ارايه به دبيرخانه استان، قرآن دريافت كرده و به ازا هر مسجد 25 جلد قرآن اهدا خواهد شد.جعفري ادامه داد: كانون هاي فرهنگي و هنري مساجد با بيش از 13 هزار كانون در سراسر كشور فعاليت هاي گسترده اي براي غني سازي اوقات فراغت جوانان و نوجوانان دارد و مهمترين مركز براي ترويج فرهنگ قرآن و سيره اهل بيت عليهم السلام، نهادينه كردن باورهاي ديني و اعتقادي و جذب جوانان در مساجد به شمار مي رود.وي افزود: هويت بخشي به جوانان با دادن نقش به آنان، شناسايي و پرورش استعدادهاي جوانان در حوزه دين، احيا كاركردهاي مساجد، عمران معنوي مساجد با هدف رسيدن به مسجد طراز اسلامي و ايجاد تغيير نگرش در متوليان مسجدي نسبت به مساجد، بخش ديگري از برنامه هاي اين ستاد را در بر مي گيرد. معاون آموزش و پژوهش ستاد عالي كانون هاي فرهنگي و هنري مساجد درمورد ديگر برنامه هاي اين معاونت در سال جاري گفت: پنجمين دوره آموزشي فرهنگي انديشه هاي آسماني ويژه چهار هزار نفر از هنرمندان مسجدي در دو قالب آموزش هاي انديشه اي و مهارتي در حوزه هنر انقلابي و حوزه هاي مرتبط با آن از جمله اين برنامه ها است.

جعفري هدف از برگزاري اين دوره را تبيين مفهوم هنر متعالي و ارايه فرانماي هنرمند تراز انقلاب اسلامي و تشكيل شبكه بزرگ هنرمندان انقلابي با رويكردي تحول مدار بر مبناي تقويت هويت انقلابي در قالب استراتژي هنر هم افزا عنوان كرد و افزود: اين دوره آموزشي در قالب سه طرح "رابطه"، "انس" و "هنمون" به اجرا در مي آيد. معاون آموزش و پژوهش ستاد عالي كانون هاي فرهنگي هنري مساجد كشور با بيان اينكه مخاطبان اين دوره 25 هزار نفر از اعضاي كانون ها هستند، يادآورشد: اين افراد دوره آموزشي از راه دور را در مدت چهار ماه سپري خواهند كرد.جعفري تحقق بيش از سه و نيم ميليون نفر ساعت آموزشي، توليد 22 محصول فاخر فرهنگي، ارايه بيش از 30 ميليارد ريال خدمات آموزشي و آموزش تخصصي يك هزار مدير حرفه اي را برخي از دستاوردهاي برگزاري اين دوره عنوان كرد.

«راه طولاني خانه» هم اينترنتي شد!

موج سريع كپي سريال‌هاي تلويزيوني در اينترنت

كمتر از يك هفته از پخش سريال «راه طولاني خانه» از شبكه اول سيما مي‌گذرد، اما قسمت‌هاي اول اين سريال در سايت‌هاي اينترنتي قابل دانلود است.به گزارش (ايسنا)، قسمت اول و دوم اين سريال با گذشت زمان اندكي از پخش تلويزيوني، در سايت‌هاي اينترنتي به اشتراك گذاشته شده است و كاربران اينترنت مي‌توانند به راحتي اين قسمت‌ها را ببينند و حتي آنها را در آرشيو شخصي خود دانلود كنند.اين نخستين بار نيست كه يك سريال تلويزيوني همزمان با پخش روي اينترنت قرار مي‌گيرد اما سرعت آپلود شدن اين سريال بر روي اينترنت و فاصله اندك آن با پخش جالب توجه است كه انتظار مي‌رود بقيه قسمت‌هاي آن نيز به ترتيب و با فاصله كمي از پخش روي اينترنت قرار گيرند. به گزارش ايسنا‌، سريال «راه طولاني خانه» براي پخش در ماه رمضان سال گذشته ساخته شد اما در آن زمان پخش نشد؛ طبق اعلام شبكه اول اين سريال براي پخش در ماه رمضان امسال هم كانديد بود اما در نهايت شاهد پخش آن زودتر از ماه رمضان بوديم.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته