جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1391/03/31 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 4178


مسابقات بين المللي قرآن كريم


پخش «سهمي براي دوست» از شنبه آينده


گوي بلورين كارلووي واري به «هلن ميرن» و «سوزان ساراندون» اعطا مي‌شود


"مريل استريپ"در فيلم "جورج کلوني"


پوريا پورسرخ به "مرد نقره اي" پيوست


"سوت پايان"كريمي در راه جشنواره‌هاي جهاني


ميلاد کي‌مرام "ژنرال" مي‌شود


خبر هنري


كوتاه از هنر


 مسابقات بين المللي قرآن كريم 

رئيس ستاد عالي مسابقات بين‌المللي قرآن كريم با اشاره به اينكه تلاش كرده ايم تا مسابقات بين المللي قرآن ‏جمهوري اسلامي ايران را به بهترين نحو ممكن برگزار كنيم، از همكاري مؤسسات و نهادهاي قرآني براي ‏برگزاري هرچه بهتر اين مسابقات خبر داد. ‏به گزارش ستاد خبري بيست و نهمين دوره مسابقات بين‌المللي قرآن كريم، مراسم افتتاحيه بيست و نهمين دوره مسابقات بين المللي قرآن جمهوري اسلامي ايران عصر روز يك شنبه، 28 خرداد ماه، با حضور حجت الاسلام والمسلمين محمدي گلپايگاني، رئيس دفتر مقام معظم رهبري، سيدمحمد حسيني، وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي، حجت الاسلام والمسلمين علي محمدي رئيس ستاد عالي مسابقات بين‌المللي قرآن كريم و نماينده ولي فقيه در سازمان اوقاف و امورخيريه، جمعي از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي، سفراي كشورهاي اسلامي و استاندار و ائمه جماعات استانها در سالن همايش هاي برج ميلاد تهران برگزار شد.

در ابتداي اين مراسم و پس از طنين انداز شدن سرود ملي كشورمان، عباس هاشمي، نفر اول رشته قرائت بيست و هشتمين دوره مسابقات بين المللي قرآن به تلاوت آياتي از قرآن پرداخت و پس از آن گروه مديحه سرايي پيامبر اعظم(ص) به اجراي برنامه پرداخت.در ادامه اين مراسم حجت الاسلام والمسلمين علي محمدي، نماينده ولي فقيه و سرپرست سازمان اوقاف و امور خيريه طي سخناني با اشاره به عيد بزرگ مبعث و تبريك اين عيد به همه حاضران، گفت: عيد مبعث عيد آزادي و رهايي بشريت و مسلمانان است.

حجت الاسلام محمدي در ادامه با اشاره به اينكه خداوند در سوره مبارك رحمن به بيان نعمت هاي مادي و معنوي خود اشاره فرموده و اولين نعمت را تعليم قرآن دانسته است، گفت: خدا را بر اين نعمت عظيم و بي نظير شاكريم كه برترين نعمت خود را به ما هديه فرمود.نماينده ولي فقيه در سازمان اوقاف و امور خيريه در ادامه با بيان اين سخن امام خميني (ره) «هان اي قطره هاي جدا افتاده از اقيانوس قرآن و اسلام به خود آييد و به اين اقيانوس بپيونديد تا به زندگي شرافتمندانه برسيد» گفت: اميدواريم اين سخن ارزشمند امام (ره) را سرلوحه خود قرار دهيم.حجت الاسلام محمدي در ادامه به بيان جزئياتي از بيست و نهمين دوره مسابقات بين المللي قرآن كريم جمهوري اسلامي ايران پرداخت و خاطرنشان كرد: در اين دوره از مسابقات شركت كنندگان در دو رشته قرائت و حفظ حضور دارند كه در رشته حفظ قرآن 47 نفر و در قرائت نيز 56 نفر با هم رقابت مي كنند.

وي تصريح كرد: قضاوت مسابقات را 14 داور خارجي و داخلي بر عهده دارند كه در اين بين 5 نفر ايراني و 9 نفر خارجي هستند. در اين مسابقات در رشته قرائت، قاسم مقدمي از استان خوزستان و معتمدي در رشته حفظ از استان اصفهان نمايندگان ايران در اين مسابقات هستند.نماينده ولي فقيه در سازمان اوقاف و امور خيريه در ادامه به برنامه هاي جنبي بيست و نهمين دروه مسابقات بين المللي قرآن جمهوري اسلامي ايران پرداخت و گفت: از جمله برنامه هاي ما همايش تجليل از بانوان فعال در عرصه قرآني است كه امروز 31 تير ماه برگزار خواهد شد و در آن از 29 بانوي فعال در عرصه قراني تجليل خواهد شد.

حجت الاسلام محمدي اظهار كرد: بخش ديگري از برنامه هاي جنبي ما همايش پژوهش هاي قرآني است كه تاكنون بيش از 550 مقاله به دبيرخانه اين همايش رسيده است كه از نفرات برتر تجليل خواهد شد.وي در ادامه به برپايي نمايشگاهي از محصولات قرآني در حاشيه اين مسابقات اشاره و تصريح كرد: در اين نمايشگاه آثار قرآني در معرض ديد علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

نماينده ولي فقيه در سازمان اوقاف و امور خيريه در پايان به تلاش 12 كميته تخصصي براي برگزاري مسابقات بين المللي قرآن جمهوري اسلامي ايران به بهترين وجه اشاره كرد و گفت: در اين دوره از مسابقات براي اولين بار از اساتيد و دانشجويان مختلف به خصوص دانشكده هاي علوم قرآني و نيز مؤسسات و نهادهاي قرآني براي برپايي مسابقات كمك گرفته شد.


 پخش «سهمي براي دوست» از شنبه آينده 

تهيه‌كننده‌ي سريال «سهمي براي دوست» از پخش اين مجموعه از شنبه‌ي هفته آينده ـ سوم تير ماه ـ خبر داد. بهروز مفيد در گفت‌وگو با (ايسنا)،‌ گفت: سريال «سهمي براي دوست» كه چندي پيش تحويل شبكه داده شد، از شنبه هر شب ساعت 21 و 15 دقيقه از شبكه دو سيما به روي آنتن مي‌رود.وي در آستانه‌ي پخش اين سريال، خطاب به مخاطبان «سهمي براي دوست» گفت: «سهمي براي دوست» يك مجموعه‌ي مفرح و شاد است كه از طنز بهره گرفته و تلاش شده تا علاوه بر فضايي شاد، حرفي براي جوانان داشته باشد؛ همان طور كه مطلع هستيد پيام اين سريال بيشتر خطاب به جوانان است بنابراين اميدوارم حرفي براي آْنها داشته باشد.

همچنين او در پاسخ به پرسش ديگري مبني بر اينكه در حال حاضر طنز در تلويزيون خيلي كم‌رنگ شده است، فكر مي‌كنيد در اين شرايط «سهمي براي دوست» به عنوان يك برنامه‌ي مفرح و شاد چقدر ديده شود؟ اظهار كرد: فكر مي‌كنم بهتر است به اين سوال در پايان و بعد از اتمام اين مجموعه پاسخ داد؛ چرا كه در حال حاضر با توجه به تعدد شبكه‌ها و فصل تابستان نمي‌توان ارزيابي كرد؛ به نظر من اگر پخش اين مجموعه در پاييز و زمستان اتفاق مي‌افتاد در ديده شدن آن كمك بيشتري مي‌كرد ولي در كل تلويزيون از اين جايگاه برخوردار است كه در هر شرايط تعدادي از مخاطبان خود را داشته باشد.


 گوي بلورين كارلووي واري به «هلن ميرن» و «سوزان ساراندون» اعطا مي‌شود 

«هلن ميرن» و «سوزان ساراندون»، بازيگران سرشناس هاليوود در جشنواره‌ي فيلم كارلووي واري مورد تقدير قرار خواهند گرفت.به گزارش (ايسنا)، برگزاركنندگان چهل‌و‌هفتمين جشنواره‌ي فيلم كارلووي واري جمهوري چك اعلام كردند، «هلن ميرن» و «سوزان ساراندون» به پاس يك عمر دستاورد سينمايي مورد تقديرقرار مي گيرند.به گزارش خبرگزاري فرانسه، «هلن ميرن» در مراسم افتتاحيه ـ 29 ژوئن ـ و «سوزان ساراندون» در روز اختتاميه جايزه‌ي «گوي بلورين» كارلووي را دريافت خواهند كرد.«جري بارتوسكا»، رييس جشنواره‌ي فيلم كارلووي واري در اين‌باره اعلام كرد: اين دو بازيگر نه تنها محبوب و مشهور هستند، بلكه مورد قبول منتقدين نيز هستند.«هلن ميرن»، بازيگر باسابقه‌ي انگليسي در سال 2006 براي بازي در فيلم «ملكه» برنده‌ي جايزه‌ي اسكار نقش اول شد. «سوزان ساراندون» نيز در سال 1995 با بازي در فليم «راه رفتن مرد مرده» موفق به دريافت جايزه‌ي اسكار نقش اول شده بود.جشنواره‌ي فيلم كارلووي واري كه امسال 217 فيلم را نمايش خواهد داد، طي روزهاي 29 ژوئن تا 7 جولاي برگزار خواهد شد.


 "مريل استريپ"در فيلم "جورج کلوني" 

 
فارس: جورج کلوني پس از کارگرداني چند فيلم موفق سينمايي، اينک در صدد است تا فعاليت تهيه‌کنندگي را نيز به جمع فعاليت و کارهاي قبلي خود بيفزايد و در اين رشته هم پرکار شود.اين بازيگر اسکار گرفته سينما با همکاري گرانت هسلو نويسنده فيلم‌نامه «نيمه مارس»، در تدارک توليد درام «آگست: بخش اوساگه» هستند.تهيه‌کننده اصلي اين فيلم شرکت مستقل فيلم‌سازي وينستن است و کلوني و همکار فيلم‌نامه‌نويس او هم در ساخت آن مشارکت مالي مي‌کنند.

کلوني و هسلر قبل از اين در فيلم سينمايي «مارش» هم با يکديگر همکاري داشته‌اند. اين فيلم توسط خود هسلر کارگرداني شد. «آگست:بخش اوساگه» اقتباسي از نمايش‌ تريسي لتز رباينده جوايز ادبي پوليتزر و توني (اسکار تئاتري) مي‌باشد. هنوز مشخص نيست آيا جورج کلوني به عنوان بازيگر هم با اين پروژه همکاري خواهد کرد يا خير.


 پوريا پورسرخ به "مرد نقره اي" پيوست 

 
خبرآنلاين: پوريا پورسرخ به جمع بازيگران سريال مناسبتي «مرده نقره‌اي» پيوست. اين مجموعه تلويزيوني به تهيه‌کنندگي اميرحسين شريفي و کارگرداني کاظم معصومي از اواسط بهار امسال در اصفهان کليد خورده و تاکنون 70 درصد از تصويربرداري به پايان رسيده است. «مرده نقره‌اي» نخستين اثر نمايشي سيماي استان‌هاست که با حضور بازيگران و عوامل حرفه‌اي و شناخته شده در حال توليد است.

سعيد نيکپور، نيما شاهرخ‌شاهي، بهاره افشاري، فريدون سوراني، سارا نازپرور صوفياني و 25 هنرمند بومي استان اصفهان در اين سريال درام معمايي و خانوادگي بازي دارند. پورسرخ که اخيراً سريال «مسير انحرافي» و فيلم سينمايي «آخرين سرقت» را روي آنتن و پرده داشت، در اين سريال نقشي منفي را بازي خواهد کرد و به زودي جلوي دوربين مي‌رود.


 "سوت پايان"كريمي در راه جشنواره‌هاي جهاني 

 
ايسنا: فيلم «سوت پايان» نيكي كريمي در بخش اصلي جشنواره فيلم سيدني حضور داشت. نيكي كريمي گفت: قرار بود خودم هم در اين جشنواره حاضر باشم كه به دليل درگيري فيلم جديدم فرصت حضور را پيدا نكردم.وي همچنين از حضور فيلم ‌اش در جشنواره فيلم «دوربان» آفريقاي جنوبي خبر داد و اظهار كرد:در اين جشنواره هم كه قبلا داور آن بودم فيلم در بخش اصلي حضور خواهد داشت كه طي يك ماه آينده برگزار مي‌شود.

«سوت پايان» به عنوان سومين تجربه کارگرداني کريمي که بر مبناي فيلمنامه‌اي از خود او ساخته شده و نيکي کريمي، شهاب حسيني، اشکان خطيبي، هستي مهدوي‌فر، غزاله رشيدي، نادر فلاح و آتيلا پسياني در اين فيلم بازي مي‌كنند. «سوت پايان» چندي پيش موفق به دريافت سه جايزه از جشنواره وزول فرانسه شد.


 ميلاد کي‌مرام "ژنرال" مي‌شود 

 
مهر: فيلم تلويزيوني "ژنرال" به کارگرداني علي شاه‌حاتمي، تهيه‌کنندگي سيدجلال چاوشيان و بازي ميلاد کي‌مرام تهيه مي‌شود. سيدجلال چاوشيان، تهيه‌کننده فيلم تلويزيوني "ژنرال" در اين باره گفت: تدوين اين فيلم به پايان رسيده و در حال حاضر محسن روشن مشغول صداگذاري اين پروژه است و هنوز براي موسيقي به جمع‌بندي نرسيديم. در خلاصه داستان فيلم آمده است: ژنرال قصه دو روحاني به نام هاي حميد (شهباني نوري) و کريم (ياسر ولايي) را به تصوير مي‌کشد که نيت کرده‌اند به جبهه آمده و در گردان شهادت که گردان خط‌‌شکن است، مشغول به خدمت شوند، اما از آنجايي که نيروهاي اين گردان تکميل است آنها...

در فيلم تلويزيوني "ژنرال" ميلاد کي‌مرام، علي اوسيوند، عطاء سلمانيان، محمدرضا شهباني نوري، سجاد شاه‌حاتمي، ياسر ولايي، ابراهيم شفيعي، مجتبي محسني، حسين علي ميرشاهي، محرم علي آذرافزا، سامان نيک سرشت و ... بازي کردند.


 خبر هنري 

 ضرغامي :

افتتاح دو شبکه جديد در نيمه اول سال

رئيس سازمان صداوسيما گفت: در تلاش هستيم تا بتوانيم در نيمه اول سال دو شبکه جديد افتتاح کنيم.«سيدعزت‌الله ضرغامي»رئيس سازمان صداوسيما در پاسخ به سوال فارس درباره زمان اجرايي شدن وعده افتتاح شبکه‌هاي جديد سيما، گفت: مقدمات شبکه‌هاي جديد تقريباً فراهم شده و مشکلي که ما در اين‌ خصوص داريم، مربوط به مشکلات فني است.

وي در ادامه توضيح داد:مشکل فني به معناي نصب سيستم تي‌اس سوم براي هر شبکه ديجيتال در تهران است. انشاءالله نصب اين سيستم که انجام شود ما اين کار را براي شبکه‌هاي تهران به صورت آزمايشي شروع مي‌کنيم و به مرور که اين فرستنده 8 کاناله در استان‌ها نصب شود، اين شبکه‌ها را به استان‌ها تعميم خواهيم داد.رئيس سازمان صدا و سيما ادامه داد:در حال حاضر شبکه ورزش را در استان تهران داريم، اما با همکاري استان‌ها، استان‌داري‌ها و عوامل بودجه در استان‌ها، شرايط که فراهم شود 8 شبکه سوم را در استان‌ها نيز راه‌اندازي خواهيم کرد.ضرغامي در پاسخ به اين سوال که درخصوص افتتاح شبکه‌هاي جديد اولويت با کدام يک از استان‌هاست، بيان داشت: دقيقاً نمي‌دانم، اما استان‌هايي که در زمينه بودجه زودتر همکاري کنند و اعتبارات اين سيستم فني را بدهند، قاعدتا در اولويت خواهند بود.وي درباره زمان دقيق راه‌اندازي شبکه‌هاي جديد گفت: اگر سيستم فني به صورت کامل نصب شود ممکن است دو شبکه جديد در نيمه اول سال جاري راه‌اندازي شود، اما من فکر مي‌کنم انجام اين کار بيشتر به نيمه دوم سال بيفتد.

فرهاد جم سري سوم مسابقه "از کي بپرسم" را اجرا مي‌کند

توليد سري سوم مسابقه "از کي بپرسم" با اجراي فرهاد جم به تازگي براي شبکه تهران شروع شده است.اميد محمديان اميري، تهيه‌کننده و کارگردان مسابقه "از کي بپرسم" در اين باره به مهر گفت: توليد سري سوم اين مسابقه از 20 خرداد ماه با اجراي فرهاد جم در 31 قسمت 60 دقيقه‌اي شروع شده است. 28 قسمت از اين برنامه شامل 14 مسابقه مقدماتي براي زنان و 14 مسابقه مقدماتي براي مردان است.وي در ادامه افزود:دو مسابقه نيم نهايي و يک مسابقه هم اختصاص به فينال فيناليست‌ها دارد که شامل هفت نفر خانم و هفت نفر آقا است.محمديان اميري اشاره کرد: اين مسابقه قرار است تابستان روي آنتن شبکه تهران برود. فکر مي‌کنم روزهاي جمعه پخش شود. در اين دوره علاوه بر تغييراتي که در سئوالات داديم، دکور برنامه هم به شکل متفاوتي طراحي شده است. نسترن فتح‌الهي طراح دکور است. لوگوي برنامه هم متفاوت شده است. از سوي ديگر سئوالاتي که از شرکت‌کنندگان پرسيده مي‌شود کاملاً مطابق با تاريخ و فرهنگ خودمان است.

با دوبله والي‌زاده

سريال "جنگ ستارگان" از تلويزيون پخش مي شود

"جنگ ستارگان" به عنوان اولين سريال خارجي براي شبکه نمايش تلويزيون با مديريت دوبلاژ محمود قنبري و گويندگي منوچهر والي‌زاده در نقش هريسون فورد دوبله شد.به گزارش مهر، منوچهر والي‌زاده در اين سريال به کارگرداني جورج لوکاس گويندگي نقش هريسون فورد را بر عهده داشت.از ديگر گويندگان اين مجموعه خارجي مي‌توان به مينو غزنوي، افشين زينوري، حسين عرفاني، همت موميوند، بيژن علي‌محمدي، حسين سرآباداني، امير عطرچي، ميثم نيکنام، مريم بنايي، ناصر خويشتن‌دار، اسفنديار مهرتاش و ... اشاره کرد.سريال خارجي "جنگ ستارگان" در شش قسمت براي شبکه نمايش دوبله شده است. داستان "جنگ ستارگان" با به دنيا آمدن پسري آغاز مي‌‌شود که پدرش يک جنگجو بوده است. وقتي پسر بزرگ مي‌شود تبديل به آدم
بدي مي‌شود و ...

از دوشنبه 29 خرداد صورت گرفت

ارائه بليت نيم بها نمايش «اوريديس » براي دانشجويان تمامي رشته هاي تحصيلي

بليت نمايش «اوريديس» به کارگرداني دلارا نوشين از دوشنبه 29 خرداد ماه براي دانشجويان به صورت نيم بها ارائه شده است.به گزارش روابط عمومي مجموعه تئاتر شهر ، بليت اين اثر نمايشي که از 21 خرداد ماه در کارگاه نمايش مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفته تا پايان اجراهاي خود از يکشنبه تا چهار شنبه هرهفته براي دانشجويان تمامي رشته هاي تحصيلي به صورت نيم بها ارائه خواهد شد .


 كوتاه از هنر 

 هفته هنر استان کردستان در فرهنگسراي نياوران

هفته هنر استان کردستان با حضور شخصيت هاي برجسته و هنرمندان توانمند اين استان در نخستين هفته تيرماه سال 1391 در فرهنگسراي نياوران تهران برگزار خواهد شد.به گزارش روابط عمومي فرهنگسراي نياوران برگزاري هفته هاي هنر استان ها با حمايت معاونت امور هنري وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي از سال 1389 آغاز گرديد و در سال 1390 هفته هاي هنري 9 استان کشور با استقبال قابل توجه علاقمندان در فرهنگسراي نياوران تهران برگزار شد.در آغاز تابستان سال 1391 نخستين هفته هنر با حضور هنرمندان توانمند استان کردستان در فرهنگسراي نياوران برگزار مي شود.هفته هنر استان کردستان روز شنبه سوم تير گشايش خواهد يافت و برنامه هاي هنري اين هفته شامل بر اجراي نمايش هاي صحنه اي منتخب و برگزيده استان ، نمايش خياباني ، برنامه هاي آييني و سنتي ، برپايي نمايشگاه هنرهاي تجسمي و کنسرت هاي موسيقي تا روز هفتم تير دنبال مي شود. علاقمندان همچنين در حاشيه برگزاري اين هفته هنر مي توانند از نمايشگاه صنايع دستي هنرمندان کردستان نيز بازديد به عمل آورند.هفته هنر استان کردستان با همکاري و حمايت معاونت امور هنري وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان کردستان در فرهنگسراي نياوران واقع در شمال شرق تهران برگزار خواهد شد.گفتني است پيش از اين و در سال 1390 هفته هاي هنري استان هاي سمنان، يزد ، لرستان، کرمانشاه، ايلام ، فارس ، همدان ، قم و مرکزي در فرهنگسراي نياوران برگزار گرديده بود.

با تصويب شوراي علمي مركز هنرهاي نمايشي حوزه هنري

5 نمايشنامه توسط انتشارات سوره مهر منتشر شد

5 نمايشنامه با تصويب شوراي علمي مركز هنرهاي نمايشي حوزه هنري توسط انتشارات سوره مهر منتشر شد . به گزارش پايگاه خبري حوزه هنري ،" بيد خون" نوشته علي محمد رادمنش ،"زماني كه بگذرد" نوشته شكوفه آروين ،" تو هشتمين خوان من " نوشته حميدرضا قاسمي،" گاهي كنيزان"و" شب يأس وياس" نوشته ابولقاسم غلام حيدر عنوان نمايشنامه هايي هستند كه از سوي مركز هنرهاي نمايشي حوزه هنري منتشر شده است.اين نمايشنامه ها توسط شوراي علمي مركز هنرهاي نمايشي توسط انتشارات سوره مهر براي علاقه مندان هنرهاي نمايشي عرضه شده است.

در فرهنگسراي رسانه برگزار مي شود:

نقد و بررسي نمايش " عجايب المخلوقات" و "مکبث "

پانزدهمين نشست از سلسله جلسات "تئاتر امروز" فرهنگسراي رسانه به نقد و بررسي نمايش‌هاي "عجايب المخلوقات" و "مکبث" اختصاص يافته است.به گزارش روابط عمومي فرهنگسراي رسانه، نمايش‌هاي "عجايب المخلوقات" و "مکبث" به نويسندگي و کارگرداني رضا ثروتي مي‌باشد که "عجايب مخلوقات" ديالوگ نداشته و تماما براساس حرکات بدن اجرا مي‌شود و در آن بازيگران با انجام حرکاتي خاص تصاوير مختلفي را مي‌سازند.اين نشست روز شنبه 3 تيرماه، با حضور رضا ثروتي (نويسنده و کارگردان)، بابک حميديان، پانته‎آ پناهي‌ها، مجيد بهرامي، مرتضي اسماعيل کاشي (بازيگران)، علي قلي پور و امين عظيمي (منتقد)، برگزار مي شود.علاقمندان براي کسب اطلاعات بيشتر ضمن مراجعه به آدرس اينترنتي Rasaneh.farhangsara.ir مي‌توانند به نشاني ميدان وليعصر ابتداي بلوار کشاورز جنب پايگاه انتقال خون مراجعه کنند و يا با شماره تلفن: 88800613 تماس گيرند.

در نخستين «شب سپاس» باشگاه فيلم تهران؛

«ابراهيم فروزش» در ارسباران تجليل مي شود

در نخستين «شب سپاس» باشگاه فيلم تهران، از چهار دهه فعاليت هنري ابراهيم فروزش در حوزه سينماي کودک و نوجوان اول تيرماه در فرهنگ سراي ارسباران تجليل مي شود. به گزارش روابط عمومي مديريت فرهنگي هنري منطقه 3 و فرهنگ سراي ارسباران، همچنين قرار است در اين مراسم ضمن تجليل از اين کارگردان کهنه کار سينماي کودک يکي از آثار برگزيده وي نيز به نمايش درآيد. تاکنون دو فيلم «سنگ اول» و «شير تو شير» به کارگرداني فروزش در باشگاه فيلم تهران به نمايش در آمده است.علاقمندان براي حضور در اين برنامه مي‌توانند به فرهنگسراي ارسباران واقع در خيابان جلفا مراجعه و براي کسب اطلاعات بيشتر با شماره هاي 20-22872818 تماس بگيرند.

کتابخانه امام خميني(ره)برگزار مي کند

همه را دوست بداريم

کتابخانه امام خميني (ره) فرهنگسراي اميد ازتاريخ 1 تيرماه اقدام به برگزاري مسابقه کتابخواني همه را دوست بداريم تاليف عليرضا برازش مي نمايد.به گزارش روابط عمومي مراکز فرهنگي هنري منطقه 13 اين کتاب دررابطه با فضايل اخلاقي به ويژه محبت و دوست داشتن همگان مي باشد.درجريان اين مسابقه سئوالاتي ازکتاب مذکور استخراج و در قالب پرسشنامه در اختيار شرکت کنندگان قرار مي گيرد.علاقه مندان پس از تکميل فرم مذکور مي بايست پاسخ هاي خودرا تا امروز 31تيرماه به سامانه 30001442پيامک و يا به آدرس فرهنگ سراي اميد واقع در ميدان امام حسين(ع)، خيابان 17شهريور، خيابان خشکبارچي، پارک خيام ارسال و با تلفن 33302589تماس حاصل نمايند.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته