جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1391/05/17 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 4218


ادامه تصويربرداري «ديوار»

با فروش 36 ميليوني در هفته سوم رقم خورد
صدرنشيني «شواليه تاريکي برمي‌خيزد»در گيشه نمايش


آغاز تمرين با دوربين «روز روشن» در خيابان‌هاي انقلاب و جمهوري


"يکي مي‌خواهد باهات حرف بزنه"در نوبت اکران


"محرمانه تهران"براي اکران عمومي کوتاه شد


"امين حيايي"خواننده مي‌شود


اکران"زبان مادري" اواسط شهريور ماه


خبر هنري


كوتاه از هنر


 ادامه تصويربرداري «ديوار» 

تصويربرداري تازه‌ترين سريال سيروس مقدم كه از حدود سه هفته‌ي گذشته آغاز شده است، همچنان ادامه دارد و در لوكيشن‌هاي مختلف پيگيري مي‌شود.الهام غفوري ـ تهيه‌كننده‌ي اين سريال ـ در گفت‌وگويي با (ايسنا)، با بيان اينكه شنبه ـ 14 مرداد ماه ـ تصويربرداري «ديوار» در يكي از صرافي‌هاي خيابان نيايش ادامه داشته است، گفت: در اين سريال لوكيشن‌هاي ثابت زيادي نداريم و لوكيشن‌هاي ما بسيار پراكنده هستند.

اين تهيه‌كننده تاكيد كرد:اميدوارم سريال ما براي مهر ماه كه هفته‌ي نيروي انتظامي است، آماده‌ي پخش شود. او تاكيد كرد:ليست بازيگران «ديوار»، بسته شده و بازيگر جديدي به گروه، اضافه نخواهد شد.

به گزارش ايسنا،‌ کامران تفتي در نقش نصرت، مهدي سلطاني در نقش جميل، آتيلا پيساني در نقش يونس، مهرداد صديقيان در نقش اميرحسين و عليرضا مهران از بازيگران اين سريال 10 قسمتي هستند كه به سفارش نيروي انتظامي ساخته مي‌شود.


 با فروش 36 ميليوني در هفته سوم رقم خورد
 صدرنشيني «شواليه تاريکي برمي‌خيزد»در گيشه نمايش 

«شواليه تاريکي برمي‌خيزد» سومين قسمت از مجموعه فيلم بتمني کريستوفر نولان، در سومين هفته نمايش در سينماهاي آمريکاي شمالي دوباره صدرنشين جدول گيشه نمايش شد.به گزارش فارس، موفقيت مالي اين فيلم در جدول گيشه نمايش سينماهاي آمريکاي شمالي، مانع از صدرنشيني نسخه دوباره‌سازي شده «يادآوري مطلق» شد.تازه‌ترين فيلم بتمني کمپاني برادران وارنر، با آن که شاهد کاهش 41 درصدي تماشاگران خود بود، ولي توانست 36.5 ميليون دلار در هفته سوم فروش کند.

اين فروش خوب در شرايطي نصيب «شواليه تاريکي برمي‌خيزد» مي‌شود که تب و هيجان بازي‌هاي المپيک، در سراسر جهان همه چيز را تحت تاثير خود قرار داده است. البته سال قبل در همين ايام «ظهور سياره ميمون‌ها» با يک افتتاحيه 54 ميليون دلاري اکران عمومي خود را آغاز کرد. اما نبايد فراموش کرد که «شواليه تاريکي برمي‌خيزد» هم در سومين هفته نمايش عمومي خود قرار دارد.

فروش کلي «شواليه تاريکي بر مي‌خيزد» طي 17 روز نمايش عمومي در سينماهاي آمريکاي شمالي به 355 ميليون دلار رسيده است.نسخه دوباره‌سازي شده «يادآوري مطلق» محصول شرکت سوني با يک فروش 26 ميليون دلاري،‌رديف دوم جدول گيشه نمايش را از آن خود کرد.کالين فارل بازيگر ايرلندي تبار سينما با اين فيلم اکشن و علمي-تخيلي، پس از پنج سال در نقش اصلي يک فيلم سينمايي ظاهر شد.تحليل‌گران اقتصادي سينما هفته قبل براي فيلم تازه اين بازيگر، پيش‌بيني افتتاحيه اي 25 تا 30 ميليون دلاري کرده بودند.«يادآوري مطلق» اولين بار در سال 1990 توسط پل ورهوفن ساخته شد،‌آرنولد شوارتزنگر نقش اصلي اين نسخه را بازي کرد.شرکت سوني انتظار فروش بالاتري را براي اکشن ماجراجويانه خود داشت و حالا چشم اميد به موفقيت مالي آن در بقيه کشورهاي جهان دوخته است.نسخه جديد «يادآوري مطلق» باهزينه‌اي 125 ميليون دلاري تهيه شده است و برخي از تحليل‌گران اقتصادي سينما، از هم اکنون مي‌گويند اين فيلم يکي از شکست‌هاي تجاري گيشه نمايش سينماها در فصل تابستان به حساب مي‌آيد.فيلم کم خرج «خاطرات روزانه يک بچه» هم با فروش 15 ميليون دلاري در رديف سوم جدول گيشه نمايش نشست، اين فيلم با هزينه‌اي 22 ميليون دلاري تهيه شده است.


 آغاز تمرين با دوربين «روز روشن» در خيابان‌هاي انقلاب و جمهوري 

تمرينات با دوربين فيلم سينمايي «روز روشن» به کارگرداني سيد حسين شهابي و تهيه‌کنندگي غلامرضا گمرکي از روز يکشنبه 15 مردادماه در خيابان‌هاي انقلاب و جمهوري با حضور بازيگران آغازشده است.

«سيدحسين شهابي» در گفت‌و‌گو با فارس درباره روند توليد فيلم سينمايي «روز روشن» توضيح داد: از روز يکشنبه تمرينات با دوربين با حضور بازيگران در لوکيشن‌هاي اصلي فيلم در خيابان‌هاي انقلاب و جمهوري آغازشده است. با اين تمرينات مسيرها شناسايي شده و با مشکلاتي که ممکن است در طول کار با آن مواجه شويم، آشنا خواهيم شد و در‌صدد رفع آن برخواهيم آمد.

وي در ادامه گفت:پيش از اين قرار بود يک ماه ‌در پلاتو و يک ماه در لوکيشن‌هاي اصلي (خيابان‌ها) تمرين کنيم اما به دليل مشکلات توليد و طولاني شدن انتخاب بازيگران فرصت مناسب براي تمرين مهيا نشد و مجبور هستيم در فرصت باقي‌مانده تمرين‌ها را در خيابان‌ها پي بگيريم تا بتوانيم اواخر مردادماه کار را جلوي دوربين ببريم.

در اين فيلم‌ پانته‌آ بهرام (زن جوان)، همايون ارشادي (راننده)‌، افشين هاشمي‌، مهران احمدي و شبنم مقدمي به ايفاي نقش‌هاي اصلي خواهند پرداخت و ظرف روزهاي آتي دو بازيگر از بازيگران مطرح سينماي ايران به گروه بازيگران اضافه خواهد شد. فيلم کاملا شهري است و اکثر صحنه‌هاي آن در خيابان‌هاي شلوغ انقلاب و جمهوري جلوي دوربين خواهد رفت. طراحي دکور خاصي در اين فيلم ديده نشده و فضاي فيلم کاملا واقعي است. فيلم ظرف 45 جلسه جلوي دوربين خواهد رفت اما به دليل شهري بودن فضاي فيلم ممکن است جلسات فيلمبرداري به 60 جلسه هم بيانجامد‌.

از ديگر بازيگران فيلم مي‌توان به نسيم ادبي، حميد ري‌شهري، فرهاد مهدوي، گيتي قاسمي، مهرداد فلاحتگر، مهدي صفاري، امير کربلايي زاده، امير اسدزاده، پورنگ مکوندي، مهدي بختيارنژاد، محمد کار همت، فرخنده فرهان زاده و... به ايفاي نقش مي‌پردازند.

بنا براين گزارش، «روز روشن» از مضموني اجتماعي برخوردار است. وقايع داستان در شش ساعت و همزمان با وقت اداري اتفاق مي‌افتد. و اکثر صحنه‌هاي آن در ماشين آژانس مي‌گذرد. داستان درباره زن جواني است که براي نجات جان يک نفر از اعدام به دنبال شاهدي است تا در دادگاه شهادت بدهد.

فيلم کاملا شهري است و اکثر صحنه‌هاي فيلم در خيابان‌ها و کوچه پس کوچه‌هاي شهر فيلمبرداري خواهد شد و تعداد معدودي لوکيشن داخلي در فيلم خواهد بود.


 "يکي مي‌خواهد باهات حرف بزنه"در نوبت اکران  

 
فارس: نمايش فيلم سينمايي «يکي مي‌خواد باهات حرف بزنه» به کارگرداني منوچهر هادي، اکران دوم عيد فطر است. فيلم سينمايي «يکي مي‌خواهد باهات حرف بزنه»، در مذاکرات اوليه قرار است در نوبت اکران دوم عيد فطر قرار گيرد.فيلم سينمايي «يکي مي‌خواد باهات حرف بزنه» به کارگرداني منوچهر هادي داستان ليلا است که تنها يک هفته فرصت دارد براي امري حياتي که از شوهر سابق خود رضايت بگيرد.

آنا نعمتي، يکتا ناصر، شهاب حسيني و حميدرضا پگاه از جمله بازيگران اين فيلم هستند و يکتا ناصر موفق به کسب سيمرغ بلورين بهترين بازيگر زن نقش مکمل جشنواره سي‌ام فيلم فجر شد. «يکي مي‌خواد باهات حرف بزنه» توسط دفتر رسانه مولود پخش مي‌شود.


 "محرمانه تهران"براي اکران عمومي کوتاه شد 

 
مهر: مهدي فيوضي از کوتاه شدن نسخه جديد فيلم "محرمانه تهران" براي اکران عمومي خبر داد. مهدي فيوضي در اين ارتباط گفت: پس از جشنواره فجر با توجه به بازتاب هايي که از مخاطبان داشتيم، فيلم را 9 دقيه کوتاه کرديم.هم اکنون پخش فيلم برعهده بنياد فارابي است و پس از مشخص شدن وضعيت مالکيت آن قطعا براي اکران عمومي اقدام مي‌شود. در خلاصه داستان "محرمانه تهران"آمده است:فيلم داستان "شهاب دستان" است که براي يافتن دوست دوران کودکي‌اش فرامرز و کشتن او وارد ايران مي‌شود، پس از اين موضوع جرياناتي او را تا کشتن همسرش شهرزاد پيش مي‌برد. اين فيلم به مضاميني چون روزي حلال و حرام، دروغ و ايمان به خدا توجه دارد. علي‌رضا جلالي‌تبار، الهام جعفرنژاد، حميدرضا افشار، سحر قريشي، صالح ميرزاآقايي، آزاده مهدي‌زاده، رامتين خداپناهي، سيدجواد طاهري، مديا ذاکري بازيگران اين فيلم هستند.


 "امين حيايي"خواننده مي‌شود 

 
فارس: «امين حيايي»بازيگر سينما و تلويزيون با دريافت مجوز انتشار آلبوم موسيقي از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به جمع خوانندگان اضافه مي‌شود.«امين حيايي» بازيگر سينما و تلويزيون تصميم دارد با اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، آلبوم موسيقي آماده کند.حيايي پيش از اين با خواندن ترانه در فيلم‌هاي «سلام بر عشق»، «شام عروسي» و «سرود تولد» خوانندگي را تجربه کرده است و هم‌اکنون تصميم دارد با ارايه آلبوم موسيقي به صورت رسمي وارد عرصه موسيقي کشور شود. هنوز مجوز آلبوم موسيقي وي صادر نشده است.به گزارش فارس، چندي پيش «بهرام رادان» بازيگر سينما با ارايه آلبوم موسيقي «روي ديگر» شانس خود را در عرصه موسيقي کشور امتحان کرد.


 اکران"زبان مادري" اواسط شهريور ماه  

 
ايرنا: فيلم سينمايي "زبان مادري" به كارگرداني "قربان محمدپور" اواسط شهريور ماه به اكران عمومي مي رسد. اين اثر سينمايي روايت خانواده اي است كه با يكديگر اختلاف دارند و تغيير ناگهاني زبان اعضاي اين خانواده موجب مي شود كه اتفاقات عجيبي براي آنان رخ دهد.اين اثر سينمايي در سي امين جشنواره بين المللي فيلم فجر در بخش فيلم هاي كار اولي به نمايش در آمد. قربان محمد پور به ايرنا گفت كه اين اثر سينمايي براي اكران در سينماهاي كشور به نسخه 35 ميليمتري تبديل شده است. شهره قمر، امير محمد زند، پير داغر، ماريا گارسيا، هستي مهدوي فر، هايده حائري و ناصر فروغ از جمله بازيگران اين اثر سينمايي هستند.


 خبر هنري 

 سيدمحمود گلابدره‌اي درگذشت

سيدمحمود گلابدره‌اي نويسنده پيشکسوت حوزه ادبيات انقلاب اسلامي يكشنبه شب در منزل خود درگذشت.به گزارش مهر، سيدمحمود گلابدره‌اي نويسنده پيشکسوت حوزه ادبيات انقلاب اسلامي يکشنبه شب پس از سپري کردن يک دوره بيماري درگذشت.گلابدره‌اي که در ماه‌هاي گذشته و به دنبال يک دوره بيماري در بيمارستان الغدير تهران بستري شده بود،يکشنبه شب در منزل شخصي خود که اخيرا با حمايت معاونت فرهنگي وزارت فرهنگ و راشاد اسلامي در اختيار وي قرار داده شده بود، درگذشته است.پيکر گلابدره‌اي به احتمال فراوان در قطعه هنرمندان بهشت زهراي تهران به خاک سپرده خواهد شد و زمان مراسم تشييع و خاکسپاري وي متعاقبا اعلام خواهد شد.سيدمحمود قادري گلابدره‌اي، متولد 1316 تهران بود. او از شاگردان جلال آل‌احمد و بعدها از دوستان وي بوده است.از محمود گلابدره‌اي بيش از 33 کتاب منتشر شده که نخستين آن با عنوان «سگ کوره‌پز» در سال 1349 منتشر شده است. وي در سال 1350 رمان «پر کاه» را نوشت و «باديه» را در سال 1356 به چاپ رساند؛ رماني که عباس کيارستمي فيلمنامه‌اي اقتباسي بر اساس آن نوشت.

داريوش مهرجويي، از رمان «دال» وي فيلمنامه‌اي با نام صحراي سرد نوشته که موضوع آن در سوئد مي‌گذرد و به زبان‌هاي خارجي مختلفي نيز برگردانده شده است. پرستوها، دال، صحراي سرد، حکومت نظامي، سنگ به مثقال، آقا جلال و سفر به حجله‌گاه عشق از ديگر آثار محمود گلابدره‌اي است.

ورود آقايان به بخش «عفاف و حجاب» نمايشگاه قرآن ممنوع شد

ورود آقايان به دليل حجم استقبال بازديدکنندگان به بخش «عفاف و حجاب» بيستمين نمايشگاه بين المللي قرآن کريم ممنوع شد.به گزارش ستاد اطلاع رساني بيستمين نمايشگاه بين المللي قرآن کريم، استقبال گسترده از بخش «عفاف و حجاب» در بزرگترين رويداد معنوي جهان اسلام و حجم بازديدکنندگان حاضر در غرفه ها باعث شد تا از سوي مسئولان اين بخش ورود آقايان ممنوع اعلام شود.به گفته مسئولان برگزاري بخش «عفاف و حجاب» بيستمين نمايشگاه بين المللي قرآن کريم، تردد در فضاي ميان غرفه ها به دليل حجم گسترده بازديدکنندگان به سختي صورت مي گيرد از اين رو براي آسايش بيشتر بازديدکنندگاني که به اين بخش مي آيند، حضور آقايان ممنوع اعلام شده است.اين طرح با نصب بنرهايي در محل هاي ورودي بخش «عفاف و حجاب» و با همکاري حراست مصلي حضرت امام خميني (ره) از امروز، 16 مرداد، اجرا خواهد شد.

تئاترشهر در شب‌هاي قدر ميزبان مجالس تعزيه

به همت اداره كل هنرهاي نمايشي و با مديريت كانون نمايش‌هاي آييني و سنتي در ادامه برگزاري مراسم ويژه ماه مبارك رمضان تحت عنوان "محفل مهر و ماه"، سه مجلس تعزيه به اجرا در خواهد آمد.به گزارش روابط‌عمومي مركز هنرهاي نمايشي، مجالس شبيه‌خواني "جنگ خندق"، "جوانمرد قصاب، خوارج" و "شهادت حضرت امير (ع)" در روزهاي چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه مصادف با 19، 20 و 21 ماه مبارك رمضان در محوطه باز مجموعه تئاترشهر از ساعت 21 تا 23 به اجرا در خواهد آمد.اين مراسم با همكاري تعزيه‌خوانان با سابقه از جمله احمد عزيزي، خليل رضايي، محمود معيني، داوود آبايي، قاسم تسبيحي، علي صديقيان و ... برگزار خواهدشد.گفتني است پيش از مراسم شبيه‌خواني، مراسم زمينه‌خواني توسط علي عابدي و گروه همراه برگزار خواهد شد.

طي حكمي از سوي سهيل جهان بيگلري

حبيب ايل بيگي مشاور دبير جشنواره فيلم رويش شد

دبير هشتمين جشنواره سراسري فيلم كوتاه ديني رويش طي حكمي حبيب ايل بيگي را به عنوان مشاور خود منصوب كرد . به گزارش پايگاه خبري حوزه هنري ، در حكم سهيل جهان بيگلري امده است :

جناب آقاي ايل بيگي

احتراما به موجب اين حكم با عنايت به سوابق ارزشمند شما در برگزاري جشنواره هاي فرهنگي و هنري و بالاخص سينمايي , جنابعالي به عنوان " مشاور دبير" هشتمين جشنواره فيلم كوتاه ديني رويش منصوب مي شويد .

توفيق جنابعالي را در برگزاري هرچه باشكوهتر اين جشنواره از خداوند متعال خواستاريم .

کارگردان روز سوم در شبکه چهار

محمد حسين لطيفي کارگردان سينما و تلويزيون ميهمان "گفت و گوي تنهايي" شبکه چهار مي شود.به گزارش روابط عمومي شبکه چهار سيما:برنامه گفت و گوي تنهايي شبکه چهار که هر شب ميزبان يکي از اهالي هنر مي شود.امشب 17 مرداد محمد حسين لطيفي کارگردان سينما و تلويزيون بر صندلي سفيد"گفتگوي تنهايي" تكيه مي‌زند.به گفته مينايي تهيه کننده برنامه: عنوان گفتگوي ما با اين کارگردان سينما و تلويزيون كشورمان "دين مهرباني و لبخند "است ،و محمد حسين لطيفي در اين برنامه از تاثير سريال "صاحب دلان" بر روي مخاطبان و دين اسلام سخن گفته است. "گفت و گوي تنهايي" به تهيه کنندگي مهدي مينايي کاري از گروه فيلم و نمايش شبکه چهار سيما است و هر شب به جز يکشنبه ها ساعت 22:00 از شبکه چهار سيما پخش مي شود.


 كوتاه از هنر 

 آرين منش: در حوزه فيلم و تئاتر رضوي خلا داريم

نماينده مجلس شوراي اسلامي گفت:در حوزه توليد فيلم و تئاتر رضوي خلا داريم که بايد با همکاري هنرمندان توجه ويژه به اين بخش شود.به گزارش روابط عمومي دهمين جشنواره بين المللي امام رضا(ع) جواد آرين منش با بيان اين مطلب افزود: جشنواره امام رضا (ع) جشنواره بادوام و خوبي بوده که تا کنون توانسته به برخي از اهداف مورد نظر دست پيدا کند.وي ادامه داد:مهمترين هدف اين جشنواره ارتقاء معرفت و سطح آگاهي مردم به ويژه جوانان نسبت به ائمه معصومين است برهمين اساس انتظار مي رود هر ساله شاهد خلق آثار فاخر در عرصه فرهنگ و هنر باشيم.وي گفت:اين جشنواره به لحاظ گستره جغرافيايي در اين 10 سال بسيار خوب عمل کرده برهمين اساس با سرمايه گذاري و مشارکت هنرمندان بايد کاري کرد تا از لحاظ محتوا و توليد آثار نيز جامعه را تحت تاثير قرار دهد.

«بلال حبشي » به سيمافيلم مي آيد

زندگي بلال حبشي موذن پيامبر اکرم (ص) از پيش از تولد تا پايان زندگي در مجموعه اي با عنوان « امپراطور عشق » در مرکز سيمافيلم به تصوير در مي آيد. به گزارش روابط عمومي سيما ، سيد جلال چاوشيان تهيه کننده اين مجموعه با اعلام اين خبر به سيمافيلم گفت : اين مجموعه به کارگرداني بهزاد بهزاد پور در دو فصل مجزا طراحي شده که فصل اول در قالب يک ميني سريال 5 قسمتي است و همچنين يک تله فيلم به زندگي والدين اين موذن شهير تاريخ اسلام مي پردازد .گفتني است سيد جلال چاوشيان « امپراطور عشق » را در گروه معارف ، انقلاب اسلامي و دفاع مقدس مرکز سيما فيلم تهيه مي کند .

ناديا دلدار گلچين به کما رفت

ناديا دلدار گلچين که به علت نارسايي کليه در بيمارستان بستري بود صبح ديروز به کما رفت. به گزارش مهر، ناديا دلدار گلچين بازيگر سينما و تلويزيون که به دليل مشکلات کليوي در بيمارستان عرفان بستري است ساعت 6 صبح ديروز سکته قلبي کرد و بعد از ان به کما فرو رفته است. متاسفانه اين هنرمند هيچ هوشياري ندارد و از طريق دستگاه تنفس مي کند. وي هم اکنون در بخش Icu بيمارستان عرفان بستري است.ناديا دلدار گلچين که سالهاست از بيماري کليه رنج مي‌برد به تازگي از بيمارستان مدرس به بيمارستان عرفان منتقل شده بود. سيد احمد ميرعلايي رئيس بنياد سينمايي فارابي تمام هزينه هاي اين هنرمند را بر عهده گرفته است.

جاني دپ مهمان «هتل گراند بوداپست» مي‌شود

«جاني دپ» در حال مذاکره با تهيه‌کنندگان «هتل گراند بوداپست» است تا نقش اصلي آن را بازي کند.به گزارش فارس، وس اندرسن کارگردان فيلم است. اندرسن اين درام خانوادگي و اجتماعي را بر اساس فيلم‌نامه‌اي از خودش کارگرداني خواهد کرد. اوئن ويلسن هم در فيلم بازي دارد.با آن که «هتل گراند بوداپست» محصول صنعت سينماي آمريکاست، ولي گفته مي‌شود حال و هوايي اروپايي دارد و قصه‌اي اروپايي را تعريف مي‌کند.اين فيلم يک محصول مستقل و غير متعارف سينمايي است که توسط چند تهيه‌کننده مستقل سينماي آمريکا وارد مرحله توليد خواهد شد.تهيه‌کنندگان «هتل گراند بوداپست» مي‌گويند اين فيلم هيچ شباهتي به کارهاي پر سر و صداي جاني دپ هم چون «دزدان دريايي کارائيب»ندارد.با اين حال، آن‌ها خط اصلي قصه فيلم خود را هنوز فاش نکرده‌اند و قرار است تا زمان اکران عمومي، اين قصه پنهان بماند.به اين ترتيب، اصلا معلوم نيست جاني دپ در اين فيلم چه نقشي دارد و در قالب چه نوع کاراکتري ظاهر خواهد شد.بحث توليد «هتل گراند بوداپست» فعلا در مراحل مقدماتي است و هنوز زماني براي شروع کار توليد و فيلم‌برداري آن تعيين نشده است.

صعود شبکه جهاني سحر "بر بام شهر"

دوبله آذري مجموعه تلويزيوني "بر بام شهر" تا پايان مرداد ماه به اتمام مي رسد.به گزارش روابط عمومي شبکه جهاني سحر، "بر بام شهر" به مديريت دوبلاژ علي احمدي آده در 12 قسمت 35 دقيقه اي در سيماي آذري اين شبکه بين المللي دوبله مي شود. احمدي بازنويسي و ترجمه متون اين مجموعه به زبان آذري را نيز بر عهده داشته و صداپيشگاني همچون شهباز دولت نژاد، ونوس محسن زاده، فرزانه شهيدي، ندا سام، مسعود رحيم پور، وحيد آقاپور، اميرعلي کورداوغلي، محمد رضايي و ... به گويندگي در آن مي پردازند.محمدحسين گرجي پور، محمدرضا اميرخاني، فاطمه آخوندزاده و مهدي قانع از جمله بازيگراني هستند كه در اين سريال به ايفاي نقش پرداخته اند.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته