جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1391/06/05 - روزنامه سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 4231


آغاز تصويربرداري اپيزود چهارم «داوران»


فروش فيلم «بتمن» به يک ميليارد دلار نزديک مي‌شود


فيلمبرداري اولين فيلم سه‌بعدي ايران به نيمه رسيد


"لطيفي" و يک سريال ديگر


حضور "براد پيت"در "مغازه شيريني فروشي"


عوايد يک هفته فروش "شور شيرين"به زلزله زدگان


"دافو"در نقش يک مسلمان چچني


خبر هنري


كوتاه از هنر


 آغاز تصويربرداري اپيزود چهارم «داوران»  

تصويربرداري اپيزود چهارم تله فيلم "داوران" به كارگرداني احمد اميني به تازگي آغاز شد. احمد اميني كارگردان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در خصوص تله فيلم "داوران" گفت: در حال تصويربرداري اپيزود چهارم تله فيلم "داوران" محصول سيما فيلم هستم.وي در خصوص داستان اين تله فيلم گفت: قصه "داوران" در خصوص 3 خواهر و برادر وكيل بوده كه با پيگيري پرونده هاي مختلف داستان اپيزودهاي اين مجموعه را روايت مي كنند.اميني در خصوص بازيگران اين تله فيلم تصريح كرد: بازيگراني چون مسعود رايگان، پريوش نظريه و ايوب آقاخاني بازيگران اصلي اين فيلم هستند و بازيگران ديگري به صورت مهمان در هر اپيزود حضور دارند.گفتني است، داوران را اصغر عبدالهي، جميله دارالشفايي و سعيد شاهسواري نگارش كرده اند.از عوامل داوران مي توان به سعيد شاهسواري تهيه كننده، الهام صالحي طراح گريم، ناصر شكوهي نيا صدابردار،‌ كيوان معتمدي تصويربردار و غزل شاكري طراح صحنه و لباس اشاره كرد.


 فروش فيلم «بتمن» به يک ميليارد دلار نزديک مي‌شود 

«شواليه تاريکي برمي‌خيزد»‌ - سومين قسمت از مجموعه فيلم بتمني کريستوفر نولان - در سطح جهاني 915 ميليون دلار فروخته است.به گزارش فارس، فروش کلي اين فيلم در آمريکاي شمالي طي 6 هفته اخير به 414 ميليون دلار رسيده است.به اين ترتيب با اضافه کردن رقم فروش آمريکاي شمالي به فروش بين‌المللي آن (501 ميليون دلار)، رقم کلي فروش فيلم در سطح جهاني به 915 ميليون دلار مي‌رسد.با اين رقم فروش سومين قسمت از سه‌گانه بتمني «کريستوفر نولان» بالاترين رقم فروش بين المللي را در بين سه قسمت اين فيلم داشته است.اين اتفاق در حالي رخ مي‌دهد که نمايش موفقيت‌آميز «شواليه تاريکي برمي‌خيزد» در سينماهاي سراسر جهان همچنان ادامه دارد.با وجود فروش بالاي اين فيلم و اصرار کمپاني برادران وارنر براي ادامه توليد مجموعه فيلم «بتمن» به کارگرداني کريستوفر نولان، اين فيلمساز همچنان مي‌گويد که قسمت ديگري از اين مجموعه فيلم را کارگرداني نخواهد کرد.با اين حال اهل فن مي‌گويند هنوز هم احتمال آن وجود دارد که کريستوفر نولان حاضر به پذيرش کارگرداني قسمت ديگري از مجموعه فيلم «بتمن» ‌شود.

اين در حالي است که خود فيلمساز در رابطه با اين‌گونه اظهار نظرها، هيچ صحبت و اظهار نظري نکرده است.قسمت اول سه‌گانه مجموعه فيلم «بتمن» به کارگرداني کريستوفر نولان در سال ‌2005 و با نام «بتمن آغاز مي‌کند اکران عمومي شد. اين فيلم حدود 700 ميليون دلار در سطح جهاني فروش کرد.منتقدان سينمايي که فيلم را به شدت پسنديده بودند گفتند نولان با اين فيلم ژانر کميک استريپي و ابرقهرمانانه را وارد مرحله تازه‌اي کرده است.تا قبل از آن فيلم‌هاي ابرقهرمانانه حال و هواي فانتزي داشته‌اند که نولان به قصه فانتزي بتمن حال و هوايي سياه و تلخ داد.دومين قسمت فيلم با نام «شواليه تاريکي» در سال 2008 اکران عمومي شد و يک ميليارد دلار در سطح جهاني فروش کرد.در فاصله بين توليد قسمت‌هاي اول تا سوم مجموعه فيلم بتمن، کريستوفر نولان دو فيلم سينمايي مستقل «پرستيژ» (با بازي هيو جکمن) و «سرآغاز» (با بازي لئوناردو دي کاپريو) را کارگرداني کرد.کريستوفر نولان که نويسنده فيلم‌نامه هر سه قسمت مجموعه فيلم بتمني خود بوده است، هنوز کار تازه‌اي را به عنوان کارگردان در دست نگرفته است.


 فيلمبرداري اولين فيلم سه‌بعدي ايران به نيمه رسيد 

به گزارش خبرآنلاين،فيلمبرداري «آقاي الف» اولين فيلم سه‌بعدي تاريخ سينماي ايران به کارگرداني علي عطشاني که 15 روز پيش در سعادت‌آباد و قيطريه شروع شد به نيمه رسيد و تدوين همزمان توسط شاهين يارمحمدي شروع شده است. علي عطشاني در‌اين‌باره گفت: «اين فيلم که با سخت‌افزارهاي ساخت داخل به مرحله توليد رسيده، بيش از چهار ماه پيش توليد داشته و پس از تست‌هاي نهايي و مطابقت با استانداردهاي جهاني به مرحله فيلمبرداري رسيده است. در حال حاضر هم گروه در برج داريوش در خيابان فرشته مشغول ضبط صحنه‌هاي دفتر «آقاي الف» هستند.»

وي با تاکيد بر اينکه کل اين فيلم به صورت سه‌بعدي فيلمبرداري مي شود اظهار کرد: «احتمالا اولين اکران «آقاي الف» همزان با سال توليد ملي حمايت از کار و سرمايه ايراني در جشنواره فيلم فجر امسال خواهد بود.»

عطشاني ادامه داد:«عليرغم هزينه‌‌هاي بسيار بالاي توليد، اين فيلم صد در صد با سرمايه شخصي بدون هيچ گونه حمايت از سوي نهادها و ارگان‌هاي دولتي ساخته مي‌شود.»بازيگران:پوريا پورسرخ، ليلا اوتادي، نيما شاهرخ شاهي،مهران رجبي،مهدي فقيه،خشايار راد، حسام شجاعي،شاهين نجومي،مريم پورفاطمي،علي زينعلي،گلين شيرزاد،سورنا بايرام لو و با حضور مهدي مقدم.


 "لطيفي" و يک سريال ديگر  

 
فارس: «محمد‌حسين لطيفي» سريال زندگي «رئيس‌علي ‌دلواري» را با نام «هنگام بيداري» به تهيه‌کنندگي محمود غلامي تا چهار ماه ديگر کليد مي‌زند.بنابراين گزارش، اين سريال در ژانر تاريخي ساخته خواهد شد و گروه توليد در حال حاضر مشغول ساخت دکورهاي اين کار در شهرک سينمايي دفاع مقدس هستند.قرار است اين سريال در لوکيشن‌هاي شهرک سينمايي دفاع مقدس، قشم و شهريار تصويربرداري شود.«مجيد ميرفخرايي» طراح صحنه و لباس، «مهدي مددکار» مدير توليد و «ابراهيم غفوري» مدير فيلمبرداري اين پروژه است. دلوار زادگاه و محل فرمانروايي «رييس‌علي دلواري‌» است که در کشاکش جنگ اول جهاني و در حمله انگليسي‌ها به بوشهر، رشادت بسياري از خود نشان داد و به شهادت رسيدو .... .


 حضور "براد پيت"در "مغازه شيريني فروشي" 

 
فارس: «براد پيت» و «دنزل واشنگتن» در فيلم «مغازه شيريني فروشي» با يکديگر هم‌بازي مي‌شود.اين اولين بار است که پيت و واشنگتن نقش مقابل يکديگر را در يک فيلم سينمايي بازي مي‌کنند. اين فيلم حال و هوايي دلهره‌آور دارد. استفن گاهان که قبل از اين براي فيلم‌نامه درام و دلهره‌آور و سياسي «سيريانا»‌ موفق به دريافت جايزه اسکار شده، کارگرداني «مغازه شيريني‌فروشي» را هم انجام مي‌دهد. فيلم‌نامه‌ اين درام جنايتکارانه يک ماموريت مخفي خطرناک را به نمايش مي‌گذارد که يک مامور مخفي فعال را در راس ماجراهاي خود دارد.

اين مامور مخفي قرار است دور تازه‌اي از فعاليت‌هاي خود را شروع کند و به عنوان يک پليس راهي منطقه شلوغ و پردردسر بروکلين مي‌شود.در همين محل است که او کشف مي‌کند يک مامور ديگر هم در حال اجراي ماموريتي مشابه اوست و مرکزي که او سال‌ها برايش کار کرده، در اين محل هم حضور پررنگي دارد.


 عوايد يک هفته فروش "شور شيرين"به زلزله زدگان 

 
مهر: ابراهيم اصغري از اختصاص يک هفته عوايد فروش فيلم "شور شيرين" در سينما آزادي به زلزله زدگان آذربايجان شرقي خبر داد.ابراهيم اصغري تهيه کننده فيلم سينمايي "شور شيرن" با اعلام اين خبر در توضيح کم و کيف اختصاص فروش يک هفته اي اين فيلم به زلزه زدگان گفت: با پايان اکران فيلم سينمايي "شور شيرين" در سينماها، اکران آن تنها در سينما آزادي ادامه پيدا کرد. بر همين اساس با موافقت آقاي سعيدي پور مدير سينما آزادي و همچنين کسب موافقت از مديرعامل بنياد سينمايي فارابي يک هفته از فروش اين فيلم در سينما آزدي به زلزله زدگان آذربايجان شرقي اختصاص يافت.

وي در ادامه افزود:اميدوارم در طول يک هفته اي که عوايد اين فيلم به زلزله زدگان اختصاص داده شده است مردم سينما دوست براي کمک به هموطنانمان به تماشاي اين فيلم بنشينند تا در اين حرکت انسان دوستانه سهيم باشند.


 "دافو"در نقش يک مسلمان چچني  

 
فارس: «ويلم دافو» بازيگر قديمي در درام اجتماعي جديد خود به نام «يک مرد تحت تعقيب» در نقش يک مسلمان اهل چچن بازي خواهد کرد.اين درام ضد تبعيض نژادي را آنتون کوربيج سازنده فيلم اکشن و ضد آمريکايي «آمريکايي» کارگرداني مي‌کند. در قصه فيلم، ويلم دافو يک مسلمان سن و سال دار چچني است که به اميد يک زندگي بهتر سرزمين خود را ترک مي‌کند و راهي آلمان مي‌شود.اما اقامت او در شهر هامبورگ با مشکلات زيادي همراه است، اهالي محل او را به خاطر مهاجر و مسلمان بودن، آزار و اذيت مي‌کنند.

به زودي او درگير مسائل مربوط به پروژه «جنگ با ترور و وحشت» جرج بوش و دولتمردان غربي مي‌شود و به او اتهام همکاري با تروريست‌ها زده مي‌شود.کاراکتر ويلم دافو در طول قصه فيلم متوجه مي‌شود در غرب هم نمي‌تواند جايي براي زندگي عادي و آرامش پيدا کند و اين در حالي است که تحت تعقيب قرار دارد.


 خبر هنري 

 پخش آخرين اخبار اجلاس جنبش عدم تعهد از راديو تهران

آخرين اخبار و رويدادهاي اجلاس جنبش عدم تعهد را هر روز از برنامه "بحث روز" ساعت 13:30 تا 14:30 از شبکه راديويي تهران بشنويد.هدي نوروزي سردبير از پخش ويژه برنامه "بحث روز" در روزهاي برگزاري اجلاس سران خبر داد و افزود: برگزاري به موقع و موفق اين رويداد‌ تاريخي رسالتي تاريخي است كه بر عهده نسل حاضر از مديران كشور نهاده شده و تلاش‌ همگان را جهت توفيق هرچه بيشتر اين رويداد مهم ملي ـ بين‌المللي مي‌طلبد. شبکه راديويي تهران نيز در اين راستا هر روز ساعت 13:30 با عنوان برنامه "بحث روز" شنوندگان را از آخرين اخبار و رويدادهاي اجلاس جنبش عدم تعهد آگاه مي سازد.

وي در ادامه يادآور شد: برنامه زنده " بحث روز " کاري از گروه نيمروزي راديو تهران است که به بررسي مشکلات، معضلات و موضوعات روز و همچنين بررسي جنبه‌هاي مختلف مسائل جامعه مي پردازد. حضور کارشناسان و عوامل اجرائي شانزدهمين اجلاس جنبش عدم تعهد در استوديو راديو تهران و پاسخ به سوالات شنوندگان همراه با ارتباط زنده با مهمانان از بخش هاي ويژه اين برنامه است.مهماني همچون محمد فرقاني سخنگوي ستاد اطلاع رساني نشست و محمد جواد آغاجري رئيس کميته رسانه هاي خارجي و... در اين برنامه همراه شنوندگان راديو تهران خواهند بود.صالح اسکندري کارشناس مجري، رضا قرباني و حمادخزائي تهيه کننده، اکبر ياري و عليرضا محمدي گزارشگر از عوامل برنامه بحث روز هستند.برنامه "بحث روز" را با محوريت اجلاس جنبش عدم تعهد از موج اف.ام رديف 94 يا اي.ام 1332 بشنويد و جهت ارائه نظرات خود به آدرس radiotehran@irib.ir مراجعه کنيد. شما مخاطبان مي‌توانيد از طريق پيام کوتاه 5-30000956 يا شماره هاي 33914141 و 33914142 سوالات و ديدگاه‌هاي خود را در زمان پخش برنامه با مسوولان برنامه در ميان بگذاريد.

ارسال 2500 اثر به دبيرخانه جشنواره يک تصوير از يک حديث رضوي

دبير جشنواره يک تصوير از يک حديث رضوي گفت : تاکنون 2500 اثر به دبيرخانه دومين جشنواره موضوعي يک تصوير از يک حديث رضوي ارسال شده است.به گزارش روابط عمومي دهمين جشنواره بين المللي امام رضا(ع) محمد مخلصي اظهار داشت: اين جشنواره از سري برنامه هاي دهمين جشنواره بين المللي امام رضا (ع) است که براي کودکان و نوجوانان 7 تا 16 سال و مربيان و کارشناسان فرهنگي، هنري، ادبي کانون و هنرمندان در نظر گرفته شده است.دبير جشنواره يک تصوير از يک حديث رضوي اظهار داشت: ارزيابي و انتخاب 8 روش برتر مربيان و کارشناسان در چگونگي فضاسازي و تبيين مضامين احاديث براي مخاطبان و تقدير از آنان جزء بخش هاي ويژه اين جشنواره است.مخلصي به هداياي افراد برتر اين جشنواره نيز اشاره کرد و گفت: به تعداد 8 نفر از گروه سني 7 تا 9 سال به ميزان يک ميليون ريال بابت کمک هزينه سفر به اماکن زيارتي اهداء خواهد شد و همچنين براي 8 نفر از گروه سني 10 تا 12 سال نيز، يک ميليون و سيصد هزار ريال بابت کمک هزينه سفر به اماکن زيارتي اهداء مي شود.وي به هداياي گروه سني 13 تا 16 سال نيز اشاره کرد و افزود: براي 8 نفر از اين گروه نيز به ميزان يک ميليون و 500 هزار ريال کمک هزينه سفر به اماکن زيارتي اختصاص مي يابد.وي با اشاره به هداياي گروه مربيان و هنرمندان خاطر نشان کرد: به نفر اول و دوم مبلغ سه ميليون ريال، سوم و چهارم دو ميليون و 500 هزار ريال و نفرات ششم، هفتم و هشتم مبلغ دو ميليون ريال بابت کمک هزينه سفر به اماکن زيارتي اهداء مي گردد.وي در خصوص داوران اين دوره از جشنواره گفت : محمد علي کشاورز،سيامک حجت الاسلامي ، مارال صياد چي داوري آثار را به عهده دارند .

اجراي بيش از 240 ويژه برنامه فرهنگي هنري در هفته اول شهريور

همزمان با هفته نخست شهريور ماه و در کنار ويژه برنامه هاي تابستاني سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران، بيش از 240 ويژه برنامه از سوي مراکز فرهنگي هنري تهران برگزار مي شود.به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تهران، سلسله نشست هاي آشنايي مخاطبان با انديشه هاي عرفاني ايراني- اسلامي، امروز 5 شهريور در فرهنگسراي ابن سينا برگزار مي شود.در کنار اين برنامه، کارگاه آموزشي شيوه داستان گويي براي کودکان، 7 شهريور در فرهنگسراي هنگام و نشست شعرخواني و بررسي شعر با عنوان عيار سخن، امروز 5 شهريور در فرهنگسراي معرفت برگزار خواهد شد.کارگاه آموزشي سيري در آثار سنايي، عطار و مولوي با عنوان آشناي جان، 5 شهريور در فرهنگسراي انديشه و نشست بررسي ضرب المثل ها و متل ها با حضور مرتضي احمدي، 5 شهريور در فرهنگسراي گلستان از ديگر برنامه هاي مراکز فرهنگي هنري تهران در هفته نخست ماه جاري است.اجراي نمايش الاغ نادان، تا پايان هفته در فرهنگسراي فردوس از جمله برنامه هاي نمايشي هفته اول شهريور ماه خواهد بود. همچنين فيلم کلاه قرمزي و بچه ننه تا پايان هفته در فرهنگسراي هنگام و فرهنگسراي بهمن اکران مي‌شود. کارگاه آموزش فيلمسازي با ابزارهاي ساده، 8 شهريور در فرهنگسراي سرو تشکيل مي شود.علاقه مندان مي توانند جهت دريافت فهرست کامل برنامه ها به پايگاه اينترنتيwww.farhangsara.ir مراجعه کنند و براي دريافت اطلاعات ويژه برنامه هاي هفته جاري و نشاني مراکز فرهنگي هنري شهر تهران با شماره 1837 تماس بگيرند.


 كوتاه از هنر 

 اجراي 1200 محفل قرآني در ايام حج تمتع در مكه و مدينه

كاروان قاريان و حافظان قرآن جمهوري اسلامي ايران متشكل از 35 حافظ، قاري و دو گروه همخوان به منظور اجراي محافل انس با قرآن كريم به حج تمتع اعزام مي‌شوند. به گزارش روابط‌عمومي و امور بين‌الملل سازمان اوقاف و امور خيريه حجت‌الاسلام ميريان كارشناس آموزش مركز فعاليت‌هاي قرآني سازمان اوقاف با بيان اينكه به منظور آشنايي اعضاي اين كاروان با مناسك حج يك دوره آموزشي در اين سازمان برگزار مي‌شود، افزود: چهارمين دوره اموزشي كاروان قاريان و حافظان قرآن با عنوان «كاروان نور» روزهاي 15 و 16 شهريورماه با همكاري شوراي عالي قرآن در سازمان اوقاف و امور خيريه برگزار مي‌شود.ميريان تصريح كرد:اين كاروان همزمان با ايام حج تمتع به مدت 35 روز در ايام مناسك حج به اجراي محافل قرآني، تلاوت در كاروان‌ها، تلاوت در بعثه كشورها و اقامه اذان و اجراي همخواني و تواشيح خواهند پرداخت. وي افزود: سال گذشته كاروان اعزامي كشورمان بيش از 1200 محفل قرآني در شهرهاي مكه و مدينه اجرا كردند. ميريان خاطرنشان كرد:دو گروه همخواني از اردبيل و اصفهان كه سال گذشته رتبه‌هاي اول و دوم هفدهمين دوره مسابقات همخواني را از آن خود كردند اين گروه را همراهي خواهند كرد.

نخستين نمايشگاه نشريات خانوادگي برگزار مي‌شود

نخستين نمايشگاه نشريات خانواده را معاونت مطبوعاتي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در سالن حجاب تهران برگزار مي کند.به گزارش روابط عمومي نمايشگاه نشريات خانوادگي ، اين رويداد فرهنگي 23 تا 30 شهريور ماه با حضور نشريات و رسانه هاي داخلي در سالن حجاب تهران برپا مي شود. نمايشگاه نشريات خانواده به مطبوعات و رسانه‌هايي اختصاص دارد که در زمينه، موضوع و ماهيت مسائل خانوادگي و در عين حال اطلاع‌رساني، آموزش و تفريح و سرگرمي نهاد خانواده و اعضاء فعاليت کرده باشند.براساس اين گزارش، توسعه و ترويج فرهنگ مطالعه مطبوعات، ارتقاء هرم آگاهي‌هاي عمومي، افزايش سواد رسانه‌اي و قدرت تشخيص و انتخاب مردم در حوزه رسانه از اهداف برگزاري نمايشگاه نشريات خانواده به شمار مي رود.برگزاري سلسله نشست‌هاي مطبوعات در خانه با حضور چهره‌هاي برجسته فرهنگي، روان‌شناسي، سينمايي و ورزشي، برپايي نمايشگاه عکس و کاريکاتور با عنوان سبک زندگي و سالن ويژه کودکان و نوجوانان از بخش هاي اين نمايشگاه فرهنگي است.

براي اجراي کنسرت

بنيامين براي "ماه عسل" به کيش مي‌رود

بنيامين بهادري خواننده موسيقي پاپ در تاريخ 7 و 9 شهريور ماه تازه ترين کنسرت خود با اجراي تيتراژ برنامه "ماه عسل" را در جزيره کيش روي صحنه مي‌برد. محسن رجبپور برگزار کننده کنسرت هاي موسيقي پاپ با اعلام اين خبر در توضيح اجراي اين خواننده موسيقي پاپ در گفتگو با مهر، گفت: تازه‌ترين اجراي کنسرت بنيامين بهادري براي پنجمين بار در سال 91 در جزيره کيش برگزار مي‌شود و اين بار به دعوت ستاد برگزاري پانزدهمين جشنواره تابستاني کيش اين کنسرت را روي صحنه خواهيم برد.اين برگزار کننده کنسرت در ادامه صحبت هاي خود با اشاره به کم و کيف برگزاري اين کنسرت گفت: سه شنبه و پنجشنبه اين هفته ساعت يک بامداد درتالار شهر اين جزيره کنسرت بنيامين با اضافه شدن نيما وارسته ، فرشاد فارسيان و علي منصوري به جمع نوازندگان روي صحنه مي رود.

سينما سپاهان اصفهان داراي سينماي پنج بعدي شد

سينماي پنج بعدي واقع در سينما سپاهان اصفهان بعد از تعطيلات عيد فطر رسما كار خود را آغاز كرد. به گزارش پايگاه خبري حوزه هنري، مدير امور سينمايي حوزه هنري استان اصفهان در خصوص آغاز به كار سينماي پنج بعدي استان گفت: تمام سينماهاي زير مجموعه حوزه هنري استان اصفهان پس از راه اندازي سينماي پنج بعدي سينما سپاهان، مجهز به اين نوع سيستم پخش فيلم خواهند شد.وي ادامه داد: فاصله سانس هاي اين سينما 20 دقيقه اي است و از آغاز كار رسمي سينما تا ساعت 22 پذيراي علا قمندان خواهد بود. مدير امور سينمايي حوزه هنري استان اصفهان خاطر نشان كرد: در صدد آن هستيم تا به روزترين فيلم هاي پنج بعدي سينماهاي جهان را در اين سينما نمايش داده و همچون سينماهايي از اين دست به چند فيلم محدود
نشويم.

در دويست و چهل و نهمين نشست باشگاه فيلم تهران؛

«ضدگلوله» نقد وبررسي مي شود

در دويست و چهل و نهمين نشست هفتگي باشگاه فيلم تهران، فيلم سينمايي «ضدگلوله» جديدترين اثرسينمايي مصطفي كيايي امروزيکشنبه 5 شهريور، ساعت 18در فرهنگسراي ارسباران اکران مي شود.به گزارش روابط عمومي مديريت فرهنگي هنري منطقه 3 و فرهنگ سراي ارسباران، فيلم سينمايي «ضدگلوله» در سي امين جشنواره فيلم فجر موفق به دريافت ديپلم افتخار بهترين فيلم (رضا رخشاني) و سيمرغ بلورين بهترين فيلمنامه (مصطفي کيائي) شد.مهدي هاشمي، مسعود کرامتي، ژاله صامتي، مهدي فقيه، سعيد آقاخاني و …ازجمله بازيگران «ضد گلوله» هستند.علاقمندان به عضويت و حضور در نشست‌هاي باشگاه فيلم تهران مي‌توانند به فرهنگسراي ارسبارانواقعدر خيابان جلفا مراجعه و براي کسب اطلاعات بيشتر با شماره هاي 20-22872818 تماس بگيرند.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
گزارش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته