جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1391/08/17 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 4291


تصويربرداري «نخل‌هاي سربي»به نيمه رسيد

پخش سريال حسين سهيلي‌زاده از چهارشنبه
تهيه‌کننده «دختران حوا»: به بينندگان توصيه مي‌کنم اين سريال را ببينند


کارگردان «آرگو» از پروژه «فوکوس» کنار گذاشته شد


تلاش "به خاطر پونه" براي رسيدن به فجر


بازي "کالين فرث"در يک درام تازه


اکران "من مادر هستم" جيراني قطعي شد


"رنج و سرمستي" الماسي منتظر بودجه مرکز گسترش


خبر هنري


كوتاه از هنر


 تصويربرداري «نخل‌هاي سربي»به نيمه رسيد 

تصويربرداري تله‌فيلم «نخل‌هاي سربي» به کارگرداني شهرام باباپور با محوريت دفاع مقدس در اهواز از نيمه گذشت‌.

به گزارش فارس، تصويربرداري بخش روستايي فيلم «نخل‌هاي سربي» به اتمام رسيده است و فضاهاي جنگي فيلم ‌در نخلستان‌هاي جنوب کشور جلوي دوربين مي‌رود. در اين صحنه‌ها مقاومت مردم در مقابل بعثي‌ها به تصوير کشيده مي‌شود.

فيلم‌نامه اين تله‌فيلم توسط مهرداد نيکنام نوشته شده که داستان روستاي مرزي در کنار اروند‌رود خوزستان را چند روز قبل از آغاز جنگ تحميلي روايت مي‌کند و در آن به حماسه آفريني‌ها و رشادت‌ها و همچنين بسيج مردمي براي دفاع از انقلاب و ميهن عزيز اسلامي توسط روستايان اين خطه پرداخته مي‌شود‌.

طبق برنامه‌‌ريزي انجام شده تصويربرداري ظرف 52 جلسه و در استان خوزستان جلوي دوربين مي‌رود و با انجام مراحل فني به طور همزمان فيلم در هفته بسيج از شبکه سه سيما پخش مي‌شود.

در اين فيلم‌ جعفر دهقان، زهرا سعيدي، حسين توشه، شهرام ابراهيمي، اکبر دانيالي، سولماز آقمقاني، سيما خضرآبادي، مهرداد نيکنام، ميترا دهقاني، مجيد شميلي، رحمان برهاني، مهناز فردين و عليرضا دغلاوي به ايفاي نقش مي‌پردازد.


 پخش سريال حسين سهيلي‌زاده از چهارشنبه
 تهيه‌کننده «دختران حوا»: به بينندگان توصيه مي‌کنم اين سريال را ببينند 

«دختران حوا» عنوان سريالي به کارگرداني حسين سهيلي‌زاده است که براي سال 90 ساخته شده، تهيه‌کننده اين سريال معتقد است: «دختران حوا» به دليل اينکه يک درام اجتماعي است مي‌تواند هر زماني پخش شود، اما به هر حال هر توليدکننده‌اي دوست دارد زماني که کارش تمام شد زود به پخش هم برسد. عليزاده در گفت‌وگو با(ايسنا)، از پخش اين سريال از چهارشنبه (17 آبان ماه) خبر داد و گفت: سريال «دختران حوا» قصه‌ي خوبي دارد؛ به بينندگان توصيه مي‌کنم آن را ببينند و راجع به آن قضاوت داشته باشند.

او با بيان اينکه «دختران حوا»، سريالي آپارتماني نيست و سريالي است که لوکيشن‌هاي متفاوتي دارد، به داستان آن اشاره کرد و گفت: اين سريال داستان سه خانواده در سه طبقه را به چالش مي‌کشد. مشکلات و مسايل جامعه را مطرح مي‌کند و هر خانواده مشکلات خاص خود را مطرح مي‌کند. در واقع سعي کرده‌ايم مسايل جامعه را به تصوير بکشيم و به دنبال آن راهکار ارائه دهيم.

اين تهيه‌کننده درباره‌ي علت دير پخش شدن سريالشان از شبکه تهران گفت: علت خاصي نداشت، تصميم با مديران شبکه است که زمان مناسبي را براي پخش آن تعيين کنند اما به هر حال توليدکننده دوست دارد زماني که کارش به اتمام رسيد همان موقع هم به پخش برسد.عزيز عليزاده در پايان خاطرنشان کرد: «دختران حوا» روزهاي زوج ساعت 19 و تکرار آن روزهاي فرد ساعت 23 پخش مي‌شود.

نيما شاهرخ‌ شاهي، امير حسين رستمي، ايرج راد، يکتا ناصر، تينا آخوندتبار، نازنين کريمي، ليدا عباسي، پرويز سيتري، مريم سرمدي، آيلار نوشهري، رضا يزداني، مهدي کاسه‌ساز، مينا وحيد، مليکا پارسا، گوهر خيرانديش، پوريا پورسرخ، ساغر شکوري و پرويز سيرتي بازيگران اين سريال هستند.


 کارگردان «آرگو» از پروژه «فوکوس» کنار گذاشته شد 

رايان گاسيک بازيگر جوان سينما جايگزين بن ‌افلک در فيلم «فوکوس» شد. افلک يکي از تهيه‌کنندگان اين درام گنگستري اجتماعي هم نخواهد بود.به گزارش فارس، تهيه‌کنندگان «فوکوس» در رابطه با تغيير بازيگر اصلي فيلم خود توضيحي نداده‌اند، اما گفته مي‌شود فيلم «آرگو» دليل اصلي اين جابه‌جايي است.منابع نزديک به پروژه «فوکوس» مي‌گويند تهيه‌کنندگان آن نمي‌خواهند بحث‌هاي مربوط به ضد ايراني بودن «آرگو»، تاثير منفي بر روي وضعيت فيلم آن‌ها بگذارد.

تهيه‌کنندگان فيلم که از سرمايه‌گذاران مستقل سينما هستند، قصد توليد فيلمي مستقل و اجتماعي را دارند و مي‌خواهند آن را به دور از حواشي منفي، تهيه و اکران عمومي کنند.آن‌ها که به موفقيت فيلم خود در فصل اهداي جوايز سينمايي اميد زيادي دارند، بر اين باور هستند که حضور بن‌افلک در محصول آن‌ها باعث ايجاد تبليغات منفي براي‌شان خواهد شد.هنوز از واکنش بن‌افلک در رابطه با اين جابه‌جايي و تغيير، اطلاعي در دست نيست. اهل فن مي‌گويند بعيد مي‌دانند او در اين رابطه واکنشي از خود نشان دهد.تحليل‌گران سينما عقيده دارند از آن جا که تهيه‌کنندگان فيلم بي‌سر و صدا دست به تغيير بازيگر اصلي فيلم خود زده‌‌اند، بن‌افلک هم موضع‌گيري رسمي و علني نخواهد کرد.قرار بود در «فوکوس» بن‌افلک در نقش مدير يک گروه گنگستري ظاهر شود. حالا رايان گاسليک اين نقش را جلوي دوربين بازي مي‌کند.خط اصلي قصه فيلم درباره يک رييس کهنه‌کار و قديمي گنگستري در امر تجارت‌هاي غيرقانوني است، که با ورود يک عضو تازه کار موفقيت او به خطر مي‌افتد.کارگرداني «فوکوس» را گلن فيکارا انجام مي‌دهد، که بش از اين درام مستقل و تحسين شده «ديوانه، احمق، عشق» را ساخته است.فيکارا اين فيلم را با همکاري جان رکوآ جلوي دوربين خواهد برد. هنوز زماني براي شروع کار فيلم‌‌برداري «فوکوس» تعيين نشده است.به نوشته رسانه‌هاي گروهي، در يک ماه اخير چندين پروژه سينمايي که قرار بود با بازي اين بازيگر توليد شود، يا از گردونه توليد خارج شده و يا بازيگر اصلي آن تغيير کرده است.بن‌افلک بازيگر و کارگردان «آرگو» است که ماجراي فراري دادن شش کارمند سفارت سابق آمريکا توسط يک مامور سازمان سيا را (پس از تسخير سفارت آمريکا توسط دانشجويان پيرو امام) تعريف مي‌کند.


 تلاش "به خاطر پونه" براي رسيدن به فجر 

 
ميراث فرهنگي: فيلمبرداري فيلم سينمايي «به خاطر پونه» به کارگرداني هاتف عليمرداني در تهران ادامه دارد. همزمان با مراحل فيلم‌برداري تدوين فيلم نيز آغاز شده است تا روزهاي منتهي به جشنواره فرصتي براي فيلم جديد عليمرداني براي حضور در اين رويداد باشد.

«به خاطر پونه» عنوان فيلم جديد هاتف عليمرداني است که اين روزها در تهران مراحل فيلم‌برداري را پشت سر مي‌گذارد. فيلم با پروانه موافقت اصولي کار خود را آغاز کرد و در راستاي آثار اجتماعي چند سال اخير به مسائل خانوادگي بين زوجين مي‌پردازد. بازيگران: فرهاد اصلاني، هانيه توسلي، علي افشين‌راد، بهاره رياحي، حوري اميري، نيره فراهاني، ترلان پروانه، پروين ملکي، محمدعلي ساربان، کامران دهقان، محمدباقر صفانور، شبنم عبدالهي، مازيار شمس، سعيد روشن، حامد نوروزي، سجاد افشاريان، فاطمه مرتاضي و ... .


 بازي "کالين فرث"در يک درام تازه 

 
فارس: کالين فرث که براي «سخنراني پادشاه» جايزه اسکار بهترين بازيگر مرد را گرفت، در يک درام تازه بازي مي‌کند که قصه‌اش را از يک ماجراي واقعي گرفته است. اين فيلم با نام «نابغه» جلوي دوربين خواهد رفت و اهل فن از حالا پيش‌بيني مي‌کنند فرث براي بازي در آن نامزد دريافت اسکار شود. فيلم‌نامه «نابغه» را جان لوگان نوشته است. اين فيلم‌نامه بر اساس کتاب خاطرات و شرح حال مکس پرکينز توسط اسکات برگ نوشته شده است. قصه فيلم‌نامه بر روي ارتباط کاري و حرفه‌اي توماس وولف چهره سرشناس دنياي ادبيات و ناشر آثار او مکس پرکينز نوکوس مي‌کند. نقش پرکينز را در قصه فيلم کالين فرث بازي خواهد کرد، در حالي که مايکل فاسبيندر توماس وولف قصه خواهد بود.مکس پرکينز لقب يکي از موفق‌ترين و محترم‌ترين ناشران دنياي ادبيات را از آن خود کرده و بسياري از آثار وولف توسط وي روانه بازار کتاب شد.


 اکران "من مادر هستم" جيراني قطعي شد 

 
مهر: اکران عمومي فيلم سينمايي "من مادر هستم" ساخته فريدون جيراني در گروه سينمايي آفريقا قطعي شد. محمدرضا صابري مدير سينما آفريقا در اين ارتباط گفت: اکران عمومي اين فيلم در اين گروه سينمايي بعد از فيلم "پنهان" که هم اکنون روي پرده است، قطعي شده‌است. باران کوثري، حبيب رضايي، فرهاد اصلاني، اميرحسين آرمان، ناصر طهماسب، پروين ملکي، هدايت‌الله سجادي، آرمان صورتگر،‌ کريم عباسي و پانته آبهرام با حضور هنگامه قاضياني در نقش ناهيد مشرقي ترکيب بازيگران اين فيلم را تشکيل مي‌دهند. داستان فيلم درباره يک خانواده طبقه متوسط است که در شرايط بحراني به بررسي و ارزيابي زندگي خود مي‌پردازند. "من مادر هستم" در ليست فيلم‌هايي قرار دارد که حوزه هنري آن‌ها غيراخلاقي دانسته و از اکران آنها امتناع کرده‌است. اين فيلم بدون در اختيار داشتن سينماهاي حوزه هنري به نمايش عمومي در مي‌آيد.


 "رنج و سرمستي" الماسي منتظر بودجه مرکز گسترش 

 
ايسنا: محمد نشاط گفت: براي آغاز پروژه «رنج و سرمستي» جهانگير الماسي منتظر تزريق بودجه از سوي مرکز گسترش سينماي مستند و تجربي هستيم.تهيه‌کننده «رنج و سرمستي»، درباره وضعيت فعلي ساخت اين فيلم بيان کرد: ما بلافاصله پس از دريافت پروانه ساخت شروع به مذاکره با عوامل پشت دوربين و بازنويسي فيلمنامه کرديم و البته منتظر تزريق بودجه مورد نياز شديم.وي ادامه داد: با توجه به آنکه آقاي الماسي «رنج و سرمستي» را به عنوان اولين فيلم خود در مقام کارگرداني تجربه مي‌کنند مرکز گسترش سينماي مستند و تجربي تهيه‌کننده پروژه خواهد بود. گرچه هنوز بودجه‌اي به فيلم تزريق نشده است اما فکر مي‌کنم بر اساس قول‌هايي که به ما داده‌اند اين هفته کارهاي اداري اختصاص بودجه به اين فيلم انجام خواهد شد.


 خبر هنري 

در آستانه بيستمين دوره؛

سيد محمد حسيني خواستار مساعدت صداوسيما در ايام "هفته کتاب" شد

وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي طي نامه‌اي به رئيس سازمان صداوسيماي جمهوري اسلامي ايران خواستار انعکاس گسترده فعاليت‌هاي بيستمين دوره "هفته کتاب" از راديو و تلويزيون شد. به گزارش ستاد اطلاع‌رساني بيستمين دوره هفته كتاب، سيد محمد حسيني وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در آستانه فرارسيدن ايام "هفته کتاب" در نامه‌اي خطاب به عزت‌الله ضرغامي رئيس سازمان صداوسيماي جمهوري اسلامي ايران نوشت:

با سلام

احتراما، به استحضار مي‌رساند، بيستمين دوره هفته کتاب جمهوري اسلامي ايران، تحت عنوان "يادگار ماندگار" از 20 الي 27 آبان‌ماه جاري در سرتاسر کشور برگزار خواهد شد. با توجه به نقش سازنده رسانه ملي در ترويج و اشاعه فرهنگ کتاب‌خواني در ميان مردم فرهنگ دوست کشور و همکاري و تعامل مثبت آن سازمان با وزارت متبوع، خواهشمند است هم‌چون سنوات گذشته، دستور مساعدت لازم جهت انعکاس فعاليت‌هاي هفته کتاب از شبکه‌هاي مختلف صداوسيما در گستره ملي و استاني صادر فرماييد. پيشاپيش از همکاري و حسن توجه جناب‌عالي قدرداني مي‌شود.

بيستمين دوره هفته كتاب جمهوري اسلامي ايران با شعار "يادگار ماندگار" از 20 تا 27 آبان ماه سال جاري در سرتاسر كشور برگزار مي‌شود.

دوبلورهاي جمهوري آذربايجان "وفا" را براي شبکه سحر دوبله کردند

مجموعه تلويزيوني "وفا" به سفارش شبکه جهاني سحر در جمهوري آذربايجان دوبله شد.به گزارش روابط عمومي شبکه جهاني سحر، اين مجموعه به مديريت دوبلاژ سليمان فرضعلي اف در 12 قسمت 45 دقيقه اي در باکو به زبان آذري دوبله شده است.سليمان فرضعلي اف و روح انگيز هاشيم اوا ترجمه متون اين سريال و کنول جواداوا ويراستاري آن را برعهده داشته اند. صدابردار و ميکس اين کار نيز توسط نگار اورخان انجام شده است.اين مجموعه با بازي پوريا پورسرخ، هانيه توسلي، فرهاد قائميان، فرهاد اصلاني، سيروس کهوري‌نژاد، ليدا عباسي، اليزابت اميني، محسن قاضي مرادي و رضا ايرانمنش، داستان جواني به نام ژوبين پناهي را به تصوير کشيده که به دليل مشکلات روحي و رواني که پس از کشته شدن پدر و مادرش در انفجار بمبي در قبرس پيدا کرده به بيمارستان منتقل مي شود. در اين زمان مامور ويژه‌اي از طرف موساد و سازمان امنيت ملي اسراييل براي ربودن او از آسايشگاه رواني وارد ايران مي شود و ...

کيميايي :

مردم سردرگم يافتن هنر و سينماهستند

مسعود کيميايي با اشاره به اين که مردم سردرگم پيدا کردن هنر دلخواه و به تبع آن سينماي دلخواهشان هستند گفت: وقتي سينماي دلخواه مردم وجود نداشته باشد نشريات سينمايي هم معنا پيدا نمي‌کنند و طبيعي است که مشکلات سينما به آنها تسري پيدا مي کند.مسعود کيميايي در گفتگو با مهر درباره مواد تبليغاتي در سينما و نشريات سينمايي گفت: خيلي دانسته اين کار نيستم اما مي‌دانم که فضاي رشد براي اين مواد تبليغي در سينما وجود ندارد و در پيچ و خم‌هاي عقيده‌هايي که کارساز هم نيستند پراکنده گير مي‌کند.وي افزود:بخشي از کار هم به آدم‌هايي باز مي‌گردد که در راس کارهاي تبليغاتي ايستاده‌اند و تفکر غالبشان اين است که کار را از بين چرخ دنده‌هايي مختلف رد کنند و وقتي هم رد شد طبيعي است که چيزي از آن باقي نمي‌ماند که تاثيرگذار و مناسب اشاعه براي رسيدن به منظور باشد.

کارگردان "ضيافت" توضيح داد:مردم سردرگم پيدا کردن هنر دلخواه‌شان هستند. سينماي دلخواهشان. وقتي سينماي دلخواه مردم وجود نداشته باشد نشريات سينمايي هم معنا پيدا نمي‌کنند و طبيعي است که مشکلات سينما به آنها تسري پيدا مي کند.از طرفي موارد جانبي سينما هم متاثر از اين وضع ضعيف شده‌اند و تبليغاتي براي فيلم‌ها نيست که مردم را تشويق به سينما رفتن کند.اين کارگردان کهنه‌کار سينماي ايران در پايان تصريح کرد: هنر گرافيک در سينما از بين رفته است. چهار تا عکس را کنار هم مي‌گذارند و مي‌شود پوستر يک فيلم! براي همين است که اصلا توانايي جذب مخاطب را ندارد.مثلا وقتي آيدين آغداشلو مي‌آمد و قبول مي‌کرد از يک فيلم پلاکارد بکشد خود آن پلاکارد تبديل به يک اثر هنري مي‌شد چون آدمي که اين کار را مي‌کرد بلد کار بود و براي همين اثر به وجود آمده تاثيرگذار مي‌شد.


 كوتاه از هنر 

 معاون ضرغامي در بازديد از شبکه دو سيما:

صداوسيما بزرگترين شهرک فيلمسازي خاورميانه را مي‌سازد

معاون سيما عصر دوشنبه (15 آبان ماه) با حضور در ساختمان شبکه دو سيما، از چهار استوديوي اين شبکه و گروه‌هاي برنامه‌ساز بازديد کرد.معاون سيما در بخشي از صحبت‌هاي خود از ساخت شهرک فيلمسازي بزرگي در کشور خبر داد و گفت: اين شهرک فيلمسازي به گونه‌اي خواهد بود که کشورهاي خاورميانه هم بتوانند از آن استفاده کنند.به گزارش (ايسنا)، در اين بازديد شعباني (مدير کل فني صدا و سيما)، داودآبادي (مدير کل اطلاعات و برنامه‌ريزي معاونت سيما) و توکلي‌زاده (مدير کل مالي و اداري معاونت سيما) و علي بخشي‌زاده (مدير شبکه دو) علي دارابي را همراهي مي‌کردند.

معاون سيما در جريان اين بازديد و نشست هشت ساعته، به برنامه‌ريزي شبکه دو براي توليد برنامه‌هاي نمايشي تا نوروز 94 اشاره کرد و از اين حيث شبکه دو را داراي عنوان نخست در بين شبکه‌هاي تلويزيوني دانست.دکتر دارابي در بازديد از شبکه دو سيما اعلام کرد: اين شبکه سبک زندگي شايسته، ايراني اسلامي را براي مخاطان معنا مي‌کند و توليدات برنامه‌هاي مختلف بر اساس اين سبک، دغدغه‌ي جدي سيماست.دارابي در بخشي از اين بازديد همچنين خلاقيت،‌ نوآوري و جوان‌گرايي را از مواردي دانست که در شبکه دو سيما به واسطه‌ي مديريت علي بخشي‌زاده محقق شده است.

جريان روشنفکري در "زاويه" شبکه چهار

آسيب شناسي جريان روشنفکري با تاکيد بر روشنفکري ديني در ايران، اين هفته در برنامه "زاويه" مورد ارزيابي قرار مي گيرد.به گزارش روابط عمومي شبکه چهار سيما: مجله علوم انساني "زاويه" در ادامه نشست هاي نقد و مناظره خود اين هفته ميزبان دکتر صادق زيبا کلام و دکتر عبد الحسين خسرو پناه خواهد بود تا درباره موضوع روشنفکري در ايران به گفت و گو بپردازد.مسائل و موضوعاتي چون مباني روشنفکري در ايران، روشنفکري ايراني و سنت،روشنفکران و غرب،تاثيرات اجتماعي و فرهنگي روشنفکران در ايران،امکان يا امتناع روشنفکري ديني و ... در اين برنامه مطرح خواهند شد."زاويه" به تهيه کنندگي عليرضا حائري کاري از گروه معارف و انديشه ديني شبکه 4 سيما است که چهارشنبه ها ساعت20:30 به صورت زنده روي انتن مي رود.

سلام ايران بررسي مي كند:

قطع برنامه هاي ايران از طريق ماهواره

در برنامه "سلام ايران " كاري از گروه جامعه راديو ايران كه از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 6:45 پخش مي شود، امروزچهارشنبه 17 آبان در خصوص قطع برنامه هاي ايران از طريق ماهواره "هات برد" صحبت مي شود.به گزارش روابط عمومي راديو ايران دكتر محمد حسن غديري ابيانه كارشناس عالي امور استراتژيك در مورد اين موضوع صحبت مي كند.

ارکستر ملي؛ تعطيل شد، تعطيل نشد!

در حالي که چند روز گذشته خبري مبني بر انحلال ارکستر ملي ايران در رسانه‌ها منتشر شد؛ شاه‌آبادي معاون هنري وزارت ارشاد با رد هر گونه تعطيلي ارکستر ملي ايران فعاليت آن را مستمر دانست. از سوي ديگر يکي از اعضاي شوراي فني خبر تعطيلي ارکستر ملي شتاب‌زده دانست.به گزارش ميراث فرهنگي ،خبر انحلال ارکستر ملي ايران که براي اولين بار از سوي برخي از رسانه‌هاي خارج از کشور منتشر شد واکنش‌هاي مختلفي را به دنبال داشت. تاخير در اجراهاي ارکستر ملي و برآورده نشدن منابع مالي مورد نياز آن؛ شائبه تعطيلي تنها گروه موسيقي ملي ايران را بر سر زبان‌ها انداخت تا جايي که معاونت هنري وزارت ارشاد در پاسخ به اين شايعات فعاليت ارکستر ملي ايران را مستمر دانست.

«فردين خلعتبري»، يکي از اعضاي اصلي اين ارکستر که سال‌ها با اين گروه فعاليت دارد درباره اين اتفاق اظهار نظرهاي شتاب‌زده بر مبناي يک خبر را ناشي از فضاي غبار آلود رسانه‌ها دانست و حق اظهار نظر پيرامون اين موضوع را متوجه مسئولين موسيقي وزارت ارشاد دانست.خلعتبري در گفت‌وگو با CHN مي‌گويد: «اين فضاي رسانه‌اي بسيار من را آزرده خاطر کرد. يک خبر مجعول که اساس درستي ندارد نبايد مورد استفاده رسانه‌ها قرار بگيرد. وقتي معاونت هنري وزارت ارشاد اين خبر را تکذيب مي‌کند نبايد ديگر اين موضوع ادامه پيدا کند.»صحبت‌هاي خلعتبري در حالي مطرح مي‌شود که پيش از اين تعدادي از نوازندگان ارکستر ملي ايران در گفت‌وگو با يکي از رسانه‌هاي داخلي از تعطيلي گروه خبر دادند. ارکستر موسيقي ملي ايران توسط فرهاد فخرالديني در سال 1377 با پشتيباني وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي راه‌اندازي شد و در نخستين اجراي اين ارکستر از آواز محمدرضا شجريان و ساخته‌هاي علي تجويدي بهره برد.

فرهنگسراي اميد برگزار مي کند:

کارگاه داستان نويسي

فرهنگسراي اميد به منظور آشنايي هر چه بيشتر علاقه مندان به ادبيات و نگارش اقدام به برگزاري دوره آموزشي داستان نويسي نموده است.به گزارش روابط عمومي مراکز فرهنگي هنري منطقه 13در اين دوره که به صورت کارگاهي و به صورت هفتگي در روزهاي سه شنبه از ساعت 15.30 با حضور اساتيد مجرب برگزار مي شود اصول و مباني نويسندگي مورد بررسي قرار مي گيرد.علاقه مندان مي توانند جهت ثبت نام به آدرس ميدان امام حسين،خيابان 17 شهريور،خيابان خشکبارچي، بوستان خيام فرهنگسراي اميد مراجعه و يا براي کسب اطلاعات با تلفن 3330259 تماس حاصل نمايند.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته