جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1391/09/28 - روزنامه سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 4322

کسب رتبه اول کشوري در ارزيابي عملکرد سال 1390 وزارت نيرو ؛
توسط شرکت آب و فاضلاب آذربايجان شرقي

بابائي مدير کل ورزشي جوانان گيلان:
سابقه 77ساله تشکيلات ورزشي گيلان نشان از عزت ورزش در ديار ميرزا کوچک خان است
مجموعه ورزشي 6هزار نفري شهداي رشت به بهره برداري رسيد

آگهي صفحه 6


آگهي صفحه 2


 کسب رتبه اول کشوري در ارزيابي عملکرد سال 1390 وزارت نيرو ؛
 توسط شرکت آب و فاضلاب آذربايجان شرقي 

 تبريز – بهرام توفيقي:

شرکت آب و فاضلاب استان آذربايجان شرقي موفق به کسب رتبه اول کشوري در ارزيابي عملکرد سال 1390 وزارت نيرودر بين شرکتهاي آب و فاضلاب شهري گرديد.در همايش مديران ارشد آب و برق که با حضور وزير محترم نيرو ، دکتر بزرگيان معاون نوسازي و تحول اداري معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رياست محترم جمهوري ، معاونان و مديران ارشد وزارت نيرو برگزار گرديد شرکت آب و فاضلاب آذربايجان شرقي توانست رتبه اول را در بين شرکتهاي آبفاي شهري از آن خود نموده و لوح افتخار را از دست مهندس نامجو وزير محترم نيرو دريافت نمايد .

شايان ذکر است با توجه به عملکرد و اقدامات موثر شرکت هاي آب و فاضلاب آذربايجان شرقي درطول سال 1390 در شاخص هاي مورد ارزيابي توسط وزارت نيرو و در محورهاي رضايت ذينفعان بيروني ، مالي و اقتصادي ، بهره برداري ، توسعه و توانمند سازي موفق به اخذ نمره کامل در بخش هاي مذکورگرديد ومهندس پوررجب مديرعامل شرکت لوح تقدير رااز دست مقام عالي وزارت نيرودريافت نمود .

لازم به توضيح است شرکت آب و فاضلاب آذربايجان شرقي درسال 1388 نيز توانسته بود در ارزيابي عملکرد وزارت نيرو رتبه اول کشوري را در بين شرکت هاي آب و فاضلاب کشور کسب نمايد.

در قسمتي از اين لوح آمده است :

مديريت محترم شرکت آب و فاضلاب شهري استان آذربايجان شرقي

جناب آقاي مهندس پوررجب

بدينوسيله از زحمات ارزنده مديران و کارکنان آن شرکت در دستيابي به اهداف ساليانه که منجر به کسب رتبه اول در ارزيابي عملکرد سال 1390 شرکت‌هاي آب و فاضلاب شهري گرديد قدرداني مي نمايم .

اميد است با توکل به خداوند متعال و در سايه رهنمودهاي ولي امر مسلمين ، زمينه تحقق اهداف سال توليد ملي و حمايت از کار و سرمايه ايراني در صنعت آب و برق را فراهم نماييد .


 بابائي مدير کل ورزشي جوانان گيلان:
 سابقه 77ساله تشکيلات ورزشي گيلان نشان از عزت ورزش در ديار ميرزا کوچک خان است 
 مجموعه ورزشي 6هزار نفري شهداي رشت به بهره برداري رسيد

بعد از 21 سال انتظار با لاخره در دوران مديريت يک مدير انقلابي وبومي به نام محمد بابائي مدير کل ورزش وجوانان استان گيلان آرزوي مردم گيلان بالاخص شهر رشت بر آورد شدواين مجموعه بزرگ ورزشي که بسيار مورد نياز مردم شهر باران بود به بهره برداري رسيد که بايد قدردآن آن باشيم .

بابائي خود اهل اين ديار است و بخوبي ميداند که مردم گيلان مردماني قدر شناس هستندو خدماتي که براي آن صورت ميگيرد هرگز از ياد نميبرد و براي آن ارزش قابل ميشوند رشد 25 درصدي سرانه فضاي ورزشي گيلان نيز با رقه اميد را در دل نوجوانان وجوانان گيلان بارور کرده است چون براي جذب و جلب مردم به سمت ورزش در گيلان نيازي به تبليغ نيست فقط بايد روز به روز فضاي ورزشي را الويت قرار دارد.

اکثر قريب به اتفاق مردم گيلان يا ورزش دوست ويا ورزشکارند شايد لطافت وطراوت محيط است که با وجود سختي هاي زندگي در مردم اشتياق وانرژي تحرک را باقي مي‌گذارد.

حضور حدود يکصد تيم ورزشي از استان گيلان درليگهاي مختلف کشور و منطقه اي و فعال بودن 481 باشگاه زير نظر 770 هيئت ورزشي خود گواه اين ادعا است.آمارهاي ارائه شده مبين آن است که نسبت به قبل از انقلاب با شگاههاي خصوصي استان 20 برابر تعداد مربيان ورزشي 666 برابر و تعداد داوران 45 برابر شد .

وافتخارات و مدالهاي رنگين ورزشکاران گيلاني در آوردگاهاي مختلف داخلي وخارجي افزايش چشمگيري داشته است به گفته آقاي بابائي موفقيت هاي بدست آمده با حمايت وزحمات دکتر عباسي وزير محترم ورزشي و جوانان و حضرت آيت الله قرباني نماينده ولي فقيه در استان گيلان مهندس هاشم نيا استاندار ورزش دوست و مکتبي استان گيلان نمايندگان پر تلاش استان در مجلس شورا اسلامي –فرمانداران وشهر داران و شرکت توسعه و تجهيز اماکن ورزشي صورت گرفته است.

مدير کل ورزش جوانان گيلان افزود: اين استان با دا را بودن حدود 123 هزار ور زشکاران سازمان يافته که بيانگر 5 درصد از جمعيت استان مي باشد با ظهور نخبگان همچون جهان پهلوان مدير کل محمود نامجو موجبات افتخار و اشتهار مردم اين ديار را در آوردگا هاي بزرگ فراهم ساخته و سابقه 77 ساله تشکيلات ورزشي و تاريخ 71 ساله باشگاهاي ورزشي وسابقه درخشان 67 ساله هيئت هاي ورزشي از عزت ورزشي در استان گيلان مي باشد.

قابل به ذکر است که استاندار گيلان بهنگام افتتاح سالن جند منظوره شهرستان لاهيجان ضمن تقدير و تشکر از حضور وزير محترم ورزش وجوانان در استان به اهميت توسعه ورزش پرداخت و گفت: سالن چند منظوره لاهيجان با اعتبار 80 ميليارد ريال و طي مدت 4 سال احداث گرديد و 16 ميليارد تومان هم براي پروژهاي عمراني اين شهرستا ن هزينه شده است که نشانگر علاقمندي دولت به عمران و آبادي منطقه مي باشد .

خوشبختانه بابائي مدير کل ورزش جوانان گيلان نيز طي گزارشي ياداور شد که هم اکنون 26 پروژه ورزشي در دست اجرا مي باشد و انشا الله در ايام دهه مبارک فجر نيز شاهد افتتاح پروژه هاي جديد خواهيم بود.

بابائي ياداور شد که در هفته دولت در سال جاري با اعتبار 233983 ميليون ريال 18 پروژه ورزشي مربوط به سفر رياست جمهوري و ديگر پروژه ها که عبارتند از سالن هاي چند منظوره در شهرهاي استان گيلان تير اندازي با اسلحه-استخر زمينهاي فوتبال با چمن مصنوعي –سالن شش هزار نفري رشت وسالن چند منظوره شهداي لاهيجان به بهره برداري رسيد.

مدير کل ورزش جوانان استان گيلان پيرامون تعداد پروژه هاي ور زشي استان گيلان هم توضيحاتي داد وگفت: تعداد پروژه هاي مصوب در اول سفر رياست جمهوري 52 پروژه بود که 41 واحد آن به ا تمام رسيد و7 واحد در دست اجراء است پروژه هاي مصوب دوره دوم سفر 85 پروژه بود که 52 واحد آن به اتمام رسيده و14 واحد در دست اجراء مي باشد.. پروژه هاي غير سفر (احداثي و تکميلي)هم 45 پروژه است که 14 درصد به اتمام رسيده.و31 واحد آن در دست اجراء است .

علاوه بر احداث تاسيسات ورزشي توجه به ورزشکاران هم يکي از الويتهاي وزارت ورزش وجوانان است

در سفر اخير دکتر عباسي وزير پر تلاش ورزش و جوانان به استان گيلان طي نشستي با روساي هيئت هاي ورزش استان از ايجاد اشتغال وتحصيل براي قهر مانان ورزشي کشور خبر دادند و افزودند طرحي را چندي پيش به صحن مجلس شوراي اسلامي فرستاد م که با تصويب نمايندگان محترم براي قهرمانان ورزشي در مسابقات بين المللي امکانات ايجاد شغل و تحصيل فراهم خواهد شد .

دکتر عباسي در ادامه گفت: فرهنگي وارزشي شدن فضاي ور زشي. ايجاد فضاهاي مناسب ورزشي و توجه به ورزش همگاني و برنامه ريزي و نظارت بر امور جوانان از اولويتهاي وزارت ورزش و جوانان است.

گفتني است که در سال جاري از امين قاسمي پور مشت زن گيلاني وزن 69 کيلو گرم که نشان برتر آسياوسهميه المپيک لندن را پس از 40 سال براي بوکس گيلان به دست آورد تجليل گرديد و هدايايي نيز به ايشان داده شد.

همچنين از افتخار آفرينان المپيک وپارا المپيک لندن نيز در رشت طي مراسمي تجليل بعمل آمد در اين مراسم از علي حسيني دانده مدال طلاي وزنه برداري پارا المپيک –آتش افروز –حسني-نکوئي-اکبري و بخش دارندگان مدال برنز فوتبال 7نفره جانبازان ومعلولين عبدالله فکور مربي تيم ملي وزنه برداري جانبازان و معلولين

و دکتر جهانگير فدائي خزانه دار کاروان پارا المپيک با اهداء جوائز قدر داني شد.

بابايي مدير کل نجيب و با ا خلاق ورزش و جوانان گيلان در پايان به خبر نگار ما گفت :با انجام طر حهاي ملي و استاني سعي داريم بر عزت ورزش در ديار ميرزا کوچک خان روز به روز بيشتر به افزاييم و انشا الله در زمينه هاي مختلف نيز بتوانيم در سطح جهان مدالهاي رنگي نيز دريافت کنيم.

رشت:سيد اکبر خوشحال


 آگهي صفحه 6 


 آگهي صفحه 2 


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته