جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/08/15 - روزنامه سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 4567


آخرين وضعيت جدايي‌طلبان استقلال از زبان فتح‌الله‌زاده


دقيقه نود


سوت پايان


 آخرين وضعيت جدايي‌طلبان استقلال از زبان فتح‌الله‌زاده 

 
فتح‌الله‌زاده مديرعامل باشگاه استقلال که تيم تحت مديريت او ماه هاست با مشکلات مالي دست به گريبان است و همين مشکل باعث شد تا برخي مهره هاي تاثيرگذاذر قصد جدايي از تيم فوتبال اين باشگاه را داشته باشند با بيان اينکه تيموريان و ساموئل در استقلال مي‌مانند، گفت: از روي نفرات قديم تيم خجالت مي‌کشم زيرا مدت‌هاست چک‌هاي من دستشان است اما هيچ شکايتي نکرده‌اند.

علي فتح‌الله‌زاده مديرعامل باشگاه استقلال در گفتگو با مهر، در مورد حضورش در سازمان ليگ و نشست با علي کفاشيان و مهدي تاج ضمن بيان مطلب فوق گفت: به سازمان ليگ آمدم تا با آقايان کفاشيان و تاج در مورد بدهي‌هاي سال‌هاي گذشته به بازيکنان استقلال جلسه‌اي داشته باشم. وي افزود: من تعدادي چک دست بازيکنان دارم که واقعا از روي نفرات قديم تيم خجالت مي‌کشم زيرا مدت‌هاست چک‌هاي من دستشان است اما هيچ شکايتي نکرده‌اند. بطور مثال وحيد طالب‌لو سه سال است که از ما پول مي‌خواهد که من از رويش خجالت مي‌کشم اما داشتيم بازيکني که هنوز فصل تمام نشده، از ما شکايت کرده است. مديرعامل باشگاه استقلال همچنين تاکيد کرد: اين جلسه به خاطر اين بود که کميته انضباطي اعلام کرده است باشگاه‌هاي بدهکار بايد بدهي‌هاي خود را پرداخت کنند.

خوشبختانه در اين جلسه به توافق رسيديم تا مشکلات‌مان برطرف شود. وي در مورد آخرين وضعيت تيموريان هم اظهار کرد: تيموريان پسر بسيار خوبي است، 2-3 روز پيش به دفتر من آمد و با او صحبت کردم. از او خواستم چند روز دست نگه دارد و به او گفتم تا زمانيکه وزير مشخص نشود، شرايط‌مان سخت است. البته بايد بگويم، تيموريان پيشنهاد بسيار خوبي از قطر دارد اما او به حرف من اعتماد کرد و به تمرين بازگشت تا در خدمت استقلال باشد.

فتح‌الله‌زاده با اشاره به اينکه تلاش مي‌کند هرچه زودتر مشکلات استقلال را برطرف کند، در مورد خداحافظي فرهاد مجيدي هم خاطرنشان کرد: هنوز به خاطر خداحافظي مجيدي ناراحت هستم، بعيد مي‌دانم تلاش‌هاي ما براي بازگشت او نتيجه بدهد زيرا خداحافظي کرده و راهي انگلستان شده است. وي در مورد خبر جدايي ساموئل و جابه‌جايي‌اش با آرش افشين همچنين يادآور شد: اين مسئله صحت ندارد زيرا به ساموئل احتياج داريم، ايشان با ما قرارداد دارد، پس در خدمت ساموئل هستيم.

مديرعامل باشگاه استقلال در مورد شرايط استقلال هم گفت: وضعيت استقلال بد نيست. متاسفانه مصدوم زياد داريم ولي با تجربه کادر فني مي‌توانيم از پس مشکلات برآئيم، همانطور که با توجه به مشکلات توانستيم سايپا را شکست دهيم.


 دقيقه نود 

 برنامه هفته چهارم رقابت هاي ليگ برتر واليبال

چهارشنبه 15آبان 1392

پيکان تهران - شهرداري اروميه

ميزان مشهد - بازرگاني جواهري گنبد

کاله مازندران - شهرداري تبريز

آلومينيوم المهدي بندرعباس - نوين کشاورز

متين ورامين - باريج اسانس کاشان

شهرداري زاهدان - سايپا البرز

دايي:

هدف ما قهرماني در پايان فصل است

علي دايي سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در نشست خبري قبل از ديدار تيمش برابر استقلال صنعتي خوزستان که ديروز در سالن کنفرانس سازمان ليگ برگزار شد، گفت: بازي مقابل استقلال صنعتي جزو سخت ترين بازي هاي نيم فصل اول پرسپوليس خواهد بود و بايد بازيکنان تلاش کنند که سه امتياز را بگيرند. استقلال صنعتي تيم خوبي است که براي گرفتن امتياز مي آيد. ما اين تيم را خوب آناليز کرديم و مي دانيم که آنها تيم با انگيزه اي هستند.

با اين حال اميدوارم بتوانيم با يک برد خوب نيم فصل را به پايان برسانيم. وي در مورد تاثير ساير نتايج بر قهرماني نيم فصل پرسپوليس گفت: ما کاري به بقيه تيم ها نداريم. وظيفه ما اين است که خودمان نتيجه بگيريم و کار خودمان را انجام دهيم.

از اول هم به هيچ عنوان دنبال قهرماني در نيم فصل نبوديم و با تمام وجود به ميدان مي رويم تا سه امتياز ديدار با استقلال صنعتي را کسب کنيم. هدف ما قهرماني در پايان فصل است.

پيش قرارداد يک بازيکن برزيلي با استقلال

در نشستي که ديروز در محل سازمان ليگ فوتبال ايران برگزار شد، علي فتح‌الله‌زاده مديرعامل باشگاه و ميرشاد ماجدي سرپرست تيم استقلال با علي کفاشيان رئيس فدراسيون و مهدي تاج رئيس سازمان ليگ گفت و گو کردند و فتح‌الله‌زاده در مورد برنامه‌هاي آينده باشگاه استقلال گفت: بعد از بازي با تراکتورسازي، جلسه‌اي با قلعه‌‎نويي خواهيم داشت و در مورد جذب بازيکنان جديد صحبت خواهيم کرد. البته با يک بازيکن بزرگ برزيلي که بسيار بهتر از جانواريو است، پيش قرارداد بستيم و اميدواريم شرايط حضورش در استقلال فراهم شود.

مسابقات مقدماتي دووميداني پاراآسيايي و پارالمپيک برگزار مي‌شود

مسابقات مقدماتي دووميداني پاراآسيايي کره جنوبي و پارالمپيک برزيل فردا در مجموعه ورزشي آفتاب انقلاب برگزار مي‌شود. اين رقابت‌ها با عنوان "بزرگداشت وهاب ثعلبي"، پيشکسوت دووميداني انجام خواهد شد. علي اصغر هادي‌زاده، سرپرست انجمن دووميداني جانبازان و معلولين، در خصوص اين رقابت‌ها گفت: با توجه به تغييرات ايجاد شده ازسوي IPC در قوانين رشته دووميداني و همچنين کلاس بندي‌ها، تصميم گرفته شد مسابقات مقدماتي بازي‌هاي پاراآسيايي کره‌جنوبي 2014 و نيز پارالمپيک برزيل 2016، با همين شرايط جديد برگزار شود.

وي افزود: اين رقابت‌ها با عنوان بزرگداشت آقاي وهاب ثعلبي، پيشکسوت رشته دووميداني در تهران، مجموعه ورزشي آفتاب انقلاب برگزار مي‌شود و پيش‌بيني مي‌کنيم با توجه سهميه‌هاي اعلام شده به استان‌ها، حدود 120 ورزشکار، که 20 نفر از آنها از بانوان هستند، دراين رقابت‌ها حضور يابند. سرپرست انجمن دووميداني خاطر نشان کرد: با توجه به برگزاري مسابقات تخصصي باشگاه‎هاي جهان که براي اولين بار در ايران و خرداد ماه 93 برگزار مي‌شود، بهترين‌هاي اين رشته در اين رقابت‌هاي يکروزه حضور خواهند داشت، به همين منظور به هر استان بر اساس پيشينه و پتانسيل موجود، سهميه خاصي داده شده که بيشترين آن 8 نفر بوده است.

بني کوچوئي به تيم بسکتبال زنجان پيوست

توافق نهايي بني کوچوئي با مسئولان تيم زنجان در حالي نهايي شد که تنها دو روز به آغاز فصل جديد مسابقات بسکتبال ليگ برتر باشگاه‌هاي کشور باقي مانده است. وي که يکي از 20 بازيکن فهرست سهميه ملي براي اين دوره از رقابت‌ها تعيين شد، دومين بازيکن از اين فهرست که در جمع شاگردان عباس آقاکوچي قرار گرفته است.

به گزارش مهر، زنجاني‌ها که سال گذشته با نام همياري در ليگ برتر شرکت کرده بودند، پپيش از اين سامان ويسي را به عنوان اولين بازيکن سهميه ملي جذب کرده بودند.

پيش از اين صحبت‌هايي مبني بر انتقال بني کوچوئي به تيم تازه ليگ برتري شده افرا خليج فارس مطرح شده بود اما در نهايت اين انتقال انجام نشد. فصل جديد مسابقات بسکتبال ليگ برتر باشگاه‎هاي کشور از 16 آبان ماه آغاز خواهد شد.


 سوت پايان 

زمان برگزاري دو ديدار تغيير کرد

به گزارش سايت رسمي فدراسيون فوتبال، ديدار دو تيم تراکتورسازي تبريز و استقلال تهران روز جمعه 17 آبانماه راس ساعت 15:15 در ورزشگاه يادگار امام(ره) برگزار مي شود.پيش از اين قرار بود تا اين ديدار راس ساعت 15:45برگزار شود. همچنين با توجه به درخواست باشگاه هاي صنعت نفت آبادان و گسترش فولاد تبريز، ديدار اين دو تيم در مرحله يک هشتم نهايي جام حذفي از روز جمعه 17 آبانماه به روز يکشنبه سوم آذرماه راس ساعت 15:00 در ورزشگاه تختي اهواز موکول شد.

مخالفت هيات مديره ذوب آهن با استعفاي بوناچيچ

سعيد آذري مدير عامل باشگاه ذوب آهن درباره استعفاي لوکا بوناچيچ گفت: من از روز اول معتقد بودم که لوکا شرايط و اختيار لازم براي آماده کردن تيم را از ابتداي فصل در اختيار نداشت و الان هم همين اعتقاد را دارم. بعد از بازي با راه آهن لوکا استعفاي کتبي اش را به ما داد که در اين باره جلسه گذاشتيم و اعضاي هيات مديره پس از اينکه صحبتهاي او را شنيدند تصميم گرفتند که او بماند اما در برخي نقاط تيم تقويت شود. نياز داريم که تيم را به لحاظ بازيکني تقويت کنيم. آذري درباره وضعيت معاوضه محسن مسلمان با ميلاد غريبي و محمدرضا خانزاده اظهار کرد: بعد از ديدار اين هفته برابر نفت و به پايان رسيدن نيم فصل با رويانيان جلسه خواهم داشت تا تصميم نهايي در اين باره گرفته شود.

معرفي و انتصاب رؤساي جديد هيئت هاي ورزشي ستاد ارتش همزمان با روز 13 آبان

سازمان تربيت بدني ارتش ج.ا.ا بمنظور معرفي رؤساي جديد هيئتهاي ورزشي خود وتبيين اهداف و برنامه ريزي کوتاه و بلند مدت رشته هاي فعال و همچنين بالا بردن سطح علمي کارکنان و تامين نيروهاي متخصص وفني خويش ، با حضور مقامات عالي رتبه لشگري و کشوري همزمان با روز 13 آبان اقدام به برگزاري گردهمايي يکروزه رؤساي هيئتهاي ورزشي در محل ستاد ارتش در تهران نمود.

به گزارش روابط عمومي سازمان تربيت بدني ارتش ج.ا.ا ، در اين گردهمايي که با حضور اميرسرتيپ محمودي معاون اجرائي آجا ،حجت الاسلام آل هاشم رئيس سازمان عقيدتي سياسي آجا، امير سرتيپ2 علي مجدآرا رياست سازمان تربيت بدني آجا و ديگر مديران ورزش ارتش در محل سالن اجتماعات اداره فن آوري اطلاعات ستاد فرماندهي ارتش برگزار شد احکام دو سالانه رؤساي جديد هيئتهاي ورزشي توسط مدعوين اهدا شد.

گفتني است ، در ابتداي اين مراسم امير سرتيپ2مجدآرا رئيس سازمان تربيت بدني ارتش ضمن خوشامدگويي گزارشي از آخرين وضعيت ورزش و فعاليتهاي هيئتهاي ورزشي ارائه نمودو در پايان اين گردهمايي از هيئت هاي برتر ستاد آجا توسط مسئولين حاضر در مراسم تجليل به عمل آمد.

رضايت المپيکي‌ها از اولين جلسه با حسين رضازاده

به گزارش ايسنا، طي صحبت‌هايي که ميان حسين رضازاده رييس فدراسيون وزنه‌برداري و وزنه‌برداران المپيکي انجام گرفت، قرار بر اين شد المپيکي‌ها جلسه‌اي را با حسين رضازاده در مورد مشکلات به وجود آمده در وزنه‌برداري و بازگشت دوباره آنها به تيم ملي داشته باشند.

اين جلسه با حضور سعيد محمدپور، بهداد سليمي و نواب نصيرشلال برگزار شد که محمدپور درباره نتيجه اين جلسه اظهار کرد: در اين جلسه در مورد اينکه شرايط به چه شکلي باشد صحبت کرديم اما قرار شد محتواي جلسه و صحبت‌هايي که مطرح شد محرمانه بماند. با اين وجود حرف‌هاي آقاي رضازاده اميدوارکننده بود و خود من اميدوارم که ان‌شاءالله خيلي زود مشکلات برطرف شود. محمدپور در پاسخ به اين پرسش که جلسه ديگري نيز در اين مورد خواهيد داشت يا خير؟ تصريح کرد: بله، قرار شد دوباره با هم صحبت کنيم اما زمان تشکيل جلسه بعدي مشخص نيست.

مربي استقلال:

کار ما بخاطر حضور تماشاگران تبريزي سخت است

ستار همداني مربي استقلال در گفت‌وگو با ايسنا، درباره پيروزي يک بر صفر تيمش برابر سايپا گفت: واقعا تيم ما شرايط خوبي براي اين ديدار نداشت. ما تنها با 14 بازيکن پاي در اين ميدان گذاشتيم و اين درحالي بود که سايپايي‌ها تيم بسيار جوان و دونده‌اي بودند که کمتر تيمي مي‌تواند در آنجا پيروز از ميدان خارج شود. با همه اين‌ها بازيکنان ما با شرف و غيرت بازي کردند و بازي واقعيشان را ارائه دادند.

در بازي برابر سايپا، غيرت در ساق پاي‌ بازيکنان موج مي‌زد. خوشحالم که سه امتياز را گرفتيم و توانستيم همچنان در کورس قهرماني باقي بمانيم. او در پايان و در پاسخ به اين سوال که ديدار تيمش برابر تراکتورسازي را چگونه ارزيابي مي کند، بيان کرد: اين ديدار هم سه امتياز دارد و از اهميت زيادي برخوردار است. تراکتور از تيم‌هاي صدرجدولي است و مي‌توانيم با برد در اين ديدار شرايطمان خيلي بهتر مي‌شود. فکر مي‌کنيم در صورت پيروزي در اين ديدار ما قهرمان نيم فصل مي‌شويم. البته کارمان براي پيروزي بخاطر حضور تماشاگران خونگرم تبريزي سخت است، آنها انرژي زيادي به تيمشان مي دهند و من هم اميدوارم در نهايت اين ديدار زيبا از کار در بيايد.

پيام بلاتر براي همايش علم و فوتبال

بلاتر رئيس فدراسيون جهاني فوتبال قبل از ورود به ايران پيامي را براي همايش علم و فوتبال فرستاد که به اين شرح است:

" با سلام به دوستان خانواده فوتبال

مردم دنيا علاقه زيادي به فوتبال دارند. موفقيت‌هاي ورزش فوتبال، فرصت‌هاي شگفت انگيزي در کار ما ايجاد کرده است تا به توسعه آن بپردازيم. ما تلاش مي‌کنيم قدرت و محبوبيت فوتبال را ارتقاء دهيم تا آينده بهتري را براي تمام مردم دنيا بسازيم. من به فدراسيون فوتبال ايران و کنفدراسيون فوتبال آسيا به خاطر برگزاري دومين همايش علم و فوتبال تبريک مي‌گويم زيرا اين يکي از اهداف اصلي ما به منظور توسعه فوتبال و حمايت بازيکنان از طريق پژوهش در جلوگيري از آسيب ديدگي و آموزش است تا آينده بهتري را فراهم کنيم که باعث بهبود سلامتي عمومي شود.

همچنين از برگزارکننده‌هاي اين همايش به خاطر حمايت از ارتقاء آگاهي دو موضوع فوق الاشاره سپاسگزاري مي‌کنم زيرا دو موضوع پزشکي و علم از جمله ديدگاه‌هاي اصلي فيفا است و آرزو مي‌کنم که برگزاري همايش در طي دو روز با موفقيت انجام شود. اين کار به عنوان فعاليت دو چندان شما و ديگر کنفدراسيون‌ها و فدراسيون‌هاي عضو فيفا تلقي مي‌شود که مي‌تواند مرا از بهبود آينده فوتبال مطمئن سازد و ما مي‌توانيم از اين طريق تغييراتي را در دنيا ايجاد کنيم.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته