جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/10/16 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 4613

فرماندار شهرستان سرعين:
تشکيل ستاد دائمي جشنواره‌هاي زمستاني گردشگري در سرعين


نمايشگاه کتاب در ياسوج افتتاح شد


خبر


خبر


 فرماندار شهرستان سرعين:
 تشکيل ستاد دائمي جشنواره‌هاي زمستاني گردشگري در سرعين 

 اردبيل - خبرنگار آفرينش

علي واحد در جلسه برگزاري سومين جشنواره زمستاني گردشگري در سرعين اظهار داشت: ‌اين جشنواره قرار است 29 دي ماه همزمان با سالروز ميلاد نبي مکرم اسلام در شهر سرعين آغاز شود تا فضايي فراهم آيد که گردشگران و علاقمندان به طبيعت به مانند سال‌هاي گذشته بتوانند از زيبايي‌هاي سرعين و مناظر طبيعي آن استفاده کنند.

واحد در بخش ديگري از سخنان خود خاطرنشان کرد: امسال شوراي شهر، شهرداري و دست‌اندرکاران شهرستان سرعين متولي برگزاري اين جشنواره هستند که در قالب اين جشنواره برنامه‌هاي متنوع هنري، فرهنگي، ‌تفريحي و گردشگري تورهاي مختلف طبيعت‌گردي راه‌اندازي شده تا علاقمندان بتوانند از اين فرصت پيش آمده براي تفريحات سالم استفاده کنند.

اين مسئول هدف از تشکيل ستاد دائمي جشنواره زمستاني در سرعين را برنامه‌ريزي مستمر براي برگزاري مناسب و شايسته اين جشنواره بيان کرد و ادامه داد: تمام تلاش و سعي ما بر اين است تا در قالب جشنواره زمستاني بتوانيم فضايي را فراهم آوريم تا بيش از دو ميليون گردشگر در فصل زمستان به سرعين وارد شده و از آب‌هاي گرم، طبيعت بکر، سبلان سرفراز، پيست اسکي آلوارس و همچنين مناطق نمونه گردشگري اين شهرستان استفاده کنند.


 نمايشگاه کتاب در ياسوج افتتاح شد 

ياسوج - محمد شفيع ربيعي

با حضور استاندار کهگيلويه و بويراحمد، نماينده مردم چهار شهرستان‌ استان، مديرکل فرهنگ و ارشاد، مديرکل امور اجتماعي استانداري و جمعي از مسئولان استاني و شهرستاني نمايشگاه بزرگ کتاب در مصلاي بزرگ ياسوج افتتاح شد.

کار فرهنگي با يک دست صدا نمي‌دهد

امين کمالوندي در ابتداي مراسم افتتاحيه ضمن تقدير و تشکر از کليه کساني که همکاري لازم جهت برگزاري نمايشگاه را داشتند، اظهار کرد: کار فرهنگي با يک دست صدا نمي‌دهد از اين‌رو بايد کليه نهادها و دستگاه‌هاي فرهنگي وارد کار شوند و فرهنگ کتاب و کتابخواني را در جامعه نهادينه کنند.مديرکل فرهنگ و ارشاد کهگيلويه و بويراحمد با تاکيد بر اين‌که در چند روز اخير کارکنان اين اداره کل با وجود برودت هوا و يخبندان به نحو احسن نمايشگاه را آماده افتتاح کردند، گفت: تمهيدات لازم به منظور برگزاري هرچه باشکوه نمايشگاه و حضور ناشران در نمايشگاه صورت گرفته است.

اين مسئول فضاي نمايشگاه کتاب امسال را 600 متر مربع زيربنا عنوان کرد و گفت: اين نمايشگاه ميزبان تعداد زيادي از ناشران در سطح کشور است که انتظار مي‌رود با اطلاع‌رساني و نهادينه کردن فرهنگ‌ کتاب‌خواني در جامعه شاهد استقبال بي‌نظير مردم در اين فصل سرما باشيم. وي تصريح کرد: از رسانه ملي تقاضا مي‌شود به منظور استقبال و ترغيب هرچه بيشتر براي خريدن کتاب برنامه‌اي ترتيب دهند تا ميزان ترغيب براي خريد در سطح استان افزايش يابد.

کمالوندي با تأکيد بر اينکه 40 درصد تخفيف ويژه براي خريداران در نمايشگاه بزرگ کتاب در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: با توجه به اين‌که 230 ميليون تومان بن کتاب براي نمايشگاه درنظر گرفته شده است و براساس مدارک تحصيلي و سن، بين 30 تا 40 هزار تومان بن خريد نيز به خريداران ارائه مي‌شود.وي با تأکيد بر اينکه بازديدکنندگان در هنگام خريد بايد کارت شناسايي خود را به همراه داشته باشند به مزايا و ويژگي‌هاي برگزاري نمايشگاه اشاره کرد و متذکر شد: فضاي نمايشگاه کتاب امسال600 متر مربع زيربنا در نظر گرفته شده است که ميزبان تعداد زيادي از ناشران در سطح کشور است.اين مسئول، تعداد غرفه‌هاي موجود در نمايشگاه را 149 غرفه عنوان کرد و افزود: در اين نمايشگاه هفت نشست تخصصي درخصوص سبک زندگي اسلامي، حجاب و عفاف، مطالعات فرهنگي، تربيت کودک گويش‌هاي بويراحمدي و ….برگزار مي‌شود.

کمالوندي با تاکيد بر اينکه کتاب‌هاي نمايشگاه‌ در حوزه‌ها و بخش‌هاي مختلف کمک آموزشي، کتب لاتين، کودک و نوجوان، دين، دفاع مقدس، تاريخي و عمومي با تخفيف 40 درصدي عرضه مي‌شود، گفت: در نمايشگاه کتاب غرفه‌اي به نام شعار سال حماسه سياسي و حماسه اقتصادي راه‌اندازي شده که کتاب‌هاي مربوط به اين حوزه در غرفه موجود است.

فرصتي مغتنم براي توسعه فرهنگ کتاب و کتابخواني

استاندار استان هم سخنانش را با ابراز اميدواري براي فروش کتابها آغاز کرد و گفت: برگزاري اين نمايشگاه فرصتي مغتنم براي توسعه فرهنگ کتاب و کتابخواني است.

سيد موسي خادمي افزود: اين استان از ظرفيتهاي خوبي در بخش فرهنگ برخوردار است که برگزاري اين نمايشگاه مي‌تواند به ارتقاي اين ظرفيتها کمک کند.

نمايشگاه کتاب هم بي‌نصيب از برف و سرما نماند

وي همچنين با اشاره به گلايه‌هاي کمالوندي گفت: بارش برف طي روزهاي اخير اگر چه رحمت بوده اما مشکلاتي را هم ايجاد کرده که نمايشگاه کتاب هم بي‌نصيب از آن نمانده است.

خادمي بيان داشت: برخي از دستگاهها به دليل حضور در ستاد بحران، از همکاري با اداره کل فرهنگ و ارشاد در زمينه برگزاري اين نمايشگاه غفلت کردند که اميدوارم در آينده جبران کنند.

وي ابراز اميدواري کرد: سختيهاي برگزاري اين نمايشگاه درشرايط جوي کنوني، با استقبال مردم و همچنين خواندن کتابهاي اين نمايشگاه به شيريني بدل شود. خادمي اين نمايشگاه را فرصتي براي دانشگاهها، کتابخانه‌ها و مدارس دانست و گفت: اميدوارم برگزاري اين نمايشگاه و ساير رخدادهاي فرهنگي، گامي در جهت توسعه فرهنگي استان باشد.

وي بيان داشت: لازم است جوانان با کتاب خواندن به ارتقاي دانش خود در همه زمينه‌ها بپردازند.


 خبر 

 رئيس شوراي شهرخرم‌آباد به عنوان شهردار اين شهر انتخاب شد

لرستان – خبرنگار آفرينش

پس از گذشت چهار ماه از عمر شوراي چهارم رئيس شوراي اسلامي شهر خرم‌آباد به عنوان شهردار اين شهرانتخاب شد.در هفدهمين جلسه شوراي چهارم شهرخرم‌آباد که با حضور تمام اعضاي شورا و خبرنگاران جهت انتخاب شهردار اين شهر برگزار شد پس از سه ساعت گفت‌وگو ميان اعضاي اين شورابا برگزاري انتخابات يحيي عيدي بيرانوند با کسب هفت راي از 13 راي به عنوان سرپرست شهرداري خرم‌آباد به مدت سه ماه انتخاب شد.

پس از چندين جلسه براي انتخاب شهردار خرم‌آباد بلاخره اعضاي شوراي اسلامي شهر خرم‌آباد محمدمهرابي رئيس شوراي چهارم خرم‌آباد را به عنوان شهردار اين شهر معرفي کردند. در حال حاضر تا تائيد حکم محمد مهرابي از سوي وزير کشور، يحيي عيدي بيرانوند سرپرست شهرداري خرم‌آباد را برعهده دارد.

سامانه جديد ارائه و پرداخت الكترونيكي قبوض برق در كرمانشاه راه‌اندازي شد

کرمانشاه - نوروزي

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان كرمانشاه، آقاي مهندس عليمرادمرادي‌مجد مديرعامل اين شركت آمار مشتركين برق استان كرمانشاه را بيش از 630 هزار مشترك اعلام كرد و گفت مشتركان مي‌توانند درطول 24ساعت شبانه‌روز علاوه بر كسب آخرين اطلاعات مربوط به هزينه‌هاي برق مصرفي خويش بهاي برق مصرفي خود را ازطريق شماره تلفن الكترونيكي 1521 پرداخت نمايند.

مهندس مرادي مجد درخصوص مزاياي اقتصادي پرداخت غيرحضوري قبوض برق اظهارداشت: سالانه حدود 5/3 ميليون نسخه فيش برق دراستان كرمانشاه صادرمي‌شود كه باتوجه به هزينه بالاي چاپ قبوض برق با استفاده از پرداختهاي غيرحضوري سامانه 1521 مي‌توان سالانه صدهاميليون تومان صرفه‌جويي و از پرداختهاي غيرضروري جلوگيري كرد.

نمادهاي سراسر کشور در البرز متجلي مي‌شود

کرج - خاکپور

استاندار البرز از انتقال ساختمان استانداري البرز به مکان مناسبي در استان خبر داد و گفت: در ساختمان جديد استانداري البرز نمادي از ايران زمين نيز جانمايي خواهد شد.

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني استانداري البرز، مهندس سيدطاهر طاهري در جريان تشکيل چهارمين جلسه شوراي اداري استان که با حضور معاونان، امام جمعه و نماينده ولي فقيه در کرج، نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي و جمع قابل توجهي از مديران دستگاههاي اجرايي استان برگزار شد، خبر اختصاص مکاني در خور و مناسب استانداري را رسانه‌اي کرد و گفت: استانداري البرز نيازمند مکاني در خور و مناسب نمايندگي عالي دولت در استان است.

وي افزود: در حال رايزني براي اختصاص مکاني مناسب و درخور شأن استان هستيم.

نمادهاي سراسر کشور در ايران کوچک متجلي مي‌شود

نماينده عالي دولت در استان همچنين بر ضرورت ساخت نمادي براي استان تأکيد کرد و گفت: البرز هنوز نماد مشخصي ندارد، در اين خصوص طي فراخواني از کليه طراحان دعوت به عمل آمده تا طراحهاي خود را بر ساخت نماد البرز ارائه دهند.

وي افزود: در ساخت نماد ايران کوچک، برندها و شاخصه‌هاي سراسر کشور که معرف هر استان است در طرحي نمادين ساخته مي‌شود.

محور دوم سخنان استاندار البرز در چهارمين جلسه شوراي اداري استان قدرداني از تلاشهاي هيئتهاي مذهبي، دسته‌هاي عزاداري، مداحان و دست‌اندرکاران و رزمندگان و ايثارگران در ويژه برنامه‌هاي دهه محرم و ماه صفر بود؛ ضمن آن که با تسليت، يادي از خانواده‌هاي داغدار هشتگردي شد.

استاندار البرز در ادامه با تشکر از زحمات فرمانداران پيشين شهرستان کرج، محمد تقي ايراني را در جمع مديران کل دستگاههاي اجرايي استان به عنوان فرماندار جديد شهرستان کرج معرفي کرد و ضمن خيرمقدم به وي « کار، کار، کار» را به عنوان راهبرد مديران يادآوري کرد.

نماينده عالي دولت در استان البرز يکي از محورهاي سخنان خود را به عملکرد شبانه‌روزي دولت تدبير و اميد اختصاص داد و تصريح کرد: رئيس جمهور محترم دکتر روحاني و کابينه دولت يازدهم شبانه‌روز در تلاشند تا راهبردهاي دولت تدبير و اميد را عملياتي سازند.

ضرورت پيوست فرهنگي و زيست محيطي در طرحهاي توسعه محور استان، ارائه گزارش عملکرد يکصد روزه و ديدار با کابينه دولت يازدهم از ديگر بخشهاي سخنان استاندار البرز در چهارمين جلسه شوراي اداري بود.

يکي از حاشيه‌هاي چهارمين جلسه شوراي اداري استان حضور جمعيت قابل‌توجهي در سالن شهداي دولت استانداري البرز بود.

نايب رييس مجلس شوراي اسلامي در بازديد از پروژه مرکز همايشهاي بين‌المللي اصفهان:

مرکز همايشهاي بين‌المللي، اصفهان را به شهر توريستي و پذيراي مهمانان فرهنگي جهان تبديل مي‌کند

اصفهان - راعي

نايب رييس مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اينکه احداث مرکز همايشهاي بين‌المللي، شايسته شهري است که آن را نيمي از جهان مي خوانيم، اظهار داشت: مرکز همايشهاي بين‌المللي مي‌تواند باعث ارتقا جايگاه اصفهان در دنياي اسلام و فراتر از آن در سطح منطقه براي برگزاري اجلاسهاي بزرگ ملي، منطقه‌اي و بين‌المللي شود.

به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، حجت‌الاسلام سيد محمد حسن ابوترابي فرد در بازديد از پروژه مرکز همايشهاي بين‌المللي شهر اصفهان گفت: يکي از تحولاتي که در يک دهه اخير در کشور رخ داده، مديريت شايسته کلانشهرهاي کشور توسط شوراهاي اسلامي برآمده از آرا مردم و مديريت منتخب شوراهاي اسلامي بوده است به طوري که باعث رشد منابع درآمد شهرداريها، کاهش هزينه هاي جاري و ارتقا خدمات شهري و تحول در مديريت کلانشهرها گرديده است.

وي با بيان اينکه اصفهان به عنوان يکي از کلانشهرهاي کشور، کارنامه درخشاني از خود ارائه داده است، افزود: در طول يک دهه گذشته هزينه‌هاي جاري شهرداري اصفهان رشد معنا داري نداشته و بودجه‌هاي عمراني آن چند برابر افزايش يافته است.

نايب رييس مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اينکه طي يک دهه گذشته شاهد خلق کارهاي بزرگ در اصفهان به عنوان پايتخت فرهنگي کشور و پايتخت فرهنگي دنياي اسلام هستيم، تصريح کرد: يکي از قدمهاي بلندي که در دوران مديريت دکتر سقائيان‌نژاد و شوراي دوره سوم شهر اصفهان برداشته شد احياي ميدان قديمي در حوزه مسجد جامع اصفهان بود که با اعتبار حدود 400 ميليارد تومان کار بزرگي شکل گرفت و بافت و ميدان قديمي شهر در اندازه‌اي که شايسته اصفهان و مسجد جامع است، احيا گرديد.

حجت‌الاسلام ابوترابي فرد ادامه داد: طرح مرکز همايشهاي بين‌المللي يکي ديگر از پروژه‌هاي بزرگ و ملي اين کلانشهر است که در مجموعه 50 هکتاري در حاشيه شهر اصفهان در دست اجرا است.

وي با بيان اينکه اجراي اين پروژه امکان ارائه خدمات بسيار با ارزش و با کيفيت براي برگزاري اجلاسهاي بزرگ و در اندازه کشورهاي غير متعهد فراهم مي‌آورد، خاطرنشان کرد: سالن مرکزي اين مجموعه در فضايي به مساحت 15 هکتار و بنايي در حدود 22 هزار مترمربع در حال احداث است که اين مجموعه امکان برگزاري اجلاس هايي را با 120 هيات و 1200 ديپلمات و هيات عالي رتبه فراهم مي آورد.

نايب رييس مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه احداث هتل با ظرفيت 220 اتاق از امکانات جانبي اين مجموعه است، اظهار داشت: امکانات جانبي اين مجموعه فرصت استقرار 20 هيات عالي رتبه را به وجود مي آورد. حجت‌الاسلام ابوترابي فرد با اشاره به اينکه اين طرح بزرگ، شايسته شهري است که آن را نيمي از جهان مي خوانيم، ادامه داد: اين مجموعه مي‌تواند باعث ارتقا جايگاه اصفهان در دنياي اسلام و فراتر از آن در سطح منطقه براي برگزاري اجلاسهاي بزرگ ملي، منطقه‌اي و بين‌المللي گردد.


 خبر 

 ملاقات مردمي مديرعامل شرکت برق منطقه‌اي خوزستان برگزارشد‏

اهواز – خبرنگار آفرينش

تعدادي از کارکنان و مردم در ديدار با مديرعامل شرکت برق منطقه‌اي خوزستان به بيان مسايل، ديدگاهها، مشکلات و خواسته‌هاي خود پرداختند.محمود جانقربان در اين ديدارها براي رسيدگي به مشکلات و درخواستهاي ملاقات‌کنندگان دستورهاي لازم را به معاونان و مديران شرکت دادند.برگزاري ديدارهاي مردمي يکي از برنامه‌هاي روابط عمومي شرکت برق منطقه‌اي خوزستان براي بيان خواسته‌هاي ملاقات‌کنندگان از مديرعامل بوده و در طول سال جاري نيز اين ديدارها ادامه خواهد داشت.

در چهارمين ملاقات مردمي مديرعامل شرکت برق منطقه‌اي خوزستان 14 نفر حضور داشتند و از ابتداي سال تاکنون به درخواستهاي 58 نفر رسيدگي و دستورات لازم صادر شده است.گفتني است ، روابط عمومي شرکت برق منطقه‌اي خوزستان روزانه پاسخگوي مراجعه‌کنندگان سازماني و مردم است و مواردي که در حوزه کاري روابط عمومي نيست از طريق ملاقات مردمي با مديرعامل پيگيري مي‌شود.

دستگيري سرشاخه شرکت هرمي با300 ميليارد ريال کلاهبرداري در نوشهر

ساري – خبرنگار آفرينش

فرمانده انتظامي شهرستان نوشهر مازندران، از شناسائي و دستگيري سرشاخه اصلي شرکت هرمي گلد کوئيست با 300 ميليارد ريال کلاهبرداري در نوشهر خبر داد. سرهنگ شمس الدين کرماني افزود: در پي کسب خبري مبني برحضور فردي کلاهبردار در شهرستان توريستي نوشهر و حضور وي در بنگاههاي معاملات ملکي به قصد خريد ملک و ويلا، موضوع به طور ويژه در دستور کار ماموران پليس آگاهي اين فرماندهي قرار گرفت. فرمانده انتظامي شهرستان نوشهر افزود: ماموران با شناسائي متهم به کلاهبرداري به نام "ميثم –ک" وي رامورد تعقيب قرار دادند.

سرهنگ کرماني افزود: ماموران در ادامه تحقيقات پليسي دريافتند، اين فرد از سرشاخه‌هاي اصلي شرکت هرمي گلدکوئيست بوده که به صورت خانوادگي در استانهاي اصفهان و تهران از شهروندان کلاهبرداران مي‌کردند. فرمانده انتظامي شهرستان نوشهر خاطرنشان کرد: با هماهنگي مرجع قضائي اين فرد در عملياتي غافلگيرانه از سوي ماموران پليس آگاهي اين فرماندهي دستگير شد. سرهنگ کرماني افزود: اين فرد که از سرشاخه‌هاي شرکت هرمي کلدگوئيست بوده ، تاکنون بيش از 30 ميليارد تومان از شهروندان در استانهاي تهران و اصفهان کلاهبرداري کرده است.

فرمانده انتظامي شهرستان نوشهر با اشاره به مقابله بي‌امان ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر با قاچاقچيان از شناسائي و دستگيري عوامل تهيه و توزيع مواد مخدر در طول سال جاري خبر داد و افزود: بيش از 31 کيلو گرم انواع مواد مخدر از متهمان کشف و ضبط شد.

کشف 23فقره سرقت در يزد

يزد- اکبر خيرخواه

دستگيري باند پنج نفره سارقان و کشف 23 فقره انواع سرقت در يزد توسط فرمانده انتظامي شهرستان يزد به سمع و نظر مردم رسانده شد.سرهنگ يوسف سپهوند افزود: مأموران کلانتري 14 ابوذر درراستاي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و تلاش شبانه‌روزي موفق به کشف مخفيگاه باند سارقان شدند.

وي ادامه داد: سارقان در اقدامي حرفه‌اي خودروهاي رده خارج و اوراقي را با قيمت بسيار پايين خريداري کرده و در اقدامي برنامه‌ريزي شده خودرويي شبيه به همان خودروي اوراقي را سرقت مي‌کردند و ارکان اصلي خودروي اوراقي را با خودروي سرقتي جابجا مي‌کردند و به صورت حرفه‌اي اقدامات صافکاري و رنگ‌آميزي را انجام مي‌دادند.

فرمانده انتظامي شهرستان يزد گفت: مأموران کلانتري در يک عمليات حرفه‌اي 5 نفر متهم را دستگير و در بازرسي از مخفيگاه 5 دستگاه خودرو، 15 عدد ضبط خودرو،16 عدد باند خودرو، 5 عدد باطري خودرو، 2 عدد لپ‌تاپ، يک عدد تبلت، 100 عدد پايپ، چند دستگاه توليد پايپ و ساير اقلام ديگر و 5 کيلوگرم ماده مخدر شيشه و 160 گرم سوخته ترياک کشف شد.

وي افزود: در بررسيهاي دقيق صورت گرفته چند مخفيگاه ديگر نيز شناسايي و مالکان اموال سرقتي شناسايي که در مجموع سارقان به 2 فقره سرقت خودرو، 16 فقره سرقت داخل خودرو، 4 فقره سرقت قطعات و 1 فقره زورگيري معترف شدند .

فرمانده انتظامي شهرستان يزد خاطرنشان کرد: سرکرده اصلي باند سارقان بنام “م”يکي از سابقه داران معروف يزد است که چند مدت پيش هم با يک سارق از شهرستان کرج اقدام به سرقت داخل خودرو مي کرد.

به مناسبت سالروز تشكيل شركتهاي آب و فاضلاب برگزار شد؛

كارگاه آموزشي صرفه جويي در مصرف آب در دبستان نيايش شهر سنندج

سنندج - مقصودي

به مناسبت گراميداشت سالروز تاسيس شركتهاي آب و فاضلاب كارگاه آموزشي صرفه‌جويي در مصرف آب در دبستان نيايش سنندج برگزار شد.

با هدف آشنايي هرچه بيشتر دانش‌آموزان با روشهاي صرفه‌جويي در مصرف آب و چگونگي استفاده مناسب از آب شرب كارگاه آموزشي صرفه‌جويي در مصرف آب در دبستان نيايش سنندج برگزار شد. در اين كارگاه كه با همت مشاور امور بانوان و دفتر روابط عمومي شركت برگزار شد دانش‌آموزان پايه سوم و چهارم حضور داشتند.

مهندس جمشيد زماني كارشناس مربوطه مطالب و مباحثي در زمينه مراحل توليد ، تصفيه و توزيع آب شرب سالم و بهداشتي و روشهاي مناسب صرفه‌جويي در مصرف اين مايه باارزش و زندگي‌بخش ارائه نمود و دانش‌آموزان سوالات خود را مطرح و پاسخ مناسب را دريافت نمودند.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته