جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1392/11/13 - روزنامه سراسري صبح ايران (يكشنبه) نسخه شماره 4635

محمودي فرد:
30 پروژه عمراني در شهرستان دماوند به بهره‌برداري مي رسد


شش طرح تحقيقاتي کشاورزي آماده بهره‌برداري در آذربايجان غربي است


خبر


در استان


 محمودي فرد:
 30 پروژه عمراني در شهرستان دماوند به بهره‌برداري مي رسد 

دماوند - خبرنگارآفرينش

فرماندار دماوند گفت: ساخت و سازهاي غيرمجاز و دست اندازي به زمينهاي منابع طبيعي تعدي به حقوق مردم و دولت است و بخشداران، شهرداران و دهياران اجازه اين تعدي را به سودجويان و فرصت‌طلبان ندهند.

ناصر محمودي فرد در گفتگو با خبرنگار آفرينش با بيان اينکه ساخت وسازهاي غيرمجاز از مواردي که در روستاها نمود بيشتري دارد، اظهار داشت: ساخت و سازهاي غيرمجاز، دست اندازي به زمينهاي منابع طبيعي تعدي به حقوق مردم و دولت محسوب مي‌شود.

وي از بخشدار، شهرداران و دهياران خواست تا با اهتمام، جديت و نظارت بيشتري در دفاع از حقوق مردم و مبارزه با ساخت و سازهاي غيرمجاز اقدام کنند.

اين مسئول خطاب به بخشدار، شهرداران و دهياران عنوان کرد: نبايد براي برخي از درآمدها مجبور شويم خلاف قانون عمل کنيم و در سرنوشت شهرمان نقش مخربي داسته باشيم.

فرماندار دماوند اعلام کرد: مشکلات بعدي در ساخت و سازهاي غيرمجاز از قبيل تامين آب و ساير امکانات لازم مي طلبد تا اين امر با حساسيت بيشتري ساماندهي و پيگيري شود.

محمودي‌فرد، کنترل کيفيت در ساخت و سازها و حفظ اصول طرح هادي را از جمله مواردي عنوان کرد که در ساخت و سازهاي غيرمجاز ناديده گرفته مي‌شود و مشکلات و مسائل متعددي را در پي دارد.

وي خاطرنشان کرد: امور روستاها از بخشهايي است که دولت حضور کمرنگتري را در آن دارد و روستاها بوسيله مردم، دهياران، شوراها و بخشداري ها ساماندهي و مديريت مي‌شوند بنابراين مردم و متصديان امور روستاها سعي کنند تا نقش خوبي را بر عملکرد روستاها بر جاي بگذارند.

30 پروژه عمراني در شهرستان دماوند به بهره‌برداري مي رسد

فرماندار دماوند از بهره‌برداري و افتتاح 30 پروژه عمراني و خدماتي با اعتباري حدود 200 ميليارد ريال در اين شهرستان طي ايام دهه فجر خبر داد.

ناصر محمودي‌فر در جلسه ستاد هماهنگي برنامه‌هاي دهه فجر، به پيشرفتهاي اقتصادي، علمي، فرهنگي و سياسي ايران اسلامي بعد از پيروزي انقلاب اشاره کرد.

اين مسئول بابيان اينکه برنامه‌هاي متنوعي در دهه فجر امسال در شهرستان دماوند اجرا مي‌شود، اعلام کرد: طي دهه فجر امسال بيش از 30 پروژه بااعتباري در حدود 200 ميليارد ريال در سطح شهر و روستاهاي شهرستان در زمينه‌هاي مختلف افتتاح يا کلنگ‌زني خواهند شد.

کلنگ‌زني فاز دوم جاده هومند آبسرد

محمودي‌فر خاطرنشان کرد: فاز اول هومند آبسرد افتتاح شد و کلنگ مرحله دوم آن نيز باتامين اعتبار يکصد ميليارد ريالي در دهه فجر زده خواهد شد.

وي بااشاره به آغاز مرحله چهارم احداث پارک الغدير يادآور شد: محوطه سازي و احداث پارک ورودي اين شهر و روکش آسفالت و پياده‌روسازي بلوار امام خميني(ره) بخش ديگر از طرح هايي است که در دستورکار قرار دارد.

فرماندار دماوند ادامه داد: زيرسازي و آسفالت ورودي جنوبي شهرک مدرس، افتتاح جايگاه اختصاصي سوخت بنزين، ارتقاء خانه بهداشت به پايگاه بهداشت، اصلاح، زيرسازي و آسفالت خيابانهاي شهيد بابائيان و بهداشت، مشارکت در ساخت پل شهيد شريفي راد، تکميل و جدول‌گذاري معابر و مشارکت در روشنايي بلوار اصلي از پروژه‌هاي شاخص شهر آبعلي که باحضور مسوولان در دهه فجر به بهره‌برداري مي‌رسد.

محمودي فر احداث دامداري پرواري به ظرفيت 230 رأس در روستاي گندک در زميني به مساحت 21 هزارمترمربع بااعتبار 10 ميلياردو82 ميليون ريال، تجهيز و بهينه‌سازي مزرعه پرورش بوقلمون، احداث دو مرغداري و اجراي 12 پروژه ملي تحقيقاتي از مهمترين پروژه‌هاي افتتاحي در بخش کشاورزي منطقه دماوند برشمرد.

وي افتتاح پايگاه بسيج و دفتر شوراي اسلامي روستاي اوچونک، گازرساني به روستاهاي هومند، خرمده، کاجان و تميسيان را از ديگر پروژه‌هاي عمراني روستاهاي اين شهرستان عنوان کرد.


 شش طرح تحقيقاتي کشاورزي آماده بهره‌برداري در آذربايجان غربي است 

 اروميه - خبرنگار آفرينش

رييس جهاد کشاورزي آذربايجان غربي گفت: شش طرح تحقيقاتي کشاورزي آماده بهره‌برداري و اجرايي شدن در اين استان است.سيدعلي مختاري افزود: بررسي و مقايسه کاهش ميزان تلفات کلني هاي زنبور عسل در مقابله با سرماي زمستان، بررسي اثر دو ترکيب شيميايي بر افزايش تحمل درخت زردآلو به سرماي بهاره و توليد ميان پايه‌هاي سيب پاکوتاه سازگار با شرايط اقليمي استان از جمله مهمترين اين طرحها هستند.وي اضافه کرد: اصلاح ارقام جو بهاره با توجه به شرايط اقليمي استان، شناسايي ارقام متحمل به تنش سرما در ژنوتيپهاي جو و شناسايي روشهاي کنترل موشهاي غالب باغها و مزارع درراستاي کاهش صدمات جوندگان، ديگر طرحهاي تحقيقاتي را شامل مي‌شود.وي ادامه داد: براي اجرا و عملياتي کردن اين طرحها اعتباري در حدود يک ميليارد و 430 ميليون ريال هزينه شده است.


 خبر 

 پيمان اسراري ناخداي قايقراني کردستان شد

سنندج - مقصودي

پيمان اسراري نامزد رياست قايقراني کردستان با کسب 12 رأي براي 4 سال ديگر اين سمت را به عهده گرفت.مجمع انتخاباتي هيئت قايقراني کردستان با حضور رئيس فدراسيون قايقراني، مديرکل ورزش و جوانان کردستان و اعضاي مجمع برگزار شد. در اين جلسه پيمان اسراري رئيس سازمان صنعت، معدت و تجارت کردستان به عنوان تنها نامزد رياست هيئت قايقراني استان در انتخابات شرکت کرده بود که پس از انجام رأي‌گيري با کسب 12 رأي موافق و يک رأي سفيد در مجموع با 13 رأي به مدت 4 سال سکان هدايت اين ورزش را در دست گرفت.

رئيس هيئت قايقراني استان کردستان در خصوص برنامه‌هاي خود براي رشد و پيشرفت اين ورزش در سطح استان گفت: در چهار سال آينده چند برنامه اساسي را دنبال خواهيم کرد.

افزايش ديد رانندگان با 2 هزار و 507 مترمكعب خاكبرداري قوس‌ها

سنندج - مقصودي

مدير راهداري اداره كل راه و شهرسازي كردستان گفت: در نه ماهه اول امسال 2 هزار و 507 مترمكعب خاكبرداري در قوس‌ها به منظور افزايش شعاع ديد رانندگان انجام شد. محمدراشد مدرس گرجي با ارائه گزارشي مجموعه اقدامات راهداري انجام گرفته توسط عوامل راهداري را در شهرستان‌هاي مختلف استان برشمرد و از خاكبرداري در قوس‌ها به عنوان يكي از اقدامات اساسي در ارتقاي ايمني محورها نام برد.مدرس گرجي ادامه داد: افزايش شعاع‌ديد رانندگان با انجام خاكبرداري در قوس‌ها از جمله اقدامات زودبازده و كم هزينه است كه تأثير مثبت و مستقيم بركاهش تصادفات و تلفات ناشي از آن دارد. وي خاطر نشان كرد: از ابتداي امسال تا آذر ماه در شهرستان سنندج 405 مترمكعب، ديواندره225 مترمكعب، سقز 372، بانه 225، بيجار282، قروه 243، دهگلان 95، كامياران285، مريوان255 و سروآباد 120 مترمكعب خاكبرداري قوس‌ها اجرا شده است. 

افتتاح و بهره‌برداري 40 پروژه آب و فاضلاب شهري استان اصفهان در دهه فجر

اصفهان - راعي

مديرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: در دهه فجر امسال بيش از 40 پروژه با اعتباري بالغ بر 546 ميليارد ريال در 92 شهر استان به بهره‌برداري مي‌رسد که در بخش آب 248 ميليارد ريال، در بخش فاضلاب 238 ميليارد ريال، در بخش مسکن مهر 5/16 ميليارد ريال و در بخش فرهنگي ، ورزشي ، اداري 43 ميليارد ريال هزينه گرديد.

به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، مهندس هاشم اميني با بيان اينکه تأمين و توزيع آب به تمام متقاضيان يکي از اولويتهاي حائز اهميت شرکت آب و فاضلاب است خاطرنشان ساخت: در دهه فجر امسال بالغ بر 20 طرح آبرساني در اقصي نقاط استان به بهره‌برداري مي‌رسد که در اين زمينه مي توان به اصلاح و توسعه شبکه آب برخوار، آبرساني به شهرک آفتاب خورزوق، اصلاح و توسعه شبکه آب، اجراي خط انتقال تصفيه‌خانه به پيستون‌سازي گلپايگان، احداث مخزن 2 هزارمترمکعبي خط انتقال گلشهر، ساخت و تکميل ايستگاه پمپاژ منبع مکش هزار مترمکعبي خميني شهر و احداث مخزن 500 مترمکعبي ايستگاه پمپاژ و خط انتقال سميرم اشاره کرد.

رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با اشاره به چگونگي تأمين آب شرب مشترکين اظهار داشت: تأمين و توزيع عادلانه آب ميان مشترکين مستلزم مصرف بهينه آب از سوي آنهاست و بر اين اساس آبفاي استان در چند سال اخير با اعمال تدابيري فرهنگي درصدد فرهنگسازي مصرف بهينه آب در ميان اقشار مختلف جامعه بوده است و در اين زمينه به دستاوردهاي قابل توجهي هم رسيده است به طوري که سرانه مصرف آب در سال 86 حدود 189 ليتر در شبانه‌روز بوده است.

اين درحالي است که اين رقم در پايان سال 91 به 162 ليتر در شبانه‌روز رسيد همچنين آبفاي استان درنظر دارد با فرهنگسازي مصرف بهينه آب مردم اين استان خشک را متقاعد به رعايت الگوي مصرف آب نمايد و در اين زمينه با مشترکين پرمصرف غيرمسکوني که بيش از ظرفيت قرارداد آب مصرف مي‌کنند برخورد مي‌نمايند چراکه مديريت مصرف برابر است با دسترسي پايدار به آب.

وي به خدمات‌رساني به واحدهاي مسکن مهر اشاره کرد و افزود: خدمات‌رساني به واحدهاي مسکن مهر در سطح استان از جمله اقدامات اساسي است که در دستور کار آبفاي استان قرار گرفته به طوري که در دهه فجر سال جاري آبرساني به مسکن مهر دهاقان، خط انتقال و شبکه توزيع آب مسکن مهر فريدونشهر، شبکه آب مسکن مهر نائين، شبکه آب مسکن مهر انارک و نيز شبکه فاضلاب مسکن مهر انارک به بهره‌برداري مي‌رسد.

بنزين يورو 4 در کلانشهر کرج توزيع شد

کرج- خاکپور

سرپرست شرکت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي استان البرز ، از توزيع بنزين يورو 4 در جايگاههاي عرضه سوخت کرج خبرداد.

کوروش محموديه گفت: بدنبال تحقق اهداف دولت و وزارت نفت درراستاي کاهش آلودگي هوا و عرضه سوخت با استانداردهاي بالاتر بويژه در کلانشهرها، از روزهاي پاياني هفته اول بهمن ماه سال جاري بنزين يورو 4 در تعدادي از جايگاههاي مستقر در هسته مرکزي شهرستان کرج توزيع شده است.

وي ضمن رد اظهارات رئيس سنديکاي جايگاه‌داران بنزين کشور طي خبر منتشره از سوي خبرگزاري ايرنا در تاريخ 6/11/92 ، مبني بر خودداري جايگاههاي کرج از پذيرش بنزين يورو 4 اظهارداشت : شهروندان مي‌توانند بنزين يورو 4 را از هفت جايگاه عرضه سوخت شامل ، شرکتي کرج (ميدان کرج روبروي سينما هجرت) پرشيلا (بلوار امام‌ زاده حسن به سمت ميدان استاندارد) زهره(ابتداي جاده محمدشهر) مهرشهر(انتهاي 45متري گلشهر) شهداي شهرداري(بلوار شهرداري رجايي‌شهر) مرکزي البرز(جاده ملارد) و اتوبوسراني (اکبرآباد) تامين نمايند.

سرپرست شرکت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي استان البرز با اشاره به وجود محدوديتهاي فعلي در ميزان عرضه بنزين يورو 4 افزود: کاهش آلودگي هوا در هسته مرکزي شهرستان کرج به عنوان پر ترددترين مراکز استان وکسب رتبه ممتاز سوخت رساني را مهمترين ملاکهاي انتخاب اين جايگاهها ذکر کرد وافزود: با آماده سازي جايگاههاي باران (سرحدآباد) سفير(بلوار دانش آموز) وخسروي(رزکان) تعداد جايگاههاي عرضه‌کننده اين بنزين طي چند روز آتي به 10 باب افزايش خواهديافت .

رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبيل:

رايگان بودن توزيع سبد کالا در بين گروه‌هاي مشخص شده در استان اردبيل

اردبيل – خبرنگار آفرينش

سيدحامد عاملي اظهار داشت: قرار نيست فروشگاه‌هاي توزيع‌کننده سبد کالا که اغلب فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي و تعاوني فرهنگيان هستند از بابت ارائه اين کالاها مبلغي را دريافت کنند.

وي عنوان کرد‌: مردم نبايد نگران زمان توزيع اين سبد کالا باشند چرا که براي دريافت آن محدوديت زماني در نظر گرفته نشده است.

وي از آغاز توزيع سبد کالا در بين فروشگاه‌ها و مجموعه‌هاي توزيع کننده خبر داد و افزود: به احتمال زياد سبد کالا از هفته آينده بين گروه‌هاي تعيين شده شامل سرپرستان خانوارها اعم از کارکنان، کارگران، بازنشستگان، خبرنگاران، طلاب و دانشجويان متاهل، گروه‌ها و اقشار آسيب‌پذير بهزيستي و کميته امداد توزيع مي‌شود. رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبيل تصريح کرد: هر چند برخي‌ها سعي مي‌کنند در روند توزيع سبد کالايي اختلال ايجاد کنند و يا در توزيع آن مقاصد سودجويانه‌اي را در نظر بگيرند اما انتظار ما اين است که در اين باب مراقبت‌هاي لازم انجام شود تا کسي به خود جرات سوءاستفاده از قبل توزيع اين سبد کالايي را ندهد.

عاملي ادامه داد: سبد کالايي شامل 10 کيلو برنج، دو بسته تخم مرغ 16 عددي، دو عدد روغن مايع، دو بسته پنير 400 گرمي و دو عدد مرغ به ميزان 4 کيلوگرم است که از هفته آينده و به تدريج بين گروه‌هاي مختلف و تعيين شده توزيع مي‌شود و قرار است مرحله دوم نيز در اسفند ماه انجام شود.

عاملي در پايان سخنان خود هدف دولت از توزيع اين سبد کالايي را تامين برخي از نيازمندي‌هاي مردم به ويژه گروه‌هاي آسيب‌پذير گفت: در اين زمينه انتظار بر اين است که در کنار اقدامات و فعاليت‌هاي سودمند دولت خود مردم نيز با مصرف بهينه دولت را ياري کند تا مشکلات و نارسايي‌ها به تدريج برطرف شود.


 در استان 

 مديرعامل شركت گاز استان كردستان:

از نظر ضريب بهره‌مندي گاز طبيعي چند درصد از ميانگين كشوري جلو هستيم

سنندج - اسرين مقصودي

محمد مهدي مهدوي در هفتمين نشست شوراي عالي انديشه و همفكري بسيج كارمندان استان كه با موضوع بحران افت فشار گاز در شركت گاز كردستان برگزار گرديد، گفت: خوشبختانه استان كردستان از نظر ضريب بهره‌مندي گاز طبيعي شهري و روستايي چند درصد از ميانگين كشوري جلو مي‌باشد.

مديرعامل شركت گاز استان كردستان افزود: اگرچه گازرساني به كردستان ديرتر از استان‌هاي ديگر صورت گرفته اما شركت گاز كردستان جايگاه خوبي در زمينه گازرساني در سطح كشور را دارد.

مهدوي موفقيت شركت گاز را نشان از تفكر بسيجي در ميان كاركنان اين شركت دانست و افزود: ما فعاليت‌هاي گازرساني را از فعاليت‌هاي بسيج خود جدا نمي‌دانيم زيرا تنها با حركت بسبجي و تلاش همكاران است كه توانسته‌ايم حركت و توسعه گاز را در استان تسريع دهيم.

وي با بيان اينكه از لحاظ نفوذ گازطبيعي مناطق شهري ميانگين كشوري 97 درصد و اين مهم در استان 100 درصد است، بيان كرد: بيش از 75 درصد از جمعيت روستايي استان از گازطبيعي بهره‌مند هستند در حالي كه ميانگين كشوري 65 درصد است.

وي افزود: درمجموع بهره‌مندي جمعيت روستايي و شهري در كشور 87 درصد و در استان كردستان 94 درصد يعني 7 درصد از ميانگين كشوري بالاتر هستيم.

مديرعامل شركت گاز كردستان در پايان با تاكيد بر اينكه از نظر تامين گاز تاكنون كوچكترين مشكلي در استان نداشته‌ايم، بيان كرد: طي دو سال از نظر عملكردي جزو دستگاه‌هاي برتر استان بوده‌ايم.

لازم به ذكر استان كه در اين جلسه رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت، رئيس كميته امداد امام خميني(ره)، و تعدادي ديگر از مديران استان در جلسه به تبادل ديدگاههاي خود در زمينه اهميت صرفه جويي و بهينه مصرف كردن پرداختند.

بخش رودهن نيازمند توسعه فضاهاي آموزشي است

رودهن - خبرنگارآفرينش

بخشدار رودهن گفت: شهر رودهن با توجه به افزايش جمعيت و همچنين تحويل واحد هاي مسکن مهر به متقاضيان، نيازمند توسعه فضاهاي آموزشي در اين بخش است.

رضا طاهر خاني در جلسه شوراي آموزش و پرورش بخش رودهن که با حضور اعضاي اين شورا برگزار شد، با گراميداشت دهه فجر انقلاب اسلامي اظهارکرد: يکي از دستاوردهاي ارزشمند انقلاب شکوهمند اسلامي ايران، توجه به توسعه جايگاه آموزشي است که مي توان رشد قابل توجه علمي کشور را از برکات اين حماسه عظيم دانست.

وي با اشاره به جايگاه رفيع آموزش و پرورش در کشور بيان کرد: آموزش و پرورش، نقش بسزايي در تربيت صحيح نسلهاي آينده کشور چه در بخش علمي و آموزشي و چه فرهنگي و ديني دارد که بخش رودهن در اين راستا گام هاي ارزشمندي برداشته است.

بخشدار و رييس شوراي آموزش و پرورش رودهن از صعود 12 پله ايي شوراي آموزش و پرورش اين بخش در سطح استان تهران خبر داد و گفت: در سال 91 شوراي آموزش و پرورش بخش رودهن از بين 20 منطقه، رتبه 18 استان تهران را به خود اختصاص داده بود که خوشبختانه با برنامه‌ريزيهاي صحيح، درست و همت اعضاي شورا و رييس آموزش و پرورش رودهن، در سال 92 به رتبه ششم رسيد که افتخاري بزرگ براي منطقه است.

اين مقام مسوول يکي از مشکلات موجود در اين بخش را افزايش جمعيت به ويژه همزمان با تحويل واحدهاي مسکن مهر رودهن به متقاضيان عنوان کرد و افزود: با افزايش جمعيت در بخش رودهن و همچنين تحويل واحد هاي مسکن مهر اين شهر به متقاضيان و سرريز جمعيت از تهران به اين شهر، در چند ماه آينده شاهد رشد جمعيت با افزايش بيش از 12 هزار نفر را خواهيم داشت که با اين وجود بخش رودهن و بويژه سايت مسکن مهر با کمبود فضاهاي آموزشي روبرو خواهد بود.

طاهرخاني خاطرنشان کرد: هشت قطعه زمين جهت ايجاد مدرسه در سايت مسکن مهر مهرآباد رودهن در نظر گرفته شده که متاسفانه تاکنون هيچ اقدامي درخصوص ساخت اين فضاهاي آموزشي انجام نشده که قطعا ساکنان اين منطقه را با مشکل روبرو خواهد کرد.

با حضور رييس صندوق هاي بازنشستگي صنعت نفت انجام شد؛

بررسي مسائل رفاهي کارکنان مناطق نفت‌خيز جنوب

اهواز - خبرنگار آفرينش

در نشستي با حضور نصرت رحيمي رييس صندوقهاي بازنشستگي و پس‌انداز صنعت نفت در اهواز مسائل رفاهي کارکنان شرکت ملي مناطق نفت‌خيز جنوب بررسي شد. در اين نشست مديرعامل شرکت ملي مناطق نفت‌خيز جنوب با ارائه گزارشي از فعاليتهاي اين شرکت، به بيان نقش کارکنان پرتلاش اين مجموعه در تحقق برنامه‌هاي توليد پرداخت.

مهندس حميد بورد با اشاره به شرايط دشوار عملياتي در مناطق نفت‌خيز جنوب به دليل گستردگي حوزه فعاليت و شرايط آب و هوايي، توجه بيش از پيش به مسائل رفاهي کارکنان جهت نگهداشت نيروي انساني به عنوان سرمايه اصلي سازمان را خواستار شد.

وي همچنين گزارشي از توانمنديهاي متخصصان مناطق نفت‌خيز جنوب در زمينه خودکفايي و بومي‌سازي بخش عمده‌اي از تجهيزات کاربردي صنعت نفت از جمله کمپرسورها و توربينهاي گازي ارائه داد.

در اين نشست رييس صندوقهاي بازنشستگي و پس‌انداز صنعت نفت نيز با قدرداني از تلاش کارکنان مناطق نفت‌خيز جنوب در جهت حفظ و نگهداشت توان توليد کشور، به تشريح وظايف، عملکرد و برنامه‌هاي اين صندوق جهت رفاه کارکنان پرداخت.

نصرت رحيمي با بيان اين که در حال حاضر حدود 80 هزار نفر شامل بازنشستگان و خانواده‌هاي کارکنان متوفي حقوق بگير صندوق هستند گفت: درراستاي سوددهي و درآمدزايي فعاليتهايي انجام شده که ازجمله آنها تحت پوشش داشتن حدود 30 شرکت صنعتي و توليدي است.

در ادامه، درخصوص مشارکت در نوسازي بافت قديم منازل مسکوني نفت در اهواز پس از انجام مطالعات اوليه، توسعه فضاي اداري، احداث مجتمع آموزشي رفاهي در يکي از استانهاي همجوار خوزستان و بررسي و امکانسنجي گشايش مجدد فروشگاه‌هاي نفت در اهواز بحث و بررسي شد و جهت مشارکت صندوق هاي بازنشستگي در اجراي آنها پس از انجام مطالعات لازم توافقاتي حاصل گرديد. در اين نشست که در دفتر مديرعامل شرکت ملي مناطق نفت‌خيز جنوب در اهواز برگزار شد مديران ارشد و اعضاي هيئت مديره اين شرکت، مديرعامل شرکت خدمات رفاهي نفت و جمعي از مديران صندوقهاي بازنشستگي و پس انداز صنعت نفت حضور داشتند.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پر گهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته