جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1393/12/11 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 4942

سردارآزمون:
داستان آرسنال خيلي تکراري شده است!


دقيقه نود


سوت پايان


 سردارآزمون:
  داستان آرسنال خيلي تکراري شده است! 

سردارآزمون مهاجم آينده‌دار فوتبال کشورمان که هفته گذشته ازروبين‌کازان راهي روستوف شد تا ادامه ليگ برتر روسيه را زير نظر قربان برديف سپري کند، مي‌گويد که در اين تيم قعرجدولي فرصت خوبي براي پيشرفت دارد. سردار آزمون که رابطه‌اش با سرمربي روستوف که کاشف او در روبين‌کازان بود، بسيار خوب است ابراز اميدواري کرد بتواند به روستوف در نيم‌فصل دوم کمک کند تا اين تيم در ليگ برتر روسيه باقي بماند. مهاجم 20 ساله تيم ملي حالا در فضايي جديد به دنبال پيشرفت است و اعتقاد دارد با توجه به دفاع قدرتمند فوتبال روسيه مي‌تواند بيشتر کسب تجربه کند.سردار آزمون در گفت‌وگو با تسنيم درخصوص حضورش درروستوف، ادامه رقابت‌هاي ليگ برترروسيه، حضور احتمالي‌اش در تيم اميد و البته بازي‌هاي دوستانه تيم ملي با شيلي و سوئد و ديگر مسائل صحبت کرد که مشروح آن در زير مي‌آيد:

- چه اتفاقي افتاد که تصميم گرفتيداز روبين‌کازان به روستوف برويد؟

من در کازان شرايط خوبي داشتم و موقعيتم در تيم هم خوب بود اما در روستوف مي‌توانم زير نظر مربي خوبي مانند قربان برديف که قبلاً هم در روبين‌کازان مربي‌ام بود شرايط بهتري را دنبال کنم تا پيشرفتم سرعت بگيرد.

- اينکه قرار است در پايان فصل به روبين‌کازان برگرديد و از طريق اين باشگاه به ليگ برتر انگليس برويد در برنامه‌هاي باشگاه است؟

نمي‌دانم به روبين‌کازان بر مي‌گردم يا نه و در پايان فصل بايد دراين خصوص تصميم بگيريم. بايد منتظر باشم تا بازي‌هاي اين فصل ليگ برتر روسيه به پايان برسد و بعد در اين خصوص مذاکره کنيم. مطمئناً درپايان فصل هر جايي که به صلاحم باشد مي‌روم و فرقي ندارد که ليگ برتر انگليس باشد يا دوباره در ليگ برتر روسيه بازي کنم.

- احتمال اينکه آرسنالي‌ها فصل آينده هم دنبال تو بيايند، چقدر است؟

درباره آينده‌ام هيچ چيز نمي‌دانم اما فکر مي‌کنم داستان آرسنال خيلي تکراري شده و خودم هم از صحبت در خصوص اين تيم خسته شده‌ام. اکنون نبايد عجله کنم و هر وقت صلاح باشد به چنين تيم‌هاي بزرگي مي‌روم اما چيزي قطعي نيست. شايد فصل آينده به ليگ برتر انگليس بروم، شايد دو سال ديگر اين اتفاق رخ دهد و شايد هم اصلاً چنين اتفاقي رقم نخورد و به انگليس نروم.

- يعني احتمال ماندتان در ليگ روسيه بالاست؟

روسيه ميزبان جام جهاني 2018 است. ليگ اين کشور هم به همين دليل پيشرفت زيادي کرده و تيم‌ها بازيکنان بزرگي را به خدمت گرفته‌اند. حداقل اين است که من يک فصل ديگر در ليگ روسيه بمانم، چون مي‌توانم با حضور در فوتبال اين کشور سطح خودم را بالاتر ببرم. دفاع تيم‌هاي حاضر در ليگ روسيه بسيار قدرتمند است و با توجه به اين موضوع و اينکه من يک مهاجم هستم، مي‌توانم در اينجا به قدرت خود اضافه کنم تا باتجربه‌تر شوم.

- تيم ملي کمتر از يک ماه ديگر بايد به مصاف شيلي و سوئد برود و در همين زمان هم تيم اميد مسابقات انتخابي المپيک را پيش‌رو دارد. هر دو تيم قصد دارند از تو و جهانبخش استفاده کنند و در اين بين انگار سنبه کارلوس کي‌روش پر زورتر است؟

من و جهانبخش بازيکن هستيم و مطمئناً فرقي ندارد که لباس کدام تيم ملي را به تن کنيم. البته درست است که تيم اميد خواسته ما را در اختيار داشته باشد و ما هم براي آقاي خاکپور و کفاشيان احترام قائل هستيم اما به نظرم تيم اميد در اين مرحله بدون ما هم مي‌تواند بازي‌ها را با موفقيت پشت سر بگذارد. تيم اميد بازيکنان بسيار خوبي دارد که هر کدام‌شان مي‌توانند سرنوشت بازي را تغيير دهند. تيم اميد بدون ما هم قدرتمند است.

- به نظرتان بازي برابر شيلي و سوئد کمک بيشتري به تو و جهانبخش نمي‌کند؟

مطمئناً چنين بازي‌هاي دوستانه‌اي در آينده بازيکنان جوان هم تأثيرگذار است. به نظرم اگر در اين دو بازي حضور داشته باشيم شرايط‌مان تغيير زيادي خواهد کرد اما با اين حال بايد ديد تصميم چيست. اگر تيم اميد در گروه سختي قرار داشت حتماً براي کمک به اين تيم در صف اول حاضر بودم و اکنون هم هر تصميمي که گرفته شود، تابع آن هستم.


 دقيقه نود 

 سفر پرسپوليس با 21 بازيکن به تاشکند

کاروان پرسپوليس ساعت 22شب گذشته با 21 بازيکن راهي تاشکند شد وبازيکناني که در اين سفر سرخپوشان را هراهي نمي‌کنند بايد در تهران تمرينات خود را پيگيري کنند. بنا به تصميم کادرفني مهدي جعفرپور، ميلاد کمنداني، افشين اسماعيل‌زاده، رضا نوروزي و مبين ميردوروقي در اين سفر پرسپوليس را همراهي نخواهند کرد. اين درحالي است که از قبل براي ويزاي عباس‌زاده اقدام شده و اين بازيکن با وجود مصدوميت مي‌تواند همراه با سرخپوشان به تاشکند برود.ديدار پرسپوليس وبنيادکارازبکستان ساعت16:30 روز سه‌شنبه درتاشکند برگزارخواهد شد.

مخالفت کي‌روش با حضور جهانبخش و آزمون در تيم اميد

مدير تيم اميد از مخالفت کارلوس کي‌روش با حضور عليرضا جهانبخش وسردارآزمون درتيمش خبر داد. حبيب کاشاني ازمخالفت کارلوس کي‌روش با حضور عليرضا جهانبخش و سردار آزمون در تيم اميد براي مسابقات مقدماتي انتخابي المپيک 2016 خبر داد و گفت: از فدراسيون درخواست کتبي کرده بوديم تا بتوانيم براي بازي‌هاي مقدماتي المپيک از جهانبخش و آزمون استفاده کنيم اما علي کفاشيان به من گفت که کارلوس کي‌روش اين دو بازيکن را براي اردوي آماده سازي تيم ملي در تعطيلات عيد مي‌خواهد.

تغيير زمان بازي هاي سپاهان، ذوب آهن و سايپا

رئيس کميته مسابقات سازمان ليگ فوتبال ايران اعلام کرد: زمان برگزاري ديدارهاي سپاهان، ذوب آهن و سايپا از هفته بيست و سوم ليگ برتر به دليل داشتن 3 بازيکن دراردوي تيم اميد تغيير خواهد کرد.غلامرضا بهروان با اعلام اين خبر گفت: بازي هاي اين 3 باشگاه به دليل داشتن 3 بازيکن در اردوي تيم اميد از هفته بيست و سوم درروز 22 اسفند برگزارنخواهد شد. سازمان ليگ فوتبال ايران همه تلاش خود را به خرج مي دهد تا برنامه هاي خود را به گونه اي تنظيم کند که به تيم اميد کمک کند تا اين تيم بتواند درمسابقات مقدماتي المپيک موفق ظاهر شود. البته ما از مسئولان تيم اميد هم توقع داريم که فهرست نهايي و زمان اردوهايشان را دراختيارکميته مسابقات قرار دهند تا بتوانيم در اين رابطه بهتر تصميم گيري کنيم. ما بايد به گونه اي برنامه ريزي کنيم که باشگاه ها نيز لطمه نخورند و منافع آنها نيز تامين شود.وي درادامه گفت: با توجه با اين که تا پايان ليگ زمان زيادي باقي نمانده، جا به جايي زمان مسابقات بسيار دشواراست اما همه تلاش خود را براي همکاري با تيم اميد به کار خواهيم بست اما تغيير زمان تمام مسابقات هفته بيست و سوم امکان پذير نيست.

تعويق جلسه هيات مديره استقلال

نشست اعضاي هيات مديره باشگاه استقلال که قراربودديروزبرگزار شود به تعويق افتاد وبه امروز دوشنبه موکول شد. سيدسعيد افجه‌اي سخنگوي باشگاه استقلال، دليل اين تغيير را مشغله کاري چند تن از اعضاي هيات مديره اعلام کرد.به اين ترتيب جلسه اعضاي هيات مديره استقلال امروزساعت 14 در ساختمان اصلي باشگاه استقلال برگزار خواهد شد.


 سوت پايان 

 دعوت لالوويچ از عليرضا رضايي

عليرضا رضايي با دعوت لالوويچ در جلسه بررسي تغيير قوانين کشتي در کشور لهستان شرکت مي کند. نناد لالوويچ رئيس اتحاديه جهاني کشتي از عليرضا رضايي براي شرکت در جلسه اي که به منظور بررسي تغييرات قوانين کشتي فرنگي در خلال رقابت هاي قهرماني زير 23 سال اروپا که روزهاي 7 تا 9 فروردين ماه94 در کشور لهستان برگزار خواهد شد، دعوت کرده است.عليرضا رضايي، مديرفني تيم هاي ملي کشتي آزاد و سخنگوي فدراسيون کشتي، عضو کميسيون فني اتحاديه جهاني کشتي است.

زمان نشست خبري ديدار نفت - العين

زمان نشست خبري ديدار تيم‌هاي نفت و العين در ليگ قهرمانان آسيا مشخص شد.رئيس روابط بين الملل سازمان ليگ فوتبال ايران،اعلام کرد: تيم نفت از ساعت16:30 الي 17:30 و تيم العين امارات ازساعت 18 تا 19 روز دوشنبه11 اسفند تمرينات خود را در زمين اصلي استاديوم آزادي انجام مي‌دهند. وي ادامه داد: حضور خبرنگاران در يک ربع اول تمرين ها براي پوشش رسانه اي آزاد است.همچنين جلسه هماهنگي ديدار نفت ايران – العين امارات از سري مسابقات ليگ قهرمانان آسيا ساعت11 صبح دوشنبه 11 اسفند برگزار مي شود.همچنين نشست خبري سرمربي العين امارات ساعت 12 و نشست خبري سرمربي نفت12:30 درتاريخ دوشنبه 11 اسفند درروابط عمومي سازمان ليگ برگزار مي شود. ديدار تيم هاي نفت و العين سه شنبه 12 اسفند ساعت 18 در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود.

بازگشت تيم ملي اميد به تهران

اردوي تيم ملي فوتبال اميد ايران ديروز به پايان رسيد و بازيکنان به تهران باز ‌گشتند.تيم ملي اميد از ابتداي اسفند در جزيره کيش حاضر شد و طي 2 ديدار دوستانه به مصاف تيم کيش و هلال احمر کيش رفت.دراين اردواعضاي کادرفني به انجام کارهاي تاکتيکي و برنامه‌هاي خود براي رقابت‌هاي مقدماتي المپيک پرداختند.شاگردان محمد خاکپور از 3 تا 11 فروردين94 دررقابت‌هاي مقدماتي المپيک به مصاف حريفان خود مي‌روند ايران با نپال،‌ فلسطين، افغانستان و عربستان در گروه سوم قرار دارد. ميزباني اين مرحله بر عهده ايران است.

غلامرضا بهروان خبر داد:

زمان بازي استقلال و نفت تهران تغيير نمي‌کند

زمان برگزاري هفته بيست و سوم ليگ برتر فوتبال ايران و اردوي تيم ملي اميد درکشور کويت همزمان شده و اين مسئله تداخلي در برنامه‌ها به وجود آورده است.مسئولان سازمان ليگ قصد دارند بازي‌ تيم‌هايي که 3 بازيکن در تيم ملي اميد دارند را به تعويق بيندازند. در همين راستا با توجه به اينکه باشگاه نفت تهران 4 نفردرتيم ملي اميد دارد مسئولان سازمان ليگ قصد داشتند بازي اين تيم رابه تعويق بيندازند.با توجه به موافقت باشگاه نفت و اينکه آنها اعلام کردند بابرگزاري بازي در همان زمان مقرر مخالفتي ندارند قرار شد ديدار استقلال و نفت در همان تاريخ برگزار شود.بهروان مسئول مسابقات ليگ اين خبر را تاييد کرد.استقلال و نفت تهران در چارچوب هفته بيست و سوم ليگ برتر روز21 اسفند برگزار مي‌شود.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
در قلمرو ورزش
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته