جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/02/07 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 4978

حسين رضازاده رئيس سابق فدراسيون وزنه برداري:
وقتي وزارت مخالف است چرا به مجمع بروم؟

بهرام افشارزاده مديرعامل باشگاه استقلال :
از حمايت قلعه‌نويي پشيمان نيستم


سوت پايان


دقيقه نود


 حسين رضازاده رئيس سابق فدراسيون وزنه برداري:
 وقتي وزارت مخالف است چرا به مجمع بروم؟ 

حسين رضازاده رئيس سابق فدراسيون وزنه برداري گفت: مسئولان بايد جوابگو باشند که چرا نمايندگي مجلس شغل نيست اما عضويت در شوراي شهر را شغل مي‌دانند.حسين رضازاده در گفت‌وگو با فارس، در پاسخ به اين سؤال که آيا با وضعيتي که پيش آمده است مي‌خواهد از وزنه‌برداري خداحافظي کند، گفت:‌خير خداحافظي نمي‌کنم من همچنان عضو کنفدراسيون وزنه‌برداري آسيا هستم اما وقتي ديگر من را نمي‌خواهند، چاره‌اي نيست.عضو شوراي شهر ادامه داد:‌ نمي‌توانم به آراي مردم عزيز شهر تهران دهن کجي و از شوراي شهر استعفاء کنم ضمن اينکه شوراي حل اختلاف و کميسيون اصل90 نيز حضورم در انتخابات فدراسيون را تأئيد کرده بودند.

رضازاده در مورد اينکه آيا روز دوشنبه به مجمع انتخاباتي مي‌رود يا خير،‌ گفت: بروم چه کار کنم؟ گفته بودند بايد استعفاء بدهم که ندادم حالا با اين وضعيت به مجمع بروم که چه اتفاقي بيفتد؟

رئيس سابق فدراسيون وزنه‌برداري يادآور شد: در حال حاضر سيد مهدي هاشمي دوست خوبم و مدير موفق فدراسيون تيراندازي از جمله افرادي است که در مجلس شوراي اسلامي بوده و همچنان در فدراسيون تيراندازي رياست مي‌کند اما حالا چرا عضويت در شورا را شغل مي‌دانند و حضور در مجلس را خير، بايد مسئولان جوابگو باشند.

وي افزود: در المپيک قبلي چهار مدال آورديم و برنامه‌ريزي داشتيم تا در المپيک 2016 رنگ مدال‌ها را ارتقاء دهيم ضمن اينکه براي حضور در هيأت رئيسه فدراسيون جهاني نيز برنامه داشتند.رضازاده در مورد اينکه آيا از حضور در انتخابات انصراف خواهد داد‌، گفت: باز هم مي‌گويم من خداحافظي نمي‌کنم اما گويا خواسته وزارت چيز ديگري است. دوست داشتم بيايم و خدمت کنم اما گويا مقدور نيست.

رئيس سابق فدراسيون وزنه‌برداري با بيان اينکه کورش باقري بهترين گزينه براي رياست بعدي فدراسيون وزنه‌برداري است در مورد اينکه چرا وزارت علاقه‌اي به حضور او در فدراسيون ندارد، گفت‌: اين را از خودشان بپرسيد من در اين 5-6 سال سعي کردم موفق باشم و از همه کساني که من را حمايت کردند تشکر مي‌کنم.


 بهرام افشارزاده مديرعامل باشگاه استقلال :
 از حمايت قلعه‌نويي پشيمان نيستم 

بهرام افشارزاده مديرعامل باشگاه استقلال در خصوص اينکه شانس استقلال براي کسب سهميه خيلي کم شده به گفت: بازيکنان تلاش و سعي خود را به کار گرفتند.

بالاخره فوتبال است ديگر!

وي در ارتباط با اينکه کمتر مديرعاملي در پرسپوليس و استقلال از کادرفني خود اين طور حمايت کرده است عنوان کرد: من باز هم از امير قلعه نويي حمايت مي کنم.افشارزاده در اين باره که از اين حمايت ها با توجه به جايگاه استقلال پشيمان نيست گفت: نه. چرا بايد پشيمان باشم؟ اگر الان تيم نتيجه گرفته بود آيا کسي از من مي پرسيد پشيمان هستي يا نه؟

مديرعامل استقلال در جواب به اين مسئله که خيلي ها به دليل حضور 50 ساله او در عرصه مديريت ورزشي توقع داشتند استقلال با حضور او رونق بيشتري بگيرد و حداقل يک جام کسب کند گفت: بله من چندين سال در ورزش هستم اما همه چيز که مديرعامل نيست.

در کنار مديرعامل بايد اسباب ديگري مثل پول، وعده اسپانسر به تعهدش، بازيکنان و مسائل فني هم مهم است. براي موفقيت همه چيز بايد دست به دست هم بدهد. ما امسال با ضرب خوردگي بازيکنان هم زياد روبرو شديم و همين مسئله به استقلال ضربه زد.وي در مورد اينکه گفته مي شود او با امير قلعه نويي براي فصل بعدي صحبت کرده گفت: وقتي هنوز وضعيت باشگاه براي خصوصي سازي مشخص نيست. من چطور مي توانم حرف زده باشم؟ اول بايد تکليف تيم روشن شود.


 سوت پايان 

 قرعه‌کشي فينال جام حذفي 9 ارديبهشت‌ برگزار مي‌شود

مراسم قرعه‌کشي فينال جام حذفي روز چهارشنبه 9 ارديبهشت‌ماه برگزار خواهد شد.قرعه‌کشي فينال جام حذفي روز چهارشنبه 9 ارديبهشت‌ماه ساعت 10 صبح برگزار خواهد شد. فينال جام حذفي بين دو تيم ذوب‌آهن و نفت اول خردادماه برگزار خواهد شد. قرار است فينال در يک بازي و در صورت توافق دو تيم به ميزباني يکي از تيم‌ها برگزار شود. همچنين قرار است عصر روز چهارشنبه قرعه‌کشي بازي پلي‌آف تيم‌هاي بالاي جدولي ليگ دسته اول برگزار شود.

رضا زاده از شوراي شهر تهران استعفا نداد

حسين رضازاده عضو شوراي شهر تهران براي حضور در انتخابات رياست فدراسيون وزنه برداري از عضويت در شورا استعفا نداد .به گزارش مهر، وزارت ورزش و جوانان براي حضور حسين رضا زاده در انتخابات فدراسيون وزنه برداري اعلام کرده بود وي تا 6 ارديبهشت ماه فرصت دارد ازمسئوليتش در شوراي شهر تهران استعفا دهد. استعفاي هر عضو شوراي شهر تهران بايد در صحن شورا راي گيري شود و ساير اعضا نيز بايد با آن موافقت کنند. جلسه امروز شوراي شهر تهران آخرين فرصت براي اين راي گيري بود.

حضور ناظران نامحسوس کميته اخلاق در سه هفته پاياني ليگ برتر

کميته اخلاق فدراسيون فوتبال به خاطر حساسيت‌هاي فراوان ديدارهاي سه هفته پاياني رقابتهاي ليگ برتر فوتبال از ناظران غيرمحسوس در تمامي بازي‌ها استفاده خواهد کرد.با رسيدن به روزهاي حساس ليگ برتر فوتبال و ليگ يک و حواشي که اين رقابتها به دنبال دارد مسئولان کميته اخلاق فدراسيون فوتبال قصد دارند به خوبي همه ديدارها را رصد کرده تا هر گونه بي‌اخلاقي مربوط به رقابتهاي ياد شده را زير نظر داشته باشند.علي اکبر محمدزاده رئيس کميته اخلاق فدراسيون فوتبال در اين باره گفت: ما در اين هفته‌هاي باقي مانده از ليگ برتر ناظران ويژه در نظر خواهيم گرفت و در تمامي بازي‌هاي ليگ برتر افرادي از کميته اخلاق يا ناظران مخصوص را در نظر گرفته‌ايم.

وي در اين باره ادامه داد: ما تمام بازي‌هاي ليگ يک را هم زير نظر مي‌گيرم. حساسيت اين بازي‌ها در هفته هاي پاياني بسيار زياد شده است و اين رقابتها را هم تحت کنترل خواهيم داشت.رئيس کميته اخلاق در پاسخ به اين سوال که آيا شايعات مربوط به برخي از اتفاقات در ليگ يک مورد تاييد شما قرار مي‌گيرد، عنوان کرد: در اين باره يکي دو گزارش به دست ما رسيده است منتها گزارش بر اساس حدس و گمان است. تلاش ما بر اين است که در اين باره مدارک لازم را جمع آوري کنيم که آيا اين شايعات صحت دارد يا خير. البته تا زماني که مدارک لازم را در اين باره وجود نداشته باشد نمي‌توان اظهار نظر کرد.

رونمايي از جديد‌ترين دستيار ايراني کي‌روش

يکي از اعضاي هيأت رئيسه فدراسيون فوتبال، از پيشنهاد دستياري افشين پيرواني در تيم ملي خبر داد.

بر همين اساس شهرام دبيري در اين خصوص گفت: نام رسول خطيبي را در گذشته مطرح کرده بودم و در جلسه اخير نيز نام افشين پيرواني را نيز براي دستياري کي‌روش در هيأت رئيسه مطرح کردم که به احتمال زياد طي روزهاي آينده تکليف دستيار ايراني سرمربي پرتغالي تيم ملي نيز مشخص خواهد شد.

گفته مي‌شود قرار است تا پايان هفته تکليف دستيار ايراني و سرپرست تيم ملي تا پايان هفته مشخص شود.


 دقيقه نود 

 حجت الله خطيب درگذشت

مدير کل اسبق تر‌بيت ‌بدني استان تهران صبح روز گذشته درگذشت.

به‌ گزارش ‌ايسنا‌،حجت الله خطيب متولد 10 فروردين ماه سال 1333 در شهرستان نور استان مازندران،سابقه مديريتي زيادي در ورزش ايران همچون مدير عاملي باشگاه پر‌سپوليس، مدير کلي اداره کل تر‌بيت ‌بدني استان تهران و سرپرستي فدراسيون کشتي و غيره را در کارنامه داشت، صبح امروز (يکشنبه) در بيمارستان جم تهران دار فاني را وداع گفت.خطيب از مدت‌ها پيش به دليل سرطان در بستر بيماري بوده است. او به مدت 19 سال مديريت ورزش استان تهران را بر عهده داشت و طي سال هاي 90 تا 92 هم سرپرست فدراسيون کشتي بود. خطيب در يک مقطع سرپرستي باشگاه پرسپوليس را عهده دار بود.مراسم تشييع پيکر آن مرحوم ساعت 8 صبح امروز(دوشنبه) از ورزشگاه شهيد شيرودي تهران انجام خواهد شد و سپس پيکر آن مرحوم در شهرستان نور استان مازندران به خاک سپرده خواهد شد.

تشکيل جلسه هيات مديره استقلال با 3 غايب

جلسه هيات مديره استقلال با سه غايب در محل اين باشگاه برگزار شد.جلسه هيات مديره باشگاه استقلال ديروز با غيبت منصور پورحيدري، رضا نثاري و مسعود معيني برگزار شد.البته قرار بود کامران صاحب پناه به دليل مسافرتي که در پيش داشت در اين جلسه نباشد اما وي به دليل جلسه سفر خود را يک روز به تعويق انداخت.بحث اصلي ديروز مديران استقلال در مورد خصوصي سازي اين باشگاه بوده است.

مهدي تارتار سرمربي تيم فوتبال صبا:

دوست داشتيم در شرايط خوب استقلال مقابل اين تيم قرار بگيريم

مهدي تارتار سرمربي تيم فوتبال صبا در خصوص شرايط تيم فوتبال صبا در مورد ديدار هفته بيست و هشتم صبا مقابل استقلال و اينکه آبي‌پوشان شرايط خوبي را ندارند گفت: اتفاقا ما دوست داشتيم شرايط استقلال خوب باشد زيرا در آن وضعيت براي ما اوضاع بهتر بود. من خودم تجربه بازي در پرسپوليس را داشته‌ام. هر زماني که شرايط تيم حريف خوب نيست بازيکنانش توان بيشتري را در بازي مي‌گذارند و با انرژي بيشتري در ميدان حاضر مي‌شوند. به هر حال ما هم مقابل تيم‌هاي بزرگ عملکرد خوبي داشتيم و اميدوارم بازي خوبي برگزار شود و توام با پيروزي ما باشد.

احتمال رايگان شدن بليت ديدار پرسپوليس و بنيادکار

رئيس سازمان ليگ فوتبال ايران از احتمال رايگان شدن بليت ديدار تيم هاي پرسپوليس ايران و بنيادکار ازبکستان خبر داد.مهدي تاج در گفت وگو با سايت سازمان ليگ اظهار داشت: باتوجه به رايزني هاي انجام شده در زمينه جذب حامي مالي اين احتمال وجود دارد، ديدار تيم هاي پرسپوليس و بنيادکار ازبکستان نيز بصورت رايگان برگزار شود.تاج در خصوص شرايط تيم نفت تهران نيز توضيح داد: نفت يکي از بهترين تيم هاي ليگ برتر به شمار مي رود و با توجه به برنامه ريزي هاي مدوني که از سوي مسوولان و کادر فني اين تيم انجام شد، از شانس هاي صعود به مرحله بعدي ليگ قهرمانان به شمار مي رود.

وي بيان کرد:سازمان ليگ در اين رابطه همه تلاش خود را انجام مي دهد تا مشکلات نفت را به حداقل برساند.


 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته