جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/04/06 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 5026

آخرين وضعيت نقل و انتقالات پرسپوليس
واکنش به حضور ادينهو و حسيني

پرويز مظلومي سرمربي تيم فوتبال استقلال:
قول قهرماني نمي‌دهم


دقيقه نود


خبــر


 آخرين وضعيت نقل و انتقالات پرسپوليس
 واکنش به حضور ادينهو و حسيني 

 
سرپرست باشگاه پرسپوليس با تشريح آخرين وضعيت نقل و انتقالات اين باشگاه براي حضور در فصل جديد گفت: تمام توان و تمرکز هيات مديره اين است که بتوانيم بازيکنان مورد نظر سرمربي را جذب کنيم.به گزارش مهر، علي اکبر طاهري عصر پس از مذاکراتي که با چند بازيکن داشت در مورد آخرين نقل و انتقالات تيم فوتبال پرسپوليس گفت: براساس ليستي که آقاي برانکو به ما داده داريم با بازيکنان مذاکره مي کنيم. البته خيلي از بازيکناني که ايشان مي خواهند با تيم هايشان قرارداد دارند.

وي افزود: بنابراين در حال مذاکره با ساير گزينه ها هستيم. مذاکرات خوبي هم با برخي بازيکنان داشته ايم و به توافقات خوبي هم رسيده ايم. ان شالله فردا قرارداد دو بازيکن را نهايي خواهيم کرد.

طاهري در مورد آخرين وضعيت مهدي طارمي گفت: طارمي بازيکن پرسپوليس است و با تيم ما قرارداد دارد. با اين حال موارد متمي در قراردادش وجود داشت که مديريت قبلي توافق کرده بود که ما هم احترام کرديم. طارمي به من گفت روز شنبه به تمرينات مي رود و خودش را به برانکو معرفي مي کند.

وي در مورد نگراني هواداران براي جذب بازيکنان گفت: شايد آمار دادن به هواداران در مورد اينکه تيم رقيب چند بازيکن گرفته و ما نگرفتيم کار درستي نيست. ما طبق ليست سرمربي داريم کار مي کنيم. اينطور نيست که تيم رقيب اگر شش بازيکن مي گيرد ما هم شش بازيکن بگيريم. ما براساس نيازهاي سرمربي با بازيکنان مذاکره مي کنيم.

طاهري در مورد بازيکنان خارجي پرسپوليس که با آنها مذاکره شد اما به توافق نرسيدند گفت: برخي خلاف واقعيت مي نويسند و دل هواداران را مي شکنند. ما آمده ايم براي شاد کردن دل هواداران. ما با دو بازيکن کروات مذاکراتي را داشتيم و با وجود اينکه بازيکناني هستند که به ليگ پايين تر کشورشان سقوط کرده اند اما ما با آنها مذاکره کرديم. قيمتي که داشتند بالا بود و مي گفت براي يک فصل 550 هزار يورو مي خواهم درحالي که قيمت اصلي او 200 هزار يورو بود.

وي ادامه داد: با اين حال ما با آنها صحبت کرديم و به تفاهم هم رسيديم اما به خاطر مبلغ بالاي آنها به توافق نهايي نرسيديم. اين مذاکره هم به اين خاطر بود که سرمربي خواسته بود. با اين حال آنها بدون پاسخ رفتند. البته اطلاعات غلطي هم به سرمربي داده بودند که با آقاي برانکو صحبت کرديم و دليل اين کار را توضيح داديم که برانکو هم گفت آنها پيشنهاد ما را اشتباه متوجه شده اند.

سرپرست باشگاه پرسپوليس تاکيد کرد: تمام تمرکز هيات مديره و مسئولان باشگاه اين است که بتوانيم يک تيم خوب را براي فصل آينده آماده کنيم. اينکه بگوييم فصل قبل مسئولان گذاشتند برخي ستاره ها رفتند بحث درستي نيست. برخي از آنها را سرمربي اعلام کرد که قبل از جام جهاني قرارداد با تيم هاي ديگر بسته بودند و به عنوان مثال يکي رفته بود قطر.

طاهري در مورد رعايت کردن سقف قرارداد توسط باشگاه پرسپوليس گفت: سقف قرارداد عرفي است در بازار نقل و انتقالات. با توجه به سطح بازيکنان ما با آنها قرارداد مي بنديم اما به هر حال سازمان ليگ سقفي را براي باشگاه در نظر گرفته است که ما بايد رعايت کنيم.

وي در مورد تامين منابع مالي باشگاه نيز گفت: با دو - سه منابع مالي براي اسپانسري در حال مذاکره هستيم تا بيايند و در طول فصل هزينه هاي باشگاه را تامين کنند که البته هنوز انجام نشده و مذاکرات ما ادامه دارد.

سرپرست باشگاه پرسپوليس در مورد اينکه سيدجلال حسيني اعلام کرده از باشگاه پرسپوليس کسي با من صحبت نکرده است گفت: ما براساس ليستي اقدام مي کنيم که برانکو ايوانکوويچ به ما داده است. بايد نگاه ببينيم که سرمربي چه بازيکناني را مي خواهد. شايد بازيکن با تاکتيک سرمربي نخواند. اينطور نيست که بگوييم اين بازيکنان خوب نيستند.

طاهري در مورد ادينهو و اينکه برانکو گفته بود يک راز است بين ما و باشگاه گفت: همانطور که گفتيد اين يک راز است. با اين حال ما داريم رايزني مي کنيم. ادينهو يک بازيکن بسيار خوبي است که اگر بتوانيم از او استفاده خواهيم کرد. در اين پست چند نفر مد نظر داريم که در حال مذاکره با آنها هستيم.


 پرويز مظلومي سرمربي تيم فوتبال استقلال:
  قول قهرماني نمي‌دهم 

 
پرويز مظلومي سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران با اشاره به اينکه آيا به هواداران استقلال قول قهرماني مي‌دهد يا خير گفت: هيچ مربي‌اي نمي‌تواند قول قهرماني بدهد. هنوز بازيکني جذب نشده و شرايط باشگاه مشخص نيست بنابراين قول قهرماني نمي‌دهم بنابراين برنامه مشخص و شفافي را ارائه کرده‌ام که کسب سهميه آسيا، قرار گرفتن در ميان سه تيم بالاي جدول و نيم نگاهي به جام از جمله موارد آن است.وي ادامه داد:‌ در سال دوم حتما بايد جام بگيريم و به دنبال جام هستيم و در سال سوم ديگر گام را فراتر از کسب جام قرار مي‌دهيم و بايد به دنبال حضور موفق در آسيا باشيم. اين برنامه‌هاي کوتاه مدت و بلندمدت من است هرچند که هوادار و بازيکن،نتيجه مي‌خواهند.

سرمربي استقلال با اشاره به ليست بازيکنان ورودي و خروجي اين تيم در فصل پيش‌رو بيان کرد: جلسه‌اي را با کميته نقل و انتقالات برگزار مي‌کنيم تا تصميم نهايي را بگيريم. ما بايد ببينيم چه بازيکناني را ابتدا مي‌توانيم جذب کنيم تا پس از آن ليست خروجي را ارائه کنيم.

مظلومي در پاسخ به اينکه آيا رضا عنايتي در تيم استقلال ماندني است يا خير و نيز حضور جواد نکونام، آندرانيک تيموريان و کرار جاسم در جمع آبي‌پوشان خاطرنشان کرد: عنايتي بازيکن خوبي است و من به او علاقه دارم. ما ابتدا مي‌بينيم که يک بازيکن در کار تيمي و برنامه تيمي‌ ما مي‌گنجد يا خير و با تمام احترام و حفظ شخصيت با او صحبت کرده و با هم کنار مي‌آييم. من در کار تيمي با برادر خودم هم رودربايستي ندارم و به دنبال منافع تيم هستم.

سرمربي استقلال با تاکيد بر اينکه بايد هواداران و پيشکسوتان به تيم کمک کنند و نيازمند پشتوانه آن‌ها هستيم گفت: بايد استقلال بزرگ را دوباره به وجود آوريم. من به تنهايي نمي‌توانيم اين کار را انجام دهم و نيازمند حمايت هواداران و فدراسيون هستم.

مظلومي ادامه داد: چند روزي است حکم گرفته‌ام و لطف مردم شامل حال و کمک حال من بوده است. به جرات مي‌گويم که شبانه‌روز در حال کار هستيم تا تيمي ايده‌آل ببنديم. در سال 89 که به باشگاه آمدم فرصت سه ساله مي‌خواستم اما دو سال بيشتر در باشگاه نبودم و نتايج ضعيفي هم به دست نياوردم و کارنامه قابل قبولي داشتم. کسب سهميه آسيا، قهرماني جام حذفي و بردن داربي‌ها از جمله اين موارد است.

وي درباره مدت قراردادش با باشگاه استقلال نيز عنوان کرد: هيچ قراردادي بسته نشده و مسئله مالي و چيز ديگري نيز مطرح نبوده است. همچون گذشته از من خواستند که به استقلال بيايم و من نيز به همين خاطر براي کمک به باشگاه آمدم.

سرمربي استقلال همچنين در پاسخ به اينکه ليست گزينه‌هاي سرمربي‌گري استقلال به گونه‌اي بود که از همان ابتدا نيز مشخص بود مظلومي به عنوان سرمربي استقلال انتخاب مي‌شود اظهار کرد: ابتدا با منصوريان صحبت کردند. اگر نفت موافقت مي‌کرد او الان سرمربي استقلال بود و سال 89 نيز اتفاقي مشابه در اين زمينه رخ داد. آن‌ها ابتدا سراغ مربيان ديگري رفتند و چون به توافق نرسيدند به دنبال من آمدند.


 دقيقه نود 

 پرسپوليس با يک دروازه‌بان جديد به توافق رسيد

سرپرست باشگاه پرسپوليس از توافق نهايي با يک دروازه‌بان خارجي براي فصل آينده خبر داد.

به گزارش مهر، علي اکبر طاهري پس از مذاکراتي با برخي بازيکنان داشت اعلام کرد با سرگئي پاشنکو دروازه‌بان دو فصل پيش تيم فوتبال ملوان مذاکرات خوبي داشته و با وي براي حضور در پرسپوليس به توافق نهايي رسيده است.

سايپا 15 تيرماه به ترکيه مي‌رود

تيم فوتبال سايپا روز 15 تيرماه براي برپايي اردوي تدارکاتي به ترکيه مي‌رود.

به گزارش فارس، تيم سايپا اولين تيمي بود که تمرينات آماده‌سازي‌اش را براي فصل آينده آغاز کرد و اکنون دو هفته است که اين تيم تمرين در تهران تمرين مي‌کند.

قرار است روز 15 تيرماه سايپا راهي ترکيه شود تا اردويي 10 روزه در اين کشور برگزار کند.

تيم سايپا تاکنون سه بازيکن در فصل نقل و انتقالات جذب کرده است. رضا نوروزي از پرسپوليس، وحيد اسماعيل‌بيگي از مس کرمان و غلامرضا رضايي از نفت سه بازيکن جديد سايپا هستند.

تراکتورسازي از امروز استارت مي‌زند

تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز از امروز براي حضور در پانزدهمين دوره ليگ برتر فوتبال ايران تمرينات خود را استارت مي‌زند.

به گزارش فارس، توني اوليويرا سرانجام پس از مذاکراتي که باشگاه تراکتورسازي با اين بازيکن انجام داد به ايران باز مي‌گردد.

اوليويرا امروز از امارات به تهران مي‌آيد و سپس راهي تبريز مي‌شود.

البته گفته مي‌شود ممکن است با توجه به اينکه اوليويرا چند پرواز پي در پي را پشت سر گذاشته اگر شرايط براي تمرين مهيا نبود کار از روز يکشنبه دنبال شود.

مهدوي‌کيا:

پرسپوليس نبايد زمان را از دست بدهد

کاپيتان سابق پرسپوليس مي‌گويد اين تيم نبايد فصل مهم نقل و انتقالات را از دست بدهد.

مهدي مهدوي‌کيا در گفت‌وگو با ايسنا درباره شرايط اين روزهاي باشگاه پرسپوليس اظهار کرد: در حال حاضر که در فصل آماده‌سازي تيم‌ها هستيم، پرسپوليس نبايد زمان را از دست بدهد. اين مقطع زماني يکي از مهم‌ترين مقاطع است که تيم‌ها بايد به خوبي از آن براي آماده‌سازي خود استفاده کنند. پرسپوليس بايد هرچه زودتر تيم خود را ببندد تا با نفرات کامل روند آماده‌سازي خود را طي کند.

وي درباره تغيير هيات مديره اين باشگاه هم گفت: به اعتقاد من ثبات مديريت امر مهمي در کسب موفقيت يک تيم به شمار مي‌رود. اگر ثبات مديريت وجود نداشته باشد، مطمئنا به مجموعه باشگاه لطمه وارد مي‌شود. در حال حاضر که اعضاي جديد هيات مديره آمده‌اند، نفرات فوتبالي در هيات مديره حضور دارند که اين امر مي‌تواند کمک زيادي به باشگاه پرسپوليس بکند. اميدوارم مديران جديد با ثبات بيشتري کارشان را ادامه دهند تا در نهايت پرسپوليس موفق شود.

حميدرضا گرشاسبي عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس:

استقلال جلوتر نيست

حميدرضا گرشاسبي عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس با بيان اينکه رقم پيشنهادي بازيکنان خارجي اين تيم نجومي بوده است، گفت: با مشخص شدن اسپانسر 80 درصد مشکلات پرسپوليس حل مي‌شود.

حميدرضا گرشاسبي در گفتگو با مهر، درباره آخرين وضعيت مالي باشگاه پرسپوليس و انتخاب اسپانسر جديد براي باشگاه اظهار کرد: فعلا چند اسپانسر براي حضور در پرسپوليس اعلام آمادگي کرده‌اند. بايد جلسه هيات مديره تشکيل شود تا درباره اين موضوع تصميم گيري شود.

وي درباره فعاليت استقلال در نقل و انتقالات و اينکه باشگاه رقيب از پرسپوليس جلوتر است، تصريح کرد: من اين را قبول ندارم. شرايط استقلال و پرسپوليس فرقي نمي‌کند. پرسپوليس بيشتر بازيکنان فصل گذشته خود را حفظ کرده است. 18 بازيکن پرسپوليس از فصل قبل مانده‌اند و برانکو هم به دنبال چند بازيکن جديد ديگر است.

عضو هيات مديره پرسپوليس يادآور شد: برانکو چهار بازيکن داخلي درخواست کرده است که تا فردا يا پس فردا تکليف آنها مشخص مي‌شود. دو بازيکن خارجي هم مدنظر هستند که رايزني با آنها ادامه دارد.


 خبــر 

 براي انجام مذاکرات نهايي؛

بازيکن نفت در باشگاه پرسپوليس

بازيکن فصل گذشته تيم فوتبال نفت تهران براي انجام مذاکرات نهايي به باشگاه پرسپوليس رفت.گفتني است، کمال کاميابي‌نيا که روز پنجشنبه مذاکرات ابتدايي خود را با باشگاه پرسپوليس انجام داده و اعلام کرده بود که 80 درصد با پرسپوليس به توافق رسيده است، بعد از ظهرديروز براي انجام مذاکرات نهايي به باشگاه پرسپوليس رفت.

کاميابي‌نيا فصل گذشته در تيم نفت تهران بازي مي‌‌کرد.

تاکيد سرمربي استقلال :

نمي‌توانم تيموريان و نکونام را با هم جذب کنم

پرويز مظلومي سرمربي استقلال درباره آخرين وضعيت نقل و انتقالات باشگاه استقلال و اينکه گفته بود بازيکني مثل رضا عنايتي را نمي‌خواهد، اظهار کرد: عنايتي بازيکن بسيار خوبي است و من او را دوست دارم ولي وقتي بحث منافع تيمي به ميان مي‌آيد، من با برادرم هم
رودربايسي ندارم.

وي درباره جذب مهدي رحمتي، تصريح کرد: رحمتي از آن بازيکناني است که در برنامه من هست.

سرمربي استقلال درباره جذب هافبک‌ يادآور شد: من در اين خط اميد ابراهيمي جوان را دارم که نمي‌توانم او را نديده بگيرم. ما دنبال تمديد قرارداد ابراهيمي هستيم.

مظلومي درباره خريد تيموريان و جواد نکونام هم خاطرنشان کرد: ما نمي‌توانيم اين دو بازيکن را با هم جذب کنيم.

سرمربي استقلال گفت: هفت، هشت هافبک خوب و جوان در ليست من هستند که دنبال جذب آنها هستيم. ضمن اينکه کرار جاسم هم با ما قرارداد دارد و ما اين بازيکن را مي‌خواهيم.

واکنش طاهري به قهر مربي پرسپوليس

قراردادهاي کادر فني آماده شد

سرپرست باشگاه پرسپوليس مي‌گويد قرارداد مربي بدنساز اين تيم آماده بوده و «تي‌هومير» مشکلي براي ادامه کار ندارد. وي همچنين از آماده شدن قراردادهاي اعضاي کادر فني سرخپوشان خبر داد.

علي اکبر طاهري در گفتگو با مهر، درباره آخرين وضعيت قرارداد کادر فني تيم پرسپوليس و اينکه گفته مي‌شود مربي بدنساز به خاطر همين مشکلات ايران را ترک کرده است، اظهار کرد: چنين چيزي نيست. ان شاءالله که قرارداد به زودي امضا مي‌شود و از اين بابت نگراني نيست. قرارداد مربيان آماده و به رضا چلنگر (مترجم کادر فني) تحويل داده شده است. او رابط کادر فني با باشگاه است و براي همين قراردادها را به ايشان داديم.

وي افزود: اين جزو تعهدات برانکو ايوانکوويچ بوده است که با خودش مربي بدنسازي بياورد. فصل قبل که اين مربي نبوده است. ما هم قراردادش را تنظيم کرده‌ايم و داده‌ايم که آن را امضا کند. حالا اگر او کار شخصي دارد و ايران را ترک مي‌کند بحث ديگري است.

سرپرست باشگاه پرسپوليس در خصوص اينکه «تي‌هومير» با حالت قهر تمرين را ترک کرده است، يادآور شد: شايد خيلي مسائل حاشيه‌اي باشد ولي درست نيست که آن را بنويسيم! منعکس کردن اين مطالب جز مشوش کردن افکار عمومي نتيجه ديگري ندارد!

طاهري در پايان گفت: مربي بدنساز پرسپوليس هم آدم حرفه‌اي و قراردادش را امضا مي‌کنند. ما نسبت به کادر فني تعهد داريم و آن را انجام داديم.

تعداد بازيکنان مورد نظر برانکو مشخص شد

کمترين تغيير در پرسپوليس

باشگاه پرسپوليس طبق درخواست برانکو ايوانکوويچ چهار بازيکن داخلي جذب خواهد کرد.

به گزارش مهر، در حالي که اين روزها اسامي زيادي از بازيکنان مختلف براي حضور در تيم پرسپوليس به چشم مي‌خورد، با اين حال در ليست برانکو ايوانکوويچ فقط جذب چهار بازيکن داخلي پيش بيني شده است.

در اين فهرست که به ترتيب اولويت بندي شده، برانکو به حفظ اسکلت اصلي تيم سال گذشته تاکيد داشته و از مسئولان خواسته است چهار بازيکن ايراني و دو بازيکن خارجي جذب کنند.

پس از آنکه سرمربي پرسپوليس ليست بازيکنان مورد نظرش را به مسئولان باشگاه ارائه کرد، مذاکرات ابتدايي با اين بازيکنان انجام شده و روزهاي پايان خود را سپري مي کند.


 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته