جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1394/06/08 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 5076


ديپلماسي فوتبال معجزه مي کند


مذاکره رئيس کميته فوتسال با شمسايي

گزارش بليچر فوتبال عليه ستاره پرتغالي
10 دليل براي عدم محبوبيت از کريس رونالدو


خبــر


دقيقه نود


 ديپلماسي فوتبال معجزه مي کند  

 
چه بخواهيم و چه نخواهيم و چه خوشمان بيايد و چه نيايد فوتبال يکي از پنج صنعت برتر دنياست. در کنار نفت، طلا، خودروسازي و ...به گزارش آفرينش و به نقل از خبرآنلاين ، نمونه اش، آلمان که داراي اقتصاد منظمي است به تازگي اعلام کرده در فصلي که گذشت دو ميليارد و سيصد ميليون يورو از بوندس ليگا ماليات گرفته است.

اين جدا از گردش مالي و اشتغال زايي است. به عبارت ساده تر فقط پولي است که به حساب دولت آلمان واريز شده است.

نيازي به توضيح نيست که صنعت، نفت براي مردم جذابيتي ندارد اما فوتبال چرا. مردم با فوتبال زندگي مي کنند. عشق مي کنند. به وجد مي آيند. غرورشان تحريک مي شود. فوتبال مسبب اجتماع باشکوه يک طيف کوچک يا بزرگ از مردم يک منطقه است. معرف فرهنگ است و...

همه اين ها به کنار فوتبال مهيج ترين و جذاب ترين رشته ورزشي به حساب مي آيد. بنابراين طبيعي است ستاره هاي فوتبال محبوب و مشهور باشند. از همه مهمتر تاثير گذار. ما به يقين ستاره هاي فوتبال را مي شناسيم. با بيوگرافي کامل. اما نفر اول صنعت نفت يا رئيس ايستگاه فضايي ناسا براي ما شناخته شده نيست...

ستاره هاي فوتبال به تهران آمده اند. فضاي مجازي پر شده از مصاحبه هاي آنها. از تهران تعريف مي کنند. از زيبايي هاي تهران. از ميهمان نوازي ايرانيان. از شکوه استاديوم آزادي. فيگو به سايت هاي معتبر جهان از حال و هواي خوبش مي گويد. سالگادو از جمعيتي که به استقبال او در فرودگاه حاضر شده اند به وجد آمده و در اين باره مصاحبه کرده است.

اين مصاحبه ها ادامه خواهد داشت. مشکلات و گلايه هايي هم بوده اما شک نکنيد اين مصاحبه ها ذهنيت خيلي ها را نسبت به ايران تغيير خواهد داد.

بي تعارف به خاطر تبليغات منفي خيلي ها هنوز فکر مي کنند خيابان هاي تهران مثل خيابان هاي بغداد بمب مي ترکد و مردم با هم درگير هستند و ايرانيان مردماني هستند خشن.

ايران هراسي مدت هاست کار خيلي ها شده و از اين بابت متاسفيم. اما تاسف کاري از پيش نمي برد. ما بايد در جهت تغيير ذهنيت ها تلاش کنيم. در چنين شرايطي طولي نخواهد کشيد تبليغات سوء اثر خود را از دست خواهد داد و تبديل به کاغذ پاره مي شود.

بايد به اين باور برسيم ديپلماسي فوتبال معجزه مي کند. کاري که با دعوت از تيم ستارگان جهان انجام شد و حرف هايي که در مورد ايران زده شد يک معجزه بود. کاري که شايد از دست ديپلماسي سياسي هم برنمي آمد.ايران شناسي با فوتبال. اين اتفاق خوبي است. گاهي براي انتقال پيام بايد از ابزارها استفاده کرد. ابزاري به نام فوتبال. ابزاري به نام هنر و...


 مذاکره رئيس کميته فوتسال با شمسايي 

 وحيد، يک قدم ديگر تا تيم ملي ( دو)

رئيس کميته فوتسال مذاکراتي را با وحيد شمسايي براي حضورش در تيم ملي به عنوان سرمربي داشته است تا کاپيتان پيشين تيم ملي در آستانه جانشيني خسوس کاندلاس قرار بگيرد.

بعد از قطعي شدن تصميم کميته فوتسال و کميته فني و توسعه فوتسال براي استفاده از سرمربي ايراني در تيم ملي به جاي «خسوس کاندلاس» اسپانيايي، گزينه‌هايي از جمله وحيد شمسايي، حسين شمس و ناصر صالح به علاوه علي صانعي مطرح شدند. کميته فني تاکيد دارد که علاوه بر سرمربي، مربيان تيم ملي را هم اين کميته تعيين کند و در همين ارتباط دو ليست جداگانه به فدراسيون فوتبال داده است.

سيدرضا افتخاري رئيس کميته فوتسال هم گزينه خودش را با کميته فني در ميان گذاشته و به نظر مي‌رسد تا چند روز آينده سرمربي تيم ملي معرفي شود. افتخاري پيش از اين عنوان کرده بود که وحيد شمسايي گزينه اصلي سرمربيگري او براي تيم ملي است. افتخاري در روزهاي گذشته مذاکراتي هم با شمسايي داشته ولي دو طرف روي جزئيات به توافق نرسيده‌اند. در صورتي که يکي از دو طرف از بعضي شروط خود کوتاه بيايند و اگر اتفاق خاص ديگري رخ ندهد، شمسايي به عنوان سرمربي تيم ملي معرفي خواهد شد.

وحيد شمسايي در سال اول فعاليتش به عنوان سرمربي - بازيکن موفق شد با دبيري تبريز قهرمان ليگ ايران شود. او در سال دوم هم توانست با تاسيسات دريايي به اين عنوان برسد و امسال هم با تاسيسات عنوان قهرماني در جام باشگاه‌هاي آسيا را از آن خود کرد. اما در همين رابطه ديروزعلي کفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال با سيد رضا افتخاري رئيس کميته فوتسال و عباس ترابيان رئيس کميته فني و توسعه جلسه‌اي را برگزار کرد و در خصوص سرمربي تيم ملي با يکديگر صحبت‌هايي را انجام دادند گزينه افتخاري براي هدايت تيم ملي وحيد شمسايي است اما در اين راستا برخي مسائل وجود دارد که بايد نهايي شود تا در صورت برطرف شدن اين اختلافات سکان هدايت تيم ملي به شمسايي داده شود.

هنوز افتخاري با شمسايي به طور مفصل صحبت نکرده است تا از چند و چون کار آگاه شود اما زمزمه‌هايي وجود داشته و به نظر مي‌رسد طي روزهاي آينده و شايد امروز شمسايي به عنوان سرمربي معرفي شود و پس از آن در خصوص ريز جزييات با آقاي گل جهان به توافق برسند.


 گزارش بليچر فوتبال عليه ستاره پرتغالي
 10 دليل براي عدم محبوبيت از کريس رونالدو 

 فوتبال‌دوستان جهان مي‌گويند رفتار ‌ر‌ونالدو اغلب در حد و جايگاهش نيست، دستمزد کلان مي‌گيرد، در محوطه جريمه داور را فريب مي‌دهد، به زندگي خانوادگي زياد پاي‌بند نيست.

به گزارش آفرينش و به نقل از فارس ، ‌اعجوبه پرتغالي رئال مادريد از نظر فني و اخلاقي خيلي نکات مي‌توان گفت. بازيکني که سال‌ها در اوج توانمندي تلاش کرده و موفق بوده، در عصر کنوني همواره با فوق ستاره بزرگ ديگري همچون ليونل مسي مقايسه شده است. توانمندي‌هاي فراوان وي در زمينه‌هاي تکنيکي فوتبال باعث شده به جايگاهي برسد که رقيبي هميشه جدي براي اعجوبه آرژانتيني بارسلونا باشد. رونالدو خارج از مستطيل سبز در يکسري امور مثل کمک‌هاي خيريه هم شرکت داشته که اخبار آن مرتب از طريق رسانه‌ها به نقاط مختلف جهان،‌مخابره شده است.

با اين حال حتي خود پرتغالي‌ها يعني هموطنان وي نيز به خوبي مي دانند، رونالدو اگر چه بازيکني با طرفداران زياد است اما مورد محبوبيت خيلي‌ها در سراسر جهان نيست.

در واقع بسياري در سراسر جهان به خاطر رفتار و عملکردش با او، «زاويه» ‌دارند و به نوعي از او «متنفر» نيز هستند. آنها براي داشتن چنين حسي به دلايلي اشاره و استناد مي‌کنند.

1- تقابل و چالش بيهوده با مسي

فوتبال دوستان در سراسر جهان علاقمندند وقتي رونالدو و مسي در رويارويي‌هاي ورزشي برابر هم قرارمي‌گيرند، فقط شاهد جدال‌هاي ورزشي اين دو با هم باشند.

در حالي که در چنين نبرد‌هايي، تاکنون فوق‌ستاره‌ايي همانند مسي عمدتا رقابت ورزشي را مورد توجه قرارداده، در نقطه مقابل رونالدو در مواردي که مغلوب حريف و يارانش شده، گاه به حاشيه رفته و به مواردي که ذکر آنها لزومي نداشته، اشاره و استناد کرده که در حد و غولي همچون وي نبوده است. از اين بابت فوتبال دوستان حس بدي از رفتار رونالدو گرفته و در خاطر و ذهن‌شان ثبت شده است.

2- کسب زياد عناوين مرد سال اروپا

اروپايي‌ها مي‌گويند در شرايطي که در ادوار گذشته بازيکناني همچون آندرس اينيستا، آندره‌ پيرلو ، ژاوي هرناندز يا آرين روبن در اوج آمادگي بودند و مي توانستند صاحب عنوان مرد سال اروپا شوند، بي دليل فقط از سر راضي کردن اسپانسر، به کريستانو رونالدو اين عنوان داده شد که در نهايت حس تنفر در ميان هواداران ايجاد کرد. در واقع يکي از دلايل تنفر از وي، اين است حق و حقوق ستاره‌‌هاي نامبرده،‌ناديده گرفته شده است.

3- رونالدو زياد خودش را زمين مي‌زند

اين نکته درست که هر تيمي که مقابل رونالدو و يارانش قرار مي‌گيرد، تلاش مي‌کند به صورت فشرده وي را مهار کند. اما در نقطه مقابل رونالدو هم مي‌داند که با افتادن در محوطه جريمه و گرفتن يک ضربه پنالتي،‌قادر است راحت براي تيمش برد بگيرد! به همين خاطر با کوچکترين برخوردها در محوطه جريمه ، خودش را زمين مي‌زند که همين حس بدي را نزد هواداران ايجاد کرده است.

4- شرايط ظاهري

بازيکني همچون رونالدو که يکي از بهترين هاي کنوني جهان است،‌ بايد در چهره و ظاهر خود بيشتر دقت کند.هواداران و کارشناساني که ازوي خرده مي‌گيرند، به ظاهر و پوشش ظاهري او ايراد وارد مي‌کنند. آنها مي‌گويند چهره و ظاهر رونالدو گاه به گونه‌ايي است که هيچ تطابقي با جايگاه ورزشي و اعتبارش ندارد.

5- بي‌ وفايي

يکي از ايراد‌هاي که هواداران به وي مي‌گيرند،‌اين است چرا در زندگي خانوادگي بي‌وفايي نشان مي‌دهد.در حالي که ستارگان همسطح وي،‌همواره به امور خانوادگي پاي‌بندي نشان مي‌دهند.

6- پنالدو

براساس آخرين آمار، وي در رئال مادريد هرچه ضربه پنالتي بدست آمده،‌رفته و آن را زده است. در دوران حضورش در مادريد، 58 ضربه پنالتي زده است که در شبکه اينترنت، کاربران به او لقب «پنالدو» دادند. لبته کارشناسان مي‌گويند بخش عمده‌ گل‌هاي او براي رئالي‌ها، از روي نقطه پنالتي بوده که همين امر حس خوبي را در سطح جهاني در قبال وي بوجود نياورده است.

7- از خود‌ بي‌خود شدن يک پرتغالي

چه کسي فکر مي‌کرد پسر بچه بي‌پول پرتغالي،‌روزي يکي از بزرگان فوتبال جهان شود؟ اما کريستيانو رونالدو تصميم گرفت در فوتبال روز به روز بهتر شود و خود را از سطح يک بازيکن کاملا معمولي،‌بالا بکشد.

به همين خاطر وقتي به يک گلزن قابل تبديل شد،‌ گاه وبيگاه بعد از گلزني، به سرعت پيراهن از تنش در آورده که همين امر باعث خرسندي عمده هواداران در سطح جهاني نشده است.

8- حضور در تيم‌هايي که محبوب هواداران نيستند

رونالدو در سال 2003 به منچستريونايتد نقل مکان کرد. در اين تيم انگليسي او به سرعت محبوب هواداران تيم شد. اما از آن سو در انگليس منچستريونايتد، فقط هواداران اين تيم، شياطين سرخ را دوست دارند و من‌يونايتد به هيچ‌وجه محبوب کل هواداران در انگليس نيست. همين حس نيز در مورد رئال مادريد در اسپانيا وجود دارد. در اسپانيا به جز هواداران رئال، بقيه فوتبال دوستان مي‌گويند مادريدي‌ها مثل جاروبرقي، ستارگان فوتبال جهان را مي‌گيرد و باعث تضعيف تيم‌هاي ديگر مي‌شوند. از آنجايي که در اين دو تيم، رونالدو، چهر‌ه‌ايي کاملا تاثيرگذار و توانمند بوده، حس تنفر نسبت به خودش را در سطح جهاني افزايش داده است.

9 – رونالدو فوتباليستي که مي‌درخشد

در اين نکته شک و ترديدي نيست که رونالدو يکي از درخشان‌ترين بازيکنان کنوني دنياي توپ گرد است. او همواره يک ماشين گلزني بوده که تماشاگران را به اعجاب وامي‌دارد که چگونه گل‌هايش را به راحتي به ثمر مي‌رساند.بديهي است براي خيلي‌ها اين درخشش او، خوشايند نيست و نسبت به اين خصلت و توانايي او، حسادت مي‌کنند.

10 ـ رونالدو، فوق‌ستاره‌ايي که دستمزد بسيار سنگين دريافت مي‌کند

در شرايطي که روز به روز اخباري در مورد وضعيت فقر و ناتواني مالي مردم سراسر جهان ، در رسانه‌ها انتشار و انعکاس مي‌يابد، بازيکنان فوق‌ستاره فوتبال از جمله کريستيانو رونالدو درآمد‌هاي بسيار نجومي و باورنکردني دارند. رونالدو که ساليانه 17 ميليون يورو(70 ميليارد تومان ) حقوق از رئال مادريد مي‌گيرد، متوسط حقوق ساليانه تحصيل‌کرد‌ه‌ها در سراسر جهان 40 هزار يورو(148 ميليون تومان )‌در سال است. رقمي که حقوق يک روز رونالدو هم نمي‌شود.


 خبــر 

 استيلي:

خداداد گلايه کرد و مجيدي ورزشگاه را ترک کرد

حميد استيلي سرمربي ملوان که در تيم ستارگان ايران يکي از شماره هفت هاي حاضر در زمين بود، ادعا کرد دعواي خداداد عزيري و فرهاد مجيدي جزئي بوده است.

استيلي بعد از اين ديدار در همين رابطه به ورزش سه گفت: به نظر من اين بازي باعث شد هواداران بازيکنان سرشناس جهان را در آزادي ببينند و اتفاق خوبي رخ داد.

فقط اميدوارم اين بازي ها بيشتر برگزار شود و ما هم بيشتر تمرين کنيم تا با آمادگي کامل به زمين برويم.شرايط بازيکنان ما هم بد نبود و برخلاف بازي با آث ميلان چند موقعيت خوب براي گلزني داشتيم.اما در زدن ضربات آخر بي دقت بوديم و وگرنه مي توانستيم گل بزنيم.

استيلي درگيري شديد بين خداداد عزيزي و فرهاد مجيدي را فقط يک مشاجره لفظي عنوان کرد و گفت: مساله خاصي نبود و فقط دو طرف مشاجره لفظي داشتند و درگيري اتفاق نيفتاد. خداداد با اجازه کادر فني و بزرگترها چند دقيقه اي صحبت کرد و از روند بازي گلايه کرد. بعد از حرف هاي خداداد، مجيدي دوش گرفت و تصميم گرفت ورزشگاه را ترک کند.

نوري: ناراحتم اما براي تيم ملي دعا مي کنم

محمد نوري در ليست جديد تيم ملي هم حضور ندارد تا همه منتظر پاسخ روشني از کارلوس کي روش درباره چرايي عدم دعوت از کاپيتان سابق پرسپوليس و حال حاضر مسيمير باشند.

نوري که با حضور در تيم مسيمير در پست هافبک دفاعي به ميدان مي رود در ليست جديد کارلوس کي روش براي دو بازي برابر هند و گوام نيز حضور ندارد. اين در حالي است که تمام لژيونرهاي ايراني حاضر در ليگ ستارگان به تيم ملي دعوت شده اند. نوري در اين رابطه گفت: هيچ وقت اعتراضي به عدم دعوتم نداشتم و اين بار هم مسلما همينطور است. به نظر کارلوس کي روش احترام مي گذارم و منتظر آغاز ليگ ستارگان مي مانم تا با بازي هايم او را ترغيب به دعوتم کنم. در حال حاضر براي موفقيت تيم ملي در دور اول انتخابي جام جهاني آرزوي موفقيت مي کنم و از ته دل شادي مردمم را به واسطه موفقيت هاي تيم ملي مي خواهم. هر بازيکني دوست دارد پيراهن تيم ملي کشورش را برتن کند و حس غرور و البته افتخار بابت اين قضيه مي کند. من هم تلاش مي کنم تا بار ديگر به آن برسم و از تلاش دست برنخواهم داشت.

تيم ملي واليبال، فردا دوشنبه به تهران مي‌آ‌يد

تيم ملي واليبال ايران، روز دوشنبه وارد تهران مي‌شود.

به گزارش آفرينش تيم ملي واليبال ايران پس از حضور در تورنمنت واگنر لهستان و 3 بازي دوستانه با تيم‌هاي ملي روسيه و هلند در روسيه، بامداد دوشنبه وارد تهران مي‌شود.

قرار است ملي‌پوشان پس از 2 روز استراحت براي شرکت در جام جهاني واليبال 2015 راهي ژاپن شوند.

پيروزي تيم ملي بسکتبال برابر کره جنوبي

تيم ملي بسکتبال ايران نخستين ديدار خود در مسابقات بين‎المللي جام ويليام جونز را با پيروزي برابر کره‎جنوبي به پايان رساند.

به گزارش مهر، ديدار تيم‎هاي ملي بسکتبال ايران و کره‎جنوبي در چارچوب روز نخست سي و هفتمين دوره مسابقات بسکتبال جام ويليام جونز قبل از ظهرديروز در چين‎تايپه برگزار شد که طي آن ملي‎پوشان بسکتبال کشورمان با نتيجه 77 بر 46 برابر حريف خود به برتري دست يافتند.

براي برگزاري اين ديدار، درک باورمن، سرمربي تيم ملي بسکتبال از ميان 13 بازيکن خود به حامد آفاق و يونس لاله‎زاده استراحت داد و از مهدي کامراني، سجاد مشايخي، جواد داوري، فريد اصلاني، سعيد داورپناه، محمد جمشيدي، روزبه ارغوان، اصغر کاردوست، حامد حدادي، محمد حسن‌زاده،‌ بهنام يخچالي و اوشين ساهاکيان به تناوب در ترکيب تيم ايران استفاده کرد.

تيم ملي بسکتبال روز يکشنبه دومين ديدار خود در اين رقابت‌ها را برابر تيم ملي کشور ميزبان برگزار مي‌کند.

مسابقات بسکتبال جام ويليام جونز از جمله رويدادهاي ساليانه تقويم فيبا آسيا است. تيم ملي بسکتبال ايران بنا به دعوت فدراسيون بسکتبال چين‎تايپه در بسياري از ادوار اين رقابت‎ها حضور داشته است و حتي در سال‎هاي 2009، 2011 و 2013 به عنوان قهرماني دست يافت. در سال 2012 نيز مهرام به عنوان نماينده ايران در اين تورنمنت شرکت کرد و طي آن به عنوان نايب قهرماني دست يافت.

البته در مجموع آمريکا با 15 قهرماني بهترين تيم تاريخ جام ويليام جونز بسکتبال است و از اين حيث ايران با چهار قهرماني و يک نايب قهرماني در رده دوم قرار دارد.

درخواست استقلال؛

بازي با نفت را عقب بيندازيد

معاون ورزشي باشگاه استقلال از درخواست اين باشگاه براي تعويق ده روزه بازي با نفت تهران خبر داد. علي نظري جويباري گفت:« ما بيستم شهريور با نفت تهران بازي داريم در حالي که بازيکنان ما که عضو تيم اميد هستند روز 18 شهريور به تهران مي‌رسند. اين مشکل براي تيم نفت که نماينده ما در آسيا هست نيز وجود دارد. بنابراين با فدراسيون صحبت کرديم و درخواست داديم تا ديدار ما برابر نفت روز 30 شهريور برگزار شود تا بتوانيم بازيکنان خود را در اختيار تيم ملي بگذاريم که آنها نيز به ما قول دادند.»


 دقيقه نود 

 سقوط يک پله‌اي شاگردان کواچ در رنکينگ جهاني

تيم ملي واليبال ايران در آخرين رنکينگ فدراسيون جهاني، يک پله سقوط کرد.

رنکينگ فدراسيون جهاني واليبال براي تيم‌هاي بزرگسالان کشورهاي مختلف اعلام شد که در رده‌بندي جديد، تيم ملي واليبال ايران با يک پله سقوط در مکان يازدهم جهان قرار گرفت.

در اين رده‌بندي، تيم‌هاي برزيل، روسيه، لهستان، ايتاليا و آمريکا بدون تغيير در مکان‌هاي اول تا پنجم ايستادند. تيم ملي ايران با کسب 35 امتياز از عنوان ششمي ليگ جهاني 2015، 56 امتياز از عنوان ششمي جهان در سال 2014، 30 امتياز از قهرماني آسيا در سال 2013، سه امتياز از انتخابي المپيک 2012 و پنج امتياز از عنوان نهمي جام جهاني 2011 و در مجموع با 129 امتياز در جايگاه يازدهم تيم‌هاي جهان قرار دارد. تيم ملي کوبا در اين رنکينگ با يک پله صعود و 131 امتياز جانشين ايران شده است.

حضور "الهه احمدي" در فينال فيناليست‌هاي تيراندازي جهان

الهه احمدي در جمع 9 تيرانداز برتر سال 2015 جهان در مسابقات فينال فيناليست‌هاي مونيخ آلمان قرار گرفت.

به گزارش آفرينش و به نقل از ايسنا، در جام هاي جهاني تيراندازي که طي يک سال برگزار مي‌شود، نفرات برتر در هر رشته با توجه به امتياز کسب شده، از سوي فدراسيون جهاني تيراندازي (ISSF) به مسابقات فينال فيناليست‌ها دعوت مي‌شوند. برهمين اساس، با توجه به فيناليست شدن و امتياز کسب شده توسط الهه احمدي در مسابقات جام جهاني اخير در رشته تفنگ بادي 10 متر بانوان، اين ورزشکار از سوي فدراسيون جهاني به اين مسابقات دعوت شده که قرار است با 9 تيرانداز برتر اين رشته از کشورهاي چين، کرواسي، صربستان و هند به رقابت بپردازد.

مسابقات فينال فيناليست ها از 9 لغايت 16 شهريور ماه در رشته تفنگ و تپانچه در حالي برگزار مي شود که ايران با تنها يک نماينده در رشته تفنگ 10 متر بانوان در روز 14 شهريور ماه به مصاف حريفان جهاني خود مي رود.

رمضاني سرمربي سياه‌جامگان شد

مدير تيم فوتبال سياه‌جامگان به عنوان سرمربي جديد اين تيم معرفي شد.

به گزارش آفرينش و به نقل از تسنيم، پس از کناره‌گيري رسول خطيبي از سرمربيگري تيم فوتبال سياه‌جامگان، از طرف مديريت اين باشگاه سعيد رمضاني به عنوان سرمربي جديد تيم سياه‌جامگان انتخاب و معرفي شد. رمضاني که از ابتداي فصل به عنوان مدير تيم فوتبال سياه‌جامگان فعاليتش را آغاز کرده بود، در بازي هفته پنجم سياه‌جامگان و راه‌آهن که به پيروزي نماينده مشهد انجاميد، به عنوان سرمربي موقت روي نيمکت اين تيم نشسته بود.

خوردبين: با 2 برد ديگر در کورس قهرماني قرار خواهيم گرفت

سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس گفت: نوبت اُفت تيم‌هاي بالاي جدول هم مي‌رسد و با دو برد متوالي ديگر در کورس قهرماني قرار خواهيم گرفت. به گزارش آفرينش، محمود خوردبين در خصوص آخرين وضعيت تيم پرسپوليس بعد از پيروزي مقابل فولاد خوزستان به تسنيم گفت: يکي از بازي‌هاي سخت خود را در شرايط آب‌وهوايي سخت اهواز با پيروزي پشت‌سر گذاشتيم، هر چند که معتقدم بايد زودتر از اينها در ديدار‌هاي خود به سه امتياز مي‌رسيديم و در سه بازي با وجود برتري مقابل حريف متأسفانه بدون امتياز از ميدان بيرون آمديم. خوردبين با تأکيد بر اينکه پرسپوليس به زودي در کورس قهرماني قرار خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: ما اگر دو برد پشت سر هم کسب کنيم خيلي زود در کورس قهرماني قرار خواهيم گرفت. خوشبختانه تيم از زير فشار خارج شده و ديدار‌هاي آينده‌مان به مراتب راحت‌تر از بازي‌هاي قبل است. شک نکنيد تيم‌هايي که هم اکنون در بالاي جدول قرار دارند در ديدارهاي آينده امتياز از دست خواهند داد و نوبت افت آنها هم فرا مي‌رسد. البته ما هم نبايد اشتباهات گذشته خود را تکرار کنيم و در هر مسابقه فرصت‌هاي زياد گلزني را از دست بدهيم.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته