جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/03/08 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5284


زمان و جزئيات اعلام نتايج آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد


جزئيات برگزاري آزمون استخدام قراردادي جمعيت هلال احمر

رئيس صندوق رفاه خبر داد؛
الزام خوابگاه هاي غيردولتي به دريافت مجوز تا شروع ترم آينده


خبر


يادداشت


ميز خبر


 زمان و جزئيات اعلام نتايج آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد  

 
به گزارش آفرينش، آزمون کارشناسي ارشد سال 95 دانشگاه آزاد برگزار شد.آزمون کارشناسي ارشد سال 95 دانشگاه آزاد با رقابت 478هزار و 349 داوطلب در 135 مجموعه امتحاني در 6 نوبت صبح و عصر در روزهاي پنج شنبه، جمعه و شنبه 6 تا 8 خردماه در 69 حوزه امتحاني و 31 استان کشور در حال برگزاري است.

در آزمون کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد 44.45 درصد داوطلبان را دختران و 55.55 درصد داوطلبان را پسران تشکيل مي‌دادند.ضمنا همه سئوالات آزمون کارشناسي ارشد سال 95 دانشگاه آزاد به جز مجموعه هاي نوازندگي ساز جهاني، طراحي پارچه و لباس، طراحي فضاهاي آموزشي، برنامه ريزي شهري و منطقه اي، طراحي شهري، معماري، طراحي صنعتي، تصويرسازي، نقاشي، ارتباط تصويري و هنرهاي نمايشي که داراي يک درس تشريحي هستند، به صورت تستي است.

نتايج آزمون کارشناسي ارشد سال 95 دانشگاه آزاد اسلامي نيمه دوم شهريور ماه سال جاري اعلام مي شود.


 جزئيات برگزاري آزمون استخدام قراردادي جمعيت هلال احمر 

 به گزارش آفرينش اطلاعيه‌ جمعيت هلال احمر جمهوري اسلامي ايران درباره‌ تاريخ و نحوه ثبت نام از داوطلبان متقاضي شركت در آزمون‌ استخدام قراردادي مردادماه منتشر شد. در بخشي از اين اطلاعيه آمده است؛

مهلت ثبت نام

به منظور تامين نيروي انساني مورد نياز از محل مجوز مندرج در بند (13) ماده واحده بودجه سال 94 جمعيت در قالب قرارداد کار معين، بدين وسيله به اطلاع كليه امدادگران، داوطلبان فعال و فرزندان كاركنان بازنشسته جمعيت هلال احمر متقاضي ثبت‌‌نام و شركت در آزمون استخدامي مرداد ماه 1395 مي‌رساند كه ثبت‌‌نام در اين آزمون منحصراً به صورت اينترنتي از طريق پايگاه اطلاع‌رساني سازمان سنجش آموزش كشور از روز چهار‌شنبه مورخ 05/03/1395 آغاز و در روز يکشنبه مورخ 16/03/1395 پايان مي‌پذيرد.

لذا ضرورت دارد كليه متقاضيان در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي آزمون و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز، نسبت به ثبت ‌نام در آزمون فوق اقدام نمايند.

داوطلبان مي‌بايست با توجه به مندرجات جدول شماره 1 (موجود در اطلاعيه) و با عنايت به نوع مدرك و رشته تحصيلي نسبت به انتخاب يك عنوان رشته شغلي اقدام نموده و سپس با توجه به رشته شغلي انتخابي نسبت به انتخاب يك كد رشته شغل محل از جدول شماره 2 (ذيل اطلاعيه) براساس شهرستان و استان بومي اقدام نمايد.

شرايط اختصاصي استخدام

1- حداکثر سن متقاضيان شرکت کننده در اين فراخوان تا تاريخ پايان ثبت نام (در مورخ 16/3/1395) جهت دارندگان مدارک تحصيلي فوق ديپلم 28 سال، کارشناسي 30 سال، کارشناسي‌ارشد 32 سال و دکتري 35 سال تمام تعيين مي‌گردد.

تبصره : موارد ذيل مشروط به ارائه تائيديه‌هاي معتبر به حداکثر سن مقرر در بند فوق اضافه خواهد شد:

الف) مدت قانوني انجام شده خدمت نظام وظيفه

ب) مدت خدمت مستمر و تمام وقت داخل جمعيت آن دسته از متقاضياني که سابقه پرداخت حق بيمه ايام مذکور از سوي جمعيت را نزد سازمان تامين اجتماعي دارا مي باشند به ميزان سابقه فعاليت و بيمه پردازي حداکثر تا 5 سال به سقف سني مندرج در آگهي اضافه خواهد گرديد.

ج) درصورت ارائه گواهي لازم از سوي مدير عامل استان و تاييد حوزه هاي تخصصي ستادي به ازاي هر سه سال سابقه فعاليت دائم و تمام وقت امداگران، نجاتگران، اعضاء وداوطلبان فعال، يکسال حداکثر تا سقف سه سال به سقف سني اضافه خواهد شد.

د) جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهداء، فرزندان و همسر جانبازان 25 درصد و بالاتر، فرزندان و همسر آزادگان که حداقل يکسال سابقه اسارت دارند و رزمندگان باسابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه از شرط حداکثر سن معاف مي باشند. (رزمندگان کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه به مدت ميزان حضور در جبهه)

هـ) افراد خانواده شهداء (پدر، مادر، برادر، خواهر) تا ميزان 5 سال.

2- متقاضيان مي‌بايست، تا تاريخ پايان ثبت نام در مقطع تحصيلي، رشته تحصيلي و يا گرايش تحصيلي مشخص شده در جدول شرايط احراز مشاغل آزمون فارغ التحصيل و يا گواهينامه فراغت از تحصيل را دريافت نموده باشند. (ملاك محاسبه تاريخ 16/03/1395 مي‌باشد) لذا تاکيد مي‌گردد داوطلباني که مقطع تحصيلي، رشته و يا گرايش رشته تحصيلي آنها بطورکامل و به صورت مشخص در اين آگهي درج نشده است از ثبت نام خودداري نمايند و درصورت ثبت نام از فرايند استخدام حذف خواهند گرديد و حق هيچگونه اعتراضي را نخواهند داشت.

3- با توجه به اينکه آزمون خاص مشمولين بومي هر استان مي‌باشد در شرايط امتياز برابر اولويت با داوطلب حائز شرايط بومي ساکن شهرستان محل جغرافيايي شغل بوده و درصورت برابري در محل سکونت، اولويت با امتياز بالاتر در آزمون توانمندي هاي تخصصي خواهد بود.

4- افرادي که داراي کارت معافيت پزشکي موثر به تشخيص سازمان امداد و نجات مي‌باشند حق شرکت در آزمون مشاغل مرتبط با امداد و نجات را نخواهند داشت.

5- براساس ضوابط و مقررات مربوط به ايثارگران در اعمال سهميه هاي استخدامي اين بخش از داوطلبين ترتيب اولويت با فرزندان شهيد، جانباز، فرزند جانباز براساس درصد جانبازي، فرزندان آزادگان براساس مدت اسارت، همسران شهداء، جانبازان و آزادگان مي باشد.

6- جهت آن دسته از داوطلبيني که صرفاً در راستاي انجام وظايف امدادي محوله و فعاليت مستمر خود در جمعيت دچار سانحه و نقص عضو گرديده اند بر حسب ميزان و وسعت ضايعه امتيازاتي در مرحله مصاحبه استخدامي و آزمون عملي و مهارتي پيش‌بيني خواهد شد.

7- اطمينان از داشتن مدارک ذيل در هنگام ثبت نام اينترنتي و ارائه اصل آن در مراحل بعدي آزمون الزامي بوده و در صورت تشخيص فقدان آن در هر مرحله از آزمون نام داوطلب حذف خواهد شد:

تاييديه مدير عامل وحوزه هاي تخصصي مبني بر فعاليت دائم و مستمر داوطلب و حکم بازنشستگي والدين در جمعيت

دارا بودن گواهينامه رانندگي مندرج در جدول شرايط احراز اين آگهي در خصوص مشاغل امدادي.


 رئيس صندوق رفاه خبر داد؛
 الزام خوابگاه هاي غيردولتي به دريافت مجوز تا شروع ترم آينده 

 رئيس صندوق رفاه دانشجويان اعلام کرد: تا شروع ترم آينده، همه خوابگاه داران بايد از شوراي نظارت و ارزيابي خوابگاههاي غيردولتي مجوز اخذ کنند.به گزارش خبرگزاري مهر، افتتاحيه اولين گردهمايي معاونان دانشجويي دانشگاه هاي منطقه 9 کشور در دانشگاه فردوسي مشهد برگزار شد.

مهندس ذوالفقار يزدان مهر، در اين مراسم، اولين اقدام صندوق در سال گذشته را تدوين سند راهبردي عنوان کرد و افزود: تقويت اعتبارات، حمايت موثر از نهادهاي عمومي و خيرين و تقويت درآمدزايي صندوق از جمله اقدامات صندوق رفاه دانشجويان در سال گذشته بوده است.رئيس صندوق رفاه دانشجويان اظهار داشت : تا شروع ترم آينده، همه خوابگاه داران بايد از اين شورا مجوز بگيرند. رئيس صندوق رفاه دانشجويان به رتبه بندي خوابگاه ها اشاره کرد و آن را فرايند خوبي براي عادلانه سازي نرخ اجاره بها دانست.

وي همچنين افزايش وديعه مسکن دانشجويان متأهل، اختصاص وام مکمل قرض الحسنه به عنوان وديعه مسکن، افزايش وام تحصيلي براي دانشجويان استعدادهاي درخشان، افزايش وام ازدواج و اختصاص اتاق سلامت و تندرستي براي هر خوابگاه را از ديگر برنامه هاي صندوق رفاه دانشجويان عنوان کرد.


 خبر 

 انتشار کارنامه آزمون دکتري تخصصي95 دانشگاه آزاد در هفته جاري

به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي مرکز سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي، دکتر حسين زاده لطفي آخرين جزئيات انتشار کارنامه آزمون دکتري تخصصي95 دانشگاه آزاد اسلامي را تشريح کرد.

معاونت آموزش و تحصيلات تکميلي دانشگاه آزاد اسلامي گفت :«پيرو اعلام نتايج اوليه دعوت به مصاحبه آزمون دکتري تخصصي ،کارنامه آن دسته از داوطلبين حاضر در جلسه آزمون کتبي که موفق به کسب حد نصاب نمره لازم براي حضور در مصاحبه علمي نشدند، از روز دوشنبه مورخ 10 خرداد ماه برروي سامانه مرکز سنجش و پذيرش به نشاني www.azmoon.com قرار مي گيرد و داوطلبان با وارد کردن مشخصات آزموني مي توانند کارنامه خود را دريافت نمايند.»

او ادامه داد :«در خصوص آن دسته از داوطلبيني که موفق به کسب حد نصاب نمره لازم جهت دعوت به مصاحبه علمي شده اند نيز با توجه به اينکه قبولي نهايي آنان بر اساس 75درصد نمره کتبي به همراه 25درصد مصاحبه علمي بعد از برگزاري جلسات مصاحبه ، محاسبه و مشخص خواهد شد لذا کارنامه داوطلبان دعوت به مصاحبه پس از انجام مصاحبه علمي و محاسبه نمره کل در نيمه دوم شهريور ماه به اطلاع داوطلبين خواهد رسيد.»

وي خاطر نشان کرد: «پذيرفته شدگان نهايي دکتري تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي بر اساس نمره کسب نموده موظف هستند دروسي را به عنوان جبراني درابتداي دوره دکتري تخصصي بگذرانند که اين موضوع هنگام اعلام نتايج نهايي به اطلاع پذيرفته شدگان خواهد رسيد. »

وزير علوم:

سطح بندي دانشگاه‌هاي ايران به زودي اعلام مي شود

وزير علوم، تحقيقات و فناوري گفت: سطح بندي دانشگاه‌هاي کشور نهايي شده است و به زودي اعلام مي شود.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاري آنا به نقل از روابط عمومي وزارت علوم، محمد فرهادي در ديدار با رؤساي دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالي استان قم که با حضور استاندار قم در محل استانداري برگزار شد، با بيان دانشگاه‌ها در 10 منطقه تقسيم‌بندي شده اند گفت: آمايش آموزش عالي در شوراي عالي انقلاب فرهنگي تصويب شده است و با ابلاغ آن، ساماندهي آموزش عالي در قالب آن پيگيري خواهد شد البته مقدمات عمليات اجرايي آن فراهم شده است.

وزير علوم، تحقيقات و فناوري با تاکيد بر اينکه هدفمندي آموزش عالي در قالب طرح آمايش آموزش عالي عملياتي خواهد شد،گفت: توجه به دانشگاه‌هاي کارآفرين ، نسل سوم و بازنگري رشته ها از محورهاي اين طرح است. وي افزود: آيين نامه ارتقاي اعضاي هيئت علمي نيز در شوراي عالي انقلاب فرهنگي تصويب شده است و از سال تحصيلي جديد اجرا مي‌شود که نحوه مشارکت اعضاي هيات علمي در تاسيس شرکت هاي دانش بنيان در اين آيين نامه پيش بيني شده است. براي هم‌افزايي ميان مراکز آموزشي و پژوهشي مانعي وجود ندارد و با توجه به اينکه اين امر مي‌تواند دستاوردهاي مختلفي بسياري براي عرصه‌هاي علمي کشور به دنبال داشته باشد مسؤولان اجرايي بايد برنامه مشخصي را براي تحقق اين هدف در دستور کار خود قرار دهند.

فرهادي با اشاره به فعاليت 38 پارک علم و فناوري در کشور گفت: 30 هزار فارغ‌التحصيل در پارک‌هاي علم و فناوري شاغل هستند و برخي از آنها مانند شهرک علمي تحقيقاتي اصفهان و پرديس در کشور الگو هستند.

وزير علوم اظهار داشت: 4000 شرکت فناورانه در کشور فعال هستند که 800 شرکت در پارک هاي علم و فناوري داير هستند و گردش مالي شرکت هاي مستقر در پارک هاي علم و فناوري در سال گذشته 1800ميليارد تومان بوده است.

وي اظهار داشت: دهها مرکز کار آفريني در دانشگاه‌ها وجود دارد و مراکز انتقال فناوري نيز در دانشگاههاي سطح يک و قديمي ايجاد شده است که بسيار کار آيي دارد.

وزير علوم، تحقيقات و فناوري تاکيد کرد :بايد پژوهش هاي دانشگاهي کيفيت داشته باشد تا کارفرما و مشتري داشته باشد.

وي در خصوص مشکل مالي دانشگاهها در سال گذشته گفت: سال گذشته کشور مشکل مالي داشت ولي اداره شد و به دليل مشکلات درآمدي دولت، يک ششم بودجه دانشگاهها پرداخت نشد ولي در سال جديد جبران خواهد شد.

فرهادي در خصوص پذيرش دانشجوي خارجي توسط دانشگاههاي غير دولتي گفت: دانشگاه‌هاي غير دولتي در پذيرش متقاضيان خارجي مشکل خاصي ندارند، اما دانشگاه‌ها بايد بر اساس آيين‌نامه‌ها عمل کنند و با هماهنگي وزارت علوم اقدام کنند و وزارت علوم از اين اقدام حمايت مي‌کند. وي، حمايت از موسسات دانشگاهي غير دولتي را از برنامه‌هاي دولت تدبير و اميد در دانست و گفت : در برنامه ششم توسعه و آمايش آموزش عالي به اين نکته توجه شده است.

وزير علوم، تحقيقات و فناوري در پايان با تأکيد بر اينکه دانشگاه‌هاي استان قم بايد با يکديگر مشارکت مناسبي داشته باشند، اظهار کرد: سرمايه‌هاي مناسبي در اين استان وجود دارد که دانشگاه‌ها بايد نسبت به استفاده از آنها اهتمام ويژه داشته باشند.

خوابگاه‌هاي خودگردان در شأن دانشجويان نيست

رئيس دانشگاه ياسوج گفت: خوابگاههاي خودگردان کنوني در شأن دانشجويان نيستند.به گزارش خبرگزاري مهر، محمودرضا رحيمي با بيان اين مطلب که خوابگاه‌هاي خودگردان را در شأن دانشجويان دانشگاه نمي دانم افزود: اگر وضعيت بگونه ديگري بود اين خوابگاه‌ها را ممنوع مي کردم.

وي با بيان اينکه خوابگاه‌هاي خودگردان دانشجويي از لحاظ کيفي بسيار نگران کننده است، اظهارداشت: در حوزه خوابگاههاي دانشجويي واقعا شرايط خوبي نداريم.

رئيس دانشگاه ياسوج گفت: اقداماتي براي ترميم اوضاع انجام شده اما اين اقدامات کافي نيست.

رحيمي با اشاره به نيازمندي دانشگاه ياسوج براي تخصيص اعتبارات لازم در زمينه بهبود شرايط کنوني خوابگاه‌هاي دانشجويي، خاطرنشان کرد: احداث 24 واحد ويژه متاهلين در 45 روز يکي از اقدامات انجام شده دانشگاه ياسوج در يکسال اخير بوده است.

وي افزود: طرح بازنگري فضاهاي عمومي در دانشگاه ياسوج تهيه شده و در صورت تامين اعتبار شاهد تغييرات مطلوبي در زمينه خوابگاههاي دانشجويي خواهيم بود.

رئيس دانشگاه ياسوج از اختصاصي شدن خوابگاه‌هاي دکتري در اين دانشگاه درصورت تخصيص اعتبار خبر داد و يادآور شد: محوطه سازي خوابگاه‌ها، توسعه امکانات ورزشي و تغيير در سلف سرويس ها از برنامه هاي موردنظر در طرح بازنگري عمومي است.


 يادداشت 

 منتظر نمانيم همه چيز با هم فراهم شود!

دنيا هيچ وقت کامل نيست...

هيچ زماني، همه چيز با هم فراهم نيست...

من و تو بايد همين دنياي ناقص را با شجاعت بپذيريم و با خلاقيت تکميل و کاربردي اش کنيم....

كانال تلگرامي استراتژيست


 ميز خبر 

 ششمين جايزه شهيد علي محمدي به 2 فيزيکدان جوان اعطا شد

ششمين جايزه شهيد علي محمدي هم‌زمان با افتتاحيه كنفرانس فيزيک با حضور جمعي از استادان پژوهشکده فيزيک پژوهشگاه دانش‌هاي بنيادي و نمايندگان انجمن فيزيک ايران اعطا شد.

به گزارش خبرنگار مهر، جايزه شهيد علي محمدي سال 95 به صورت مشترک به «امين فرهنگ‌ نيا» دانش آموخته گروه کيهان شناسي دانشکده فيزيک دانشگاه صنعتي شريف «محمد مهدي صادقي» دانش آموخته دانشکده علوم دانشگاه شيراز و فيزيکدان حوزه اپتيک تبديلي تعلق گرفت.

جايز‌ه علي محمدي از سال 90 توسط پژوهشگاه دانش‌هاي بنيادي و انجمن فيزيک ايران، پايه گذاري شده است و به بهترين رساله‌ دكتراي فيزيک كه در داخل كشور انجام شده باشد اعطا مي‌شود.

برگزيدگان ششمين جايزه شهيد علي محمدي از ميان دانش آموختگان سال‌هاي 92 تا 94 فيزيک کشور انتخاب شدند.

اين جايزه به پاس خدمات علمي و دانشگاهي شهيد مسعود علي محمدي استاد فقيد دانشگاه تهران و اولين دانش‌آموخته دكتراي فيزيک داخل كشور كه نقش مؤثري در زيرساخت علمي پژوهشگاه دانش‌هاي بنيادي داشته است و همچنين براي تلاش‌هاي وي براي برپايي تحصيلات تكميلي در ايران، نامگذاري شده است.

رئيس دانشگاه خبر داد؛

تربيت مدرسان دانشگاه فني و حرفه اي با همکاري اساتيد ايراني خارج

رئيس دانشگاه فني و حرفه اي از برگزاري دوره‌هاي کوتاه مدت براي تربيت مدرسين اين دانشگاه خبر داد و گفت: اين دوره‌ها با همکاري اساتيد ايراني و خارجي برگزار مي شود.

مسعود شفيعي در گفتگو با خبرنگار مهر يکي از برنامه هاي دانشگاه فني و حرفه اي را افزايش تعاملات علمي با کشورهاي اروپايي به ويژه کشور آلمان عنوان کرد و افزود: تا کنون چندين جلسه با کشور آلمان برگزار کرده‌ايم و يکي از برنامه هاي پيش روي دانشگاه، تربيت مدرسين است.

وي ادامه داد: دانشگاه ما يک دانشگاه کار آفرين است، بنابراين مدرسان و مربيان اين دانشگاه نيز بايد کار بلد و نوآور باشند.

رئيس دانشگاه فني و حرفه اي افزود: دانشگاه‌هاي بزرگ ما درايران تئوري محور هستند، بنابراين فارغ التحصيلان اين دانشگاه‌ها که قرار است جذب دانشگاه فني و حرفه اي شده و وارد بازار کار شوند، مهارت هاي لازم را کسب نکرده اند. وي افزود: بنابراين ما اميدواريم با ارتباطاتي که ايجاد کرده ايم، بتوانيم با برگزاري دوره‌هاي کوتاه مدت و دعوت از اساتيد خارجي و ايراني مقيم اروپا و يا اعزام مدرسان به خارج در راستاي تربيت مدرسان دانشگاه اقدام کنيم. وي افزود: کشور آلمان حدود 150 دانشگاه کاربردي دارد که دانشجويان دروس را هم به صورت تئوري و هم به صورت عملي با حضور در صنعت فرا مي گيرند.

رئيس دانشگاه خبر داد؛

توقف اعطاي مجوز دوره هاي ارشد در دانشگاه علمي کاربردي

رئيس دانشگاه علمي کاربردي گفت: روند اعطا مجوز به مراکز اين دانشگاه براي راه اندازي دوره هاي کارشناسي ارشد متوقف شده و برنامه‌اي در اين زمينه نداريم.

محمد اخباري در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: وظيفه دانشگاه علمي کاربردي تربيت تکنيسين و کارشناس مورد نياز کشور است بنابراين اين دانشگاه درحال حاضر برنامه اي براي راه اندازي دوره هاي کارشناسي ارشد ندارد. وي افزود: از زماني که مسئوليت اين دانشگاه را پذيرفتم اين روند متوقف شده در سال جاري نيز برنامه اي در خصوص راه‌اندازي دوره هاي ارشد نداريم‌. رئيس دانشگاه علمي کاربردي خاطرنشان کرد: اگر اين دانشگاه بتواند در زمينه تربيت تکنيسين و کارشناس به استانداردهاي لازم برسد در آن زمان مي توان براي راه اندازي دوره هاي کارشناسي ارشد در اين دانشگاه برنامه ريزي کرد.

با تاييد وزير علوم، تحقيقات و فناوري؛

آيين‌نامه شوراي صنفي دانشجويان ابلاغ شد

آيين‌نامه‌ شوراي صنفي دانشجويان در 27 ماده و 13 تبصره ابلاغ شد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري آنا، شوراي صنفي دانشجويان براي ايجاد بستر مناسب و تقويت زمينه‌هاي مشارکت، برنامه‌ريزي و همکاري دانشجويان در امور صنفي و حفظ و پيگيري حقوق و حريم دانشجويي تشکيل و آيين‌نامه‌ آن در 27 ماده و 13 تبصره به تاييد وزير علوم، تحقيقات و فناوري رسيد و ابلاغ شد.

شوراهاي صنفي مجاز به انجام فعاليت‌ و موضع‌گيري سياسي و همکاري، همسويي و حمايت از تشکل‌ها و جريان‌هاي سياسي داخل و خارج دانشگاه‌ها نيستند بلکه مواردي نظير بهبود وضعيت امور صنفي رفاهي دانشجويان؛ ايجاد فضاي همدلي بين دانشجويان و مسئولان دانشگاه و تقويت فضاي همکاري و تعامل؛ تقويت روحيه خودباوري و اعتماد به نفس، تعاون، کار جمعي و مشارکت قانونمند بين دانشجويان از جمله وظايف اين شورا است.


 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته