جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/04/09 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 5310

استاندار البرز در شوراي هماهنگي مديريت بحران استان:
«آموزش مديريت بحران» فراگير شود

رئيس اتحاديه رستوران‌داران پرديس خبر داد؛
مهروموم 158 واحد رستوراني غيرمجاز در پرديس


انجمن‎هاي علمي در توسعه کشورها نقش مهمي دارند


ضرورت مشارکت صنايع در تامين برق پايدار در تابستان


خبــر


در استان


 استاندار البرز در شوراي هماهنگي مديريت بحران استان:
  «آموزش مديريت بحران» فراگير شود 

 کرج - خاکپور

استاندار البرز ضمن تأکيد بر آموزش فراگير و همگاني در مديريت بحران گفت: با توجه به موقعيت خاص استان طرح جامع خطرپذيري نياز مبرم البرز است.به گزارش خبرنگار آفرينش به نقل از واحد خبر اداره کل روابط عمومي استانداري البرز، سيدحميدطهائي در جلسه "شوراي هماهنگي مديريت بحران" که با حضور اکبرپور معاون مقابله و پيشگيري سازمان مديريت بحران در سالن شهداي دولت برگزار شد، با اشاره به ماهيت خطرپذيري استان از حيث وقوع حوادث طبيعي گفت: آنچه کارشناسان امر اذعان دارند اين است که از 31 حادثه طبيعي، استان البرز زمينه ابتلا به 21 مورد مخاطره را دارد و از اين منظر استاني آسيب‌پذير محسوب مي‌شود.

وي با تأکيد بر لزوم آمادگي دستگاهها در طول سال، افزود: مسئوليتي که قانونگذار بر عهده مسئولان نهاده وظيفه خطيري است که با اهتمام ويژه بايد آن را پيگيري کرد.

طهائي درمحور ديگري بر ضرورت فراگير شدن امر آموزش در مقابله با بحرانها و حوادث غيرقابل پيش‌بيني تأکيد کرد و گفت: مسئله آموزش بايد در تمامي سطوح بصورت ملي، فراگير و همگاني شود؛ چرا که هر چه دامنه آموزش توسعه پيدا کند دامنه خسارتها کاهش مي‎يابد.

استاندار البرز ادامه داد: پيشگيري يکي از مسائل مهمي است که کمتر به آن توجه شده است، که نمونه آن نيز سيل اخير سيجان بود بعلت بي‌تدبيري ساکنان خساراتهاي فراواني را ايجاد کرد.

طهائي با اشاره به روند ساخت و سازهاي غيرمجاز در مسير پلهاي رودخانه‌ها گفت: لازم است تدابير جدي و نظارت لازم از سوي دستگاههاي اجرايي متولي امر صورت گيرد.

استاندار البرز گفت: جاده کرج – شمال بخشي دچار سيل‌زدگي شده است که بايد هر چه سريعتر با تأمين منابع لازم، در جهت رفع خسارات گام برداشت.

طهائي اضافه کرد: در البرز دو خصيصه ويژه از جمله کوهستاني بودن و وجود محورهاي ارتباطي ملي استاني ويژه و خاص است که با توجه به نزديکي تهران و مناطق گردشگري محل وقوع حادثه شده؛ بنحوي که در ايام تعطيلات با تردد حجم بالايي از خودروها مواجه هستيم.

استاندار البرز تصريح کرد: در تعطيلات نوروز امسال 29 ميليون تردد خودرو از محورهاي مواصلاتي اين استان داشتيم و هنگام وقوع حوادث احتمالي بار مسئوليتي مديران مضاعف مي‌شود.

طهائي در بخش ديگري گفت: با اشاره به استقرار دو سد کرج و اميرکبير در استان شاهد بروز حوادثي از قبيل غرق شدگي گردشگران هستيم، از آنجايي که وزارت نيرو تولي گري سدهاي استان را پذيرفته است، نياز مي‎بينيم که در زمينه پيشگيري از حوادث در اين زمينه نيز با استقرار نجات غريق و ساير خدمات امنيتي با تدبير از خسارات‌هاي احتمالي پيشگيري شود.

وي در بخش ديگري حضور ويژه در دوره‌هاي آموزشي بحران را مورد تأکيد قرار داد و گفت: طرح جامع خطرپذيري لازم است بصورت جدي مورد توجه قرار گيرد چراکه اين طرح نقش موثري در برنامه‌ريزي و اجراي طرح‌هاي مهم استان در آينده دارد.


 رئيس اتحاديه رستوران‌داران پرديس خبر داد؛
 مهروموم 158 واحد رستوراني غيرمجاز در پرديس 

 پرديس-ايرج صادقعلي

رئيس اتحاديه رستوران‌داران و رسته‌هاي همگن شهرستان پرديس از مهروموم 158 واحد رستوراني غيرمجاز در اين شهرستان خبر داد و گفت: 70 واحد متخلف ديگر نيز شناسايي شدند.

هاشم چراغي در گفت‌وگو با خبرنگار آفرينش در خصوص تعداد واحدهاي مهروموم شده در طول سال قبل و ابتداي امسال اظهار داشت: در بازديدهاي بازرسان اين اتحاديه و اخطارهاي صادرشده و با توجه به عدم پيگيري اين اخطارها، 97 واحد غيرمجاز در سال 94 و 61 واحد در سال 95 مهروموم شده‌اند.

وي تصريح کرد: در مجموع، 158 واحد رستوراني در شهرستان پرديس مهروموم شده‌اند و تا زماني که پرونده‌اي براي آن‌ها تشکيل نشده باشد و جوازي صادر نشود، حق هيچ‌گونه فعاليتي ندارند.

رئيس اتحاديه رستوران‌داران و رسته‌هاي همگن شهرستان پرديس افزود: 157 فقره بازرسي در سال قبل و 34 مورد بازرسي طي دو ماه گذشته صورت گرفته است که در کل، 191 فقره بازرسي در سطح شهرستان داشته‌ايم و تلاش داريم با افزايش گشت‌هاي بازرسي تعداد اندک واحدهاي متخلف را نيز شناسايي و با آن‌ها برخورد قانوني کنيم. چراغي ادامه داد: با توجه به اينکه در ماه مبارک رمضان قرار داريم و شهرستان پرديس در مسير تردد مسافران شهرهاي شمالي کشور است، براي تأمين رفاه حال مسافران، جواز فعاليت 36 واحد رستوراني را در مسير جاده ترانزيتي شهرستان با توجه به ‌صورت‌جلسه کميته کارشناسي صادر کرديم که نسبت به سال گذشته هفت مجوز اضافه شده است.رئيس اتحاديه رستوران‌داران و رسته‌هاي همگن شهرستان پرديس در خصوص اخطارهاي صادرشده براي واحدهاي متخلف گفت: در طول سال 94 تعداد 97 اخطار اول و در ابتداي سال 95 تعداد 26 اخطار صادر شد که در کل، 123 اخطار ابلاغ شده است.

چراغي تصريح کرد: 60 واحد متخلف در سال قبل و 10 واحد نيز در دو ماه ابتدايي سال اخطار مهروموم دريافت کرده‌اند.وي در خصوص عمده تخلفات واحدهاي ارائه‌دهنده خدمات غذايي به مردم اظهار کرد: استفاده از رنگ غيراستاندارد زعفران، رعايت نکردن بهداشت فردي و محيطي، نداشتن کارت بهداشت، تداخل صنفي، گران‌فروشي و ارائه آبميوه‌هاي غيراستاندارد از بيشترين موارد تخلف در شهرستان پرديس بوده که با تمامي آن‌ها برخورد قانوني صورت گرفته است.


 انجمن‎هاي علمي در توسعه کشورها نقش مهمي دارند 

 اراك -الهام فراهاني

رييس انجمن مهندسين برق و الکترونيک ايران گفت: انجمنهاي علمي در توسعه‌يافتگي کشورها نقش مهمي دارند. دکتر غفوري فرد در جلسه انجمن مهندسين برق و الکترونيک استان مرکزي با ارائه گزارشي از اهداف انجمن،اضافه کرد: در اکثر کشورهاي توسعه يافته انجمنهاي علمي به يکي از ارکان اساسي نهادهاي علمي آن کشور تبديل شده‌اند.

وي گسترش انجمنهاي علمي را بيانگر رشد کمي و کيفي نيروهاي متخصص و اقتدار علم درجامعه عنوان کرد. مديرعامل شرکت توزيع نيروي برق استان مرکزي نيز پس از ارائه گزارشي از اقدامات شاخه مرکزي انجمن در اين جلسه گفت: انجمنهاي علمي با گسترش مرزهاي دانش مهندسي و ايجاد تخصصهاي مختلف، نقش موثري در ايجاد ارتباط ميان علوم مهندسي و جامعه ايفا مي‌کنند.

مهندس اله‌داد اعتباربخشي به آموزش و ايجاد فرصتهاي لازم براي آموزش مستمر براي افراد در حوزه تخصصي مربوطه را از مهمترين کارکردهاي انجمنهاي علمي برشمرد.

وي خاطرنشان کرد: اساسا براي پيشرفتهاي علمي تجمعها و ارتباطات علمي ضروري است لذا اين شرکت آمادگي براي برگزاري کنفرانسهاي علمي به ويژه GIS را دارد.

شايان ذکر است ،پس از جلسه، از فضاي آموزشي و سالن همايش دانشگاه آزاد اسلامي اراک با حضور و همراهي "دکتر نظام آبادي" رييس دانشگاه آزاد اراک بازديد به عمل آمد.

وي گفت: اين دانشگاه براي هرگونه همکاري در برگزاري کنفرانسها اعلام آمادگي مي‌نمايد.


 ضرورت مشارکت صنايع در تامين برق پايدار در تابستان 

 اراك -الهام فراهاني

مديرعامل شرکت توزيع نيروي برق استان مرکزي گفت: مشارکت صنايع در تامين برق پايدار در تابستان 95ضروري است.

مهندس محمد اله‎داد در جلسه کارگروه آب و انرژي استان بابيان اين مطلب افزود: با توجه به نزديک شدن به فصل تابستان و لزوم صرفه‌جويي در مصرف برق براي جلوگيري از خاموشي‌هاي احتمالي، همکاري و مشارکت صنايع جهت گذر از پيک تابستان بسيار اثرگذار است.

وي افزود: طي مقررات ويژه‌اي که ابلاغ شده است، قراردادهايي با کشاورزان و صنايع منعقد مي‎شود که در ساعات اوج مصرف، مصارف را کاهش دهند و در قالب بسته پيشنهادي همکاريهاي تابستان با انتقال مصرف برق خود به ساعات ديگر، از تخفيف برخوردار خواهند شد.

مهندس اله داد افزود: با به کار بستن تعدادي از روش‌هاي کم‌هزينه، مشترکين مي‌توانند ضمن پشت سرگذاشتن تابستاني بدون خاموشي 10 درصد در هزينه‌هاي خود صرفه‌جويي به ‌عمل آورند.

وي پيک بار سرمايشي در استان مرکزي در فصل تابستان را 150مگاوات عنوان کرد: صنعت برق سرمايه‌گذاري قابل توجهي را براي اين ميزان توليد متحمل مي‌‎شود. مديرعامل شرکت توزيع نيروي برق استان مرکزي ساعات پيک مصرف برق در تابستان و روزهاي گرم سال را ساعات11تا 15 در استان اعلام کرد و افزود: بهينه سازي مصرف انرژي نيازمند عزم همگاني است. مهندس محمد اله داد بيان کرد: بيش از 70 درصد از مصرف انرژي در استان در حوزه‎هاي مولد صنعتي و کشاورزي است بنابراين اجراي اقدامات عملي در راستاي بهينه‎سازي انرژي و کاهش پيک مصرف بسيار تعيين‎کننده و کليدي است.

مهندس منصوري معاون بهره‎برداري و ديسپاچينگ شرکت توزيع نيروي برق استان مرکزي با اشاره به اينکه سالانه درتابستان با دستورالعملهايي که از ستاد وزارت نيرو و توانير ابلاغ مي شود، اين شرکتها مورد ارزيابي قرار مي‌گيرند افزود: در اين ارزيابيها، شرکت توزيع نيروي برق استان مرکزي با اختلاف بسيار اندک از رتبه اول کشوري موفق به کسب رتبه دوم کاهش پيک بار در بين شرکتهاي توزيع برق کشور و رتبه اول کاهش پيک بار سال 94در گروه دوم شرکتهاي توزيع برق شد.


 خبــر 

 توسعه ناوگان موتوري شهرداري سامان

شهركرد – بهار عبدالغني

يزدان آقاخاني شهردارسامان اعلام نمودازسال گذشته تاکنون باپيگيري مجدانه از طريق شهرداري وتهيه نقدينگي ومساعدت مهندس سليماني استاندار محترم استان ومدير کل محترم دفترامور شهري وشوراهاي استانداري 5 دستگاه ماشين آلات سنگين ونيمه سنگين به ارزش بيش از 10ميليارد ريال با مشارکت سازمان شهرداريهاودهياريهاي کشور به ناوگان ماشين آلات شهرداري سامان اضافه گرديد.

شهردارسامان اضافه نمودبا اين تعداد ماشين آلات اکيپ راه سازي شهرداري کامل ومي‎تواند علاوه براجراي کارهاي عمراني شهرداري درآمدقابل توجهي نيزبراي شهرداري داشته باشد.

فاضليان:

شوراي حل اختلاف استان البرز يکي از مجموعه‌هاي پرتلاش در سطح کشور است

کرج - خاکپور

به گزارش خبرنگار آفرينش به نقل از روابط عمومي دادگستري کل استان البرز، مراسم افطاري شوراي حل اختلاف استان با حضور احمد فاضليان رئيس کل دادگستري و مسئولان قضايي استان برگزار شد. فاضليان در اين مراسم، شوراهاي حل اختلاف استان البرز را يکي از مجموعه‌هاي پرتلاش در سطح کشور معرفي کرد و گفت: کارکنان اين مجموعه همه تلاش خود را براي رسيدگي به امور مردم به کار گرفته‌اند.

وي با اشاره به آمار ارائه شده از فعاليت‌هاي شوراي حل اختلاف استان البرز افزود: در سال 94 به 85 هزار پرونده در شعب مختلف شوراي حل اختلاف استان رسيدگي شد که از اين تعداد 42 درصد از پرونده‌هايي که قابليت صلح داشتند با سازش مختومه شدند.

رئيس کل دادگستري استان البرز ادامه داد: در سال‌هاي اخير تحولات بزرگي در دستگاه قضايي ايجاد شده که يکي از همين تحولات، شکل‌گيري شوراي حل اختلاف بود که اتفاقي مبارک است و در تاريخ دستگاه قضايي کشور به عنوان باقيات الصالحات باقي خواهد ماند چون توانسته تاثيرات مثبت زيادي در امر رسيدگي به پرونده‌ها و سازش داشته باشد.

موفقيت شوراي حل اختلاف در پرونده‌هاي ارجاعي قتل

در ابتداي اين مراسم لقمان کياپاشا، رئيس شوراهاي حل اختلاف استان به ارائه گزارشي کوتاه از روند اقدامات انجام شده در مجموعه تحت مديريت خود پرداخت و اظهار داشت: شعب شوراي حل اختلاف استان اکنون به شعب صلحي و رايي تقسيم شده‌اند که به کمک آن مي‌توانيم از ظرفيت‌ها به خوبي استفاده کنيم.

وي با اشاره به افزايش صلاحيت‌هاي شوراهاي حل اختلاف در قانون جديد شوراهاي حل اختلاف، گفت: صلاحيت‌هاي شوراهاي حل اختلاف در امور خانواده و مباحث مالي تا سقف 20 ميليون تومان و دعواهاي ملکي افزايش پيدا کرده است. البته صلاحيت رسيدگي به تخلفات رانندگي از شوراهاي حل اختلاف خارج شده است.

معاون قضايي رئيس کل دادگستري استان البرز با تبيين مختومه شدن منجر به صلح 42 درصد از پرونده‌هاي با قابليت سازش در استان، افزود: 30 درصد دعاوي مرتبط با خانواده‌ها نيز با مصالحه، مختومه شده است.

وي از ثبت 82 درصد پرونده‌هاي وارده به شوراهاي حل اختلاف به صورت سيستمي خبرداد و اظهار داشت: اين اتفاق با تلاش همکاران و معاونت فناوري اطلاعات دادگستري استان محقق شده است.کياپاشا موفقيت شوراي حل اختلاف استان در امور مربوط به مصالحه در پرونده‌هاي قتل ارجاع شده را ستود و گفت: ماده 11 قانون شوراهاي حل اختلاف ظرفيت بزرگي را در اختيار مراجع قضايي داده تا پرونده‌هاي با قابليت صلح و سازش را به شوراهاي حل اختلاف ارجاع دهند.

شهردار ملارد مطرح کرد؛

صرفه‌جويي 2ميلياردي با تفكيك زباله در ملارد

شهريار – خبرنگار آفرينش

شهردار ملارد گفت:تفکيک زباله از مبدأ، يکي از بخشهاي هزينه‌ساز براي شهرداري محسوب مي‌شود که در صورت فرهنگسازي، ساليانه قريب به دو ميليارد تومان در هزينه شهرداري صرفه‎جويي خواهد شد.

علي اکبر خراساني در جمع مسئولان شهرستان ملارد اظهارداشت:شهرداري ملارد تلاش کرده تا با کاهش حداکثري هزينه‎ها، گامي مثبت براي تحقق سياستهاي اقتصاد مقاومتي در حوزه مديريت شهري بردارد.

خراساني گفت: نقش مردم نيز در هموارسازي مسير سياستهاي اقتصاد مقاومتي بسيار نافذ، موثر و کارآمد است و مي‌تواند تسهيلگر بسيار کارآمدي براي حصول اهداف موردنظر در اين حوزه محسوب شود.وي افزود:حفظ داشته‎ها و امکانات شهري و مصرف بهينه و اصولي از آن و همچنين صرفه‎جويي منطقي در انرژي از مولفه‎هاي بسيار برجسته در تحقق اهداف مورد نظر به شمار مي‌رود.

شهردار ملارد عنوان کرد:تفکيک زباله از مبدأ، يکي از بخشهاي هزينه‎ساز براي شهرداري محسوب مي‎شود که در صورت فرهنگسازي در اين حوزه، ساليانه قريب به دو ميليارد تومان در هزينه‎هاي شهرداري صرفه‎جويي خواهد شد.

خراساني گفت:مجموعه مديريت شهري تلاش بسياري را براي تحقق اين امر به کار بسته که البته به توفيقاتي نيز دست يافتيم اما تا رسيدن به نقطه مطلوب راه بسيار طولاني را در پيش رو داريم.

وي در خاتمه يادآور شد:به نظر بنده آنچه که به عنوان پايه و اساس حصول تأمين سياستهاي اقتصاد مقاومتي در شهر ملارد مطرح است به تقويت حس مسئوليت‎پذيري معطوف مي‎شود و بدون ترديد در صورت نائل شدن به اين اصل، دستاوردهاي بسيار بزرگي براي اين شهرستان حاصل خواهد شد.


 در استان 

 گازرساني به بيش از 400 روستا در شرکت گاز آذربايجان غربي

اروميه - خبرنگار آفرينش

مدير عامل شرکت گاز استان آذربايجان غربي گفت: عمليات گازرساني به 405 روستاي اين استان در حال اجراست.

منصور صادقيان با اشاره به اينکه از سال 92 تاکنون عمليات گازرساني در استان آذربايجان غربي شتاب گرفته است افزود: در سه سال گذشته به 162 روستاي اين استان گازرساني شده است و عمليات گازرساني به 8 شهر نيز در دست اجرا قرار دارد.

وي با اشاره به کوهستاني بودن استان آذربايجان غربي و صعب‎العبور بودن مسيرها خاطرنشان کرد : اين مساله باعث شده است تا پروژه‎هاي گازرساني در اين استان سخت و زمان بوده و هزينه‎هاي گازرساني نيز بالا باشد.صادقيان گفت: از 2 هزار و 761 روستاي آذربايجان غربي 471 روستا گازدار است و تلاش شرکت گاز آذربايجان غربي براي گازدار کردن مناطق محروم و روستايي ادامه دارد.

مدير عامل شرکت گاز آذربايجان غربي تصريح کرد: در صورت تامين اعتبار و همکاري ديگر نهادها و سازمانها، پروژه گازدار کردن روستاها و مناطق بي‎بهره از اين نعمت خدادادي با شتاب بيشتري انجام خواهد شد.

تا پايان نيمه اول سال 95 ؛

آب باقرشهر به شبکه آب ري و تهران وصل خواهد شد

شهرري-رضا فغاني

آيت‌ا... سيد احمد موسوي؛ امام جمعه بخش کهريزک با اشاره به اينکه طي ماههاي گذشته اعتراضات مردمي به آب باقرشهر خيلي زياد شده است، اظهار داشت: طبق قول فرماندار، تا پايان نيمه اول سال 95 آب باقرشهر به شبکه آب ري و تهران وصل خواهد شد.

امام جمعه بخش کهريزک با اشاره به هفته صرفه جويي آب که از اول تا هفتم تيرماه را شامل مي شود، اظهار داشت: اسراف در هرچيزي حرام است و در آب هم همينطور؛ بايد به مسئولان اداره آب باقرشهر بگويم که آب بايد در لوله‌هاي خانه‎هاي مردم باشد، اما متاسفانه نيست و در اين روزها اعتراضات بسياري شده که در مناطق مختلف باقرشهر يا آب قطع بوده و يا فشار بسيار بسيار پاييني دارد و مردم را مجبور به استفاده از پمپ مي‌کند.

خطيب جمعه بخش کهريزک خاطرنشان کرد: وقتي فشار آب به اندازه کافي نباشد، مردم مجبور به روشن کردن پمپ مي‎شوند که اين امر هم هزينه‎بر است و مردم بايد هزينه کلان قبض برق را بپردازند.

ارزيابي قابليت اطمينان سيستم کنترل کليدخانه نيروگاه مسجدسليمان

اهواز – خبرنگار آفرينش

ارزيابي قابليت اطمينان سيستم کنترل و حفاظت کليدخانه 400/132 kv سد و نيروگاه مسجدسليمان با موفقيت به اتمام رسيد.

معاون فني و مهندسي سد و نيروگاه مسجدسليمان گفت: تست و ارزيابي سيستم هاي کنترلي و حفاظتي (PLC-TPS) کليدخانه اين نيروگاه در سه مرحله با موفقيت انجام شد.

"فرزاد جونعلي وند" افزود: پس از اخذ مجوز لازم جهت انجام اين تستها، اقداماتي از قبيل اندازه گيري و ارزيابي شکل موجهاي ورودي و خروجي از سيستم LMU، وضعيت اتصال سيستم LMU به زمين، اتصال کابل کواکسيال و بررسي پهناي باند اتصال زمين به سيستم LMU نيز مورد بازبيني قرار گرفت.

وي اضافه کرد: در اين ارزيابي و بازبيني، ولتاژ شارژر و ولتاژ تغذيه سيستم ( PLC ,TPS )، سرويس دستگاه، تنظيم فرستنده و گيرنده، بررسي لامپ هاي هشدار، وضعيت اتصال گلند کليه کابل ها و تابلوها نيز بررسي و سرويس شد.

سيستم هاي PLC,TPS,LMU وظيفه ارسال، دريافت و نظارت بر کليه فرامين کنترلي و حفاظتي کليدخانه نيروگاه مسجدسليمان را بر عهده دارد.

سد و نيروگاه مسجدسليمان نقش بسيار مهمي در کنترل فرکانس شبکه برق کشور دارد.

رئيس ورزش و جوانان پرديس:

پرديس در رديف 6 شهرستان نخست ورزش استان تهران قرار مي‌گيرد

پرديس-ايرج صادقعلي

رئيس اداره ورزش و جوانان شهرستان پرديس گفت: پرديس با برنامه‌ريزي‌هاي انجام‌شده در رديف 6 شهرستان رده بالاي ورزش استان تهران قرار مي‌گيرد.

محمد سيفي در مراسم تجليل از مدال‌آوران و حاميان ورزش شهرستان پرديس، ضمن خيرمقدم به حضار و مسؤولان اظهار داشت: سال گذشته مسابقات اميدهاي آينده در استان تهران برگزار شد و 10 هزار ورزشکار در آن حضور داشتند و کاروان 250 نفري ورزشکاران پرديسي نيز عازم اين رقابت‌ها شد.

وي افزود: ورزشکاران پرديس با حمايت مسؤولان و حاميان ورزشي در 23 رشته ورزشي به رقابت پرداختند و براي اولين بار مقام نهمي اين مسابقات را به دست آوردند.

بهره‌برداري از 2 ورزشگاه مجهز و استاندارد در پرديس

فرماندار شهرستان پرديس از بهره‌برداري دو ورزشگاه مجهز، استاندارد و در شأن مردم در آينده‌اي نزديک در پرديس خبر داد.

مرتضي حيدري اظهار داشت: با صداي جواد خياباني، قهرماني‌هاي ملي کشورمان را به ياد مي‌آوريم و از حضور وي در اين مراسم تشکر مي‌کنيم؛ اما اين مراسم براي قدرداني از حاميان و ورزشکاراني که طي يک سال گذشته مدال آورده يا از آن‌ها حمايت کرده‌اند، برگزار شده است.

وي افزود: اين قهرماني‌ها باعث افتخار و عزت شهرستان پرديس شده و به نوبه خود از اين ورزشکاران تشکر مي‌کنم.

حيدري ادامه داد: شهرستان نوپاي پرديس به‌سرعت در حال شکل‌گيري است و افتخار مي‌کنيم در حال حاضر بزرگ‌ترين مجتمع ورزشي کشور به همت بخش خصوصي در شهر پرديس در حال ساخت است که اين اقدام اميدهايي را در دل ورزشکاران ما زنده مي‌کند و تمام مسؤولان در راستاي فراهم کردن زمينه براي ورزش و سلامتي آحاد مردم تلاش خود را انجام مي‌دهند.

فرماندار پرديس افزود: ورزشکاران و ورزش‌دوستان بخش عمده‌اي از سلامت جامعه ما را تأمين مي‌کنند و تمام تلاشمان را بايد در طول سال به کار گيريم تا به هر طريقي جوانانمان را به سمت ورزشگاه‌ها سوق دهيم و يقين داريم مربيان و قهرماناني که اين عرصه فعاليت مي‌کنند، باعث سلامتي و عزت جوانان ما خواهند شد.


 
سياسي
خبر دانشگاه
گزارش
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته