جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/04/27 - روزنامه سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 5323

مهندس عظيم بلبل آبادي:
با تلاش همکاران علاوه بر تامين برق استان گيلان مازاد برق توليدي را به استان هاي همجوار نيز صادر مي کنيم


آگهي صفحه 9


 مهندس عظيم بلبل آبادي:
 با تلاش همکاران علاوه بر تامين برق استان گيلان مازاد برق توليدي را به استان هاي همجوار نيز صادر مي کنيم 

 رشت: سيد اکبر خوشحال

مهندس عظيم بلبل آبادي يکي از مديران کهنه کار و متخصص است اودر سال 1382 بعنوان دبير انجمن و عضو هيات انجمن مهندسين برق و الکترونيک گيلان فعاليت داشت و از خود اثرات مطلوبي بجاي گذاشت. مهندس بلبل آبادي با برگزاري سمينارهاي علمي متعدد و با استفاده از تجارب و تخصص اساتيد اهل فن در زمينه ويژگيهاي خطوط انتقال – نيروي کمپکت و در شناخت پستهاي فشار قوي حساس و با دعوت کارشناسان ارشد و متخصصين شرکتهاي برق منطقه اي و شرکت مهندسين مشاور قدس نيرو و شرکت مونتکو ايران- شرکت برق منطقه اي مازندران و همچنان از اساتيد دانشکده فني دانشگاه هاي معتبر گيلان و مازندران فعاليت چشمگيري را در جهت ارتقاء و پيشرفت توسعه منطقه اي گام برداشت.

مهندس بلبل آبادي از آندسته مديراني نسيت که يک شبه بعنوان مدير عامل معرفي شوداوپله کان ترقي را پله به پله طي نمود تا توانست کرسي مديريت برق منطقه اي گيلان را تصاحب نمايد. مهندس بلبل آبادي در همه جلسات خود به نحوه مصرف بهينه برق تاکيد فراوان دارند و حتي روشنايي چراغ دفتر خود را به حداقل رسانده است و به همه ادارات سفارش نموده که بعد از ساعات اداري کليه دستگاههاي گرمايشي و سرمايشي و چراغهاي ساختمان خود را الگو سازي نمايند و مصرف برق را به حداقل برسانند و با اينگونه سياست توانسته است به داد استانهاي ديگر هم برسد و آنان را از خاموشي نجات دهد. مدير عامل برق منطقه اي اعتقاد دارد و ميگويند در انجام هر گونه عمليات برقي بايد تلاش شود تا در زمينه مسايل حقوقي ارتفاعي و عبوراز جنگلهابايد رعايت شود تا تخريب جنگل نداشته باشيم و حتي در جلوگيري از اثرات مخرب زيست محيطي بعنوان يک الگو در سطح کشورباشيم.

مدير عامل برق منطقه اي همچنان افزود کشور ژاپن در گذشته هاي دور حريم به حريم به استوانه اي روي آورده است تا در زمينه مسايل زيست محيطي مشکلات خود را به حداقل برساند و ما هم بايد تلاش کنيم تا کشورهاي موفق را الگو قرار دهيم.

شايان ذکرست جلسه آموزش کاهش هزينه هاي برق مصرفي که با حضور مديران روابط عمومي هاي دستگاههاي اجرايي استان در سالن اجتماعات برق گيلان به رياست مهندس بلبل آبادي برگزار گرديد .ابتدا تشريفات خير مقدم از سوي احمدي مديريت روابط عمومي شرکت سهامي برق گيلان صورت گرفت.

گفتني است رضا احمدي با داشتن تحصيلات عاليه دانشگاهي ساليان درازي است که مسئوليت اداره روابط عمومي برق گيلان را بدوش دارد او از مديران موفق در استان است. و در انتشار خبر آنچنان ذوق و علاقمندي نشان ميدهد که هر خبرنگاري دوست دارد تا از هر خبر برقي توسعه خبرسازد.و با اين روش توانست خبرنگاران استان را بخود جلب کند.

سپس مهندس بلبل آبادي مدير عامل شرکت سهامي برق منطقه اي گيلان رشته سخن را بدست گرفت و در خصوص محورهاي اساسي براي رفع موانع و مشکلات اشاره داشت و گفت محور اول بحث مديريت مصرف انرژي الکتريکي برق است که در اين خصوص همه کشورهاي دنيا چه در توليد – انتقال – فوق توزيع و توزيع نيروي برق احيانا" اگرمشکلي وجود داشته باشد و چه مشکلي وجود نداشته باشد به مديريت مصرف انرژي برق واقعا" توجه جدي دارند و هزينه هاي زيادي را در اين بخش صرف ميکنند که البته با اطلاع رساني بموقع مشکلات به حداقل ميرسيد.

مهندس بلبل آبادي اضافه کرد هرچند هزينه براي مديريت مصرف انرژي خود يک سرمايه گذاري است شرکت سهامي برق نيز توجه زيادي به اين امر دارد. مدير عامل برق منطقه اي در بخش ديگر از سخنان خود در خصوص بستر سازي و فرهنگ سازي در مديريت مصرف انرژي برق اشاره کرد و گفت مديريت مصرف انرژي برق بايد در راس قرار گيرد و در اين راه از همه رسانه ها تقاضا دارم تا از هيچ کوششي دريغ نداشته باشند.

مهندس بلبل آبادي همچنان در زمينه توسعه شبکه هاي توليد تاکيد کرد و گفت با توجه به تنگناهاي مالي خوشبختانه در سال 94 توانسته ايم با حمايت همه جانبه وزير محترم نيرو و نماينده گان مردم گيلان يکصد ميليارد تومان پروژه عمراني را مورد بهره برداري قرار داديم.

گفتني است در اين زمينه بايد به پست 20/63 کيلو ولت مسکن مهر رشت با ظرفيت 40×2 مگا ولت آمپر و پروژه پست 63/230کيلو ولت عضدي با ظرفيت 160 ×2مگاوات آمپر و در مجموع با 320 مگاولت آمپر در هفته دولت و دهه فجر به بهره برداري رسيد


 آگهي صفحه 9 


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته