جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/06/23 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 5371

تيم منصوريان روي ريل ناکامي
استقلال باز هم نبرد

قبل از بازي از احتمال رخ دادن وقايع بد ترس داشتيم
برانکو: وضعيت اميري براي داربي مشخص نيست


خبـــرنامه


خبرنامه


 تيم منصوريان روي ريل ناکامي
 استقلال باز هم نبرد 

 آفرينش- استقلال تهران در پنجمين هفته از رقابتهاي ليگ برتر فوتبال باز هم نتوانست به پيروزي برسد تا بدون برد در پنج هفته نخست به استقبال شهرآورد پايتخت رود.استقلال تهران در ورزشگاه آزادي ميزبان ماشين‌سازي تبريز بود که اين ديدار در نهايت با تساوي يک بر يک به پايان رسيد.

براي استقلال در اين ديدار کاوه رضايي در دقيقه 7 گلزني کرد و تک گل ماشين‌سازي را نيز سامان نريمان جهان در دقيقه 52 به ثمر رساند.

در دقيقه 7 اين بازي، حرکت خوب خسرو حيدري از سمت راست و ارسال زيباي اين بازيکن روي دروزاه ماشين‌سازي فرصت بسيار خوبي را براي کاوه رضايي ايجا کرد و اين بازيکن نيز در دو مرحله با ضربه سر دروازه را باز کرد.

اما در نيمه دوم ماشين سازي توانست در ورزشگاه آزادي به گل برسد. حرکت زيباي کاخبرکاکاشويلي از سمت راست و ارسال اين بازيکن روي دروزاه براي نريمان جهان، فرصت خوبي را براي اين بازيکن فراهم کرد و نريمان جهان نيز با يک ضربه سر زيبا دروازه را باز کرد.

عليرضا منصوريان قصد داشت در آستانه داربي پايتخت سه امتياز از اين بازي بگيرد تا به بحران نبردن هاي خود و تيمش پايان دهد اما استقلال در ورزشگاه آزادي هم نتوانست حريف تيم رسول خطيبي شود تا همچنان روي ريل ناکامي حرکت کند.

براي استقلال در اين ديدار سيدمهدي رحمتي، وريا غفوري ( 82 علي قرباني)، هراير مگويان، رابسون جانواريو، مجيد حسيني، فرشيد باقري، جابر انصاري، خسرو حيدري، اميد ابراهيمي، کاوه رضايي و فرشيد اسماعيلي (63 محسن کريمي) به ميدان رفتند.

ماشين‌سازي نيز با ترکيب مانوئل فرناندز، حبيب گرداني، ادسون هنريکه، بهمن کامل، سامان نريمان جهان، کاخبرکاکاشويلي، امين قاسمي نژاد، پيام صادقيان (72 مهرداد بايرامي)، آندرانيک تيموريان، سجاد رهبر(44 ميرمهدي قريشي)، بهرام احمدي (60 احمد کامدار) بازي کرد.

استقلال با اين نتيجه 3 امتيازي شد و به لطف تفاضل گل و البته گل زده بيشتر در جايگاه چهاردهم ايستاد. گسترش فولاد و فولاد خوزستان نيز هم امتياز با استقلال در قعر جدول قرار دارند. ماشين سازي نيز با اين تساوي 6 امتيازي شد و در رده دهم جاي گرفت.

شايد بازي روز جمعه با پرسپوليس آخرين فرصت منصوريان براي حفظ صندلي اش باشد و اگر استقلال به رقيب ديرينه اش ببازد، آن وقت ممکن است هر اتفاقي براي منصوريان رخ دهد. البته با شرايطي که دو تيم دارند، شايد مساوي هم نتيجه نسبتا خوبي براي استقلال باشد، هر چند منصوريان به خوبي مي داند که شکست دادن پرسپوليس مي تواند ضامن بقاي او در استقلال باشد.

منصوريان: از حالا آماده داربي هستيم

اما سرمربي تيم استقلال مي‌گويد از عملکرد تيمش برابر ماشين سازي کاملا راضي است.

عليرضا منصوريان در نشست خبري گفت: خيلي خوب شروع کرديم اما در دقايقي مشکل داشتيم. از عملکرد فني تيممان خيلي راضي هستم و از خلق موقعيت‌ها بيشتر راضي هستم. احساس مي کنم خط حمله من بدشانسي آورد. آنها موقعيت گل حرام نمي کنند.

وي افزود: اسم اين گل نشدن‌ها را مي‌گذارم بدشانسي. ما در خلق موقعيت خيلي خوب بوديم. از خط هافبکمان راضي هستم. از نوع تاکتيکي که با هافبک‌ها داشتيم، راضي بودم. مي توانستيم در اواخر بازي باز هم گل بزنيم.

وي در پاسخ به اين سوال که آيا قبول دارد استقلال گلزن ندارد، گفت: اتفاقا در رختکن اين را بحث کرديم. فوتبال اينگونه است که گل نزنيد گل مي‌خوريد. امروز يک جوان خوب مثل حسيني بازي کرد که يک دفاع خوب در آينده خواهد بود. من کلمه بدشانسي را در تمام کردن توپ‌ها استفاده مي‌کنم. از کاوه رضايي مثال مي‌زنم. او از نخبه‌هاي فوتبال ايران است و مي دانم با او روزهاي خوبي خواهيم داشت. با همه اين تفاسير قبول دارم که اگر گل نزنيد گل مي خوريد. از عملکرد تاکتيکي تيمم راضي هستم. ما بايد حفظ نتيجه را به تيممان اضافه کنيم و از خيلي از مسائل اين مسئله مهم‌تر است.

او در پاسخ به اين سوال که آيا قبول دارد تيمش در خط دفاعي و مدافعان مياني مشکل دارد، عنوان کرد: تشخيص ما بر اين بود که مگويان امروز دفاع چپ باشد. کلا يک توپ روي گل ما آمد. مجيد حسيني هم خوب بود. پادواني هم تازه آمده و حداقل يک هفته زمان مي‌خواهد. ساختار دفاعي ما خيلي خوب بود. ما به دنبال استحکام خط دفاعي هستيم. ايده‌هاي مختلفي هم داريم. در شرايط تمريني مسائل زيادي مطرح است. ما حتي سه دقيقه آخر مي‌توانستيم گل بزنيم. تيم بزرگ همين است، اشتباه کنيد گل مي‌خوريد.

منصوريان درپاسخ به سوالي درباره داربي و احتمال حضور حق دوست در آن بازي، عنوان کرد: براي داربي کاملا آماده هستيم. چيزي که ما احتياج داريم اين است که روحيه تيم را محکم کنيم. من به بازيکنانم اين مسئله را آموزش مي‌دهم. حريف خيلي خوبي برابر ما قرار مي‌گيرد. اگر شرايط حق دوست خوب باشد، قطعا در اواخر بازي روي او حساب مي‌کنيم. آمادگي خوبي براي داربي داريم.


 قبل از بازي از احتمال رخ دادن وقايع بد ترس داشتيم
 برانکو: وضعيت اميري براي داربي مشخص نيست 

 
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس مي‌گويد از کسب يک امتياز در تبريز راضي است.

برانکو ايوانکوويچ در حاشيه تمرين تيم فوتبال پرسپوليس اظهار کرد: همانطور که پيش از اين اعلام کرده بوديم، ما براي پيروزي به تبريز رفتيم اما طبيعي است که براي پيروزي با مشکلاتي رو به رو شويم. از کسب يک امتياز در تبريز راضي هستم چرا که حريف‌مان قدرتمند بود و هواداران پرشوري هم داشت. اين بازي بين دو تيم از بهترين‌هاي ايران برگزار شد.

سرمربي پرسپوليس ادامه داد: قبل از بازي از احتمال رخ دادن وقايع بد ترس داشتيم. از طرفي هم يک ماه ليگ تعطيل بود و شش بازيکن ما در اردوي تيم ملي بودند که طبيعتا برنامه تمرينات اين شش بازيکن با ما متفاوت بود و دو روز قبل از بازي کل بازيکنان‌مان کنار هم جمع شدند. روز پنج شنبه همه بازيکنان در تمرين حضور داشتند، به خاطر همين موضوع از نتيجه بازي راضي بودم و از نحوه کارمان رضايت دارم.

وي تاکيد کرد: طبيعتا بايد بهتر از اين باشيم و اين را هم بدانيد که تراکتورسازي در حال حاضر رقيب ماست و پرسپوليس هميشه بازي‌هاي سختي در تبريز پيش‌رو داشته است. حيف شد بازي در ورزشگاه يادگار امام برگزار نشد، زيرا مي‌دانم 60 تا 70 هزار نفر براي تماشاي بازي مي‌آمدند. فوتبال به خاطر تماشاگران جذابيت دارد. شايد تراکتورسازي رو گذشته بهتر از ما بود اما ما هم استحقاق يک امتياز را داشتيم.

برانکو درباره دو بازي حساس پيش‌روي تيمش تصريح کرد: اين‌ها سه بازي حساس پشت سر هم هستند که يکي از آن ها را انجام داديم. اين يک رقابت بسيار بزرگ است. به هر حال برنامه بازي‌هاي ما فشرده است اما ما از اين بابت خوشحال هستيم که بتوانيم تماشاگران خودمان را خوشحال نگه داريم.

برانکو درباره وضعيت وحيد اميري هم گفت: مصدوميت اين بازيکن هنوز ادامه دارد اما روز به روز بهتر مي‌شود. الان نمي‌توانم بگويم که به داربي مي‌رسد يا خير.

برانکو درباره حواشي ديدار پرسپوليس مقابل تراکتورسازي تبريز گفت: بايد يک مسئله را درک کنيم که در تبريز در تلاش هستند تا ورزشگاه اصلي خودشان را براي بازي آماده کنند. اين بخش داستان را بايد درک کنيم اما خب طبيعتا شرايط بازي روز گذشته مناسب نبود اما به هر حال ما وضعيت را درک مي‌کنيم. البته در بازي‌ها تماشاگراني هم وجود دارند که واکنش‌هاي خشني هم نشان مي‌دهند. به هر حال بايد از زاويه بهتري نگاه کنيم. در ورزشگاه‌هاي بزرگ هم وقايع اينچنين اتفاق مي‌افتد.

برانکو درباره اينکه گفته مي‌شود خودش به عنوان اسلحه اصلي پرسپوليسي‌ها در داربي محسوب مي‌شود، گفت: من به خاطر اين مسئله تشکر مي‌کنم اما اسلحه اصلي بازيکنان هستند که تصميم مي‌گيرند نتيجه بازي چه خواهد شد. ما در اينجا هستيم که به آن‌ها کمک کنيم اما تصميم گيرنده نهايي درباره نتيجه، آن‌ها هستند. تا به حال هم کار بازيکنان بسيار عالي بوده است.

برانکو درباره اينکه شايد به خاطر جايگاه جدول بازيکنانش در داربي مغرور شوند گفت: اين موضوع را خيلي خوب حس کرديم. همين غرور مي‌تواند براي هر تيم خطر بالقوه باشد. در حال حاضر اين موضوع براي ما مي‌تواند خطرساز باشد اما در داربي مهم نيست چه تيمي صدر جدول است و چه تيمي در انتهاي جدول است. داربي يک مسابقه بسيار خاص است. من در داربي‌هاي زيادي حضور داشتم. اين را هم بدانيد قدرت حال حاضر تيم تعيين کننده نيست و غرور به خاطر موقعيت جدول براي تيم ما مي‌تواند به وجود بيايد اما ما تلاش مي‌کنيم که به اينجا نرسيم. در اولين داربي که بازي کرديم، پرسپوليس براي بقا مي‌جنگيد و استقلال در کورس قهرماني بود اما هر دو داربي را پرسپوليس برد.

برانکو درباره اينکه چرا به احمد نوراللهي کمتر بازي مي‌رسد گفت: من قبول دارم احمد نوراللهي بازيکن بسيار خوبي است اما چه کسي را از ترکيب خارج کنم تا او را به ترکيب بياورم؟

برانکو درباره اينکه در 5 ديدار اخير تيمش در 4 ديدار بيرانوند کلين شيت کرده است گفت: خانه را بايد از اساس ساخت. تيم را هم بايد از فوندانسيون تقويت کرد. ما تلاش کرديم تيم‌مان را در فاز دفاع تقويت کنيم و الان شرايط خوبي داريم. در يک تيم بايد هميشه اين گونه باشد. سال قبل شرايط به گونه‌اي بود که گل‌هاي زيادي مي‌خورديم اما ما نمي‌خواستيم گلي دريافت کنيم. امسال خط دفاع ما جديد است و شرايط تيم خيلي خوب است.


 خبـــرنامه 

 حيدري: همه بايد پشت منصوريان بايستيم

خسرو حيدري مدافع کناري استقلال درباره تساوي تيمش مقابل ماشين‌سازي اظهار کرد: دست همه هواداران را مي‌بوسيم که ما را تشويق کردند. همه يک استقلال متفاوت را ديدند. بعد از يک ماه تعطيلي تمرين‌هاي خوبي را زير نظر مربي بدنساز تيم انجام داديم. امروز شرايط خيلي خوبي داشتيم. ما در نيمه اول بايد 5 بر يک مي‌برديم اما بدشانسي آورديم. مطمئن باشيد اين بدشانسي‌ها از تيم ما کنار مي‌رود و توپ‌هايمان به گل تبديل مي‌شود. ما در اين 5 هفته برد نداشتيم و بايد به دنبال برد باشيم.

او درباره ناراحتي هواداران هم گفت: تماشاگران هميشه حق دارند اما بايد بدانند بايد پشت تيم و عليرضا منصوريان که جزو خانواده استقلال است بايستند. يک مربي نمي‌تواند با 5 بازي شق‌القمر کند. همه بايد پشت عليرضا منصوريان بايستند. شما ببينيد از ترکيب پارسال حدود 80 درصد تيم تغيير کرده است. در يک ماه گذشته تمرين‌هاي خوبي انجام داده‌ايم و آماده داربي هستيم. مي‌توانستيم اين بازي را با يک بازي پرگل تمام کنيم اما خوشحاليم که در حال حاضر تيم‌مان از نظر بدني شرايطش خوب شده است.

او درباره داربي هم گفت: 90 درصد بازي‌هايي که در داربي داشته‌ايم استقلال صدر بوده و پرسپوليس پايين جدول بوده است. هيچ وقت نبايد به جايگاه تيم‌ها در جدول نگاه کنيم. داربي يک بازي خاص است و نه به صدر و نه به انتهاي جدول ارتباط دارد.

گلزني قوچان‌نژاد در ليگ هلند

هفته پنجم ليگ يک فوتبال هلند شنبه شب برگزار شد و هيرنوين توانست با شکست توئنته سه امتياز کسب کند.

گل نخست بازي توسط رضا قوچان‌نژاد در دقيقه 34 به ثمر رسيد. نيمه نخست يک بر صفر به پايان رسيد. در نيمه دوم لارسن براي ميزبان گلزني کرد و اختلاف را به دو گل رساند.

در ادامه سلينا تنها توانست يک گل را جبران کند. در لحظات آخر بازي و در وقت‌هاي اضافه قوچان‌نژاد دومين گلش را به ثمر رساند. تيم قوچان نژاد با هشت امتياز در رتبه ششم ليگ يک هلند قرار دارد.

مهاجم تيم ملي ايران بعد از اين درخشش گفت‌: در روزهاي گذشته شرايط سختي داشتم. دو ديدار سخت تيم‌ ‌ملي فوتبال ايران را برگزار کرديم. پنجشنبه خودم را به تمرينات تيم رساندم و سخت تلاش کردم تا بتوانم در ترکيب قرار بگيرم. بهانه اي وجود ندارد ولي بايد بگويم خيلي کم خوابيدم اما اکنون يک هفته‌ زمان دارم تا ريکاوري کنم و شرايط بهتري پيدا کنم. خيلي خوشحالم که با وجود خستگي توانستم براي تيمم تاثيرگزار باشم و دو گل به ثمر برسانم و هواداران تيم را خوشحال کنم.

مدال نقره تيم ميکس تيروکمان ايران در پارالمپيک

تيم ميکس تيراندازي با کمان کشورمان در مرحله فينال بازي‌هاي پارالمپيک برابر چين قرار گرفت و با نتيجه 5 بر 3 شکست خورد و به عنوان نايب قهرماني دست يافت تا سومين مدال نقره ايران را به دست آورد.

تيم ميکس ريکرو ايران با ترکيب ابراهيم رنجبر و زهرا نعمتي برابر چين بازي کرد.

در ادامه بازيهاي پارالمپيک، زهرا نعمتي مسابقات انفرادي خود را آغاز خواهد کرد. نعمتي در پارالمپيک لندن به مدال طلا رسيده بود.

پيروزي بسکتباليست‌هاي ايران برابر عراق

تيم ملي بسکتبال ايران در دومين ديدارش از رقابت‌هاي فيبا آسيا چلنج به مصاف عراق رفت و با نتيجه 94 بر 51 به برتري رسيد تا مرحله مقدماتي را بدون شکست پشت سر بگذارد.

در روز سوم از رقابت‌هاي فيبا آسيا چلنج که به ميزباني سالن 12 هزار نفري آزادي برگزار مي‌شود ايران با ترکيب اوليه سجاد مشايخي، بهنام يخچالي، اوشين ساهاکيان، ارسلان کاظمي و حامد حدادي برابر عراق به ميدان رفت و از همان ابتدا تيم برتر ميدان بود. آسمان خراشهاي بسکتبال ايران در کوارتر اول با دفاع فوق العاده‌اي که داشتند 23 بر 10 به برتري رسيدند.

کوارتر دوم مسابقه نيز براي ايران بود و با درخشش حامد حدادي در زير سبد ايران دفاع و حمله خوبي داشت و در نهايت شاگردان باوئرمان اين کوارتر را 26 بر 13 به سود خود تمام کردند و در نيمه اول 49 بر 23 برنده شدند. با آغاز نيمه دوم تيم ملي ايران به طور کامل صاحب توپ و ميدان شد و اجازه کار به حريفش نداد. اختلاف امتيازي به 30 رسيده بود و سرمربي عراق به شدت از عملکرد بازيکنانش ناراضي بود. در نهايت کوارتر سوم هم 25 بر 12 به سود ايران تمام شد.

در نهايت ملي پوشان با نتيجه 20-16 کوارتر چهارم را با برد پشت سر گذاشتند و در نهايت 94 بر 51 عراق را شکست دادند.

طاهري پس از مخالفت با استعفايش:

اين موضوع به پرونده ژوزه ارتباط نداشت

سرپرست باشگاه پرسپوليس مي‌گويد پس از مخالفت وزير ورزش و جوانان با استعفاي او با قدرت به کارش در باشگاه پرسپوليس ادامه خواهد داد. علي اکبر طاهري درباره استعفايش گفت: واقعا از برخي از اتفاقات ناراحت و خسته بودم. به خاطر اتفاقاتي که رخ داده بود، نامه استعفايم را نوشتم و خدمت وزير ورزش و جوانان تقديم کردم اما وزير با استعفاي من مخالفت کرد. در حال‌ حاضر هم که وزير با استعفايم مخالفت کرده است، با قدرت به کارم در باشگاه پرسپوليس ادامه مي‌دهم و تا زماني که اين وظيفه سنگين بر دوشم است، خدمتگزار هواداران پرسپوليس خواهم بود.

او درباره دليل ناراحتي اش گفت: بر سر مساله سامانه هواداري بارها و بارها با آقاي مهدي تاج و امير عابديني جلسه گذاشتيم و صحبت کرديم و در نهايت هم تاج به ما گفت که شما برويد کارهاي باشگاه تان را پيگيري کنيد زيرا ما خودمان آن را حل خواهيم کرد اما دوستان بازهم تبليغ سامانه خودشان را مي‌کنند و مي‌گويند که اين سامانه، تنها سامانه هواداري فوتبال است. در حالي که اين حرف آنها درست نيست. وي در رابطه با شايعه‌اي مبني بر اين که استعفايش به پرونده مانوئل ژوزه هم مرتبط است، گفت: اصلا چنين مساله‌اي صحت ندارد. استعفاي من هيچ ارتباطي به پرونده مانوئل ژوزه ندارد. دوستان نمي‌گذارند ما راحت کارمان را کنيم.


 خبرنامه  

 خطيبي:

از برخورد هواداران استقلال با صادقيان ناراحتم

سرمربي تيم ماشين‌سازي مي‌گويد تعدادي از بازيکنان اين تيم در ديدار برابر استقلال براي نخستين بار در ورزشگاه بازي مي‌کردند.

رسول خطيبي بعد از تساوي تيمش برابر استقلال گفت: چند بازيکن ما دفعه اول بود در آزادي بازي مي‌کردند و به همين دليل اوايل بازي سردرگم بوديم. ما مي‌دانستيم اگر در بيست دقيقه اول گل نخوريم به راحتي کار را در دست مي‌گيريم. درست است که استقلال چند حمله داشت ولي ما توپ‌هاي خوبي داشتيم و حتي يک توپ به تيرک دروازه استقلال زديم. ما توانستيم در ادامه بازي با تغيير تاکتيک به گل برسيم و شاکله استقلال را به هم بزنيم.

سرمربي ماشين سازي اضافه کرد: ما فوق العاده کار کرديم و آندو در نيمه دوم يک کاپيتان واقعي بود و ميانه زمين را اداره کرد. همه بازيکنان ما عالي بودند و به ماشين سازي تبريک مي‌گويم که بعد از بيست سال در آزادي با دست پر برگشتيم.

وي درباره جدل لفظي‌اش با هواداران استقلال گفت: من واقعا از برخورد هواداران استقلال با صادقيان ناراحت بودم. نبايد اين توهين‌ها را مي‌کردند. منصوريان هم به اين حرف‌ها راضي نبود. اگر بخواهيم بازيکن اخلاق ليگ را انتخاب کنيم، صادقيان در پنج هفته گذشته بازيکن اخلاق است چون نه کارت گرفته و نه مشکلي داشته است. من به عنوان بزرگتر از او تشکر مي‌کنم که هرچه به او گفتم را انجام داده است. از سازمان ليگ مي‌خواهم که از اين بازيکنان بي حاشيه حمايت کند.

تيموريان: در نيمه دوم بهتر از استقلال بوديم

آندرانيک تيموريان کاپيتان تيم فوتبال ماشين سازي پس از تساوي مقابل تيم سابقش اظهار کرد: ابتدا به هواداران خوب استقلال خسته‌نباشيد مي‌گويم که به ورزشگاه آمدند و تيم خودشان را حمايت کردند. از هواداران ماشين‌سازي هم ممنون هستم که مسافتي را پيمودند و به اينجا آمدند تا بازي را ببينند. ما نيمه اول خوب نبوديم و استقلال بازي بهتري را نسبت به ما انجام داد اما نيمه دوم شرايط تغيير کرد و توانستيم بعد از گل وضعيت بهتري داشته باشيم. حتي يک شوت هم پيام صادقيان زد که به تير دروازه برخورد کرد.

او در ادامه افزود: ماشين‌سازي بعد از 20 سال به به ليگ برتر آمده و افتخار آذربايجان محسوب مي‌شود. ما در تيم‌مان جواناني داريم که در ادامه فصل با کسب تجربه شرايط‌شان خيلي بهتر از اين خواهد شد.

او در ادامه درباره اينکه هواداران استقلال او را تشويق کرده‌اند نيز گفت: هواداران به من لطف داشتند. من از آن‌ها تشکر مي‌کنم که آندرانيک تيموريان را تشويق کردند.

جان باختن پدر و مادر بهادر عبدي در سانحه رانندگي

والدين بازيکن تيم فوتبال پيکان در يک سانحه رانندگي جان خود را از دست دادند.

پدر و مادر بهادر عبدي، يکشنبه شب بر اثر سانحه رانندگي جان خود را از دست دادند. بهادر عبدي بازيکن فصل قبل راه‌آهن است که در اين فصل در تيم فوتبال پيکان بازي مي‌کند. او سابقه حضور در تيم پرسپوليس را هم دارد.

مختاري فر: استقلال از داربي مساوي بگيرد برنده است

پيشکسوت باشگاه استقلال با انتقاد از "برخي بازيکنان اين تيم" گفت‌: اگر داربي مساوي شود، براي استقلال برد است.

جعفر مختاري فر درباره وضعيت اين روزهاي استقلال در ليگ برتر اظهار کرد: پس از تعطيلي يک ماهه ليگ، هيچ تغييري در بازي استقلال نسبت به چهار هفته‌ اول نديدم. متاسفانه برخي بازيکنان در حد استقلال نيستند.

او ادامه‌ داد: منصوريان خيلي زحمت مي‌کشد و بازيکنان هم خيلي تلاش مي‌کنند و زحمت مي کشند ولي برخي از آنها در حد و اندازه استقلال نيستند.

مختاري فر درباره ديدار حساس شهرآورد هم گفت‌: با اين روندي که استقلال و پرسپوليس دارند، اگر استقلال در داربي مساوي بگيرد، برنده است.

اين پيشکسوت استقلال همچنين درباره نقش هواداران و پيشکسوتان باشگاه در اين مقطع حساس گفت‌: هواداران، طرفداري کنند و شعارشان را بدهند و تيم را تخريب نکنند. پيشکسوتان هم اجازه بدهند که منصوريان حداقل نصف زمان در استقلال باشد و کار کند و سپس انتقاد کنند.

پيروزي آلکمار با گل جهانبخش

آلکمار در هفته پنجم ليگ يک هلند به مصاف ويلم رفت و توانست با دو گل اين تيم را شکست دهد. گل نخست بازي توسط عليرضا جهابخش در دقيقه 19 وارد دروازه حريف شد.

بازيکن ايراني که در ترکيب اصلي تيمش حضور داشت در دقيقه 46 تعويض شد. در لحظات پاياني بازي گارسيا جانشين جهانبخش توانست براي دومين‌بار دروازه مهمان را باز کند.

آلکمار با کسب سه امتياز بازي با 10 امتياز در جايگاه چهارم جدول قرار گرفت.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته