جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/10/11 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 5455

فصل نقل و انتقالات فرا رسيد
ليست خروجي 9 ميلياردي استقلال و پرسپوليس


صعود نفت به فينال جام حذفي در بازي جنجالي نقش جهان


خبرنامه


خبـــرنامه


 فصل نقل و انتقالات فرا رسيد
 ليست خروجي 9 ميلياردي استقلال و پرسپوليس 

 
با اتمام نيم فصل نخست فوتبال ايران، تکاپوي تيم‌ها براي ترميم نقاط ضعف و قوت‌شان هم آغاز شده است. مذاکرات غير رسمي تيم‌ها براي جذب ستاره‌هاي مورد نظرشان بيش از هر چيزي اهميت پيدا کرده و هيچ تيمي قبل از جذب بازيکن مورد نظر خود علاقه‌اي به آزاد کردن بازيکن ندارد. مهم‌ترين نکته در بين تيم‌هاي ايراني صرف هزينه‌هاي گزاف براي بازيکناني است که بدون داشتن طرح و برنامه در ابتداي فصل اين بازيکنان را جذب مي‌کنند و به نيم فصل نرسيده دو طرف تصميم به پايان همکاري مي‌گيرند.

استقلال و پرسپوليس ليگ شانزدهم نمونه بارز تيم‌هايي هستند که توانستند در فصل نقل و انتقالات چند بازيکن خوب و ارزشمند را به خدمت بگيرند اما شرايط در طول مسابقات براي اين بازيکنان خوب پيش نرفت. تيم منصوريان به دليل تغييرات زياد و درگير بودن با حواشي مختلف، نتوانست آن طور که بايد و شايد نتيجه بگيرد و در نتيجه برخي از بازيکنان تازه وارد اين تيم هم در چنين فضايي محو شدند.

مطمئنا قابليت‌هاي بازيکني مانند بختيار رحماني بر کسي پوشيده نيست اما او که در ليگ پانزدهم جزو بازيکنان شاخص تراکتورسازي بود، به هيچ وجه سايه‌اي از آن بازيکن خلاق در تراکتورسازي هم نبود و يا آرش افشين با وجود مصدوميت بلند مدت در ملوان، به يک‌باره سر از استقلال درآورد. همچنين چند بازيکن هم بدون داشتن سابقه‌اي مشخص، به عضويت استقلال درآمدند اما سطح فني اين بازيکنان پايين‌تر از بازيکنان آکادمي استقلال هم بود.

اما عمده مشکل پرسپوليس از جنس ديگري بود و به دليل وجود بازيکنان با قابليت فني بالا، اين بازيکنان به نيمکت دوخته شدند و کمتر فرصت بازي به آن‌ها رسيد. بيشترين ضعف پرسپوليس در جذب بازيکنان خارجي بود چرا که از بين چهار بازيکن خارجي اين تيم يک بازيکن ديپورت شد، دو بازيکن ديگر در آستانه ديپورت شدن هستند و فقط رادوشوويچ بود که توانست رضايت هواداران را جلب کند.

بازيکناني مانند احمد نوراللهي و اميد عاليشاه که در نيم فصل نخست کمتر ميدان ديده بودند و آنطور که پيش مي‌رفت قرار نبود تا پايان فصل به اندازه بازيکنان اصلي اين تيم بازي کنند، ترک تحصيل کردند و براي سپري کردن دوران سربازي خود اقدام کردند تا در تيم ديگري به ميدان بروند و از طرفي دوران خدمت سربازي خود را هم سپري کرده باشند.

تاکنون و بر اساس اخبار منتشر شده، بختيار رحماني، امين حاج محمدي، آرش افشين، فرشيد باقري و سيد مهدي رحمتي در ليست خروجي آبي پوشان پايتخت قرار گرفته‌اند و به احتمال زياد از جمع اين تيم جدا خواهند شد.

در پرسپوليس نيز تاکنون آنتوني گولج بدون فسخ قرارداد از فهرست اين تيم خارج شده و دو بازيکن اوکرايني هم به احتمال فراوان در نيم فصل دوم پرسپوليس را همراهي نمي‌کنند. همچنين سيد امين آرام طبع هم خواهان جدايي از اين تيم شده و پيش از او هم احمد نوراللهي و اميد عاليشاه از جمع بازيکنان اين تيم کنار رفتند. در واقع بازيکناني که 9 ميليارد براي آوردنشان هزينه شده حالا در ليست خروجي سرخابي‌ها هستند.

بدون شک هر دو تيم با مشکلاتي در انتخاب بازيکنان خود مواجه بوده‌اند و اگر در جذب بازيکنان خود دقت مي‌کردند تاکنون با ضرر مالي فراواني هم مواجه نمي‌شدند.

استقلال

سيد مهدي رحمتي – يک ميليارد و 200 ميليون تومان

بختيار رحماني – يک ميليارد تومان

امين حاج محمدي – يک ميليارد و صد ميليون تومان

فرشيد باقري – 950 ميليون تومان

آرش افشين – 500 ميليون تومان

جمع کل: چهار ميليارد و 750 ميليون تومان

پرسپوليس

الکسي پلي‌يانسکي – 900 ميليون تومان

الکساندر پريميوف – 810 ميليون تومان

آنتوني گولچ – 660 ميليون تومان

احمد نوراللهي – 700 ميليون تومان

اميد عاليشاه – 950 ميليون تومان

امين آرام طبع – 500 ميليون تومان

جمع کل: چهار ميليارد و 520 ميليون تومان


 صعود نفت به فينال جام حذفي در بازي جنجالي نقش جهان 

 
شاگردان علي دايي در ديداري عجيب و پربرخورد، با برتري يک بر صفر بر سپاهان به فينال جام حذفي فوتبال راه يافتند.

در نخستين ديدار نيمه‌نهايي جام حذفي فوتبال ايران نفت تهران در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف سپاهان رفت که در اين ديدار پر برخورد و مهيج، شاگردان علي دايي با يک گل به پيروزي رسيدند تا نخستين فيناليست جام حذفي به اين ترتيب مشخص شود.

تک گل بازي را ايمان مبعلي در دقيقه 45 از روي نقطه پنالتي به ثمر رساند.

گل نفت در آخرين ثانيه‌هاي نيمه نخست به ثمر رسيد و در نيمه دوم در حالي که اين تيم عقب نشسته بود، سپاهاني‌ها بر شدت حمله‌هاي خود افزودند و چندين بار تا آستانه گل تساوي پيش رفتند. در يکي از مهمترين صحنه‌ها، ميلاد فراهاني دروازه‌بان نفت، توپ را از روي خط دور کرد اما بازيکنان سپاهان اعتقاد داشتند توپ از خط عبور کرده است.

در ادامه و در دقيقه 79، توحيد غلامي از نفت با دريافت کارت زرد دوم از بازي اخراج شد تا نفت بازي را 10 نفره ادامه دهد.

در دقيقه 87، داور به سود سپاهان پنالتي گرفت که اين تصميم با اعتراض شديد علي دايي همراه شد و حتي اين مربي از بازيکنانش خواست که زمين را ترک کنند. اعتراض‌هاي دايي چند دقيقه ادامه پيدا کرد تا اين که داور، او را هم اخراج کرد اما دايي از رفتن به سکوها امتناع مي‌کرد تا اين که بعد از چند دقيقه با وساطت محسن خليلي و ساير نيمکت‌نشينان نفت، راضي شد و زمين را ترک کرد.

احسان حاج‌صفي ضربه پنالتي را به بيرون فرستاد تا آه از نهاد عبدالله ويسي و تمام سپاهاني‌ها برآيد.

در دقيقه 95 بازي هم شجاع خليل‌زاده از سپاهان به خاطر ضربه‌اي که به صورت بوعذار زد اخراج شد تا هر دو تيم 10 نفره به بازي ادامه دهند.

علي دايي: پنالتي گل مي‌شد فوتبال را کنار مي‌گذاشتم

سرمربي تيم فوتبال نفت تهران درباره جنجال‌هاي پيش آمده در بازي با سپاهان گفت: از اين که تيمم را 10 نفره کردند ناراحت بودم و تصميم‌هاي داور خيلي سختگيرانه بود.

علي دايي پس از پيروزي تيمش برابر سپاهان درباره اعلام پنالتي‌ به سود تيم اصفهاني و جنجالي که پس از آن رخ داد و تا بيرون کشيدن تيم از زمين پيشرفت، اظهار کرد: سوال من اين است که اگر آن صحنه در زمين سپاهان و روي بازيکن ما رخ مي داد آيا داور پنالتي‌ مي گرفت؟ هزار سال ديگر اين کار را نمي‌کرد.

او ادامه‌ داد: ما 10 نفره شده بوديم و از آن لحظه ناراحت شديم. کارت اول و حتي کارت دومي که به غلامي داد سختگيرانه بود. در بازي قبلي ما در جام حذفي هم برابر استقلال چند بازيکن دو کارته ما را مثل آب خوردن سه کارته کردند.

دايي درباره آنچه قبل از ضربه پنالتي‌ به دروازه‌بان تيمش گفت‌ هم، اظهار کرد: وقتي بيرون مي رفتم گفتم که امکان ندارد آن پنالتي‌ گل شود. به دروازه‌بان هم گفتم که اگر آن توپ گل شود فوتبال را کنار مي گذارم. دنيا هم اگر جمع شود اگر آن بالايي نخواهد نمي‌شود، پس اين قدر تقلا نکنند.

سرمربي تيم فوتبال نفت تهران درباره اين که چرا مي خواست تيم را از زمين بيرون بکشد، گفت‌: من نمي خواستم اين کار را بکنم،‌ بلکه بازيکنان مي خواستند بيرون بيايند.

دايي ‌اضافه کرد: کجاي دنيا داور وسط به خاطر اين که وقت بازي تلف نشود از دروازه‌بان توپ را مي‌گيرد و به نقطه کرنر مي فرستد تا بازيکن کرنر را بزند. وظيفه داور چيز ديگري است. کجاي دنياي چنين مساله‌اي را ديده‌ايد؟ اگر ديده‌ايد به من بگوييد. اين مساله خيلي حساس است.

سرمربي نفت درباره توهين‌هايي که در ورزشگاه به او شد هم گفت‌: کاري به اين مسائل ندارم. تيمم به فينال جام حذفي صعود کرده و ان‌شاء‌الله در فينال هم پيروز مي شويم. تيم ما امروز استحقاق پيروزي را داشت. ما چهار بازيکن اصلي‌مان را امروز در اختيار نداشتيم، اما بازيکنان جايگزين عملکرد خوبي داشتند. فقط بايد خدا بخواهد تا شما پيروز شويد.


 خبرنامه  

 قلعه‌نويي:

زمين فولاد شهر مثل آسفالتي است که چمن دارد

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز با اشاره به بازي تيمش مقابل ذوب آهن در نيمه نهايي جام حذفي، گفت: اين تيم در 50 متر نزديک به دروازه بسيار خطرناک ظاهر مي‌شود و مهدي رجب زاده نيز بازيکني است که نياز به تعريف ندارد و مي‌تواند الگويي براي تمامي بازيکنان باشد.

امير قلعه نويي گفت‌: کيفيت زمين بسيار مهم است و کاش اين بازي به لحاظ نوع بازي دو تيم ذوب آهن و تراکتورسازي و تکنيکي و تاکتيکي بودن اين دو تيم در نقش جهان برگزار مي‌شد. بايد از مديران عامل دو باشگاه اصفهاني يعني ذوب آهن و سپاهان تشکر کنم که به ما اجازه تمرين در زمين‌هاي خودشان را دادند. ذوب آهن تيمي تاکتيکي و تکنيکي است و از سوي ديگر تراکتورسازي هم جايگاهش در جدول رده‌بندي و راهيابي به اين مرحله مشخص مي‌کند که تيمي خوب و عالي است.

او همچنين گفت: اميدوارم که وضعيت چمن فولاد شهر خوب باشد چرا که در بازي قبل همانند اين بود که روي آسفالتي بازي مي کرديم که چمن داشت. به اندازه تعداد تيم‌هاي حاضر در ليگ‌مان زمين چمن با کيفيت نداريم و اين در شان فوتبالي که در آسيا سالاري مي‌کند، نيست. پيش از بازي با گچساران بازديدي از وضعيت کشاورزي و چاه‌هاي نفت اين شهر داشتم که از وضعيت آنها تاسف خوردم چون در کشوري که داراي ثروت‌هاي متعددي است، زندگي مي‌کنيم. همچنين گزارش گور خواب‌ها بسيار تکان دهنده است.

رونالدو پيشنهاد 300 ميليون يورويي چيني‌ها را رد کرد

کريستيانو رونالدو چندي پيش قرارداد خود را با رئال مادريد تمديد کرد تا به حضور در اين تيم اسپانيايي تداوم ببخشد. در اين بين در حالي که تيم هاي چيني پيشنهادات زيادي به ستارگان جهان دادند، خورخه مندس مديربرنامه هاي رونالدو اعلام کرد اين بازيکن پيشنهاد 300 ميليون يورويي از ليگ چين را رد کرده است.

رونالدو مي توانست با حضور در چين سالي 100 ميليون يورو درآمد داشته باشد ولي ترجيح داده است تا فوتبال خود را در بالاترين سطح در اسپانيا ادامه دهد.

خورخه مندس درباره اين موضوع گفت: يک باشگاهي چيني پيشنهاد 300 ميليون يورويي به رونالدو داد که هر سال بيش از 100 ميليون يورو به اين بازيکن مي رسيد ولي پول همه چيز نيست و رئال مادريد مثل خانه او محسوب مي شود و به همين خاطر ترجيح داده است تا در رئال بماند.

کريستيانو رونالدو که چهارمين توپ طلاي خود را در سال 2016 دريافت کرد قرارداد خود را تا سال 2021 تمديد کرده است تا به حضور در رئال ادامه دهد.

تيم هاي چيني با هزينه هاي سرسام آور توانسته‌اند در سالهاي اخير بازيکنان زيادي را جذب کنند که آخرين آنها کارلوس توس بود که به شانگهاي پيوست تا بيشترين دريافتي را بين فوتباليست هاي جهان داشته باشد. همچنين هفته قبل نيز اسکار با 60 ميليون يورو به ليگ چين رفت تا ستاره ديگري در اين ليگ حضور داشته باشد.

ذوب آهن – تراکتور؛ کدام فيناليست مي شوند؟

در چارچوب مرحله نيمه‌نهايي رقابت‌هاي جام حذفي فوتبال ايران ظهر امروز و از ساعت 14:30 دو تيم ذوب‌آهن و تراکتورسازي به مصاف يکديگر مي‌روند. دو تيم اين روزها در ليگ برتر فوتبال ايران هم روزهاي خوبي را پشت سر مي‌گذارند و با ارائه فوتبال تهاجمي و جذاب، از تيم‌هاي با ثبات و موفق فصل جاري محسوب مي‌شوند.

ديدار ذوب‌آهن و تراکتورسازي در چارچوب جام حذفي از آن جهت جذاب است که هر دو تيم به لحاظ فني در شرايط بسيار خوبي به سر مي‌برند و مي‌توان انتظار يک بازي جذاب را از آنها داشت.

تيم فوتبال تراکتورسازي با هدايت قلعه‌نويي اميدوار است با پيروزي در اين بازي به فينال راه يابد و در عين مدعي بودن در ليگ برتر، به جام حذفي هم نگاهي دارد تا شايد بتواند دوگانه جام حذفي و ليگ برتر را با هم بدست آورد. از آن سوي شاگردان حسيني در وضعيت فني خوبي به سر مي‌برند و بدشان نمي‌آيد از عنوان قهرماني خود در جام حذفي که سال گذشته برابر استقلال بدست آوردند، دفاع کنند.

ديدار ذوب‌آهن و تراکتورسازي قطعا به لحاظ فني تماشايي خواهد بود، هرچند که تراکتورسازي بدون ادينيو و سروش رفيعي در اين ميدان بازي خواهد کرد.

شادگان رئيس کميسيون پزشکي اتحاديه جهاني کشتي شد

پس از تصميمات اخير اتحاديه جهاني کشتي روساي کميسيون‌هاي اين اتحاديه مشخص شدند که يک ايراني به عنوان رييس کميسيون پزشکي انتخاب شد. اتحاديه جهاني کشتي داراي 15 کميسيون است که با تصميم هيات رييسه اتحاديه جهاني کشتي، دکتر بابک شادگان که تابعيت ايراني و کانادايي دارد، همانند دوره‌هاي قبل به عنوان رييس کميسيون پزشکي و مبارزه با دوپينگ برگزيده شد.شادگان که چندين دوره مسئول پزشکي رقابت‌هاي کشتي در بازي‌هاي المپيک نيز بوده است، پس از اتفاقات فينال وزن 74 کيلوگرم المپيک بين حسن يزداني و رقيب روس، پيشنهاد تعيين زمان براي درمان خونريزي را نيز مطرح ساخت که در نهايت درمان چهار ‌دقيقه اي براي اين مساله مورد تاييد اتحاديه جهاني کشتي قرار گرفت و از سال 2017 به اجرا گذاشته خواهد شد.

ايبراهيموويچ:

کريستيانو مصنوعي است اما رونالدوي برزيلي اصل بود

زلاتان ايبراهيموويچ که پنجاه گل در سال 2016 به ثمر رساند معتقد است که رونالدوي برزيلي از کريستيانو رونالدو بهتر بود، چرا که مهارت او ذاتي بود ولي رونالدو به خاطر تمرينات زياد توانسته است به اين سطح برسد.ايبراهيموويچ در مورد اين موضوع گفت‌: من فکر مي‌کنم رونالدو نازاريو بهترين مهاجم جهان بود، او مصداق بارز يک مهاجم سطح اول و کلاسيک است. هر کاري که در فوتبال مي‌کرد همه تعجب مي‌کردند. نوع دويدن و دريبل زدن او فوق‌العاده‌ بود. او مي‌توانست الگوي کاملي براي فوتباليست‌ها باشد. در واقع رونالدو با چنين استعدادي به دنيا آمد و مهارتش ذاتي بود. من براي کريستيانو رونالدو نيز احترام زيادي قائل هستم ولي معتقدم چيزي که الان از رونالدو مي‌بينيم محصول تمرينات زياد است. او توانسته با تمرين و مسئوليت پذيري و برنامه منظم خودش را به سطح اول برساند.

رونالدو نازاريو در 68 بازي ملي به همراه برزيل توانست 62 گل به ثمر برساند که عملکرد جالب توجهي براي او محسوب مي‌شود.


 خبـــرنامه 

 ترديد استقلال براي حفظ بختيار رحماني

طي چند روز گذشته نام بختيار رحماني هم در بين نام‌هاي فهرست فروش استقلال مطرح شد و حتي کانال تلگرام باشگاه فولاد در مطلبي احساسي عنوان کرد که بختيار رحماني در حال پيوستن به اين تيم است اما پاسخ منفي باشگاه نفت تهران به استقلالي‌ها براي پيوستن ايمان مبعلي به اين تيم مسئولان باشگاه استقلال را دچار ترديد کرده است.

ظاهراً استقلالي‌ها وقتي از جذب مبعلي تا حدودي نااميد شدند به فکر حفظ بختيار رحماني افتاده و خواستار ادامه همکاري اين بازيکن با استقلال هستند.

در فهرست عليرضا منصوريان براي نيم‌فصل دوم سجاد شهباززاده، ايمان مبعلي،‌ رحيم زهيوي و پژمان منتظري مطرح شدند که مدافع الاهلي قطر به خاطر قراردادي که با باشگاهش دارد از سرمربي استقلال عذرخواهي کرد.

آزمون در فهرست برترين گلزنان سال 2016 جهان

مهاجم تيم ملي فوتبال کشورمان در جمع برترين گلزنان جهان در سال 2016 قرار گرفت.

فدراسيون جهاني تاريخ و آمار فوتبال (IFFHS)، رده‌بندي برترين گلزنان جهان در رده ملي و باشگاهي (به صورت ترکيبي در رقابت‌هاي ملي و رقابت‌هاي باشگاهي قاره‌اي) در سال 2016 را اعلام کرد که بر اين اساس کريستيانو رونالدوي پرتغالي که برنده جايزه توپ طلاي امسال هم شد با 24 گل در صدر ايستاد.

همچنين سردار آزمون، مهاجم تيم ملي فوتبال کشورمان که عضو تيم روستوف روسيه است، در اين ليست با 10 گل‌زده بالاتر از توماس مولر و اوباميانگ ايستاد.

رده‌بندي برترين گلزنان سال 2016 جهان: 1- کريستيانو رونالدو 24 گل 2- ليونل مسي 21 گل 3- ادينسون کاواني 16 گل

4- حمادي احمد از عراق 16 گل 5- روبرت لواندوفسکي 15 گل 6- آنتوان گريزمان 14 گل 7- کارلوس آدريانو دي‌سوزا کروز 13 گل 8- گابريل فرناندو دي‌خسوس 12 گل 9- جاناتان بولينگي از کنگو12 گل 10- آرتيس آدوريس 12 گل ... 18- سردار آزمون (ايران: 8 گل) + (روستوف: 2 گل) = 10 گل 19- توماس مولر 10 گل 20- پي‌ير امريک اوباميانگ 10 گل

افتخاري:

کساني که روزي در استقلال درآمد داشتند حاشيه ايجاد مي‌کنند

سيدرضا افتخاري مديرعامل باشگاه استقلال در مورد اختلاف مهدي رحمتي و عليرضا منصوريان گفت: سيدمهدي رحمتي مانند روزهاي قبل در تمرينات شرکت مي کند، اما اين سرمربي تيم است که بايد در رابطه با او تصميم‌گيري کرده و نظر نهايي‌اش را اعلام کند.خود رحمتي متوجه شده که اشتباهاتي داشته است. اشتباهات او فني نبوده و بيشتر رفتاري بوده است. اين موضوع را بارها منصوريان به رحمتي گفته است. فکر کنم رحمتي چاره‌اي ندارد که با سرمربي تيم مذاکره کرده و مشکلات را حل کند تا در استقلال بماند. منصوريان هنوز در مورد ماندن رحمتي جواب قطعي نداده است.

سرمربي استقلال در بازي با سپاهان از او استفاده نکرد و دلايل آن را همه مي‌دانند. در چند روز آينده منصوريان در رابطه با او تصميم نهايي را مي‌گيرد.

او همچنين در مورد حواشي اين باشگاه گفت: همه تيم‌هاي بزرگ شکست مي‌خورند. آيا بارسلونا، رئال مادريد، منچستر يونايتد و آرسنال شکست نمي‌خورند؟ مگر پرسپوليس در ليگ شکست نخورد و از رقابت‌هاي جام حذفي، حذف نشد؟ پس چرا حاشيه‌ها سمت استقلال مي‌آيد و سمت پرسپوليس نمي‌رود؟ همان کساني که دور و بر استقلال بوده و زماني در اين باشگاه درآمد داشتند، اکنون دست‌شان کوتاه است و در استقلال حواشي ايجاد کرده و ديگران را عليه سرمربي و مديرعامل تحريک مي‌کنند.

خارجي‌ها، بهترين بسکتباليست‌هاي هفته دهم

در هفته دهم ليگ برتر بسکتبال بازيکنان خارجي تيم‌ها بهترين آمار را داشتند. در آغاز نيم‌فصل دوم ليگ داکوان دين بسکتباليست شيميدر تهران و سيان ويليامز بازيکن موثر شهرداري تبريز توانستند عملکرد خوبي از خود به نمايش بگذارند و بهترين باشند.

آمار بهترين‌هاي اين هفته به شرح زير است:

امتياز: داکوان دين از شيميدر تهران با 31 امتياز

تاثيرگذاري: سيان ويليامز از شهرداري تبريز با تاثيرگذاري 39

ريباند: سيان ويليامز از شهرداري تبريز با 15 ريباند

پاس منجربه گل: امير اميني از شيميدر تهران و جرالد رابيسنون از پتروشيمي با 5 اقدام

توپ‌ربايي: جوزف جونز از دانشگاه‌آزاد با 6 قادام

بلاک‌شات: سيان ويليامز از شهرداري تبريز با 7 اقدام

دبل دبل: سيان ويليامز از شهرداري تبريز با 15 ريباند و 23 امتياز

قهرماني نيما عالميان در تور پينگ پنگ اراک

در مرحله فينال تور تنيس روي ميز اراک، نيما عالميان و سجاد حسيني با هم به رقابت پرداختند که عالميان توانست بازي را به سود خود به پايان برساند.

عالميان با نتيجه چهار بر صفر حسيني را مغلوب کرد و قهرمان شد. امير رضا عباسي و افشين نوروزي نيز مقام سوم مشترک را ه دست اوردند.

نوشاد عالميان عايب بزرگ اين مسابقات بود.

غيبت طارمي در تمرين پرسپوليس

در تمرين ديروز تيم پرسپوليس 17 بازيکن حضور داشتند و مهدي طارمي غيبت داشت.

سرخپوشان تمرين روز جمعه را در زمين شماره دو ورزشگاه آزادي برگزار کردند که تمرين قرمزپوشان بدليل نامساعد بودن وضعيت چمن زمين تمرين تنها به کارهاي بدنسازي اختصاص يافت.

محمد انصاري و مهدي طارمي از جمع بازيکنان و مارکو از کادر فني با هماهنگي قبلي، از غايبان تمرين بودند.

شرايط جوي و بارندگي‌هاي شديد روزهاي قبل، باعث لغزندگي زمين چمن شماره دو ورزشگاه آزادي شده بود و برانکو هم به همين دليل کارهاي بدون توپ و دوهاي سرعتي و بدنسازي را در دستور کار بازيکنان قرار داد که زير نظر چوک انجام شد.


 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته