جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/10/30 - روزنامه سراسري صبح ايران (پنجشنبه) نسخه شماره 5471

فولاد 0 - پرسپوليس 3
سرخ ها اوج گرفتند

برگزاري نشست خبري داورزني
گزينه بلغاري تيم ملي واليبال به ايران مي آيد


خبـــرنامه


خبرنامه


 فولاد 0 - پرسپوليس 3
 سرخ ها اوج گرفتند 

 در ادامه ديدارهاي هفته هفدهم ليگ برتر فوتبال، در اهواز، فولاد به مصاف پرسپوليس رفت.

قرار بود سوت آغاز بازي رأس ساعت 15 زده شود اما به دليل مشکلاتي که هنگام ورود تماشاگران به ورزشگاه ايجاد شد، اين ديدار با حدود نيم‌ساعت تاخير آغاز شد. نيمه نخست اين بازي با نتيجه 2 بر صفر به سود پرسپوليس به پايان رسيد. گل‌هاي اين نيمه را مهدي طارمي در دقيقه 2 و وحيد اميري در دقيقه 12 به ثمر رساندند. در نيمه دوم هم علي علي‌پور در دقيقه 48 گل سوم پرسپوليس را به ثمر رساند.

نيمه نخست

فولاد صفر – پرسپوليس يک؛

دقيقه 2 بازي، مهدي طارمي نخستين گل بازي را به ثمر رساند. وحيد اميري توپ را از روي خط طولي پرتاب کرد تا طارمي با پشت سرش توپ را به تور دروازه فولاد بچسباند.

يک دقيقه بعد، ساسان انصاري نزديک بود گل تساوي را به ثمر برساند اما توپ از بالاي دروازه به بيرون رفت.

دقيقه 10، طالب‌لو هنگام آغاز بازي اشتباه کرد و توپ را به طارمي داد ولي خودش به سرعت اشتباهش را جبران و توپ را دور کرد.

فولاد صفر – پرسپوليس 2؛

دقيقه 12، محسن مسلمان توپي را به روي دروازه فولاد ارسال کرد و وحيد اميري با ضربه سر گل دوم تيمش را به ثمر رساند. خروج اشتباه طالب‌لو هم در اين گل موثر بود.

دقيقه 20، ساسان انصاري پشت محوطه جريمه تنها با يک مدافع پرسپوليس روبه‌رو بود اما توپ را به همان يک نفر کوبيد تا در اختيار بيرانوند قرار بگيرد.

دقيقه 30، فولادي‌ها در شلوغي داخل محوطه جريمه پرسپوليس مي‌توانستند به گل برسند اما مدافعان تيم مهمان هوشيارانه توپ را دور کردند. دقيقه 31، طارمي داخل محوطه جريمه ضربه قيچي برگردان زيبايي زد که توپ به ديرک دروازه برخورد کرد تا آه از نهاد پرسپوليسي‌ها بلند شود.

نيمه دوم

دقيقه 47، محسن مسلمان پا به توپ وارد محوطه جريمه شد و اقدام به شوت‌زني کرد اما طالب‌لو خيلي خوب توپ را دفع کرد.

فولاد صفر – پرسپوليس 3؛

دقيقه 48، وحيد اميري از سمت راست زمين فولاد نفوذ کرد و توپ را به روي دروازه فرستاد. مهدي طارمي بالاتر از همه با ضربه سر توپ را به علي علي‌پور رساند تا او دروازه خالي فولاد را باز کند.

دقيقه 57، طارمي جلوي دروازه سرنگون شد و معتقد بود خطاي پنالتي صورت گرفته اما داور اعتقادي به خطا نداشت و بازي را ادامه داد.

دقيقه 61، ساسان انصاري در يک قدمي دروازه پرسپوليس شوتي محکم و زميني را روانه دروازه کرد اما بيرانوند به خوبي توپ را دور کرد.

دقيقه 66، سروش رفيعي يک‌تنه سه مدافع فولاد را سردرگم کرد و به سمت دروازه شوت زد اما توپ از بالاي دروازه بيرون رفت.

دقيقه 69، مسلمان شوت محکمي به سمت دروازه فولاد زد که طالب‌لو به سختي و در دو مرحله توپ را مهار کرد. دقيقه 70، پرسپوليس گل ديگري به ثمر رساند اما قبل از آن داور به نشانه آفسايد در سوتش دميده بود.

دقيقه 83، فولاد در گوشه زمين پرسپوليس صاحب ضربه ايستگاهي شد اما از اين فرصت بهره‌اي نبرد.

ترکيب پرسپوليس: عليرضا بيرانوند، سيدجلال حسيني، محمد انصاري، حسين ماهيني، صادق محرمي، کمال کاميابي نيا، محسن مسلمان (90 حميد طاهرخاني)، علي عليپور، سروش رفيعي (72 سامان نريمان‌جهان)، وحيد اميري و مهدي طارمي (88 ولاديمير پريموف).

ترکيب فولاد: وحيد طالب‌لو،‌ سروش سعيدي، ايوب والي، عبدالله کرمي، سينا مريدي، حميد بوحمدان، احمد عبدالله‌زاده (52 ارنست ان‌فور)، ماتياس چاگو (45 محمود مطلق‌زاده)، عبدالله ناصري (70، بهرام رشيد فرخي)، اسماعيل شريفات و ساسان انصاري.

تايج ساير ديدارهاي امروز:

سپاهان 2 - نفت تهران 1

سايپا 0 - ذوب آهن 0

سياه جامگان 1- پديده 1

گسترش فولاد 2 - ماشين سازي 1


 برگزاري نشست خبري داورزني
 گزينه بلغاري تيم ملي واليبال به ايران مي آيد 

 
نشست خبري محمدرضا داورزني رئيس فدراسيون واليبال در مورد مسائل روز تيم ملي و انتخاب سرمربي صبح امروز در هتل آکادمي فوتبال برگزار شد.داورزني در ابتداي اين نشست اظهار داشت: سال 2017 سالي پربرنامه براي واليبال ايران است و ما بايد در همه رويدادهاي آسيايي و جهاني شرکت کنيم. هدف ما حفظ و ارتقاء جايگاه خود در سطح جهان و در نهايت قرار گرفتن در بين 4 تيم برتر المپيک است.

وي ادامه داد: ما براي انتخاب سرمربي تيم ملي به سراغ 10 مربي برتر باشگاهي و ملي جهان رفتيم و براي ما مهم بود که هردو طرف نسبت به کارکردن با يکديگر تمايل داشته باشند و از طرفي تيم ملي ايران نيز براي سرمربي خارجي جذاب باشد. البته در اين بين تعدادي از مربيان نيز براي حضور در ايران ابراز تمايل کردند ولي مربي مورد نظر ما مي‌بايست با اهدافمان متناسب مي‌بود، مذاکرات ما فقط براي عقد قرارداد صورت نگرفت بلکه امکان حضور اين مربيان به همراه خانواده خود در ايران نيز براي ما اهميت داشت.

رئيس فدراسيون واليبال گفت: ما از روز 14 شهريور مذاکرات خود را با رزنده و مک کاچن شروع کرديم و در وهله اول جوياي اين موضوع شديم که آيا آنها تمايلي به کار کردن در آسيا و ايران دارند يا خير.رزنده بعد از 12 روز ضمن تشکر از ما عذرخواهي کرد و گفت نمي‌تواند به ايران بيايد. گلن هاگ سرمربي پيشين تيم ملي کانادا نيز گفت که روي تيم باشگاهي خود در ازمير تمرکز کرده و با تيم ملي هيچ کشوري نمي‌خواهد همکاري کند. مارسلو مندس نيز تا سال 2019 با تيم باشگاهي خود در برزيل قرارداد داشت و از اين لحاظ با شرايط ما جور درنمي‌آمد.

داورزني تصريح کرد: گزينه بعدي ما آناستازي بود، ما بعد از 40 روز مذاکره با او که شامل حتي پرداخت مالياتش در ايتاليا بود به اين نتيجه رسيديم که او به دلايل شخصي تمايل دارد در گدانسک بماند و روي تيم باشگاهي اين شهر تمرکز کند. ما حتي حاضر شديم در مورد دستياران و شرايط مالي او با آناستازي مذاکره کنيم ولي در نهايت از ليست ما خارج شد.

وي در ادامه گفت: رادوستين استويچف گزينه اصلي ما بود که او هم به ما پيغام داد تمايلي براي خروج از اروپا و ايتاليا ندارد. من از او خواستم مذاکرات را ادامه دهيم و او مجاب شد پس از مشورت با چند نفر جواب ما را بدهد. او ارزيابي مفصلي از تيم ملي بعمل آورد و در نهايت به اين نتيجه رسيد که به همراه تيم ملي ايران نمي‌تواند در جمع 4 تيم برتر المپيک 2020 قرار بگيرد و به ما پاسخ منفي داد. جواب او براي من قابل قبول نبود و به او گفتم که هنوز از پتانسيل کامل واليبال ما اطلاع ندارد. در نهايت من روز چهارم ژانويه به بلغارستان رفتم و دو جلسه سه ساعت و نيمه با او برگزار کردم. ما در مورد روند 10 ساله گذشته تيم ملي واليبال به او توضيحاتي دادم و در نهايت قرار شد روز يکشنبه هفته آينده به مدت 5 روز براي ادامه مذاکرات و مشاهده ليگ واليبال ايران به تهران بيايد.

رئيس فدراسيون واليبال تصريح کرد: ما توانستيم يک مربي را که به ايران فکر نمي‌کرد مجاب کنيم به تهران بيايد و اميدواريم با او به توافق نهايي برسيم البته در کنار او ايگور کولاکوويچ نيز حضور دارد که قرار است دو هفته آينده پذيراي او در تهران باشيم. آندره آ جياني نيز يکي از مربيان مورد نظر ما بود که هنوز از او برنامه خاصي دريافت نکرده‌ايم او به تازگي از تيم ورونا اخراج شده و سابقه مربيگري در تيم ملي اسلووني را دارد. در مجموع اميدواريم تا دو هفته آينده با مربي مورد نظر خود به توافق برسيم. مسائل مالي فعلا مطرح نيست و هدف ما استفاده از ظرفيت آنها و همچنين قرار گرفتن مربيان ايراني در کنار اين مربيان خارجي است.

داورزني در پاسخ به شايعاتي که در مورد تعاملات اقتصادي پسرش با سعيد معروف کاپيتان تيم ملي واليبال گفته مي‌شود، توضيح داد: من هيچ اعتباري براي خبرنگاري که پولش را از اشخاص بيگانه مي‌گيرد، قائل نيستم. مسائل اقتصادي پسرم هيچگونه ارتباطي به من و فدراسيون واليبال ندارد. آنها تعدادي جوان هستند که با مشارکت يکديگر مشغول کار شدند و دليل نمي‌شود که با سعيد معروف در ارتباط باشند. خوشبختانه دستگاه‌هاي نظارتي حضور قدرتمندي در اين موارد دارند و شما مي‌توانيد حتي به رستوران پسرم برويد قهوه بخوريد و همه چيز را بررسي کنيد. وي به مشکلات بوجود آمده در ليگ نيز اشاره کرد و گفت: تيم‌هايي مثل اروميه، گنبد و ورامين با مشکلات اقتصادي مواجه هستند و طبق قانون بايد از ليگ حذف مي‌شدند ولي هدف ما تعيين تکليف تيم‌هاي بدهکار است. علاوه براين منطقي نبود تيم هاي پرطرفداري مثل اروميه، گنبد و ورامين را از ليگ حذف کنيم. تيم‌هاي تهراني تنها 300 يا 400 طرفدار دارند.


 خبـــرنامه 

 يحيي توره پيشنهاد نجومي چيني‌ها را رد کرد

پيشنهادهاي نجومي باشگاه هاي چيني به بازيکنان بزرگ فوتبال اروپا ادامه دارد. با اين حال بازيکناني هستند که رقم‌هاي بالا آنها را وسوسه نمي‌کند. يحيي توره يکي از اين بازيکنان است.

قرارداد توره با منچسترسيتي تابستان سال جاري به پايان مي‌رسد. با وجود اينکه اين بازيکن با تجربه و ساحل عاجي به سال‌هاي پاياني فوتبال خود نزديک مي شود اما وسوسه نشد و پيشنهاد نجومي باشگاه چيني را رد کرد.

شبکه تلويزيوني BBC تاکيد کرد توره با پيشنهاد بسيار خوب باشگاه چيني در زمستان مواجه شد اما ترجيح داد در منچسترسيتي باقي بماند و فيروزه‌اي‌پوشان را ترک نکند.

اين بازيکن 33 ساله در ابتداي فصل به خاطر اظهارات جنجالي مدير برنامه هايش مورد غضب گوارديولا قرار گرفت اما چند هفته‌اي است که به ترکيب اصلي سيتي برگشته و عملکرد خوبي هم از خود نشان داده است.

بختيار رحماني به فولاد بازگشت

بختيار رحماني پس از جدايي از استقلال تهران، در نيم فصل دوم ليگ برتر براي فولاد خوزستان به ميدان خواهد رفت.

رحماني که در نيم فصل اول حضوري ناموفق در استقلال تهران داشت، پس از دريافت رضايت‌نامه و فسخ قرارداد با اين باشگاه، با حضور در باشگاه فولاد خوزستان با مسئولان اين تيم به توافق رسيد و قرارداد همکاري امضا کرد.

بر اين اساس، بختيار رحماني که در گذشته نيز براي فولاد توپ زده بود، براي بار ديگر پيراهن تيم سابقش را به تن خواهد کرد.

نامجومطلق:

استقلال بدجوري قافيه را باخت

مجيد نامجومطلق پيشکسوت استقلال در مورد شکست استقلال مقابل همنام خوزستاني‌اش اظهار داشت: متأسفانه بازي خوبي را از استقلال شاهد نبوديم، اما نبايد فراموش کرد که استقلال در اين بازي اميد ابراهيمي و جابر انصاري را در اختيار نداشت و اين مسئله نيز در شکست اين تيم تأثيرگذار بود. در کنار غيبت اين دو بازيکن استراتژي تيم استقلال، استراتژي خوبي نبود و بازي خوبي را به نمايش نگذاشت.وي ادامه داد: وقتي استقلال خوزستان چهار مهاجم سرعتي در ترکيب خود داشت، بايد مربيان استقلال ارتباط خط هافبک و مهاجم اين تيم را قطع مي‌کردند. استقلال خوزستان در خط حمله بسيار خطرناک بود و فوتبال خود را به تيم استقلال ديکته مي‌کرد.

پيشکسوت باشگاه همچنين استقلال تصريح کرد: استقلال تهران در مصاف با استقلال خوزستان به هيچ عنوان تيم منسجمي نبود و به خصوص در خط هافبک مشکلات عديده‌اي را داشت. حضور وريا غفوري در خط هافبک اشتباه بزرگي بود، چرا که اين بازيکن اصلاً بازدهي خوبي نداشت. غفوري نه در کار طراحي حملات و نه کمک به خط دفاعي، به هيچ عنوان موفق نبود. استقلال در روزي که با پيروزي مي‌توانست به صدر جدول نزديک شود قافيه را بدجوري باخت.

شکايت از باشگاه صبا و فدراسيون هندبال ايران براي 4 هزار دلار

"فراس احمد" بازيکن هندبال صباي قم با باشگاه هندبال صباي قم که با مبلغ 9000هزار دلار قرار داد بسته بود، بدون دريافت تمام مبلغ قرارداد به کشورش بازگشت. او از کل مبلغ قراردادش تنها پنج هزار دلار را دريافت کرد و باشگاه صبا براي پرداخت مابقي آن مهلت يک ماهه خواسته، اما اکنون با گذشت بيش از دو سال هنوز به حقوق خود نرسيده است. فراس احمد در گفت‌وگو با ايسنا در مورد اين موضوع اظهار کرد: من حدود دو سال گذشته با باشگاه صباي قم قرارداد 9000 دلاري بستم، در آن زمان آقاي طباطبايي رييس هيات هندبال قم شاهد ماجرا بود. آن‌ها تنها 5 هزار دلار را پرداخت کردند و چهار هزار دلار آن باقي ماند. به من گفته شد ظرف يک ماه آينده اين پول پرداخت خواهد شد اما اين اتفاق نيافتاد.

وي با بيان اينکه به فدراسيون هندبال ايران نامه زده است، گفت: من به فدراسيون هندبال ايران نامه‌اي زدم که دوستم "شاکربن يحيي ده شيخي" وکيل من است و کارهاي من را پيگيري مي‌کند تا حقم را دريافت کنم. اما اين فدراسيون کمکي به من نکرد.

اين بازيکن سوري مي گويد که فدراسيون هندبال ايران حقش را از باشگاه صباي قم نگرفته است و او دنبال شکايت از فدراسيون آسيا است. در اين باره بيان کرد: من از فدراسيون هندبال ايران شکايت خواهم کرد. فدراسيون هندبال ايران حق مرا از باشگاه نگرفت و من مي‌خواهم به اتحاديه آسيايي شکايت کنم.

انتظار 16 ماهه کشتي‌گيران همدان براي گرفتن مطالباتشان

آزادکاران مطرح ايران که در ميان آنها کشتي‌گيراني نظير مصطفي حسين‌خاني، پيمان بياباني و ... ديده مي‌شود، مهرماه سال گذشته در جريان رقابت‌هاي ليگ برتر کشتي براي تيم شوراي شهر همدان به روي تشک رفتند اما با وجود گذشت 16 ماه هنوز اين کشتي‌گيران نتوانسته‌اند مبلغ قرارداد خود را از هيات کشتي استان همدان به عنوان طرف قرارداد با آنها دريافت کنند.

جلال صابريون رييس سابق هيات کشتي استان همدان درباره سرانجام پرداخت مطالبات اين کشتي‌گيران عليرغم اينکه به آنها پيش از رقابت‌هاي ليگ چک داده شده است، اظهار کرد: پيش از حضور نماينده همدان در رقابت‌هاي ليگ، استانداري مبلغ 700 ميليون تومان براي پشتيباني از اين تيم در نظر گرفت و دستور داد سندهاي مربوط به اين موضوع توسط شهرداري و شوراي شهر همدان تهيه شود تا بتواند اين پول را در اختيار آنها قرار دهد اما متاسفانه مسئولان شوراي شهر و شهرداري همدان به دليل اختلافاتي که با هم داشتند دائما اين کار را به وقفه انداختند تا اينکه استانداري وقتي ديد جديتي در اين موضوع وجود ندارد آن بودجه را صرف موارد ضروري استان کرد.

سيچلو در ايران مي‌ماند

خوآن سيچلو، مربي آرژانتيني تيم ملي واليبال ايران به همکاري خود با تيم ملي ادامه مي‌دهد.

سيچلو در صورت موافقت سرمربي تيم ملي واليبال دستيار او مي‌شود و در غير اين‌صورت او سرمربي تيم‌هاي پايه مي‌شود.

در حال حاضر او وظيفه آناليز بازيکنان را بر عهده دارد.


 خبرنامه  

 جابر انصاري در آستانه خروج از استقلال

جابر انصاري هافبک استقلال به دليل اين که در فصل جاري کمتر از نيمي از قرارداد خود را دريافت کرده در تماسي با مديران استقلال خواهان جدايي از اين تيم شد. او مي‌تواند يک طرفه قرارداد خود را با استقلال فسخ کند و به شدت به دنبال جدايي از استقلال است.

او به دليل مصدوميت در دو بازي قبلي استقلال حاضر نبود و در تمرين چهارشنبه اين تيم هم شرکت نکرد.

جدايي جابر انصاري از استقلال جدي است و اگر مديران استقلال نتوانند پولي به اين بازيکن پرداخت کنند، احتمالا او از اين تيم جدا مي شود.

ورزشگاه السد ميزبان ديدار حساس ايران و قطر

تيم‌ ‌ملي فوتبال ايران در آغاز ديدار برگشت انتخابي جام جهاني 2018 روسيه بايد به مصاف قطر برود. کنفدراسيون فوتبال آسيا ساعت و ورزشگاه اين ديدار را که به ميزباني قطر برگزار خواهد شد اعلام کرد.

بر اساس اعلام AFC اين ديدار 25 مارس (سوم فروردين) در ورزشگاه جاسم بن حمد ورزشگاه خانگي السد برگزار خواهد شد و ساعت آن 6 به وقت محلي خواهد بود.

جدال رفت دو تيم با پيروزي دو بر صفر به سود ايران به پايان رسيد و قطري‌ها به دنبال انتقام در ديدار برگشت هستند.

اين ديدار درحالي برگزار مي شود که ايران با 11 امتياز در صدر جدول رده‌بندي جاي دارد و قطر با چهار امتياز در رده پنجم است.

قطري‌ها به تازگي در ديدار دوستانه برابر مولداوي به تساوي يک بر يک رسيدند و قرار است که به زودي ديدار دوستانه‌اي را با تيمي که هم سطح با ايران باشد برگزار کنند.

منصوريان:

قرارداد جپاروف ترکمنچاي نيست

سرمربي استقلال مي‌گويد تيمش مي‌توانست به راحتي استقلال خوزستان را شکست دهد.

عليرضا منصوريان بعد از شکست تيمش برابر استقلال خوزستان با نتيجه دو بر يک، درباره اين بازي گفت: به نظرم مي‌شد خيلي راحت برنده بازي باشيم. چهار بار هم حريف به هجده قدم ما نرسيد. اشتباه فردي باعث شد ما شکست بخوريم. اواخر بازي شانس مساوي کردن هم داشتيم. هيچ توجيهي براي اشتباه در نقطه دفاعي تيم وجود ندارد. متاسفانه ما مدلي را بازي کرديم که مورد علاقه استقلال خوزستان بود. من اين اشتباه را مي‌توانم از حسيني در بازي با گسترش فولاد بپذيرم چون جوان است ولي اين اشتباه را از بازيکن بزرگتر تيمم نمي‌پذيرم. شانسي به حريف داديم و دوبار تنبيه شديم.

سرمربي استقلال در پاسخ به اين سوال که آيا امکان دارد رحمتي، آندو و جپارف به ترکيب استقلال اضافه شوند، اظهار کرد: مهدي رحمتي همين الان هم داخل تيم ماست و تشخيص کادر فني اين بود حسيني امروز بازي کند. آنقدر درگيري در فضاي باشگاه ما در بحث اسپانسري زياد است، بايد فکر اساسي شود. اگر به اين فکر نشود شايد جذب جپارف سخت شود. آندو هم در صورت توافق مالي به جمع ما اضافه مي‌شود. ما بايد به يک بالانس ميان با تجربه و جوان‌ها دست پيدا کنيم.

وي درباره شايعه مصدوميت جپارف گفت: واقعا هر روز با شايعات عجيب روبه‌رو هستيم. اگر مي‌شد کل فضاي مجازي را پاک مي‌کردم. اخيرا هم ديدم جايي زده که قرارداد جپارف را ترکمنچاي خطاب کرده‌اند و اين عجيب است چون او بازيکن بسيار خوب و در سطح بالايي در آسيا است. متاسفانه اين فضاها جالب نيست.

جواب رد نيروي هوايي عراق به پرسپوليس

سعد ناطق بازيکن نيروي هوايي عراق مورد توجه باشگاه پرسپوليس بود و قرار بود که اين بازيکن سرشناس عراقي براي مذاکره با سرخ پوشان پايتخت وارد تهران شود. با وجود اين که خبرهاي زيادي درباره توافق اين بازيکن ملي‌پوش عراقي با پرسپوليس به گوش مي‌رسيد اما اين باشگاه عراقي تاکيد کرد که به اين بازيکن خود نياز دارد و او را به پرسپوليس نخواهد داد.جاسم کاطع، عضو هيات مديره باشگاه نيروي هوايي عراق تاکيد کرد که باسم قاسم، سرمربي تيم به سعد ناطق نياز دارد و به همين خاطر پيشنهاد تيم ايراني (پرسپوليس) را رد شد.

پرسپوليس در فصل جابجايي زمستاني سخت به دنبال جذب يک مدافع است. به نظر مي‌رسيد که اين بازيکن عراقي گزينه نهايي سرخ پوشان است و در نهايت راهي اين تيم مي‌شود اما به نظر مي‌رسد که اين انتقال منتفي شده و بايد سرخ پوشان به دنبال گزينه ديگري باشند.

پورموسوي:

گل سالم ما به استقلال را نگرفتند

سيد سيروس پورموسوي سرمربي استقلال خوزستان بعد از پيروزي تيمش برابر استقلال تهران گفت: يک گل سالم هم زديم که داور نگرفت ولي خوشبختانه برديم. ما يک ميليارد هم دريافتي نداشتيم و اين پول بين 40 نفر تقسيم شد. بازيکنانم به عشق مردم بازي مي‌کنند و اميدواريم بتوانيم در آسيا هم خوب کار کنيم. مي توانيم جايگاه مناسبي را بدست بياوريم.سرمربي استقلال خوزستان درباره تحولات تيمش و اينکه چرا استقلال خوزستان بهتر از قبل بازي مي‌کند، گفت: همانطور که گفتم وضعيت فعلي ما ربطي به مسائل مالي نداشت. ما مسئوليت داريم و مي‌خواهيم دل مردم را شاد کنيم. بازيکنانم با قلبشان بازي مي کنند.

وي درباره استفاده از چهار بازيکن تهاجمي تيمش و اينکه نبود هواداران استقلال در اين بازي باعث موفقيت تيمش شد، گفت: من هميشه دنبال فوتبال تهاجمي هستم. من دوست دارم مردم از ديدن بازي لذت ببرند.

تراويسا:

به ايران بازنمي‌گردم

واليباليست ايتاليايي اعلام کرد که ديگر به ايران باز نمي گردد.

دراگان تراويسا درباره اين که آيا مشکلش با تيم شهرداري اروميه حل شده يا خير؟ گفت‌: هنوز باشگاه شهرداري اروميه هيچ پرداختي به ما نداشته و به همين دليل من و پدرم به ايران بر نمي‌گرديم و از طريق فدراسيون جهاني واليبال پيگيري لازم را انجام مي‌دهيم.

تراويسا درباره اين که تا الان چقدر از حقوق خودش را دريافت کرده گفت‌: من فقط يه ماه حقوق گرفتم، به همين دليل و با اين شرايط براي اين تيم بازي نمي‌کنم.دراگان تراويسا و ليوبومير تراويسا بازيکن و سرمربي تيم واليبال شهرداري اروميه از حدود يک ماه پيش ايران را ترک کردند و به دليل اين که باشگاه شهرداري اروميه به تعهدات مالي خود عمل نکرد از اين باشگاه به فدراسيون جهاني واليبال شکايت کردند.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته