جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/11/30 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 5496

مسئول امور بانوان فرمانداري شهرستان دماوند خبر داد؛
تشکيل بانک اطلاعات بانوان کارآفرين در شهرستان دماوند

رئيس ستاد انتخابات شهرستان دماوند خبر داد؛
شکل‌گيري ستاد انتخابات شهرستان دماوند

شهردار اروميه:
برگزاري همايش ملي حقوق شهروندي؛نمود شخصيت فرهنگي مردم


خبــر


در استان


 مسئول امور بانوان فرمانداري شهرستان دماوند خبر داد؛
 تشکيل بانک اطلاعات بانوان کارآفرين در شهرستان دماوند 

 جابان دماوند-ايرج صادقعلي

مسئول امور بانوان فرمانداري شهرستان دماوند از تشکيل بانک اطلاعات بانوان کارآفرين در اين شهرستان خبر داد و گفت: روستاهاي جابان و سربندان بيشترين آمار کارآفريني را دارد و هنر حوله بافي بانوان شهر کيلان در احياي سنت‌هاي کهن شهرستان دماوند تأثيرگذار است.

ليلا زعفراني در گفتگو با خبرنگار آفرينش، با اشاره به فعاليت بانوان شهرستان دماوند در سال اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل اظهار کرد: خوشبختانه بانوان شهرستان دماوند نيز مانند ساير بانوان در سراسر کشور، با همکاري فرمانداري شهرستان، اداره ترويج جهاد کشاورزي، کميته امداد امام خميني(ره) و اداره بهزيستي، توانستند فعاليت‌هاي خوبي در حوزه کارآفريني و خوداشتغالي داشته باشند.

وي افزود: فعاليت‌هاي بانوان کارآفرين و سرپرست خانوار شهرستان دماوند، شامل توليد رشته و خشکبار، توليدات نان سنتي، آجيل و خشکبار محلي، سبزيجات، ميوه‌جات و صيفي‌جات خشک‌شده، ايجاد کارگاه خياطي و توليدات کشاورزي مي‌باشد.

مسئول امور بانوان فرمانداري شهرستان دماوند، با اشاره به فعاليت بانوان در امر باغداري خاطرنشان کرد: در روستاي جابان، بانوي کارآفريني به‌عنوان کارآفرين برتر در حوزه باغداري انتخاب گرديد و بازديد مشاور استاندار از فعاليت‌هاي بانوان کار آفرين، از نقاط عطف دراين‌باره مي‌باشد.

زعفراني تأکيد کرد: همچنين از هنر حوله‌‎بافي بانوان کارآفرين و سرپرست خانوار در کيلان، مي‌توان به‌عنوان يکي از بهترين اقدامات در سطح شهرستان نام برد؛ چراکه به احياي اين سنت کهن و حفظ و حراست از آن مي‌پردازد.

وي از تشکيل بانک اطلاعاتي بانوان کارآفرين در شهرستان دماوند خبر داد و گفت: اين امر درراستاي انجام بهتر فعاليت‌ها و همچنين انسجام‌بخشي به امور بانوان صورت مي‌گيرد.

مسئول امور بانوان فرمانداري شهرستان دماوند تصريح کرد: همچنين به دنبال تشکيل کارگاه توسط استانداري، چهار نفر از کارآفرينان برتر شهرستان انتخاب‌شده و باهدف بازاريابي در سطح بين‌المللي اعزام گرديدند.

زعفراني ادامه داد: يکي از اقدامات مؤثر درزمينه تبادل اطلاعات و ارائه محصولات بانوان کارآفرين در شهرستان دماوند، تشکيل کانال در فضاي مجازي مي‌باشد که به‌اين‌ترتيب، بانوان با فعاليت و محصولات توليدي يکديگر آشنا مي‌شوند و اين امر، منجر به تشکيل صندوق وام در بين آنها گرديده است.

وي افزود: همچنين در پي برپايي نمايشگاهي در پاکدشت، بانوان شهرستان دماوند با پخت نان سنتي حضور يافتند و بانويي با پخت 12 نوع نان محلي در اين غرفه، به معرفي نان‌هاي سنتي شهرستان پرداخت که اين غرفه بسيار موردتوجه و استقبال بازديدکنندگان قرار گرفت.

ارائه دستاوردهاي بانوان شهرستان دماوند در نمايشگاه بين‌المللي

مسئول امور بانوان فرمانداري شهرستان دماوند اشاره‌اي نيز به برپايي نمايشگاه بين‌المللي در سال جاري داشت و از ارائه محصولات و دستاوردهاي بانوان اين شهرستان خبر داد.زعفراني گفت: با توجه به موقعيت شهرستان دماوند، بانوان مي‌توانند شرايط پيشرفت بهتري را تجربه کنند که البته با همکاري اداره ميراث فرهنگي در اين زمينه، مي‌توان به‌صورت منسجم به دسته‌بندي فعاليت‌ها پرداخت.

وي خاطرنشان کرد: اميدواريم تا با دعوت از اساتيد برتر و برپايي کارگاه‌هاي آموزشي صنايع‌دستي، با بهره‌گيري از کمک بسيج قشر جامعه زنان، گامي مؤثر درراستاي حرفه‎آموزي به‌ويژه براي قشر جوان برداريم.

مسئول امور بانوان فرمانداري شهرستان دماوند تأکيد کرد: پرداختن بانوان سرپرست خانوار به اين امور، علاوه بر تأمين سبد خانوار و کسب درآمد، مي‌تواند بازتاب خوبي نيز براي شهرستان داشته باشد؛ چراکه با توجه به شعار سازمان جهاني بهداشت مبني بر « از مزرعه تا سفره»، شهرستان دماوند بنا بر موقعيت کشاورزي و اقليمي، مي‌تواند عملکرد مؤثري در اين زمينه داشته باشد.

زعفراني تصريح کرد: عمده فعاليت بانوان کارآفرين و سرپرست خانوار در شهرستان دماوند، در کارگاه‌هاي کوچک صورت مي‌گيرد و به‌طور کلي سه الي چهار کارگاه بزرگ در شهرستان تشکيل‌شده است؛ اما با ارائه طرح‌هاي مناسب و دفاع از آن، قول مساعدي در زمينه حمايت از کارآفرين‌ها توسط استانداري داده‌شده است.

وي تأکيد کرد: صندوق کارآفريني بانوان جهاد کشاورزي، مي‌تواند کمک خوبي به افرادي که قصد پرداختن به امور کارآفريني رادارند نمايد؛ البته نقش ارائه وام به مددجويان بهزيستي را نيز نبايد ناديده گرفت.

مسئول امور بانوان فرمانداري شهرستان دماوند توضيح داد: اداره ترويج جهاد کشاورزي شهرستان دماوند، توانسته است با ايجاد اشتغال در جابان و سربندان براي حدود 30 نفر، بيشترين آمار کارآفريني در شهرستان را به خود اختصاص دهد.

لازم به ذکر است که تعداد پنج نفر از کار آفرين‌هاي نمونه شهرستان، در همايش کارآفريني در ابتداي سال جاري، در سالن اجتماعات کوثر تقدير شدند.


 رئيس ستاد انتخابات شهرستان دماوند خبر داد؛
 شکل‌گيري ستاد انتخابات شهرستان دماوند  

 دماوند-خبرنگار آفرينش

رئيس ستاد انتخابات شهرستان دماوند شرايط قانوني براي ثبت‎نام از داوطلبان شرکت در انتخابات شوراي اسلامي شهر و روستا را تشريح کرد.

شاهرخ جهانشاهي با اشاره به شکل‌گيري ستاد انتخابات شهرستان دماوند به منظور برگزاري انتخابات دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و پنجمين دوره انتخابات شوراي اسلامي شهر و روستا اظهار داشت: حکم مسئوليت کميته‌هاي زيرمجموعه ستاد توسط فرماندار شهرستان دماوند صادر شده و اين ستاد رسماً کار خود را آغاز کرده است.

وي افزود: انتخابات مهمترين جلوه مردم‎سالاري و نقطه اوج فعاليت‌هاي سياسي کشور است که براساس قانون برگزار مي‌گردد و اميدواريم در انتخابات پيش رو شاهد حضور چشم‌گير مردم همچون ديگر انتخابات‌ها در پاي صندوق‌هاي رأي باشيم.

وي به وظايف ستاد انتخابات اشاره و تصريح کرد: ستاد انتخابات علاوه بر پيش‌بيني تمهيدات لازم به منظور برگزاري انتخابات سالم، باشکوه و با مشارکت حداکثري مردم وظيفه دارد تا موارد مختلف قانوني که جزء حقوق انتخاب‎کنندگان و انتخاب‎شوندگان است را اطلاع‌رساني نمايد.

معاون سياسي انتظامي فرماندار شهرستان دماوند خاطرنشان ساخت: يکي از موارد مهم قانوني که در انتخابات شوراي اسلامي شهر و روستا وجود دارد، شرايط مدرک تحصيلي براي کانديداتوري در اين انتخابات است که براي روستا و شهرها با جمعيت‌هاي مختلف متفاوت است و حتماً لازم است تا کساني که قصد دارند در اين انتخابات ثبت‌نام کنند به آن توجه نمايند.


 شهردار اروميه:
 برگزاري همايش ملي حقوق شهروندي؛نمود شخصيت فرهنگي مردم  

 اروميه- صديقي

شهردار اروميه گفت: هر سازماني که بتواند حرمت انسانها را نگه دارد به بالاترين درجه از تحقق حقوق شهروندي دست پيدا کرده است.محمد حضرت‎پور با بيان اينکه تمام توان شهرداري اروميه رعايت حرمت شهروندان و به تبع آن رعايت حقوق شهروندي است گفت: آشنايي مردم با حقوق حاکم در ادارات و سازمانها و در مقابل آن آشنايي ادارات با حقوق مردم نکته بسيار مهمي است و بايد در اين زمينه اقدامات موثري از سوي دستگاههاي ذيربط انجام گيرد.

وي با تاکيد بر عملکرد شهرداري اروميه در صيانت از حقوق شهروندي گفت: در همه زمينه‎ها نارضايتي و انتقادها از طرف مردم را کسب و در بهبود فعاليتهاي مجموعه شهرداري به کار گرفته‎ايم وهر اقدامي که درراستاي بهيود خدمات مديريت شهري صورت مي‌گيرد در واقع گامي درراستاي ارج‎گذاري به حق و حقوق شهروندي مردم دارد.

شهردار اروميه با بيان اينکه جهاد دانشگاهي آذربايجان غربي و شهرداري اروميه در همايش تبيين حقوق شهروندي مشارکت دارند گفت:دانشگاهها و دانشجويان در مسائل فرهنگي پيشرو هستند و از اين جهت شهر اروميه که به تناسب افق 1404 به عنوان شهر فرهنگي معرفي مي‎شود در برگزاري اين همايشها در سطح ملي و در نگاه محدودتر در اروميه مي‌تواند بسيار موثر واقع شود.

وي با تقدير از اقدام جهاد دانشگاهي در طراحي، تدوين، اجرا و تجميع دستگاهها در کنار دانشگاهها در برگزاري چنين همايشي با رويکرد علمي ملي و با موضوع حقوق شهروندي براي دومين سال پياپي گفت:برگزاري چنين مجامع علمي با محوريت تخصصي حقوق شهروندي در اروميه براي آذربايجان غربي ارزشمند و مايه مباهات است و نمود واقعي شخصيت فرهنگي مردم اروميه است.

وي ادامه داد: براي فرهنگسازي حقوق شهروندي در جامعه بايد اقدامات علمي، فرهنگي و هنري از سوي متوليان امر صورت پذيرد و ابزار فرهنگي مهمترين امر در رسيدن به اين مهم است که اقدامات موثري از سوي جهاد دانشگاهي در اين راستا صورت پذيرفته است.


 خبــر 

 فرمانده انتظامي شهرستان بهارستان خبر داد؛

دستگيري سارقان منزل با 10 فقره سرقت در بهارستان

بهارستان-ذبيح اله اصغري

فرمانده انتظامي شهرستان بهارستان از دستگيري سارقان حرفه‎اي منازل با 10 فقره سرقت خبر داد.به گزارش خبرنگار ما واحد نورمحمدي گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت منزل در شهرستان بهارستان، شناسايي و دستگيري سارق و يا سارقان در دستور کار ماموران پليس آگاهي اين قرار گرفت. وي افزود: ماموران پليس با انجام يک‌سري اقدامات اطلاعاتي موفق به شناسايي سارق در شهرستان بهارستان شدند. فرمانده انتظامي شهرستان بهارستان با اشاره به اينکه ماموران با هماهنگي مقام قضايي متهم را در عملياتي غافلگيرانه در مخفيگاهش دستگير کردند، گفت: با اعترافات سارق دستگير شده همدست وي نيز در عملياتي غافلگيرانه دستگير شد.وي ادامه داد: در تحقيقات و بازجوييهاي انجام شده از سوي پليس، متهمان به 10 فقره سرقت منزل در شهرستان بهارستان اعتراف کردند. فرمانده انتظامي شهرستان بهارستان در پايان بيان داشت: متهمان دستگير شده پس از تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي گرديد.

سرمايه‌گذاري 7 هزار و 251 ميليارد توماني براي محروميت‌زدايي در استان‌ها

تاکنون 7 هزار و 251 ميليارد تومان در بخش‌هاي توانمندسازي اقتصادي، امور زيربنايي، آموزشي، فرهنگي و مذهبي، حوزه‌ سلامت و خدمات مالي حمايتي به محرومان در مناطق محروم و کمتر توسعه‌يافته کشور سرمايه‌گذاري شده است.

مديرعامل بنياد برکت وابسته به ستاد اجرايي فرمان حضرت امام(ره) با اعلام اين خبر افزود: از اين مبلغ، 5486 ميليارد تومان در حوزه‌ توانمندسازي اقتصادي و کارآفريني، 485 ميليارد تومان در اجراي طرح‌هاي زيربنايي و عمراني، 425 ميليارد تومان در زمينه توسعه‌ فضاهاي آموزشي، 80 ميليارد تومان براي ساخت مراکز فرهنگي و مذهبي، 365 ميليارد تومان براي ارايه‌ خدمات سلامت الکترونيک، بيمه، مالي و حمايتي و 410 ميليارد تومان براي ساخت و تکميل بيمارستان‌هاي مناطق محروم هزينه شده است.دکتر عارف نوروزي با اشاره رفع کامل نيازهاي 2 هزار روستا در اثر اين سرمايه‌گذاري تصريح کرد: ستاد اجرايي فرمان حضرت امام(ره) در نتيجه اقدامات محروميت‌زدايي خود از طريق بنياد برکت، جمعيتي نزديک به 4 ميليون و 200 هزار نفر را در 4088 روستا، 693 بخش و 322 شهرستان در 31 استان کشور، تحت تأثير خدمات ارزش‌آفريني اجتماعي قرار داده است. علاوه بر 2 هزار روستاي يادشده نيازهاي بيش از 2 هزار روستاي ديگر را بين 50 تا 75 درصد برطرف نموده است.

کسب رتبه برتر کشوري مدارس شهريار در پورتال همگام

شهريار - برزگر

مدير آموزش و پرورش شهرياراز کسب رتبه برتر کشوري مدارس شهريار در پورتال همگام خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما و دفتر اطلاع‌رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش شهريار، مدير آموزش و پرورش شهريار از کسب رتبه برتر مدارس ابتدايي آيين تربيت بهشت پيام نور و مهر با اخذ امتياز کامل در پورتال همگام از بين کل مدارس شهرستانهاي استان تهران خبر داد.

وي اظهار کرد: هدف پورتال و سايت همگام درراستاي دسترسي سريع به اطلاعات براي کليه کاربران در کليه سطوح است به گونه‌اي که نياز به تخصص خاصي وجود نداشته و هر شخصي با هر درجه از توانايي مي‌تواند از آن استفاده کند.مدير آموزش و پرورش شهرستان شهريار بيان کرد: سايت همگام داراي سه پنل مختلف است که شامل پنل دانش‌آموز، معلم و مدير سايت مي‌شود، عملکرد مديريت سايت به گونه‌اي که بايد بستر کار را براي معلمان و دانش‌آموزان فراهم آورد.وي تصريح کرد: با وارد کردن يکسري اطلاعات از جمله برنامه‌هاي کلاسي که نخستين گام در فعال کردن سايت بعد از معرفي کاربران و گرفتن گذرواژه است، بعد از اينکه برنامه کلاسي ثبت شد معلم هر کلاس مي‌تواند در پنل خود نمرات را ثبت کند که به صورت ماهيانه اين فعاليت توسط معلمان انجام مي‌شود.

مدير آموزش و پرورش شهرستان شهريار اظهار کرد: اميدواريم سايت همگام تنها به موارد مربوط به کسب امتياز محدود نشود و مدارس در پويا بودن سايت فعاليت کنند تا به طور واقعي در مدرسه‌ها بتوانيم از آن استفاده کنيم و اين‌گونه اهداف سايت همگام محقق خواهد شد.

مديرکل کتابخانه‌هاي عمومي استان گلستان عنوان کرد؛

افتتاح کتابخانه عمومي اينچه‎برون در دهه فجر

گرگان-قهرمان

رضا قوانلو از افتتاحيه کتابخانه عمومي شهيد امنيت‌خواه اينچه‌برون در دهه فجر خبر داد.رضا قوانلو از افتتاح کتابخانه شهري اينچه‌برون با حضور طيار نماينده مردم گنبد، کريمي فرماندار ويژه گنبد، شجاعي رياست فرهنگ و ارشاد گنبد و نقي‌نسب رئيس اداره کتابخانه‌هاي عمومي شهرستان خبر داد. مديرکل کتابخانه‎هاي عمومي استان گلستان با اشاره به اين که اين کتابخانه چندين سال در وضعيت نامشخصي قرار داشت گفت: با راهنماييهاي والي‎نژاد، مديرکل عمراني نهاد و پيگيريهاي اداره کل کتابخانه‎هاي عمومي استان گلستان اين کتابخانه به بهره‎برداري رسيد.رضا قوانلو در ادامه افزود: در ايام دهه فجر برنامه‎هاي متنوع فرهنگي را در کتابخانه‏هاي عمومي شهري و روستايي برگزار کرديم.مديرکل کتابخانه‎هاي عمومي استان گلستان در رابطه با فعاليتهاي صورت گرفته ادامه داد : قصه‎گويي، قصه‎نويسي، شعارنويسي، نقاشي روي بادبادک، شعرخواني، وکاردستي براي اعضاي بخش کودک، بازديد از کتابخانه‎ها، ديدار با کتابداران توسط مديرکل، مسابقه ورزشي فوتسال، واليبال و دارت براي همکاران، توزيع پوستر و انعقاد تفاهمنامه همکاري با دادگستري استان و... از جمله اقدامات انجام گرفته در کتابخانه‎هاي عمومي اعم از روستايي و شهري در گلستان بوده است.

برگزاري 7نمايشگاه محوري طرح جابر بن حيان در شهريار

شهريار - برزگر

معاون آموزش ابتدايي از برگزاري 7نمايشگاه محوري طرح جابر بن حيان در سطح شهرستان شهريار خبر داد.آقاخاني درادامه افزود: به جهت گسترده بودن تعداد پروژه‌هاي علمي دانش‌آموزان قبل از برگزاري نمايشگاه منطقه‌اي در هفت محور شهرستان شهريار نمايشگاهي برگزار و برترينها در نمايشگاه منطقه‌اي حضور خواهند يافت.وي با تاکيد بر حضور فيزيکي داوران و رعايت عدالت در نمايشگاههاي موردنظر از فکرجديد، ايده نو و خلاقيت به عنوان معيارهاي انتخاب پروژه‌هاي برتر نام برد.


 در استان 

 راه‎اندازي مرکز مانيتورينگ قرائت کنتورآب در جنوب غرب تهران

اسلامشهر – محمدرضا عباسي

کمال غريبي معاون درآمد و امور مشترکين آبفاي جنوب غربي استان تهران اظهار کرد: براي نخستين بار در سطح استان تهران مرکزمانيتورينگ و جمع‎آوري آنلاين اطلاعات، در شرکت آبفاي جنوب غربي استان تهران راه‎اندازي و مورد بهره‌برداري قرارگرفت.

غريبي بيان کرد: با هدف سرعت‎بخشي به فعاليتهاي قبوض مصرفي مشترکين از قرائت تا صدور، پس ازاين با قرائت هوشمندانه و ارسال آنلاين اطلاعات قرائت شده به مرکزمانيتورينگ شرکت، مراحل محاسبات و صدور قبض به سرعت انجام مي‎شود.

وي تاکيد کرد:با توجه به گستردگي حوزه خدماتي شرکت و همچنين فراواني و تراکم شهرها و مناطق تحت پوشش که قرائت،جمع‎آوري و تخليه و جمعبندي اطلاعات مربوط به قرائتهاي صورت گرفته با صرف زمان زيادي در ارتباط با ساماندهي و محاسبات و صدور قبوض مصرفي انجام مي‏گرفت.

غريبي افزود: درهمين راستا و با هدف سرعت‎بخشي به صدور قبوض مصرفي مشترکين از قرائت تا صدور، با راه‎اندازي مزکز مانيتورينگ شرکت آبفاي جنوب غربي، ضمن قرائت هوشمندانه و ارسال آنلاين اطلاعات قرائت شده به مرکز در کمترين زمان ممکن انجام مي شود.

برگزاري جلسه هم‎انديشي با تشکلهاي کارفرمايي چهارمحال و بختياري

شهركرد-عبدالغني

جلسه هم‎انديشي با تشکلهاي کارفرمايي استان چهارمحال و بختياري جهت ارائه نظرات درخصوص بخشنامه بخشودگي جرائم کارفرمايان خوش‎حساب، برگزاري همايش رابطين بيمه‎اي کارگاهها و ساير موضوعات مرتبط با حوزه تامين اجتماعي در اداره کل استان چهارمحال و بختياري برگزار گرديد.

غلامرضا محمدي در جلسه هم‏انديشي با تشکلهاي کارفرمايي گفت:سياست راهبردي سازمان تامين اجتماعي مبني بر حمايت از توليد و اشتغال در جامعه درراستاي سياستهاي اقتصاد مقاومتي مي‏باشد.

غلامرضا محمدي با اشاره به اقدامات گسترده سازمان تامين اجتماعي در سالهاي اخير به ويژه در سال جاري که سال "اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل" ناميده شده است، افزود:يکي از اقدامات موثر و راهگشا در اين زمينه بخشودگي جرائم کارفرمايان خوش‌حساب بوده است.

محمدي اظهار داشت:اين اقدام باعث حذف بخش قابل توجهي از جرائم کارفرمايان خوش‏حساب و گامي موثر در فرار از بحران و پايداري کارگاهها و حفظ نقدينگي کارگاه و صرف آن در حوزه توليد و اشتغال بوده است.

توسط استاندار خوزستان و هيئت همراه؛

بازديد از مرکز کنترل شبکه فوق توزيع شرکت برق منطقه‌اي خوزستان‏

اهواز-خبرنگار آفرينش

استاندارخوزستان در پي وقوع شرايط خاص آب و هوايي و تاثيرآن برشبکه برق منطقه در مرکز کنترل شبکه فوق توزيع شرکت برق منطقه‌اي خوزستان حضور يافت.

غلامرضا شريعتي استاندار خوزستان به همراه ارزاني بيرگاني فرماندار اهواز و هيئت همراه با توجه به اهميت استمرار برق‏رساني مطمئن و پايدار در منطقه و نياز به همياري و همکاري براي رسيدگي فوري به پيامدهاي ناشي از تغييرات جوي بر خدمت‎رساني به مردم آگاه و شريف استان و خاموشيهاي مورخ 24بهمن 95اهواز، با حضور در مرکز کنترل شبکه فوق توزيع معاونت بهره‎برداري شرکت برق منطقه‌اي خوزستان توسط محمود دشت‏بزرگ رييس هيئت مديره و مديرعامل اين شرکت در جريان آخرين وضعيت آمادگي شبکه انتقال و فوق توزيع برق منطقه قرار گرفت که در اين زمينه دستورات لازم به منظور آمادگي بيشتر و ادامه روند برنامه‏هاي کاري و شستشو و رفع آلودگيهاي تجهيزات و تاسيسات شبکه برق منطقه را صادر نمود.

انتصاب مدير منابع انساني شركت بهره‌برداري نفت و گاز مسجدسليمان

اهواز-خبرنگار آفرينش

با حکم مديرعامل شرکت بهره‌برداري نفت و گاز مسجدسليمان مدير منابع انساني اين شرکت منصوب شد.

مهندس قباد ناصري در اين حکم مهران نصيريان‌دوست را به سمت مديرمنابع انساني اين شرکت منصوب و از زحمات مجيد رضاپور در مدت زمان تصدي اين سمت تقدير نمود.

لازم به توضيح است مهران نصيريان‌دوست متولد 1349 و داراي مدرک تحصيلي کارشناسي ارشد مديريت دولتي مي‎باشد که با 29 سال سابقه کار در بخشهاي مختلف شرکت بهره‌برداري نفت و گاز مسجدسليمان خدمت نموده است.

اختتاميه دومين جشنواره استاني سرود نغمه‎هاي ايمني

ساري- سامع

رئيس اداره ايمني و ترافيک اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‎اي استان مازندران از برگزاري اختتاميه دومين جشنواره استاني سرود نغمه‎هاي ايمني (ويژه مقطع دانش‏آموزي) با حضور مسئولين ذيربط توسط اين اداره کل خبر داد.

اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده‎اي استان مازندران، ناصر اسدپور ضمن اعلام اين خبر افزود: اين اداره درراستاي برنامه‎هاي آموزشي فرهنگي خود براي دومين سال متوالي اقدام به برگزاري جشنواره سرود با هدف آشنايي نسل نوپا و آينده‎ساز با مسايل ايمني در جاده‎ها از جمله استفاده از پل عابر پياده، دقت به تابلوها و علائم به اجرا درآمد.

وي ادامه داد: در جشنواره مذکور 45 اثر از مدارس استان ارسال شد که پس از داوري اوليه 10 اثر از مدارس شهرستانهاي ساري، مياندرود، نوشهر، گلوگاه و بابل به مرحله نهايي رسيدند.

اسدپور از دانش‎آموزان به عنوان سرمايه كشور ياد كرد و گفت: اين افراد در آينده مسئوليتهاي مختلف كشور را بر عهده مي‎گيرند تا خدمات مطلوبي به مردم ارائه كنند.

رئيس اداره ايمني و ترافيک اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‏اي استان مازندران دانش‎آموزان را افرادي داراي هوش و توان فكري بالا دانست و افزود: اين افراد مي‎توانند نقش موثر و مفيدي در کاهش سوانح رانندگي و رعايت قوانين و مقررات داشته باشند و ما را در اين مسير كمك و ياري دهند.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته