جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/12/07 - روزنامه سراسري صبح ايران(شنبه) نسخه شماره 5502

سياه جامگان 1 – تراکتورسازي 2
خوشبختي تيم قلعه نويي در دقيقه 89

کيانوش رستمي:
مي‌توانم در ورزش ايران و جهان تحول ايجاد کنم


خبـــرنامه


خبرنامه


 سياه جامگان 1 – تراکتورسازي 2
 خوشبختي تيم قلعه نويي در دقيقه 89 

 
آفرينش- در حالي که تراکتورسازي در آستانه از دست دادن دو امتياز حساس در مصاف با سياه جامگان بود، فرزاد حاتمي در دقيقه 89 يک برد ارزشمند را نصيب تيم امير قلعه نويي کرد.

دو تيم فوتبال سياه جامگان مشهد و تراکتورسازي تبريز در آخرين ديدار هفته بيست و دوم ليگ برتر فوتبال ايران از ساعت 14:30 در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف هم رفتند که اين ديدار در پايان با برد 2 بر يک تراکتورسازي به پايان رسيد و شاگردان قلعه‌نويي موفق شدند فاصله خود را با سرخ‌پوشان پايتخت کاهش دهند.

در اين ديدار ابتدا حسين بادامکي بازيکن سابق پرسپوليس توانست در دقيقه 27 دروازه محمدرضا اخباري را باز کند و سياه جامگان را پيش اندازد. در آخرين لحظات نيمه اول محمدرضا مهدي‌زاده روي پاس محمد ابراهيمي تک گل تراکتورسازي در اين نيمه را به ثمر رساند و بازي را به تساوي کشاند. گل دوم تراکتورسازي را در اين ديدار تعويض طلايي امير قلعه‌نويي، فرزاد حاتمي در دقيقه 89 وارد دروازه سياه جامگان کرد.

تراکتورسازان با اين برد 44 امتيازي شدند و توانستند فاصله‌شان را با سرخ پوشان پايتخت کاهش دهند و به 6 امتياز برسانند.

سياه جامگان نيز با 17 امتياز در رده پانزدهم جدول 16 تيمي مسابقه‌ها قرار گرفت.

اتفاقات مهم بازي

دقيقه 4:حرکت خوب بازيکنان سياه‌جامگان با استپ بد سيف‌اللهي توام شد و اخباري موقعيت تک به تک را از مهاجم حريف گرفت.

دقيقه 9:خالد شفيعي در مقابل دروازه سياه‌جامگان در موقعيتي مناسب با ضربه پاي چپ توپ را به اسمان زد.

دقيقه 27:حرکت خوب حسين بادامکي با ضربه پاي چپ اين بازيکن توپ را در قعر دروازه تراکتورسازي قرار داد.

دقيقه 45:محمد ابراهيمي مهدي زاده را در موقعيت گل قرار داد که اين بازيکن با يک ضربه دقيق گل تساوي تراکتورسازي را رقم زد.

دقيقه 55: گوران يرکوويچ در رفت و برگشت توپ موفق شد گل دوم سياه‌جامگان را به ثمر برساند اما داور اين گل را مردود اعلام کرد.

دقيقه 89:ارسال جاسم کرار از روي کرنر با ضربه سر فرزاد حاتمي گل پيروزي بخش تراکتورسازي را به ثمر رساند. اين توپ در حالي وارد دروازه شد که مدافع سياه جامگان تير يک را گرفته بود و در حالي که توپ از کنار پايش وارد دروازه شد، هيچ واکنشي براي دفع توپ نداشت که اعتراض دروازه بان تيمش را نيز به همراه داشت.

قلعه نويي: فکر نمي کرديم سياه جامگان اينقدر خوب باشد

امير قلعه‌نويي در نشست خبري بعد از بازي با سياه‌جامگان اظهار داشت: يکي از بازي‌هاي سخت‌مان را برديم و فکر نمي‌کرديم که سياه‌جامگان اينقدر خوب بازي کند.

وي افزود: جا دارد به خداداد عزيزي و مهدي هاشمي‌نسب تبريک بگويم و در روزي که خوب نبوديم، 3 امتياز را گرفتيم.

قلعه‌نويي تأکيد کرد: قبل از گل سياه‌جامگان، مي‌توانستيم گلزني کنيم و موقعيت‌هاي خوبي داشتيم که کرار و خالد شفيعي از آن استفاده نکردند. سپس تغيير تاکتيک داديم و حتي با 3 مهاجم حمله کرديم و در مجموع خدا را شکر مي‌کنم که به برتري رسيديم.

سرمربي تراکتورسازي در خصوص داوري گفت: داوري مشکلي نداشت و به نظرم تيم داوري خوب قضاوت کرد.

خبرنگاري خطاب به قلعه نويي گفت که شما در بعضي صحنه‌ها به داور معترض بوديد که قلعه‌نويي در پاسخ گفت: اينها نمک بازي است، وگرنه ممکن است يک داور صحنه‌اي را از دو متري نبيند و يا او ببيند و ما متوجه نشويم.

قلعه‌نويي در خصوص ناراحتي شهرام گودرزي بعد از تعويض گفت: او اعتراضي نداشت و روز خوبش نبود. بعضي مواقع تعويض‌ها به خاطر تغيير تاکتيک است، اما جايي که من حضور داشته باشم، از اين مسائل وجود ندارم،‌ضمن اينکه شهرام از اين اخلاق‌ها ندارد.

وي تأکيد کرد: جا دارد از طرفداران تراکتورسازي تشکر کنم، ولي تعجب مي‌کنم که آنها در شهرستان‌ها حامي ما هستند، اما در تبريز به ورزشگاه نمي‌آيند. در بازي با ذوب‌آهن ما 6 هزار و 60تماشاگر داشتيم که جاي تعجب دارد و من از آنها گله‌مندم. در بحث اسپانسر هم کمک زيادي صورت نگرفته است.

سرمربي تراکتورسازي درخصوص مشکلاتي که براي بازيکنان جديد اين تيم به وجود آمد، گفت:‌اين يک ضربه بزرگ براي ما بود. ما روي 4 بازيکن حساب کرده بوديم، ولي متأسفانه نشد. البته بچه‌ها مصمم هستند که ان‌شاءالله راه را به همين شکل ادامه بدهيم. وظيفه داريم تا فردا خوشحالي کنيم و از فردا به فکر بازي با سايپا خواهيم بود.

خبرنگاري در خصوص اينکه گفته مي‌شود از تراکتورسازي کسر امتياز شده، اما اعلام نمي‌شود، گفت: روز گذشته دبير فدراسيون در شبکه خبر توضحيات لازم را داد که هيچ تيم ايراني را کسر امتياز تهديد نمي‌کند، ضمن آنکه آقاي آجرلو در برنامه تلويزيوني و زنده بيانيه داد.

خداداد عزيزي: خسته شده‌ام!

سرمربي تيم فوتبال سياه جامگان گفت: از بي‌پولي تيم به ستوه آمده‌ام و ديگر ياراي ادامه دادن ندارم.

خداداد عزيزي پس از شکست برابر تراکتورسازي تبريز گفت: حوصله صحبت درباره بحث‌هاي فني اين ديدار را ندارم. تيمي که دو هفته است زمين چمن نديده، نبايد درباره بحث‌هاي فني مربوط به آن صحبت کرد. فکر مي‌کنم بازي‌ که امروز تيمم ارائه داد بازي بدي نبود. تراکتورسازي از اندک موقعيت‌هايش استفاده کرد اما ما نتوانستيم از موقعيت‌هايمان استفاده کنيم. تيمي که باخته است حرفي براي گفتن ندارد.

وي ادامه داد: من خسته شده‌ام. من با بازيکني که 20 درصد از قراردادش را گرفته است چه کار بايد بکنم؟ تعدادي از آن‌ها مي‌گويند که ديگر حاضر نيستند ادامه دهند و من نمي‌توانم کاري کنم. بازيکنان تيم نفت که 50 درصد از قراردادشان را گرفته‌اند، اعتصاب کرده‌اند چه برسد به بازيکنان تيم سياه‌جامگان. من ديگر نمي‌توانم زيرا زورم نمي‌رسد و تا الان نيز بازيکنان را با دندان نگه داشته‌ام.

وي درباره صحبت‌هايي مبني بر اينکه استانداري کمک مالي به تيم کرده است تصريح کرد: اگر کف دست من مويي دارد، آن را بکنيد. من که چيزي نمي‌بينم. من خسته شده‌ام و ديگر نمي‌توانم بازيکنان را جمع و جور کنم. 8 بازي مانده است و بازيکن فقط 20 درصد گرفته است. با من بميرم و بمان در حالي که باشگاه پول ندارد کار درست نمي‌شود. مگر من چقدر توانايي دارم؟ حتي صدايم گرفته است. تيم دقيقا از جايي که به آن تذکر داده‌ايم ضربه مي‌خورد. به آن‌ها گفته بوديم که آن‌ها از اول تا آخر بازي رو به توپ‌هاي هوايي و بلند مي‌آورند.


 کيانوش رستمي:
 مي‌توانم در ورزش ايران و جهان تحول ايجاد کنم 

 
دارنده نشان طلاي المپيک ريو گفت: وقتي مي بينم که پرچم ايران به اهتزار در مي آيد و تمام مردم خوشحال مي شوند و همچنين مقام معظم رهبري به ما پيام مي دهد، وظيفه خود مي‌دانم که در هر شرايطي به تمريناتم ادامه دهم.

کيانوش رستمي در گفت و گو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) منطقه خوزستان، در خصوص صدرنشيني اش در دسته 85 کيلوگرم در هفته پاياني ليگ برتر و جبران نتيجه هفته چهارم، اظهار کرد: از آن جايي که به تيم ذوب آهن عِرق دارم، سعي کردم در مدت زماني که از هفته چهارم تا پنجم ليگ داشتم، تمرين کنم و خودم را به مسابقات برسانم. من براي رقابت در اين هفته، نزديک به 12 روز تمرين داشتم، ضمن اين که بايد براي مسابقات بزرگتري آماده شوم و بايد استراحت کافي هم مي داشتم.

وي افزود: خدا را شکر در همين مدت زمان کم که براي هفته پنجم آماده شدم، توانستم وزنه 163 کيلوگرم در يک ضرب و 200 کيلوگرم در دو ضرب را بالاي سر ببرم و اين رکورد براي من تا به امروز راضي کننده بود ولي براي رقابت هاي بزرگ اصلا براي من راضي کننده نيست، البته هيچ ورزشکاري براي رقابت هاي بزرگ، 12 روز هم تمرين نمي کند و مسلما يک پروسه چهار تا پنج ماهه را پشت سر مي گذارد.

ملي‌پوش وزنه برداري در پاسخ به اين سوال که فدراسيون تا چه اندازه مانند قبل از المپيک، از برنامه هاي تمريني شما و خواسته شما مبني بر تنها تمرين کردن، حمايت مي کند؟ گفت: از آن جا که به کشورم عرق دارم و وقتي مي بينم که پرچم ايران به اهتزار در مي آيد و تمام مردم خوشحال مي شوند و همچنين مقام معظم رهبري به ما پيام مي دهد، وظيفه خود مي دانم که در هر شرايطي به تمريناتم ادامه دهم.

وي افزود: آقاي علي مرادي نيز قبل از المپيک با قدرت جلو آمد و اعلام کرد که کيانوش رستمي به تنهايي تمرين کند و تمرينات خود را به تنهايي پيش ببرد، با اين کار در واقع ايشان اين مساله و مسووليت آن را پذيرفت. بايد بگويم اين اقدام رييس فدراسيون قابل تحسين است و البته آقاي مرادي نتيجه کار خود را ديد و کيانوش رستمي طلاي المپيک را کسب کرد و رکورد دنيا را هم زد. من در مدت زمان شش ماه براي سه بار به آمادگي کامل رسيدم، در حالي که اين شرايط در دنيا براي کمتر ورزشکاري ايجاد شده است. بهترين ورزشکاران دنيا نيز در يک سال براي دو بار به آمادگي کامل مي رسند، در حالي که من در شش ماه، سه بار به چنين شرايطي رسيدم که اين جاي شکر دارد.

رستمي بيان کرد: تمرينات من حرفه اي بوده است و مي دانم اگر فضا داشته باشم و مسوولان هم رسيدگي کنند مي توانم در دنياي ورزش ايران و جهان تحولات جديدي را به وجود آورم و حتي اين تجربيات را به هم ميهنانم انتقال دهم.

وي گفت: من ورزشکاري هستم که در دو المپيک مدال گرفته ام و ان شاءالله اگر در المپيک 2020 هم موفق به کسب نشان طلا شوم، بهترين ورزشکار ايران مي شوم. براي من بهترين بودن در ايران مهم نيست و مهم اين است که پرچم ايران را در دنيا به همه نشان دهم.

قهرمان المپيک 2016 در پاسخ به اين سوال که تا چه اندازه وعده ها در مورد پرداخت جوايز مختلف محقق شده است؟ عنوان کرد: برخي سازمان ها به قول خود عمل کردند ولي برخي ديگر که مهم بودند هنوز خير. بطور مثال استاندار محترم کرمانشاه با وجود اينکه قولي نداده بود، جايزه نفيسي اهدا کرد که از استاندار محترم و مجموعه استانداري کرمانشاه کمال تشکر را دارم. در ساير موارد که قول هايي داده شده بود احساس مي کنم که بايد هماهنگي هاي لازم انجام شود و البته مي دانم که مسوولان براي ورزشکاران خود کم نمي گذارند.

از وزير و آقاي کيومرث هاشمي که هميشه ورزشکاران را حفظ کرده اند، انتظار داريم که اقدامات بيشتري در اين زمينه داشته باشند و با اطلاعاتي که دارم حمايت هاي آن ها رو به پيشرفت است.


 خبـــرنامه 

 منصوريان:

التعاون مثل تيم سابقم نفت، پديده است

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران پيش از ديدار با التعاون عربستان گفت: التعاون مانند نفت تهران تيم سابقم پديده است.

تيم فوتبال استقلال تهران اکنون در امارات به سر مي‌برد تا خود را براي دومين ديدارش در ليگ قهرمانان آسيا مقابل التعاون عربستان آماده کند.

توئيت عربي مسابقات ليگ قهرمانان آسيا در آستانه اين ديدار نقل قولي را از عليرضا منصوريان، سرمربي استقلال منتشر کرد و نوشت: باشگاه التعاون به نوعي پديده فوتبال عربستان است و دقيقا شبيه نفت تهران، تيم سابقم است. انتظار دارم که باهم(با التعاون) به مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان آسيا صعود کنيم.

برانکو و دستيارانش به کرواسي مي‌روند

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس و دستيارانش راهي کرواسي خواهند شد.

تيم فوتبال پرسپوليس 24 اسفند ماه بايد در قطر به مصاف الريان اين کشور برود تا سومين بازي خود در ليگ قهرمانان آسيا را پشت سر بگذارد.

بر همين اساس مربيان کروات پرسپوليس بعد از اين بازي و با توجه به تعطيلي تمرينات قبل از آغاز سال نو و همچنين اردوي تيم ملي براي حضور در رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني راهي کرواسي خواهند شد تا چند روز را در کنار خانواده خود سپري کنند.

تمرينات پرسپوليس در تعطيلات نوروز سال 96 آغاز خواهد شد.

تاريخ اولين ال‌کلاسيکوي دوستانه قرن 21 مشخص شد

تاريخ مصاف دوستانه دو رقيب سنتي فوتبال اسپانيا در اردوي پيش فصل‌شان مشخص شد.

به نقل از مارکا، برگزار کنندگان تورنمنت دوستانه «جام قهرمانان بين‌المللي» روز 29 جولاي (هشتم مرداد) را به عنوان زمان بازي تيم‌هاي رئال مادريد و بارسلونا اعلام کردند.

پيش از اين از احتمال برگزاري يک ال‌کلاسيکو در اردوي پيش فصل تابستاني دو غول فوتبال اسپانيا اخباري منتشر شده بود و اکنون به نظر مي‌رسد که برگزاري اين بازي که اولين مصاف دوستانه پرافتخارترين تيم‌هاي لاليگا از 25 سال پيش خواهد بود، قطعي است.

بارسلونا اما در اردوي پيش فصل خود تنها با رئال مادريد مصاف نخواهد داشت و طبق برنامه قرار است برابر يوونتوس (يکم مرداد) و منچستريونايتد (چهارم مرداد) به ميدان برود.

جام قهرمانان بين‌المللي يک اردوي تابستاني پيش فصل است که از 4 سال پيش برگزار مي‌شود و اکثر بزرگان فوتبال اروپا در آن شرکت مي‌کنند. اين رقابت‌ها در 4 قاره دنيا (آمريکا، اروپا، آسيا و اقيانوسيه) برگزار مي‌شود.

نجمه خدمتي در جام جهاني هندپنجم شد

در روز نخست رقابتهاي تيراندازي جام جهاني هند دو تيرانداز از ايران در رشته تفنگ 10 متر بادي بانوان در خط آتش قرار گرفتند که نجمه خدمتي پس از راه يابي به فينال توانست جايگاه پنجم را کسب کند.

الهه احمدي ديگر تيرانداز ايران در اين رشته نيز در رقابت با حريفان خود سيزدهم شد.

در رشته تفنگ بادي 10 متر بانوان 42 تيرانداز باهم به رقابت پرداختند که در نهايت دو تيرانداز از چين اول و دوم و تيرانداز کشور ميزبان سوم شد.

در اين مسابقه تيرانداز چيني “شي منگيو” توانست با کسب مدال طلا رکورد فينال جهاني رشته تفنگ 10 متر بانوان را به نام خود ثبت کند.

2 پرونده شکايتي جديد از باشگاه پرسپوليس در فيفا

باشگاه پرسپوليس با پرونده‌هاي شکايتي جديدي در فيفا مواجه شده که نامه آن در فدراسيون فوتبال موجود است.

باشگاه پرسپوليس تا ششم فوريه 2017 (هجدهم بهمن 1395) فرصت داشت تا دفاعيات خود در قبال دو پرونده شکايتي جديد از اين باشگاه را به فيفا ارائه دهد.

باشگاه ريزه اسپور ترکيه بعد از جدايي عجيب مهدي طارمي از اين باشگاه تصميم گرفت از اين بازيکن به فيفا شکايت کند و از اين‌رو باشگاه پرسپوليس تا ششم فوريه فرصت داشت توضيحات و به نوعي دفاعيات خود در مورد بازگشت اين بازيکن به جمع سرخپوشان را به فيفا ارائه دهد. اين پرونده در فيفا در جريان است و بايد به زودي شاهد حکم فيفا در مورد آن باشيم.

شکايت ديگر مربوط به نيلسون کورياست که او هم در زمان مديريت علي‌اکبر طاهري از پرسپوليس کنار گذاشته شد و بعد از اينکه به مطالبات خود نرسيد تصميم به شکايت به فيفا گرفت.

جري بنسون, آنتوني گولچ و لوکا ماريچ هم اخيراً از باشگاه پرسپوليس براي دريافت مطالبات‌شان شکايت کرده‌اند تا اين باشگاه همچنان در فيفا به نوعي رکورددار پرونده‌هاي شکايتي باشد.

پهلوان:

هنوز در ليگ برتر شانس کسب سهميه داريم

هافبک تيم فوتبال ذوب‌آهن معتقد است اين تيم مي‌تواند با ايستادن در بين تيم‌هاي بالاي جدول رده‌بندي ليگ برتر به سهميه ليگ قهرمانان آسيا دست پيدا کند.

احسان پهلوان در مورد تساوي تيمش مقابل العين در امارات گفت: ما مقابل نايب قهرمان آسيا بازي مي‌کرديم. آنها بازيکنان باکيفيت و گران‌قيمتي دارند و از لحاظ هزينه با تيم‌هاي ايراني قابل قياس نيستند. پارسال هم در مرحله حذفي در زمين العين مساوي کرديم، ولي اين‌بار جلو افتاده بوديم که متأسفانه روي يک ضربه ايستگاهي گل خورديم. فکر مي‌کنم نتيجه مساوي عادلانه بود.

هافبک تيم فوتبال ذوب‌آهن با اشاره به شرايط اين تيم در ليگ برتر و اينکه برخي معتقدند شانس گرفتن سهميه توسط اين تيم کمتر شده است، گفت: ما شانس کمي براي گرفتن سهميه آسيا نداريم. هشت بازي ديگر باقي مانده است و مي‌توانيم به سهميه برسيم. در ابتداي فصل هم چنين شرايطي براي تيم ما ايجاد شده بود، ولي در ادامه مسابقات بهتر شديم. قطعاً مي‌توانيم شکست‌هاي اخير را جبران کنيم.


 خبرنامه  

 نبرد سردار و زلاتان در يک هشتم نهايي ليگ اروپا

قرعه‌کشي مرحله يک هشتم نهايي ليگ اروپا انجام شد و تيم روستوف در اين مرحله به مصاف منچستريونايتد خواهد رفت.

قرعه‌کشي مرحله يک شانزدهم نهايي ليگ اروپا برگزار شد و طبق قرعه سردار آزمون و يارانش در تيم روستوف بايد به مصاف شاگردان مورينيو در منچستريونايتد بروند، بنابراين سردار آزمون در اين ديدار جذاب براي ايراني‌ها تقابل جالبي با زلاتان ابراهيموويچ در خط حمله منچستر خواهد داشت.

در ديگر ديدارهاي اين مرحله تيم‌هاي المپياکوس و بشيکتاش به مصاف هم خواهند رفت.

به اين ترتيب کريم انصاري فرد مهاجم ملي‌پوش المپياکوس بار ديگر در رقابت‌هاي اروپايي مقابل تيمي از کشور ترکيه قرار خواهد گرفت.

در يکي از ديدارهاي مهم اين مرحله قرمزپوشان شهر رم به مصاف المپيک ليوني خواهد رفت که توانستند با قاطعيت ياران عليرضا جهانبخش در آلکمار را حذف کنند و به اين مرحله برسند.

ساير ديدارهاي مرحله يک هشتم نهايي ليگ اروپا به شرح زير است:

منچستريونايتد – روستوف

بشيکتاش – المپياکوس

خنت – خنک

آژاکس – کوپنهاگن

کراس نودا – سلتاويگو

اندرلخت – آپوئل

مونشن گلادباخ – شالکه

رم – ليون

تاکتيک تيم عربستاني برابر استقلال

در يکي از حساس ترين ديدارهاي هفته دوم مرحله گروهي ليگ قهرمانان آسيا دو تيم استقلال تهران و التعاون عربستان بايد به مصاف هم بروند.استقلال ميزبان اين ديدار حساس است اما چون نمي تواند از امتياز ميزباني خود استفاده کند اين ديدار در عمان برگزار خواهد شد.

سايت 24 اعلام کرد که سرمربي رومانيايي التعاون برنامه اصلي خود در ديدار برابر استقلال را استفاده کردن از ضد حملات با توجه به سرعتي بودن خط حمله تيمش قرار داده است.

التعاون در ديدار نخست خود برابر لوکوموتيو ازبکستان توانست با يک گل به پيروزي برسد. اين درحالي است که استقلال برابر نماينده امارات تن به شکست داد و اگر مي خواهد به دور بعد راه پيدا کند بايد برابر التعاون عربستان به پيروزي برسد.

روني به ليگ چين نمي‌رود

با وجود آنکه رسانه هاي انگليسي در روزهاي اخير از پيوستن وين روني به ليگ چين خبر دادند اما کاپيتان شياطين سرخ تاکيد کرد که اين تيم را ترک نخواهد کرد.

روني در گفت و گويي که با ديلي استار داشت، گفت: از همه کساني که به من توجه مي کنند و درباره آينده من سخن به ميان مي آوردند تشکر مي کنم اما بايد بگويم که من در منچستر يونايتد باقي مي مانم و اين تيم را ترک نمي کنم.

رسانه هاي انگليسي پيش از اين اعلام کردند که وين روني با دستمزد هفتگي 750 هزار پوند يک باشگاه چيني مواجه شده و مي خواهد شياطين سرخ را ترک کند. حضور مدير برنامه هاي اين بازيکن بزرگ در چين باعث شد تا گمانه زني هاي زيادي به وجود آيد که البته خود روني چنين شايعه اي را رد کرد.

وزنه برداران آمريکا به ايران نمي آيند

وزنه برداران آمريکا در دومين دوره جام فجر شرکت نمي کنند.

دومين دوره جام فجر وزنه برداري از 19 اسفند به ميزباني اهواز برگزار مي شود. با وجود اينکه گفته شده بود آمريکا هم براي حضور در اين تورنمنت اعلام آمادگي کرده اما حضور وزنه برداران آمريکا در جام فجر منتفي شده و آنها در اين رقابت شرکت نمي کنند.

طبق اعلام فدراسيون وزنه برداري کشور هاي اردن، آذربايجان، انگليس، پاکستان، ايتاليا، ترکيه، روماني، مجارستان، عراق، کويت، صربستان، تايلند، نيجريه، کامرون، تونس، ليبي، يمن، بنگلادش، اوگاندا و روماني به صورت قطعي با ارسال اسامي وزنه برداران، کادرهاي فني و اجرايي خود به فدراسيون وزنه برداري ايران براي حضور در جام فجر اعلام آمادگي کرده اند.

مانچيني در آستانه جانشيني رانيري

شبکه اسکاي اسپورت مدعي شد که سرمربي سابق اينتر در آستانه هدايت لستر سيتي است.

بنا به گزارش رسانه‌هاي ايتاليا، روبرتو مانچيني، سرمربي سابق اينتر و منچستر سيتي براي جانشيني رانيري در ليستر نزديک شده است.

شبکه اسکاي اسپورت ايتاليا خبر داد: باشگاه لستر سيتي با مانچيني براي هدايت لستر در آستانه توافق است ولي هنوز توافق رسمي انجام نشده است.

لستر سيتي با وجود اينکه در فصل گذشته به همراه اين سرمربي باتجربه ايتاليايي فصلي رويايي را پشت سرگذاشت و قهرمان شد اما در فصل جاري نتايج بسيار نااميد کننده‌اي را کسب کرده است و اکنون با 21 امتياز در رده هفدهم ليگ جزيره قرار دارد.

شهرياري آمد اما نفتي‌ها باز هم تمرين نکردند

بازيکنان تيم نفت تهران براي چهارمين روز متوالي تمرين نکردند.

بازيکنان تيم نفت تهران براي چهارمين روز متوالي با وجود در محل تمرين اما حاضر به تمرين نشدند تا وضعيت اين تيم به روزهاي بحراني نزديک شود.

امروز حسين شهرياري سرپرست باشگاه نفت تهران هم در محل تمرين حاضر شد اما با اين وجود باز هم بازيکنان نفت تهران حاضر به تمرين نشدند.

بازيکنان نفت تهران قرار بود اواخر بهمن ماه از سوي باشگاه پول دريافت کنند اما به دليل عدم اجرايي شدن اين موضوع بازيکنان نفت تصميم گرفته‌اند تا پول نگيرند تمرين نکنند.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته