جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1395/12/23 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 5515


عيدي استقلال و ذوب آهن به هوادارانشان

منصوريان:
دوران سختي را پشت سر مي‌گذاريم


خبرنامه


خبـــرنامه


 عيدي استقلال و ذوب آهن به هوادارانشان  

 
دو نماينده ايران در ليگ قهرمانان آسيا امروز به مصاف حريفان خود مي‌روند تا شانس صعود خود از مرحله گروهي را افزايش دهند.آبي‌هاي پايتخت در سومين گام آسيايي خود ميزبان قهرمان ليگ ازبکستان هستند. استقلالي‌ها از روز شنبه بعد از يک هفته‌ تحريم، بالاخره تمرين کردند.استقلال در اين بازي از تمامي نفراتش مي‌تواند استفاده کند و دست کادرفني براي چيدن نفرات باز است. مطمئنا حضور هواداران استقلال در اين ديدار مي‌تواند به نماينده ايران کمک زيادي کند تا در اين بازي به موفقيت برسد.

تيم لوکوموتيو در خط دفاعي از قدرت قابل توجهي برخوردار است و شايد تساوي هم براي آنها نتيجه‌ خوبي باشد. به همين دليل احتمال دارد آنها بازي بسته اي را به نمايش بگذارند. در اين گروه همه تيم‌ها سه امتيازي هستند و نتيجه‌ اين بازي بسيار حائز اهميت است و مطمئنا استقلالي‌ها تلاش مي‌کنند تا آخرين بازي خود در سال 95 را با برد پشت سر بگذارند.

مصاف اين دو تيم روز دوشنبه، ساعت 19 در ورزشگاه آزادي برگزار مي‌شود.

بنيادکار ازبکستان - ذوب آهن ايران

ديگر نماينده ايران امروز مهمان بنيادکار ازبکستان است. بنيادکاري که در اين دوره از رقابت‌ها هنوز امتيازي را به دست نياورده و مطمئنا از ميزباني خود نهايت استفاده را مي‌برد تا به پيروزي برسد.

تيم ذوب‌آهن مدتي است که در نتيجه‌گيري دچار نوسان شده و اين مساله باعث نگراني علاقمندان به فوتبال در ايران شده است. با اين حال مصاف آسيايي اين تيم شرايط متفاوتي خواهد داشت و شاگردان حسيني همه تلاش خود را براي سه امتياز به کار مي‌گيرند. سه امتيازي که مي‌تواند آنها را به جمع مدعيان صعودشان از گروه ‌اضافه کند.

ديدار ذوب آهن و بنيادکار ازبکستان روز دوشنبه ساعت 16:30 در ورزشگاه بنيادکار برگزار مي‌شود.

اطلاعات لوکوموتيو، حريف استقلال تهران:

* سرمربي: آندره ميخايلوف سرمربي ازبکستاني لوکوموتيو است. او خودش در اين تيم بازي مي‌کرده و دو سال است که هدايت لوکوموتيو را برعهده دارد. او سال گذشته موفق شد که اين تيم را قهرمان ازبکستان کند. از سوابق بازيگري او مي‌توان به حضور در سسکا مسکو اشاره کرد. او 49 سال سن دارد و در دوران بازيگري در پست مدافع به ميدان مي رفته است.

* افتخارات آسيايي: اين تيم افتخار آسيايي خاصي ندارد و آنها در فصل گذشته بهترين عملکرد خود را داشتند و تا جمع يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان آسيا پيش رفتند.

* بازيکنان مشهور: ايگناتي نستروف دروازه‌بان 33 ساله لوکوموتيو با 92 بازي ملي نقطه اتکاي مهمي براي لوکوموتيو به شمار مي‌رود. بعد از او مي‌توان به تيمور کاپادزه اشاره کرد که کاپيتان لوکوموتيو است. اين هافبک 35 ساله 119 بازي ملي دارد و بار تجربي تيمش در ميانه زمين محسوب مي شود.

* جدول ليگ: ليگ ازبکستان دو هفته است که برگزار شده و در اين دو هفته لوکوموتيو دو پيروزي به دست آورده است. شايد اين مسئله نتواند قدرت اين تيم را به خوبي روشن کند و به همين دليل بايد از فصل گذشته ليگ ازبکستان نام برد. فصلي که آنها با 74 امتياز قهرمان شدند و با تيم دوم يعني بنيادکار، 11 امتياز فاصله داشتند.

* ترين‌ها: بنيادکار در فصل گذشته با 77 گل زده برترين خط حمله ليگ ازبکستان را در اختيار داشت و با 24 گل خورده، دومين خط دفاع برتر اين ليگ محسوب مي شد. آنها در فصل قبل تنها دو باخت آوردند تا در اين زمينه هم رکورددار باشند.

اطلاعات بنيادکار، حريف ذوب آهن:

* سرمربي: سرگئي لوشجان سرمربي 43 ساله اين تيم است. او در دوران بازيگري در تيم‌هاي مختلفي از ازبکستان بازي کرده و در دوران مربيگري هم سابقه هدايت تيم ملي زير 19 ساله کشورش را دارد.

* افتخارات آسيايي: آنها دوبار در سال‌هاي 2008 و 2012 به مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان آسيا راه يافته‌اند.

* بازيکنان مشهور: داستانبک خامداموف سال 2015 به عنوان بهترين بازيکن جوان سال آسيا انتخاب شد. او در جناح راست تيمش بازي مي‌کند و 21 سال سن دارد. خامدادوف در سال 2015 بهترين بازيکن جوان آسيا شد. او در همه رده‌هاي ملي براي کشورش بازي کرده است.

* جدول ليگ: تيم بنيادکار درحال حاضر و بعد از دو بازي با 4 امتياز در نيمه بالايي جدول اين کشور قرار دارد. آنها در فصل گذشته با 63 امتياز به دومي در ليگ ازبکستان قناعت کردند.

* ترين‌ها: تيم بنيادکار فصل گذشته با 46 گل زده چهارمين خط حمله برتر ليگ ازبکستان را در اختيار داشت و با 13 گل خورده برترين خط دفاعي را در اختيار داشت.


 منصوريان:
 دوران سختي را پشت سر مي‌گذاريم 

 
سرمربي استقلال قبل از ديدار با لوکومتيو گفت: مي‌خواهيم يک بازي تماشاگر پسند و زيبا را ارائه دهيم.

عليرضا منصوريان در نشست خبري پيش از ديدار تيمش برابر لوکوموتيو ازبکستان در چارچوب ليگ قهرمانان آسيا گفت: پيش از هرچيز به تيم لوکوموتيو خوش آمد مي‌گويم و اميدوارم ميزبان خوبي باشيم. مي‌خواهيم يک بازي تماشاگر پسند و زيبا را ارائه دهيم.او افزود: از هواداران مي‌خواهم که فردا مثل بازي با السد، هواداران ما را تنها نگذارند. از هواداران دو خواهش به عنوان برادر کوچک دارم. يکي اينکه از آوردن ليزر خودداري کنند چون احتمال محروميت وجود دارد و در ضمن از آوردن مواد منفجره که صدا ايجاد مي‌کنند هم خودداري کنند. وقتي آتش‌نشانان ما جانشان را به خاطر مردم در پلاسکو از دست دادند، به احترام آتش‌نشانان کاري کنيم که روح آن شهيدان آرام باشد و خانواده آتش‌نشانان هم راحت باشند.

وي درباره آناليزش از لوکوموتيو گفت: ما همه بازي‌هاي لوکوموتيو را آناليز کرده‌ايم. آنها در مقابل الاهلي خيلي خوب کار کردند. آنها ليگشان ديرتر از ما شروع مي‌شود. يکي از قديمي‌هاي ازبکستان يعني کاپادزه هم در اين تيم است و جپارف هم در اين تيم بازي کرده است. ما همه تلاشمان بر اين بوده که در دو جبهه بازي کنيم، يکي اينکه آماده بازي باشيم و ديگر اينکه بازيکنان را از لحاظ روحي رواني به شرايط خوب برگردانيم تا بتوانيم بازي خوبي ارائه دهيم.

سرمربي استقلال در پاسخ به اين سوال که آيا افتخاري قولي براي حل مشکلات مالي تيمش داده است، گفت: نمي‌خواهم نشست خبري را به سمت چالش‌ها و اتفاقات ببرم اما خيلي سخت مسيرمان را به جلو مي‌بريم. فارغ از مسائلي که تيم‌هاي ليگ برتري با آنها دست و پنجه نرم مي‌کنند، تيم جوان ما به حمايت و نگاه احتياج دارد. با وجود اينکه مديرعامل محترم در اين زمينه قول‌هايي دادند من جبهه دوم را متاسفانه پشت تيمم نمي‌بينم بايد يک همدلي در کل مجموعه باشد. فارغ از مسائل مالي مشکلاتي داريم که خارج از اين بازي است. يک وظيفه اساسي ما اين است که فردا سمت راست پيراهنمان پرچم ايران و سمت چپ آن پرچم تيممان است. هواداران ما بدانند که دوران سختي را پشت سر مي‌گذاريم و خود من دوران سخت‌تر از نفت تهران را پشت سر مي‌گذارم. يک اتفاق خوب پريروز افتاد و آن هم اينکه بازيکنان به اين نتيجه رسيده‌اند که پرچم ايران را سربلند نگه دارند. هرچند که اعتقاد دارم که اگر يک لحظه دست اندازها و زد و خوردها را ببينيم، جلوي پايمان را نمي‌بينيم و آسيب‌هاي بدتري مي‌خوريم. همه تلاش ما همدلي در اين بازي است. ان‌شاءالله بعدا درباره اين اتفاقات حتما صحبت مي‌کنيم. تا الان هم بازيکنان ما دريافتي نداشته‌اند. من روي قرارداد بازيکنان خيلي حساس شده‌ام. بازيکنان ما حداکثر 40 درصد و کادرفني 30 درصد دريافت کرده اند.

منصوريان درباره حضور خودش در استقلال و اينکه چقدر اين مساله باعث حل شدن مشکلات تيمش شده است، گفت: مشکلات ما از طرف رقبا نيست و منابع حمايتي براي ما مشکل ايجاد کرده‌اند. من چالش‌هاي 74-75-81 و 86 را آزموده‌ام. من اين چالش‌ها را مي‌شناسم. ما با يک دست بايد اعتبار هواداران را نگه داريم. ما در گروهي هستيم که کسي صدرنشين نيست و تفاضل گل باعث جايگاه‌ها شده است. به نظرم سخت‌ترين گروه ليگ قهرمانان، اين گروه است. تا هفته آخر اين گروه رقابتي خواهد بود. من اميدوارم که فردا از بازي سربلند بيرون بياييم.

وي درباره شايعه غيبت کاوه رضايي گفت: همه اعضا در کنار ما هستند و همه متفق‌القول به يک نکته مشترک رسيده‌اند. مگويان هم خوشبختانه سلامتي خود را بدست آورده و اگر شرايط مطلوب باشد مي‌تواند به ما کمک کند. خوشبختانه محروم و مصدوم نداريم.سرمربي استقلال در پاسخ به سوالي خبرنگار ازبکستاني مبني بر اينکه آيا بازي فردا فينال زودرس نيست، گفت: نمي‌توانيم بگوييم فينال زودرس ولي قبول دارم که اين بازي در گروه موثر است. فکر مي‌کنم که گروه سختي داريم. در دو هفته آينده مي‌توانيم بگوييم که چه تيم‌هايي شانس صعود بيشتر دارد. من اميدوارم يکي از دو تيم ما باشيم.


 خبرنامه  

 استارت 9 بازيکن ملي‌پوش زيرنظر دستيار کي‌روش

با وجودي که پيش از اين اعلام شده اردوي تيم ملي از 26 اسفندماه يعني همزمان با پايان بازي نمايندگان ايران در ليگ قهرمانان آسيا آغاز مي‌شود، امروز چند بازيکن ليگ برتري که تيم‌هايشان هيچ برنامه‌اي تا هفته بيست و پنجم ليگ برتر ندارند، به اردوي تيم ملي ملحق شدند.

مرتضي پورعلي گنجي، احسان حاج صفي، پژمان منتظري، محمدرضا اخباري، داريوش شجاعيان، مسعود ابراهيم‌زاده، ساسان انصاري، عزت‌الله پورغاز و مهدي ترابي 9 بازيکني بودند که در زمين پزوهشگاه نفت زير نظر اوسيانو کروز به تمرين پرداختند.

هنوز فهرست بازيکنان دعوت شده به تيم ملي مشخص نشده و کادر فني تيم ملي پس از پايان بازي‌هاي دور رفت ليگ قهرمانان آسيا فهرست خود را نهايي مي‌کنند

شکست سنگين هيرنفين با حضور 90 دقيقه‌اي قوچان‌نژاد

هيرنفين که ازبازيکن ايراني‌اش در ترکيب بهره مي‌برد برابر اکسلسيور مغلوب شد.

به گزارش ايسنا، هيرنفين در هفته بيست‌وششم ليگ يک هلند برابر اکسلسيور قرار گرفت و چهار بر يک از ميزبانش شکست خورد.

ميزبان در دقيقه 15 به گل نخست دست يافت. استنلي البرس براي تيمش گلزني کرد. در دقايق پاياني نيمه نخست دروازه هيرنفين براي دومين بار باز شد. با شروع نيمه دوم نيز اکسلسيور به گل رسيد. اين گل را ميلان ماسوپ در دقيقه 48 به نام خود ثبت کرد. لوسيانو اسلاگور توانست در دقيقه 77 تنها يک گل را جبران کند اما در ادامه باز هم دروازه هيرنفين باز شد. نيگل هاسلبنک گل چهارم اکسلسيور را به ثمر رساند.

رضا قوچان نژاد در ترکيب اصلي تيمش حضور داشت و 90 دقيقه بازي کرد.

محروميت دو ساله ملي‌پوش دوپينگي فوتسال

افشين کاظمي، ملي‌پوش تيم گيتي پسند اصفهان که به دليل مثبت اعلام شدن نمونه دوپينگش در بازي با حفاري اهواز موقتا از همراهي تيمش در ليگ محروم شده بود از سوي فدراسيون پزشکي ـ ورزشي به دو سال محروميت محکوم شد.

اين بازيکن اعتراض خود را به اين حکم ابلاغ کرده و منتظر اعلام حکم نهايي بعد از تعطيلات نوروز است.

افشين کاظمي در گفت‌وگو با ايسنا، در اين باره بيان‌ کرد: نسبت به اين حکم حق اعتراض دارم و اميدوارم که کميته‌ استيناف در جلسه‌اي که بعد از تعطيلات تشکيل خواهد داد به اين موضوع رسيدگي کند. به دنبال اين هستم تا با دفاعي که از خودم مي‌کنم محروميتم را به شش ماه برسانم تا بتوانم در فصل آينده نيز به ميدان بروم، اما تا همين جا هم خوشحال هستم که اثبات شده ماده اي که وارد بدنم شده است نيروزا نبوده و زحماتم زير سوال نرفته است.

اعلام دليل جدايي اشکان دژاگه از العربي

مدير بخش ورزش باشگاه العربي قطر از دليل جدايي دژاگه سخن به ميان آورد و تاکيد کرد که دوست داشت اين بازيکن تاثير گذار ايراني در العربي باقي بماند.

به‌ گزارش ‌ايسنا ، اشکان دژاگه با وجود اين که يکي از تاثيرگذارترين بازيکنان العربي بود، اما در فصل جاري ليگ ستارگان قطر در فهرست العربي قرار نگرفت و در نهايت مجبور شد که اين تيم را ترک کند و راهي رقابت‌هاي بوندسليگا شود.

به نظر مي‌رسد که سران باشگاه العربي حسرت از دست دادن اشکان دژاگه را مي‌خورند، چرا که با جدايي اين بازيکن ايراني نه تنها وضعيت العربي بهتر نشده،‌ بلکه بدتر هم شده است.

صلاح الملا، مدير بخش ورزش باشگاه العربي قطر درباره جدايي اين بازيکن تيم‌ ‌ملي فوتبال ايران، گفت‌: دوست داشتم که دژاگه در العربي باقي مي‌ماند، چرا که او بازيکن تاثيرگذار و مفيدي براي ما بود اما بازيکنان خارجي هزينه زيادي روي دست باشگاه گذاشتند و به همين خاطر هم دژاگه در نهايت از تيم ما جدا شد.

اشکان دژاگه بعد از جدايي از العربي به فوتبال آلمان برگشت تا پيراهن ولفسبورگ را بر تن کند، اما تا الان حتي در يک بازي هم براي ولفسبورگ به ميدان نرفته است.

انصاري‌فرد:

نتيجه تساوي به نفع بشيکتاش شد

مهاجم ايراني المپياکوس در جديدترين مصاحبه خود گفت:من مجموعه‌اي که به آن آمدم را خوب مي‌شناسم. مي‌خواهم بهترين عملکرد را داشته باشم تا بتوانم المپياکوس را به اهدافش برسانم.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم فوتبال المپياکوس يونان در دور رفت يک هشتم نهايي ليگ اروپا پنجشنبه گذشته درحاليکه کريم انصاري فرد، مهاجم ملي‌پوش کشورمان را در ترکيب اصلي داشت با تساوي يک بر يک برابر بشيکتاش متوقف شد.

انصاري‌فرد، در مصاحبه با روزنامه «Real News» درباره بازي با بشيکتاش گفت: ما در ديدار مقابل بشيکتاش تمام سعي خود را کرديم تا به پيروزي برسيم ولي اين اتفاق نيفتاد. بازي گروهي خوبي را از خود به نمايش گذاشتيم ولي در برخي مواقع بدشانس بوديم اما ما مي‌توانيم به حرکت رو به جلو خود در ليگ اروپا ادامه دهيم. بازي‌ها در اين تورنمنت آسان نيست زيرا رقيب ما بازيکنان ممتازي در ترکيب خود دارد. در اين بازي خسته بوديم به همين خاطر بازي با نتيجه تساوي يک بر يک به پايان رسيد. نتيجه به دست آمده به نفع بشيکتاش شد. در فوتبال هر تيمي که بهترين عملکرد را داشته باشد به مرحله بعد صعود مي‌کند. اکنون با تمام قدرت براي بازي برگشت برنامه ريزي مي‌کنيم و تمام توانايي خود را براي راه يابي به مرحله يک چهارم نهايي به کار خواهيم برد.


 خبـــرنامه 

 دني آلوس:

اگر خودمان باشيم مي‌توانيم قهرمان اروپا شويم

مدافع برزيلي يوونتوس مطمئن است اين تيم به قهرماني در سري A و ليگ قهرمانان اروپا دست خواهد يافت.

به‌ گزارش ‌ايسنا يوونتوس در اين فصل عملکرد بسيار خوبي داشته است. تيم آلگري در مسير کسب سه گانه قرار دارد. آنها خيال شان تقريبا بابت قهرماني در سري A راحت است و در جام حذفي نيز يک گام تا رسيدن به ديدار نهايي فاصله دارند.

بيانکونري در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا توانست با دو گل پورتو را در خانه خودش شکست دهد تا شانس بالايي براي رسيدن به جمع هشت تيم برتر اروپا داشته باشند.

دني آلوس درباره شرايط يوونتوس در اين فصل گفت‌: ما در شرايط بسيار خوبي قرار داريم. چه از نظر فيزيکي و چه از نظر روحي – رواني در بهترين فرم خودمان قرار داريم. از الان به بعد وارد مهم‌ترين مقطع فصل مي شويم. تمام بازيکنان بزرگ در طول سال تلاش مي‌کنند تا در اين مرحله خودشان را نشان دهند و بتوانند تيم را به قهرماني برسانند. ما نيز امسال مي‌توانيم پايان بسيار خوبي را رقم بزنيم.

آنچلوتي:

در نيمه نخست بد بوديم

سرمربي بايرن مونيخ با وجود پيروزي قاطع برابر فرانکفورت از عملکرد شاگردانش در نيمه نخست راضي نيست.

به‌ گزارش ‌ايسنا ، بايرن مونيخ در هفته بيست و چهارم رقابت‌هاي بوندسليگا در آليانس آره نا از فرانکفورت پذيرايي کرد و توانست با سه گل پيروز بازي شود. با وجود اين پيروزي خانگي و پر گل بايرن سرمربي ايتاليايي باوارياي‌ها به نظر مي‌رسد که از عملکرد شاگردانش راضي نيست.

کارلو آنچلوتي در نشست خبري بعد از بازي گفت‌: بازي سختي بود و بايد اعتراف کنم که اين سه امتياز به راحتي به دست نيامد. فرانکفورت با وجود اين که در آليانس آره نا بازي مي‌کرد اما بازي را بهتر آغاز کرد.

او ادامه‌ داد: تيم حريف در نيمه نخست بازي بهتري را به نمايش گذاشت اما در نيمه دوم ما بهتر ظاهر شديم و با در اختيار داشتن توپ و ميدان نشان داديم که شايسته کسب سه امتياز هستيم.

بايرن مونيخ با پيروزي که در اين ديدار به دست آورد 59 امتيازي شد و با توجه به شکست لايپزيگ با 10 امتياز اختلاف در صدر جدول رده‌بندي باقي ماند تا يک گام ديگر به کسب عنوان قهرماني نزديک شود.

آنچلوتي درباره صدرنشيني مقتدرانه تيمش، اظهار کرد: با اين پيروزي و شکست لايپزيگ وضعيت ما در جدول رده‌بندي بسيار بهتر شد. نبايد تمرکز خود را از دست دهيم، چرا که هنوز بازي‌هاي زيادي باقي مانده است.

احتمال کم حضور وين روني براي بازي سه‌شيرها مقابل آلمان

سرمربي سه‌شيرها بازيکنان مورد نظرش را براي رويارويي با قهرمان جهان تا پايان هفته جاري اعلام مي‌‌کند.

به گزارش خبرگزاري فارس، گرت ساوت‌گيت هم اکنون مشغول آخرين بررسي روي عملکرد بازيکنان انگليسي است تا بهترين‌ها را براي رويارويي با تيم ملي آلمان، فاتح جام جهاني 2014 برگزيند.

مربي جوياي‌نام «سه‌شيرها» در مصاحبه‌اي اعلام کرد براي اين مصاف دوستانه و البته مهم، تصميم داردبازيکنان کاملا آماده را به اردو فراخواند.

از جمله نفراتي که پيش‌بيني مي‌شود براي اين مصاف، غايب باشند، وين روني است که جايگاه خود را در ترکيب اصلي منچستريونايتد از دست داده و ساوت‌گيت نيز در اظهارات اخيرش عنوان کرده تنها به بازيکناني که مرتب به ميدان مي‌رود، مجال حضور خواهد داد.

مصاف تيم او و آلمان در تاريخ 22 مارس(2 فروردين 96 ) در ورزشگاه زيگنال ايدوناپارک شهر دورتموند برگزار خواهد شد.

پيشکسوت پرسپوليس: تا 48 ساعت‌ آينده وضعيت طلب ما مشخص مي‌شود

پيشکسوت باشگاه پرسپوليس گفت: امروز به ديدار مديرکل حوزه وزارتي وزارت ورزش و جوانان رفتيم و قرار شد تا 48 ساعت آينده به ما خبر دهند که چه زماني به پول‌مان خواهيم رسيد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تعدادي از پيشکسوتان باشگاه پرسپوليس که سال‌ها در تيم‌هاي پايه اين باشگاه فعاليت کرده بودند بعد از چند سال هنوز نتوانستند حق و حقوق خود را از اين باشگاه بگيرند و به همين دليل امروز بهروز سلطاني، سعيد نعيم آبادي، رحيم يوسفي، دکتر قرباني، نجم‌الدين بخشي، مرتضي فنوني‌زاده و ... به وزارت ورزش رفتند تا بتوانند در نهايت به حقوق خود برسند.بهروز سلطاني در اين خصوص گفت: امروز ما همگي به وزارت ورزش رفتيم و با آقاي برانوش نيک‌بين مديرکل حوزه وزارتي وزارت ورزش و جوانان ديدار و گفت‌وگو کرديم و او هم برخورد بسيار گرمي با ما داشت که همگي ما و سابقه ما را مي‌شناخت که اين موضوع براي ما بسيار جالب بود که يک مدير وزارت ورزش اينقدر ورزشي است که پيشکسوتان کشورش را به خوبي مي‌شناسد. او برخورد بسيار خوبي با ما داشت که ما از همين طريق از آقاي نيک‌بين تشکر مي‌کنيم.

کاسولا:

براي صعود بايد ايران را شکست دهيم

مدافع تيم ملي فوتبال قطر تاکيد کرد که تيمش براي زنده نگه داشتن اميد صعود به جام جهاني روسيه بايد ايران را شکست دهد.

‌به نقل از الشرق، تيم‌ ‌ملي فوتبال قطر در ديدار نخست خود در دور برگشت انتخابي جام جهاني 2018 روسيه بايد از ايران پذيرايي کند و اين ديدار قرار است سوم فروردين به ميزباني قطري‌ها برگزار شود.

محمد کاسورلا، مدافع تيم‌ ‌ملي قطري‌ها تاکيد کرد که اين تيم براي صعود به جام جهاني بايد ايران را شکست دهد.

او اظهار کرد: در دور برگشت پنج ديدار پيش رو داريم و اگر مي‌خواهيم که به جام جهاني راه پيدا کنيم بايد در هر پنج ديدار باقيمانده به پيروزي برسيم. ديدار سختي برابر ايران داريم. اگر مي‌خواهيم شانس صعود داشته باشيم بايد در اين ديدار حساس به پيروزي برسيم و با نهايت تمرکز بازي کنيم. همه پنج ديدار حکم فينال را براي ما دارند.

تيم‌ ‌ملي فوتبال قطر در دور رفت انتخابي جام جهاني 2018 روسيه نااميد کننده ظاهر شد و از پنج بازي که به ميدان رفت تنها چهار امتياز کسب کرد. اين تيم در ديدار رفت با دو گل برابر ايران تن به شکست داد.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته