جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/02/14 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5544

منصوريان:
با همه وجود براي نايب قهرماني مبارزه مي‌کنيم


مذاکراتم با سپاهان همچنان ادامه دارد


خبرنامه


خبـــرنامه


 منصوريان:
  با همه وجود براي نايب قهرماني مبارزه مي‌کنيم 

 
سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: با همه وجود در بازي با سپاهان مبارزه مي‌کنيم تا در رده دوم ليگ را به پايان ببريم و از اين شرايط دفاع کنيم.

عليرضا منصوريان پيش از ديدار تيمش مقابل تيم فوتبال سپاهان، در نشست خبري و درجمع خبرنگاران اظهار داشت: بازي بسيار مهم و سرنوشت سازي داريم چون حريف ما در جدول براي رسيدن به رتبه چهارم تلاش مي کند. ما با همه وجود مبارزه مي‌کنيم تا در رده دوم ليگ را به پايان ببريم و از اين شرايط دفاع کنيم. حريف ما تيم قابل احترام و مستحکمي است. بعد از بازي با پديده مشهد تمام وقت خود را گذاشته‌‌ايم تا اين تيم خوب و سختکوش را شکست دهيم. از هواداران مي‌خواهم ما را تنها نگذارند. يکي از رکن‌هاي اصلي ما در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا حضور هواداران است و اميدوارم فردا تنها نباشيم و با حضور هواداران برنده زمين را ترک کنيم.

وي ادامه داد: ما در ديدار برابر التعاون به دنبال قطعي کردن صعود هستيم. فوتبال لبه‌هاي تيزي دارد و قابل پيش‌بيني نيست و اگر يک لحظه تمرکز را از دست بدهيم، خيلي چيزها را از دست مي‌دهيم. ترجيح من ديدار با تيمي است که بتوانيم آن را شکست بدهيم. العين و الاهلي در يک سطح هستند اما اگر برابر العين بازي کنيم، يک ديدار خانگي داريم. نمي‌دانم فدراسيون کارها را براي تغيير کشور عمان انجام داده اما احساس مي‌کنم در فدراسيون علاقه‌اي براي اين تغيير نيست. تفکر فدراسيون فوتبال ما براي انتخاب عمان، آماتور بوده و مانند اين است که کشور ثالث ژاپن در خاورميانه باشد. ما بايد در کشورهاي آسياي ميانه بازي مي‌کرديم تا اين تيم‌ها سخت بتوانند جمعيت را جابجا کنند. من بازي پرسپوليس را با دلهره مانند همه مردم ديدم و مشاهده کردم که همه ورزشگاه مملو از عربستاني‌ها بود. اگر صعود کنيم در تابستان بايد در اين کشورها که گرم است بازي کنيم که ما آماده اين کار نيستيم. انتخاب عمان اشتباه بود و ما ترجيح مي‌دهيم برابر تيمي بازي کنيم که شانس شکست آن را داريم.

سرمربي تيم فوتبال استقلال تصريح کرد: من با ميک مک درموت صحبت اوليه انجام دادم و بايد ببينيم به چه نتايجي مي‌رسيم. من به کار او علاقه دارم و اميدوارم او در آغاز کار کنار ما باشد. او به من هميشه کمک کرده و نمي‌توانم منکر کمک‌هاي او در تيم اميد و نفت باشم. اگر به يک نقطه مشترک برسيم خوشحال مي‌شويم که او به عنوان دستيار و بدنساز در کنار ما حضور داشته باشد.

منصوريان خاطرنشان کرد: در مورد نورافکن بايد بگويم بحث دو تيم ملي است چون استقلال هم نماينده ايران در آسيا است. اگر نگاه ما رشد نورافکن باشد، او در استقلال هم رشد مي‌کند چون در بالاترين رده آسيايي بازي مي‌کند. اگر بحث منافع ملي باشد، هر دو تيم منافع ملي دارند. او در اختيار ماست و با او ادامه مي‌دهيم.

وي افزود: بازيکنان ما درخواست تصفيه حساب نکردند و مي‌دانند که با رفتارهاي رضا افتخاري، تصفيه خواهند کرد. بازيکنان ما بعد از سال‌ها به اطيمنان رسيدند و پيش از پايان فصل نزديک به 80 درصد دريافتي داشتند. ماساژور، فيزيوتراپ و همه افرادي که زير 150 ميليون قرارداد داشتند، کاملا تصفيه کردند که بايد به افتخاري تبريک بگويم. کسي براي ما شرط نگذاشته و هدف ما فعلا تمديد قرارداد با بازيکنان فعلي است.

سرمربي تيم فوتبال استقلال تأکيد کرد: دو بازيکن که نمي‌توان آنها را مصدوم ناميد، در اختيار داريم. اولين بازيکن اميد ابراهيمي است که بايد مواظب او باشيم چون فرمانده خط مياني ماست. درباره او جلسه مي‌گذاريم تا مشخص شود که از ابتدا براي ما به ميدان مي‌رود يا نه. مجيد حسيني هم يک گرفتگي جزئي دارد و با اعتقادي که به تيم پزشکي دارد فکر مي‌کنم مي‌توانند آنها را براي ما آماده کنند اما بايد ببينيم هزينه حضور آنها در زمين چيست و در صورت بازي دادن آيا آنها بازي بعدي را از دست مي‌دهند يا خير.

منصوريان درباره وضعيت سرور جباروف، هافبک استقلال که به صورت قرضي در سپاهان بازي مي‌کند، گفت: تمرکز ما روي بازي با سپاهان است و روي سرور چپاروف تمرکزي نداريم. يک بار گفتم و باز هم مي‌گويم چپاروف بعد از پايان بازي با سپاهان، بازيکن استقلال است.


 مذاکراتم با سپاهان همچنان ادامه دارد 

 
سرمربي تيم فوتبال سپاهان گفت: مي‌خواهيم در بازي با استقلال بدون هيچ فشاري بازي کنيم تا روزنه‌اي براي ما باز شود و بتوانيم به ليگ قهرمانان آسيا راه پيدا کنيم.زلاتکو کرانچار پيش از ديدار تيمش مقابل تيم فوتبال استقلال، در نشست خبري اظهار داشت: خوشحالم که دوباره در تهران حضور دارم. مي‌خواهيم بدون هيچ فشاري بازي کنيم تا نتيجه‌اي مناسب بگيريم و روزنه‌اي براي ما باز شود تا بتوانيم به ليگ قهرمانان آسيا راه پيدا کنيم.وي ادامه داد: انتظار من از بازيکنان اين است که بازي خوبي ارائه دهند و 3 امتياز را بگيرند تا به روند خوب خود ادامه دهند. کاملا مي‌دانيم که استقلال قدرتمند با تمام قوا به مصاف ما مي‌آيد تا بازي را ببرد و علاوه بر کسب رده دوم حضورش در ليگ قهرمانان آسيا را قطعي کند.

سرمربي تيم فوتبال سپاهان تصريح کرد: اميدوارم در يک ورزشگاه مملو از تماشاگر شاهد بازي زيبايي باشيم.

اينکه مي‌گويم کاملا آماده بازي هستيم به اين معنا نيست که هيچ مصدوم و محرومي نداريم، تنها غايب ما مسعود حسن‌زاده است که در ديدار مقابل تراکتورسازي از ناحيه زانو دچار مصدوميت شد. نبود حسن‌زاده براي ما ناتواني ايجاد مي‌کند اما اميدوارم جايگزين او يعني رضا ميرزايي بتواند به بهترين شکل مقابل استقلال براي ما بازي کند.

کرانچار در پاسخ به سوالي مبني بر اينکه گفته مي‌شود مبلغ بسيار بالايي براي تمديد قرارداد با سپاهان درخواست کرده، تصريح کرد: شما به عنوان خبرنگار مي‌دانيد که مذاکرات بايد از يک جايي شروع شود، حالا چه با رقم پايين و چه با رقم بالا. ارقامي که در رسانه‌هاي مختلف مطرح مي‌شود دقيق نيستند اما مذاکرات بين من و باشگاه سپاهان همچنان ادامه دارد و اميدوارم به زودي به يک نتيجه قابل قبول برسيم. بايد با باشگاه سپاهان صحبت کنم و سپس دو طرف صحبت‌ها را کنار يکديگر قرار داده و آنها را سبک و سنگين کنم تا بتوانم به نتيجه برسم. حالا توافق ايجاد مي‌شود يا هرکس به راه خودش ادامه مي‌دهد.

وي در مورد وضعيت سرور جپاروف که قرار است به استقلال برگردد، گفت: اينکه چه اتفاقاتي بين دو باشگاه سپاهان و استقلال رخ داده را نمي‌دانم اما يقين دارم يک بازيکن بسيار خوب چه از لحاظ شخصيتي و چه از لحاظ فني را به ايران آورده‌ايد. مطمئنم جپاروف هرجا که باشد بهترين بازي‌اش را ارائه خواهد داد. حالا او به همکاري‌اش با سپاهان ادامه مي‌دهد يا بازيکن آزاد به حساب مي‌آيد اما همانطور که گفتم هيچ اطلاعي از توافق بين دو باشگاه استقلال و سپاهان نداشتم و هرچه بوده بين رؤساي دو باشگاه اتفاق افتاده است.


 خبرنامه  

 قرارداد مهاجري با پديده تمديد شد

قرارداد سرمربي تيم فوتبال پديده مشهد با اين تيم تمديد شد.

به گزارش آفرينش و به نقل از سايت رسمي باشگاه پديده، حميدرضا کريمويي، مديرعامل باشگاه پديده خراسان اظهار داشت: از هفته‌ها پيش جلسات مختلفي را در راستاي تعيين سرمربي تيم پديده براي حضور در ليگ برتر هفدهم با هيئت مديره باشگاه برگزار کرديم و پس از موافقت اعضا، در نهايت با رضا مهاجري به عنوان سرمربي فصل آينده پديده، قرارداد امضا شد.وي ادامه داد: بعد از موافقت هيئت مديره باشگاه، چندين نشست را با مهاجري برگزار کرديم و او هم برنامه‌هاي خود را به ما ارائه داد و اين برنامه‌ها هم مورد موافقت قرار گرفت و در نهايت با حضور او براي سومين فصل پياپي به صورت قطعي و به عنوان سرمربي به توافق رسيديم.

کريمويي تاکيد کرد: تيم پديده در ليگ شانزدهم روزهاي پرفراز و نشيبي را پشت سر گذاشت و در نهايت هم توانستيم با کمک همه ارکان باشگاه، حمايت مسئولان و البته دلگرمي که هواداران به ما مي‌دادند، سهميه پديده را در ليگ برتر حفظ کنيم و دل مردم خراسان را شاد کنيم.

مدير عامل باشگاه پديده درباره اينکه اين تيم چه برنامه‌اي براي فصل آينده دارد خاطرنشان کرد: به هر شکل ما به دنبال کسب رده‌هاي بالاتر هستيم و اين موضوع با برنامه‌اي که مهاجري ارائه داده است و ثباتي که در رأس کادر فني ايجاد کرديم قطعا دور از دسترس نخواهد بود. هرچند اين مسئله به کمک و توجه بيشتر همه مسئولين استاني هم نيازمند است.

وي درباره اينکه آيا مهاجري فهرست بازيکنان مورد نظر خود را ارايه کرده است يا خير، گفت: قطعا مهاجري بازيکنان مختلفي را براي بهبود شرايط تيم مدنظر دارند اما منتظر هستيم تا بازي‌هاي ليگ شانزدهم به صورت کامل به پايان برسد و بعد در مورد آن صحبت کنيم. آن چيزي که مشخص است اينکه هيئت مديره باشگاه و بنده به عنوان مديرعامل به صورت کامل از برنامه‌هاي پيش‌روي سرمربي تيم حمايت مي‌کنيم تا بتوانيم به موفقيت برسيم.

مورد عجيب مدافع استقلال

مدافع تيم فوتبال استقلال ظاهرا در فهرست خروجي تيمش قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ميزان، محمدحسين کنعاني‌زادگان پيش از آغاز فصل جاري با سر و صداي زيادي به تيم فوتبال استقلال پيوست. در حالي که قرار بود او راهي پرسپوليس شود اما به دليل پيشنهاد مالي خوب استقلال تصميم گرفت تحت نظر عليرضا منصوريان کار کند.

اين بازيکن با لقب «کمپاني» مورد توجه استقلالي‌ها قرار گرفت اما عملکرد او در دو بازي ابتدايي تعجب‌برانگيز بود و هفته سوم هم رباط صليبي پاره کرد. کنعاني‌زادگان طبق تصميم منصوريان از فهرست خارج شد تا جا براي جذب بازيکن جديد باز شود.کنعاني‌زادگان پس از طي کردن روند درماني‌اش از يک ماه پيش در تمرينات استقلال شرکت و ابراز اميدواري کرد که بتواند فصل آينده جبران کند اما ظاهرا اين بازيکن در فهرست خروجي منصوريان قرار گرفته است. کنعاني‌زادگان که از رفتار مربيان استقلال متوجه اين موضوع شده، در حال حاضر در تمرينات شرکت نمي‌کند و هنوز تکليفش را براي فصل آينده نمي‌داند.

رقابت‌هاي جام‌جهاني 2017 فوتبال ساحلي - باهاما

8 تيم راه يافته به مرحله يک‌چهارم نهايي مشخص شدند

پس از پايان رقابت تيم‌هاي حاضر در جام‌جهاني 2017 باهاما، تکليف تيم‌هاي صعود‌کننده به جمع 8 تيم مرحله يک‌چهارم نهايي مشخص شد.

پس از انجام مسابقات تيم‌ها در روز ششم مسابقات جام‌جهاني 2017 فوتبال ساحلي باهاما، تيم‌هاي تاهيتي، پاراگوئه، برزيل، پرتغال، ايران، ايتاليا، سوئيس و سنگال صعود كردند.تيم‌ ‌ملي ايران بايد در مرحله يک‌چهارم نهايي به مصاف سوييس برود و در صورت پيروزي در اين ديدار به مصاف برنده بازي پاراگوئه و تاهيتي خواهد رفت.همچنين بازي‌ها در روز ششم پيگيري شد که نتايج آن به شرح زير است:

تاهيتي 8 - لهستان 4

پاراگوئه 5- پاناما 2

برزيل 9 - ژاپن 3

امارات يک - پرتغال 2

گمانه‌زني درباره برنامه‌ نقل‌و‌انتقالات تابستاني بارسلونا

اينيستا قراردادش را تمديد مي‌کند

دو نشريه ورزش معروف ايالت کاتالونياي اسپانيا از برنامه‌هاي اين باشگاه در تابستان امسال خبر داده‌اند.

در حالي که ابهام در آينده آندرس اينيستا در باشگاه بارسلونا بيشتر شده است و او گفته است که فعلاً نمي‌خواهد به اين موضوع فکر کند، نشريه موندودپورتيوو گزارش کرده است که برنامه باشگاه تمديد يک ساله قرارداد کاپيتان کاتالان‌ها است. اينيستا اخيراً گفته است که ترجيح مي‌دهد تا پايان فصل جاري صبر و سپس براي آينده‌اش تصميم‌گيري کند.

پيش از اين هم اخباري درباره برنامه اينيستا براي آينده‌اش در بارسلونا منتشر شده بود مبني براينکه او با بارسلونا قراردادي يک ساله مي‌بندد که امکان تمديد آن براي سال دوم هم وجود خواهد داشت. برخي نشريات ديگر هم از پيشنهاد باشگاه به هافبک ملي‌پوش 32 ساله‌اش براي ماندن در اين باشگاه پس از آويزان کردن کفش‌هايش و قبول يک نقش در آکادمي لاماسيا که خودش محصول آن است، خبر داده بودند.

در همين حال ديگر نشريه ورزشي چاپ کاتالونيا، اسپورت خبر خوشحال کننده ديگري به هواداران بارسلونا نوشته و مدعي شده است که آبي‌و‌اناري‌ها امسال به صورت جدي براي خريد فيليپه کوتينيو از ليورپول دست به کار مي‌شوند و کوتينيو خودش هم براي رفتن پيوستن به بارسايي‌ها چندان بي‌ميل نيست. هم‌تيمي شدن با هموطنش نيمار و يار قديمي‌اش در ليورپول يعني لوئيس سوارس دو عاملي است که شانس بارسلونا براي خريد هافبک هجومي با استعداد ليورپول را افزايش مي‌دهد علاوه بر اين کوتينيو به واسطه دوران بازيگري‌اش در اسپانيول با جو و محيط شهر بارسلونا آشنا است و اين هم مي‌تواند انگيزه او را براي بازگشت به اين شهر مضاعف کند.

سنگين وزن جنجالي کشتي آزاد به اردو دعوت شد

آزادکار وزن 125 کيلوگرم کشورمان به اردوي تيم ملي دعوت شد تا از امروز به جمع ديگر نفرات حاضر در خانه کشتي ملحق شود.

اردوي تيم ملي کشتي آزاد در حالي در خانه کشتي تهران آغاز شده که پرويز هادي آزادکار سنگين وزن و جنجالي رقابتهاي انتخابي المپيک نيز به اين تمرينات دعوت شد.ديدار انتخابي تيم ملي کشتي آزاد اعزامي به المپيک ريو در وزن 125 کيلوگرم که سال گذشته بين کميل قاسمي و پرويز هادي برگزار شد در پايان با شکست هادي و جنجال و درگيري همراه بود که همين مساله باعث شد هادي نيز انتقادات تندي را از فدراسيون کشتي و رسول خادم مطرح کند.


 خبـــرنامه 

 ميرشکاري:

حق‌ايران رفتن روي سکوست

جوان‌ترين عضو تيم ملي فوتبال ساحلي ايران در جام جهاني 2017 باهاما گفت: در هيچ مسابقه بين‌المللي چنين سطح بالايي را نديده بودم.

علي ميرشکاري، جوان‌ترين عضو تيم ملي فوتبال ساحلي در جام جهاني 2017 باهاما درباره بازي‌هاي مرحله گروهي به سايت فدراسيون فوتبال گفت: در مرحله گروهي با تيم‌هاي مکزيک، ايتاليا و نيجريه هم‌گروه بوديم و توانستيم دو بازي را ببريم و با شکست مقابل ايتاليا، در نهايت به مرحله بعدي مسابقات راه يافتيم.

وي در پاسخ به اين سؤال که کدام ديدار در مرحله گروهي سخت بود، اظهار داشت: از نظرم در مرحله گروهي به طور کلي بازي‌هاي خوب و البته سختي را پشت سر گذاشتيم، اما ايتاليا سخت‌ترين تيم گروه از لحاظ رنکينگ و به خصوص اروپايي بودنش، بود.عضو تيم ملي فوتبال ساحلي کشورمان با 20 سال سن درباره اولين تجربه جام جهاني خودش گفت: حضور در جام جهاني تجربه بسيار خوب و نسبت به مسابقات آسيايي و بين قاره‌اي شرايط کاملاً متفاوت است. در واقع شرايط جام جهاني با آن چيزي که تصور داشتم، بسيار متفاوت است. حتي نسبت به مسابقات بين قاره‌اي جهان که هشت تيم برتر قاره‌ها در آن حضور دارند نيز شرايط فرق مي‌کند و مسابقات در سطح بسيار بالاتري در حال برگزاري است.ميرشکاري افزود: با توجه به اينکه در رقابت‌هاي آسيايي و بين قاره‌اي حضور داشتم، فکر مي‌کردم جام جهاني نيز در همين سطح باشد، اما پس از رقابت با تيم‌هاي برتر جهان، متوجه شدم که هيچ رقابتي مانند جام جهاني نمي‌شود.وي در ادامه درباره بازي مرحله يک چهارم نهايي مقابل سوئيس خاطرنشان کرد: بازي با سوئيس بسيار سخت خواهد بود و اميدوارم بتوانيم رقابت خوبي را به نمايش بگذاريم. سوئيس تيم دوم يورو ليگ 2017 شد و بازيکنان خوبي دارد و به عنوان تيم اول گروه خود به مرحله يک چهارم نهايي صعود کرده است.عضو تيم ملي فوتبال ساحلي گفت: خوشبختانه از ميزان آمادگي خوبي برخوردارم. حدود 2 سال در اردو بوده‌ايم و مسابقات رسمي و تدارکاتي مختلفي را پشت سر گذاشته‌ايم تا بتوانيم در جام جهاني عملکرد موفقي داشته باشيم. با توجه به ميزان تلاش‌هاي‌مان حق ايران است که در يکي از جايگاه‌هاي اول تا سوم جام جهاني قرار بگيرد.پس از انجام مسابقات مرحله گروهي تيم‌هاي تاهيتي، پاراگوئه، برزيل، پرتغال، ايران، ايتاليا، سوئيس و سنگال به جمع هشت تيم پاياني صعود کردند.

ادامه روند ناکامي‌هاي تيم ملي بوکس

کاپيتان هم از کسب مدال بازماند

کاپيتان تيم ملي بوکس ايران در رقابت‌هاي قهرماني آسيا با شکست مقابل حريف خود در مرحله يک چهارم نهايي از کسب مدال بازماند.

سالار غلامي بوکسور 91 کيلوگرم کشورمان که توانسته بود به مرحله يک چهارم نهايي رقابت‌هاي قهرماني آسيا برسد از گردونه رقابت‌ها حذف شد. او تنها يک قدم با کسب مدال و سهميه مسابقات قهرماني جهان در آلمان فاصله داشت که با قبول شکست اين شانس را از دست داد.

سالار غلامي به مصاف علاالدين قوسون بوکسور سوريه‌اي رفت که مي‌توانست در صورت شکست دادن اين بوکسور مدال برنز و سهميه جهاني خود را حتمي کند اما کاپيتان تيم ملي بوکس نتيجه را به بوکسور سوريه‌اي واگذار کرد و از دست يابي به مدال و سهميه جهاني در اين بازي‌ها باز ماند.بدين نماينده تيم ملي بوکس ايران در وزن 91 کيلوگرم با يک برد و يک شکست به کار خود در اين بازي‌ها پايان داد تا روند ناکامي‌هاي بوکسورهاي تيم ملي همچنان ادامه‌دار باشد.

مدرسه سازي ليونل مسي در سوريه

ستاره آرژانتيني قرار است 20 مدرسه براي کودکان سوري در اين کشور جنگ زده بنا کند.به گزارش ايسنا، ليونل مسي همواره در گذشته با کودکان سوري ابراز همدردي کرده است. در همين رابطه موسسه خيريه ليونل مسي با کمک‌هاي مالي خود زمينه ساخت 20 مدرسه در کشور سوريه را فراهم کرده است تا طي آن 1600 کودک سوري از امکان تحصيل برخوردار شوند.اين کلاس‌هاي درس با امکانات بسيار بالايي بنا خواهند شد که داراي سيستم گرمايشي منحصر به فرد و فضاي آموزشي بسيار خوبي خواهد بود.

سوريه ششمين سال بحران خود را سپري مي‌کند. بيش از 60 درصد از کودکان سوري در شرايط خيلي بدي تحصيل مي‌کنند که اصلا به شرايط عادي حتي نزديک هم نيست. در اين بين فوق ستاره فوتبال جهان تصميم گرفته تا به کودکان اين کشور کمک کند و زمينه تحصيل آنها را فراهم کند.

توضيح باشگاه استقلال در مورد مذاکره با منشا

مسوول نقل و انتقالات باشگاه استقلال هرگونه مذاکره و ارائه پيشنهاد مالي به گادوين منشا را تکذيب کرد.

گادوين منشا، مهاجم نيجريه‌اي پيکان با عملکرد خيره کننده خود در ليگ برتر شانزدهم، حالا مورد توجه اکثر تيم‌هاي ليگ برتري قرار گرفته است.

منشا که با 15 گل عنوان سومين گلزن فصل را از آن خود کرده، طبق اخبار منتشر شده با رسانه‌ها از مدت‌ها قبل با مديران باشگاه پرسپوليس براي حضور در اين تيم به توافق 350 هزار دلاري رسيده است.

جالب اينجاست که بعد از انتشار اين خبر، عنوان شد که تيم‌هاي صاحب‌نام ديگر ليگ برتر نام منشا را در ليست خريد خود قرار داده‌اند و حتي حاضر هستند پول بيشتري براي جذب اين بازيکن پرداخت کنند.

به عنوان مثال در روزهاي اخير اخبار زيادي درباره تمايل شديد عليرضا منصوريان به جذب گادوين منشا منتشر و حتي عنوان شد استقلال قصد دارد 100 هزار دلار بيشتر از پولي که گفته مي‌شود پرسپوليسي‌ها با مهاجم نيجريه‌اي توافق کرده‌اند به اين بازيکن پرداخت کنند.

شايعات درباره مذاکرات گادوين منشا و استقلال به قدري زياد شد که دبير هيئت مديره و معاون اقتصادي باشگاه استقلال به اين شايعات واکنش نشان داد.پندار توفيقي با رد هرگونه ارائه پيشنهاد از سوي استقلال به گادوين‌منشا به ميزان گفت: با نزديک شدن به زمان نقل و انقالات افراد سودجو برنامه‌ريزي‌هاي زيادي انجام مي‌دهند تا بيشترين نفع را از اين زمان ببرند. گادوين منشا بازيکن خوبي است که مورد توجه اکثر تيم‌ها قرار دارد اما تا به اين لحظه که من با شما صحبت مي‌کنم، هيچ مذاکره‌اي از طرف من يا آقاي افتخاري و حتي ساير مديران باشگاه با اين مهاجم انجام نشده است.وي ادامه داد: مطمئن باشيد در فضاي کنوني اين دلالان و سودجويان هستند که با مطرح کردن چنين اخبار و شايعاتي مي‌خواهند حساسيت‌ها را بيشتر کنند تا قيمت بازيکنان خود را بالاتر ببرند. با رسيدن به هدف طبيعي است که آنها پول بيشتري به دست مي‌آوردند. اما از همين تريبون باز هم اعلام مي‌کنم که استقلال هيچ مذاکره‌اي با گادوين منشا نداشته و اگر آقاي منصوريان به عنوان سرمربي تيم درخواست مذاکره با اين مهاجم خارجي را به باشگاه ارائه بدهد، آن وقت مذاکرات را به صورت رسمي انجام خواهيم داد که تا کنون اين اتفاق رخ نداده و تمرکز اصلي کادر فني و باشگاه روي تمديد قرارداد بازيکنان فعلي تيم است.


 
سياسي
خبر دانشگاه
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته