جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/04/03 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 5584

پرسپوليس مدل ليگ هفدهم
همه چيز مهياي تکرار قهرماني

پورموسوي:
هر تيمي قهرمان شد، فصل بعد تا مرز نابودي پيش رفت


خبرنامه


خبـــرنامه


 پرسپوليس مدل ليگ هفدهم
 همه چيز مهياي تکرار قهرماني  

 
آفرينش- با بررسي نفرات جذب شده تيم فوتبال پرسپوليس به نظر مي رسد اين تيم چيزي براي تکرار عنوان قهرماني فصل گذشته خود کم ندارد.

با نزديک شدن به آغاز هفدهمين دوره ليگ برتر، تيم هاي مدعي قهرماني در حال تکميل پازل نفرات خود هستند و پرسپوليس به عنوان مهم ترين مدعي،سوداي تکرار قهرماني فصل گذشته را در سر مي پروراند.

سرخپوشان پايتخت با جذب شجاع خليل زاده، گادوين منشا، سيامک نعمتي ، شايان مصلح، بازگشت نوراللهي و تمديد قرارداد کاميابي نيا ليست بزرگسالان خود را براي فصل هفدهم تکميل کردند. در حال حاضر آنها به سراغ تکميل ليست زير 23 ساله خود رفتند تا نفرات خود را هم در اين رده سني براي فصل بعد کامل کنند.

بشار رسن بازيکن تيم ملي عراق، فرشاد هاشمي بازيکن فصل گذشته سياه جامگان و چند بازيکن ديگر مدنظر برانکو براي فصل آينده هستند که تکليف اين بازيکنان به زودي براي پيوستن به پرسپوليس مشخص مي شود.

مسئولان پرسپوليس به تازگي قرارداد سه بازيکن جديد خود از جمله شايان مصلح، شجاع خليل زاده و سيامک نعمتي را در هيئت فوتبال استان تهران ثبت کردند و تنها ثبت قرارداد گادوين منشا مانده است تا سرخپوشان پايتخت در ادامه فصل نقل و انتقالات به دنبال جذب بازيکنان زير 23 سال خود باشند.

سروش رفيعي هافبک خلاق پرسپوليس هم به طور رسمي از سرخپوشان پايتخت جدا شد و به تيم الخور قطر پيوست. البته برانکو نگراني بابت جدايي رفيعي ندارد چراکه سيامک نعمتي بازيکن جديد پرسپوليس مي تواند جايگزين خوبي براي رفيعي در خط هافبک باشد. نعمتي فصل گذشته در پيکان به عنوان يک پاسور توانست نقش خود را به خوبي ايفا کند و پاسهاي خوبي براي گادوين منشا فراهم کند. در حال حاضر سيامک نعمتي و گادوين منشا در پرسپوليس حضور دارند و اگر برانکو به اين بازيکنان اعتماد کند در آن صورت همانند بازي در پيکان مي توانند براي سرخپوشان پايتخت هم مثمرثمر باشند.

به هر حال مسئولان پرسپوليس شاکله اصلي خود را براي فصل آينده حفظ کردند و به جز چند خروجي تيم قهرمان فصل گذشته خود را دست نزدند.

دروازه بان ها

سرخپوشان پايتخت در فصل پانزدهم ضعف هايي در خط دروازه خود داشتند و همين باعث شد که مسئولان پرسپوليس با جذب بيرانوند و رادوشوويچ نقطه ضعف خود را در درون دروازه پوشش بدهند و مشکل چندين ساله خود را بعد از سالها برطرف کنند.

بيرانوند واکنش هاي خوبي در درون دروازه پرسپوليس داشت و با حضور مدافعان مستحکم توانست نقش اساسي در قهرماني پرسپوليس در ليگ شانزدهم داشته باشد. درخشش بيرانوند در درون دروازه پرسپوليس باعث شد که کي روش به وي اعتماد کند و به دروازه بان اول تيم ملي تبديل شود.

او با درخشش خود در تيم ملي و تيم پرسپوليس چند پيشنهاد خارجي دريافت کرده است اما وي با پرسپوليس تا سال 1400 قرارداد دارد و براي پيوستن به تيمهاي خارجي نياز به رضايت نامه دارد. مسئولان پرسپوليس اعلام کردند که بيرانوند را فقط در ازاي دريافت 1 ميليون دلار به تيم فنرباغچه انتقال
مي دهند.

پرسپوليسي ها با تعيين رقم بالاي رضايت نامه به طور عملي مخالفت خود را براي جدايي بيرانوند نشان دادند. از طرفي باشگاه ذوب آهن با جدايي مظاهري مخالفت کرده تا تنها گزينه مورد اعتماد سرخپوشان براي جايگزيني بيرانوند از ليست خارج شود.

همچنين گفته مي شود باشگاه فنرباغچه قصد دارد از بيرانوند به عنوان دروازه بان ذخيره استفاده کند، براين اساس به نظر نمي رسد که بيرانوند در سال جام جهاني حاضر شود روي نيمکت ذخيرها بنشيند و حضورش در ترکيب تيم ملي را به خطر بياندازد.

رادوشويچ هم همانند فصل گذشته دروازه بان دوم پرسپوليس است و در صورت غيبت بيرانوند در بعضي از بازي ها از دروازه پرسپوليس محافظت مي کند. ابوالفضل درويش وند هم گلر سوم پرسپوليس است.

خط دفاع پرمهره

سرخپوشان پايتخت فصل گذشته کمبودهايي در خط دفاع خود داشتند و بعضي از مواقع مجبورمي شدند که از برخي از بازيکنان در پستهاي غير تخصصي شان استفاده کنند. در حال حاضر پرسپوليس دو مدافع را جذب کرده و خيال برانکو براي خط دفاع تا حدودي راحت شده است. شجاع خليل زاده مدافع فصل گذشته سپاهان به پرسپوليس پيوسته است تا جايگزين مناسبي براي سيد جلال حسيني در قلب فاع پرسپوليس باشد. پرسپوليس با جذب شايان مصلح هم طلسم ناکامي اش در جذب دفاع چپ را شکست. محمد انصاري و سيد جلال حسيني در قلب دفاع پرسپوليس در فصل جديد حضور دارند و در مواقع لزوم شجاع خليل زاده در ترکيب پرسپوليس قرار مي گيرد . ماهيني و محرمي در جناح راست پرسپوليس و شايان مصلح هم در جناح چپ پرسپوليس بازي مي کند.

خط هافبک

سرخپوشان پايتخت در خط هافبک بازيکنان خوبي دارند که فصل آينده هم مي توانند بدرخشند. تمديد قرارداد کاميابي نيا تنها دغدغه اصلي برانکو در خط هافبک بود که در نهايت اين بازيکن با پرسپوليس به توافق رسيد و در چند روز آينده قراردادش را با سرخپوشان پايتخت تمديد مي کند. با وجود جدايي سروش رفيعي، برانکو نگراني در اين باره ندارد چراکه سيامک نعمتي خريد جديد پرسپوليس مي تواند جايگزين خوبي براي رفيعي در پست هافبک بازيساز باشد. احمد نوراللهي هم پيگير کسري خدمت سربازي خود است و وي نيز در چند روز آينده اقدامات نهايي را انجام مي دهد و به پرسپوليس مي پيوندد.

تيم پرسپوليس در نيم فصل اول سال گذشته که رفيعي در اين تيم نبود، با فرشاد احمد زاده، اميد عاليشاه، احمد نوراللهي و وحيد اميري بازي مي کرد و اکنون هم کمبود رفيعي را احساس نمي کند. با حضور منشا در ترکيب پرسپوليس، اميري يک خط عقب تر مي رود.

خط حمله زهردار

گادوين منشا به پرسپوليس پيوسته است و وي به همراه مهدي طارمي آقاي گل ليگ برتر مي توانند خط حمله زهرداري براي پرسپوليس تشکيل بدهند و ساير تيم ها از حضور آنها در خط حمله پرسپوليس دچار وحشت خواهند شد.

مهدي طارمي عملکرد درخشاني در تيم ملي و پرسپوليس داشته است و همين امر باعث شده که وي از چند تيم اروپايي و آسيايي پيشنهاد دريافت کند اما مسئولان پرسپوليس هم رقم بالايي براي صدور رضايت نامه اين بازيکن در نظر گرفتند تا انتقال اين بازيکن به اروپا منتفي شود.

علي عليپور هم به عنوان بازيکن ذخيره مي تواند خط حمله پرسپوليس تقويت کند.

به هر حال پرسپوليس فصل آينده بايد در چند جام شرکت کند و در اختيار داشتن چند بازيکن خوب در پستهاي مختلف مي تواند دست برانکو را براي چيدن نفرات اصلي خود در زمين بازي بازبگذارد.


 پورموسوي:
 هر تيمي قهرمان شد، فصل بعد تا مرز نابودي پيش رفت 

 سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: هر تيمي در ايران قهرمان شده، فصل بعد تا مرز نابودي پيش رفته است.سيد سيروس پورموسوي در گفت‌وگو با ميزان، در مورد وضعيت تيم فوتبال فولاد خوزستان اظهار داشت: خدا را شکر تمرينات‌مان را طبق برنامه پيش مي‌بريم. به دو، سه بازيکن ديگر نيازمنديم تا فهرست‌مان تکميل شود. اردوي خارجي نخواهيم داشت. در حال حاضر در زنجان هستيم، 10 روز در اهواز خواهيم بود و از 20 تا 30 تير به تهران مي‌رويم.

وي درباره جذب احتمالي فرناندو دخسوس، دروازه‌بان برزيلي گسترش فولاد که در استقلال خوزستان سابقه همکاري با او را دارد، گفت: مذاکراتي داشته‌ايم. البته ظاهرا باشگاه گسترش فولاد مي‌خواهد اين دروازه‌بان را قرضي واگذار کند. من فکر مي‌کنم چندان منطقي نباشد که بخواهيم روي يک بازيکن به صورت قرضي حساب کنيم. باشگاه‌ها بايد مذاکره کنند تا تکليف مشخص شود.

سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان درباره اينکه گفته مي‌شود گزينه‌هايي مانند سوشا مکاني، وحيد شيخ‌ويسي و مانوئل فرناندز مونيز، دروازن‌بان اسپانيايي فصل گذشته ماشين‌سازي هم مد نظر او هستند، تصريح کرد: شيخ‌ويسي که با استقلال خوزستان قرارداد دارد و براي جذب او بايد ابتدا براي دريافت رضايت‌نامه‌اش اقدام کنيم. تا چند روز آينده تکليف دروازه‌بان ما مشخص مي‌شود.

پورموسوي با اشاره به شرايط سخت باشگاه سابقش يعني استقلال خوزستان و شايعاتي مبني بر استعفاي عبدالله ويسي از سمت سرمربيگري اين تيم خاطرنشان کرد: من هميشه مي‌گويم کاش استقلال خوزستان دو فصل پيش قهرمان نمي‌شد. شايد در اين صورت شرايط بهتر بود چون هر تيمي در ايران قهرمان شده، فصل بعد تا مرز نابودي پيش رفته است.

وي در مورد اختلاف مالي بختيار رحماني، کاپيتان فولاد خوزستان با اين تيم تأکيد کرد: من با خودش صحبت کردم. ان‌شاءالله تا چند روز آينده مشکل او حل مي‌شود. من تمايل دارم بختيار رحماني با ما بماند.

سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان درباره اينکه چه هدفي را در فصل آينده ليگ برتر دنبال مي‌کند، گفت: من هيچ قولي براي قهرماني يا کسب سهميه ليگ قهرمانان آسيا نداده‌ام.

پورموسوي در پايان، در مورد اينکه ايمان مبعلي، هافبک اين تيم در قراردادش قيد کرده در صورت مصدوميت، پولي از اين باشگاه نگيرد، در پايان تأکيد کرد: خود ايمان اين شرط را گذاشت. خودش گفت که 95 درصد مي‌تواند بازي کند و مشکلي ندارد اما اگر اتفاقي افتاد، پولي دريافت نکند که من از اين حرکت او تشکر مي‌کنم.


 خبرنامه  

 پول صعود به جام جهاني را نگرفته‌ايم

تاج: فدراسيون بايد قرارداد مربي موفق را تمديد کند

رئيس فدراسيون فوتبال گفت: اگر بخواهيم باشگاهي را به دليل بدهکاري محروم کنيم، آن‌وقت کل ليگ تعطيل مي‌شود.

مهدي تاج در حاشيه مراسم راهپيمايي روز قدس در جمع خبرنگاران در رابطه با بحث تمديد قرارداد کارلوس کي‌روش پس از جام جهاني 2018 روسيه اظهار داشت: فقط صحبت ما نيست و کي‌روش هم بايد شرايطش را بگويد. براي فدراسيون اين حق ايجاب مي‌کند که قرارداد مربي موفق را تمديد کند.

رئيس فدراسيون فوتبال در خصوص اينکه پس از صعود تيم ملي ايران به جام جهاني، پولي از سوي فيفا به حساب فدراسيون واريز شده است يا خير، گفت: اول اينکه واريز نشده است و حالا هم نمي‌دهند، دوم، مبلغ آن مشخص نيست و سوم اينکه فدراسيون فوتبال به اندازه اين پول بدهکار است.

تاج در مورد پول‌هاي بلوکه شده فدراسيون فوتبال ايران در فيفا عنوان کرد: پول‌هاي بلوکه شده را گرفته‌ايم و براي فدراسيون خرج کرده‌ايم.

وي در رابطه با اينکه قرار بود تيم‌هاي بدهکار با بازيکنان قراردادي نبندند، گفت: ليگ ما شرايط خاص خودش را دارد. اگر بخواهيم باشگاهي را به خاطر بدهي‌هايش محروم کنيم، بايد ليگ را تعطيل کنيم. اگر دنبال فضايي باشيم که به تدريج اين مشکل حل شود، بهترين مدل خواهد بود. تيم‌هاي بدهکار بايد بدهي‌هاي خودشان را بپردازند. ما با صداوسيما به دنبال اعداد و ارقامي رفته‌ايم که به سود باشگاه‌هاي‌مان خواهد بود. اگر اين اعداد پرداخت شوند، بخشي از باشگاه‌هاي ما تأمين خواهند شد. اگر اين اتفاق بيفتد، فدراسيون به‌‌صورت جدي‌تر خواهان بدهي باشگاه‌ها مي‌شود.

خداحافظي حاج‌صفي با سپاهاني‌ها

کاپيتان جدايي خود را علني کرد

کاپيتان فصل گذشته تيم فوتبال سپاهان ديروز (جمعه) با لباس شخصي در تمرين تيمش حاضر شد.

احسان حاج‌صفي که گفته مي‌شود در آستانه پيوستن به تيم فوتبال پانيونيوس يونان قرار دارد، ديروز (جمعه) در تمرين سپاهان حاضر شد و با زلاتکو کرانچار و هم‌تيمي‌هايش خداحافظي کرد.

جام کنفدراسيون ها 2017

فغاني، داور چهارم ديدار روسيه - مکزيک

داور بين‌المللي فوتبال کشورمان به‌عنوان داور چهارم ديدار تيم‌هاي روسيه و مکزيک را قضاوت خواهد کرد.

به گزارش فدراسيون فوتبال، عليرضا فغاني، داور بين‌المللي فوتبال کشورمان به‌عنوان داور چهارم ديدار تيم‌هاي روسيه و مکزيک در رقابت‌هاي جام کنفدراسيون‌ها قضاوت خواهد کرد.

داوري اين ديدار را فهد المرداسي عربستاني برعهده خواهد داشت و فغاني داور چهارم اين مسابقه است.

گفتني است فغاني به همراه رضا سخندان و محمدرضا منصوري ديدار تيم‌هاي آلمان و شيلي را در جام کنفدراسيون‌ها را قضاوت کردند که اين ديدار در نهايت با تساوي به پايان رسيد.

باکايوکو به چلسي پيوست

هافبک تيم فوتبال موناکو به چلسي ملحق شد.

تيم فوتبال چلسي سرانجام به فعاليت در بازار نقل‌و‌انتقالات روي خوش نشان داد و سران اين تيم کارهاي مهمي را انجام دادند. به نظر مي‌رسد اولين خريد کونته در فصل جديد، تيمو باکايوکو، ستاره 22 ساله موناکو و تيم ملي فرانسه است.

موناکو و چلسي بر سر انتقال اين هافبک به توافق رسيدند و اين بازيکن مي‌تواند در ازاي مبلغ 40 ميليون يورو، راهي استمفورد بريج شود. چلسي وضعيت الکس ساندرو، مدافع چپ يوونتوس را به‌شدت دنبال مي‌کند. هافبک دفاعي موناکو فصل درخشاني را سپري و نقش مهمي را در موفقيت‌هاي شاگردان ژارديم در اروپا و فرانسه ايفا کرد.

اينسينيه:

پوشيدن شماره 10 ناپولي به نظر مارادونا بستگي دارد

ستاره تيم فوتبال ناپولي گفت: تصميم گيري در خصوص پوشيدن شماره 10 به مارادونا بستگي دارد نه باشگاه.

لورنزو اينسينه ستاره تيم فوتبال ناپولي ضمن تاييد علاقه خود نسبت به پوشيدن شماره 10 اين تيم معتقد است هرگز چنين درخواستي از باشگاه نداشته است.

وي در اين خصوص گفت:وسواسي براي پوشيدن پيراهن شماره 10 ندارم. هميشه گفته‌ام پوشيدن اين شماره براي مهاجمان اتفاقي عالي است و همه بايد اين جاه طلبي را داشته باشند، اما در حال حاضر از پوشيدن پيراهن شماره 24 راضي هستم، زيرا روز تولد همسرم است.

وي ادامه داد: من درخواستي براي پوشيدن پيراهن شماره 10 نداشته‌ام. اين موضوع درست نيست. اگر مجددا اين بحث مطرح شود فکر مي‌کنم تصميم گيري در اين خصوص به مارادونا بستگي دارد نه باشگاه.

بازگشت منتظري به استقلال

پژمان منتظري با امضاي قراردادي دو ساله به استقلال پيوست.

سيد رضا افتخاري مديرعامل باشگاه استقلال در همين خصوص به سايت باشگاه استقلال گفت: بازگشت پژمان منتظري به خانه‌اش را تبريک و خوش آمد مي‌گويم. استقلال، خانه پژمان است، زيرا او سال‌ها براي استقلال بازي کرده و زحمت کشيده و حالا هم به اين تيم بازگشته است.

او افزود: پژمان منتظري از بازيکنان کاربلد و اثرگذار در تيم ملي است که چند سالي به عنوان لژيونر در خارج از ايران به فوتبالش ادامه داد و حالا هم دوباره براي استقلال بازي مي‌کند. با درخواست کادر فني، ما از مدتي قبل با اين بازيکن وارد مذاکره شديم و به توافق نهايي رسيديم. براي منتظري آرزوي موفقيت مي‌کنم و حضور او در استقلال يکي ديگر از خبرهاي خوشي بود که به هواداران وعده داده بوديم و انجام شد.


 خبـــرنامه 

 اعتراف دني آلوز به تمايلش براي پيوستن به منچسترسيتي

مدافع برزيلي تيم فوتبال يوونتوس احتمال ملحق شدنش به پپ گوارديولا در جمع آبي‌پوشان شهر منچستر را قوت بخشيد.

به گزارش تسنيم، دني آلوز اظهار نظري انجام داد که احتمال به حقيقت پيوستن شايعه جدايي او از يوونتوس براي پيوستن به منچسترسيتي را افزايش داد.

گفته مي‌شود که آلوز پس از تنها يک فصل بازي در تورين، در‌ آستانه ترک يوونتوس به عنوان بازيکن آزاد قرار دارد و پپ گواريولا – سرمربي سابق آلوز در بارسلونا در فاصله سال‌هاي 2008 تا 2012 - هم خواهان جذب اوست.

آلوز درباره آينده‌اش به شبکه کنورسا کمبيال گفت: من آموخته‌ام که شما هرگز نمي‌توانيد دست از کاري که عاشقش هستيد، برداريد و من هم عاشق فوتبال و موسيقي هستم. به عنوان بازيکن آزاد از يوونتوس جدا شوم؟ من نمي‌دانم چه اتفاقاتي دارد رخ مي‌دهد. درخواست ترک يوونتوس را داده‌ام؟ رسيدگي به امور را بر عهده مدير برنامه‌هايم گذاشته‌ام و آنها گفته‌اند که وقتي راه حلي پيدا کردند به من خبر مي‌دهند.

آلوز شايعه اختلافش با مسئولان باشگاه يوونتوس را رد کرد و ادامه داد: برخلاف چيزهايي که گفته مي‌شود، اگر از يوونتوس بروم بدون هيچ مشکل يا اختلافي با اين تيم خواهم رفت.

دفاع راست برزيلي بانوي پير در پايان در پاسخ به اين سؤالي که آيا منچسترسيتي مقصد بعدي او خواهد بود، تأکيد کرد: خب همه مي‌دانند که من چقدر پپ گوارديولا را تحسين مي‌کنم.

رکوردهايي که صلاح با انتقالش به ليورپول جابه‌جا کرد

هافبک مصري جديد ليورپول که از رم به قرمزپوشان مرسي‌سايد پيوست، با انتقالش به آنفيلد چند رکورد جديد را به ثبت رساند.

به گزارش تسنيم، انتقال 50 ميليون يورويي محمد صلاح از تيم فوتبال رم به ليورپول رکوردهايي جديدي را در هر دو باشگاه به ثبت رساند.

رقم پايه قراردادي که به رم 29.3 ميليون سود مي‌رساند، 42 ميليون يوروست که هشت ميليون يوروي ديگر هم در آن به عنوان پاداش در نظر گرفته شده است و به اين ترتيب رقم نهايي آن به 50 ميليون يورو مي‌رسد.

اين قرارداد صلاح را به گران‌ترين بازيکن تاريخ باشگاه ليورپول و در عين حال گران‌قيمت‌ترين بازيکني که باشگاه رم تا کنون فروخته است، تبديل کرد. پيش از اين گران‌ترين بازيکني که رم فروخته بود، اريک لاملا بود که ماه آگوست سال 2013 به تاتنهام پيوست.

به گزارش سايت کالچو اي فيانتزا، رقم قرارداد صلاح بدان معناست که باشگاه رم از فروش او به ليورپول 29.3 ميليون يورو سود خواهد کرد.

رم تابستان سال 2015 صلاح را در ازاي پنج ميليون يورو براي يک فصل قرض گرفت و تابستان سال گذشته با پرداخت 15 ميليون يوروي ديگر قرارداد او را قطعي کرد.

همچنين پولي که جالوروسي از محل فروش صلاح به خزانه‌اش واريز مي‌کند به موازنه دخل و خرج اين باشگاه طبق معيارهاي بازي جوانمردانه مالي يوفا کمک مي‌کند. رم تا پايان ماه ژوئن (يک هفته ديگر) وقت دارد که دخل و خرجش را مطابق قوانين بازي جوانمردانه مالي يوفا موازنه کند.

صلاح بعد ميرالم پيانيچ که تابستان سال گذشته به يوونتوس پيوست و مارکينيوس که به پاري‌سن‌ژرمن ملحق شد، سومين بازيکني است که فروشش بيشترين سود را به جالوروسي رسانده است. فروش پيانيچ 28.272 ميليون يورو و فروش مارکينيوس 27.470 ميليون يورو براي رم سود داشتند.

پيش از انتقال صلاح به آنفيلد، گران‌ترين‌خريد ليورپول اندري کارول بود که با قراردادي 35 ميليون پوندي از نيوکاسل به ليورپول پيوست.

صلاح با عقد قرارداد 50 ميليون يورويي با ليورپول حالا لقب گران‌ترين بازيکن آفريقايي دنيا را هم از آن خود کرده است.

شفيعي به کره جنوبي رفت

اولين لژيونر ايراني در کي ليگ ؟

مدافع تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز در شانزدهمين دوره ليگ برتر راهي کره جنوبي شد.

به گزارش ميزان، خالد شفيعي که در هفته‌هاي اخير به خاطرات مذاکراتش با باشگاه‌هاي مختلف حسابي خبرساز شده بود در ايران را به مقصد کره جنوبي ترک کرد.

شفيعي براي عقد قرارداد با يک تيم کره‌اي راهي اين کشور شد تا اولين بازيکني از ايران باشد که در کي ليگ بازي مي‌کند.

شفيعي قبل از ترک ايران پيشنهاد استقلال را هم بررسي کرد و حتي برخي انتقال او به جمع آبي‌پوشان را قطعي مي‌دانستند، اما اين اتفاق رخ نداد.

رابسون از استقلال دور شد

مدافع برزيلي تيم فوتبال استقلال به احتمال زياد فصل آينده آبي‌پوشان را همراهي نخواهد کرد.

به گزارش تسنيم، عليرضا منصوريان به مسئولان باشگاه استقلال تأکيد کرده بود که پيگير انتقال دائمي رابسون جان‌واريو به استقلال باشند. باشگاه استقلال هم طي مکاتبه‌اي با باشگاه باهياي برزيل به طور رسمي خواهان صدور رضايت‌نامه رابسون شد، اما طرف برزيلي هنوز پاسخ روشني به درخواست استقلالي‌ها نداده است.

با توجه به اين موضوع، منصوريان از باشگاه استقلال خواست که قرارداد پادواني، ديگر مدافع برزيلي استقلالي‌ها را تمديد کنند تا زمان از دست نرود. رابسون هم‌اکنون در برزيل به سر مي‌برد و چون هنوز پاسخي از باشگاه باهيا به دست استقلالي‌ها نرسيده، به نظر مي‌رسد که اين مدافع فصل آينده آبي‌پوشان را همراهي نخواهد کرد.

رابسون که سال گذشته به صورت قرضي به استقلال پيوست، عملکرد خوبي از خود به جاي گذاشت.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته