جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/05/12 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 5616

مدير جهاد کشاورزي ماکو:
توليد سالانه 55 هزار تن محصولات کشاورزي در ماکو

رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت پيرانشهر:
فعاليت مجدد معدن سنگ چيني پيرانشهر

در سال اخير؛
احداث 43 دستگاه ابنيه فني (پل ،آب رو ) در جاده‎هاي استان مركزي


برگزاري دومين جشنواره موسيقي آواها و نواهاي رضوي در رباط کريم


خط‎کشي طولي مسير ميدان آبشناسان تا پادگان 23 رباط کريم


خبــر


در استان


 مدير جهاد کشاورزي ماکو:
 توليد سالانه 55 هزار تن محصولات کشاورزي در ماکو 

 اروميه- صديقي

قاسم تاروردي‎زاده مدير جهاد کشاورزي ماکو با اشاره به اهميت کشاورزي در دين اسلام تصريح کرد: همان ميزان که در دين اسلام به کشاورزي اشاره شده است به زکات و ضرورت پرداخت آن نيز تاکيد شده است.مدير جهاد کشاورزي ماکو افزود: شهرستان ماکو از 12 هزار و 500 هکتار اراضي قابل کشت به صورت آبي و 3500 هکتار اراضي قابل کشت به صورت ديمي برخوردار مي باشد که در حدود 6750 نفر بهره‌بردار کشاورزي و دامي دارد.

وي با اظهار اينکه شهرستان ماکو 2 هزار رأس دام سبک و 13هزارو راس دام سنگين برخوردار است تصريح کرد: کل توليدات محصولات کشاورزي اين شهرستان سالانه حدود 55 هزار تن است.تاروردي‎زاده به اقدامات خوب صورت گرفته از سوي دولت در زير سايه تدابير مقام معظم رهبري اشاره کرد و افزود: از محل اعتبارات ساماندهي رودخانه‌هاي مرزي اعتباري خاص براي بخش کشاورزي لحاظ شده است که شهرستان ماکو از اين اعتبار برخوردار است. وي با اشاره به اجراي 3 هزار هکتار آبياري تحت فشار و تجهيز اراضي به سيستمهاي نوين آبياري گفت: اين پروژه از پيشرفت 45 درصدي برخوردار است. مدير جهادکشاورزي ماکو، خروج از کشاورزي معيشتي و ورود به کشاورزي اقتصادي را يکي از هدفها و شاخصهاي اصلي اين نهاد دانست و اظهار کرد: افزايش درآمد کشاورزان، افزايش توليد و همگام با بالا بردن کيفيت آن از مهمترين دستاوردهاي کشاورزي اقتصادي مي‎باشد.


 رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت پيرانشهر:
 فعاليت مجدد معدن سنگ چيني پيرانشهر 

 اروميه - صديقي

رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت پيرانشهر گفت: معدن سنگ چيني پيرانشهر پس از سالها غيرفعال بودن، آغاز به فعاليت کرد.رسول نامجو در بازديد از معدن ضمن قدرداني از فعاليت مجدد آن در راستاي فعاليت مجدد معدن سنگ چيني سيوه گده پيرانشهر بعد از چندين سال غير فعال بودن، همکاري کامل خود را اعلام و خواستار استخراج و فرآوري هر چه سريعتر آن شد.وي در مورد خصوصيات محصول معدن تصريح کرد: سنگ چيني که از معدن برداشت مي شود همان سنگ آهکي دگرگون يا مرمريت بوده که دانه ها يا بلورهاي تشکيل دهنده آن قابل رويت با چشم است و به عبارت ديگر سنگ چيني به انواع مرمريتها دانه‎‏ريزي اطلاق مي‎شود که بافتي بلور داشته و عمدتاً از کلسيت و به مقدار کمي ولاستونيت به عنوان کانيهاي اصلي تشکيل شده و اين نام در دو دهه اخير در ضخامتهاي اندک در مقابل ضبه صداي چيني مي‎دهد.

رئيس اداره صنعت، معدن و تجارت پيرانشهر گفت: روش استخراج آنها از معدن به صورت سيم برش و اکثراً نرم بر و بعضاً نيز سخت بر و سنگهاي چيني داراي تنوع رنگ پاييني بوده و معمولاً به رنگ سفيد و يا به رنگ سفيد يا هاله يا رگه‏هاي زرد هستند.وي تصريح کرد: سنگهاي چيني سنگهاي محکم و بهداشتي بوده و تقريباً در همه مکانهاي يک ساختمان حتي جاهايي که آبريزش زياد دارند و مخصوصاً مراکز بهداشتي درماني قابل استفاده هستند و به صورت تيشه‎اي آن نيز يافت مي‎شود.


 در سال اخير؛
 احداث 43 دستگاه ابنيه فني (پل ،آب رو ) در جاده‎هاي استان مركزي 

 اراك -الهام فراهاني

مديرساخت وتوسعه راههاي اداره کل راه وشهرسازي استان مرکزي از احداث 43 دستگاه پل و آب رو در محورهاي اين استان در سال 95 خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل راه و شهرسازي استان مرکزي اصغر حمزه لويي با اعلام اين خبر افزود: يکي از مراحل مهم پيشبرد و تکميل عمليات راهسازي،اجراي پلها و ساير ابنيه فني پيش بيني شده جهت تکميل اينگونه پروژه‎هاست اين اداره کل برابر تکاليف محوله و برنامه‎ريزيهاي انجام شده در سال اخير ساخت حداقل 43 دستگاه پل، آب رو را به پايان رسانده است.وي ادامه داد: بيشترين ابنيه فني اجرا شده در مدت مذکور مربوط به پروژه تکميل بزرگراه 61 کيلومتري اراک-خمين با 17 دستگاه پل،آب رو بوده و از اين حيث پروژه بهسازي محور آشتيان- راهجرد، پروژه بهسازي محور غرب رودخانه قره‎‏چاي و همچنين پروژه ساخت محور فرعي وفس-آقچه قلعه هرکدام با 8 دستگاه پل و آب رو در رده‎هاي بعدي قرار دارند که مجموع قرارداد اوليه ساخت اين ابنيه به حدود 12 ميليارد تومان بالغ مي‎گردد. گفتني است در اين راستا و در مدت مشابه در محور روستايي گزطاف علياء از توابع شهرستان شازند نيز دو دستگاه پل و آب رو احداث گرديده است.


 برگزاري دومين جشنواره موسيقي آواها و نواهاي رضوي در رباط کريم  

 رباط کريم - اصغري

به همت اداره فرهنگ و ارشاداسلامي شهرستان رباط کريم، جشنواره آواها و نواهاي رضوي با حضور خوانندگاني از سراسرکشور ايران و يک کشور خارجي در سالن همايش اداره آموزش و پرورش رباط کريم برگزار شد.به گزارش خبرنگار آفرينش اين جشنواره با حضور معاون فرماندار، رئيس اداره آموزش وپرورش، رئيس اداره فرهنگ و ارشاداسلامي و مردم شريف و هنردوست رباط کريم در سالن همايش آموزش و پرورش برگزار شد.

رئيس اداره فرهنگ وارشاد اسلامي شهرستان رباط کريم در اين مراسم گفت: جشنواره آواها و نواهاي رضوي از جمله جشنواره‌هايي است که مردم شهرستان رباط کريم به عشق امام خوبيها با شوروشوق حضور پيداکردند.معبودي افزود: ميزباني خوب مردم شريف وهنردوست رباط کريم هم درسال گذشته وهم سال جاري ، معاونت هنري سينمايي اداره کل فرهنگ وارشاداسلامي رامجاب خواهدکردکه سالهاي آتي نيز افتخار ميزباني هنرمندان عزيز را از سراسرميهن اسلامي ايران وکشورهاي خارجي براي ما محفوظ دارد.

دومين جشنواره آواها و نواهاي رضوي از پنجشنبه 5 مرداد ماه در شش شهرستان استان تهران آغاز شده و عصر روزجمعه 6مردادماه به پايان رسيد.


 خط‎کشي طولي مسير ميدان آبشناسان تا پادگان 23 رباط کريم 

 رباط کريم-اصغري

معاون حمل و نقل و ترافيک شهر رباط کريم از خط‎کشي و احياي خطوط طولي مسير ميدان آبشناسان تا پادگان 23 رباط کريم خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما، ناصر رجبيان گفت: به منظور ايجاد ديد بهتر در شب، نظم معابر ، پياده سازي قانون در معابر و همچنين ارتقاء سطح بصري فضاهاي جاده‎اي شهر معاونت حمل و نقل و ترافيک اقدام به رنگ آميزي و خط کشي مسير ميدان آبشناسان تا پادگان 23 نموده است.

وي افزود: اين خط‎کشي نقش موثري در عبور و مرور در اين مسير دارد و به دليل کمبود روشنايي مي‎‏تواند از بسياري از حوادث رانندگي در شب جلوگيري نمايد.

وي خاطرنشان کرد : اين اقدام توسط ماشينهاي مکانيزه و با رنگ مخصوص ترافيکي صورت گرفته است و در حاشيه جاده نيز از شبرنگ و علائم راهنماي مسير استفاده شده است .

معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري رباط کريم در پايان بيان داشت: هدف از اقدامات اين معاونت ايجاد نظم بصري و رفع شکافهاي فيزيکي و قانوني جهت اعمال نظم در شهر براي رانندگان و خودروهاي عمومي است و با تمام تلاش درراستاي تحقق اين مهم اقدام خواهيم کرد.


 خبــر 

 مدير عامل شرکت آب و فاضلاب شهري آذربايجان غربي:

افتتاح مدول دوم سامانه فاضلاب خوي در روزهاي آتي

اروميه- صديقي

مهندس رسول اکبري، رئيس هيأت مديره و مدير عامل شرکت آبفاي آذربايجان غربي از افتتاح سامانه فاضلاب شهري خوي توسط وزير نيرو در روزهاي آتي خبر داد.

مديرعامل شرکت آب و فاضلاب شهري آذربايجان غربي با اشاره به هزينه‌کرد 400 ميليارد ريال براي احداث مدول دوم سامانه فاضلاب شهر خوي ، گفت : اين سامانه با ظرفيت تصفيه 15 هزار مترمکعب در شبانه‎روز، 75 هزار نفر را تحت پوشش خدمات خود قرار داده و فرآيند تصفيه آن از نوع SBR مي‌باشد.

مهندس اکبري با اشاره به اينکه طرح مزبور در سال 87 به اجرا گذاشته شد و سال افق آن 1415 است ، گفت : براي احداث اين سامانه 74 کيلومتر شبکه جمع‌آوري و خط انتقال ايجاد گرديده و 18 هزار و 750 فقره انشعاب آب واگذار شده است.گفتني است برابر برنامه‎ريزي انجام يافته ، مدول دوم سامانه فاضلاب خوي ، روز جمعه 13 مرداد توسط وزير محترم نيرو و جمعي از مسئولين کشوري و استاني افتتاح و مورد بهره‎برداري قرار خواهد گرفت.

معاون دادستان کرج خبر داد:

شگرد جديد کلاهبرداري از رانندگان آژانس

کرج - خاکپور

ياوري گفت: در روش جديد، کلاهبردار با ادعاي حمل اشياء قيمتي يا وجه، به عنوان ضمانت اقدام به گرفتن کارت راننده و خالي کردن آن مي‌کند. جواد ياوري معاون دادستان کرج با اشاره به شگرد جديد کلاهبرداري از رانندگان آژانس در کرج گفت: در اين روش فردي پس از درخواست تاکسي از آژانس‌هاي سطح شهر، با فريب راننده در مسير اقدام به کلاهبرداري از آن‌ها مي‌کند. وي افزود: اين فرد که تاکنون چندين شکايت عليه وي مطرح شده با اين بهانه که بايد راننده وجه نقد، طلاجات يا مدارکي را به جايي تحويل دهد يا بگيرد پس از جلب اعتماد راننده، با اين بهانه که بايد تضميني داشته باشد اقدام به اخذ کارت بانکي به همراه رمز بانک از راننده مي‌کند.

معاون دادستان کرج در ادامه توضيح داد: راننده فريب خورده پس از مراجعه به محل مورد ادعاي فرد کلاهبردار از غيرواقعي بودن آدرس يا مدارک مطلع مي‌شود و در اين فاصله نيز کلاهبردار اقدام به خالي کردن وجوه موجود در کارت بانکي وي مي‌کند. وي از اطلاع‌رساني و هشدار لازم به آژانس‌هاي سطح شهر در اين زمينه خبر داد و بيان کرد: مردم و رانندگان در صورت مشاهده موارد مشابه حتما به پليس اطلاع دهند. ياوري در پايان متذکر شد: مردم و رانندگان آژانس حتما در مواردي که فردي به آن‌ها بسته يا پاکتي را براي انتقال به جايي مي‌دهد محتويات آن را بررسي کنند و از صحت و سقم ادعاي فرد در مورد بسته، پاکت يا مدارک مطمئن شوند تا مورد کلاهبرداري يا سوء استفاده قرار نگيرند.

در چهارساله اخير؛

احداث افزون بر 117 کيلومتر راه (برون شهري) در استان مرکزي

اراك -الهام فراهاني

مديرکل راه وشهرسازي استان مرکزي آخرين آمار مجموع راههاي احداثي توسط اين اداره کل را در دولت تدبير و اميد اعلام نمود.به گزارش روابط عمومي اداره کل راه و شهرسازي استان مرکزي مجيد شارقي با اعلام اين خبر افزود:يکي از مهمترين تکاليف ما ساخت و توسعه شبکه راههاي استان مرکزي است که در قالب آزادراه، بزرگراه، راههاي اصلي و فرعي و روستايي به صورت مستمر پس از انجام برنامه‎ريزيهاي لازمه، عقد قرارداد با پيمانکاران ذيصلاح روند احداث پروژه‎هاي مذکور اجرايي مي‎گردد. وي ادامه داد: با تلاشهاي انجام شده در طي دوره چهارساله دولت تدبير و اميد بالغ بر 62/5 کيلومتر راه اصلي و 54/3 کيلومتر راه روستايي احداث شده است. رئيس شوراي حمل و نقل استان مرکزي خاطرنشان کردتاکنون 1860 کيلومتر راه اصلي شامل(آزادراه، بزرگراه، راه اصلي و فرعي )و 4408 کيلومتر راه روستايي شامل ( آسفالت، شوسه و...) در استان مرکزي به عامليت اداره کل راه وشهرسازي احداث شده است و با توجه به اينکه اين استان در مسير کريدور شمال –جنوب-و جنوب-مرکز کشور قرار دارد در سالهاي اخير عليرغم محدوديت اعتبارات تخصيص يافته، پروژه‏هاي متعددي را با هدف ارتقاء هرچه بيشتر وضعيت شبکه راههاي اين استان کليد زده‎ايم.

افتتاح 30 كيلومتر آزادراه شرق اصفهان تا آبان ماه سال جاري

اصفهان-راعي

مشاور وزير راه و شهرسازي و معاون ساخت و توسعه آزادراههاي شركت ساخت و توسعه زيربناهاي حمل ونقل كشور با بازديد از آزادراه شرق و غرب اصفهان احداث اين دو پروژه عظيم در استان را جهت رفع مشكلات زيست محيطي و گرههاي ترافيكي شهر اصفهان مهم ارزيابي كرد و بر تكميل آنها طبق برنامه زمانبندي تاكيد نمود.به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، استان اصفهان به لحاظ قرار گيري در مركز كشور و عبور كريدورهاي شمال به جنوب و شرق به غرب از اين استان همواره با مشكلات متعددي به لحاظ زيست محيطي و تردد بسيار بالا در سطح جاده‏ها روبرو بوده كه رفع اين مسائل تنها از طريق انتقال بار ترافيكي به خارج از شهر و با احداث آزادراه هموار خواهد شد.سيد حسين ميرشفيع مشاور وزير راه و شهرسازي و معاون ساخت و توسعه آزاد راههاي شركت ساخت و توسعه زيربناهاي حمل ونقل كشور در بازديد خود از دو آزادراه شرق و غرب اصفهان گفت: طبق قراردادي كه درخصوص قطعه 1 و 2 كنارگذر شرق اصفهان برقرار است مقرر بوده تا اين دو قطعه طبق برنامه زمان‏بندي دو ساله اجرا گردد كه از شهريورماه سال گذشته شروع و طبيعتا تا شهريور ماه سال آينده بايد پروژه به بهره‌برداري برسد كه خوشبختانه قطعه 1 اين پروژه از آزادراه اصفهان – نطنز تا جاده اصفهان - اردستان بطول 30 كيلومتر در آبان ماه امسال تكميل و به بهره‎‏برداري خواهد رسيد.


 در استان 

 رئيس شوراي حمل و نقل استان مرکزي مطرح كرد؛

يکپارچگي ناوگان حمل و نقل استان مركزي در بخش‌هاي زميني، ريلي و هوايي

اراك -الهام فراهاني

رئيس شوراي حمل و نقل استان مرکزي با اشاره به برنامه دستيابي به سطح مطلوب حمل و نقل ترکيبي در اين استان از پيگيري تحقق توسعه و فراگيرشدن ناوگان حمل و نقل عمومي استان در بخش‌هاي زميني،ريلي و هوايي خبر داد.به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مركزي، مجيد شارقي كه در دومين جلسه شوراي حمل و نقل در سال 1396 به ميزباني فرودگاه اراک سخن مي‌گفت، با تاكيد بر لزوم دستيابي به سطح مطلوب از حمل و نقل ترکيبي بيان داشت: بر اين اساس هدفگيري و برنامه‌ريزي شوراي حمل و نقل استان، متمرکز بر اجراي اقدامات کوتاه‎مدت و بلندمدت در راستاي دستيابي به يک سطح مطلوب از حمل و نقل ترکيبي است.مديرکل راه و شهرسازي استان مركزي بيان كرد: همگرايي شش دستگاه عضو اين شورا براي رسيدن به هدف لازم است و اين مهم به عنوان يکي از زيرساختهاي کليدي توسعه متوازن استان مرکزي و کشور نيازمند يک عزم جدي است و موجبات رضايتمندي آحاد مردم را به عنوان کاربران و مخاطبان اين حوزه به دنبال خواهدداشت. وي يادآور شد: استان مرکزي با بيش از 710 کيلومتر راه شرياني به عنوان بخشي از کريدورهاي شمال-جنوب و شمال-مرکز کشوراست و راه‎آهن اين استان با عبور راه‌‎آهنهاي استان تهران و قم تا لرستان و همدان به طول210کيلومتر در قالب 16 ايستگاه با قدمتي بيش از 75 سال نقش مهمي در جابجايي بار و مسافر دراين استان صنعتي و در سطح کشور دارد. شارقي افزود: درحوزه راهداري نيز ايمني،حفظ و نگهداري بيش از 6400 کيلومتر راه اصلي و روستايي از برنامه‎هاي مستمر ،حساس و ارزشمند اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده اياست.رئيس شوراي حمل و نقل استان مرکزي در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به فرودگاه اراك به عنوان ظرفيت قابل توجه استان، تصريح كرد: درصورت بهبود زيرساخت ‌ا و منظم شدن پروازهاي فرودگاه‌ اراك، روند توسعه استان در ابعاد مختلف اقتصادي، عمراني و اجتماعي با جهشي چشمگير پيش مي‎رود.

مديرکل راه و شهرسازي استان مركزي اظهار داشت‌: مجموعه مسافرين و محموله‎هاي توليدي،صادراتي و وارداتي صنايع بزرگ مستقر در استان بايستي به سريعترين روش و مناسب ترين شکل ممکن به ايستگاههاي حمل بار و مسافر دسترسي يافته و در بستر ناوگان حمل و نقل جانمايي شده در جاي جاي اقصي نقاط استان،کشور و حتي کشورهاي همسايه ترانزيت شوند. وي در پايان درخصوص اهداف شوراي حمل ونقل استان يادآورشد: گسترش ناوگان عمومي حمل و نقل به نقاط روستايي،ارتباط ريلي هر چه بيشتر با صنايع مادر و مراکز توليدي وزارت نفت و نيرو، ارتقاء سطح راههاي شرياني به آزادراه و بزرگراه، بکارگيري آخرين فن‎آوريهاي صنعت هواشناسي دنيا و نيز افزايش کيفي و کمي فعاليتها و تجهيزات مراکز آزمايشگاهي فني و مکانيک خاک استان از جمله اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدت است که درمجموعه جلسات شوراي حمل و نقل استان در
پي تحقق شاخصهاي مذکور هستيم.

آبرساني به 8 روستاي شهرستان کلاله

گرگان-قهرمان

عمليات اجراي خط انتقال آب شرب از شهر فراغي به روستاي يلي بدراق و آبرساني به 8 روستاي شهرستان کلاله آغاز شد.

با حضور مهندس شاهين پاکروح معاون راهبري و نظارت بهره‌برداري شرکت مهندسي آب و فاضلاب کشور، غراوي نماينده مردم در مجلس، شکيبافر مديرعامل آبفار استان، فرماندار و مديران شهرستاني عمليات اجرايي خط انتقال آب از شهر فراغي به روستاي يلي بدراق در ادامه عمليات مجتمع آبرساني زاو آغاز شد. در اين مراسم شکيبافر مديرعامل شرکت آبفار استان اظهار داشت: خط انتقال اين طرح 16600 متر طول دارد،؛ که با اتمام طرح طي دوازده ماه، 1980 نفر (450 خانوار) از آب شرب بهداشتي اين مجتمع بهره مند مي شوند. شکيبافر اعلام کرد: اميد است تا دوسال آينده با پايان عمليات اجرايي مجتمع آبرساني زاو کلاله، مردم 84 روستاي کلاله و مراوه تپه از آب شرب سالم برخوردار شوند. پاکروح معاون راهبري و نظارت بر بهره برداري شرکت مهندسي آّب و فاضلاب کشور افزود: براساس برنامه‎ها و تدابير انديشيده شده، ميزان تامين آب شرب روستاهاي کشور به شاخصهاي ميانگين کشوري ارتقا خواهد يافت. وي اظهار داشت: براساس مطالعات انجام شده 70 درصد از اهالي استان گلستان از آب سالم و بهداشتي بهره‎مند هستند براين اساس دولت و مجلس در تلاش هستند که شاخصهاي برخورداري از آب شرب به سرعت افزايش يابد.

انتصاب معاون بهره‎برداري و معاون مهندسي در شرکت توزيع نيروي برق خوزستان

اهواز-خبرنگار آفرينش

طي احکام جدا گانه، عبدالرحيم جهان‌بين به عنوان معاونت بهره‌برداري و خدارحم محمدي به عنوان معاونت مهندسي معرفي شدند.رضا غضنفري، مديرعامل اين شرکت ضمن تقدير و تشکر از زحمات ارزنده و تلاشهاي خستگي‌ناپذير مهندس قرباني‌زاده که پيش از اين مسئوليتهايي نظير مديريت برق ناحيه جنوب، جنوب شرق و دزفول را برعهده داشته است، گفت: هدف همه ما در هر پست و عنواني خدمت به مردم و کمک به پيشرفت کشورمان است که تحولات مديريتي نيز يکي از الزامات دستيابي به اين پيشرفت مي‎باشد.وي ادامه داد: اميد است که معاونتهاي جديد با استفاده از تجارب ارزنده خود و همچنين تعامل با ساير همکاران در جهت رشد و تعالي شرکت و دستيابي به اهداف آن تلاش کنند.

خيلدار:

مجوز برگزاري کنسرت در کرج صادر نشده است

کرج - خاکپور

مدير کل فرهنگ و ارشاد اسلامي البرز گفت: مجوز برگزاري هيچ کنسرتي در کرج صادر نشده است. به گزارش خبرنگار آفرينش به نقل از روابط عمومي اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان البرز، علي خيلدار در پاسخ به شايعاتي مبني بر لغو کنسرت يكي از خوانندگان در کرج افزود: ما مجوز برگزاري کنسرت نداده بوديم، در واقع مجوز جنگ شادي به مناسبت ميلاد امام رضا(ع) داده شده بود که قرار بود اين جنگ شادي در روز 13 مرداد ماه برگزار شود. وي اضافه کرد: بخش خصوصي که قرار بود اين جنگ شادي را برگزار کند، به صورت کتبي درخواست کرده بود که به دليل عدم استقبال و فروش بليط و محدوديت زماني جهت تبليغات، برگزاري اين جنگ به زمان ديگري موکول شد.

خيلدار گفت: در اين جنگ شادي زمان کوتاهي نيز براي موسيقي در نظر گرفته شده بود که ارتباطي با کنسرت نداشته است. وي ادامه داد: انتشار مطالبي مبني بر لغو کنسرت يكي از خوانندگان که در برخي سايتها و فضاي مجازي استان آورده شده کذب بوده و درخواست خود بخش خصوصي برگزاري جنگ شادي در زمان ديگري بوده است.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته