جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/10/09 - روزنامه سراسري صبح ايران (شنبه) نسخه شماره 5734

دکتر نصيري تاکيد کرد؛
ضرورت سامان‌دهي جدي بافت‎هاي فرسوده


برگزاري جشنواره «فراگيري نخستين واژه، آب» در اروميه

شهردار تبريز:
امکان اخذ عوارض قانوني از صنايع آلاينده بايد فراهم باشد


خبــر


در استان


 دکتر نصيري تاکيد کرد؛
 ضرورت سامان‌دهي جدي بافت‎هاي فرسوده  

 کرج - خاکپور

شهردار کرج در جلسه شوراي معاونين تاکيد کرد: مديريت بحران، ارتقاي ناوگان حمل و نقل عمومي در شهر و ساماندهي بافتهاي فرسوده به ويژه در تپه مرادآب با جديت هر چه تمام از سوي مديران مربوطه پيگيري و اجرايي شوند. به گزارش پايگاه خبري مديريت شهري کرج، جلسه شوراي معاونين شهرداري اين کلانشهر به رياست دکتر اصغر نصيري شهردار کرج و با حضور قائم مقام شهردار، مدير کل حوزه دفتر شهردار، معاون برنامه‌ريزي و توسعه سرمايه انساني، معاون معماري و شهرسازي، معاون حمل و نقل ترافيک و مشاور شهردار برگزار شد که هدف از برگزاري اين جلسه ارائه گزارش عملکرد معاونتهاي مجموعه طي ماههاي اخيربود.

شهردار کرج در اين جلسه با تاکيد بر جديت و مسئوليت‌‎پذيري مديراني که مديريت بحران در حيطه وظايف آنها به شمار مي‎رود، گفت: نيازها، اولويتها و نقاط آسيب‎پذير بايد شناسايي شوند تا در زمان بحران، مديريت و رسيدگي به آن دسته از خواسته‎هاي شهروندان و شهر که جز وظايف مديريت شهري است با کمترين ميزان مشکلات و استفاده از نهايت پتانسيلها محقق شود.نصيري در بخشي ديگر با بيان اينکه يکي از راهکارهاي تقويت ناوگان حمل و نقل عمومي در شهر، راه‎اندازي خطوط اتوبوسهاي تندرو است، افزود: معاونت حمل و نقل و ترافيک شهرداري کرج با استفاده از روشهاي نوين و همکاري کارشناسان ذيربط، هر چه سريعتر زيرساختهاي فعاليت اين نوع از اتوبوسها را در شهر فراهم سازد و فرهنگ استفاده از حمل و نقل عمومي را در ميان شهروندان گسترش دهد.

وي به تعلق خاطر شهروندان نسبت به محل زندگي خود در تپه مرادآب تاکيد کرد و گفت: ايجاد انگيزه و اطمينان در ساکنان اين محدوده امري ضروري است که بايد در عمليات ساماندهي بافت فرسوده تپه مرادآب به آن توجه ويژه‎اي شود.شهردار کرج خاطرنشان کرد: از اين مجموعه بايد مديراني در مساجد مناطقي که داراي بافتهاي فرسوده بيشتري هستند حضور پيدا کنند و طي ارتباط چهره به چهره با ساکنان، مشکلات، خواسته‎ها و نيازهاي آنها را جمع‎آوري و بانکهاي اطلاعاتي مربوط به اين بافتها را احصاء کنند.


 برگزاري جشنواره «فراگيري نخستين واژه، آب» در اروميه  

 اروميه- يزدان پناه

حاتم‏زاده در جشنواره سراسري نخستين واژه آب که دراروميه برگزار گرديد با اشاره به ضرورت صرفه‏جويي در مصرف آب گفت: بايد تمامي دستگاهها در آموزش کودکان جهت صرفه‎جويي در اين نعمت الهي کوشا باشند تا از بحران کم‏آبي در کشور کاسته شود.حاتم‏زاده ادامه داد: با وجود اينکه 70 درصد زمين را آب تشکيل مي‏دهد اما منابع بسيار کمي از اين آبها متعلق به آب شيرين است و مابقي آنها را آب شور تشکيل مي‎دهد.مدير امور آبفاي اروميه با بيان اينکه ميزان بارندگي درکشور يک سوم ميانگين جهاني است خاطرنشان کرد: به همين دليل حفاظت از منابع آبي کشور و صرفه‎جويي در مصرف آن بسيار ضروري و حياتي است وهمگان بايد در جهت حفظ اين نعمت الهي کوشا باشند.

مهندس حاتم‎زاده با مخاطب قرار دادن دانش‎آموزان تاکيد کرد: شما دانش‎آموزان نيز به خوبي آگاهيد که آب و منابع آبي محدود هستند و از تمامي آبهاي روي کره زمين نمي‏توان بهره برد و از طرفي بارندگي کشور ما به طور متوسط يک سوم کشورهاي ديگر است اگر قدر آب را ندانيم و آن را به طور بي‎رويه هدر دهيم خود و آيندگان را دچار مشکل کرده و از اين ماده حياتي محروم خواهيم کرد.

در ادامه خانم نسرين پاکدوست معاون آموزش ابتدايي ناحيه 2 اروميه در جشنواره سراسري يادگيري نخستين واژه آب گفت: خرد جمعي در آموزش کودکان ما در اين راستا بي‏تاثير نخواهد بود، از تمامي خانواده‏ها به سبب همراهي در اين وادي تشکر و قدر داني مي‏کنيم؛ آموزش ابتدايي از مهمترين دوران و بهترين تاثير را در زندگي افراد خواهد داشت، کودکان بدانند که صرفه‏جويي يعني شکرگزاري از نعمتهاي خداوند است.جشنواره فرآگيري نخستين واژه آب همه ساله با همکاري مديريت عامل محترم شرکت،دفتر روابط عمومي و آموزش همگاني آبفاي شهري استان و اداره کل آموزش و پرورش آذربايجان غربي در شهرهاي مختلف استان برگزار مي‏شود که مديريت مصرف آب و راههاي صرفه‎جويي آن را با زبان نمايش موسيقي و هنر به بچه‏‎ها ياد مي‏دهند.در ادامه اين جشنواره از 20 نفر از حاميان آب توسط مسئولين حاضر در اين مراسم با اهداي هديه تجليل به عمل آمد.


 شهردار تبريز:
 امکان اخذ عوارض قانوني از صنايع آلاينده بايد فراهم باشد 

 تبريز- توفيقي

شهردار تبريز، با اشاره به تاثير آلايندگي نيروگاه و پتروشيمي، افزود: خودداري سازمان محيط زيست، در معرفي نيروگاه و پتروشيمي به عنوان آلاينده، موجب شده اخذ عوارض ارزش افزوده از اين واحدها ممکن نباشد.مهندس ايرج شهين‌باهر در صحن علني شوراي اسلامي شهر تبريز، با بيان اين که امکان اخذ عوارض قانوني از صنايع آلاينده بايد فراهم باشد، خاطرنشان کرد: نيروگاه و پتروشيمي، تاثير عمده در آلايندگي هوا دارند، اين در صورتي است که امکان اخذ مبلغي که مطابق قانون بايد صرف جبران تاثيرات آلاينده اين دو مجموعه شود، نيست و شهرداري در اين خصوص، مظلوم واقع شده‌است.

وي با بيان اين‌که اين يک روال قديمي است که کم‌وکاستي‌ها هميشه به پاي شهرداري نوشته مي‌شود، گفت: در مورد آلودگي و تخريب محيط زيست، ظاهراً همه‌چيز به ترافيک ارتباط دارد. اين رويه صحيح نيست. بايد از رفتار دوگانه پرهيز کنيم.

محيط زيست متعلق به همه‌مان است و همه بايد دست در دست هم داده و منافع عمومي را ببينيم.شهين‌باهر خاطرنشان کرد: به هيچ عنوان، به تقابل بين شهرداري و ديگر دستگاه‌هاي اجرايي معتقد نيستم، اما واقعيت اين است که بايد بر اساس مستندات صحبت کنيم.وي به سهم 74 درصدي خودروها از تردد روزمره اشاره و ادامه داد: اين سهم، نشان‌دهنده نقش مهم مردم در مهار آلودگي هوا است، اما دستگاه‌هاي اجرايي نيز در اين خصوص وظايف مهمي دارند.

شهردار تبريز با اشاره به اين‌که آماري که در مورد نوسازي تاکسي‌راني و اتوبوس‌راني عنوان مي‌شود، بعضاً صحيح نيست، تصريح کرد: از حدود 5300 دستگاه تاکسي فرسوده، 4300 دستگاه نوسازي شده‌است.شهين‌باهر اظهار داشت: از 800 دستگاه اتوبوس موجود در اتوبوسراني تبريز، 600 دستگاه در سطح شهر فعال هستند و مابقي که اتوبوس‌هاي با بيش از 10 سال عمر هستند، اکثراً فعال نيستند؛ ضمن اين‌که اکنون 95 درصد اتوبوس‌ها تحت معاينه فني قرار گرفته و برگ معاينه فني دريافت کرده‌اند.وي ادامه داد: روند نوسازي اتوبوس‌ها و تاکسي‌هاي سطح شهر، کاملاً در بستر و فضاي عمومي شهر بارزاست.

حتي خودروهاي شخصي نيز در يک دهه گذشته کاملا نوسازي شده و به ندرت ماشين کهنه‌اي در شهر ديده مي‌شود. اين امر نشان مي‌دهد که در کيفيت ساخت خودرو مشکل داريم.شهردار تبريز با اشاره به قانون توسعه حمل و نقل عمومي و مديريت مصرف سوخت، افزود: دولت مکلف است در جهت توسعه حمل و نقل درون‌شهري و برون‌شهري کشور و مديريت بر مصرف سوخت نسبت به بهينه‌سازي عرضه خدمات حمل و نقل اقدام کند، اما واقعاً چقدر سهم دولت در اين خصوص محقق شده است؟

شهين‌باهر ادامه داد: سوال اينجاست که سهم بنزين از آلودگي هوا چقدر است؟ چقدر بنزين‌هاي‌ ما استاندارد است؟ وي اظهار داشت: از دستگاه‌هاي اجرايي انتظار داريم در حفظ و توسعه فضاي سبز حريم شهرها همکاري کنند. شهردار تبريز، در عين حال تاکيد کرد: عليرغم برخي گزارش‌هايي که سعي در مقصرساختن شهرداري دارند، دلسرد نمي‏شويم و تمام توان خود را صرف ارتقاي کمي و کيفي حمل و نقل عمومي و توسعه فضاي زيستي شهر خواهيم کرد.


 خبــر 

 ضرورت تسهيل‌ در روند توسعه صادرات محصولات لبني

ساري-رقيه سامع

با کار جمعي مي‌توانيم به قلل بلندي دست يابيم و با خرد جمعي و انديشه‌ورزي به توسعه صادرات دست يابيم.

نخستين نشست تخصصي توسعه صادرات لبنيات ايران با حضور فعالان حوزه صنعت دامپروري و غذايي کشور و استان به ميزباني انجمن صنايع غذايي مازندران گشايش يافت.

در اين نشست تخصصي که اساتيد و صاحبنظران حوزه صنايع غذايي و لبنيات حضور داشتند، راهکارهاي توسعه صادرات لبنيات در ايران و راههاي برون‎رفت از مشکلات فعالان اين حوزه بحث و بررسي شد.

رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران نيز در اين نشست گفت: صادرکنندگان سرمايه‌هاي ملي و نخبگان واقعي جامعه هستند که با افکار بلند خود به گونه‎اي عمل مي‌کنند که چراغ راه اقتصاد را روشن مي‌کنند.

دکتر محمد محمدپور عمران افزود: با کار جمعي مي‌توانيم به قله‎هاي بلند برسيم و با خرد جمعي و انديشه‌ورزي به توسعه صادرات دست يابيم.

وي بيان کرد: هدف ما افزايش کمي و کيفي توسعه صادرات صنايع فرآورده‌هاي لبني است که بايد تکيه‌گاه اصلي خودمان باشيم و منتظر کمک‌هاي دولت مانند يارانه نباشيم.

رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران افزود: حداکثرسازي تعامل زماني رخ مي‌دهد که پيشنهاد عملياتي داشته باشيم و تفويض اختيار زماني است که بخش خصوصي بتواند با استفاده از تمام ظرفيت‌ها و امکانات با تعامل بيشتر با دولت روند توسعه را تسهيل کنند. وي ادامه داد: جلوگيري از صادرات محصولات بي‎کيفيت، صادرات محصولات باارزش افزوده، توليد محصولات باکيفيت، تداوم در صادرات و روان‎سازي صادرات اهميت فراواني در توسعه صادرات در بازارهاي جهاني دارد.

دکتر محمدپور گفت: در زمينه سلامت اگر به موضوع صنايع لبني توجه کنيم پيشگيري بهتر از درمان است که در قانون بودجه 97 بايد سهمي براي حمايت از صنايع لبني در نظر گرفته شود.

وي تصريح کرد: توسعه صادرات جزو اهداف دولت است که بايد با ايجاد پنجره واحد خدمات صادراتي مشکلات و موانع را رفع کنيم.

نماينده مردم زنجان و طارم:

آموزش و پرورش، دغدغه اصلي دولت مردان باشد

زنجان- سميه مصطفوي

نماينده مردم زنجان و طارم در مجلس شوراي اسلامي گفت: براي خروج کشور از حاشيه بايد آموزش و پرورش به عنوان دغدغه اصلي دولت مردان محسوب شود.

علي وقف‎چي در آيين تکريم و معارفه مديرکل نوسازي استان زنجان با اشاره به ظرفيت بالاي استان زنجان در امر آموزش، خاطرنشان کرد: استان زنجان اگر نيروهاي انساني خود را ساماندهي و از آنها به عنوان مديران ارشد آموزشي استفاده نمايد مي‎تواند به عنوان الگو در سطح کشور مطرح شود.

وي با تاکيد بر اينکه در حال حاضر نيازمند علم جهت‎دار هستيم، افزود: جهت اين علم رسيدن به يک انسان خلاق و با ايمان است که بزرگترين سرمايه هر کشوري است.

نماينده مردم زنجان و طارم ادامه داد: آموزش و پرورش به عنوان زيربناي عملي ساخت اين انسانها مي‎باشد که نسبت به تربيت آنها بايد کوشا باشد.

وقف‎چي بر انتخاب مديران شايسته تاکيد کرد و گفت: در بحث نوسازي مدارس فقط درگير ساخت و ساز شده‏ايم و نتوانسته‏ايم به نيازهاي روحي و جسمي دانش‏آموزان پاسخ دهيم. وي افزود: در سطح کلان بايد نگاهمان را نسبت به سيستم آموزشي تغيير دهيم و براساس ظرفيتهايمان حرکت کنيم.

اين نماينده مجلس تصريح کرد: هيچ کشوري بدون تکيه به مردم نتوانسته است رشد کند اين در حالي است که 90 درصد وابستگي ما به دولت است. وقف‎چي به نقش اوليا اشاره کرد و گفت: امروزه اوليا جايگاه واقعي مدارس را نمي‎شناسند.

وي با بيان اينکه سيستم آموزشي نيازمند اعتبارات بيشتري خاطرنشان کرد: در نظام آموزش و پرورش يک ميليون و 200 نفر نيرو و بيش از 12 ميليون دانش‎آموز داريم که روزانه نيازمند هزينه هستند.

تعويض 18 هزار کنتور خراب و فرسوده مشترکين آب شرب

گرگان-قهرمان

معاون بهره‌برداري شرکت آب و فاضلاب استان گلستان گفت: درسال جاري 18 هزار کنتور خراب و فرسوده مشترکين آب شرب با هدف کاهش هدررفت آب تعويض شده است.مهيار خسروي در گفتگو با پايگاه خبري اين شرکت افزود: با تعويض کنتورهاي خراب و فرسوده اطلاعات دقيقي از ميزان مصرف آب شرب مشترکين بدست مي‎آيد که اين امر زمينه را براي مديريت مصرف در مواقع بحراني فراهم مي‎کند.

اجراي عمليات جابجايي خط انتقال آب شرب بندرترکمن

گرگان-قهرمان

مدير امور آب شهر بندرترکمن از انجام عمليات جابجايي خط انتقال آب شرب بندرترکمن جنب پل نيازآباد خبر داد.

حسين رضوي افزود: اين طرح بدليل تعريض جاده بندرترکمن - کردکوي اجرايي شده است.

رضوي با اشاره به جزييات طرح گفت: در اين پروژه 135 متر از خط انتقال آب شهر بندرترکمن جابجا شده است که لوله‎هاي اين خط انتقال از نوع 400 ميليمتر آزبست مي‎باشد.

مدير امور آب شهر بندرترکمن خاطرنشان کرد: طول خط انتقال آب شرب اين شهر 27 کيلومتر مي‎باشد و بيش از 16 هزار مشترک تحت پوشش شبکه توزيع آب قرار دارند.


 در استان 

 عطايي:

زوائد بصري از چهره شهر کرج حذف مي‎شود

کرج - خاکپور

سرپرست سازمان سيما منظر و فضاي سبز شهري شهرداري کرج از حذف زوائد بصري از چهره شهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار آفرينش به نقل از روابط عمومي سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري شهرداري کرج، حسين عطايي با اعلام خبر فوق اظهار داشت: حجم بزرگي از زيبايي بافت شهر در زير تابلوهاي تبليغاتي پنهان شده است و تابلوهاي تبليغاتي شهري و مغازه‎ها باعث شده ما شاهد يک آشفتگي در شهر باشيم.وي با تاکيد بر اينکه آرايش و پيرايش مناظر در شهر کرج بايست به بهترين نحو ممکن صورت بگيرد، گفت: به واسطه وجود جاده زيباي چالوس- کرج همچنين کرج-قزوين، کلانشهر کرج سالانه پذيراي بسياري از مسافران در شهر خواهد بود که با توجه به نزديک شدن به ايام نوروز حذف زوائد بصري، نازيباييها و تابلوهاي تبليغاتي غيرمجاز براي ارتقاي کيفيت بصري شهر ضروري است.

عطايي با اشاره به اينکه هويت هرشهر با زيباسازي خيابانها و مناظر شهري تعريف مي‎شود بيان داشت: با نگاه ويژه‏اي "طرح پاکسازي زوائد بصري محورها" در دستور کار معاونت زيباسازي سازمان قرار گرفته است که اين امر به طور جدي از سوي سازمان در حال پيگيري مي‎باشد.

سرپرست سازمان سيما، منظر و فضاي سبز شهري شهرداري کرج به جمع‎آوري پايه چراغهاي مستهلک و داربستهاي غيرمجار همچنين پاکسازي شهر از بنرهاي شناور، تابلوها و استندهاي تبليغاتي اشاره کرد و گفت: به همت معاونت زيباسازي سازمان و با شروع اجراي اين طرح تاكنون طرح محورهاي بلوار طالقاني تا کوه نورالشهدا،بلوار نبوت تا چهار راه دانشگاه، خيابان شهيد بهشتي،دهقان ويلاي اول و دوم، بلوار مولانا، بلوار و ميدان جمهوري، پل علامه جعفري، 45متري گلشهر و حواشي اتوبان از پل کلاک تا پل حصارک از آلودگيهاي بصري تا حد چشمگيري زدوده شده است و اين روند همچنان ادامه خواهد داشت.

توسعه همکاري مشترک رسانه‎اي درراستاي بهبود فضاي کسب و کار

رشت-خبرنگار آفرينش

به گزارش روابط عمومي و امور بين‏الملل سازمان منطقه آزاد انزلي، مهندس رضا مسرور رييس هيات مديره و مديرعامل سازمان منطقه آزاد انزلي از صدا و سيماي مرکز گيلان بازديد و در نشست با مديرکل صدا و سيماي گيلان و مديران و معاونين اين مرکز در خصوص توسعه همکاريهاي رسانه‎اي و راهکارهاي بهره‎گيري از ظرفيتهاي مشترک در راستاي بهبود فضاي کسب و کار در استان به مذاکره و گفتگو پرداخت.

مهندس رضا مسرور در اين نشست با اشاره به سخنان امام خميني(ره) درخصوص اطلاع‏رساني عملکرد نظام و دولت از طريق صدا و سيما و رسانه‎ها به مردم، ضمن بيان شاخصهاي کسب و کار، توجه به بهبود فضاي کسب و کار در استان از طريق همکاري رسانه‎اي مستمر با تکيه بر ظرفيتهاي ملي و بين‏المللي منطقه آزاد انزلي را الزامي خواند و گفت: جهت توسعه استان موثرترين راه حضور سرمايه‏گذاران بخش خصوصي داخلي و خارجي بوده و اين مهم بدون بهبود فضاي کسب و کار در گيلان از طريق برطرف کردن موانع تسريع و تسهيل فرآيند سرمايه‎گذاري و تشکيل اتاق فکر محقق نخواهد شد.وي با بيان اينکه سازمان منطقه آزاد انزلي در حال تکميل زيرساختها در حوزه‎هاي مختلف است افزود: اثرات پروژه‏هاي حائز اهميت در توسعه منطقه و استان در آينده نزديک مشهود خواهد شد و زيرساختهاي بخش گردشگري، فرهنگي، ورزشي و عمراني با استانداردهاي بالا درحال ساخت و تکميل است و پس از تکميل زيرساختهاي لازم نقش منطقه آزاد انزلي در توسعه استان و کشور نمايان مي‎شود.

مديرعامل سازمان منطقه آزاد انزلي مهمترين پروژه زيرساختي مناطق آزاد کشور را مجتمع بندري کاسپين معرفي و بيان کرد: تلاش کشورهاي حاشيه درياي خزر براي افزايش ظرفيتهاي بندري و ترانزيتي مشهود است و در رقابت بر سر تجارت بين‏الملل با کشورهاي منطقه نبايد فرصتهاي استان و منطقه را در کريدور شمال جنوب از دست دهيم و معتقديم با تکميل و توسعه زيرساختها و بهره‎گيري از ترانزيت کالا مي‎توان درآمد ارزي را افزايش داد.رئيس هيات مديره سازمان،صدا و سيماي گيلان را از بهترين رسانه‏هاي کشور اعلام کرد که از منابع انساني متخصص و قوي برخوردار بوده و مي‏تواند با توليدات مشترک رسانه‏اي، در جهت الگوسازي گام برداشت.وي آمادگي سازمان منطقه آزاد انزلي به منظورساخت برنامه‏هاي متنوع، خلاقانه و پويا در حوزه‏هاي مختلف به منظور الگوسازي را اعلام کرد و پيشنهاد داد تا برنامه‏اي درراستاي معرفي کارآفرينان منطقه و استان با همکاري مشترک سازمان و شبکه باران را توليد و پخش شود.

در ادامه ظهيري مديرکل صدا و سيماي مرکز گيلان با تشريح مقامهاي کسب شده از سوي اين مرکز در سطح ملي و بين‏المللي و جذب حداکثري مخاطب اين شبکه استاني، منطقه آزاد انزلي را منشأ ارائه خدمات بزرگ و ارزنده در سطح استان و کشور دانست و بيان کرد : اين منطقه موتور محرکه بسياري از شاخصهاي توسعه استان است و همت و تلاش مهندس مسرور و مجموعه منطقه آزاد انزلي مورد توجه خاص و عام بوده و به قطب توسعه همه‎جانبه استان تبديل شده است.وي با اشاره به اينکه توسعه منطقه آزاد انزلي، توسعه استان و کشور را به همراه خواهد داشت، منطقه آزاد انزلي را دروازه ورود به کشورهاي حاشيه درياي خزر ارزيابي کرد و اين ويژگي را بسيار حائز اهميت عنوان نمود.مديرکل صدا و سيماي گيلان قرار گرفتن منطقه آزاد انزلي در کريدور شمال - جنوب را مزيت ديگر اين منطقه اعلام کرد و گفت: صدا و سيما مي‏تواند مزيتها و ظرفيتهاي اين منطقه را در سطح استاني و ملي معرفي نمايد و از طريق توليد و پخش برنامه‏هاي مشترک در شبکه‏هاي داخلي و برون مرزي اين توانمنديهاي را در گستره وسيعتري معرفي کند.ظهيري از آمادگي اداره کل متبوع خود براي انعکاس فرصتهاي سرمايه‏گذاري، طرحهاي توسعه‏اي سازمان و رويدادهاي مختلف فرهنگي اقتصادي و گردشگري منطقه آزاد انزلي خبر داد و تصريح کرد که اين اقدامات درراستاي تحقق برنامه‏ها و سياستهاي اقتصادي مقاومتي است.

گفتني است در اين ديدار که معاونين و مديران دو دستگاه حضور داشتند، مديرکل صدا و سيماي استان گيلان از مهندس مسرور رييس هيات مديره و مديرعامل و تعدادي از معاونان و مديران سازمان به دليل تلاشهاي صورت گرفته درراستاي توسعه استان و همکاري با رسانه ملي به منظور شکوفايي استان با اهداي لوح تقدير، قدرداني نمود.


 
سياسي
خبر دانشگاه
دانستني ها
پزشكي
استانها
انرژي
اقتصادي
اجتماعي
هنري
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته