جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1396/10/25 - روزنامه سراسري صبح ايران(دوشنبه) نسخه شماره 5748

شهردار پرديس عنوان کرد؛
مترو؛ راهکار برون‌رفت پرديس از بحران حمل و نقل


عدم آمادگي کافي بافت فرسوده اروميه در برابر زلزله

رييس اداره مشترکين همراه اول مخابرات منطقه اصفهان:
اينترنت نامحدود همراه اول از ساعت 3 تا 7 صبح در زمستان 96


تلاش براي بهره‎مندي روستاي گوگ دره مراوه‌تپه از آب شرب


برگزاري 1308نفرساعت آموزش در منطقه خليج فارس


خبــر


در استان


 شهردار پرديس عنوان کرد؛
 مترو؛ راهکار برون‌رفت پرديس از بحران حمل و نقل 

 پرديس- صادقعلي

شهردار پرديس با بيان اينکه ترافيک معضل مشترک شهرهاي پرديس و تهران در آينده‌اي نه‌چندان دور خواهد بود، اجراي طرح قطار بين‌شهري پرديس و پايتخت را اصلي‌ترين راهکار برون‌رفت اين شهر از بحران حمل و نقل همگاني خواند.محمد لاله در گفت‌وگو با خبرنگار آفرينش اظهار کرد: در حال حاضر حمل و نقل همگاني شهر پرديس و پاسخگويي به تقاضاي سفر شهروندان اين شهر 130 هزارنفري از دو مسير جاده قديم تهران ـ شمال و همچنين آزادراه تهران ـ پرديس امکان‌پذير است.

وي تصريح کرد: اما با تکميل و تحويل تدريجي سايت‌هاي در دست احداث مسکن مهر، جمعيت پرديس در آينده‌اي نزديک به رقمي بالغ‌بر 500 هزار نفر مي‌رسد که در اين صورت، مسيرهاي يادشده ديگر نمي‌توانند پاسخگويي اين حجم از سفر باشد و بدين ترتيب تنها راهکار برون‌رفت از بحران حمل و نقل همگاني احداث قطار شهري پرديس - تهران است.به گفته شهردار پرديس، در مصوبات کميسيون ماده 215 قانون برنامه پنجم، بندهايي در خصوص قطار شهري پرديس مصوب شده که مي‌توان بر اساس آن، رديف بودجه و اعتباراتي مناسب طي سال‌هاي 97 و 98 براي اجراي طرح متروي پرديس در نظر گرفت و نسبت به آغاز فاز نخست آن اقدام کرد.

لاله از انجام طرح‌هاي مطالعاتي متروي تهران ـ پرديس خبر داد و گفت: اين پروژه عظيم در بخش‌هاي مقدماتي شامل امور مطالعاتي، تعيين نقاط اتصال به متروي تهران، ارزيابي اعتبارات مورد نياز و ... محقق شده و در انتظار تخصيص اعتبار و سپس اجراست.وي اضافه کرد: اختصاص بودجه براي اجراي طرح متروي تهران ـ پرديس خارج از توان مالي شهر و شهرستان پرديس است و اين مهم نيازمند نگاه ويژه نمايندگان پرديس در مجلس شوراي اسلامي، دولت و ساير نهادهاي مرتبط است.شهردار پرديس از ترافيک آينده پرديس به‌عنوان معضلي مشترک با تهران ياد کرد و گفت: در صورت عدم اجراي طرح متروي تهران ـ پرديس، ترافيک از مسيرهاي کنوني شامل جاده قديم منتهي به نوار شمالي کشور و همچنين آزادراه تهران ـ پرديس به برخي مسيرهاي مهم پايتخت نظير اتوبان‌هاي شهيد بابايي، شهيد ياسيني و شهيد صدر تسري يافته و بازپس‌زدگي ترافيک، بر مشکلات پايتخت خواهد افزود.


 عدم آمادگي کافي بافت فرسوده اروميه در برابر زلزله 

 اروميه- يزدان پناه

مديرعامل سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري اروميه گفت: بزودي در نقاط مختلف شهر سوله‌هاي اضطراري احداث مي‎شود تا مردم در زمان وقوع زلزله و مواقع اضطراري از آن‌ها استفاده کنند.ابراهيم شاد قوشچي، مديرعامل سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري اروميه امروزه زلزله يکي از خطرناک‌ترين موضوعات روز به شمار مي‌رود، به‌عنوان‌مثال مي‌توان به زلزله کوهبندان استان کرمان اشاره کرد که ميزان قدرت زلزله حدود 2/5 ريشتر بوده که اگر اين ميزان زلزله در آذربايجان غربي اتفاق بيفتد شاهد خسارات بالايي خواهيم بود.وي، افزود: اروميه 417 هکتار بافت فرسوده دارد که اين بافت‌ها در مقابل زلزله مقاومت کافي را نداشته و اگر زلزله‌اي رخ دهد خسارات زيادي برجاي خواهد گذاشت.

مديرعامل سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري اروميه، تصريح کرد: کارگروهي متشکل از سازمان هاي مديريت بحران شهرداري، مديريت بحران استان، آتش‌نشاني، نظام‌مهندسي کارگروهي تشکيل شده و اقدامات مهمي در اين کارگروه صورت گرفته که از آن جمله مي توان به استقرار سوله‌هاي اضطراري‌ در نقاط مختلف شهر اشاره کرد که در آينده نزديک شاهد راه‎اندازي اين سوله‎ها خواهيم بود.

وي، افزود: شهرداري حدود 487 ميليون تومان براي اجراي طرح جامع مديريت بحران شهر اروميه قرارداد بسته که نقاط ضعف و قوت اروميه در مقابل زلزله و سيل شناسايي شوند و نيز در نظر دارند در نقاط مختلف شهر سوله‌هاي اضطراي را احداث کنند که در مواقع بحران از آن‌ها استفاده کنند.شاد قوشچي، ادامه داد: مسئولين مرتبط در فرمانداري اسامي ورزشگاه‌ها و محل جاگذاري سوله‌ها و انبارها را جمع‌آوري مي‌کنند تا در مواقع نياز و اضطراري از آن‌ها استفاده کنند.

وي، خاطرنشان کرد: آتش‌نشاني تجهيزات خود را به‌روز کرده و مانورهاي زلزله‌اي را جهت آموزش و مهارت‏افزايي کارکنان و افراد صورت مي‌دهد تا در مواقع بحران و نياز به خدمت رساني دچار کمبود نباشد.مديرعامل سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري اروميه، در پايان عنوان کرد: آواربرداري جزو اصلي ترين وظايفي است که در مواقع بحران متوجه آتش نشاني مي‎شود و به همين دليل تمام تلاش همکاران اين مجموعه با شعار به‌روزرساني لوازم موردنياز و آمادگي کافي براي چنين مواقعي است که با شعار «کاهش مخاطرات طبيعي و کمترين تاثير آن به افراد» درصدد اجراي اين طرحها هستيم.


  رييس اداره مشترکين همراه اول مخابرات منطقه اصفهان:
 اينترنت نامحدود همراه اول از ساعت 3 تا 7 صبح در زمستان 96  

 اصفهان-راعي

رييس اداره مشترکين همراه اول مخابرات منطقه اصفهان گفت: در زمستان 96، همه مشترکين دائمي و اعتباري با داشتن شرايط زير مي‏توانند از اينترنت نامحدود و رايگان همراه اول بهره‎مند شوند. به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، فرشته صبايي با اعلام اين مطلب افزود: مشترکيني که يکي از «بسته‌هاي اينترنت همراه اول» را دارند، مي توانند از ساعت 3 بامداد تا 7 صبح، بدون کسر از حجم بسته حجم بسته خود از اينترنت رايگان بهره مند شوند.

وي تاکيد کرد: اگر مشترکين از اينترنت تعرفه آزاد (بدون فعال داشتن بسته اينترنتي) استفاده مي‌کنند مشمول اين طرح نمي‏شوند.رييس اداره مشترکين همراه اول مخابرات منطقه اصفهان با بيان اينکه مشترکين اگر بسته‌هاي اينترنتي «شبانه محدود و يا شبانه نامحدود 2 تا 7 صبح» را دارند، صرفا در ساعات 3 تا 7 صبح مي‌توانند از ترافيک رايگان استفاده کنند و ترافيک ساعات 2 تا 3 صبح از حجم بسته شبانه شما کسر مي‎شود، ادامه داد: مشترکين چه از قبل بسته اينترنتي داشته باشند يا از اين لحظه به بعد بسته فعال کنند؛ در هر صورت با داشتن يکي از بسته‌هاي اينترنت همراه اول، از ساعت 3 بامداد تا 7 صبح ترافيک مصرفي شان رايگان محاسبه مي‏شود.

صبايي تاکيد کرد: حتي اگه بسته‌ي فعال شده هديه باشد، مثل يک گيگ هديه اپليکيشن همراه من يا هديه تعويض يوسيم، مشترکين به هر حال مشمول اين طرح خواهند شد.

رييس اداره مشترکين همراه اول مخابرات منطقه اصفهان گفت: اين طرح به صورت خودکار براي تمام مشترکيني که بسته اينترنتي دارند فعال شده و نيازي به شماره‌گيري کد خاصي براي فعالسازي طرح نيست.

صبايي در پايان اظهار داشت: مهلت طرح از بامداد پنجشنبه 14 دي‌ماه 96 تا پايان زمستان 96 مي‎باشد.


 تلاش براي بهره‎مندي روستاي گوگ دره مراوه‌تپه از آب شرب 

 گرگان-قهرمان

مديرامور آب و فاضلاب روستايي شهرستان مراوه‌تپه از تلاش براي بهره‎مندي روستاي گوگ دره اين شهرستان از نعمت آب شرب سالم و بهداشتي خبر داد. سيد محمد زين‎الدين مدير امور آبفار شهرستان مراوه‌تپه با اعلام اين خبر گفت: اين روستا تاکنون به وسيله ناوگان تانکر آبرساني سيار آبرساني مي‎گرديد که با تلاش اين مديريت با حفر و تجهيز يک حلقه چاه، اجراي خط انتقال بطول 8 کيلومتر، شبکه توزيع بطول 6.5 کيلومتر، احداث مخزن ذخيره با حجم 200 مترمکعب و يک باب ايستگاه پمپاژ به حول قوه الهي در دهه مبارک فجر از نعمت آب شرب سالم و بهداشتي بهره‎مند مي‎گردند.


 برگزاري 1308نفرساعت آموزش در منطقه خليج فارس 

 بندرعباس-خبرنگار آفرينش

پنج دوره آموزشي مختلف در پاييز امسال به مدت 1308 نفرساعت در منطقه خليج فارس برگزار شد.به گزارش روابط عمومي شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران منطقه خليج فارس ، حسن بهاروند مسئول آموزش منطقه با اعلام اين خبر گفت: دوره آموزش آشنايي با قوانين و مقررات مالي مختص کارکنان منطقه خليج فارس به مدت 448 نفر ساعت آموزش، دوره آموزشي ساختار عملکرد سرويسهاي اطلاعاتي به مدت 320 نفرساعت آموزش، دوره‎هاي آموزشي سيستم مديريت انرژي براساس استانداردISO 50001، آشنايي با سيستم ارتينگ و حفاظت در برابر صاعقه به تعداد 540 نفر ساعت آموزشي و کارگاههاي آموزشي استرس شغلي، استرس وبهداشت رواني در محيط كار و مديريت استرس از جمله دوره‏هاي برگزار شده در اين منطقه است.


 خبــر 

مدير امور بهره‎برداري ناحيه جنوب برق منطقه‌اي خوزستان:

تعويض سه دستگاه ترانس ولتاژ خازني و برقگيرهاي 132 کيلوولت

اهواز-خبرنگار آفرينش

عمليات دمونتاژ، جداسازي و نصب و بهره‎برداري از سه دستگاه ترانس ولتاژ خازني (CVT ) و سه دستگاه برقگير 132 کيلوولت جديد برروي پايانه خط703 واقع در پُست برق ذوالفقاري با موفقيت انجام و مورد بهره‎برداري قرار گرفت.رضا جعفري اظهار کرد: اين اقدام به منظور پايداري شبکه برق و تامين برق پايدار و مطمئن، جلوگيري از حوادث احتمالي و اعمال خاموشي ناخواسته و گسترده، در راستاي بهينه سازي تجهيزات قديمي و فرسوده منصوبه در پُستهاي برق ناحيه با دانش و تخصص نيروهاي متخصص بهره‎برداري طي مدت 48 ساعت بدون اعمال خاموشي و با انتقال بار انجام گرفته است.

وي ادامه داد: همچنين در راستاي بهينه‎سازي تجهيزات قديمي و فرسوده و پايداري شبکه برق تعويض شش دستگاه ترانس ولتاژ خازني و برقگير132 کيلوولت در دستور کار بعدي اين امور مي‎باشد که طبق برنامه‎ريزيهاي انجام گرفته در دست اقدام مي‎باشند.

شايان ذکر است امور بهره‎برداري ناحيه جنوب جزو نواحي نه‎گانه معاونت بهره‎برداري شرکت برق منطقه‌اي خوزستان، شامل شهرهاي آبادان، خرمشهر، شادگان، اروند، چوئبده، مينوشهر،دارخوين وشلمچه مي‏باشد که بخشي از وظايف اين معاونت شامل هدايت و نظارت بر بازنگري، اصلاح و اجراي دقيق دستورالعملهاي بهره‎برداري، ايمني، رويه‎ها و روشهاي اجرايي شبکه انتقال و فوق توزيع برق تحت پوشش اين شرکت است.


مديرعامل فولاد مبارکه اصفهان:

افزايش ارزش سهام فولاد مبارکه؛ نشانه عملکرد مثبت شرکت

اصفهان-راعي

دکتر بهرام سبحاني در جلسه کميته مديريت فولاد مبارکه گفت: افزايش ارزش سهام فولاد مبارکه نشانه عملکرد مثبت شرکت است.به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، مديرعامل فولاد مبارکه در اين جلسه که با حضور مديرعامل، معاونان و ساير اعضاي اين کميته برگزار شد، پس از استماع گزارش نواحي و معاونتهاي مختلف شرکت، موفقيت فولاد مبارکه در نخستين دوره ارزيابي بنياد مديريت کيفيت اروپا (EFQM) و کسب عنوان سرآمدي و تقديرنامه پنج ستاره و همچنين راهيابي فولاد مبارکه به جايزه جهاني تعالي سازماني را به همه مديران و کارکنان شرکت تبريک گفت و از تلاش کارکنان گروه فولاد مبارکه در کسب رکوردهاي توليد قدرداني کرد.

وي با اشاره به اين مطلب که سهام شرکت فولاد مبارکه از زمان برگزاري مجمع عمومي در تيرماه سال جاري تاکنون بيش از 100درصد افزايش داشته است اظهار کرد: اين روند مثبت و اين ميزان افزايش ارزش سهام سهامداران حقيقي و حقوقي فولاد مبارکه نشان‎دهنده عملکرد مثبت کارکنان شرکت است.

دکتر سبحاني ضمن قدرداني از کارکنان تصريح کرد: بدون شک ادامه موفقيت در شرکت و به طور کلي در همه بنگاههاي اقتصادي به سلامت، شادابي و ارتقاي ايمني کارکنان مجموعه بستگي دارد؛ از اين رو ضرورت دارد کارکنان شرکت و پيمانکاران دستورالعملهاي ايمني را با جديت رعايت کنند. بايد به خاطر داشته باشيم هرکس در فولاد مبارکه کار مي‎کند، از سرمايه‎هاي با ارزش شرکت محسوب مي‎شود؛ بنابراين پيمانکاران نيز بايد همانند کارکنان شرکت، در دوره‎هاي آموزشي مربوط به مباحث ايمني شرکت کنند.

مديريت حمل و نقل مواد اوليه از ديگر مواردي بود که مديرعامل فولاد مبارکه به آن اشاره کرد و گفت: به همين منظور مي‎توان با تشکيل يک کارگروه کارآمد از سوي واحد خريد شرکت، حمل مواد اوليه از معادن تا شرکت فولاد مبارکه را با کمترين هزينه و در کوتاهترين زمان ممکن بررسي کرد.

دکتر سبحاني با اشاره به اهميت توسعه‎هاي زير سقف فولاد مبارکه اظهار کرد: توسعه‏ها بايد با هماهنگي کامل بهره‏بردار ناحيه صورت گيرد تا بدون وارد آوردن هرگونه مانع و خلل در توليد، تحقق اهداف بهره‎بردار را نيز در بر داشته باشند.

وي در بخش ديگري از سخنان خود با تأکيد بر مديريت زمان در تحويل محصول به مشتريان گفت: تحويل به موقع سفارش به مشتري نقشي ارزنده در جلب رضايت مشتريان دارد؛ از اين رو بايد تمامي برنامه‎ها در اين زمينه به بهترين شکل ممکن اجرا شود. به خاطر داشته باشيم مديريت زمان نه تنها براي فولاد مبارکه، بلکه براي مشتريان نيز مي‎تواند ارزش افزوده بيشتري را به همراه داشته باشد.


بازداشت عوامل برداشت 14 ميليارد تومان از حساب مشتري يک بانک

کرج - خاکپور

دادستان عمومي و انقلاب کرج گفت: يکي از کارمندان بانک خصوصي در کرج اقدام به برداشت 14 ميليارد تومان از حساب مشتري و خريد طلا و ارز با آن کرده است.

حاجي رضا شاکرمي، دادستان عمومي و انقلاب مرکز استان البرز با اعلام پيگيري برداشت غيرقانوني از حساب يک مشتري بانک خصوصي در کرج گفت: در روزهاي گذشته شکايتي از يک بانک خصوصي دريافت شد که مبلغ 14 ميليارد تومان از حساب بانکي يکي از مشتريان برداشت و به حساب فرد ديگري واريز شده است.

وي افزود: با طرح اين شکايت دستور قضايي براي پيگيري پرونده صادر شد و بررسي‌ها نشان داد يکي از کارمندان اين بانک در برداشت غيرقانوني دست داشته است.

شاکرمي درباره جزئيات اين برداشت غيرمجاز بيان کرد: اين فرد اقدام به ايجاد يک حساب کرده و با وصل کردن آن به حساب بانکي مالک شرکت سرمايه‎گذاري، مبلغ 14 ميليارد تومان را از طريق اينترنت برداشت و سپس با آن وجوه اقدام به خريد طلا و ارز از طلافروشي‌ها و صرافي‌ها کرده است.

وي اضافه کرد: با دستورات قضايي، عوامل اين برداشت غيرمجاز شناسايي و در اين رابطه تاکنون 5 نفر که يک خانم و 4 مرد هستند بازداشت شدند؛ کارمند بانک نيز به همراه يکي از همدستان خود به کشور ديگري متواري شده است.شاکرمي از پيگيري بازگشت وجوه برداشتي به حساب بانک و هماهنگي با پليس بين‎الملل براي بازداشت ديگر متهمان خبر داد و اضافه کرد: تاکنون پنج و نيم ميليارد تومان از وجوه به بانک عودت داده شده است.


 در استان 

 نشست شهردار رشت با بانوان شاغل در شهرداري

رشت-خبرنگار آفرينش

به گزارش اداره اطلاع‎رساني مديريت ارتباطات و امور بين‎الملل شهرداري رشت، در اين نشست که با حضور و پيگيري فاطمه شيرزاد سخنگوي شورا و رئيس کميسيون بهداشت، محيط زيست و خدمات شهري و به عنوان تنها بانوي شوراي اسلامي شهر رشت برگزار شد دکتر مسعود نصرتي با قدرداني از برگزارکنندگان نشست با بانوان اذعان داشت: همه مطالب مطروحه در اين جلسه توسط بانوان کاملا درست است و بايد محقق و اجرايي شود.

شهردار رشت با اشاره به موضوعات بسيار متعدد قابل طرح از سوي بانوان گفت: اين خانواده، بايد شهر که يک کالبد براي شهروندان است را به گونه اي مهيا کند تا شهروندان درآن با رفاه و آسايش زندگي کنند واين امر جز با رعايت حقوق شهروندي و ايجاد شرايط زندگي مطلوب در محلات شهر محقق نخواهد شد.

وي رفع نازيبايي را اولين قدم در توسعه شهري دانست و گفت: درحال حاضر عناصر زائدي در شهر وجود دارد از جمله مي توان به تابلوهاي ناهمگون شهري، حداقلهاي آسفالت و نوارهاي حفاري و... اشاره کرد که بايد به آنها توجه بيشتري شود.

وي افزود: اگر ما که يک خانواده 4 هزار نفره با احساس و تعلق باشيم به شهر توجه درست داشته باشيم، هيچ گاه نازيبايي شهر از چشم ما مخفي نخواهد ماند.

دکتر نصرتي تصريح کرد: جامعه 300 نفري بانوان در جامعه شهري با نگاه جزيي بين و تيزبين خود در رفع نازيبايي نقشي بسيار تاثيرگذار دارند.

شهردار رشت با تاکيد برضرورت ارتقاي انتظار اجتماعي گفت: ما بايد شرايط را به گونه‎اي فراهم کنيم تا شهر نه فقط براي زنده ماندن بلکه براي زندگي کردن شهروندان مهيا گردد.

شهردار رشت با اشاره به ارتقاي احساس تعلق کارکنان نسبت به شهر، از برگزاري جلسات مشترک هم انديشي ماهيانه بانوان و آقايان خبر داد و گفت: با ارائه ايده‎هاي خروجي از اين جلسات و نشستها، با اقتدار مديران از بين بانوان و آقايان شايسته با حفظ شايسته‎سالاري انتخاب خواهند شد.

دکتر نصرتي با اشاره به گم شدن شايسته‎سالاري در وابستگيهاي جناحي تصريح کرد: در اين شهر براي معرفي افراد در پنج دقيقه اول از وابستگي آن فرد به حزب و يا گروه و يا فرد خاص سخن گفته و نسخه وي پيچيده مي‎شود.

وي در راستاي توليد درآمد گفت: شما نشان داديد که در توليد درآمد و مديريت هزينه نقش بسيار حساسي داريد و حدود سه ماه حقوق اضافه کار و... پرداخت شد. شما کمک کرديد شهرداري مطالبات چند طلبکار اصلي شهرداري را پرداخت نمايد.

شهردار رشت از ارائه گزارش عملکرد سه ماه طي روزهاي آتي خبر داد و افزود: اين سه ماه، سه ماه شروع نه سه ماه کار بوده که با موفقيت سپري شده است. ارتقاي شهررشت به يک شهر ايده‎آل شدني است و بانوان مجموعه مديريت شهري نشان دادند مي توان به کمک آنها به شهر ايده‎آل دست يافت.

شهردار رشت با سخن از قانونگرايي يادآور شد: حرکتهاي در حال انجام بايد طوري باشد تا درآينده بدهکار کسي نباشيم.

دکتر نصرتي از ارائه لايحه پاداش به شورا خبر داد و گفت: با تصويب اين لايحه شهردار مي‎تواند براي کارهاي خاص در يک ماه به يک کارمند حتي دوبار هم پاداش بدهد.

شهردار رشت افزود: مردم بايد باور کنند که مجموعه مديريت شهري پاي کار هستند و در مسير توسعه شهري گام بر مي دارند.

گلايه از تغييرات پستي بانوان در مديريت شهري

فاطمه شيرزاد سخنگوي شوراي اسلامي شهر رشت با تاکيد بر اشتغال بيش از 300 بانو در حوزه هاي مختلف شهرداري رشت اذعان داشت: بعد از سپري شدن دوره چهارم شورا و توفيق مجدد اينجانب در شورا و همچنين پس از سه ماه از فعاليت شوراي پنجم و تثبيت مديريت شهري در راستاي تبادل انديشه و نظر قرار شد تا جلساتي مستمر با بانوان در طول سال برگزار شود.

سخنگوي شوراي اسلامي شهر رشت تاکيد کرد : تاثير بانوان در توسعه شهري امري انکار ناپذير است . وي افزود : بانوان به عنوان مدير مياني، معاون، شهردار و کارمند در حوزه مديريت شهري شاغلند و مسئوليت پذيرتر از آقايان هستند.

رئيس کميسيون بهداشت، محيط زيست و خدمات شهري شورا با گله مندي از تغييرات پستي بانوان حوزه مديريت شهري طي روزهاي اخير تصريح کرد: با توجه به سابقه خدمت 27 ساله دکتر نصرتي انتظار است تا از پتانسيل و تخصص بانوان در حوزه مديريت شهري بيش از پيش بهره مند شويم.

فاطمه شيرزاد با تاکيد بر سهم زياد خانواده هاي معظم شهدا، ايثارگران آزادگان و فرزندان معظم شهدا در حوزه مديريت شهري اذعان داشت: امروز شهرداري رشت شاهد آن است که فرزندان شهدا و ايثارگران به خصوص بانوان نقش به سزايي در توسعه شهري دارند.

سخنگوي شوراي اسلامي شهر رشت، در پايان اذعان داشت: امروز ما آمديم تا شنونده سخنان بانوان حوزه مديريت شهري باشيم.

ساماندهي مناسب و شناخت دقيق منابع انساني با حفظ کرامت زنان

فاطمه قديمي مدير ارتباطات و امور بين الملل شهرداري رشت نيز با اظهار خرسندي در ميزباني از بانوان شهرداري اذعان داشت: در سال هشتاد و چهار تعداد بانوان شهرداري رشت فقط 30 نفر بوده است اما امروز با يک افزايش ده برابري شاهد حضور بيش از 300 بانو در حوزه مديريت شهري هستيم.


 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته