جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1397/08/22 - روزنامه سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 5976


نوسازي ناوگان حمل و نقل عمومي کرج

مدير عامل شرکت شهرک هاي صنعتي زنجان:
نقش مهم خوشه هاي صنعتي در رونق اقتصادي

شهردار گرگان:
ايجاد پارکينگ روباز مشارکتي براي 2 هزار خودرو در گرگان

براي اولين بار در كشور؛
اجراي «سيستم پکيج کنترل و حذف بو » در شرکت آب و فاضلاب تبريز


خبــر


در استان


 نوسازي ناوگان حمل و نقل عمومي کرج  

 كرج- خاكپور

شهردار کرج با گلايه از نامناسب بودن ناوگان حمل و نقل عمومي، گفت: نوسازي ناوگان فرسوده کلانشهر کرج ضروري است. به گزارش خبرنگار آفرينش به نقل از پايگاه خبري مديريت شهري کرج، علي اصغر کمالي زاده با بيان اين مطلب، اظهار داشت : فرسودگي ناوگان حمل و نقل عمومي زمينه نارضايتي مردم، مسئولان و اعضاي شوراي اسلامي شهر را فراهم کرده است. وي به گلايه شهروندان نسبت به شرايط کنوني ناوگان حمل و نقل اشاره کرد و افزود: نوسازي ناوگان با جديت پيگيري و در کوتاهترين زمان ممکن به انجام برسد.

به گفته شهردار کرج، فرسودگي و کمبودهاي موجود در ناوگان حمل و نقل زمينه ايجاد بحران اجتماعي در نقاط حاشيه‎اي شهر را مهيا مي‎کند. کمالي زاده به ظرفيت‎هاي بالقوه سازمان حمل‎ونقل بار و مسافر شهرداري کرج اشاره کرد و گفت: از 640 نيروي اين سازمان بايد براي بهبود شرايط استفاده کرد. وي با تاکيد بر تزريق 100 دستگاه اتوبوس جديد به ناوگان حمل و نقل عمومي تا دهه فجر امسال، تاکيد کرد: استفاده از ظرفيت بخش خصوصي، نوسازي را امکان پذير مي‎کند.

نوسازي ناوگان تاکسيراني الزامي است

شهردار کرج با اشاره به وضعيت نامناسب تاکسي ها، گفت: در اين بخش نيز اقدام قابل قبولي انجام نگرفته است. کمالي زاده با بيان آن که بعد از گذشت 10 سال در موضوع بي آر تي نيز منفعل بوده‎ايم، ادامه داد: با راه‌اندازي خطوط بي آر تي و استفاده از مشارکت بخش خصوصي مي‎توانيم تغييرات مثبتي در ناوگان حمل و نقل عمومي ايجاد کنيم.


 مدير عامل شرکت شهرک هاي صنعتي زنجان:
 نقش مهم خوشه هاي صنعتي در رونق اقتصادي  

 زنجان- قربانزاده

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان زنجان از شناسايي شش بخش صنعتي و گردشگري در استان زنجان براي تشکيل خوشه خبر داد و گفت: تشکيل خوشه و توسعه آن‌ها مي‌تواند نقش مهمي در رونق اقتصادي و برطرف کردن مشکلات ايفا کند.وي با اشاره به اينکه خوشه‌هاي شناسايي شده در استان زنجان شامل فرش دستباف، کفش، روي، چاقو، مسگري و گردشگري است ابراز کرد: حمايت از تشکيل خوشه‌هاي صنعتي جزو اولويتهاي شرکت شهرکهاي صنعتي استان است و در اين راستا تا‌کنون 3 خوشه روي، فرش دستباف و کفش هيدج تشکيل گرديده اند که دو خوشه روي و فرش دستباف به سرانجام رسيده است و خوشه کفش هيدج نيز سال آخر فعاليت خود را سپري مي کند.

مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان زنجان با اشاره به اتمام مهلت قرارداد خوشه فرش دستباف بيان کرد: خوشه فرش دستباف زنجان کارهاي مهمي در تحول اين صنعت در استان انجام داده و هم اينک به ذي‌نفعان تحويل داده شده است.

وي به تشکيل کنسرسيوم صادراتي فرش با همکاري نهادهاي مربوط اشاره کرد و گفت: 15 تاجر و توليدکننده عضو اين کنسرسيوم هستند و خط مشي‌هايي براي توسعه صادارت در آن ارائه مي‌شود. احمدي با اشاره به اينکه پس از واگذاري خوشه فرش به ذي‌نفعان، اتاق بازرگاني و شرکت شهرک‌هاي صنعتي نيز مي‌توانند حمايت‌هاي خود را براي توسعه بازارهاي هدف ادامه دهند بيان کرد: با اين کار به نوعي سفارش‌پذيري افزايش مي‌يابد. مديرعامل شرکت شهرک‌هاي صنعتي استان زنجان در مورد خوشه کفش ابراز کرد: اين خوشه سال سوم فعاليت خود را پشت سر مي‌گذارد و در طول اين مدت دستاوردهاي مهمي براي صنعت کفش در استان داشته است.

وي برگزاري تورهاي نمايشگاهي را يکي ديگر از اهداف خوشه کفش عنوان و تصريح کرد: به منظور آشنايي توليد کنندگان کفش با فناوري هاي جديد و تبادل تجربيات با ساير توليد کنندگان؛ خوشه کفش هيدج با حمايت شرکت شهرکهاي صنعتي استان زنجان اقدام به برگزاري تورهاي بازديد از نمايشگاههاي مرتبط خارجي و داخلي نموده است.


 شهردار گرگان:
 ايجاد پارکينگ روباز مشارکتي براي 2 هزار خودرو در گرگان 

 گرگان- قهرمان

شهردار گرگان از ايجاد پارکينگ روباز مشارکتي براي 2 هزار خودرو در اين شهر خبر داد و گفت: اين پارکينگ‌ها با مشارکت مردم و شهرداري انجام شده و زمين‌هاي بلا استفاده دولتي و خصوصي سطح شهر تبديل به پارکينگ عمومي شهرداري شده است.عبدالرضا دادبود در خصوص اقدامات انجام شده در راستاي حل مشکل ترافيک در شهر گرگان، اظهار کرد: در حال حاضر در حال اجراي طرح جامع حمل و نقل ترافيک جامع شهر گرگان هستيم که اين طرح در دوره برنامه ميان مدت قرار دارد.

وي ادامه داد: شهر گرگان دچار عدم تعادل در توسعه است و ما در تلاش هستيم توسعه متوازن را در تمام زمينه‌ها اجرا کنيم و موضوع ترافيک هم يکي از مسائل بسيار مهم است که به تعادل بخشي توسعه برمي‌گردد.شهردار گرگان خاطرنشان کرد: در اين راستا 30 سايت گردشگري را بجز در ناهارخوران طراحي و جانمايي کرديم که شامل پيست موتورسواري، کارتينگ، شهربازي مدرن در هزارپيچ، مجموعه بالن‌سواري و سورتمه و مجموعه‌هاي گردشگري مي‌شود.

دادبود بيان کرد: اين اتفاق مي‌تواند تمرکز زدايي را از ناهارخوران و النگدره ايجاد کند و به سمت توسعه نقاط مختلف شهر پيش برويم که در کنار توسعه گردشگري مي‌توانيم توسعه زيرساخت‌ها و اقدامات فرهنگي را کنار اين طرح‌ها در نقاط مختلف شهر داشته باشيم.وي اضافه کرد: موضوع خروج ادارات از هسته مرکزي شهر هم در دستور کار قرار دارد و حداقل با پنج اداره بزرگ که ساختمان‌هاي آنها در مرکز شهر قرار دارد مذاکره کرده‌ايم و در حال نتيجه‌گيري هستيم.

شهردار گرگان تصريح کرد: اين اتفاقات باعث کمک به حل معضل ترافيک و اجراي راهکارهاي ترافيکي خواهد شد که به موازات اين طرح‌ها مباحث ترافيکي هم ديده شده و مطالعات لازم آن در حال انجام است.دادبود گفت: براي اقدامات کوتاه مدت در رفع مشکلات ترافيکي با مشارکت مردمي براي دو هزار خودرو پارکينگ‌هاي روباز ايجاد کرده‌ايم به صورتي که زمين‌هاي بلا استفاده شهروندان با مشارکت شهرداري به پارکينگ عمومي تبديل شده است.وي تاکيد کرد: حتي با برخي از ادارات مذاکره کرديم که در صورت امکان بعد از ساعات اداري، پارکينگ‌هاي آنها به پارکينگ عمومي تبديل شود.شهرداري گرگان بيان کرد: ساختمان اداره زندان‌هاي سابق در خيابان پاسداران را با هماهنگي اداره‌کل زندان‌ها به پارکينگ عمومي تبديل کرده‌ايم. دادبود بيان کرد: ساخت پل عابر پياده در نقطه پرخطر همانند کمربندي گرگان جانمايي شده و براي انتخاب سرمايه‌گذار فراخوان داده‌ايم تا بتوانيم تعداد پل‌هاي عابر پياده را در کمربندي گرگان افزايش دهيم.


 براي اولين بار در كشور؛
 اجراي «سيستم پکيج کنترل و حذف بو » در شرکت آب و فاضلاب تبريز 

 تبريز-توفيقي

براي اولين بار در کشور «سيستم پکيج کنترل و حذف بو » در شرکت آب و فاضلاب استان آذربايجان شرقي اجرا و با حضور استاندار محترم استان و جمعي از مسئولين از اين طرح در محل زون نوآوري و فناوري آب ششمين نمايشگاه نوآوري و فناوري ربع رشيدي رونمايي شد. مهندس ايمانلو مدير عامل شرکت هدف از اجراي اين پکيج را جمع آوري و حذف گازهاي آلوده در ايستگاه هاي پمپاژ فاضلاب اعلام کرده و اضافه نمودند که اين سيستم در راستاي پروژه تحقيقاتي و با همکاري شرکت «دانش بنيان طلوع گستر زيست فناور» اجرا شده است . در اين مراسم ضمن رونمايي از طرح ، استاندارآذربايجان شرقي با تقدير از اقدامات انجام گرفته توسط شرکت آب و فاضلاب استان در ساخت اين سيستم ، خواستار توسعه و تجاري سازي آن براي ساير مناطق شدند.


 خبــر 

 تصادف زنجيره‌اي 6 خودرو در محور فيروزکوه؛

8 تن کشته و مجروح شدند

دماوند- ايرج صادقعلي

به گزارش خبرنگارآفرينش، بر اثر برخورد چهار دستگاه کاميون و دو دستگاه سواري در محور دماوند - فيروزکوه محدوده بين جابان و سربندان دو تن جان خود را از دست دادند.رئيس جمعيت هلال احمر شهرستان دماوند در خصوص اين سانحه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد: سانحه محور دماوند - فيروزکوه به هلال احمر اعلام و يک تيم امداد و نجات از پايگاه جاده‌اي چناران به محل حادثه اعزام شد.

سعيد طاهري افزود: با توجه به حجم بالاي تصادف و تعداد مجروحان، يک تيم ديگر به عنوان پشتيبان از شعبه جمعيت هلال احمر دماوند به منطقه اعزام شد که به همراه عوامل آتش‌نشاني، راهداري، پليس‌راه و ناجا صحنه سانحه مديريت شد.وي گفت: متأسفانه در اين سانحه ، دو نفر جان خود را از دست دادند و 6 مصدوم نيز توسط اورژانس و هلال احمر به موقع به بيمارستان سوم شعبان دماوند منتقل شدند.رئيس مرکز اورژانس شهرستان دماوند نيز در خصوص انتقال مصدومان اين سانحه تصريح کرد: 6 مصدوم اين سانحه توسط پايگاه‌هاي اورژانس سربندان، آبسرد، گيلاوند و هلال احمر به مرکز درماني منتقل شدند.عبدالرحمان رزمگه با بيان اينکه از حال مصدومان اين سانحه اطلاعي ندارد، افزود: بر اثر شدت زياد سانحه، هنوز علت آن مشخص نشده که توسط پليس راه در حال بررسي است.

رئيس سازمان جهاد کشاورزي کردستان:

کشاورزان کردستاني لايق دريافت بهترين خدمات از جهاد کشاورزي هستند

سنندج-مقصودي

جعفري گفت: کشاورزان کردستاني لايق دريافت بهترين خدمات از جهاد کشاورزي هستند.

به گزارش روابط عمومي سازمان جهاد کشاورزي استان کردستان، خالد جعفري در بازديد از مرکزخدمات جهادکشاورزي برده رشه شهرستان مريوان که با همراهي ،معاون توليدات دامي، مديرآب وخاک ومديرجهادکشاورزي اين شهرستان انجام شداظهار کرد:کارشناسان مراکزخدمات بايد در راستاي کشتهاي پاييزه همراه و همگام کشاورزان باشند.

وي تاکيد کرد :کشاورزان کردستاني لايق دريافت بهترين خدمات از جهاد کشاورزي هستند. در ادامه مسول وکارشناسان مرکز از نحوه اجراي کشتهاي پاييزه و توزيع کود گزارش خود را بيان کردند.

مديرکل استاندارد يزد تاكيد كرد؛

لزوم ساماندهي كيفي فرآورده هاي کنجدي سنتي در يزد

يزد-اکبر خيرخواه

مديرکل اداره استاندارد استان يزد گفت:فرآورده هاي کنجدي استان يزد که به صورت سنتي توليد مي شوند بايد ساماندهي کيفي شوند.

محمد حسين ماجدي اردکاني که به مناسبت روز ملي کيفيت و به اتفاق معاون فرماندار اردکان در دفترنماينده مردم شريف اردکان در مجلس شوراي اسلامي حضور يافته بود، اظهار داشت:بيش از 350 واحد توليد انواع فرآورده هاي کنجدي ،اعم از ارده،حلوا ارده،روغن کنجد،روغن ارده و... در استان يزد وجود دارد،که حدود دو سوم از اين تعداد، در شهرستان اردکان فعال هستند.

وي ادامه داد: در ساليان گذشته با ايجاد خوشه فرآورده هاي کنجدي، انجمن صنفي - کارفرمايي توليدکنندگان فرآورده‎هاي کنجدي و اقدامات موثر استاندارد و دانشگاه علوم پزشکي و سازمان‎هاي صنعت معدن و تجارت و جهاد کشاورزي و با توجه به اينکه استان يزد خاستگاه فرآورده‎هاي کنجدي در کشورمي‎باشد، زيرساخت‎هاي لازم براي توسعه اين صنعت در استان کاملا فراهم است.

اين مقام مسئول افزود: ظرفيت ايجاد اشتغال و وجود مشتريان روزافزون، استان و به ويژه شهرستان اردکان را مجاب مي‎کند که براي توسعه در اين شاخه از صنعت رويکرد کيفي اتخاذ کنند.

ماجدي اردکاني دراين ديدار و در پايان سخنان خود ضمن يادآورشدن لزوم استفاده از تجربيات جهاني گفت: جا دارد تا قسمتي از بودجه پژوهشي استان به سمت صنعت توليد فرآورده‎هاي کنجدي هدايت شود، ضمن اينکه دانشگاه‎هاي استان با همکاري پژوهشگاه استاندارد در اين خصوص سرآمد هستند.

رئيس خانه صنعت، معدن و تجارت ايران:

اراده فولاد مبارکه در بهره مندي از توان داخلي ستودني است

اصفهان -راعي

رئيس و اعضاي هيئت نمايندگان اتاق بازرگاني اصفهان در جريان ديدار با مديرعامل فولاد مبـــــارکه، راهـــــکارهاي استــــفاده حداکثري از توان داخلي کشور را موردبررسي و تبادل نظر قرار دادند.به گزارش خبرنگار ما از اصفهان ، سيد عبدالوهاب سهل آبادي رئيس اتاق بازرگاني اصفهان و رئيس خانه صنعت، معدن و تجارت ايران در اين ديدار با تأکيد بر اينکه اعتماد به دانش داخلي قطعاْ نتايج مطلوبي به همراه خواهد داشت، گفت: اين اتاق هميشه حامي و بازوي فکري فولاد خواهد بود.

وي در ادامه از برگزاري همايشي با حضور استارت‌آپ‌ها و شتاب دهنده‌ها در اتاق بازرگاني خبر داد و گفت: با حضور فعال فولاد مبارکه در اين همايش و اعلام نيازهاي اين شرکت مي‎توان از دانش فني و تخصص شتاب دهنده‌ها در راستاي رفع نيازهاي فولاد و بي اثر کردن تحريم‎ها بهره برد.اين گزارش حاکي است در اين جلسه حميدرضا عظيميان، مديرعامل فولاد مبارکه نيز ضمن تشکر از حضور رئيس و اعضاي هيئت نمايندگان اتاق بازرگاني اصفهان، براي همکاري مستمر فولاد مبارکه با اتاق اعلام آمادگي کرد و افزود: ما در تمامي جلسات موردنياز حضور فعال خواهيم داشت. عظيميان تصريح کرد: فهرست تمامي اقلام موردنياز فولاد مبارکه تهيه و در اختيار همگان قرار خواهد گرفت تا با استفاده از توان و دانش فني داخلي اين نيازها رفع شود.

مديرعامل فولاد مبارکه همچنين حمايت کامل از شرکتهاي دانش بنيان،استارت‌آپ‌ها و شتاب دهنده ها براي تأميـــــن نيــــــاز فــــــولاد مبارکه را از ديگر برنامه‌هاي خود عنوان کرد.


 در استان 

 برگزاري مراسم توديع و معارفه مديرعامل آبفاي شهرها و شهرک‎هاي غرب استان تهران

شهريار-برزگر

در مراسمي که با حضور محمدرضا بختياري، مديرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران و هيات همراه برگزار شد، مهدي اکبريان به عنوان مديرعامل و عضو هيات مديره جديد شرکت آب و فاضلاب شهرها و شهرک‎هاي غرب استان تهران معرفي شد.

ابراهيم يزديان با ارائه گزارشي عملکرد فعاليت خود در آبفاي شهرها و شهرک‎هاي غرب و چالش‎هاي پيش روي شرکت را تشريح کرد.در ادامه مديرعامل آبفاي استان تهران با تقدير از عملکرد مجموعه آبفاي شهرک‎هاي غرب تهران گفت: با توجه به اين که آبفاي شهرها شهرکهاي غرب تهران داراي پتانسيل نيروي انساني بسيار عالي مي‏باشد به راحتي مي‎تواند از مشکلات و چالش‎هاي پيش‎رو عبور کند.او بر افت سطح منابع آب‎هاي زير زميني در منطقه غرب تهران "دشت شهريار" با توجه به کاهش بارش‎ها و برداشت‎هاي بيش از حد مجاز طي سال‎هاي اخير اشاره کرد و افزود: تراکم جمعيت در اين مناطق و افزايش روزافزون آن نياز به يک برنامه‎ريزي مدون به منظور تامين آب شرب با کيفيت براي شهروندان را ايجاب کرده است.بختياري در همين راستا دستور طراحي هر چه سريعتر پروژه اتصال شبکه آبفاي شهرها و شهرک‎هاي غرب به رينگ تهران و شبکه آب سطحي را صادر کرد و بر افزايش درآمد و اجتناب از اجراي پروژه هاي غير ضروري تاکيد کرد.

تمهيدات راهداران اروميه براي فصل سرما

اروميه- يزدان پناه

با توجه به آغاز فصل بارش نزولات آسماني و نزديک شدن به فصل سرما، فعاليت راهداران در جاده هاي کشور اهميت بيشتري پيداکرده است.صادق حبيب زاده رئيس اداره راهداري و حمل و نقل جاده اي شهرستان اروميه با بيان اينکه راه‌ها از شريان‌هاي حياتي کشور هستند و مي‌توانند اقتصاد را متحول کنند، گفت: با توجه به شرايط جوي و پيش بيني سرماي شديد در سال جاري ، اين اداره به عنوان يکي از دستگاه هاي ارايه دهنده خدمات عمومي ، از آمادگي لازم براي پيشگيري از هرگونه خطرات احتمالي ناشي از حوادث غيرمترقبه برخوردار است.حبيب زاده درخصوص عمليات راهداري زمستاني سال 1397 در بخش تجهيز راهدارخانه‎ها و ماشين آلات اظهار داشت:از دو ماه قبل براساس پيش بيني‎ها و برنامه‎ريزي‎ها اقدام به خريد شن و نمک به ميزان لازم، بازسازي و اورهال کردن ماشين آلات شد.

وي با اشاره به پيش بيني طولاني بودن مدت سرما و افزايش ميزان بارش در سال جاري نسبت به سال گذشته گفت: براين اساس دوره‎هاي آموزش يخ زدايي، برف روبي، رانندگي با دستگاه‎هاي برف خور و نحوه کار با سيستم‎هاي هوشمند راهداري در سطح اداره برگزارشده است.وي با اشاره به اينکه حدود دوهزارکيلومتر راه در سطح شهرستان تحت پوشش راهداري است ،افزود: تعداد 131 نفر پرسنل راهداري زمستاني در حال حاضر آماده خدمات‎رساني در اين زمينه هستند.

حبيب زاده گفت: با توجه به تجربه سالهاي گذشته و سنوات پيش در حوزه راهداري و برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده در سال‌جاري ، انتظار مي‌رود امسال باتوان و پتانسيل بيشتري خدمات راهداري به کاربران جاده‌ها در ماههاي سرد و داراي بارش ارائه شود.وي خاطرنشان کرد : در حال حاضر با توجه به محدوديت‌هاي اعتباري و کمبود امکانات بخش راهداري ، لزوم استفاده بهينه از امکانات در اختيار و تجهيز و تعمير ماشين‌آلات راهداري و به روز نگه‌داشتن آنها و همچنين اتخاذ راهکارهايي جهت اجراي فرآيندها و فعاليتهاي راهداري با توجه به ميزان اعتبار اختصاص يافته را بيش از پيش ضروري مي‌سازد .

اين مقام مسئول پاکسازي محور اروميه-اشنويه بطول 5 کيلومتر،محور سلماس بطول 7 کيلومتر و نيز شانه زني محور اروميه-امامزاده بطول 10 کيلومتر را بخشي از اقدامات اخير عنوان کرد و افزود: احداث رمپ ورودي و خروجي راه روستايي درب رود و هم چنين نصب 85 عدد تابلو شامل تابلوهاي محدوديت سرعت،آشکارسازي و هشداردهنده در محور باراندوز طي ماه گذشته انجام گرفت.

حبيب زاده از عمليات چاله پرکني با حجم 170 تن آسفالت ياد کرد و اين چنين توضيح داد: اين عمليات در تمامي محورهاي مواصلاتي تا پايان سال جاري انجام ميگيرد و در حال حاضر 7 کيلومتر از اين عمليات در محور اروميه امامزاده و 45 کيلومتر چاله پرکني در محور اروميه-مهاباد انجام گرفته است.

شهردار تبريز در بازديد از پروژه‌هاي شهرداري منطقه 4 ؛

اقدامات شاخص شهرداري، زمينه‌ساز ارتقاي کيفيت زندگي در جنوب‌غرب شهر

تبريز-توفيقي

شهردار تبريز گفت: طرح‌هاي مسيرگشايي، پروژه‌هاي ترافيکي و توسعه فضاي سبز، از اقدامات شاخص شهرداري در جنوب‌غرب شهر است که مي‌تواند در کيفيت زندگي ساکنان اين منطقه، تاثيرگذار باشد.مهندس ايرج شهين باهر در حاشيه اين بازديد، پارک بزرگ تبريز را از ظرفيت‌هاي ارزنده اين منطقه خواند و اظهار داشت: غفلت از ظرفيت پارک بزرگ، سال‌هاي متمادي باعث پيچيده‌شدن وضعيت کاربري آن شده بود، با اين حال، با همت شهرداري منطقه4، مقدمات لازم براي احياي پارک فراهم شده ‌است.

شهين‌باهر برنامه‌ريزي مشخص در قطعات تملک‌شده، تفکيک دقيق قطعات مزروعي از فضاي سبز، آبگيري درياچه مصنوعي و اطلاع‌رساني از ظرفيت‌هاي‌ ويژه اين پارک را از عمده اقدامات لازم خواند و خاطرنشان کرد: با ادامه اين تلاش‌ها، قطعاً در آينده مي‌توانيم از ظرفيت‌هاي متنوع اين پارک، بهره‌مند شويم.

وي در ادامه، با حضور در پروژه مسيرگشايي خيابان شهيد خليلي، در جريان آخرين مراحل آزادسازي قطعات تملک‌شده قرار گرفت.

شهردار تبريز بر لزوم تسريع در عمليات اجرايي مسيرگشايي‌ها تاکيد کرد و افزود: اجراي سه پروژه مسيرگشايي، علي‌رغم محدوديت‌ها و معضلات اقتصادي، نشان‌دهنده موفقيت اين منطقه در هدايت منطقي منابع عمراني است.

شهين‌باهر همچنين در بازديد از آخرين مراحل پروژه اصلاح هندسي ميدان معلم، يادآور شد: نقش ترافيکي اين پروژه، در کنار ساير مسيرگشايي‌ها و تعريض‌ها، گره‌‌گشاي ترافيک اين بخش خواد بود.


 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته