جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/02/26 - روزنامه سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 6114

شهردار تبريز:
تفاهم اوليه براي خواهرخواندگي تبريز با شانگهاي چين

فرمانداردماوند:
هنوز شاهد ساخت و سازهاي غيرمجاز در حريم رودخانه‌ها هستيم

مدير روابط عمومي شرکت برق اصفهان:
نهادينه نمودن سياست‎هاي فرهنگي در راستاي بهينه مصرف کردن

مديرعامل شرکت آب و فاضلاب روستايي ايلام:
30 روستا با تانکر آبرساني مي‌شود


خبر


در استان


 شهردار تبريز:
 تفاهم اوليه براي خواهرخواندگي تبريز با شانگهاي چين 

 تبريز-توفيقي

شهردار تبريز از تفاهم اوليه براي خواهرخواندگي تبريز با شانگهاي چين خبر داد.ايرج شهين باهر با اعلام اين خبر اظهار داشت: اين موضوع در ديدار دکتر غلامعلي حداد عادل، رييس هيأت عالي رتبه مجمع تشخيص مصلحت نظام با جو هويي لين وزير ارتباطات و تبليغات حزب حاکم چين در شانگهاي پيگيري و با توجه به استقبال طرف چيني مقرر شد تفاهم براي خواهرخواندگي تبريز و شانگهاي در دستور کار دستگاه‎هاي ذيربط دو کشور قرار گيرد.

وي با اشاره به اينکه خواهرخواندگي با اين شهر در صورت قطعي شدن، يکي از مهمترين پيوندهاي خواهرخواندگي کلانشهر تبريز محسوب مي‎شود، گفت:تحقق اين موضوع دروازه‌اي براي توسعه روابط تبريز در زمينه‎هاي فرهنگي و اجتماعي با کشور چين خواهد بود.ايرج شهين باهر با بيان اينکه اين تفاهم‎نامه ميتواند فرصت‎هاي مختلف و جديدي براي همکاري‎هاي دو جانبه بين اين دو کشور باشد، تصريح کرد:شهرداري تبريز ضمن استفاده از تجارب اين کشور، به دنبال بهره‎گيري از تجربيات شانگهاي در زمينه مديريت شهري و توسعه ارتباطات در اين حوزه است.

شهردار تبريز همچنين تحقق اين خواهرخواندگي را گامي در راستاي ايجاد ظرفيت‎هاي جديد گردشگري تبريز عنوان کرده و گفت:شانگهاي به عنوان يکي از شهرهاي مهم دنيا و تجربيات مختلف در زمينه گردشگري ميتواند الگوي خوبي براي توسعه اين صنعت مهم در تبريز باشد.

وي با اشاره به اينکه تبريز تا امروز با 9 شهر دنيا پيوند خواهر خواندگي داشته است، اظهار داشت: شهرهاي استانبول، کربلا، گنجه، باکو، غزه، ارزروم، خجند، قازان و ماگيلف، ‎9خواهر خوانده تبريز هستند که با اين تفاهم نامه شانگهاي دهمين و مهمترين خواهر خوانده تبريز خواهد بود که اين امر با پيگيري‎هاي اداره کل ارتباطات و امور بين‎الملل شهرداري تبريز محقق مي‎شود.


 فرمانداردماوند:
 هنوز شاهد ساخت و سازهاي غيرمجاز در حريم رودخانه‌ها هستيم 

 دماوند-ايرج صادقعلي

فرماندار شهرستان دماوند با بيان اينکه با هجوم ساخت و سازهاي غيرمجاز در دماوند شاهد اتفاقات ناگواري خواهيم بود، گفت: هنوز شاهد ساخت و سازهاي غيرمجاز در حريم رودخانه‌ها هستيم.به گزارش خبرنگارآفرينش، مجيد صفري در نخستين نشست ستاد مبارزه با ساخت و سازهاي غيرمجاز شهرستان دماوند با حضور جمعي از مسئولان اظهار داشت: حريم و بستر رودخانه‌ها يکي از مباحثي مي‌باشد که مدت‌هاست از مرکز توجه بازمانده و اتفاقات ماه‌هاي اخير حساسيت اين موضوع را افزايش داده است.

وي افزود:مسير رودخانه‌ها در سطح شهرستان دماوند بسيار طولاني است و احتمال دارد اداره امور آب نتواند به طور کامل اقدامات لازم را در زمينه رفع تعرض و آزادسازي حريم رودخانه‌ها انجام دهد، چرا که هنوز شاهد ساخت و سازهاي غيرمجاز در حريم رودخانه‌ها هستيم.فرماندار شهرستان دماوند تاکيد کرد: اداره امور آب بايد در حوزه شهري با شهرداري‌ها و در حوزه روستايي با دهياري‌ها و بخشداري‌ها جلساتي برگزار کنند تا با کمک يکديگر مسئله آزادسازي حريم رودخانه‌ها و جلوگيري از ساخت و سازهاي غيرمجاز را پيگيري و رفع کرده و پيگيري اين مسئله را در سياست کاري خود قرار دهند.

مجيد صفري گفت: با وجود آنکه اداره امور آب متولي و مسئولي اين امر است اما ادارات خدمات‌رساني همچون برق، گاز و مخابرات نيز بايد براي صدور مجوز از اداره آب استعلام کرده و با اين ارگان همکاري داشته باشند.

وي گفت: بايد جلسات پيگيري و کنترل ساخت و سازهاي غيرمجاز به صورت ماهانه برگزار شود.صفري اظهار داشت: موضوع تعيين حريم و بستر رودخانه‌ها، آزادسازي آن و تغيير کاربري اراضي مسئله‌اي نيست که اداره امور آب به عنوان متولي به تنهايي بتواند از پس آن برآيد به اين منظور نياز به همکاري و حضور همه دستگاه‌ها در ميدان مبارزه با ساخت و سازهاي غيرمجاز مي‌باشد.اين مقام مسئول گفت: با گرم‌تر شدن هوا و کاهش ميزان بارندگي ساخت و سازها نيز شدت خواهد گرفت، از اين رو بايد تمامي ارگان‌ها به صورت شبانه‌روزي از حوزه استحفاظي خود مراقبت و حمايت کنند تا به هيچ وجه ساخت و ساز غيرمجاز شکل نگيرد.

وي افزود: در زمينه ساخت و سازهاي غيرمجاز، حمل و نقل، امور امنيتي، امور ديگر شهري و … موضوعاتي حساس و جدي هستند که نبايد هيچ گونه کوتاهي از دستگاه‌هاي ذي‌ربط در اين راستا صورت گيرد.


 مدير روابط عمومي شرکت برق اصفهان:
 نهادينه نمودن سياست‎هاي فرهنگي در راستاي بهينه مصرف کردن 

 اصفهان –بهمن راعي

مدير روابط عمومي شرکت برق شهرستان اصفهان در جمع مديران انرژي ادارات استان که در فرمانداري اصفهان برگزار شد، به بد مصرفي مردم در تابستان اشاره کرد و گفت : تک تک ما بايد در مقابل بد مصرفي احساس مسئوليت کنيم و اين الگوهاي نادرست را تغيير دهيم.مهندس محمد علي اکبري گفت :ميزان توليد نيرو گاهي کشور 85 هزار مگاوات مي‎باشد و از اين مقدار توليد، نزديک به 17 تا 20 درصد از نيرو گاه‎هاي برق آبي تامين مي‌شود و در سال گذشته به علت خشکسالي‎ها و افزايش درجه حرارت هوا تامين برق مشترکين با مشکلاتي روبرو شد ولي در کنار اين مسائل بد مصرفي مشترکين در فصل گرما بدون در نظر گرفتن مديريت مصرف قابل تامل بود .

وي در ادامه گفت : کشور ما در فصل گرما معادل 3 کشور همسايه مصرف برق دارد که اين نه تنها در شرع ما مشکل دارد بلکه در عرف ما بايد مورد بررسي و آسيب‎شناسي قرار گيرد .وي تاکيد کرد:فاصله اوج مصرف تا کاهش مصرف 50 درصد مي‎باشد به عبارتي در تابستان 2 برابر برق مصرف مي‎کنيم و براي 300 ساعت در سال احداث نيروگاه منطقي نيست چرا که براي ايجاد يک نيروگاه به ازاي هروات مبلغ يک دلار بايد سرمايه‎گذاري شود و براي يک نيروگاه 1000 مگاواتي ؛ هزار ميليارد دلار و به عبارتي 10 هزار ميليارد تومان بايد هزينه شود .

وي خاطر نشان کرد:بايد سياست‎هاي فرهنگي را در راستاي مديريت مصرف نهادينه کنيم .چرا که در هيچ کجاي دنيا سرمايه گذاري نمودن تنها براي 300 ساعت تعريف شده نيست و ما بايد اين سرمايه گذاري‎ها را در راستاي طرح‎هاي عمراني و آموزش و پرورش به کار گرفته و دست به توسعه شهر و کشورمان بزنيم .

درادامه اين نشست امير رضا امامت جمعه مجري مديريت مصرف و طرح هاي خاص در امور برق شرق به طرح هاي مختلف مديريت مصرف برق در سازمانها پرداخت و گفت :مشترکين ديماندي اداري و ساير مصارف در فاصله زماني ابتداي تير تا پايان مردادماه با کاهش 10 درصدي مصرف برق در ساعات پيک بار ميتوانند از طرح‎هاي تشويقي و تخفيف ويژه بهره مند شوند.

وي در ادامه گفت :ساعات پيک بار براي مشترکين عمومي اداري از ساعت 15-11 بعدازظهر مي‎باشد در اين طرح بايد ميانگين مصرف نسبت به 2 ساعت قبل به ميزان 10 درصد کاهش داشته و حداقل در 5 روز متوالي صورت گيرد و يا اينکه اين مشترکين در صورتي که اعلام همکاري نمايند دربازه يک ماهه از 5 روز همکاري متوالي معاف مي‎شوند به شرط آنکه در اين بازه يک ماهه 5 روز همکاري داشته باشند.

وي تصريح کرد :طرح‏هاي مختلفي براي کاهش پيک براي تمام تعرفه ها در نظر گرفته شده است به طوري که در بخش اداري و تجاري ميتوانيم پيک مصرف را برش دهيم از جمله اين که سيستم‎هاي تهويه را بررسي کنيم و يا اينکه جابه جايي بار را به کار ببريم که در اين مورد نيز ميتوان از سيستم‎هاي سرمايشي ذخيره ساز استفاده کنيم و بايد توجه کنيم که در هر کدام از طرح‎هاي پيش رو نياز به قطع کامل بار نيست و مشترک با کاهش بار متناسب با هر طرح مشمول پاداش خواهد شد و ضريب اعمال پاداش با درصد همکاري بيشتر بصورت پلکاني افزايش مي‎يابد.


 مديرعامل شرکت آب و فاضلاب روستايي ايلام:
 30 روستا با تانکر آبرساني مي‌شود 

 ايلام-افسانه سليماني

مديرعامل شرکت آب و فاضلاب روستايي استان ايلام گفت‌: به دليل عدم وجود منابع آب، 30 روستاي ايلام با تانکر آبرساني مي‌شود.نورالله تيموري افزود: در حال حاضر 499 روستا با جمعيتي نزديک به 50 هزار نفر تحت پوشش خدمات اين شرکت است.مديرعامل شرکت آب و فاضلاب روستايي استان ايلام تصريح کرد: از ابتداي سال جاري تاکنون، بيش از 100 انشعاب غيرمجاز آب در روستاهاي اين استان شناسايي و قطع شده است.

وي بيان داشت: قيمت هر متر مکعب آب روستايي 3 هزار و 200 تومان است که در قبض‌ها 300 تومان لحاظ مي‌شود.

تيموري ادامه داد: درصد مطلوبيت آب شرب روستايي در استان ايلام 98 درصد بوده که نسبت به استاندارد ملي 3 درصد بيشتر است.به گفته مديرعامل شرکت آب و فاضلاب روستايي استان، منابع تامين آب روستايي در استان ايلام 166 منبع است که 105 مورد آن چشمه و 65 مورد چاه و قنات است.


 خبر 

 استاندار البرز:

متعهد به ايجاد 43 هزار شغل در سال 98 شده‎ايم

کرج-خاکپور

نماينده عالي دولت در استان البرز گفت: در سال رونق توليد بايد بستري فراهم شود که چرخ حرکت واحدهاي صنعتي از حرکت باز نماند از اين رو اداره امور مالياتي همچنان نقش غير قابل انکاري در اين راستا دارد.به گزارش خبرنگارآفرينش به نقل از اداره کل روابط عمومي و اموربين الملل استانداري البرز، شهبازي در بازديد از اداره کل امور مالياتي استان با اشاره به اينکه اين اداره نقش اثرگذار و بي بديلي در سال رونق توليد دارد، افزود: حدود هزار کارشناس در اين اداره، خدمات لازم را به حدود 100 هزار مودي البرزي ارائه ميدهند.

وي ادامه داد:يکي از محورترين ادارات استان که ميتواند براي واحدهاي توليدي، اصناف، واحدهاي خدمات رسان و ...و در عمران و آباداني استان تاثير بسزايي داشته باشد، امور مالياتي است.شهبازي با بيان اينکه سال 97 درآمد ارزش افزوده البرز 400 ميليارد تومان بوده است، گفت: اين اعتبار براي عمران و آباداني استان به شهرداري ها، دهياري هاي، سلامت و... در البرز اختصاص داده شد که در مجموع 90 درصد درآمدهاي استان از محل ماليات‏ها تامين مي شود.

وي افزود:97 درصد سطح انتظاري که سيستم مالياتي کشور داشته در بحث درآمد -هزينه اي در استان محقق شده که اين توفيق جاي خرسندي دارد.

وي با بيان اينکه سال 98 سال بسيار مهمي در حوزه اقتصاد است، گفت: فرمان مقام معظم رهبري مبني بر رونق توليد و ايجاد اشتغال بايد در البرز با جديت و عزمي راسخ، عملياتي شود.

شهبازي افزود:در راستاي اشتغال البرز، متعهد به ايجاد 43 هزار شغل در سال 98 شده ايم که عملکرد اين اداره تاثير بسزايي در تحقق اين امر دارد.

وي عنوان کرد:در سال رونق توليد بايد بستري فراهم شود که چرخ حرکت واحدهاي صنعتي از حرکت باز نماند از اين رو اداره امور مالياتي همچنان نقش غير قابل انکاري در اين راستا دارد.

استاندار البرز گفت: اميد است اين مجموعه با همين روند بتوانند اسباب رضايتمندي مردم را فراهم کنند.

وي افزود: مديرکل امور مالياتي البرز عضو مهمي در ستاد تسهيل و رفع موانع توليد است که با تعامل مجموعه ستاد در صورت بروز مانعي در حوزه مالياتي واحدهاي توليدي بر اساس دستور رييس جمهور، نسبت به تقسط و يا استمهال ماليات واحدهاي توليد، صنعتي، کشاورزي و ... اقدام خواهد کرد.

شهبازي خاطرنشان کرد: نظارت بر روند خدمت رساني دستگاه‎ها به مردم و جلب رضايت عمومي از دغدغه‌هاي اصلي من است.

مديرکل بنياد مسکن انقلاب اسلامي ايلام:

معرفي واحدهاي مسکوني و تجاري خسارت‌ديده به بانک‌ها

ايلام-افسانه سليماني

مديرکل بنياد مسکن انقلاب اسلامي ايلام گفت: از مجموع 21 هزار و 100 در‌خواست مردمي براي جبران خسارت سيل‌زدگان در استان، تاکنون کار ارزيابي 12 هزار و 100 واحد مسکوني و تجاري پايان يافته است.وي افزود: از اين تعداد 2 هزار و 388 واحد احداثي و 9 هزار و700 واحد تعميري شناسايي شده‌اند.

مديرکل بنياد مسکن انقلاب اسلامي ايلام ادامه داد: تاکنون 150 واحد احداثي و 895 واحد تعميري جهت دريافت تسهيلات به بانک‌هاي عامل سطح استان معرفي شده‌اند.

محبي تصريح کرد: 400 ميليون ريال وام قرض الحسنه و 100 ميليون ريال کمک بلاعوض براي احداث واحدهاي روستايي سيل‌زده استان اختصاص يافته است.وي اضافه کرد: همچنين 500 ميليون ريال تسهيلات قرض الحسنه و 120 ميليون ريال کمک‌هاي بلاعوض براي احداث واحدهاي شهري استان اختصاص يافته است.محبي بيان داشت: ارزيابي واحدهاي خسارت ديده سيل اخيز توسط تيم‌هاي ارزياب تشکيل شده از کارشناسان بنياد مسکن انقلاب اسلامي صورت گرفته است.گفتني است، در جريان سيل فروردين ماه سال جاري بيش از 20 هزار واحد مسکوني در اين استان خسارت ديد.

مديرعامل شرکت برق منطقه‎اي خوزستان:

بزرگترين ترانس‎هاي قدرت خريداري شده در راه شبکه برق خوزستان

اهواز-محمدي

مديرعامل شرکت برق منطقه اي خوزستان با بيان اينکه بزرگترين ترانس‎هاي قدرت ساخت کشور به اين شرکت تحويل داده شده و در راه شبکه برق خوزستان هستند، تصريح کرد: ارزش سرمايه گذاري خريد اين 6 دستگاه ترانس هزار و 300 ميليارد ريال بوده است.

محمود دشت بزرگ اظهار داشت: ترانس‎هاي خريداري شده از نوع 315 مگا ولت آمپر با ولتاژ 400 کيلو ولت هستند و بزرگترين ظرفيت را در بخش ترانس‎هاي قدرت دارند و با توجه به شرايط آب و هوايي خوزستان و بر اساس موازين زيست محيطي طراحي و ساخته شدند.

وي با اعلام اينکه طي مراسمي با حضور استاندار خوزستان در شرکت ايران ترانسفو زنجان 4 دستگاه ترانس به اين شرکت تحويل داده شد، بيان کرد:ترانس‎ها در مرحله بارگيري و حمل به سمت خوزستان هستند و به تواتر در شبکه نصب و برقدار مي شوند.

مديرعامل شرکت برق منطقه اي خوزستان مقصد نصب و راه اندازي اين ترانس‎ها را پست‎هاي 400 کيلو ولت پيروزان، هاشمي و بقايي در اهواز و پست اميديه اعلام کرد.

دشت بزرگ برقدار شدن اين ترانس‎ها را موجب پايداري شبکه برق خوزستان دانست و افزود: نصب ترانس‎ها باعث پايداري انرژي در استان مي‎شود و بدين ترتيب کار انتقال برق به شبکه سراسري و دريافت از اين شبکه سهولت پيدا مي‎کند و با کيفيت بيشتري انجام مي‎شود.

وي گفت:اين ترانس‎ها براي اولين بار در کشور ساخته شدند و از خروج 10 ميليون يورو ارز از کشور جلوگيري کرده است.


 در استان 

 مديرکل امور بانوان و خانواده استانداري گلستان:

برگزاري دوره‌هاي آموزش مهارتي براي زنان در مناطق سيل‌زده گلستان

گرگان-قهرمان

مديرکل امور بانوان و خانواده استانداري گلستان گفت: توافقي با اداره کل آموزش فني و حرفه‌اي استان صورت گرفته و قرار است به زودي دوره‌هاي آموزش مهارتي ويژه بانوان در مناطق سيل‌زده برگزار شود که شرکت در اين کلاس‌ها رايگان خواهد بود.الهه غيناقي اظهارداشت: در سيل اخير به بخشي از کارگاه‌هاي توليدي زنان خسارت وارد شد و برخي نيز شغل خود را از دست دادند.

وي گفت:با همکاري ساير دستگاه‌ها و نهادها خسارت‌هاي وارده به بخش‌هاي مختلف جبران مي‌شود.در عين حال تلاش مي‌کنيم آسيب‌هايي که از نظر روحي و رواني به کودکان و زنان اين مناطق وارد شده را نيز رفع کنيم.مديرکل امور بانوان و خانواده استانداري افزود: توافقي با اداره کل آموزش فني و حرفه‌اي استان صورت گرفته و قرار است به زودي دوره‌هاي آموزش مهارتي ويژه بانوان در مناطق سيل‌زده برگزار شود که شرکت در اين کلاس‌ها رايگان خواهد بود.

وي بيان داشت:همچنين بخشي از اعتبارات طرح مشاغل خانگي نيز به بانوان سرپرست خانوار در مناطق سيل‌زده با کارمزد اندک پرداخت مي‌شود.غيناقي همچنين به تلاش براي گسترش پوشش بيمه قاليبافي در مناطق سيل‌زده استان اشاره کرد و گفت: در سيل اخير طبق اعلام مسئولان سازمان صنعت به پنج هزار دار قالي خسارت وارد شده است.بخش عمده‌اي از قالي‌بافان زنان هستند و تلاش مي‌کنيم افراد بيشتري از پوشش بيمه‌اي برخوردار شوند.

وي با بيان اينکه پويايي بانوان در استان يکي از اولويت‌هاي دفتر بانوان و خانواده است، ادامه داد:رويداد استارت‌آپي با هدف ارتقا سطح کيفيت زندگي در خانواده‌ها با استفاده از فناوري و نوآوري در محورهاي گوناگوني در خرداد ماه امسال در استان برگزار خواهد شد.

شهردار قدس:

احداث پارک خانواده در مجموعه زيتون شهر قدس

شهر قدس-مژگان عليقارداشي

مسعود مختاري شهرداري قدس گفت: بوستانها يکي از مهمترين فضاهاي ايجاد شده در سطح محلات هستند که با احداث اين فضاها علاوه بر تقويت و ارتقاي سرانه استاندارد فضاهاي سبز شهري، با ايجاد مجال و فضاي فعاليتهاي خانوادگي، بستري براي شکل گيري فعاليتهاي مشارکتي در جهت ايجاد بهره هاي اقتصادي، فرهنگي و غني‎سازي اوقات فراغت فراهم مي‎نمايند.

شهردار قدس با بيان اينکه نقش فضاهاي سبز شهري در تقويت روحيه نشاط خانواده‌ها انکارناپذير است، افزود: با توجه به اهميت ايجاد و تقويت روحيه نشاط و افزايش سرانه فضاهاي سبز، برنامه ريزي براي احداث پارک خانواده با مساحت 10 هزار متر مربعي صورت گرفته است.

وي تصريح کرد: در حال حاضر عمليات عمراني احداث اين پارک در مجموعه زيتون با برآورد هزينه تقريبي 15 ميليارد ريال با پيشرفت فيزيکي 10 درصدي آغاز شده است که امکاناتي همچون فضاي سبز، پياده روسازي، وسايل ورزشي، وسايل بازي کودکان، آلاچيق آمفي تئاتر، سکوي نشستن خانواده، بوفه، نمازخانه، سرويس بهداشتي و غيره در اين پارک در نظر گرفته شده است.

مختاري شهردار قدس، در خاتمه با بيان اينکه مهمترين هدف مجموعه مديريت شهري، بهبود و ارتقاي سطح کيفيت زندگي شهروندان است، بيان داشت: افزايش جمعيت و زندگي آپارتمان نشيني در شهرها، نياز خانواده ها را به فضاهاي سبز شهري بيشتر کرده است به همين دليل وجود اين فضاها که انسان در آنها بتواند دست کم ساعتي را در طي روز در آرامش و دور از هياهو بگذراند، به صورت ضرورت واقعي در زندگي شهرنشينان خودنمايي مي‎کند که در همين راستا، شهرداري احداث و ساماندهي فضاهاي سبز را تا رسيدن به استانداردهاي ملي در اين حوزه تداوم مي‎دهد.

مدير روابط عمومي فرمانداري شميرانات:

عبور روابط عمومي‎هاي شميرانات از سنتي

به الکترونيک

شميرانات-ايرج صادقعلي

مدير روابط عمومي فرمانداري شميرانات از گذار روابط عمومي‎هاي اين شهرستان از سنتي به الکترونيک خبر داد.

به گزارش خبرنگار آفرينش، رضا فتحي در حاشيه مراسم نکوداشت روابط عمومي‌هاي برتر و خبرنگاران شهرستان شميرانات در جمع خبرنگاران گفت: امروز شاهد گسترش روز افزون ابزارهاي ديجيتال در بين جوامع هستيم و در اين مسير روابط عمومي از سنتي به الکترونيک در حال گذار است و اين امر از تاکيداتي است، که به همه روابط عمومي‌هاي شميرانات داشته‌ايم.وي با بيان اينکه روابط عمومي‌ها چاره‌اي جز بهره گيري از ابزارهاي نوين براي اطلاع‎رساني و بهبود عملکرد خود ندارند، گفت:بايد با استفاده از روابط عمومي الکترونيک در مسير بهبود روابط با مردم و نيز دريافت بازخوردهاي مردمي و ارائه آن به مسئولين تلاش کرد و در اين صورت اثربخشي روابط عمومي در نيل به اهداف سازمان به خوبي ديده مي‌شود.

مدير روابط عمومي فرمانداري شميرانات بر استفاده از فن‌آوري‌هاي جديد ارتباطي و شيوه‌هاي نوين اطلاع رساني توسط روابط عمومي‌ها تاکيد کرد و افزود:امروز از هر ابزار قانوني بايد براي برقراري ارتباط بهتر با مخاطب استفاده کرد.فتحي اضافه کرد: در اين مسير از خبرنگاران و رسانه‌ها براي کمک به روابط عمومي‌ها بايد بهره برد و از آنها استمداد طلبيد.

برگزاري اولين جلسه کارگروه بانوان و خانواده شهرستان رباط کريم

رباط کريم-اصغري

اولين جلسه کارگروه بانوان و خانواده شهرستان رباط کريم در سال رونق توليد به رياست نادمي مشاور امور بانوان فرمانداري و اعضاي کارگروه برگزار گرديد.

به گزارش خبرنگار ما، نادمي مشاور امور بانوان فرمانداري ضمن آرزوي قبولي طاعات و عبادات و تقدير و تشکر از عملکرد امور بانوان دستگاه‎ها در سال گذشته افزود:بانوان در تحکيم خانواده و همچنين تربيت فرزندان نقش رکن اصلي را دارند که در اين حوزه دوره 4 روزه آموزشي در سه شهر رباط کريم، نصير شهر و پرند برگزار مي‎شود.نادمي در ادامه تاکيد کرد:برنامه‏هاي فرهنگي ، آموزشي وتفريحي ويژه بانوان در سطح شهرستان بايد پررنگتر از هميشه برگزار شود و نظارت بيشتر بر عملکرد مديران مدارس دخترانه و فرهنگسازي بيشتر در جهت ارتقاء سطح مهارت‏هاي زندگي دانش آموزان دختر از ديگر موارد تاکيد شده در اين جلسه بود.


 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته