جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1398/05/23 - روزنامه سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 6185

مدير کل مديريت بحران استان قزوين :
افزايش آمار تصادفات جاده اي، نگران کننده است

معاون حفاظت و بهره برداري شرکت آب منطقه اي اصفهان:
رديف اعتباري براي اجراي سامانه دوم آبرساني نداريم

مدير بهره برداري شرکت گاز استان البرز:
آموزش 120 نفر امدادگر و گازبان در اولين مرکز آموزشي شرکت گاز البرز


خبر


در استان


 مدير کل مديريت بحران استان قزوين :
 افزايش آمار تصادفات جاده اي، نگران کننده است 

 قزوين-خردمند

مدير کل مديريت بحران استان قزوين گفت:افزايش آمار تصادفات جاده اي در استان نگران کننده است.مهديخاني، مدير کل مديريت بحران استان در خصوص افزايش آمار تصادفات جاده اي در استان اظهار داشت:استان قزوين به دليل واقع شدن در شاهراه مواصلاتي غرب به شرق کشور، شاهدحجم بالاي تردد وسايل نقليه سبک و سنگين و به تبع آن تصادفات و مخاطرات جاده اي بوده که هر ساله خسارات و تلفات چشمگيري را به دنبال دارد. مهديخاني افزود: متاسفانه در چند روز گذشته شاهد آمار تکان دهنده تصادفات جاده اي در سطح استان با 9 کشته و بالاي 20 مصدوم بوديم .وي افزود عليرغم حضور دائمي و موثر پليس و نيروهاي امدادي در سطح جاده‎ها که شايان قدرداني و تشکر است، متاسفانه عدم رعايت قوانين و اصول رانندگي توسط رانندگان، منجر به وقوع تصادفات و برجاي ماندن تلفات و خسارات قابل توجه ميگردد.

اين مسئول در پايان از تمامي رانندگان خواست تا با رعايت قوانين و مقررات، سلامت مال و جان خود و همراهان را تضمين و سفر خوشي را تجربه نمايند.


 معاون حفاظت و بهره برداري شرکت آب منطقه اي اصفهان:
 رديف اعتباري براي اجراي سامانه دوم آبرساني نداريم 

 اصفهان –بهمن راعي

معاون حفاظت و‌بهره برداري شرکت آب منطقه اي اصفهان گفت: رديف اعتباري براي اجراي سامانه دوم آبرساني نداريم و بايد از محل ماده 19 و توسط سرمايه گذار بخش خصوصي عملياتي کنيم. به گزارش خبرنگار ما از اصفهان، حسن ساساني در نشست خبري با اصحاب رسانه اظهار داشت:براي عملياتي کردن سامانه دوم‌آبرساني به اعتباري بالغ بر 2 هزار و 600 ميليارد تومان نياز است.معاون حفاظت و بهره برداري شرکت آب منطقه اي اصفهان با بيان اينکه از آغاز سال آبي جاري تاکنون حجم ورودي به سد زاينده‌رود يک ميليارد و 842 ميليون مترمکعب آب و حجم خروجي آن يک ميليارد و 262 ميليون مترمکعب بوده است، گفت:هم اکنون حجم ذخيره سد زاينده‌رود 751 ميليون مترمکعب است.وي گفت :با توجه به اينکه امسال ميزان بارش‌ها در ايستگاه شاخص زاينده رود (چلگرد) دو هزار 144ميلي متر بوده است و بارش‌هاي مطلوب سال آبي جاري سبب شد که توزيع آب براي کشت پاييزه و بهاره رهاسازي شود و در حال حاضر آب به منظور تامين حداقلي حقابه زيست محيطي رودخانه و کشت تابستانه نيز در رودخانه جاري است.

رهاسازي آب جهت کشت تابستانه

وي با اشاره به مصوبات آخرين جلسه کارگروه ( کميته پنج نفره) که در استانداري با حضور نماينده سازمان جهاد کشاورزي و صنف کشاورزان برگزار شد، گفت: براساس تصميم گيري‌ها براي شرق اصفهان سه دوره 20 روزه و براي غرب اصفهان سه دوره 15 روزه آب جهت کشت تابستانه رهاسازي شده و در حال حاضر نيز اين مصوبه در حال انجام است، اميدواريم که تابستان امسال کشاورزان پس ازسال‌ها بتواند کشت مطلوبي داشته باشند.

وي ميزان ذخيره آب پشت سد زاينده رود را 751 ميليون متر مکعب اعلام کرد و بيان داشت: اين در حالي است که سال گذشته ميزان ذخيره سد زاينده رود 297 ميليون متر مکعب بود.معاون حفاظت و بهره برداري شرکت آب منطقه اي اصفهان ادامه داد : با توجه به بارش بالغ بر 2 هزار و 144 ميليمتر بارندگي در سرشاخه کوهرنگ و 58 درصد بهبود بارندگي‌ها امسال توانستيم آب براي کشت تابستانه کشاورزان اختصاص دهيم .وي با اشاره به اينکه بايد در طول 3 سال آينده به طور کامل کشت برنج از استان اصفهان حذف شود، ادامه داد: ما موظفيم حقابه کشاورزان را اختصاص دهيم و بر اساس تقسيم وظايف از سوي جهاد کشاورزي محدوديت‎هاي زيادي براي برنج کاران قائل شده است.

استفاده از آب زاينده رود براي آبياري فضاي سبز

ساساني خاطر نشان کرد :شهرداري براي آبياري 4 هزار و 500 هکتار فضاي سبز اقدام به استفاده از آب زاينده رود کرده است.وي با بيان اينکه براي احياي تالاب گاو خوني بايد دبي آب را افزايش داده و خروجي آب در بالاترين حجم‌ باشد که بخاطر برداشت‌هاي بي‎رويه آب و محدود بودن منابع آب اين امکان وجود ندارد، افزود:بيش از 10 ميليون متر مکعب آب به تالاب هدايت شده و حدود 5 درصد تالاب را پوشش داده است .وي با اشاره به اينکه بيش از240 هکتار ساخت و ساز غير مجاز بيشتر به شکل ويلا در حريم رودخانه زاينده رود وجود دارد و بايد تخريب شود ادامه داد:در سالهاي گذشته در حوزه ساخت و سازها در حريم رودخانه بي‌توجهي شده است.

ساساني از پر و مسدود کردن يک‌هزار و 690 چاه غير مجاز خبر داد و افزود:در همين راستا، از حدود71 ميليون متر مکعب برداشت غير مجاز آب جلوگيري شد.


 مدير بهره برداري شرکت گاز استان البرز:
 آموزش 120 نفر امدادگر و گازبان در اولين مرکز آموزشي شرکت گاز البرز  

 کرج-خاکپور

مدير بهره‌برداري شرکت گاز استان البرز، از برون‌سپاري يک شهر تا پايان سال 1398 به بخش خصوصي در راستاي اصل 44 قانون اساسي خبر داد.

به گزارش خبرنگار آفرينش به نقل از روابط عمومي شرکت گاز استان البرز، هرمز نوروزي، مدير بهره‌برداري شرکت گاز استان البرز با اشاره به اقدامات انجام گرفته در شرکت گاز استان البرز گفت:در برنامه‌ريزي صورت گرفته کوتاه‌مدت و بلندمدت، در حوزه بهره‌برداري، اقداماتي انجام شد که موجب برون‌رفت از بحران در سال اول شروع به کار رسمي شرکت گاز استان البرز گرديد.

نوروزي بابيان اينکه ابتدا بحث تنگناها مطرح بود، گفت: در سال اول شروع به کار رسمي شرکت گاز استان البرز، گرفتگي و عدم يکپارچگي خطوط برطرف شد. همچنين درجاهايي که عدم موازنه مصرف با ظرفيت ايستگاه‌ها وجود داشت، به‌طور موقت با راه‌اندازي خطوط موقت و تقويتي موازنه بين مصرف و تغذيه ايجاد شد و زمستان را پشت سر گذاشتيم؛ در همين حين، براي حل مسئله براي سال آينده برنامه‌ريزي کامل و جامعي انجام شد.

وي خاطرنشان کرد: همين برنامه‌ريزي کوتاه‌مدت موجب شد تا بتوانيم زمستان 94 را بدون قطعي گاز سپري کنيم.سال 95 برنامه‌هاي چون تقويت خطوط و اتصالات جديد چندين ايستگاه به يکديگر را در دستور کار قرارداديم، تا جايي که مشکل افت فشار و نقاط ارتي گاز و قطعي به‌طور کامل برطرف شود.در بخش حفاظت از زنگ نيز کمبود cps هايي که در استان مطرح بود را مرتفع کرديم و با تدابيري که طي سال‎هاي گذشته انجام شد، مشکل حفاظت از زنگ مرتفع شد، به طوري که در حال حاضر 97 درصد خطوط حفاظت مي‌شود و از پايداري خوبي برخوردار است.

مديره بهره‌برداري شرکت گاز استان البرز تصريح کرد: تدوين ايستگاه تقويتي در راستاي رفع کمبود گاز در شبکه توزيع، رفع ايراد شيرهاي منهولي و حذف حوضچه‌ها، افزايش 40 درصدي وصول مطالبات و ارتقاء از رتبه 31 به 11 بين شرکت‌هاي گاز استاني، برون‌سپاري پيمان‌ها، اشتراک‌پذيري 38 هزار مشترک که 9 درصد بيشتر از تعهد بوده است، نصب بيش از 4500 انشعاب، نصب و تعويض 50 هزار کنتور، گازرساني 121 روستا، جمع‌آوري 350 مورد شير پياده‌رو،هوشمند‌سازي هيترها،جداسازي خط تغذيه قزوين از البرز و برگزاري بيش از 25 مورد مانور را ازجمله اقدامات اين امور در سال گذشته بوده است.

مرکز آموزشي شرکت گاز البرز ؛ قطب آموزشي کشور

نورزي همچنين اظهار داشت: در حال حاضر 1458 ايستگاه در سطح استان داريم که از اين تعداد، 200 ايستگاه در برنامه پدافند غيرعامل در بازسازي ايستگاه‌ها قرار گرفته است که در حال انجام است.

وي همچنين در خصوص آموزش 120 نفر امدادگر و گازبان در اولين مرکز آموزشي شرکت گاز استان البرز خبر داد و گفت:اين مرکز قطب آموزشي کشور شناخته شده است، به‌طوري‌که تمام ايستگاه‌ها، رگلاتورها و...از سوي امور بهره برداري شبيه‌سازي‌شده‌اند و آموزش به امدادگران به‌صورت عملي انجام مي‌شود.

مدير بهره‌برداري شرکت گاز استان البرز همچنين در خصوص حوادثي چون رانش زمين در طالقان يا آب بردگي خط گاز در اشتهارد و آسيب ديدن خطوط تغذيه در ساوجبلاغ که سال گذشته رخ داد گفت: با تدابيري که انديشيده شد و همکاري امور مهندسي، در کمتر از 24 ساعت گاز مشترکين منطقه وصل شد.حتي در آب بردگي خط گاز در اشتهارد مشکل خط در کمتر از يک هفته بدون قطعي گاز مرتفع شد که اين نشان از دقت و سرعت همکاران دارد.

نوروزي با تأکيد بر تداوم برنامه‌هاي باقي‌مانده از سال گذشته اظهار داشت:ادامه بازسازي و مقاوم‌سازي ايستگاه‌ها، بازسازي شيرهاي منهولي، رفع ارتينگ،توسعه استاني، صدور صورت‌حساب آني قبوض،مانيتورينگ ايستگاه‌ها،جداسازي گاز استان تهران از البرز، ايمن‌سازي خطوط شبکه و توزيع، اجرايي کردن سيستم نفتا براي اولين بار و مهياکردن برون‌سپاري يک شهر را جز برنامه‌هاي کاري امسال اين امور عنوان کرد.

وي برون‌سپاري يک شهر را اقدامي در راستاي سياست‌هاي اصل 44 قانون اساسي دانست و گفت: با عملياتي شدن اين پروژه، از صفرتا صد کار به پيمانکار واگذار مي‌شود و درواقع يک شهر در حوزه گازرساني به بخش خصوصي سپرده مي‌شود.پيمانکار نيز از محل حق العمل کاري فروش گاز مي‌تواند در راستاي توسعه گازرساني شهر هزينه کند.


 خبر 

 استاندار قزوين تاکيد کرد:

ضرورت تشديد مبارزه با قاچاق کالاهاي سلامت محور

قزوين-خردمند

استاندار قزوين از مسئولان خواست در مبارزه با قاچاق کالاها تمرکز بيشتري بر روي کالاهاي سلامت محور داشته و جدي تر با اين مساله برخورد کنند."عبدالمحمد زاهدي" در نشست شوراي مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان قزوين افزود: قاچاق کالاهاي سلامت محور از جنبه هاي اقتصادي و اجتماعي داراي تبعات بسياري است و بايد مورد توجه ويژه مسئولان قرار گيرد.

وي افزود:گزارش‌هايي از وجود کالاهاي قاچاق در باشگاه‌هاي پرورش اندام و آرايشگاه‌ها دريافت شده که سلامت شهروندان را نشانه رفته است و اتاق اصناف، سازمان صمت، نيروي انتظامي و تعزيرات بايد برخوردهاي جدي تري در اين زمينه داشته و مانع از توزيع اين کالاها در بين شهروندان شوند.زاهدي به قاچاق گندم در استان اشاره کرد و گفت: دلائل مختلفي براي خريد گندم توسط بخش خصوصي و دلالان و افزايش قيمت‎ها وجود دارد که سبب شده تا کشاورزان براي انبار کردن اين محصول استراتژيک اقدام کنند.

استاندار قزوين با تاکيد بر کيفيت مطلوب گندم توليدي استان، گفت:اين محصول در هر نقطه از ايران داراي کيفيت متمايزي است و خريد گندم استان توسط شرکت‎هاي ماکاروني از کيفيت مناسب و مورد نظر اين کالا حکايت دارد.زاهدي با بيان اينکه نبايد اجازه داد گندم از استان خارج شود، اظهار داشت:واحدهايي که ارتباطي با حوزه گندم ندارند اجازه ندارند براي خريد و احتکار اين محصول اقدام کنند.

رئيس دادگستري شهرستان قدس در نشست با اصحاب رسانه؛

پيشگيري از وقوع جرم، بزرگترين وظيفه دستگاه قضا

شهرستان قدس-مژگان عليقارداشي

آيت اله بني هاشمي رئيس دادگستري شهرستان قدس در نشست صميمانه كه به مناسبت گراميداشت روز خبرنگار در سالن جلسات دادگستري برگزار شد گفت:اعتقاد و باور من اين است که اصحاب رسانه و خبر بايد هم سخنان مسئولين و هم سخنان مردم را منتقل کنند.من معتقدم کار رسانه‌اي بايد يک جاده دوطرفه باشد هم سخنان مسئولين و هم سخنان مردم منتقل شود زيرا اين امر اعتماد بين مردم و مسئولين را افزايش خواهد داد.بني هاشمي افزود:خبرنگاران به عنوان چشم بيدار جامعه ميتوانند در موضوع جلوگيري از آسيبهاي اجتماعي و وقوع جرم و جنايت كمك قابل توجهي به دستگاه قضايي داشته باشند و به نظر من يكي از مواردي كه ميتواند در جلوگيري از كاهش آسيبهاي اجتماعي و وقوع جرم نقش داشته باشند خبرنگاران هستند.

وي در ادامه با بيان اين که وجوه مشترکي بين دستگاه قضا و خبرنگاران وجود دارد که نبايد آن را از ذهن دور کنيم، بيان داشت:در اين نظام همه بايد به رفع ناهنجاري‌هاي اجتماعي فکر ‌کنيم و فکر نمي‌کنم رسانه‌اي باشد که به کاهش آسيب‌هاي اجتماعي فکر نکند.حتماً همه ما بايد به کاهش آسيب‌هاي اجتماعي كمك كنيم.

رئيس دادگستري شهرستان قدس در خصوص شوراهاي حل اختلاف تصريح کرد:شوراهاي حل اختلاف نهادي براي صلح و سازش و بررسي اصلاح امور است و اصحاب رسانه بايد در اين راه همراه دستگاه قضا در شهرستان باشند.آيت اله بني هاشم در خصوص حمايت دستگاه قضايي از خبرنگاران گفت:وظيفه اصلي دستگاه قضا جلوگيري از وقوع جرم است. شغل خبرنگاري جز مشاغل سخت و زيان آور است اگر در اين راه آسيبي به خبرنگاران وارد شود دستگاه قضايي از اين عزيزان حمايت مي‎كند.

افتتاح همزمان سه پروژه برق منطقه‌اي خوزستان در شوش

اهواز-محمدي

به صورت همزمان سه پروژه برقي فاز اول پست 132.33 کيلو ولت دانيال، فاز اول پست 132.33 کيلو ولت حسن درويشي و ورود و خروج خط 132 کيلو ولت چغازنبيل – دانيال در پست درويشي در شهرستان شوش افتتاح شد.مديرعامل اين شرکت در اين آيين که با حضور استاندار خوزستان، نماينده مردم شوش در مجلس و مسئولين محلي اين شهرستان برگزار شد، اظهار کرد:در مجموع در اين سه پروژه 225 ميليارد ريال سرمايه گذاري صورت گرفته است.محمود دشت بزرگ گفت: ظرفيت فاز اول پست دانيال 50 مگاولت آمپر و ظرفيت فاز اول پست درويشي 30 مگا ولت آمپر است و در مجموع 80 مگاولت آمپر برق شهرستان شوش افزايش ظرفيت پيدا کرده است.

وي با بيان اينکه ظرفيت پست‎هاي دانيال و درويشي به 100 مگاولت آمپر افزايش ظرفيت پيدا مي‌کند، تصريح کرد:قرار دادهاي توسعه اين دو پست منعقد شده و عمليات اجرايي آنها آغاز شده تا در فازهاي بعدي ظرفيت هر پست به 100 مگا ولت آمپر افزايش پيدا کند.مديرعامل شرکت برق منطقه اي خوزستان بيان کرد: طول خط انتقال 132 کيلو ولت دو مداره چغازنبيل- دانيال در پست درويشي 17 کيلومتر مدار است و براي اينکه رينگ شبکه برق شوش تکميل شود يک خط 56 کيلومتري از پست درويشي به پست پيام دزفول با ارزش سرمايه گذاري پنج هزار و ششصد ميليارد ريال اجرا مي‌شود.

دشت بزرگ با بيان اينکه در سه سال گذشته پنج ترانسفورماتور جديد در پست‎هاي برق شهرستان شوش نصب شده است، افزود:با افتتاح اين دو پست بارگيري از تاسيسات برق اين شهرستان که 76 درصد بوده به 60 درصد مي‌رسد و با توسعه‎هاي آتي بارگيري به زير 50 درصد کاهش پيدا مي‎کند و پايداري شبکه برق شهرستان شوش براي چند سال آينده تضمين مي‌شود.استاندار خوزستان نيز در اين آيين با تشکر از اقدامات انجام شده در صنعت برق استان، گفت:يکي از دغدغه‎هاي هميشگي سرمايه گذاران تامين برق مورد نياز آنها بوده است که با اقدامات انجام شده در صنعت برق خوزستان و توسعه شبکه اين مشکل به حداقل رسيده است.غلامرضا شريعتي با بيان اينکه بعد از مشکلات ريزگردها و خاموشي‎ها به وجود آمده، 20 هزار ميليارد ريال در صنعت برق خوزستان سرمايه گذاري صورت گرفته يا در حال انجام است، تصريح کرد:با مديريت علمي مديران برق استان هر روز يک پروژه افتتاح مي‎شود يا پايداري برق منطقه‎اي افزايش پيدا مي‏کند.وي تاکيد کرد:اگر با همين روند و جديت ادامه دهيم براي چند سال آينده مشکل پايداري شبکه برق استان برطرف و تامين برق براي سرمايه گذاري و مشترکين خانگي تضمين خواهد شد.


 در استان 

 شهردار تبريز:

افتتاح فاز دو خيابان شهيد خليلي در شهريور ماه سال‌جاري

تبريز-توفيقي

شهردار تبريز از افتتاح فاز دو خيابان شهيد خليلي واقع در محدوده منطقه 4 تبريز در شهريور ماه سال جاري خبر داد.ايرج شهين‌باهر اظهار کرد: اين خيابان به طول 500 و عرض 18 متر در مراحل پاياني اجرا قرار دارد و براي تملک و احداث آن تاکنون 15 ميلياردتومان هزينه شده است.او اعلام کرد: طبق پيش‌بيني‌هاي انجام شده انتظار مي‌رود قبل از پايان تابستان، اين خيابان به عنوان يک هديه از سوي مديريت شهري تبريز افتتاح و به اهالي و ساکنين اين محله تقديم شود.شهردار تبريز تصريح کرد: اين خيابان به جهت ايجاد دسترسي به ميدان معلم و کاهش ترافيک، مي‌تواند در منطقه ارزش‌افزوده به دنبال داشته و اهالي محل را به نوسازي واحدهايشان ترغيب کند.

او همچنين با بيان اينکه در کنار اين خيابان، احداث يک پارک محله‌اي به وسعت حدودا دو هزار متر مربع در دستور کار قرار دارد، گفت:پروژه‌هاي مسيرگشايي و احداث پارک‌هاي محله‌اي به صورت جدي در سال جاري تداوم مي‌يابد.ايرج شهين‌باهر يادآور شد:تلاش ما اين است که طبق بودجه مصوب سال 98، پروژه‌هاي مسيرگشايي را که بيش‌تر در مناطق يک، چهار و 10 تعريف شده‌ است را پيش ببريم.

کلنگ احداث پست و خط برق سرچشمه رامهرمز به زمين زده شد

اهواز-محمدي

آيين کلنگ زني فاز اول پست برق 132.33 کيلو ولت سرچشمه و ورود و خروج خط 132 کيلو ولت مارون اصلي - رامهرمز يک در اين پست، با اعتبار 159 ميليارد ريال در رامهرمز به زمين زده شد. مديرعامل اين شرکت در آيين کلنگ زني اين پست گفت: ظرفيت فاز اول پست سرچشمه 30 مگاولت آمپر است و يک کيلومتر خط ارتباطي براي آن نيز در نظر گرفته شده و طرح دائم اين پروژه که انجام مي شود 100 مگاولت آمپر ظرفيت خواهد داشت.محمود دشت بزرگ با بيان اينکه 159 ميليارد ريال ارزش سرمايه گذاري اين پروژه است، تصريح کرد: تمام منابع اين پروژه تامين و تجهيزات مورد نياز خريداري شده و تا 6 ماه آينده اين پست و خط افتتاح و بهره برداري مي شوند.وي افزود: ظرفيت سه ايستگاه فوق توزيع رامهرمز 190 مگاولت آمپر است که 81 درصد از اين پست‏ها بارگيري مي‏شود که با افتتاح پست سرچشمه اين بارگيري به 70 درصد مي‏رسد و نرمال مي‎شود.مديرعامل شرکت برق منطقه اي خوزستان با بيان اينکه 6 پروژه جامع براي توسعه شبکه برق در شهرستان رامهرمز مطالعه و تعريف شده است، تاکيد کرد:4 پست 132 کيلو ولت، يک پست 400 کيلو ولت و يک مرکز ديسپاچينگ براي اين شهرستان با ارزش سرمايه گذاري 7 هزار و 500 ميليارد ريال تا سال 1405 تعريف شده که با تامين منابع مالي به سرانجام خواهند رسيد.دشت بزرگ با تشکر از همراهي مردم و مسئولين رامهرمز در بحث تملک زمين، افزود: همه جوره همکاري با اين شرکت انجام شده و هيچ گونه معارضي در تملک زمين وجود نداشت، همين هم باعث مي‏شود تا کارها با سرعت بيشتري انجام شود و زودتر به بهره برداري برسند.

شايان ذکر است در اين آيين کلنگ زني، نماينده مردم رامهرمز در مجلس شوراي اسلامي و مسئولين محلي اين شهرستان نيز حضور داشتند.

آغاز بکار مجدد جايگاه سي ان جي شهر رباط کريم

رباط کريم-اصغري

فعاليت جايگاه عرضه سوخت گاز سي ان جي شهر رباط کريم پس از سه ماه تعطيلي، با تلاش سرپرست شهرداري رباط کريم از سر گرفته شد.به گزارش خبرنگارما، اصغر پارسا، سرپرست شهرداري رباط کريم در اين خصوص گفت: طبق قولي که به شهروندان محترم داده بوديم با رايزني و پيگيري‎هاي مداوم و همچنين با تلاش همکارانم در مديريت شهري، امروز شاهد راه اندازي دوباره اين جايگاه سوخت هستيم.سکاندار مديريت شهري ادامه داد:تعطيلي تنها جايگاه گاز سي ان جي رباط کريم بدليل کاليبره کردن دستگاه ها براي امنيت بيشتر مهم بود ولي تعطيلي طولاني مدت اين جايگاه براي مردم به خصوص تاکسي داران عزيز ايجاد مشکل کرده بود چرا که آنان مجبور بودند در حين جابجايي مسافران بين مسيرها براي سوخت گيري توقف کرده و همين امر باعث اتلاف وقت شهروندان محترم مي‌شد.

پارسا تلاش براي بازگشايي جايگاه را خدمت به مردم ذکر کرد و افزود: جايگاه سوخت سي ان جي تحت نظارت و مديريت شهرداري رباط کريم است که انتظار مي‎رود با دقت بيشتر بر فعاليت آنها ديگر شاهد تعطيلي و نارضايتي شهروندان محترم و همچنين تاکسي داران زحمتکش به منظور سوخت گيري نباشيم.شهردار منتخب اعضاي شوراي اسلامي شهر در پايان خاطرنشان کرد:براي رفاه حال مردم و خدمات رساني بيشتر به مردم در حال برنامه ريزي جهت احداث جايگاه ديگري در سطح شهر هستيم که اميدواريم بزودي اين پروژه اجرا و به بهره‎برداري برسد.


 
سياسي
خبر دانشگاه
انرژي
پزشكي
اقتصادي
استانها
ورزشي
آگهي
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته