جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑíÇÝÊ Pdf ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1386/06/11 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - يكشنبه نسخه شماره 2848


كوتاه و خواندني سوت پايان ودقيقه 90

ناصر حجازي سرمربي تيم استقلال :
يک روز ، روز استقلال خواهد شد

دکتر بهرام قديمي مدير تربيت بدني دانشگاه آزاد اسلامي :
هزينه تيمداري در رشته کشتي سرسام آور شده است

سرپرست تيم بسکتبال با ويلچر دانشگاه آزاد اسلامي :
تيم بسکتبال با ويلچر دانشگاه آزاد اسلامي در سطح دنيا مطرح و شناخته شده است


 كوتاه و خواندني سوت پايان ودقيقه 90 


حسن بيادي :
بازي هاي پرسپوليس در ورزشگاه تهرانسر

حسن بيادي سخنگوي هيات  مديره پرسپوليس درخصوص اختلاف مسوولين اين باشگاه با مسوولين ورزشگاه آزادي گفت: در صورت حل نشدن مشکل با ورزشگاه آزادي، ديدارهاي ما در مجموعه صنعت نفت برگزار مي شود. 
وي افزود : شروع خوبي در ليگ برتر داشته ايم; البته اگر تيم ما را تضعيف نکنند. 
وي ادامه داد: به اشکال مختلف براي پرسپوليس ايجاد اشکال مي کنند. از نظر مالي، رواني، ساختاري و رسانه اي مسايلي براي ما ايجاد مي کنند; حتي راديو و تلويزيون و سازمان تربيت بدني هم با ما همکاري نمي کند. 
وي اظهار داشت: ورزشگاه آزادي هم به يک طريقي ما را اذيت مي کند و وزارت اقتصاد و دارايي به شکل ديگري. خلاصه هر کسي به طريقي دل ما مي شکند. 
بيادي در خصوص اينکه با وجود اين همه کارشکني چگونه پرسپوليس خوب نتيجه مي گيرد، عنوان کرد: چون پرسپوليس خوب شده، خيلي  ها دوست ندارند اين تيم موفق باشد و چنين رفتار مي کنند. 
سخنگوي هيات  مديره با اشاره به هواداران ميليوني پرسپوليس، گفت: اگر کارها دست آنها باشد، مسايل حل مي شود. سازمان تربيت بدني تا به حال هيچگونه پولي به باشگاه تزريق نکرده و روز به روز بر ميزان بدهي ها افزوده مي شود. 
بيادي در خصوص اينکه مديرعامل باشگاه از بدهي 12 ميليارد توماني سخن گفته و حرف از انحلال باشگاه به ميان آورده، اظهار داشت: بهتر است درخصوص اين مسايل از خود آقاي کاشاني سوال کنيد. 
عضو هيات  مديره باشگاه در خصوص تهديد مدير ورزشگاه آزادي مبني بر تعليق مسابقات پرسپوليس در صورت امضا نشدن قرارداد با اين مجموعه، اظهار داشت: خودمان ورزشگاه صنعت نفت را در تهرانسر داريم. مسابقات پرسپوليس را در اين ورزشگاه برگزار خواهيم کرد; البته در آن صورت ورزشگاه آزادي يا سازمان  تربيت بدني بايد پاسخگوي شوراي تامين استان باشند. 

احسان خرسندي خرسندي مهاجم تيم پرسپوليس : 
ثابت کرديم تيم 90 دقيقه اي هستيم

احسان خرسندي مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس قصد دارد در فصل جاري رقابت هاي ليگ برتر عنصر موثري براي تيم پرسپوليس باشد . 
وي در خصوص بازي پرسپوليس با ابومسلم و چگونگي حضورش در جمع سرخپوشان گفت : ابومسلمي ها در فصل گذشته براي ما دردسرساز بودند، بنابراين در اين بازي با  احتياط زيادي به ميدان رفتيم; اما گل دقايق آغازين باعث شد تا خيلي راحت به هدفمان برسيم. 
وي ادامه داد: براي کسب 3 امتياز راهي مشهد شده بوديم و با ارائه يک بازي مطلوب، به خواسته مان رسيديم. 
وي افزود : پيش از اين مسابقه همه مدعي بودند پرسپوليس 30 دقيقه مي تواند بازي خوبي را ارائه دهد; اما برابر ابومسلم ثابت کرديم که مي توانيم 90 دقيقه هجومي بازي کنيم. 
مهاجم پرسپوليس خاطر نشان کرد: معتقدم چنانچه بازي ادامه داشت، مي توانستيم گل هاي بيشتري به ثمر برسانيم. 
وي درباره عملکردش در جمع سرخ پوشان تهراني عنوان کرد: مي خواهم در هر شرايطي بازيکن موثري براي پرسپوليس باشم. مي خواهم در هر مسابقه که به ميدان مي روم، يا گلزني کنم يا پاس گل بدهم. 
 
فرهاد کاظمي سرمربي تيم مس کرمان : 
نتيجه آري ، فوتبال نه 

تيم فوتبال مس کرمان در روزي که ضعيف تر از استقلال ظاهر شد يک امتياز از حريف سرشناس خود گرفت .
فرهاد کاظمي سرمربي تيم فوتبال مس کرمان در اين خصوص گفت: از تلاش بازيکنانم در ديدار مقابل استقلال تهران راضي هستم اما عملکرد آنها چندان قابل قبول نبود. 
وي افزود : درباره اين بازي تنها بايد به يک نکته اشاره کنم و آن اين است که متاسفانه ما در اين ديدار اصلا شکل يک تيم واقعي نداشتيم، هر چند که در بازي هاي تدراکاتي به آهنگ تيمي مطلوبي رسيده بوديم اما در سه بازي گذشته نتوانستيم آن آهنگ را ديگر تکرار کنيم و مقابل استقلال با تلاش فراوان بازيکنانم يک امتياز ارزشمند را به دست آورديم اما عملکرد بازيکنان ما چندان رضايت بخش نبود. 
وي ادامه داد: خط هافبک ما در اين ديدار بسيار ضعيف عمل کرد، هافبک هاي ما به خوبي به خط حمله اضافه نمي شدند و فاصله زياد اين دو خطوط آهنگ تيمي ما را مختل کرده بود به همين دليل در بسياري از دقايق بازي، بازي را به حريف واگذار کرديم تا آنها صاحب توپ و ميدان شوند. 
کاظمي با اشاره به درخشش مهدي رحمتي اظهار کرد: رحمتي با درخشش فوق العاده خود و گرفتن يک پنالتي از حريف نقش زيادي در کسب اين نتيجه داشت اما هدف ما اين است که تمامي بازيکنان بهترين عملکرد داشته و به تيمي يک دست تبديل شويم. 
وي در پاسخ به انتقاد خبرنگاران مبني بر ارائه بازي تدافعي گفت: با توجه به موجوديت ها و پتانسيل  تيم خود بازي کرديم طبيعي است وقتي که در خانه حريف با يک گل جلو هستيم نبايد بي مهابا به دروازه حريف هجوم ببريم، منطقي اين بود که بازي را کنترل کرده و از گل خود دفاع کنيم. 
دفاع کردن نيز جزئي از فوتبال است و با توجه به اينکه استقلال خط هافبک و حمله بسيار قدرت مندي داشت مجبور بوديم که اين گونه بازي کنيم با اين حال هيچ گاه به بازيکنانم توصيه نکردم که وقت کشي کنند و آنها نيز چنين کاري نکردند چرا که مي خواستيم جوانمردانه بازي کنيم. 
 
تمرينات اختصاصي براي الونگ 

الونگ الونگ  بازيکن کامروني تيم فوتبال پرسپوليس تهران تمرينات اختصاصي خود را پشت سر مي گذارد. 
گفتني است الونگ که به تازگي به تيم فوتبال پرسپوليس تهران پيوسته است به رغم تعطيلي تمرينات اين تيم ، به تنهايي و زير نظر کادر فني تمرينات ويژه اي را پي مي گيرد . 
وي با حضور در آکادمي ملي المپيک در دو نوبت صبح و بعدازظهر تمرينات بدنسازي خود را زير نظر حميد استيلي انجام داد. 


احضار خداداد عزيزي به کميته انضباطي

خداداد عزيزي سرمربي تيم فوتبال ابومسلم خراسان براي اداي پاره اي توضيحات در خصوص اظهارنظرهاي دو هفته اخير به کميته انضباطي فدراسيون فوتبال فراخوانده شد. 
عبدالرحمان شاه حسيني با اعلام اين خبر گفت: خداداد عزيزي در هفته دوم رقابت هاي ليگ برتر به عملکرد داور ديدار تيم هاي سپاهان و ابومسلم اعتراض شديدي کرد و کميته داوران را زير سوال برد. او مدعي بود چرا اين داور را براي قضاوت در ديدار فوق انتخاب کرده است. عليرضا فغاني قاضي اين ديدار بود.
وي افزود: عزيزي داور ديدار ابومسلم و پرسپوليس را هم به باد انتقاد گرفت. سرمربي ابومسلم خراسان بايد دوشنبه هفته جاري در کميته انضباطي فدراسيون فوتبال حضور پيدا کند و در خصوص اظهار نظرهاي خود پاسخگو شود. 

فيروز کريمي سرمربي تيم استقلال اهواز : 
استقلال ديگري را خواهيد ديد

تيم استقلال اهواز در هفته سوم رقابت هاي ليگ برتر در مقابل ملوان به نتيجه مساوي بدون گل دست يافت .
در اين خصوص فيروز کريمي سرمربي تيم استقلال اهواز گفت: اين گونه نتيجه گرفتن تيم استقلال اهواز تداوم نخواهد داشت و در بازي هاي آينده به مراتب نتايج بهتري خواهد گرفت. 
وي افزود : ما زمان زيادي براي ساختن بازيکنان جوان مان نداشتيم و با اين حال سال گذشته با همين تيم در اهواز تساوي کرديم. البته انصافا اين گونه اين تيم را تحت فشار نگذاشته  بوديم که در اين بازي شاهد بوديم که 72 درصد بازي در اختيار ما بود و بيش از 10 موقعيت صد در صد گل خلق کرديم. بازيکنانم خوب بازي کردند ولي خواست خدا بود که به گل نرسيديم. 
 
ابراهيم  قاسم پور سرمربي تيم نفت آبادان : 
اين برد نقطه عطف صنعت نفت است 

تيم فوتبال صنعت نفت آبادان در يک روز خوب موفق شد تيم پگاه را مغلوب نمايد .
ابراهيم قاسم پور سرمربي تيم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره اولين پيروزي اين تيم در ليگ برتر گفت: اين پيروزي نقطه عطف روند حرکتي صنعت نفت در اين فصل خواهد بود. 
وي افزود : بازي از نظر فني جذابيت هاي زيادي نداشت و نمي توان آن را يک بازي زيبا و تماشاگرپسند دانست; اين بيشتر به دليل ناهموار بودن چمن ورزشگاه بود که اجازه انجام حرکات تاکتيکي را نمي داد. هيچ يک از دو تيم در اين شرايط نمي توانستند بر روي زمين به انجام حرکات تاکتيکي و گروهي بپردازند. از اين رو بيش تر شاهد ارسال توپ هاي هوايي و سانتر از جناحين بوديم و اين به خصوص حربه اصلي پگاه براي رسيدن به گل بود. 
 
حسين رضازاده پس از انصراف از مسابقه هاي  جهاني: 
هنوز هيچ چيز معلوم نيست
روز گذشته رسما اعلام شد که حسين رضازاده قوي ترين مرد جهان از حضور در مسابقات جهاني وزنه برداري انصراف داده است .
پس از اعلام انصراف وي با رضازاده تماس گرفتيم و نظر او را جويا شديم .
وي در اين خصوص گفت : درست است که به آمادگي کامل براي يک قهرماني مقتدرانه در مسابقه هاي جهاني نرسيده ام اما، با اين حال تمريناتم را قطع نمي کنم و تا روز مسابقه هم اگر به رکوردهاي مورد نظرم دست پيدا کنم در مسابقه جهاني وزنه مي زنم. 
وي درمورد نامه اي که به رييس فدراسيون وزنه  برداري نوشته، اظهار کرد: اين تصميم را پنج شنبه گرفتم. پس از آنکه با دوستانم صحبت کردم به اين نتيجه رسيدم که چنين درخواستي را از رييس فدراسيون وزنه برداري کنم. هر چقدر که فشار مي آورم، نمي توانم به رکوردهاي مورد قبولم برسم. بايد به حداقل رکوردهاي 205 و 250 کيلوگرم در حرکات يک ضرب و دو ضرب مي رسيدم تا با اقتدار قهرمان جهان شوم اما، پس از اين تصادف مچ پايم خيلي درد مي کند. وقتي مي خواهم قيچي بزنم و وزنه را بالاي سر بکشم مچ پايم درد مي کند. اين مسئله واقعا براي من مشکل ساز شده است. روي پنجه هايم نمي توانم وزنه را تحمل کنم. 
قوي ترين مرد جهان درمورد اين که نياز به يک استراحت داشت، يادآور شد: هدف اصلي من حضور در المپيک است. من فقط بايد در المپيک مدال بگيريم. با اين شرايط هم فکر نمي کنم، بتوانم استراحت کنم. حتي اگر به مسابقه جهاني نروم. اميدوارم که با حضور در المپيک پکن سومين طلاي المپيک را هم باکمک خداوند کسب کنم. 
رضازاده با اظهار ندامت از سفر با خودروي شخصي به اردوي تيم ملي در شهرستان چابکسر گفت: اي کاش من هم در اين سفر همانند ساير اعضاي تيم با اتوبوس فدراسيون به چابکسر مي رفتيم. در آن شرايط شايد اين مشکل هم بوجود نمي آمد. من فکر مي کنم فدراسيون هم بايد فشار بيشتري براي اين کار بر ما مي آورد. 
قهرمان چهار دوره مسابقه هاي جهاني وزنه برداري با بيان اين که من به تايلند مي روم تا اگر شرايط را مساعد ديدم در مسابقه هاي جهاني حضور پيدا کنم، تصريح کرد: به هر حال با توجه به شرايطي که بوجود آمده من در تايلند حاضر مي شوم. 

جورجوويچ ، باخت به شيرين فراز را
فراموش کرده است

تيم فوتبال ذوب آهن در روزي که کمتر کسي پيش بيني مي کرد در خانه خود با نتيجه يک بر صفر مغلوب تيم شيرين فراز کرمانشاه شد .
ذوب آهن حالا در هفته چهارم در تهران به مصاف تيم سايپا خواهد رفت .
در خصوص شکست ذوب آهن مقابل شيرين فراز و بازي هفته چهارم اين تيم مقابل سايپا زوران جورجوويچ سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان چنين گفته است: اين باخت براي من مثل مرگ تلخ است . 
وي افزود : نمي خواهم پيروزي حريف را تحقير کنم اما اگر واقع بين باشيم به بازيکنان جوان من نمره بالا مي دهيد. 
وي گفت: بازيکنان من دو بار توپ را به تيرک دروازه زدند و موقعيت هاي زيادي را هم روي دروازه حريف بوجود آوردند. 
وي ادامه داد : به بازيکنانم بخاطر بازي خوبي که مقابل شيرين فراز انجام دادند افتخار مي کنم و اعتقاد دارم بازيکنان جوان ذوب آهن ، به ستاره هايي براي اين باشگاه و فوتبال ايران تبديل خواهند شد. 
جورجوويچ در پايان تاکيد کرد به توان بازيکنان جوان خود اعتقاد دارد و معتقداست مقابل تيم شيرين فراز ، بازي هجومي و زيبايي را به نمايش گذاشته است و اين روند را در هفته چهارم مقابل سايپا دنبال خواهد کرد و يقينا به نتيجه خواهد رسيد . 


مسابقات قهرماني تکواندو پسران دانشگاه ها و موسسات
 آموزش عالي سراسر کشور
دانشگاه پيام نور قهرمان شد 

پانزدهمين دوره مسابقات قهرماني تکواندو پسران دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي سراسر کشور با شناخت تيم ها و نفرات برتر اوزان مختلف به کار خود پايان داد. 
گفتني است در اين دوره از رقابت ها که به ميزباني دانشگاه علوم پايه دامغان برگزار شد، 150 تکواندوکار در قالب 21 تيم با يکديگر به رقابت پرداختند. در پايان اين رقابت ها که 5 روزه، تکواندوکاران پيام نور با کسب 4 مدال طلا، 2 برنز و مجموع 58 امتياز به مقام قهرماني اين رقابت ها دست يافتند. تيم دانشگاه تهران با 2 مدال طلا، 3 برنز و 40 امتياز در جايگاه دوم ايستاد. همچنين تيم دانشگاه اصفهان با کسب يک مدال طلا، 2 نقره و 28 امتياز سوم شد و تيم دانشگاه علم و صنعت با يک مدال نقره و 2 برنز در مجموع 19 امتياز به مقام چهارم دست يافت. حضور قهرمان يونيورسياد دانشجويان جهان و قهرمانان کشور، از سطح کيفي و بالاي اين دوره از رقابت ها حکايت داشت. 
برترين تکواندوکاران اين دوره از مسابقات در 8 وزن: 
وزن اول: غلامرضا شاه نعمت الهي (دانشگاه پيام نور: مدال طلا) ، احسان وفايي (دانشگاه بيرجند: مدال نقره) مصطفي نجمي (دانشگاه علوم انتظامي) و محمد علي شاعري (دانشگاه خواجه نصير: مشترکا مدال برنز) 
وزن دوم: سعيد اميري (دانشگاه پيام نور: مدال طلا)، علي پري (دانشگاه زنجان: مدال نقره) احسان خدابنده (دانشگاه علم و صنعت) و مهدي احمدي (دانشگاه تهران: مشترکا سوم)
وزن سوم: سيد وحيد حسيني (دانشگاه پيام نور: مدال طلا)، مجتبي لطفي (دانشگاه اصفهان: مدال نقره)، حجت فلاحي (دانشگاه شيراز) و سيد مجتبي حسيني فرد (دانشگاه تهران: مشترکا مدال برنز)
وزن چهارم: وحيد ناصري (دانشگاه پيام نور: مدال طلا)، روح الله رضايي (دانشگاه لرستان: مدال نقره)، احسان داداشي (دانشگاه صنعتي شريف) و علي حيدري (دانشگاه تبريز: مشترکا سوم)
وزن پنجم: عليرضا نصر آزاداني (دانشگاه اصفهان: مدال طلا)، محمد خاني (دانشگاه تبريز: مدال نقره)، بابک نادري (دانشگاه پيام نور) و معين صفري (دانشگاه زابل: مشترکا مدال برنز)
وزن ششم: حميد سرآباداني (دانشگاه تهران: مدال طلا)، عليرضا ميري (دانشگاه رازي کرمانشاه: مدال نقره)، ابراهيم فيروزي (دانشگاه علم و صنعت) و رحمان توفيق (دانشگاه شيراز: مشترکا سوم)
وزن هفتم: روح الله طالبي (دانشگاه بهداشت و حفاظت کار: مدال طلا)، ابراهيم پيرمراديان (دانشگاه اصفهان: مدال نقره)، حسين تاجيک (دانشگاه تهران) و حسين احمدنيان (دانشگاه علوم انتظامي: مشترکا سوم)
وزن هشتم: هادي افشار (دانشگاه تهران: مدال طلا)، حسين باقري (دانشگاه علم و صنعت: مدال نقره)، محمدرضا فتحي (دانشگاه علم و صنعت) و پيمان قاسم زاده (دانشگاه تربيت معلم آذربايجان: مشترکا سوم)
مراسم اختتاميه اين رقابت ها همزمان با عيد بزرگ شعبان در دانشگاه علوم پايه دامغان برگزار شد. 

 بازي هاي پگاه گيلان در ورزشگاه سردار جنگل 

بازي هاي خانگي تيم فوتبال پگاه گيلان از هفته چهارم در ورزشگاه جديد رشت برگزار مي شود. 
گفتني است که با آماده شدن ورزشگاه سردار جنگل در رشت، از هفته جديد ليگ برتر بازي هاي خانگي پگاه در اين ورزشگاه برگزار مي شود. 
قرار بود با آغاز فصل تيم پگاه بازي هاي خود را در اين ورزشگاه برگزار کند; اما به دليل ناآماده بودن چمن و جايگاه تماشاگران، مسوولان باشگاه، با اعتراض هاي مکرر خود حاضر به برگزاري بازي  در اين زمين نشدند و 2 بازي خانگي خود را در زمين عضدي برگزار کردند. 
اکنون به همت تربيت بدني گيلان، ورزشگاه سردار جنگل آماده شده است و از اين پس بازي هاي پگاه در اين مکان برگزار خواهد شد. 


مسابقات آمادگي جسماني بانوان ويژه اساتيد و کارکنان
 دانشگاه هاي آزاد اسلامي
دانشگاه آزاد اسلامي ساوه قهرمان شد
    
نخستين دوره مسابقات آمادگي جسماني بانوان ويژه اساتيد و کارکنان دانشگاه هاي آزاد اسلامي منطقه پنج کشور در سالن شهيد بروجردي دانشگاه آزاد اسلامي بروجرد برگزار شد.
در اين مسابقات که تيم هايي از اراک، ساوه، آشتيان، درود و بروجرد حضور داشتند، تيم هاي ساوه، بروجرد و آشتيان به ترتيب اول تا سوم شدند.
در رقابت هاي انفرادي مريم کربلائي حسيني از آشتيان، سمانه شيشه چي و غزل رخشنده از بروجرد به ترتيب عنوان هاي اول تا سوم را از آن خود کردند.  
    
دوندگان جانباز و معلول از فردا به اردو مي روند 

غلامعلي محمودزاده مسوول روابط عمومي فدراسيون ورزش هاي جانبازان و معلولين اعلام کرد ; آخرين مرحله اردوي تيم دووميداني جانبازان و معلولين ايران براي شرکت در رقابت هاي قهرماني جهان و کسب سهميه بازي هاي پارالمپيک   2008 پکن از امروز در مجموعه ورزشي آفتاب تهران داير مي شود. 
اين اردو تا هجدهم شهريورماه ادامه خواهد شد و تيم روز نوزدهم عازم تايوان محل برگزاري مسابقات مي شود. 
دعوت شدگان به اردو ، تمرينات مستمري را در مواد پرتاب وزنه ، ديسک و نيزه براي کسب عناوين جهاني و امتيازات لازم ورودي پارالمپيک پکن انجام مي دهند. 
اسامي نفرات دعوت شده عبارت است : 
عبدالرضا جوکار، عبدالکاظم صاکي، جواد حرداني (خوزستان)، محمدرضا ميرزايي (فارس)، جليل باقري (اردبيل)، اسداله عظيمي، مهدي اصغري ، سيامک صالح فرج زاده، جلال خاکزاويه و فهيمه صدقي (آذربايجان شرقي)، حميد مقدم ،مهدي مرادي ، حميد نيرلو، پرويز گل پسند (زنجان)، عليرضا کمالي فرد ، جاويد احساني شکيب ، علي ياري و فاطمه منتظري (تهران)، مهرداد کرم زاده (بوشهر)، علي نادري (اصفهان)، فرزاد سهولت (لرستان). 
اين اردو زيرنظر بهمن رضايي به عنوان سرمربي، هرمز رادصادقي نيا، مصطفي بهرامي، ماشاالله طاهري و کاظم ادريسي مربيان تيم برپا مي شود. 
 
مهدي رحمتي دروازه بان تيم فوتبال مس کرمان :
به همه ثابت کردم بهترين دروازه بان هستم

مهدي رحمتي دروازه بان سال گذشته تيم استقلال و فصل جاري تيم فوتبال مس کرمان در بازي تيم هاي استقلال و مس کرمان يک تنه در مقابل مردان تيم سابقش ايستاد و اجازه برنده شدن به آبي پوشان را نداد.
رحمتي که در اين بازي به عنوان ستاره اين مسابقه شناخته شد ، گفت: مي خواستم ثابت کنم که بهترين هستم ، و ثابت هم کردم.
وي افزود : همه کارشناسان مي دانند که شفيعي گلزن فرصت طلبي است و به خوبي گل مي زند; اما نتوانستم دست او را بخوانم. 
وي اضافه کرد: استقلال تيم  مدعي است و با اين همه تماشاگر مي خواهد قهرمان شود. مقابل آنها روي يک اشتباه گل دريافت کرديم.  رحمتي که در اين ديدار توانست ضربه پنالتي منيعي را مهار کند، گفت: به دلم افتاده بود که ضربه را به سمت راست مي زند. من هم به همان سمت رفتم و خدا هم کمک کرد تا مقابل تيم سابقم خوب ظاهر شوم.  رحمتي، استقلال اين فصل را قوي تر از سال قبل توصيف کرد و افزود: در اين بازي نشان داد که از سال قبل بهتر شده است. اين تيم بازيکنان جديد زيادي جذب کرده و هنوز به هماهنگي لازم نرسيده است. 


  ناصر حجازي سرمربي تيم استقلال :
 يک روز ، روز استقلال خواهد شد  

 واقعيت اين است :
تيم استقلال تهران در مقابل مس کرمان هجومي بازي کرد و موقعيت هاي بسياري نيز براي گلزني به دست آورد ، اما مهاجمان اين تيم نتوانستند از فرصت هاي بدست آمده استفاده کنند.
ناصر حجازي سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران که از نتيجه بدست آمده اصلا راضي نبود ، گفت: بازيکنان ما عملکرد خوبي در اين ديدار داشته و بازي خوبي را به نمايش گذاشتند. به هر حال فوتبال است و هزار اتفاق. متاسفانه اين روز، روز استقلال نبود و تنها توانستيم يک امتياز را به دست آوريم که نتيجه  خوبي براي ما نيست. با اين حال از عملکرد تمامي بازيکنانم راضي هستم، چرا که آن ها بازي يک دستي را ارايه کردند. 
وي ادامه داد: مس کرمان تنها يک موقعيت را داشت که همان يک موقعيت به گل تبديل شد; اما، ما از موقعيت هاي خود استفاده نکرديم و نتوانستيم پيروز شويم. عملکرد خط دفاعي ما در اين ديدار بد نبود; اما، مدافعان ما چند اشتباه فردي داشتند که بايد در تمرينات آنها را بر طرف کنيم. 
حجازي تصريح کرد: هر چند  نتيجه خوبي نگرفتيم; اما، هفته به هفته آماده تر شده و سرانجام روز،  روز استقلال خواهد بود. دروازه بان حريف ستاره زمين بود و موقعيت هاي زيادي را از ما گرفت; اين نشان مي دهد که ما بازي بسيار هجومي را به نمايش گذاشته ايم. 
سرمربي استقلال تهران تصريح کرد: هنوز زود است که درباره سرنوشت قهرماني اين فصل صحبت کنيم. بازي هاي زيادي پيش روي تيم هاست و بدون شک نيز استقلال نيز در بازي هاي آينده نتايج بهتري را به دست خواهد آورد. سرنوشت ليگ در فصل گذشته در هفته هاي پايان رقم خورد، بنابراين نبايد از حالا درباره سرنوشت اين فصل قضاوت کرد. 
حجازي در پايان گفت : با توجه به شناختي که از بازيکنان خودم دارم ، مطمئن هستم که در هفته چهارم مقابل تيم شيرين فراز هر سه امتياز بازي را خواهيم گرفت . 


 دکتر بهرام قديمي مدير تربيت بدني دانشگاه آزاد اسلامي :
 هزينه تيمداري در رشته کشتي سرسام آور شده است  

دکتر بهرام قديمي مدير تربيت بدني دانشگاه آزاد اسلامي در خصوص اينکه باشگاه ورزشي دانشگاه آزاد اسلامي در مسابقات ليگ برتر کشتي حضور خواهد يافت يا خير ، گفت: هزينه هاي تيمداري در کشتي سرسام آورشده است; در حاليکه اين مسابقات مانند ساير رشته ها تداوم ندارد 
وي افزود : فصل گذشته ليگ کشتي خيلي فشرده برگزار شد; در حاليکه اين مسابقات بايد تدوام داشته باشد و حساب شده و به صورت رفت و برگشت برگزار شود. 
وي درباره ابهام دانشگاه آزاد اسلامي براي حضور در ليگ کشتي، توضيح داد: سرمربي تيم مي گويد اگرچه هنوز فصل مسابقات آغاز نشده و با هيچ کشتي گيري قرارداد رسمي امضا» نکرده ايم اما بايد به کشتي گيران پول بدهيم. 
اما از نظر ما همه چيز حساب و کتاب دارد، آنها بايد اندکي تحمل کنند. 
البته کشتي گيران حق دارند چون ليگ و مسابقات کشتي منبع درآمد آنها مي باشد; اما همانگونه که گفتم کار ما حساب و کتاب دارد و از طرف ديگر باشگاه آنقدر بودجه ندارد که به همين سرعت، پول در اختيار آنها قرار دهد. 
وي تاکيد کرد: امکان حضور دانشگاه آزاد اسلامي در ليگ خيلي بيشتر از عدم حضور است. در اين راستا در صدد هستيم که با بودجه اي به اندازه سال قبل که 400 يا 500 ميليون تومان شد، امسال هم در کشتي تيمداري کنيم; اما بايد ديد شرايط به چه گونه اي خواهد شد. 


  سرپرست تيم بسکتبال با ويلچر دانشگاه آزاد اسلامي :
 تيم بسکتبال با ويلچر دانشگاه آزاد اسلامي در سطح دنيا مطرح و شناخته شده است 

تيم بسکتبال با ويلچر دانشگاه آزاد اسلامي موفق شد عنوان قهرماني مسابقات بين المللي 2007 تايلند را بدست آورد .
در ارتباط با کسب اين عنوان عاشور گل محمدي سرپرست تيم بسکتبال با ويلچر دانشگاه آزاد اسلامي گفت: اين مسابقات براي دومين سال پياپي در تايلند برگزار شد و تيم ايران نيز براي دومين سال پياپي عنوان قهرماني را از آن خود کرد.
وي در رابطه با بازي فينال برابر تايلند افزود: تيم ايران در گروه اول با تيم هاي تايلند و پاکستان هم گروه بود وبا توجه به کسب نتيجه در بازي نخست برابر اين تيم شناخت بهتري از اين تيم به دست آورديم و در نهايت در بازي فينال به راحتي از سد تيم ميزبان گذشتيم.
وي ادامه داد : بسکتبال با ويلچر دانشگاه آزاد اسلامي امروزه در سطح دنيا مطرح و شناخته شده است و با توجه به اين که امسال اقدامات خوبي در راستاي بهبود تيم صورت گرفته اميدوار به کسب نتايج خوب در آينده هستيم .   گل محمدي در ادامه از دعوت کشور ژاپن براي شرکت در رقابت ها روياي اين کشور خبر داد و افزود: با توجه به درخشش تيم ايران در رقابت ها تايلند مسوولين کشور ژاپن از تيم ما دعوت به عمل آوردند تا در رقابت هاي آنان نيز شرکت کنيم .  
وي در پايان گفت : تيم ايران تنها نماينده آسيا در مسابقات المپيک خواهد بود. 


 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
اقتصاد و بازار
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
اطلاعيه
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته