جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑíÇÝÊ Pdf ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1386/07/25 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - چهارشنبه نسخه شماره 2884


آگهي صفحه اول


آگهي صفحه 6


آگهي صفحه 2


آگهي صفحه 5


آگهي صفحه 7


آگهي صفحه 8


 آگهي صفحه اول 


 آگهي صفحه 6 

رئيس واحد رشت :
دانشگاه آزاد اسلامي موجب توسعه همه جانبه کشور در 25 سال گذشته شده است . .

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد رشت در جمع دانشجويان جديد الورود اين دانشگاه به تشريح ربع قرن فعاليت دانشگاه آزاد اسلامي پرداخت و گفت : بيست و پنج سال تلاش ، بالندگي و سرافرازي تنها با توکل بر خدا ، حمايت بزرگان نظام و با تکيه بر توانمنديهاي مديران سخت کوش حاصل شده است . دکتر ميرابراهيمي با بيان اينکه پرورش مديران توانمندي که امروز در بخشهاي مختلف کشور مشغول به خدمت هستند تنها بخشي از افتخار بزرگترين دانشگاه حضوري جهان است . در مراسم آغاز سال تحصيلي دانشگاه آزاد اسلامي واحد رشت در سال 86-87 که جمع کثيري از دانشجويان  و خانواده هاي آنان حضور داشتند رئيس واحد رشت خاطر نشان کرد دانشگاه آزاد اسلامي همچون کودکي از بطن انقلاب اسلامي متولد شده و با حمايت حضرت امام (ره ) پا گرفته و امروز پس از 25 سال با پشت سر گذاشتن سختيها و عبور از بحرانهاي فراوان با کسب اعتبار جهاني بعنوان افتخار هر ايراني و سرمايه ملي به نماد خودباوري  و شکوه عظمت ملي تبديل شده است . دکتر ميرابراهيمي با بيان اينکه امروز بيش از نيمي از بار آموزش عالي کشور بردوش دانشگاه آزاد اسلامي است گفت : حضور بيش از يک ميليون و سيصد و پنجاه هزار دانشجو ، دوميليون و دويست هزار فارغ التحصيل ، 13 ميليون متر مکعب فضاي آموزشي و رفاهي ، 357 واحد و مرکز آموزشي در داخل و خارج از کشور ، 114 آموزشکده ، 600 مدرسه سما و 50 مرکز رشد تحقيقات و فناوري بخشي ازد ستاوردهاي ربع قرن فعاليت دانشگاه آزاد اسلامي است .
اين استاد دانشگاه با بيان اينکه شهريه اي که دانشگاه آزاد اسلامي از دانشجويان خود دريافت مي کند 5 برابر کمتر از ميزان بودجه اي است که دولت به ازاي هر دانشجو به دانشگاههاي دولتي اختصاص مي دهد گفت : کسي در دانشگاه آزاد اسلامي سهامدار نيست و دانشگاه آزاد اسلامي سرمايه اي براي همه نسلهاي انقلاب است .
دکتر ميرابراهيمي با بيان اينکه دانشگاه آزاد اسلامي مصداق بارز اجراي اصل 44 قانون اساسي است گفت : با تاسيس دانشگاه آزاد اسلامي و با سپردن امور به دست مردم بطور متوسط 70 هزار شغل مستقيم ايجاد شده و از خروج بيش از 45 ميليارد دلار ارز از کشور جلوگيري شده است . رئيس واحد رشت خاطر نشان کرد کسب رياست اتحاديه دانشگاههاي جهان اسلام در سه دوره متوالي ، حضور در هيات مديره انجمن بين المللي دانشگاههاي جهان ، کسب رتبه برتر نماز در دو سال گذشته توسط دانشگاه آزاد اسلامي ، کسب عنوان برتر جشنواره خدمت رساني و سومين سمپوزيوم بين المللي روابط عمومي ، کسب عناوين برتر مسابقات ربوکاپ و اختراعات توسط دانشجويان اين دانشگاه ، کسب بيش از 700 مدال ورزشي در ميادين جهاني و آسيايي و حضور اعضاي هيات علمي اين دانشگاه در بيش از 2500 همايش بين المللي خارج از کشور بخشي از دستاوردهاي ملي و بين المللي دانشگاه آزاد اسلامي است . دکتر ميرابراهيمي افزود اينک دانشگاه آزاد اسلامي با پشت سر گذاشتن رشد کمي و با نگاهي ويژه به کيفي نمودن امور در جهت افزايش رضايتمندي مردم گام برمي دارد و ارتقاي کيفي و تعيق ارزشها را از اهداف آينده خود قرار داده است . رئيس واحد رشت در ادامه سخنانش با بيان اينکه مجاهده علمي و تطهير افعال و تهذيب نفس معيار دانشجويان واقعي در مکتب ديني است گفت : با موفقيتي که در راه ورود به دانشگاه نصيب شما شده است افق جديدي براي شما در زندگي باز شده و با کسب عنوان دانشجويي جايگاهي رفيع و رسالتي عظيم برعهده شما قرار داده شده است .
حجه الاسلام دکتر کريميان مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاههاي آزاد اسلامي استان گيلان نيز در اين مراسم وظيفه دانشگاهها را هدايت نسل جوان عنوان کرد و گفت کندن انسان از سطحي نگري و جهالت و پرواز به سوي کمال و سعادت يکي از اهداف تاسيس دانشگاهها ست . وي افزود توکل به خدا و معصومين و تهذيب روح و روان رمز موفقيت دانشجويان در محيط دانشگاهها است .

 


 آگهي صفحه 2 


 آگهي صفحه 5 


 آگهي صفحه 7 


 آگهي صفحه 8 


 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
اقتصاد و بازار
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته