جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1386/08/03 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - پنجشنبه نسخه شماره 2891


آگهي صفحه 2


آگهي صفحه 3


آگهي صفحه اول


آگهي صفحه 8


آگهي صفحه 9


آگهي صفحه آخر


 آگهي صفحه 2 


 آگهي صفحه 3 


 آگهي صفحه اول 


 آگهي صفحه 8 

با حضور آقاي دکتر جاسبي رياست دانشگاه آزاد اسلامي و مسئولين شهر کرج
سي هزار متر مربع فضاي عمراني مسقف و چهل هزار  متر فضاي غير مسقف
در دانشگاه آزاد اسلامي واحد کرج افتتاح گرديد

     مراسم افتتاح سي هزار متر مربع فضاي آموزشي، فرهنگي و ورزشي مسقف و چهل هزار متر مربع فضاي ورزشي،  محوطه سازي و فضاي سبز غير مسقف دانشگاه آزاد اسلامي واحد کرج با حضور آقاي دکتر جاسبي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي، مسئولين شهري کرج، فرماندهان نظامي استاني و شهري، و جمع کثيري از استادان، کارکنان و دانشجويان واحد کرج افتتاح و مورد بهره برداري قرار گرفت.
اين پروژه ها شامل مسجد پيامبر اعظم به مساحت 2000 مترمربع، مجتمع آموزشي ولايت به مساحت 16000 مترمربع، دانشکده فني و مهندسي به مساحت 7000 متر مربع، دو مجموعه ورزشي به مساحت 5000 متر مربع در مجموع
 سي هزار  متر مربع مسقف و زمين هاي ورزشي چند منظوره، فضاهاي سبز، محوطه سازي و احداث خيابان در مجموع چهل هزار متر مربع غير مسقف مي باشد که مورد بهره برداري قرار گرفت.
در اين مراسم به ترتيب آقايان دکتر حاجي خاني رئيس واحد کرج، حجت الاسلام و المسلمين دکتر کازروني نماينده ولي فقيه و امام جمعه کرج و عضو مجلس خبرگان رهبري، آقاي رشيد جلالي نماينده مردم کرج و اشتهارد در مجلس شوراي اسلامي و آقاي دکتر جاسبي رياست دانشگاه آزاد اسلامي به صورت مبسوط سخنراني نمودند.
نماينده ولي فقيه و امام جمعه کرج و عضو مجلس خبرگان رهبري:
آقاي دکتر جاسبي چهره فرهيخته، فرهنگي و مومني هستند و حرکت دانشگاه آزاد اسلامي به اين وسعت و عظمت کار اساسي بوده است.
هنر انقلاب اسلامي تزويج بين علم و دين بوده است و اگر اثبات کنيم که هم مي توان عالم درجه يک بود و هم يک متدين، به بشريت خدمت کرديم و بشريت خير و صلاحش در همين است.
آقاي رشيد جلالي نماينده مردم کرج و اشتهارد در مجلس شوراي اسلامي:
دانشگاه آزاد اسلامي به عنوان يک دستاورد و يک آرمان قابل ارائه به کشورهاي ديگر است.
اجراي اصل 44 قانون اساسي، ايجاد اشتغال براي کارکنان و استادان، ايجاد سرمايه و امکانات براي مردم و بيت المال، توسعه اجتماعي و اقتصادي در شهرهاي مختلف کشور، حضور موفق در مجامع علمي جهاني، و رياست شوراي اجرائي دانشگاههاي جهان اسلام بخشي از افتخارات اين دانشگاه است که مردم ما به سادگي از کنار آن نمي گذرند.

آقاي دکتر جاسبي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي:
دکترحاجي خاني خوب کار کرده، خوش درخشيده و امکانات خوبي براي واحد کرج بوجود آورده است.
25 1 سال پيش در شروع کار به جز يک ميليون تومان کمک با برکت حضرت امام (ره) هيچ امکاناتي نداشتيم اما با توکل به پروردگار متعال و با نيت خدمت اين مسير سخت را طي کرديم.
2 آنچه که در دانشگاه آزاد اسلامي صورت گرفته و دستاوردهاي بدست آمده مرهون توفيق الهي و زحمات همه عزيزان در سراسر کشور و حمايت هاي مسئولين بوده و بنده خدمتگزار کوچکي در اين کار بزرگ بوده ام.
3 در سال حدود هشتصد تا نهصد هزار متر مربع فضاي آموزشي و رفاهي در واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي در حال احداث مي باشد و در حال حاضر سيزده ميليون متر مربع فضاي آموزشي و رفاهي داريم.
4 حداقل هزينه ها را انجام مي دهيم با نهايت صرفه جوئي حداکثر کارائي را ارائه مي دهيم تا از لحاظ شهريه فشار کمتري به دانشجويان وارد شود و با پرداخت وام هاي درازمدت سعي در کاهش فشار شهريه هاي دانشجويي داريم.
5 در زمينه سياسي، فضاي دانشگاه باز است، تعداد تشکل هاي ما بيشتر و فعال تر از دانشگاههاي دولتي است اما شرط ما اين است که خط قرمزهاي نظام بايد رعايت شود.
6 نسبت هيات علمي به دانشجو به سرعت بهبود پيدا مي کند و در طول شش ماهه گذشته بيش از 2000 هيات علمي تمام وقت جذب شدند که بخش بيشتر آن دکتراي تخصصي مي باشند.
دکتر حاجي خاني رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد کرج نيز در اين مراسم طي سخنان مبسوطي ضمن ارائه گزارش کاملي از روند توسعه واحد کرج از حمايت هاي جناب آقاي دکتر جاسبي، مسئولين منطقه 8 و 12 دانشگاه آزاد اسلامي، مسئولين سازمان مرکزي دانشگاه و مسئولين شهرکرج و استادان و کارکنان و دانشجويان اين واحد دانشگاهي تشکر و قدرداني نمود، ايشان به صورت مختصر پيشرفت هاي واحد کرج در 5 سال گذشته را به شرح ذيل اعلام نمود:
افزايش زيربناي ساختمان ها از 40000 متر مربع به 115000 متر، محوطه سازي و فضاي سبز از 15000 متر مربع به 85000 متر مربع، سالن اجتماعات از 1 به 7 سالن اجتماعات، سالن غذاخوري از 1 به 8 سالن، کارگاهها و آزمايشگاهها از 79 به 140، سايت اينترنت از 7 به 28 سايت، استادان هيات علمي از 365 به 624 استاد، همايش هاي علمي منطقه اي و کشوري از 5 به 66، طرحهاي تحقيقاتي از 168 به 658،  کلاس هاي درس از 129 به 390، رشته هاي تحصيلي از 64 به 100 رشته، کتب چاپ شده از 8 به 83،  رايانه از 386 به 1250، کتب کتابخانه ها از 75000 به 165000، اختراع ثبت شده از 2 به 38 مجموعه هاي ورزشي از 2 به 7 و قهرمانيهاي ورزشي از 40 به 272 قهرماني ورزشي اشاره نمود.
در پايان مراسم از تعدادي از استادان، کارکنان و دانشجويان جانباز و همچنين از برگزيدگاني که در مجامع علمي و فرهنگي و ورزشي کشوري و بين المللي افتخار کسب نمودند به شرح ذيل تجليل و تقدير به عمل آمد.
3 دکتر مرتضي خدابين، استاد گروه رياضي، جانباز 35%
4 دانشجوحميد جهانبخش، دانشجوي کارشناسي ارشد علوم سياسي، جانباز 70%
5 کارمند آقاي فياض ايماني، کارمند اداره انتظامات، جانباز 50%
6 رتبه اول آزمون دکتراي روان شناسي سلامت، خانم فرحناز مسچي
7 رتبه اول کنکور کارشناسي ارشد رشته تربيت بدني ، آقاي نيما ماجدي
8 دانشجوي ممتاز اقليت هاي مذهبي خانم کارمن وارتانيان رشته فيزيک
9 دانشجوي ممتاز بسيجي آقاي احسان بيگلر رشته مکانيک
10 آقاي نادر جودت دانشجوي رشته تربيت بدني مقام اول کاراته در مسابقات آسيايي2007 ميلادي
11 خانم مرجان کلهر دانشجوي رشته تربيت بدني  مقام دوم اسکي روي چمن مسابقات جهاني 2007 ميلادي
-10 آقاي منصور زادون دانشجوي رشته تربيت بدني مقام اول مسابقات واليبال جوانان جهان 2007 ميلادي
11-تيم علمي دانشجويي عمران صاعقه کسب مقام اول در مسابقات کشوري بتن الکتريکي و پل خرپاي
 ماکاروني سال 86
12-تيم علمي دانشجويي عمران يونيک کسب مقام اول مسابقات سا زه هاي ماکاروني کشوري در سال 85
13-تيم علمي دانشجويي رباتيک تيتان کسب مقام اول مسابقات مين ياب کشوري سال 86
14-تيم علمي دانشجويي عمران مهر آرا» کسب مقام اول مسابقات کشوري سازه هاي ماکاروني سال 86
همچنين در اين مراسم قبل از تقدير از افراد موفق طي مراسم خاصي از خانواده محترم و سرافراز شهيد فهميده تجليل بعمل آمد و آقاي دکتر جاسبي به رسم يادبود تقديرنامه اي را به اين خانواده عزيز اهدا فرمودند.
  محسن کشاورز
     مدير روابط عمومي

 


 آگهي صفحه 9 


 آگهي صفحه آخر 


 
ورزشي و قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
خبر دانشگاه
آموزش و سنجش
اقتصاد و بازار
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته