جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/02/26 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(پنجشنبه) نسخه شماره 3042


آگهي صفحه 3


آگهي صفحه 6


آگهي صفحه 9


آگهي صفحه آخر


آگهي صفحه اول


 آگهي صفحه 3 


 آگهي صفحه 6 

  قهرماني تيم دانشگاه آزاد اسلامي واحد اسلامشهر در مسابقات جهاني رباتيک

تيم رباتيک دانشگاه آزاد اسلامي واحد اسلامشهر در مسابقات جهاني رباتيک ژاپن 2008 مقام قهرماني اين دوره از مسابقات علمي را بدست آورد .
مهندس عبدالعلي مقدم سراي سرپرست تيم رباتيک دانشگاه آزاد اسلامي واحد اسلامشهر ضمن اعلام مطلب فوق اظهار داشت : با تلاشهاي شبانه روزي دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامشهر و حمايت هاي بي دريغ رياست واحد و سازمان مرکزي دانشگاه آزاد امسال اين تيم در مسابقات اوپن رباتيک ژاپن 2008 در رشته شبيه سازي امداد شرکت نموده و توانست مقام نخست اين مسابقات را کسب نمايد و از رقباي خود که از کشورهاي مطرح در زمينه ربات و ربوکاپ هستند ، برتري جويد .
پويان ضيافتي دانشجوي ورودي سال 81 رشته کامپيوتر دانشگاه آزاد اسلامي واحد اسلامشهر و عضو تيم اعزامي بيان داشت : مسابقات رباتيک ژاپن يکي از مهمترين مسابقات در زمينه رباتيک در جهان است که براي نخستين بار نيز در ژاپن برگزار شد و هر ساله اين مسابقات به ميزباني اين کشور برگزار مي شود . امسال ما موفق شديم به لطف خداوند و دعاي خير دوستان و هموطنان عزيزم بر حريفان خود غلبه نموده و با اختلاف بسيار زيادي مقام قهرماني اين دوره از مسابقات را بدست آوريم .
ضيافتي ميزباني و برخورد برگزارکنندگان مسابقات با دانشجويان شرکت کننده را بسيار خوب و شايسته توصيف کرد و افزود : شرکت کنندگان به شيوه عمل و برنامه کاري ما در مسابقات بسيار کنجکاو و علاقمند شده بودند و مهمتر اينکه همگان از برتري تيم ما از کشور ايران بر دانشجويان ژاپني که با تمامي امکانات و تجهيزات در اين گونه رقابت ها شرکت مي کردند ، بسيار متحير و مبهوت شده بودند .
پويان ضيافتي با ذکر خاطره اي از اين مسابقه گفت : در روز اول مسابقه و در مرحله تست مشکلي براي سيستم به وجود آمده بود که بايد توسط يکي از اعضاي تيم که در ايران بود برطرف مي شد ، از آنجائيکه تلفن همراه ما در کشور ژاپن کار نمي کرد و مشکل مخابراتي در هتل ما بود ، از دقايق اوليه صبح و در زير باران شديد در خيابان هاي ژاپن به دنبال راه-ي براي تماس با اعضاي تيم در ايران بوديم و بالاخره حوالي ساعت 9 شب بود که با بچه ها در ايران تماس گرفتيم و راه حل مشکل را پرسيديم و نهايتا از شب تا صبح مشکل را برطرف کرده و صبح روز بعد به مسابقه رفتيم ولي با هيجان و استرس و فقط خدا را شاکريم که توانستيم برنده اين دوره از مسابقات باشيم .
در مسابقات رباتيک جهاني 2008 ژاپن در بين تيم هاي ايراني شرکت کننده در مسابقات در رشته هاي مختلف تيم دانشگاه آزاد اسلامي واحد اسلامشهر تنها تيمي بود که توانست مقام برتري را در رقابت ها کسب کند و از نکات قابل توجه اين که در رشته شبيه سازي امداد - ميکرو فوتبال - و فوتباليستهاي چهار پا - مقام قهرماني را تيم هاي شرکت کننده از کشورهاي ايران - پرتقال و امريکا کسب کردند و در ساير رشته ها تيم هاي ژاپن مقام هاي برتر را به خود اختصاص دادند .
لازم به ذکر است ، مهندس عبدالعلي مقدم سراي عضو هيئت علمي دانشگاه و سرپرست تيم رباتيک دانشگاه آزاد اسلامي واحد اسلامشهر و آقايان سيد شمس فيض آبادي - سيد حميد همراز و پويان ضيافتي اعضاي اين تيم اعزامي بودند .
اين تيم در سال گذشته نيز در مسابقات اوپن مقام چهارم را بدست آورده بود و امسال با تلاش و پشتکار بيش تر موفق به کسب مقام قهرماني و دريافت ديپلم افتخار اين دوره از مسابقات شد .
 

 


 آگهي صفحه 9 


 آگهي صفحه آخر 


 آگهي صفحه اول 


 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي و سياسي خارجي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آزمون و سنجش
خبر دانشگاه
گزارش تصويري روز
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته