جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/04/30 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(يكشنبه) نسخه شماره 3092

وزير علوم در مراسم افتتاحيه هفتمين اردوي آموزشي سياسي تشکل هاي فعال دانشجويي :
تشکل هاي دانشجويي چشم بينا و گوش شنواي جامعه هستند

معاون دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران شمال:
تکريم دانشجويان جزو اولويت هاي کاري حوزه معاونت دانشجويي است

رئيس واحد تهران مرکزي :
دانشگاه آزاد اسلامي يکي از پرثمرترين نهادهاي برخاسته از بطن انقلاب است


زنگ آفرينش


كوتاه و خواندني


 وزير علوم در مراسم افتتاحيه هفتمين اردوي آموزشي سياسي تشکل هاي فعال دانشجويي :
 تشکل هاي دانشجويي چشم بينا و گوش شنواي جامعه هستند  

وزير علوم، تحقيقات و فن آوري گفت: اگر بخواهم تشکل هاي دانشجويي را در يک جمله خلاصه کنم بايد بگويم تشکل هاي دانشجويي چشم بينا و گوش شنواي جامعه هستند.
به گزارش ايسکانيوزدکتر محمد مهدي زاهدي وزير علوم، تحقيقات و فن آوري در مراسم افتتاحيه هفتمين اردوي آموزشي سياسي تشکل هاي فعال دانشجويي که با حضور داوودي معاون اول رييس جمهور و محمديان رييس نهاد رهبري در دانشگاه ها برگزار شد اظهار داشت: هنگامي که ما صحبت از عدالت در جهان و حکومت ولي عصر مي کنيم و به اميد روزي هستيم که عدالت در جهان فراگير شود نبايد ساکت بنشينيم و بايد تحول خواهي انجام دهيم.
وي تصريح کرد: يک تشکل دانشجويي به دليل ساختار خاص خود که متشکل از قشر دانشجو و گروه مرجع جامعه است مي تواند به عنوان يک نهاد تاثيرگذار ايفاي نقش کند.
زاهدي خاطرنشان کرد: بايد توجه داشت که با اين که تشکل ها دانشجويي در همه جا نقش هاي مثبت را ايفا کرده اند ولي هميشه خطراني نيز متوجه آنها بوده است که بايد مراقب باشند گريبانگيرشان نشود.
وي ادامه داد: احزاب سياسي به دنبال قدرت هستند و در ميان اين منافع سياسي خود تصور مي کنند مي توانند از تشکل هاي دانشجويي به عنوان پياده نظام استفاده کنند ولي بايد گفت دانشجوي متدين ما به دنبال به دست آوردن فرصت نيست و حق طلبي و آزادي را پيشه مي کند.
وزير علوم، تحقيقات و فن آوري اظهار داشت: روحيات تشکل هاي دانشجويي با بسياري از احزاب سازگار نيست دانشجويان هرگز نبايد جسارت و آرمان گرايي را فراموش کند ولي هميشه بايد در اين راه از نقدهاي منصفانه بهره بگيرند.
وي درخصوص تيمي از آفات تشکل هاي دانشجويي گفت: تشکل هاي دانشجويي تصور نکنند علم و مهم مطلق را دارند و دچار اين اوهام شوند آنها بايستي تلمذ کنند و اين به نفع آنهاست زيرا اگر غرور ما را بگيرد مانع از رسيدن به علم و درايت سياسي مي شود.
زاهدي خاطرنشان کرد: شما دانشجويان دشمن را به زمين خواهيد زد و يکي از راهکارهاي قوي در اين امر آن است که با تشکل هاي دانشجويي خارج از کشور و بخصوص کشورهاي اسلامي اجماع داشته باشيد و سعي کنيد اهدافتان را فقط در محدوده مرزهاي جغرافيايي خود دنبال نکنيد.
وي تصريح کرد: کشورهاي بسياري چشم انتظار گفت و گو و همکاري از سوي ايران هستند و همراه کردن دانشجويان و جوانان کشورهاي اسلامي با خود يکي از وظايف شما است تا قدرتي به شما دهد که دشمنان را شکست مي دهد.
وزير علوم، تحقيقات و فن آوري گفت: در برخي دانشگاه ها در ميان تشکل ها نوعي رقابت وجود دارد و اين رقابت براي اين است که هر يک مي خواهند ثابت کنند برتر از ديگري هستند ولي ما بايد دست به دست هم دهيم و اگر تشکلي کار خوبي انجام داد خوشحال باشيم.
وي تصريح کرد: اگر رقابت به معناي تخريب است به هيچ عنوان نبايد وجود داشته باشد و بايد اخلاص در عمل درون ما تقويت شود.
وي خاطرنشان کرد: رهبري بحث نخبه پروري سياسي را مطرح کرده اند و اين نشست ها هم در اين جهت برگزار مي شود.
زاهدي تاکيد کرد: ما در وزارت علوم استعدادهاي درخشان را داريم و براي آنها هم ارزش زيادي قائل هستيم ولي از نمايندگي نهاد رهبري مي خواهيم تا نخبگان سياسي را هم بخشي از استعدادهاي درخشان قرار دهد مگر فقط استعداد درخشان به کسي مي گويند که درسش خوب باشد؟
وي ادامه داد: يک استعداد درخشان بايد مجموعه اي از خصايص مثبت را دارا باشد از جمله نخبه پروري سياسي.
زاهدي در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالي مبني بر واگذاري دانشگاه صنعت آب و برق شهيد عباسپور به عنوان زيرمجموعه وزارت علوم، تحقيقات و فن آوري گفت: ما نامه خود و تفاهم نامه را به وزارت نيرو ارايه داده ايم و کارکنان و هيات امنا و هيات علمي و وزارت نيرو با کليات آن موافقت کرده اند و در حال حاضر بايد راجع به جزييات آن توافق کرد.
وي درخصوص حکم انفصال از خدمت رييس دانشگاه علم و صنعت اظهار داشت: پيگيري هايي در اين خصوص صورت گرفته و من ترجيح مي دهم يکي دوروز در اين مورد سکوت کنم.


 معاون دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران شمال:
 تکريم دانشجويان جزو اولويت هاي کاري حوزه معاونت دانشجويي است  

دکتر اخوان گفت: درهاي معاونت دانشجويي همواره به روي دانشجويان باز و تکريم دانشجويان جزو اولويت هاي کاري اين معاونت است.
اخوان عقد قرارداد براي استفاده از امکانات ورزشي از جمله سالن چند منظوره مير اسماعيلي راهم براي دانشجويان و هم پرسنل را از ديگر برنامه ها عنوان کرد
شرکت در دوره هاي ارتباط موفق براي پرسنل معاونت دانشجويي يکي از برنامه هاي اين معاونت در آستانه شروع سال تحصيلي جديد است.
به گزارش  ايسکانيوز دکتر اخوان با اعلام اين مطلب افزود : با توجه به اين که دفاتر معاونت دانشجويي در دانشکده هاي واحد يکي ازپر مخاطب ترين بخش هاي دانشگاه هستند که همواره با حجم بالاي مراجعه کنندگان روبرو است و به لحاظ تکريم ارباب رجوع ، طي برنامه ريزي و هماهنگي هايي که با مرکز آموزش ضمن خدمت واحد به عمل آمده اغلب پرسنل اين حوزه از معاونت دوره هاي ارتباط موفق را با موفقيت گذرانده و يا در حال سپري کردن اين دوره ها هستند.
معاون دانشجويي واحد تهران شمال استفاده از قطارهاي غزال و اتوبوس هاي ويژه را براي بازديد هاي علمي ، ارتقاي کيفيت غذا و سرو 3 نوع غذاي جديد به ليست غذاهاي واحد را از ديگر برنامه هاي اين معاونت برشمرد و اظهار داشت : برگزاري دوره هاي ويژه کمک هاي اوليه و امداد رساني براي دانشجويان در دستور کار اين معاونت نيز قرار دارد.
دکتر اخوان از کاهش زمان صدور گواهي نامه هاي موقت در اين واحد سخن گفت و تصريح کرد : صدور 580 فقره دانشنامه در ماههاي ارديبهشت و خرداد حاکي از فعاليت مضاعف در اين بخش است و اين درحالي است که روند صدور يک گواهي نامه در شرايط معمول حدود 10 روز از دريافت کارنامه انجام مي پذيرد ضمن اين که براي صدور گواهي نامه ها استعلام از دواير و مراکز نيز در برنامه کاري قرار داردو ادامه داد : مطابق آمار موجود در سال 1386 تعداد 2630 فقره نيز ريز نمرات براي متقاضيان صادر شده است .
معاون دانشجويي تهران شمال از تمهيدات اين معاونت در برگزاري جشن هاي فارغ التحصيلي و حمايت از انتشار نشريات دانشجويي خبر داد و گفت : در حال حاضر تعداد 17 نشريه دانشجويي با نظارت اين معاونت در سطح واحد منتشر مي شود که اين معاونت آمادگي لازم براي صدور مجوز انتشار نشريات دانشجويي را مطابق مقررات دانشجويي براي کليه متقاضيان لحاظ نموده و هيچ محدوديتي در اين راستا وجود ندارد .
وي عقد قرارداد براي استفاده از امکانات ورزشي از جمله سالن چند منظوره مير اسماعيلي را با نظر مربيان مجرب و توانمند هم براي دانشجويان و هم پرسنل را از ديگر برنامه ها عنوان کرد و افزود : درهاي معاونت دانشجويي همواره به روي دانشجويان باز و تکريم دانشجويان جزو اولويت هاي کاري اين معاونت است. گزارش باشگاه خبرنگاران دانشجويي ايران حاکيست،دکتر اخوان بهره مندي 2780 نفر از تخفيفات دانشجويي درترم قبل را نقطه عطفي براي حمايت از دانشجويان بي بضاعت واحد عنوان کرد و ضابطه مند شدن آئين نامه هاي کاورزي براي دانشجويان را از ساير خدمات معاونت دانشجويي نام برد .  


 رئيس واحد تهران مرکزي :
 دانشگاه آزاد اسلامي يکي از پرثمرترين نهادهاي برخاسته از بطن انقلاب است  

دکترمحمد علي گذشتي با بيان اينکه دانشگاه آزاد اسلامي يکي از پرثمرترين نهادهاي برخاسته از بطن انقلاب اسلامي است بيان داشت: همه ما مسئوليم که با تلاشي صادقانه ، جايگاه ، اعتبار و حيثيت اين مجموعه عظيم دانشگاهي را ارتقا» دهيم.
دکتر گذشتي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران مرکزي در سالروز ميلاد امام عارفان ، مولاي متقيان ، اسوه شهامت و شجاعت حضرت علي بن ابي طالب در جمع کارکنان و استادان اين واحد دانشگاهي ضمن تقدير از تلاشهاي صادقانه کارکنان اين واحد دانشگاهي طي سخناني با تاکيد بر اينکه حضرت علي (ع) و حضرت فاطمه (س) اسوه تقوا ، فضيلت ، شجاعت و دينداري براي همگان هستند ابراز اميدواري کرد تا همه پدر ها و مادرها بتوانند با تاسي از اين بزرگواران حضوري موثر در خانواده داشته باشند .
وي پيروي از شيوه حضرت علي (ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) را در کليه امور زندگي فردي ، اجتماعي ، اقتصادي ، سياسي و فرهنگي امري ضروري دانست و گفت :مهم اين است که انسانها بتوانند مديريت مطلوبي در فکر ، ذهن ، رفتار و اراده خود داشته باشند به نحوي که در هر محيطي از رفتار و عملکرد ي متعادل و شخصيت مطلوبي برخوردار باشند .
رئيس واحد تهران مرکزي با تاکيد بر اينکه واحد تهران مرکزي از بدو تاسيس تا کنون پيشرفت چشمگيري داشته است اظهار داشت : بي شک موفقيت هاي اين واحد بزرگ دانشگاهي مديون تلاشي توام با صميميت و دلسوزي شما زنان و مرداني است که با تجربه و مهارت هاي لازم نقشي سازنده در پيشبرد امور دانشگاه داشته ايد .
بر اساس اين گزارش محمودي معاون فرهنگي اين واحد دانشگاهي با بيان اينکه حضرت علي (ع) و حضرت فاطمه (س) الگويي سازنده براي جامعه بشري هستند افزود : زندگينامه ائمه اطهار (ع) يک دانشگاه و يک فرصت ارزشمند و افتخاري بزرگ براي شيعيان است که با پيروي از آنها به سعادت ، خوشبختي و آرامش مي رسيم .
معاون فرهنگي واحد تهران مرکزي با تاکيد براينکه هر يک از ما نسبت به جامعه جواني که در دانشگاه تحصيل مي کنند مسئول هستيم تصريح کرد: لازمه فراهم آوردن بستر فرهنگي مناسب در دانشگاه رفع نواقص فرهنگي ، اعتقادي و رفتاري ما مي باشد تا بتوانيم با عملکرد مثبت ارزش و ضد ارزش را به دانشجويان بياموزيم .گزارش باشگاه خبرنگاران دانشجويي ايران حاکيست،در جشن بزرگ ميلاد حضرت علي (ع) و حضرت فاطمه (س) که به همت حوزه معاونت فرهنگي اين واحد دانشگاهي با حضور جمعي از مسئولين و کارکنان واحد در تالار همايشهاي دانشگاه ( شهيد باکري) برگزار شد از تعدادي از کارکنان تقدير بعمل آمد .  


 زنگ آفرينش 

 با شماره تلفن        88909727
    آماده دريافت و انعکاس نظرات ، پيشنهادات و انتقادات    شما عزيزان ميباشد .

مشکل پول خرد براي اتوبوس هاي ريالي و مردم

اگر قرار بود که مرايه حمل و نقل گران شود هيچ مشکلي نبود اين کار را انحام بدهند ، اما ريالي شدن اتوبوس هاي شرکت واحد مشکلات خاصي را اعم از کمبود پول خرد براي پرداخت کرايه ، هدر رفتن وقت در صف بوجود آورده است .
تهران - طاهره بنکدار

تراکم جمعيت تهران و آلودگي هوا

سالهاست که گفته شده تهران ظرفيت جمعيتي بيش از اين را ندارد .انتظار مي رود مسئولان فکري براي تغيير پايتخت و يا تدبيري ديگر باشند تا تراکم  بيش از حد تهران باعث آلودگي شديد هواو مسموميت هاي ناشي از آن نشود .
تهران - عزيزيان

مشکلات مالي ناشي از عدم پرداخت به موقع افزايش حقوق 

چهارمين ماه سال هم سپري شد اما هنوز از افزايش حقوق کارمندان و حقوق بگيران  خبري نيست . با توجه به مشکلات مالي ناشي از عدم پرداخت به موقع افزايش حقوق  کارمندان انتظار مي رود نسبت به سرعت در پرداخت افزايش حقوق ها  جدي تر اقدام شود .
تهران - مرادي 

کمبود امکانات براي بيماران اورژانسي در گيلان

در بيمارستان رشت امکانات براي رسيدگي به بيماران اورژانسي بسيار اندک است و متاسفانه موجب مرگ بيماران مي شود ،انتظار مي رود  مسئولين با بازديد از اين بيمارستان ها ومشاهده وضعيت اورژانس به مشکلات مردم رسيدگي کنند.
رشت - سيد اکبر خوشحال


 كوتاه و خواندني  

 پذيرش دانشجو در 33 رشته واحد
 امارات دانشگاه آزاد

گروه آزمون وسنجش : دانشگاه آزاد اسلامي واحد امارات در 33 رشته اقدام به پذيرش دانشجوي جديد براي سال تحصيلي 87 -88 مي کند.
به گزارش مهر، دانشگاه آزاد اسلامي واحد امارات در رشته هاي عمران، معماري، کامپيوتر، فناوري اطلاعات، برق الکترونيک، قدرت، کنترل، مخابرات، مديريت بازرگاني، حسابداري، آموزش زبان انگليسي، روانشناسي، حقوق، مديرت هتل داري، مديريت جهانگردي و کامپيوتر در مقطع کارداني و کارشناسي اقدام به پذيرش دانشجوي جديد مي کند.
همچنين اين واحد دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسي ارشد در رشته هاي معماري، عمران، کامپيوتر، مديريت اجرائي، مديريت بازرگاني، آموزش زبان انگليسي، مديريت تکنولوژي اطلاعات، مديريت شهري، مديريت تکنولوژي، مديريت صنعتي، حقوق، حسابداري و روانشناسي پذيرش دانشجو خواهد داشت.
برگزاري مقطع کارشناسي ارشد با همکاري دانشگاه سوئد نيز از ديگر برنامه ريزي هاي دانشگاه آزاد واحد امارات است.
بازاريابي و تجارت الکترونيک (commerce-e  Marking)، بازاريابي صنعتي (Marketing Inbustrial)، بازاريابي و مديريت توليد زنجيره اي (management chain supply  Marketing) و مديريت محيطي و منابع (resoures anb Management Environmental) رشته هاي مشترک دانشگاه آزاد امارات و سوئد است.
فارغ التحصيلان دانشگاه آزاد امارات همزمان مدرک کارشناسي ارشد دانشگاه آزاد و دانشگاه سوئدي لولئا (Lulea) ارائه مي شود. همچنين اخذ اقامت دانشجويي در طول دوران تحصيلي به عهده دانشگاه آزاد امارات است.
 
پايان مهلت ثبت نام آزمون دانشنامه تخصصي دندانپزشکي

گروه آزمون وسنجش :  ثبت نام بيست و چهارمين دوره آزمون دانشنامه (بورد) تخصصي رشته هاي دندانپزشکي از 22 تير ماه آغاز شده است ديروز 29 تير ماه پايان يافت .
به گزارش مهر، داوطلبان واجد شرايط مي توانند جهت ثبت نام به محل اداره تحصيلات تکميلي دانشگاههاي علوم پزشکي کرمان مربوطه مراجعه کنند.
آزمون کتبي دانشنامه (بورد) تخصصي دندانپزشکي روز سه شنبه 5 شهريور و آزمون شفاهي دانشنامه دندانپزشکي نيز در روزهاي چهارشنبه و پنجشنبه 6 و 7 شهريور برگزار خواهد شد.
آزمون کتبي 100 سئوال چهار گزينه اي دارد که کسب نمره 70 از 100 براي ورود به آزمون شفاهي الزامي است. همچنين براي قبولي در آزمون کسب نمره 70 از 100 در بخش شفاهي نيز ضروري است.
بر اساس اعلام دبيرخانه شوراي آموزش دندانپزشکي و تخصصي، آزمون دانشنامه تخصصي دندانپزشکي سال 87 در رشته هاي کودکان، پاتولوژي فک و دهان، بيماري هاي دهان و تشخيص، دندانپزشکي ترميمي، راديولوژي دندان و فک و صورت، پريودانتيکس، اندودانتيکس، پروتزهاي دنداني، جراحي دهان و فک و صورت و ارتودانتيکس برگزار مي شود.
 
دادستان کل کشور:
واحد شهرري رشد چشمگيري در زمينه هاي علمي، پژوهشي و انفورماتيک داشته است

مقارن با ولادت حضرت علي (ع) با حضور دادستان کل کشور آيت ا... دري نجف آبادي مراسم تجليل از کارکنان و استادان نمونه به همراه ويژه برنامه هاي فرهنگي در سالن آمفي تئاتر واحد شهرري برگزار شد.
در اين مراسم دادستان کل کشورگفت: بسيار خرسندم از اينکه توفيقي شد تا در سالروز ولادت حضرت جواد الائمه (ع) و ايام نوراني ولادت با سعادت حضرت امير المومنين علي بن ابيطالب (ع) و ماه شريف رجب در جمع اساتيد، کارکنان و دانشجويان واحد شهرري باشم.
وي ضمن اشاره به توانمندي ها و ظرفيت ها و موقعيت واحد شهرري در زمينهIT ، انفورماتيک و سيستم مکانيزه موجود، همجواري با مرقد امام راحل (ره) و قرابت با حرم حضرت عبدالعظيم (ع) گفت: با تلاش مضاعف و پيگيري مسئولان، اين واحد دانشگاهي در آينده اي نزديک الگويي براي دانشگاه هاي سراسر کشور در سطوح مختلف از نظر مقالات و تحقيقات علمي، نوآوري و شکوفايي تحصيلات تکميلي شده و منشا» برکات، خدمات ارزشمند علمي و فرهنگي و سهم بيشتري را در توليد علم، دانش و نوآوري به خود اختصاص خواهد داد و انشاا... با عزم و اراده جدي با وجود اساتيد عاشق خدمت، فداکار و دلسوز براي دانشجويان، تا 20 سال آينده جز» يکي  از برترين دانشگاه هاي دنيا قرار خواهد گرفت.
آيت ا.. دري نجف آبادي افزود: ما چشم انداز 20 ساله را بر مبناي توسعه دانايي محور پايه گذاري کرديم و بنده مکرر گفته ام که اگرکشور ما به فرض نتواند در زمينه اقتصادي به آن قله هاي بزرگ برسد، اما قطعا خواهد توانست در ابعاد علمي همپا با ساير کشورهاي دنيا پيش رود و بلکه در رديف هاي اول دنيا قرار گيرد و خدمات علمي خود را به کل دنيا عرضه دارد که البته نياز به يک مقدار تلاش مضاعف دارد; همانطور که تاکنون واحد شهرري به عنوان يکي از واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي توانسته است پس از گذشت قريب به ربع قرن فعاليت خود رشد چشمگيري در زمينه هاي گوناگون علمي، پژوهشي، تحقيقاتي ، IT، انفورماتيک و نوآوري داشته باشد و چراغ روشني فرا راه جامعه علمي کشور را ترسيم نمايد و اميدوارم تمام روسا، معاونين، استادان و حوزه هاي فرهنگي و نهاد نمايندگي رهبري دانشگاه آزاد اسلامي کمک کنند تا اين خانواده بزرگ بتواند با قدرت و سلامت با آرمانهاي امام راحل و شهداي عزيز لبيک اجابت گويد. 
وي در ادامه ضمن تاکيد بر فضايل دلنشين علمي و اخلاقي مولي الموحدين افزود: حضرت علي (ع) عصاره و خلاصه اسلام است و با آنکه 25 سال خانه نشين بود و فقط 4 سال و نه ماه در اين عالم حکومت کرد اما در همين مدت يادگاري هايي چون کتاب شريف نهج البلاغه را براي ما گذاشت که امروز وظيفه ما شيعيان است تا راه دومين شخصيت عالم هستي را با پيروي از سخنان آن امام  بزرگ که هر جمله اش همچون الماس کوه نورمي ماند، پيش بگيريم.
همچنين در اين مراسم دکتر رضا قاضي سعيدي رئيس واحد شهرري ضمن تشکر از حضور دادستان کل کشور و امام جمعه شهرري در اين واحد دانشگاهي و تقدير از زحمات کارکنان و استادان  واحد در ترم گذشته گفت: هم راستا با حرکت شتابان تحولات در بخش آموزش عالي در سطح جهان، دانشگاه آزاد اسلامي نيز به عنوان يکي از بزرگترين دانشگاه هاي جهان، فاکتور مهم علم مداري، توجه به توسعه کيفي و آموزش هاي ضمن خدمت را رئوس اصلي اقدامات خود لحاظ نموده و با تدابير جديد و بر خلاف تعابير سنتي با اقدام جهت حضور فعال دانشگاهيان ايراني در خارج از کشور به رشد خودآگاهي و هويت ملي و ديني آنان کمک شاياني مي کند.
شايان ذکر است در پايان اين مراسم از استادان و کارکنان نمونه واحد با حضور مسئولين دانشگاه تقدير به عمل آمد.


پذيرش مقاله عضو هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي اراک جهت سخنراني در دانشگاه هايلبرگ آلمان

مقاله" مديريت استراتژيک بحران هاي ورزش" از دکتر عزت اله شاه منصوري ، عضو هيات علمي و مدير تربيت بدني دانشگاه آزاد اسلامي اراک جهت سخنراني در دانشگاه هايلبرگ آلمان پذيرفته شد. به گزارش ايسکايوز ، همايش بزرگ "مديريت ورزش" توسط انجمن اروپايي مديران ورزش (Easm) در دانشگاه هايلبرگ آلمان برگزار شد که از کشور ايران 2 مقاله از  دکترعزت اله شاه منصوري ، مدير تربيت بدني دانشگاه آزاد اسلامي اراک و دکتر جاويد ديداري جهت سخنراني پذيرفته شده است.گزارش باشگاه خبرنگاران دانشجويي ايران حاکيست، 500 مقاله به دبيرخانه اين همايش ارسال شده که از بين آن ها 120 مقاله جهت ارائه و نيز سخنراني پذيرفته شده است.
 
نخستين مرکز آفرينش هاي هنري کارکنان در واحد اهواز راه اندازي شد

نخستين مرکز آفرينش هاي هنري کارکنان در واحد اهواز افتتاح و راه اندازي شد.
به گزارش ايسکانيوز حجت الاسلام سيد محمدقاضي مرعشي رئيس دفتر فرهنگ اسلامي واحد اهواز در حاشيه مراسم افتتاحيه اين مرکز که با حضور رئيس، معاونان و مديران اين دانشگاه برگزار شد، گفت: اين مرکز به منظور غني سازي، افزايش نشاط روحي و ارتقاي آموزشي و هنري کارکنان واحد اهواز افتتاح و راه اندازي شده است.وي تصريح کرد: کلاس هاي آموزشي شمع سازي، تابلو حجم، گلسازي و... نيز به زودي برگزار خواهد شد.

انتصاب

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد الکترونيکي آقاي دکتر سينا نعمتي زاده دانش آموخته رشته مديريت بازرگاني طي حکم جناب آقاي دکتر جاسبي رياست عاليه دانشگاه آزاد اسلامي به پيشنهاد آقاي دکتر پورابراهيمي رياست محترم واحد الکترونيکي به سمت معاون آموزشي و دانشجويي اين واحد منصوب و شروع به کار نموده اند.


 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
مرز پرگهر
اقتصاد و بازار
آموزش و سنجش
خبر دانشگاه
آگهي هاي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته