جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1387/10/03 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(سه شنبه) نسخه شماره 3215

علي دايي سرمربي تيم ملي فوتبال ايران :
خيلي وقت است کفاشيان را نديده ام

رييس سازمان بورس و اوراق بهادار:
ورود استقلال و پرسپوليس به بورس در حرف باقي مانده است

برگزاري همايش بين المللي کاراته در دانشگاه آزاد اسلامي
اهداي کمربند مشکي افتخاري فدراسيون جهاني به دکتر جاسبي

علي کفاشيان رييس فدراسيون فوتبال:
مربي تيم فوتبال اميد داخلي است


ايران ، چهارمين حريف گاليسيا


كوتاه و خواندني و سوت پايان ودقيقه 90

عليرضا واحدي نيکبخت مهاجم تيم پرسپوليس:
هيچ صحبتي با علي دايي ندارم


 علي دايي سرمربي تيم ملي فوتبال ايران :
 خيلي وقت است کفاشيان را نديده ام 

 علي دايي سرمربي تيم ملي فوتبال ايران در خصوص شايعه جدايي اش از تيم ملي به ايسنا گفت: استعفاي من از تيم ملي از جمله شايعاتي است که  رسانه ها  آن را مطرح کردند،  به آن پرداختند و به آن دامن زدند واکنون نيز تکذيب مي کنند. اگر عنوان مي شود اين از سوي منبعي در فدراسيون عنوان شده است ابتدا بايد رسانه ها بگويند کدام منبع اين موضوع را بيان کرده تا بعد درباره  آن صحبت کنم.
وي افزود:  من در تيم ملي اهداف بسيار بزرگي دارم و مطمئن باشيد تنها روزي درباره  ماندن و يا رفتن از تيم ملي تصميم مي گيرم که به اين اهداف دست پيدا کنم.
وي درباره  اردوي تيم ملي در عمان  گفت:   اردوي بسيار خوبي بود و ما بازي هاي بسيار مفيدي براي تيم ملي انجام داديم، البته يک بازي را واگذار کرديم اما در کل اين تورنمنت براي تيم ملي بسيار سودمند بود.
وي درباره ي شکست مقابل اکوادور  گفت:  تيم ايران بسيار بهتر از تيم اکوادور بازي کرد و بازيکنان به خوبي کار کردند و معتقدم ايران در آن بازي شايسته  شکست نبود.
وي افزود:  از تمامي بازيکناني که در تورنمنت عمان حضور داشتند و براي تيم ايران به ميدان رفتند رضايت کامل دارم و معتقدم دستاوردهاي بسيار خوبي نصيب تيم ملي فوتبال ايران شد. بازيکنان ما از اين تورنمنت از جمله بازي مقابل اکوادور بايد درس هاي بسياري ياد گرفته باشند که بتوانيم از آنها در آينده استفاده کنيم.
وي درباره  اردوي تيم ملي در اسپانيا  گفت:  براي اين اردو نيز برنامه ريزي کرده ايم و با همان نفرات تورنمنت عمان به اين اردو مي رويم و قرار است يک بازي نيز در اسپانيا انجام دهيم که براي تيم ملي نيز بسيار مفيد خواهد بود.
وي همچنين درباره  شايعات مطرح شده در رابطه با دلخوري اش از مسوولان فدراسيون پيش از سفر به عمان  گفت:  من دقيقا يک روز پس از آ ن که از مکه بازگشتم به عمان رفتم و فرصتي براي حضور در فدراسيون نداشتم. مدت زيادي است که کفاشيان را نديده ام و نمي دانم اين شايعات چگونه مطرح مي شود.
شما خودتان اين مطالب را مطرح مي کنيد، درباره  آ ن تحليل مي نويسيد و بعد از من سوال مي کنيد! در حالي که اصل موضوع واقعيت ندارد، چرا بايد از انتشار فهرست تيم ملي ناراحت شوم. مگر اين کاري نيست که هميشه پيش از بازي هاي تيم ملي انجام مي شود. اسامي در اختيار فدراسيون فوتبال عمان بوده و سايت فدراسيون اين کشور نيز اسامي را اعلام کرده است، پس چرا بايد در اين باره عصباني باشم.


 رييس سازمان بورس و اوراق بهادار:
 ورود استقلال و پرسپوليس به بورس در حرف باقي مانده است  

علي صالح آبادي رييس سازمان بورس و اوراق بهادار تهران گفت: شفافيت مالي و چشم انداز روشن از شرايط ورود باشگاه هاي ورزشي به بورس است.
وي در گفت وگو با ايسنا افزود: در برخي شرکت هاي صنعتي از جمله کارخانه فولاد مبارکه و ذوب آهن بحث واگذاري تيم هاي ورزشي در بورس پيش آمده بود، با اين حال شرايط ورود به بورس به طور کامل روشن بوده و طبيعي است که هر بخشي براي ورود به بورس بايد آن را دارا باشد.
وي اضافه کرد: داشتن حساب هاي روشن و شفاف سازي عملکرد گذشته و همچنين داشتن چشم انداز و نوآوري براي آينده از شاخصه هاي ورود يک باشگاه ورزشي به بورس است و بي ترديد اين مجموعه تنها با داشتن چشم انداز مثبت مي تواند وارد بورس شود.
وي ادامه داد: باشگاه هاي ورزشي مانند هر بخش ديگري که مي خواهد وارد بورس شود، ابتدا بايد به شفاف سازي مالي بپردازند و گزارش هاي مالي مناسبي را ارايه دهند و در قالبي واگذار شوند که مشخص شود آيا با نوآوري، آينده مثبتي براي سهامداران خواهد داشت يا نه؟
رييس سازمان بورس و اوراق بهادار تهران در ادامه  گفت: تاکنون هيچ درخواست کتبي درباره حضور باشگا ه هاي ورزشي در بورس به اين سازمان ارايه نشده و بيشتر صحبت ها در حد تصميم هاي شفاهي بوده است.
وي درباره احتمال حضور دو باشگاه استقلال و پرسپوليس تهران در بورس نيز گفت: اين کار مستلزم ارايه درخواست کتبي از سوي سازمان تربيت بدني است تا تلاش براي ورود آنها به بورس آغاز شود اما، گويا اين موضوع از حد صحبت هاي داخلي فراتر نرفته است. ضمن آنکه در صورت نداشتن دو شرط اساسي ورود به بورس شانسي براي حضور اين مجموعه ها در بورس وجود ندارد.


  برگزاري همايش بين المللي کاراته در دانشگاه آزاد اسلامي
 اهداي کمربند مشکي افتخاري فدراسيون جهاني به دکتر جاسبي  

اولين همايش بين المللي کاراته و ورزش هاي رزمي دانشگاه آزاد اسلامي به همت اداره کل تربيت بدني با شکوه هر چه تمام تربرگزار شد.
به گزارش روابط عمومي اداره کل تربيت بدني دانشگاه آزاد اسلامي،  اولين همايش بين المللي کاراته و ورزشهاي رزمي دانشگاه آ زاد اسلامي با حضور دکتر عبدالله جاسبي رييس دانشگاه آزاد اسلامي، استاد هيتوشي کاسويا رييس کميته فني فدراسيون جهاني کاراته،دکتر خسرو ظفر نوايي معاونت دانشجوئي دانشگاه آزاد اسلامي ، عليرضا سهرابيان مدير کل تربيت بدني دانشگاه آزاد اسلامي ، محمد رضا يزداني خرم رئيس فدراسيون کشتي ، احمد ناطق نوري رئيس فدراسيون بوکس ، نوحي رئيس فدراسيون ورزش هاي رزمي ، دکتر سرتيپ علي مجد آرا رئيس تربيت بدني ارتش جمهوري اسلامي ايران ، منتظري رئيس فدراسيون کونگ فو ، مهندس کرمي مشاور رئيس دانشگاه آزاد اسلامي و رئيس ستاد ربع قرن فعاليت هاي دانشگاه آزاد اسلامي ، مهندس عالمي مدير کل دفتر امور مشترک فدراسيونها ، مهندس کريمي رئيس مرکز اطلاع رساني دانشگاه آزاد اسلامي ، سردار حق شناس رئيس تربيت بدني سپاه پاسداران جمهوري اسلامي ايران ، رياست فدراسيون کشور فيليپين و بيش از 400 ورزشکار و مربي در رشته هاي رزمي در محل سالن آ مفي تئاتر علامه طباطبايي دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم و تحقيقات دانشگاه آزاد اسلامي برگزار گرديد.
در اين همايش که بيش از 2 ساعت به طور انجاميد ابتدا دکتر خسرو ظفرنوايي معاونت دا نشجويي دانشگاه به بيان عملکرد ورزش دانشگاه آزاد اسلامي در سال جاري پرداخت و با اشاره به برگزاري مسابقات بين المللي کاراته دانشگاه آزاد اسلامي با حضور 12 تيم خارجي، برگزاري اين دوره از مسابقات را نقطه عطفي در فعاليتهاي دانشگاه دانست.
در ادامه هيتوشي کاسويا رييس کميته فني فدراسيون جهاني کاراته و بنيان گذار سبک شوتوکان و مدرس اصلي فدراسيون جهاني ضمن تقدير و تشکر از همکاري صميمانه دانشگاه آزاد اسلامي و دکتر عبدالله جاسبي با اين فدراسيون، برگزاري مسابقات بين المللي جام ربع قرن فعاليتهاي دانشگاه با حضور کشورهاي صاحب نام را بسيار معتبر دانسته و سطح بالاي اين دوره از مسابقات را قابل تقدير دانست.
در ادامه اين مراسم دکتر جاسبي ضمن عرض خير مقدم به حاضرين در جلسه از فعاليتهاي معاونت دانشجويي و مدير کل تربيت بدني در چند ماهه اخير در بخش ورزش تقدير و تشکر نمود و برگزاري مسابقات بين المللي کاراته جام ربع قرن فعاليتهاي دانشگاه را مغتنم شمرد و با ابراز خشنودي از حضور دو بانوي محجبه ايراني در قالب تيم دانشگاه آزاد اسلامي در مسابقات بين المللي کره جنوبي،  حضور اين عزيزان را نماد فرهنگي ورزشي کشور اسلامي مان در ميان ساير کشورها خواند.
در حاشيه اين مراسم هيتوشي کاسويا رئيس کميته فني فدراسيون جهاني کاراته دان 5 و کمربند مشکي افتخاري که بالاترين نشان افتخاري فدراسيون جهاني کاراته است را به دکتر جاسبي اهدا کرد و از زحمات ايشان تقدير به عمل آورد. دکتر جاسبي نيز به رسم يادبود هدايايي به رييس کميته فني فدراسيون جهاني کاراته اهدا کرد.
در پايان اين مراسم دکتر جاسبي با اهدا لوح و نشان يادبود از خانم ها هلن سپاهي و شهناز ميرحيدري بانوان کاراته کاي محجبه ايراني تقدير به عمل آورد و به روساي فدراسيونهاي شرکت کننده در اين مراسم نشان يادبودي اهدا نمود.
گفتني است، چهارمين دوره مسابقات بين المللي کاراته ايران زمين "جام ربع قرن فعاليتهاي دانشگاه آزاد اسلامي" با حضور 12 تيم خارجي و 3 تيم داخلي تا سوم دي  در سالن شهيد افراسيابي مجموعه شهيد شيرودي برگزار مي گردد.


  علي کفاشيان رييس فدراسيون فوتبال:
 مربي تيم فوتبال اميد داخلي است 

  پس از اعلام بهرام افشارزاده دبير کل کميته ملي المپيک ،براي استخدام مربي خارجي براي هدايت تيم ملي اميد، علي کفاشيان رييس فدراسيون فوتبال در گفت وگو با ايسنا گفت : در مقطع کنوني فرصتي براي آوردن مربي خارجي در تيم اميد نداريم و مي توانيم با سرمربي داخلي آغاز و در ادامه مربي خارجي بادانش را هم به کادر فني اضافه کنيم.
وي افزود: هدف ما اين بوده و هست که تصميم گيري براي انتخاب سرمربي اميد  بنابر خرد جمعي صورت گيرد. از اين رو عده اي از کارشناسان و مربيان را دعوت کرديم و آنها طي جلسه اي در نهايت تصميم به حضور مربي ايراني در تيم اميد گرفتند. وي اضافه کرد: اما اکنون که دبير کميته ملي المپيک اعلام کرده که بايد براي اين تيم مربي خارجي آورده شود، بايد طي اين هفته جلسه اي با حضور مسوولان فدراسيون و اين کميته برگزار شود تا در نهايت اين مساله به جمع بندي نهايي برسد.
وي گفت: يکي از راهکارهايي که در حال حاضر مي توان در تيم اميد پياده کرد، همان سيستمي است که در تيم ملي بزرگسالان ما اجرا شده است; يعني اينکه به خاطر نبود فرصت کافي، از سرمربي داخلي استفاده کرده و در ادامه راه  مي توان يک مربي خارجي بادانش را به جمع کادر فني اين تيم اضافه کنيم; اين سيستم در تيم ملي بزرگسالان پياده شده و پس از حضور علي دايي به عنوان سرمربي، اکنون "روته مولر" نيز به کادر فني تيم پيوسته است.
رييس فدراسيون فوتبال همچنين پيرامون انتخاب حامي مالي (اسپانسر) براي تيم ملي فوتبال  گفت: متاسفانه در حال حاضر هيچ اسپانسري تمايل به حمايت مالي از تيم ملي يا فدراسيون فوتبال ايران ندارد. ما بحث اسپانسر را در دو بخش پي گيري مي کنيم; يک اسپانسر بايد تهيه لباس و پوشاک تيم هاي ملي را به عهده گرفته و بابت اين مساله هزينه ناچيزي را هم به فدراسيون پرداخت کند. در بخش ديگر ما يک حامي مالي مي خواهيم که اسپانسر فدراسيون و تيم ملي فوتبال شود; در اين بخش ما با شرکت هاي مختلفي از جمله "سايپا" مذاکره کرديم و حتي پيش نويس قرارداد را هم برايشان ارسال کرديم اما تاکنون هيچ پاسخي از مسوولان اين شرکت دريافت نکرده ايم و خود به خود اين گزينه منتفي شد. اما رايزني هاي ما براي جذب اسپانسر همچنان ادامه دارد. کفاشيان در پايان با انتقاد از بحث هاي و شايعات مختلفي که در چند روز اخير پيرامون مشکلات و درگيري هاي او با علي دايي در برخي رسانه ها و روزنامه هاي ورزشي مطرح شده است، تصريح کرد: هيچ مشکل و بحث خاصي بين من و علي دايي وجود نداشته و من از تمامي رسانه ها و روزنامه هاي ورزشي درخواست دارم تا برخورد بهتري با فدراسيون و تيم ملي داشته باشند و اخباري را منتشر کنند که داراي منابع موثق و تاييد شده باشد.


  ايران ، چهارمين حريف گاليسيا 

  تيم ملي فوتبال ايران روز هفتم دي با تيم گاليسياي اسپانيا در ورزشگاه "ريازور" شهر "آکرونيا" مرکز اين ايالت شمال غربي اسپانيا مسابقه مي دهد.   
خبرگزاري افه اسپانيا به نقل از مسئولان ورزش ايالت گاليسيا اعلام کرد که اين مسابقه دوستانه ساعت 20 و 45 دقيقه به وقت محلي و 23 و 15 دقيقه به وقت تهران برگزار مي شود.
اين چهارمين مسابقه بين المللي تيم فوتبال گاليسيا پس از احياي آن در سال 2005 ميلادي است. پيش از اين، تيم گاليسيا با کشورهاي اروگوئه در سال 2005 ، اکوادور در 2006 و کامرون در 2007 بازي کرده بود که بازي نخست را با نتيجه 3 بر 2 پيروز شد اما در بازيهاي بعدي با اکوادور و کامرون به تساوي يک بر يک رضايت داد.
سابقه تشکيل تيم فوتبال گاليسيا به 1922 ميلادي يعني 86 سال پيش مي رسد اما اين تيم پس از وقوع جنگهاي داخلي اسپانيا و به قدرت رسيدن فرانکوي ديکتاتور در دهه 30 ميلادي از هم پاشيد تا آنکه در سال 2005 توانست بار ديگر خود را احيا کند.
تيم گاليسيا پيش از اين قرار بود با تيم ملي شيلي در روز شنبه  هفتم دي  مسابقه سالانه کريسمس خود را برگزار کند اما به دليل اينکه مسئولان شيليايي اعلام کردند شماري از بازيکنان مطرح آنان نمي توانند در اين مسابقه شرکت کنند، بازي با آن کشور لغو شد.
تيم ايران نيز پيش از اين قرار بود با تيم ايالت باسک اسپانيا مسابقه بدهد اما به دليل اختلاف نظر ميان بازيکنان تيم باسک و مقامهاي اين ايالت بر سر نامگذاري تيمشان و عدم توافق آنها با يکديگر، برگزاري مسابقه يادشده منتفي گشت.
مسئولان ورزشي ايالت گاليسيا، مسابقه با ايران را "ايده آل" توصيف کرده و اعتقاد دارند که تماشاگران ورزشگاه 35 هزار نفري ريازور در شهر آکرونيا شاهد يک "فوتبال ديدني" خواهند بود.
آنان در اين زمينه به جايگاه تيم ايران اشاره کرده اند که دومين تيم فوتبال قاره آسيا پس از ژاپن در رده بندي فدراسيون بين المللي فوتبال (فيفا) به شمار مي رود و با 626 امتياز در جايگاه چهل و سوم جهان ايستاده است. پيش از ايران، فقط ژاپن از آسيا قرار داد که با 734 امتياز در رده سي و پنجم جهان ايستاده است.
مسئولان ورزشي ايالت گاليسيا همچنين به سه بار حضور ايران در جام جهاني 1978، 1998 و 2006 و سه بار شرکت آن در المپيک اشاره کرده و تاکيد کرده اند که ايران در بازيهاي آلمان با سه تيم قدرتمند پرتغال، مکزيک و آنگولا همگروه بود. فوتبال ايران همچنين سه دوره پياپي از سالهاي 68 تا 76 ميلادي به مقام قهرماني قاره آسيا دست يافته است.
ورزشگاه محل برگزاري مسابقه ايران و گاليسيا در شهر آکرونيا مرکز اين ايالت اسپانيايي متعلق به باشگاه "دپورتيوو لاکرونيا" است. اين ورزشگاه در سال 1944 ميلادي ساخته شده ، بطور دقيق براي 34 هزار و 600 نفر گنجايش(صندلي) دارد و به انواع تجهيزات و امکانات موردنياز ورزشکاران، خبرنگاران و مقامهاي دولتي مجهز است.
تيم ملي فوتبال ايران روز چهارشنبه  براي رويارويي با تيم گاليسيا به اسپانيا مي رود و بلافاصله پس از انجام مسابقه، بامداد يکشنبه هفته آينده به تهران باز خواهد گشت.


 كوتاه و خواندني و سوت پايان ودقيقه 90 

 افشين پيرواني سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس:
عجله نکنيد
 
افشين پيرواني سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص معرفي همکارانش در تيم پرسپوليس گفت :عجله نکنيد ،پس از بررسي هاي نهايي نام همکار جديدم در کادر فني تيم پرسپوليس را اعلام خواهم کرد.
وي پس از تمرين صبح ديروز تيم فوتبال پرسپوليس پيرامون آخرين وضعيت فني تيمش در تعطيلات نيم فصل،  گفت: خوشبختانه وضعيت خوبي داريم و تمرينات با  نشاط خوبي دنبال مي شود. فکر مي کنم تيم ما با توجه به اين که هيچ اردويي نرفته و تنها در تهران تمريناتش را دنبال مي کند در پايان تعطيلات نيم فصل شرايط فني بسيار خوبي خواهد داشت. اين مساله که گفته مي شود تمرينات پرسپوليس را سخت تر و پرحجم تر کرده ايم را قبول ندارم چرا که روند ما مثل سابق است و سعي مي کنيم به مرور آمادگي جسماني خوبي براي شروع مسابقات در نيم فصل دوم ليگ برتر پيدا کنيم.
وي درباره  غيبت کريم باقري در تمرينات  گفت:  باقري با اجازه باشگاه مدتي را به سفر رفته که به زودي پس از بازگشت به ايران به جمع ما ملحق خواهد شد و در تمرينات شرکت مي کند.

گزارش از اردوي استقلال تهران در ترکيه
تمرين آبي پوشان در راهروي هتل

اردوي يک هفته ايي تيم استقلال تا روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت و در شرايطي که ديروز هواي آنتاليا باراني بود بازيکنان تيم استقلال درراهروي هتل محل اقامت خود تمرين سبکي را انجام دادند و سپس به استراحت پرداختند.
ابراهيم تقي پور و هاشم  بيگ زاده به دليل کشيدگي عضله ي ران  استراحت کردند اما، به احتمال زياد از امروز در تمرين ها حاضر مي شوند.
تمرين هاي استقلال امروز در دو نوبت صبح و بعدازظهر پيگيري مي شود و استقلال روز چهارشنبه به مصاف تيمي از قزاقستان مي رود.
هم چنين يک منبع آگاه در باشگاه استقلال تهران شايعه اخراج فرهاد مجيدي از اين تيم را تکذيب کرد. يکي از اعضاي باشگاه استقلال در توضيحي دراين باره به ايسنا گفت: غيبت مجيدي در تمرين هاي ترکيه با هماهنگي کادرفني استقلال صورت گرفته و با وجود اين که مجيدي قصد داشت در دو روز پاياني به تمرين هاي استقلال در ترکيه ملحق شود با هماهنگي کادر فني قرار شد تا اين بازيکن در تهران بماند و از روز شنبه به تمرين هاي استقلال در تهران اضافه شود.
هم چنين درخواست جذب فرهاد مجيدي از سوي تيم هاي داخلي و خارجي نيز رد شده و باشگاه استقلال اعلام کرده است که تا اين لحظه هيچ گونه درخواستي به صورت مکتوب از باشگاه هاي خارجي و يا داخلي براي جذب مجيدي دريافت نکرده است.

مديرعامل باشگاه استقلال به ترکيه نرفت

امير حسين واعظ آشتياني که قرار بود ديروز  به اردوي تيمش ملحق شود، به دليل ترافيک کاري و انجام امور باشگاه از رفتن به ترکيه منصرف شد.
گفتني است که ،تيم فوتبال استقلال تهران از پنجشنبه گذشته اردوي نيم فصل خود را در آنتالياي ترکيه شروع کرده است و پنجشنبه هفته جاري به تهران باز خواهد گشت .

 استقلال زنيدپور و آرفي را نخواست

باشگاه استقلال از به خدمت گرفتن ميلاد زنيدپور بازيکن ناراضي سايپا و اشپيتيم آرفي مهاجم آلبانيايي تبار پيام خراسان، منصرف شد.
باشگاه سايپا به ميلاد زنيدپور بازيکن ناراضي خود رضايتنامه قطعي نمي دهد و فقط حاضر است تا پايان هشتمين دوره ليگ برتر وي را به صورت قرضي در اختيار باشگاه استقلال قرار دهد. همچنين پيوستن آرفي به استقلال به دليل مبلغ بالاي رضايتنامه منتفي شد. باشگاه پيام خراسان که تا پايان ليگ برتر با اين بازيکن قرارداد دارد، براي صدور رضايتنامه مهاجم جدايي طلب ،خواستار مبلغ بالايي است، به همين دليل استقلالي ها از جذب اين بازيکن منصرف شده اند.

عباس ترابيان رييس کميته فوتسال :
 شمس بعد از اتمام ليگ کارش را شروع مي کند

عباس ترابيان رييس کميته فوتسال و فوتبال ساحلي فدراسيون فوتبال در خصوص وضعيت قرارداد حسين شمس گفت :پيش نويس قرارداد حسين شمس آماده شده است و پس از اصلاح برخي نظرات فدراسيون و شمس، قرارداد سرمربي تيم ملي به امضاي دو طرف مي رسد.
وي افزود:  سرمربي تيم ملي فوتسال پس از امضاي قراردادش در نشستي مطبوعاتي با رسانه ها، برنامه هاي آماده سازي تيم ملي براي حضور در رقابت هاي قهرماني آسيا و جام جهاني آينده را تشريح خواهد کرد.
وي اضافه کرد :  شمس بعد از اتمام ليگ برتر برنامه هاي خود را در تيم ملي فوتسال ايران آغاز خواهد کرد.

بهرام افشارزاده دبير کل کميته  ملي المپيک: 
 هنوز خارجي يا داخلي بودن مربي تيم فوتبال اميد مشخص نيست

بهرام افشارزاده دبير کل کميته  ملي المپيک در ارتباط با انتخاب سرمربي تيم ملي اميد  در گفت وگو با ايسنا گفت :در مورد انتخاب مربي خارجي و داخلي براي تيم ملي فوتبال اميد بايد تحقيق کرد و براي حضور موفق بايد يک کادر فني قوي را انتخاب کرد.
وي افزود: هر چه بيشتر در اين رابطه صحبت کنيم، شکاف بيشتر مي شود. در هر صورت ما سعي مي کنيم با همفکري با فدراسيون فردي را انتخاب کنيم که به سود و نفع مملکت باشد.
وي اضافه کرد: مربي بايد به روز بوده، در کلاس هاي آموزشي شرکت کرده و همواره در کنار تيم ها باشد. يک مربي بايد يک روانشناس کامل باشد. علم روز دنيا را بشناسد اما متاسفانه مربيان ما کمتر در کلاس هاي آموزشي حضور مي يابند.
افشارزاده با تاکيد بر اينکه تا 15 روز  آينده با همکاري و همفکري فدراسيون فوتبال تکليف سرمربي تيم ملي اميد معلوم مي شود، گفت:  راجع به مربي خارجي هم بايد تحقيق کرد. موفقيت در ميدان بزرگي مثل المپيک به يک کار گروهي نياز دارد. ما بايد فيزيوتراپ، ماساژور، آناليزور و سرپرست قوي را به کار بگيريم، با انتخاب يکي، دو نفر نمي توان به راحتي موفق شد.
دبير کل کميته ملي المپيک افزود: اعتقاد دارم در المپيک مي توانيم مدال بياوريم چرا که تيم هاي قوي و قدر در فوتبال المپيک حاضر نمي شود و با برنامه ريزي مناسب مي توان به کسب مدال اميدوار بود. ما بايد کاري کنيم که حرف به عمل نزديک شود و براي اين کار بايد از بهترين ها استفاده کرد.
وي در پاسخ به اين سوال که مربيان بزرگ پول زياد مي خواهند، گفت: در مملکت پول به اندازه کافي داريم. کار بزرگ مربي بزرگ مي خواهد و اگر مي خواهيم موفق شويم بايد هزينه کنيم.
افشارزاده در پاسخ به اين سوال که آيا گزينه خاصي را مد نظر داريد، خاطرنشان کرد:  گزينه هاي مورد نظر خود را در ذهن دارم اما فعلا گفتن اسم آ نها به صلاح نيست.

پيکر مرحوم لطيف امروز تشييع مي شود
 
پيکر مرحوم منوچهر لطيف، ساعت 9 صبح امروز (سه شنبه) از مقابل منزل وي به سمت بهشت  زهرا (س) تشييع مي شود.    روابط عمومي فدراسيون کشتي روز دوشنبه اعلام کرد که مراسم بزرگداشت آن مرحوم نيز روز جمعه ششم ديماه از ساعت 13 الي 30:14 در مسجد نبي، واقع در خيابان اميرآباد شمالي برگزار خواهد شد. منوچهر لطيف کارشناس قديمي و توانمند کشتي ايران و اولين داور بين المللي کشتي کشورمان بود که پس از تحمل بيماري سرطان، بامداد ديروز در بيمارستان فياض  بخش تهران به ديار باقي شتافت.


اعتراض باشگاه استقلال به روز بازي پرسپوليس

 باشگاه استقلال به طور رسمي اعتراض خود به تاريخ در نظر گرفته شده براي برگزاري بازي با پرسپوليس را به فدراسيون فوتبال اعلام کرد.
به گزارش  فارس، سازمان ليگ 25 بهمن ماه را براي برگزاري ديدار برگشت پرسپوليس و استقلال در نظر گرفته که اين تاريخ، 48 ساعت بعد از بازي تيم ملي مقابل کره جنوبي است.
به همين دليل و به طور غير رسمي، دو باشگاه اعتراض خود را به اين تاريخ در نظر گرفته شده اعلام کردند. در همين راستا، استقلال ديروز در نامه اي رسمي به سازمان ليگ خواستار تغيير در اين برنامه شد.
گفته مي شود سازمان ليگ نيز در حال بررسي تغيير برگزاري اين مسابقه است و به نظر قرار است اين ديدار به 26 بهمن ماه موکول شود.
 
 اعتراض استقلالي ها رد شد
عزيز محمدي : 25 بهمن   استقلال - پرسپوليس بازي مي کنند


عزيز محمدي رييس سازمان ليگ فوتبال بار ديگر بر برگزاري ديدار برگشت استقلال - پرسپوليس در بيست و پنجم بهمن ماه تاکيد کرد.
وي در گفت وگو با ايسناو در پاسخ به اعتراض باشگاه استقلال به زمان برگزاري اين ديدار گفت: زمان برگزاري اين ديدار در نشست سازمان ليگ تاييد شده و دو تيم استقلال و پرسپوليس بايد در اين تاريخ با يکديگر رقابت کنند.
وي تاکيد کرد: اعتراض  باشگاه ها معمولا هميشه بوده است ولي ما طبق برنامه در تاريخ 25 بهمن اين ديدار را برگزار مي کنيم و اعتراض باشگاه استقلال وارد نيست. بايد طبق برنامه پيش برويم.
وي در مورد هماهنگي سازمان ليگ با نيروي انتظامي و يگان ويژه ورزشگاه آزادي نيز براي برگزاري اين ديدار گفت: ما پس از اين که زمان بازي مشخص شده با يگان ويژه هماهنگي هاي لازم را انجام مي دهيم. تاکنون هيچ گاه قبل از مشخص شدن زمان اين ديدار هماهنگي انجام نمي داده ايم.

 به دعوت پيم وربيک
افشين قطبي به استراليا رفت
افشين قطبي، سرمربي پيشين تيم فوتبال پرسپوليس براي ملاقات با پيم وربيک، سرمربي هلندي تيم ملي استراليا  امارات را به مقصد اين کشور ترک کرد.
به گزارش  مهر، قطبي به دنبال جدايي از تيم فوتبال پرسپوليس بيش از يک ماه است که در امارات اقامت دارد. اين مربي که هنوز بصورت رسمي با هيچ تيمي وارد مذاکره نشده به دعوت پيم وربيک، سرمربي تيم ملي فوتبال استراليا به اين کشور سفر کرده است.
هنوز مشخص نيست در ملاقات قطبي با پيم وربيک بحث حضور وي در کادر فني تيم ملي استراليا مطرح مي شود يا خير، اما بعيد نيست دوباره باب همکاري اين دو باز شود.
نزديکان قطبي در امارات از حضور وي در تيم ملي استراليا و همکاري مجددش با پيم وربيک ابراز بي اطلاعي مي کنند اما مدير برنامه هاي قطبي اين موضوع را منتفي ندانسته و از احتمال پيوستن او به کادر فني تيم ملي استراليا خبر داده است.
 
پيروزي استقلال برابر يشيل باير آنتاليا

تيم فوتبال استقلال تهران که  براي برگزاري اردوي آماده سازي يک هفته اي راهي ترکيه شده است، در نخستين ديدار تدارکاتي خود برابر يشيل باير آنتاليا به پيروزي 2 بر يک دست يافت. علي عليزاده  گل هاي استقلال را به ثمر رساند و تک گل تيم ترکيه اي در دقيقه 60 وارد دروازه آبي پوشان شد.
شاگردان امير قلعه نوعي در دومين مسابقه خود در اين اردو، عصر چهارشنبه به ديدار تيم فوتبال "تالدي گئورگان" از تيم هاي ليگ قزاقستان مي روند که آخرين ديدار دوستانه آبي پوشان تهراني در اين اردو محسوب مي شود.
بازيکنان تيم استقلال در حال حاضر در هتل فينم که پنج ستاره است اقامت دارند، هتلي که در يک کيلومتري کمپ محل برگزاري تمرينات اين تيم قرار دارد.

 چهارشنبه،پرسپوليس - راه سازان قم

 تيم فوتبال پرسپوليس روز چهارشنبه و در ديداري تدارکاتي مقابل راه سازان قم قرار مي گيرد.
گفتني است ، باتوجه به اينکه افشين پيرواني قصد داشت براي سنجيدن ميزان آمادگي بازيکنان خود چند ديدار تدارکاتي قبل از شروع نيم فصل دوم برگزار کند، روز گذشته با مسئولان تيم فوتبال راه سازان قم براي برگزاري يک ديدار تدارکاتي در روز چهارشنبه به توافق رسيد. اين مسابقه صبح روز چهارشنبه و در ورزشگاه راه آهن برگزار مي شود. سه تيم خواهان بازي دوستانه با پرسپوليس در روزهاي گذشته شده بودند که تيم فوتبال راه سازان قم از تيم هاي حضور يافته در ليگ دسته دو انتخاب شد.

تمرين تيم فوتبال پرسپوليس درمجموعه  ورزشي راه آهن
باز هم کريم نبود

تمرين صبح ديروز تيم فوتبال پرسپوليس  در زمين شماره يک مجموعه  ورزشي راه آهن برگزار شد و بازيکنان پس از شروع تمرين به مدت نيم ساعت جلسه اي را با افشين پيرواني در رختکن برگزار کردند.  در شروع تمرين نفرات حاضربه مدت 30 دقيقه زير نظر پرويز کماسي، دويدن دور زمين و گرم کردن بدن هاي خود و هم چنين استارت هاي کوتاه و بلند و عبور از موانع را در دستور کار داشتند.
پس از آن افشين پيرواني بازيکنان را به سه گروه هفت نفره تقسيم کرد و آنها در سه قسمت از زمين به تمرين آقاوسط پرداختند. پس از اين تمرين و در آخرين قسمت از تمرينات ، بازيکنان در قالب سه تيم به صورت گروهي به تمرينات حفظ توپ و پرسينگ پرداختند.
عابدزاده نيز به همراه پسرش در گوشه اي از زمين، دروازه بانان پرسپوليس را تمرين مي داد.
در اين تمرين حدود 50 هوادار پرسپوليس در گوشه اي از استاديوم حاضر بودند و در گوشه اي ديگر، معدودي از ليدرهاي پرسپوليس حضور داشتند که به تشويق بازيکنان اين تيم پرداختند. آنها که فاصله  زيادي با سکوهاي تماشاگران داشتند، آنها را ترغيب به تشويق بازيکنان و مربيان پرسپوليس کردند. در تمرين ديروز کريم باقري به علت سفر به خارج از کشور و هم چنين ملي پوشان پرسپوليس غايب بودند. هم چنين جواد کاظميان نيز براي دومين روز در تمرينات گروهي پرسپوليس شرکت کرد.


 دکترعبدالله جاسبي رييس دانشگاه آزاد اسلامي:
تمام واحدهاي دانشگاه آزاد سلامي داراي سالن ورزشي مي شوند

دکترعبدالله جاسبي رييس دانشگاه آزاد اسلامي در خصوص احداث مکانهاي ورزشي در دانشگاهها گفت: تمام واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي موظف اند يک سالن ورزشي براي خود احداث کنند.
وي با بيان اينکه بيش از 70 درصد مدال هاي ورزشي دانشجويان در رقابت هاي بين المللي را دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي کسب مي کنند به خبرنگار ايسنا گفت: دانشگاه آزاد اسلامي علاوه بر بعد ورزش قهرماني در بعد همگاني نيز فعال است، به طوري که همه واحدهاي دانشگاه موظف هستند يک سالن تربيت بدني داشته باشند و ساختمان هاي تازه ساخت بعد از گذشت چند سال بايد حتما يک سالن تربيت بدني تاسيس کنند.
وي ادامه داد: بالاي 300 واحد دانشگاهي در هر شهر داراي امکانات ورزشي است و در بسياري از شهرستان ها مردم بيرون از دانشگاه هم مي توانند از اين امکانات ورزشي استفاده کنند. در خيلي از واحدها حتي بيشتر از آنچه ما الزام کرده ايم امکانات فراهم کرده اند، مثلا ساخت استخر جز» الزامات نبوده ولي خيلي از واحدها حالا استخر سرپوشيده احداث کرده اند.

المپياد دانشجويي دانشگاه علمي کاربردي

اولين المپياد فرهنگي ورزش دانشگاهي علمي کاربردي دررشته هاي جودو ، شطرنج ، کشتي ، دو وميداني وشنا برگزار شد واين نتايج به دست آمد.
در مسابقات جودو،  تيم تهران با کسب 3  مدال طلا، 3  برنز و يک مقام پنجمي بر سکوي قهرماني ايستاد. پس از تهران تيم هاي مازندران و چهار محال و بختياري عناوين دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
در  مسابقات شطرنج که در هفت دور برگزار شد. استان آذربايجان غربي با 15  امتياز قهرمان شد. استان آذربايجان شرقي با 5 13/ امتياز بر سکوي دوم استاد و استان اردبيل با 13  امتياز مقام سوم را به دست آورد.
 در مسابقات کشتي تيم استان خراسان رضوي با کسب 52  امتياز قهرمان شد، تيم استان تهران با کسب 47  امتياز نايب قهرمان شد و تيم استان کرمانشاه با 39  امتياز به مقام سوم دست يافت.
در مسابقات دووميداني در مواد 60  متر، 400  متر، 800  متر، 3  هزار متر، 60  متر با مانع،  پرش ارتفاع، پرش طول، پرتاب وزنه و 4  در 400  متر امدادي برگزار شد، تيم دو و ميداني استان قزوين با کسب 5  مدال طلا، 3  نقره و يک برنز قهرمان شد،  تيم استان تهران با کسب 2  مدال طلا و يک برنز نايب قهرمان شد و تيم استان خراسان رضوي با کسب يک مدال طلا و 2  برنز به مقام سوم دست يافت. در شنا تيم تهران با کسب 303  امتياز قهرمان شد و تيم هاي آذربايجان شرقي و خراسان رضوي به ترتيب با کسب 265  و 229  امتياز دوم و سوم شدند.

نايب رييس فدراسيون دووميداني:
بانوان پا به پاي مردان فعال هستند 
آذردخت نيازاده نايب رييس فدراسيون دووميداني در بخش بانوان گفت: با حمايت هاي رييس فدراسيون دووميداني، بخش بانوان در تمامي زمينه ها فعال است و حتي رقابت هاي ليگ بانوان نيز همچون آقايان در 5 مرحله برگزار شد.   
وي در گفت و گو با  ايرنا، افزود : با نظر مثبت رييس فدراسيون دووميداني، تمامي امکانات براي فعاليت بانوان دووميداني کار کشور فراهم شده است و اين ورزشکاران با هيچگونه مشکلي مواجه نيستند.
وي اضافه کرد : رقابت هاي ليگ دووميداني بانوان کشور امسال در 5 مرحله برگزار شد و در زمان برگزاري خوشبختانه با مشکلي روبرو نبوده و تمامي 5 مرحله با شرايط مطلوب برگزار شد .
وي خاطرنشان کرد: امسال بيشتر رقابت هاي ليگ بانوان کشورمان به صورت متمرکز در تهران برگزار شد اما تلاش مي کنيم به منظور توسعه بيشتر اين رشته در سراسر کشور، از سال آينده اين رقابتها را در استانهاي مختلف برگزار کنيم .
وي ادامه داد: مسولان فدراسيون دووميداني براي توسعه و گسترش اين رشته تاکيد دارند و بدين منظور تلاش مي شود بيشتر فعاليت ما در بخش بانوان روي رده هاي سني نوجوانان و جوانان باشد.
وي با بيان اينکه هم اکنون اردوي آمادگي تيم ملي بانوان در بخش دو صحرانوردي کشور تشکيل شده است،گفت : در اين اردو که در تهران تشکيل شده 8 ورزشکار به تمرين مشغول هستند که از ميان آنها 6 نفر انتخاب و اعزام خواهند شد و از اين تعداد، امتيازهاي 3 ورزشکار در رقابت هاي دو صحرانوردي قهرماني آسيا محسوب مي شود.
وي در ادامه اظهار داشت : جايگاه دووميداني بانوان ايران در سطح آسيا هنوز به شرايط مطلوب نرسيده است اما تلاش مي کنيم که بتوانيم جايگاه خود را در سطح آسيا ارتقا» دهيم .
وي در عين حال متذکر شد که حضور بانوان ايران در رقابت هاي آسيايي با ديگر کشورها تفاوت دارد و ورزشکاران کشورمان با پوشش کاملا اسلامي در اين رقابت ها حضور مي يابند.
وي در مورد رقابت هاي دو صحرانوردي قهرماني آسيا، اظهار داشت: چنانچه دووميداني کاران صحرانورد کشورمان بتوانند مقام هاي سوم تا ششم را کسب کنند اين نتيجه براي ما يک موفقيت محسوب مي شود .
وي گفت : هم اکنون بانواني که در سطح کشور به صورت حرفه اي فعاليت دارند بالغ بر يک هزار نفر مي باشند و تلاش ما اين است که با توسعه و گسترش اين رشته در سطح بانوان، بتوانيم اين تعداد را در آينده افزايش دهيم .
وي افزود : بسياري از استانهاي کشور در بخش دووميداني بانوان فعال هستند و با تدابيري که از سوي رييس فدراسيون دووميداني در نظر گرفته شده ، مقرر گرديده است که بخش بانوان بتواند در مواد پرتاب چکش ، پرش با نيزه و دو 3 هزار متر با مانع که هنوز فعال نيست به ديگر مواد افزوده شود.
نايب رييس فدراسيون دووميداني گفت : در بخش بانوان نيز همچون مردان ، دووميداني کاران در تمامي مواد بايد فعال باشند . 

جواد نکونام هافبک ايراني تيم فوتبال اوساسونا:
فقط با يک پيشنهاد استثنايي از اوساسونا مي روم
 
جواد نکونام هافبک ايراني تيم فوتبال اوساسونا اسپانيا يکشنبه شب چهارمين گل فصل جاري خود را در ديدار با ختافه به ثمر رساند.   
به گزارش سايت رسمي باشگاه اوساسونا، اين مسابقه که  در هفته شانزدهم لاليگا در زمين اوساسونا انجام شد با نتيجه 5 بر 2 به سود ميزبان خاتمه يافت اما اوساسونا با کسب 12 امتياز همچنان در قعر جدول مسابقات باقي ماند.
نکونام پيش از اين در يک کنفرانس خبري از "خوزه آنخل زيگاندا" سرمربي سابق اوساسونا تشکر کرده و گفته بود: به خاطر همه کارهايي که زيگاندا براي من انجام داد، از او تشکر مي کنم. به لطف او است که من اکنون در اوساسونا بازي مي کنم. از آشنايي با او خوشحالم و بهترين ها را برايش آرزو مي کنم.
وي در مورد عملکرد کنوني تيم اوساسونا نيز اظهار داشت: همه بازيکنان سخت در تلاش هستند. در اين فصل بدشانسي آورديم اما بايد به مبارزه خود ادامه بدهيم. تيم در حال پيشرفت است و من مطمئنم که مي توانيم در جدول صعود کنيم. من به سقوط حتي فکر هم نمي کنم.
نکونام افزود: ما تيم خوبي داريم و حتي اگر سقوط هم کنيم در اين تيم مي مانم. فقط در صورتي آن را ترک مي کنم که يک پيشنهاد استثنايي داشته باشم. در اوساسونا کاملا احساس راحتي مي کنم و مي خواهم اينجا بمانم.


مسابقات ليگ برتر واليبال
صعود ارتعاشات صنعتي و برق کرمان

نيم فصل نخست مسابقات واليبال ليگ برتر باشگاه هاي کشور با برتري تيم ارتعاشات صنعتي در مصاف با برق کرمان و صعود دو تيم در جدول رده بندي به پايان رسيد.
گفتني است که ، ديدار معوقه تيم هاي ارتعاشات صنعتي و برق کرمان از هفته دوم نيم فصل نخست مسابقات واليبال ليگ برتر باشگاه هاي کشور  با پيروزي 3 بر صفر تيم تهراني به پايان رسيد.
شاگردان محمدرضا گلزار سه گيم اين ديدار را به سود خود تمام کردند.
ارتعاشات با کسب اين پيروزي 17 امتيازي شد و به رده يازدهم جدول رده بندي صعود کرد، برق کرمان نيز با وجود متحمل شدن شکست از رده چهاردهم به جايگاه سيزدهم ارتقا يافت.
نيم فصل دوم مسابقات واليبال ليگ برتر باشگاه هاي کشور از 11 دي ماه آغاز مي شود.
 
مسابقات ليگ تيراندازي باکمان
برگزاري هفته نخست ليگ تيروکمان در تهران

 دومين دوره ليگ برتر تيراندازي با کمان مردان با حضور 80 کماندار در دو اسلحه ريکرو و کامپوند و در قالب 11 تيم در سالن مجموعه ورزشي شهداي طرشت آغاز شد. در اولين هفته اين پيکارها تيم هاي پارس جنوبي، پاس همدان، پيام لرستان، آدينه کريمان کرمان، آلومينيم اراک، کرج، شهر کرد، طرشت، کردستان، گيلان و يزد در مسافت 18 متر داخل سالن به رقابت پرداختند.
در اسلحه ريکرو و در پايان مرحله مقدماتي تيم پارس جنوبي قهرمان دوره گذشته ليگ با 844 امتياز اول شد، تيم هاي طرشت و پاس همدان نيز به ترتيب با کسب 842 و 834 امتياز بر سکوهاي دوم و سوم ايستادند.

ايران ميزبان دومين دوره بازيهاي معلولين کشورهاي اسلامي
  غفور کارگري نايب رئيس فدراسيون جانبازان و معلولين گفت: دومين دوره بازيهاي معلولين کشورهاي اسلامي مهرماه سال آينده در ايران برگزار مي شود.   
وي به خبرنگار ايرنا، گفت: اين بازيها در پنج رشته واليبال نشسته، بسکتبال با ويلچر، فوتبال کم توانان ذهني، تنيس روي ميز و تيراندازي برگزار خواهد شد.
کارگري با بيان اينکه براي حضور در اين رقابتها از 57 کشور عضو سازمان کنفرانس اسلامي دعوت بعمل آمده است ، افزود: تا کنون چندين کشور براي حضور در اين رقابتها اعلام آمادگي کردند که به محض نهايي شدن فهرست آنان اعلام خواهد شد.
نايب رئيس فدراسيون جانبازان و معلولين، تصريح کرد: براي هر چه بهتر برگزار شدن اين مسابقات، نخستين جلسه ستاد برگزاري اين رقابت ها با حضور انجمن ها و معاونت هاي مربوط در فدراسيون جانبازان و معلولين  برگزار شد و وظايف و ماموريت هاي کلي بخش هاي مختلف تعيين و به آنان ابلاغ گرديد.
کارگري برآورد دقيق از نيازمندي هاي اين مسابقات را از ديگر تصميمات نخستين جلسه ستاد اين رقابتها دانست و افزود: همچنين قرار شد سالن هاي پيشنهاد شده براي برگزاري اين دوره مسابقات مورد بازديد روساي انجمن ها قرار گيرد و در صورتي که مطابق با استانداردهاي مورد نياز نباشد، سالن هاي جايگزين پيشنهاد شود.
بازيهاي معلولين کشورهاي اسلامي هر چهار سال يکبار برگزار مي شود و ايران در نخستين دوره اين رقابت ها که در کشور عربستان سعودي برگزار شد،حضور نداشت.

رقابت هاي پينگ پنگ ارتش
نيروي زميني قهرمان شد
مسابقات پينگ پنگ ارتش جمهوري اسلامي ايران با برتري تيم نيروي زميني به پايان رسيد. 
به گزارش روابط عمومي ارتش جمهوري اسلامي ايران ( تربيت بدني ) در اين مسابقات که به مناسبت گراميداشت عيد غدير و هفته ولايت برگزار شد ، 40 تيم در قالب 7 تيم از يگانهاي تابعه ارتش به ميزباني دانشگاه امام خميني ( ره ) نوشهر به مدت 3 روز در دو قسمت دوبل و انفرادي با هم به رقابت پرداختند ، که در پايان تيم نيروي زميني با کسب بيشترين امتياز در مجموع به عنوان قهرماني دست يافت و تيم هاي نيروي دريايي و نيروي هوايي دوم وسوم شدند.
اسامي نفرات برتر انفرادي : سعيد متقي - عمران شکاري - امين رستمي و ميثم قادري.
اسامي نفرات برتر دوبل : صادق خياط صبحي و رحمان خادم اميري - عمران شکاري و سعيد متقي - امين رستمي و سعيد داداش زاده - پويان عدالتخواه و منصور نصرتي.

وحيد هاشميان مهاجم ايراني بوخوم:
قصد جدايي ندارم

وحيد هاشميان مهاجم ايراني بوخوم شايعه جدايي خود از اين تيم را رد کرد و گفت: تا پايان قراردادم از تيم بوخوم جدا نمي شوم.
به گزارش  مهر، چند روز گذشته اخبار زيادي در رسانه هاي آلماني در خصوص مهاجم ايراني بوخوم منتشر شد که برخي از خبرگزاري ها و روزنامه هاي کشورمان اقدام به ترجمه آنها کردند.
در اين راستا نشريه بيلد نيز اعلام کرد که تيم دسته دومي دويسبورگ که سرمربيگري آن را پيتر نويرورر برعهده دارد، خواهان عقد قرارداد با هاشميان بوده و مي خواهد با در اختيار گرفتن چنين مهاجمي به فکر صعود به بوندسليگا يک باشد.
با اين حال وحيد هاشميان بار ديگر در گفت و گو با سايت شخصي خود اظهار داشت: من چند پيشنهاد از تيم هاي مختلف دريافت کرده ام و مي خواهم روشن کنم که قصد ندارم تا پايان قراردادم از بوخوم جدا شوم.


 عليرضا واحدي نيکبخت مهاجم تيم پرسپوليس:
 هيچ صحبتي با علي دايي ندارم  

  عليرضا واحدي نيکبخت مهاجم تيم پرسپوليس پيرامون آخرين وضعيت تيم پرسپوليس در تعطيلات نيم فصل اول ليگ برترگفت:  شرايط خوبي داريم و بچه هابا انگيزه و شادابي خاصي تمرين مي کنند. خوشبختانه خودم هم هيچ مشکلي ندارم و سعي مي کنم به بالاترين سطح از آمادگي فني پيش از شروع نيم فصل دوم رقابت هاي ليگ برتر برسم.
وي درباره  بازي تيم پرسپوليس مقابل تيم ملوان بندرانزلي به ايسناگفت: ملوان تيم بحران زده اي است و اين روزها دچار مشکل شده اما، هميشه بازي با چنين تيم هاي بحران  زده اي سخت است به خصوص اين که آنها در برابر تيم بزرگي چون پرسپوليس قرار مي گيرند و انگيزه زيادي دارند به هر حال ما همه  تلاش مان را مي کنيم تا اين تيم را در تهران ببريم و شروع قدرتمندانه اي در نيم فصل دوم ليگ برتر داشته باشيم.
وي درباره  شايعه  جدايي هدايتي از پرسپوليس نيز خاطرنشان کرد: فکر نمي کنم هدايتي در مقطع کنوني بخواهد تيم پرسپوليس را ترک کند او حضور خوبي در تيم ما داشته است و اميدوارم همچنان در اين تيم بماند.
وي درباره  صحبت هايي که مبني بر حضورش در تيم ملي تنها با انجام صحبت با علي دايي امکان پذير است، نيز گفت: فکر نمي کنم اين مسائل بخواهد با چنين صحبت هايي حل شود. من هيچ صحبتي با علي دايي ندارم و اکنون هم تمام فکر و تمرکزم را معطوف به تمرينات و بازي هاي تيم پرسپوليس کردم تا ببينم در آينده چه مي شود. 


 
ورزشي و در قلمرو ورزش
سياسي
دريچه هنر
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
خبر و دانشگاه
آزمون و سنجش
آگهي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته