جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1388/03/27 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران(چهارشنبه) نسخه شماره 3342


كوتاه و خواندني و سوت پايان ودقيقه 90

سايت فدراسيون بين المللي فوتبال:
ايران ،عربستان و کره شمالي درراه نبردي سخت!


بليت سفر به آفريقاي جنوبي در سئول


عذرخواهي نماينده فيفااز ايران

هدايتي برسر دوراهي
استيل آذين يا پرسپوليس؟!

افشين قطبي سرمربي تيم ملي فوتبال:
فاصله ايران و کره جنوبي زياد نيست


حضورتيم بسکتبال دانشگاه آزاد اسلامي در ليگ 88


برگزاري مسابقات فوتسال منطقه 12 دانشگاه آزاد اسلامي


 كوتاه و خواندني و سوت پايان ودقيقه 90 

ملوان منتظر پاسخ نوري
پژمان نوري هافبک ملي پوش سابق ملوان و فعلي پرسپوليس به مانند چند سال اخير مدنظر مسئولان ملوان بندرانزلي قرار دارد.
گفتني است اين هافبک 29 ساله ملي پوش که در ليگ هاي دسته دوم و سوم فوتبال کشور در سال هاي 80 تا 82 با پيراهن ملوان در ميادين حضور داشت با درخواست احمد زاده سر مربي ملوان براي حضور در ترکيب اين تيم براي فصل آينده روبرو شده است. وي که اکنون در اردوي تيم ملي فوتبال در کره جنوبي بسر مي برد پس از بازگشت به ايران در اين خصوص تصميم گيري خواهد کرد. پژمان نوري پيش از ملوان دو سال در پگاه گيلان عضويت داشت و در چهار سال اخير به همراه پرسپوليس در ليگ برتر کشور حضور داشته است.

با عقد قراردادي دو ساله
سيد صالحي به استقلال تهران پيوست
سيد مهدي سيد صالحي با عقد قراردادي دو ساله به استقلال تهران پيوست.
گفتني است مهاجم فصل گذشته پيکان قزوين ديروز با حضور در باشگاه استقلال و مذاکره با مديران اين باشگاه براي دو فصل با استقلال قرارداد بست.  سيد صالحي پس از امضا قرارداد اظهار کرد: مي خواهم با کمک هواداران و مجموعه بازيکنان و مربيان در باشگاه استقلال در فصل جديد به هر سه عنوان قهرماني پيش رو دست يابم.

همکاري پاشازاده بااستقلال
مهدي پاشازاده مدافع ملي پوش و اسبق استقلال طي نشستي با واعظي آشتياني چگونگي همکاري باشگاه استقلال را با برخي باشگاه هاي اروپايي مطرح کرد و طرفين در اين مورد به بحث و گفت وگو نشستند. پاشازاده ابراز اميدواري کرد بتواند تمامي تجربيات خود را در اين زمينه صادقانه در اختيار باشگاه استقلال قرار دهد. مديرعامل استقلال نيز از حسن نيت پاشازاده تشکر و قدرداني کرد.

نکونام درويارئال
روزنامه ورزشي مارکا چاپ اسپانيا خبر داد، باشگاه ويارئال اسپانيا به منظور تقويت اين تيم در آستانه مسابقات فصل جديد لاليگا، آمادگي خود را براي جذب جواد نکونام ستاره ايراني تيم اوساسونا اعلام کرده است.   
اين روزنامه افزود، ويارئال بعد از ابراز تمايل براي جذب يوروسلاو پلاسيل بازيکن اهل چک اوساسونا اکنون چشم به نکونام دوخته است.
مارکا نوشت: ويارئال آماده است با خريد شرط 5 ميليون يورويي قرارداد وي، اين هافبک 28 ساله را به خدمت بگيرد گرچه به نظر مي رسد متي فرناندز را هم به عنوان بخشي از اين قرارداد به اوساسونا خواهد داد تا مجبور نشود مبلغ کامل را پرداخت کند.اين بازيکن شيليايي مدتي است توجه اوساسونا را به خود جلب کرده است.
بنابراين گزارش، اوساسونا همچنين ممکن است خوليان دي گازمن را که به زودي توسط ديپورتيوو لاکرونا به عنوان بازيکن آزاد اعلام مي شود، جايگزين نکونام کند.

عليرغم داشتن قرارداد داخلي با پرسپوليس
احتمال بازگشت صادقي به استقلال
اميرحسين صادقي مدافع اسبق استقلال پس از حضور در باشگاه استقلال ابتدا به ديدار عبدالصمد مرفاوي مربي سابق خود رفت و قرار گرفتن وي را در راس کادرفني آبي پوشان تبريک گفت. وي سپس در نشستي با مديرعامل استقلال انتخاب مرفاوي را به عنوان سرمربي استقلال تصميمي مثبت ارزيابي کرد و از اين اقدام حمايت کرد. صادقي در ديدار با واعظي آشتياني براي هرگونه همکاري با باشگاه سابقش ابراز آمادگي و براي تيم استقلال آروزي موفقيت کرد.پيش بيني مي شود صادقي درروزهاي آينده نشست ديگري را با مسئولان باشگاه استقلال داشته باشد.اين درحالي است که صادقي پيش از اين با پرسپوليس قرارداد داخلي امضا کرده بود اما، استقلالي ها مدعي بازگشت احتمالي اين بازيکن به تيم خود هستند.
 
هو جونگ مو سرمربي تيم ملي فوتبال کره جنوبي:
 بهترين بازي را برابر ايران انجام مي دهيم
هو جونگ مو سرمربي تيم ملي فوتبال کره جنوبي در نشست خبري پيش از بازي تيم هاي ملي کره جنوبي و ايران اظهار کرد: اين بازي نيز براي ما مانند ساير مسابقات است. با وجود اين که صعود تيم کره جنوبي به جام جهاني قطعي شده است اما، تمام تلاش مان را خواهيم کرد تا بهترين بازي را برابر ايران به نمايش بگذاريم.
وي افزود: در حال حاضر در تيم کره جنوبي هيچ بازيکن مصدومي وجود ندارد و اين باعث مي شود تا ما بهترين عملکردمان را در اين بازي خانگي مقابل حريف داشته باشيم.
وي با اشاره به حضور قطبي به عنوان سرمربي تيم ايران تصريح کرد: با حضور قطبي در تيم ملي فوتبال ايران فضاي خوب و انرژي مثبتي در اين تيم ايجاد شده است و معتقدم سرعت تاکتيکي و تيمي ايران بالاتر رفته است.
وي در پاسخ به سوالي مبني بر شناختش از نقاط قوت و ضعف ايران اظهار کرد: عنوان کردن نقاط قوت و ضعف تيم ايران در حال حاضر بسيار سخت است. اين تيم از نظر تاکتيکي بسيار توانمند است و بازيکنان حرفه اي متعددي دارد که تجربه  بازي خارجي و بين المللي داشته و در ليگ هاي اروپايي نيز بازي کرده اند. همچنين سطح ليگ داخلي ايران در وضعيت خوبي قرار دارد و همه  اينها باعث مي شود تا نتوانم به راحتي از نقاط قوت و ضعف تيم ايران صحبت کنم. اما، اين تيم را در شرايط فعلي داراي وضعيتي خوب توصيف مي کنم.

ديدار مديرعاملان پرسپوليس واستقلال
واعظ آشتياني مديرعامل باشگاه استقلال تهران با حضور در باشگاه پرسپوليس با عباس انصاري فرد ديدار کرد.
گفتني است در راستاي جلسات گذشته; واعظ آشتياني مديرعامل باشگاه استقلال تهران صبح ديروز به باشگاه پرسپوليس رفت و با عباس انصاري فرد ديدار و گفت و گو کرد. در اين جلسه در خصوص مسائل مختلف و همکاري هاي دو باشگاه بحث و گفت و گو شد.قرار است عباس انصاري فرد هفته آينده براي تشکيل جلسه بعدي به دفتر آشتياني برود.

400 هوادارمشوق ايران درسئول
پس از هماهنگي انجام گرفته از سوي کميته فرهنگي فدراسيون و سفارت ايران مقرر شد براي بازي تيم ملي مقابل کره جنوبي 400 هوادار ايراني در ورزشگاه جام جهاني سئول حضور داشته باشند. تعدادي از بليت ها از طريق فدراسيون کره جنوبي در اختيار هواداران قرار گرفته و مابقي خريداري شده است. به منظور تشويق تيم ملي ايرانيان مقيم کشورهاي ژاپن، چين و کشورهاي اروپايي هم اکنون در کره جنوبي حضور دارند.بر همين اساس از سوي کميته فرهنگي فدراسيون بسته هاي فرهنگي شامل لباس و پرچم در اختيار تماشاگران قرار خواهد گرفت.

جانواريو و تکذيب مذاکره با الجزيره
در حالي که فابيو جانواريو اين روزها در برزيل به استراحت مشغول بوده و مانند بيشتر بازيکنان استقلال در انتظار تسويه حساب است، شايعات زيادي مبني بر توافقات اين بازيکن با تيم الجزيره امارات شنيده مي شود و يا اعلام مي شود که وي با باشگاه استقلال با 300 ميليون تومان براي فصل جديد به توافق مالي رسيده است.
در اين راستامدير برنامه هاي اين بازيکن با رد اين موارد گفت:جانواريو هنوز با هيچ تيم اماراتي مذاکره اي نداشته است و با توجه به قراردادي که با استقلال دارد نمي تواند با هيچ تيمي به توافق برسد.جانواريو هنوز در برزيل است و با مسئولان استقلال براي تمديد قرارداد مالي به مذاکره نپرداخته است.

ممنوعيت حضور کاشاني در
هيات مديره باشگاه پرسپوليس
احمد فراهاني مدير گروه نظارت و بازرسي امور تربيت بدني سازمان بازرسي کل کشوردرخصوص دو شغله بودن حبيب کاشاني به فارس گفت: سازمان بازرسي کل کشور صلاحيت قانوني اعضاي هيات مديره شرکت هاي فرهنگي-ورزشي پرسپوليس و استقلال را مورد بررسي قرار داد. در اين راستا و اجراي قانونيت ممنوعيت تصدي گري بيش از يک شغل در خصوص اعضاي هيات مديره پرسپوليس و استقلال به دقت موارد را به ريز بررسي کرديم و به اين نتيجه رسيديم که شماري از اعضاي هيات مديره اين دو تيم مشمول ممنوعيت ها مي شوند.
وي افزود: در بين هيات مديره دو باشگاه نمايندگان مجلس و کارکنان دولت حضور دارند که داراي دو شغل دولتي هستند. بر همين اساس گزارش کاملي تنظيم و به سازمان تربيت بدني ارسال شد. در اين گزارش به سازمان تربيت بدني اعلام شد حضور کارکنان دولت که هيچگونه ارتباط شغلي با ورزش ندارند و اداره هيات هاي اجرايي در ساير ارگان هاي دولتي را بر عهده دارند و يا عضو هستند در پرسپوليس واستقلال ممنوعيت دارد.
فراهاني در خصوص مخالفت با مديرعاملي حبيب کاشاني در پرسپوليس تاکيد کرد: در خصوص کاشاني با توجه به اشتغال ايشان در وزارت آموزش و پرورش و به استناد قانون مذکور او نمي تواند عضو هيات مديره پرسپوليس باشد.

پارک جي سونگ کاپيتان تيم ملي فوتبال کره جنوبي :
 ايران،بهشت و جهنم خودرا مي سازد
 پارک جي سونگ کاپيتان تيم ملي فوتبال کره جنوبي در آستانه ديدار با ايران در جريان رقابت هاي مقدماتي جام جهاني 2010، گفت: اين تيم ايران است که بهشت و جهنم خودش را در سئول مي سازد.   
به گزارش سايت کنفدراسيون فوتبال آسياپارک جي سونگ بعد از تمرينات تيم ملي کره جنوبي در کمپ تيم هاي ملي اين کشور مقابل خبرنگاران کره اي که دنبال پاسخ او به جواد نکونام بودند، گفت: نکونام قبل از بازي رفت در ايران گفته بود که ورزشگاه آزادي براي ما جهنم خواهد شد، اما من مي گويم اينکه اينجا براي آنها جهنم است يا نه بستگي به بازي خود ايران دارد.ما تمام تلاش خود را خواهيم کرد تا فوتبال خوبي بازي کنيم.

پژمان نوري هافبک تيم ملي:
 براي پيروزي استرس داريم
پژمان نوري هافبک تيم ملي فوتبال درخصوص بازي حساس امروز مقابل کره جنوبي گفت:برخلاف کره جنوبي ما براي پيروزي استرس داريم اما براي 3 امتياز به ميدان مي رويم.
وي خاطرنشان کرد: براي رسيدن به سئول راه طولاني را طي کرديم و اين موضوع باعث خستگي بازيکنان شد اما در سئول توانستيم تمرين خوبي داشته باشيم.
وي افزود: کره تيم خوبي است که نمي توانيم توانايي هاي اين تيم را ناديده بگيريم. آنها چون صعودشان به جام جهاني مسجل شده بدون استرس بازي مي کنند اما ما براي رسيدن به پيروزي در تکاپو خواهيم بود و همين مورد فشار رواني را بيشتر مي کند.
وي ادامه داد: قطبي به لحاظ روحي روي بازيکنان کار کرده و ما مي توانيم با قدرت با اين تيم بازي کنيم.قطبي از تاکتيک و بازيکنان اين تيم شناخت خوبي دارد و اين مي تواند به ما کمک بزرگي کند.اگر بازيکنان حرف هاي قطبي را به خوبي در زمين پياده کنند مي توانيم به جام جهاني صعود کنيم.

 آناليزکره جنوبي
کادرفني تيم ملي فوتبال سيستم و نحوه بازي کره جنوبي را براي ملي پوشان آناليز کرد.
گفتني است جلسه کادر فني تيم ملي با بازيکنان صبح ديروز برگزار شد.در اين جلسه که در هتل هيلتون برگزار شد قطبي با نمايش فيلم بازي هاي کره جنوبي اين تيم را براي شاگردان خود آناليز کرد ملي پوشان عصرديروز به وقت کره جنوبي در ورزشگاه جام جهاني سئول محل برگزاري بازي تمرين سبکي را برگزار کردند.

حسيني با ذوب آهن تمديد کرد
سيد محمد حسيني مدافع تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان قراردادش را براي يک فصل ديگر با اين تيم تمديد کرد. گفتني است اين مدافع پس از پايان ليگ هفتم از ابومسلم جدا شد و به ذو ب آهن پيوست.حسن اشجاري و محمد منصوري ديگر بازيکناني هستند که در فصل آينده نيز در ذوب آهن خواهند بود.

باقري در کادر فني پرسپوليس
 مسئولان باشگاه پرسپوليس از کريم باقري خواسته اند که در فصل 88 به عنوان مربي فعاليت کند. گفتني است است که کاشاني نيز خواستار اين مسئله شده است که کريم باقري در پست مربي گري انجام وظيفه کند.باقري به عنوان بازيکن يک سال ديگر از قراردادش باقي مانده است و اين در صورتي است که باقري هيچ تمايلي به مربيگري درپرسپوليس ندارد.
 
احتمال جدايي حيدري از پرسپوليس
قرارداد سپهر حيدري مدافع پرسپوليس بااين باشگاه به پايان رسيده و گفته مي شود مسئولان اين باشگاه تمايلي براي حفظ اين بازيکن ندارند.
در اين راستاحيدري در مصاحبه هاي اخير خود نسبت به رفتار مسئولان پرسپوليس که براي تمديد قرارداد با او تماس نگرفته اند،موضع منفي نشان داده و حتي اعلام کرده که از چند تيم خارجي هم پيشنهاد دارد. آخرين خبرها اما حاکي از آن است که باشگاه پرسپوليس تمايلي براي تمديد قرارداد حيدري ندارد و به احتمال فراوان اين بازيکن از جمع سرخپوشان جدا خواهد شد.

 قرعه کشي ليگ برتر تيراندازي با کمان
پرسپوليس،ميزبان سومين دوره رقابت هاي ليگ
سومين دوره مسابقات ليگ برتر تيراندازي با کمان به صورت رفت و برگشت در دو بخش ريکرو و کامپوند زنان و مردان 18 تيرماه افتتاح مي شود.
گفتني است در نشست قرعه کشي سومين دوره رقابت هاي ليگ برتر که با حضور شش تيم دانشگاه علوم پزشکي گيلان، پاس همدان، مقاومت شيراز، کشت و صنعت ميلاد خراسان و پارس جنوبي در محل فدراسيون تيروکمان برگزار شد، مقرر گرديد افتتاحيه اين مسابقات روز پنج شنبه 18 تير ماه به ميزباني تيم پرسپوليس در سايت تخصصي تيراندازي با کمان واقع در ضلع شرقي مجموعه ورزشي آزادي برگزار شد. اين مسابقات به صورت رفت و برگشت و در دو بخش زنان و مردان برگزار خواهد شد که برنامه اين مسابقات به شرح زير است:
اول مرداد ماه :88 دانشگاه علوم پزشکي گيلان
15 مرداد ماه :88 پاس همدان
29 مرداد ماه :88 مقاومت شيراز

عليرضايي به کرواسي رفت
محمد عليرضايي شناگر ايران به منظور شرکت در تمرينات مشترک تيم هاي ملي ايران و کرواسي عازم زاگرب شد.
گفتني است اين ملي پوش کشورمان در زاگرب با حضرتي مربي و کوترويچ مربي و مشاور کروات تيم ملي ايران ديدار کرد و قرار است دو وعده در روز تمرين کند. عليرضايي که حدود دو ماه پيش بعد از دوري هشت ماهه از تمرينات به تيم ملي بازگشت خود را براي حضور در مسابقات قهرماني جهان در ايتاليا آماده مي کند. محمد بيداريان، پاشا وحدتي، سعيد آشتياني و امين نوشادي چهار شناگر ديگر ايران هستند که خود را براي حضور در مسابقات قهرماني جهاني 2009 در ايتاليا آماده مي کنند در اردوي کرواسي حضور دارند.

ديدارانصاري فرد با علي آبادي
عباس انصاري فرد مديرعامل باشگاه پرسپوليس ديروز با رئيس سازمان تربيت بدني ديدار کرد.
گفتني است انصاري فردبراي روشن شدن تکليف خود و عملکرد باشگاه پرسپوليس در چند روز گذشته به ديدار علي آبادي رفت و با او بحث و گفت و گو کرد. اين ديدار در سازمان تربيت بدني برگزار شد و انصاري فرد گزارش کاملي از وضعيت باشگاه و نحوه جذب سرمربي پرسپوليس به علي آبادي ارائه کرد.

تسويه حساب با بازيکنان و کادر فني پرسپوليس
سازمان تربيت بدني به زودي يک ميليارد به باشگاه پرسپوليس مي پردازد تا اين باشگاه با در اختيار داشتن اين رقم نسبت به تسويه حساب با بازيکنانش اقدام کند. باشگاه پرسپوليس به بازيکنانش اعلام کرده پنجشنبه يا شنبه هفته آينده نسبت به تسويه حساب با تمامي بازيکنانش اقدام خواهد کرد.

جدايي اجباري مهدوي  کياازاينتراخت
پايگاه اينترنتي راين ماين نوشت: مهدي مهدوي کيا مي تواند اينتراخت فرانکفورت را پيش از پايان مدت قراردادش ترک کند.
اين پايگاه اينترنتي با بررسي شرايط اينتراخت فرانکفورت با حضور ميشائيل اسکيبه نوشت:مربي جديد فرانکفورتي ها در پي بازيکناني جديد براي اين باشگاه است و براي آن که جاي خالي براي اين بازيکنان تازه وارد داشته باشد، نياز دارد تا برخي از بازيکنان کنوني اينتراخت را روانه باشگاه هاي ديگر کند. اين پايگاه اينترنتي در ادامه مي نويسد:اسکيبه در پي آوردن دست کم سه بازيکن جديد به فرانکفورت است.از سوي ديگر کاملا روشن است که بازيکناني که هنوز با فرانکفورت قرارداد دارند، بايد از اين تيم بروند.به اين ترتيب اينتراخت بدون ترديد در صورتي که مهدي مهدوي کيا و الکساندر کروک باشگاه هاي ديگري را براي خود بيابند، مانعي بر سر راه رفتن آنها ايجاد نخواهد کرد.

مراد محمدي در يک وزن بالاتر
سيد مراد محمدي دارنده مدال برنز وزن 60 کيلوگرم رقابتهاي المپيک 2008 پکن در رقابتهاي انتخابي تيم ملي کشتي آزاد در يک وزن بالاتر کشتي مي گيرد.
گفتني است محمدي دارنده دو مدال طلا و برنز جهان قصد دارد در رقابتهاي انتخابي تيم ملي کشتي آزاد در يک وزن بالاتر و در وزن 66 کيلوگرم کشتي بگيرد. محمدي قبل از اين در وزن 60 کيلوگرم کشتي مي گرفت.عباس دباغي کشتي گير وزن 55 کيلوگرم نيز با ارسال نامه اي رسمي به فدراسيون کشتي اعلام کرده به دليل مصدوميت نمي تواند در رقابت هاي انتخابي شرکت کند که مصدوميت وي به تاييد پزشک رسمي فدراسيون کشتي رسيده است.
رقابت هاي انتخابي تيم ملي کشتي آزاد روزهاي 28 و 29 خردادماه در تهران برگزار مي شود.
 
آندرانيک تيموريان بازيکن تيم ملي فوتبال:
با يک پيروزي جشن صعود مي گيريم
آندرانيک تيموريان بازيکن تيم ملي فوتبال درخصوص اينکه تيم ملي دراين بازي با چه شيوه اي بازي خواهد کرد گفت:با تاکتيک هجومي به مصاف کره جنوبي خواهيم رفت.
وي افزود:  تيم ما وضعيت خوبي دارد و کاملا آماده هستيم. تيم ملي تلفيقي از جوانان و مهره هاي با تجربه است و کره اي برابر ما دچار مشکل خواهند شد. اميدواريم در آرامش کامل به مصاف کره برويم و نتيجه خوبي کسب کنيم.
وي درباره جو ورزشگاه جام جهاني سئول اظهار داشت: با اين شرايط آشنا هستيم و تسليم جو ورزشگاه نمي شويم.
وي خاطرنشان کرد: برنامه هاي افشين قطبي کاملا تهاجمي است و ما براي پيروزي به ميدان مي رويم. به مردم قول مي دهم با يک پيروزي جشن صعود بگيريم.

وحيد هاشميان مهاجم تيم ملي:
براي پيروزي هم قسم شده ايم
وحيد هاشميان مهاجم تيم ملي فوتبال کشورمان در خصوص اينکه تيم ملي کشورمان چگونه درمقابل کره ظاهرخواهد شد گفت: جو ورزشگاه کره سنگين است اما براي پيروزي هم قسم شده ايم.
وي تصريح کرد: وضعيت خوبي داريم و تمرينات منظمي پشت سر گذاشته ايم.مي دانيم که جو ورزشگاه جام جهاني سئول بسيار سنگين است و ما کار دشواري در پيش داريم. ما هدف بزرگي داريم و بايد در خارج از خانه جشن پيروزي بگيريم.
وي با اشاره به اهميت نتيجه بازي عربستان و کره شمالي گفت: نمي توانيم بگوييم هيچ توجهي به اين بازي نداريم. در فوتبال حرفه اي پيش بيني يک بازي بسيار سخت است و ما بايد فقط به بازي خودمان توجه کنيم.

شنبه،معارفه  استقلالي ها
مراسم معارفه کادرفني استقلال و استقلالي هاي جديد روز شنبه برگزار خواهد شد.
غلامحسين مظلومي، مديرتيم فوتبال بزرگسالان استقلال با اعلام اين خبر گفت: اگر چه از دوشنبه تمرينات تيم آغاز شده اما طبق برنامه اي که از سوي مرفاوي و روته مولر تنظيم شده است تمرينات جدي تيم ازروز شنبه 30 خرداد ماه جاري آغاز خواهد شد.در تمرين استقلال 5 بازيکن تيم بزرگسالان حضور داشتند. مجيدي، عمران زاده، ميلاد نوري، ميثم منيعي و هادي شکوري نفراتي بودند که در کنارتعدادي از بازيکنان اميد و جوانان استقلال زير نظر کادرفني 75 دقيقه به تمرين پرداختند. مظلومي در اين باره گفت: طالب لو، کاظمي، برهاني و خسرو حيدري همراه تيم ملي در کره جنوبي اند، تعدادي از بازيکنان با هماهنگي باشگاه در مرخصي به سر مي برند و برخي از بازيکنان هم هنوز قرارداد خود را ثبت نکردند که اين باعث شد تمرينات اين هفته عملا با تعداد کمتري از نفرات برگزار شود.
مظلومي در خصوص برنامه هفته آينده استقلالي ها گفت: استارت استقلال شنبه آينده از مرکز سنجش آمادگي جسماني بازيکنان در آکادمي المپيک خواهد بود تا کادرفني با آگاهي از ميزان دقيق آمادگي نفرات و شرايط جسماني آنان براي بدنسازي فصل جديد برنامه ريزي کند. به اين ترتيب استقلال صبح ها در مجموعه انقلاب و عصرها در ورزشگاه شهيد دستگردي اکباتان تمرين خواهد کرد.
 
بررسي عملکرد انصاري فرد در جلسه هيات مديره
بعد از تشکيل جلسه هيات مديره پرسپوليس قرار است جلسه ديگري بين اعضاي هيات مديره اين باشگاه جهت بررسي عملکرد مديرعامل برگزار شود.
گفتني است قرار است در اين جلسه انصاري فرد نيز حضور يابد تا گزارشي از عملکرد مدت زمان حضورش را در پرسپوليس ارايه دهد. بعد از اين جلسه درخصوص انصاري فرد و گزارش کار او ارزيابي لازم انجام خواهد شد.
 
 نکونام درجمع صدتايي ها
جواد نکونام در صورت حضور در بازي امروز تيم ملي فوتبال ايران برابر کره جنوبي صدمين بازي ملي خود را انجام مي دهد و پس از علي دايي، مهدي مهدوي کيا و علي کريمي به باشگاه صدتايي هاي فوتبال فيفا مي پيوندد.
 نکونام در ديدار مقابل کره جنوبي در مرحله مقدماتي جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي به رکورد 100 بازي ملي دست مي يابد تا به عنوان چهارمين بازيکن تاريخ فوتبال ايران و پس از علي دايي، علي کريمي و مهدي مهدوي کيا به عضويت باشگاه صدتايي هاي فوتبال فيفا درآيد.

مهدي محمد نبي دبير کل فدراسيون فوتبال :
توان پيروزي بر کره را داريم
 مهدي محمد نبي دبير کل فدراسيون فوتبال با اشاره به انگيزه بالاي بازيکنان تيم ملي براي شکست کره جنوبي و صعود به جام جهاني تاکيد کرد: تيم ملي از هر نظر توان پيروزي مقابل کره حتي در خاک اين کشور و مقابل تماشاگران حريف را دارد.
مهدي محمد نبي دبيرکل فدراسيون فوتبال ضمن بيان اين مطلب به خبرنگار مهر افزود: سابقه ديدارهاي ايران وکره جنوبي نشان مي دهد هر زمان تيم ملي در شرايط روحي و انگيرشي بالاتري قرار داشته توانسته ايم کره جنوبي را با شکست هاي سنگين روبرو کنيم که پيروزي 6 بر 2 و 4 بر 3 در دو دوره جام ملتهاي آسيا بيانگرهمين نکته است.
نبي با بيان اينکه خط دفاع کره جنوبي در طول مسابقات مقدماتي جام جهاني بسيار آسيب پذيرنشان داده و اين مي تواند براي بازيکنان تکنيکي ما خالق فرصت هاي ايده آلي باشد اظهار داشت: اگر چه کره جنوبي يک تيم حرفه اي است و از بازيکنان برجسته اي در سطح آسيا سود مي برد اما خط دفاعي اين تيم استحکام لازم را ندارد و اگر بتوانيم فوتبال با تدبير و حساب شده اي را مقابل کره به نمايش بگذاريم، پيروزي مقابل اين تيم غير ممکن نيست.
وي در خصوص اينکه سرمربي تيم کره جنوبي عنوان کرده با تمام قدرت مقابل ايران صف آرايي خواهد کرد اظهار داشت : من بازي کره جنوبي مقابل عربستان را ديدم و تصورمي کنم عربستان مي توانست در دقايق پاياني اين ديدار کره جنوبي را با تمام ستارگانش شکست دهد. به نظرمن اگرکره جنوبي که صعودش به جام جهاني قطعي شده با تمام توان خود مقابل تيم ملي ظاهرشود، اين امر انگيزه بازيکنان ما براي شکست اين تيم مضاعف خواهد کرد.
دبيرکل فدراسيون فوتبال تصريح کرد: تيم ملي با جنگندگي وعزم و اراده اي يکپارچه مي تواند از اين ديدار حساس امتيازلازم را براي صعود به جام جهاني بدست آورد و چنين روحيه اي هم اکنون در اردوي تيم ملي وجود دارد.
نبي در پايان با تاکيد بر اينکه اميدوارم داور ژاپني اصل بي طرفي را در اين ديدار رعايت کند و تحت تاثير تماشاگران و جو ورزشگاه قرار نگيرد اظهار داشت: اميدوارم در اين مسابقه حساس با کم لطفي داور مسابقه روبرو نشويم و وي در قضاوت خود رعايت عدالت و انصاف را داشته باشد تا از بابت داوري اين ديدار فوتبال ايران متضرر نشود.
 
دعوت16 بازيکن به اردوي نهايي تيم ملي فوتسال
 از بين 21 بازيکن دعوت شده به اردوي تيم ملي فوتسال کشورمان، 16 بازيکن براي همراهي اين تيم در مسابقات جايزه بزرگ برزيل انتخاب شدند.
گفتني است21 بازيکن دعوت شده به اردوي تيم ملي فوتسال کشورمان طي سه روز ابتدايي دو هفته گذشته زير نظر حسين شمس تمرين کردند که از اين جمع 16 بازيکن براي همراهي تيم ملي در مسابقات جايزه بزرگ برزيل انتخاب شدند.
حميدرضا ابراري نيا، حسين مهدوي، حسين عظيمي، مجيد لطيفي، مسعود دانشور، جاسم سلطاني، شاهرخ پيرتن، حسين سلطاني، مرتضي عظيمايي، مجيد تيکدري نژاد، محمد گلزاده، محمد قاضي، ابراهيم مسعودي، علي کيايي، حسين طيبي و مصطفي طيبي 16 بازيکن دعوت شده به اردوي نهايي تيم ملي فوتسال هستند.
اين بازيکنان بايد راس ساعت 10 صبح روز شنبه 30 خردادماه در کمپ تيم هاي ملي خود را به مربيان تيم ملي فوتسال دعوت کنند.
مصطفي نظري، کاظم صادقي، بهنام کريمي، احسان زحمتکش و حجت رئيسي فرد بازيکناني هستند که نام آنها از فهرست نهايي تيم ملي براي سفر به برزيل خارج شده است.
 
محمد نصرتي مدافع تيم ملي:
تجربه  خوبي مقابل کره دارم
محمد نصرتي مدافع تيم ملي فوتبال ايران درخصوص حضورش دربازي مقابل کره جنوبي گفت: مقابل کره جنوبي در ترکيب تيم ملي هستم و در جناح چپ انجام وظيفه خواهم کرد.
وي اظهار کرد: در بازي امروز مقابل کره در ترکيب اصلي تيم ملي حضور دارم و در پست جناح چپ بازي خواهم کرد که اميدوارم بتوانم وظايفم را به خوبي انجام دهم.
وي گفت: تجربه  دو بار حضور در اين ورزشگاه و بازي در حضور تماشاچيان کره جنوبي را دارم و مي دانم که اينجا چه فضاي سنگيني دارد اما، در هر حال ما فقط به فکر پيروزي هستيم.

مشکل رحمتي براي حضوردراستقلال
کيانوش رحمتي، هافبک جديد تيم فوتبال استقلال ديروز در محل اين باشگاه حضور يافت.
رحمتي که هنوز برگه تسويه حساب خود را از باشگاه سايپا دريافت نکرده است در ديدار با مديرعامل استقلال خواستار مساعدت باشگاه براي حل و فصل موانع اداري انتقالش شد تا با فراغ خاطر بتواند در تمرينات آبي پوشان حضور يابد.
وي تاکيد کرد: علت عدم حضورم در تمرينات اوليه استقلال تنها همين موانع اداري بوده که فکرم را به خود مشغول ساخته است.
واعظي آشتياني، مديرعامل استقلال نيز با تاکيد بر اينکه از بين بردن دغدغه هاي فکري بازيکنان يکي از اولويت هاي باشگاه استقلال است، تصريح کرد: عوامل اجرايي باشگاه در اسرع وقت پيگير حل مشکل رحمتي با سايپا خواهند بود تا اين بازيکن زودتر به استقلالي ها بپيوندد.
کيانوش رحمتي يکي از اولين بازيکناني است که با استقلال براي فصل جديد به توافق رسيد و قرارداد خود را به امضا» رساند.


  سايت فدراسيون بين المللي فوتبال:
 ايران ،عربستان و کره شمالي درراه نبردي سخت! 

 سايت فدراسيون بين المللي فوتبال (فيفا) با اشاره به اينکه مسابقات مقدماتي جام جهاني 2010 در آسيا به مرحله حساسي رسيده، نوشت: تيم هاي ايران، کره شمالي و عربستان خود را براي نبردي سخت در راه کسب آخرين سهميه صعود خودکار به آفريقاي جنوبي آماده مي کنند.فاصله اين سه تيم در گروه دوم آسيا با هم يک امتياز است و پيروزي براي کره شمالي يا عربستان در مسابقه روز چهارشنبه در رياض مي تواند تکليف تيم دوم گروه و يک سهميه باقي مانده صعود خودکار را مشخص کند. اما ايران درحالي خارج از خانه به مصاف کره جنوبي صعود کرده مي رود که با پيروزي در سئول و تساوي بين تيم هاي عربستان و کره شمالي، رده دوم را به خود اختصاص خواهد داد. بر همين اساس افشين قطبي سرمربي تيم ملي ايران که نمي خواهد تيمش به مسابقات پلي آف برسد، به هواداران قول داده است، اين تيم را به آفريقاي جنوبي ببرد.
وي گفت: به مردم ايران به خاطر حمايت هايشان تبريک مي گويم. جام جهاني متعلق به همه مردم است و حمايت آنها انگيزه ما را بالاتر مي برد.  از سوي ديگر عربستان گرچه در رياض از حمايت تماشاگران و امتياز ميزباني برخوردار است ولي دو بازيکن ثابت خود يعني برادران عاطف را به دليل مصدوميت و محروميت در اختيار نخواهد داشت. اما در گروه اول تکليف دو سهميه نخست مشخص شده و تيم هاي ازبکستان و بحرين براي کسب مکان سوم و سهميه پلي آف تلاش خواهند کرد. اين دو تيم که در پلي آف جام جهاني 2006 هم به مصاف هم رفتند، رقابت سختي را در پيش خواهند داشت.  بحرين آن مسابقه را برد و بايد جلوي شکست در خانه و مقابل ازبکستاني را بگيرد که قدرت گلزني بالايي دارد. اين تيم در هشت مسابقه اول مقدماتي خود قبل از دور پاياني موفق شد، 26 گل بزند.در پايان اين مرحله تيم هاي سوم دو گروه آسيايي در دو مسابقه رفت و برگشت پلي آف با همه ديدار مي کنند و برنده بايد براي پيوستن به 32 تيم حاضر در جام جهاني، به مصاف نماينده اقيانوسيه يعني نيوزيلند برود. امروز دو تيم صعود کرده ژاپن و استراليا نيز براي صدرنشيني گروه در ملبورن با هم روبرو خواهند شد.


  بليت سفر به آفريقاي جنوبي در سئول 

 تيم ملي فوتبال ايران در حالي امروزمقابل تيم ملي کره جنوبي صف آرايي مي کند که در صورت پيروزي برابر اين تيم شانس زيادي براي صعود به جام جهاني خواهد داشت اما شکست روياهاي ميليونها ايراني را برباد خواهد داد و بايد چهار سال ديگر در انتظار جام جهاني بمانند.
 شرايط تيم ملي فوتبال کشورمان به گونه اي است که فقط پيروزي در ديدار مقابل کره جنوبي مي تواند اين تيم را اميدوار به صعود به جام جهاني نگاه دارد. ملي پوشان فوتبال کشورمان حتي اگر در اين بازي پيروز شوند نيز براي صعود مستقيم به جام جهاني بايد به نتيجه ديدار عربستان - کره شمالي چشم داشته باشند و اگر از اين ديدار يک تيم با سه امتياز از زمين خارج شود، شاگردان قطبي بايد در مرحله پلي آف شانس خود را براي صعود به جام جهاني آزمايش کنند.چهار امتياز از يک برد و يک تساوي، يک گل زده و بدون گل خورده. اين نتايج تيم ملي فوتبال کشورمان از زماني است که افشين قطبي هدايت اين تيم را در بازيهاي رسمي برعهده گرفته است. قطبي و شاگردانش از جهنم پيونگ يانگ با يک امتياز جان سالم به در بردند و با برتري يک برصفر مقابل امارات اميدوار به صعود ماندند. حال بليت صعود به جام جهاني در سئول انتظار تيم ملي را مي کشد و فقط با سه امتياز ديدار مقابل کره جنوبي است که نيمي از آن به قطبي و شاگردانش اهدا مي شود.
آيا تيم ملي ايران توانايي شکست کره را دارد؟ اگر به ديدارهاي گذشته دو تيم رجوع شود، تاريخ نشان مي دهد تيم ملي ايران در ديدارهاي تعيين کننده مقابل کره جنوبي هميشه تيمي ناتوان بوده به ويژه در ديدارهايي که به ميزباني کره برگزار شده است. تيم ملي ايران گرچه در جام ملتهاي آسيا حريفي قدرتمند براي کره جنوبي بوده است اما در مسابقات مقدماتي جام جهاني نتوانسته اين تيم را از پيش رو بردارد. آيا تيم ملي ايران مي تواند اين بار طلسم ناکامي در کره جنوبي را بشکند؟
برخي بازيکنان تعيين کننده تيم ملي در ديدارهاي گذشته خسته، بي انگيزه، پراشتباه و البته دور از انتظار ظاهر شده اند. آنهايي که مي توانند سرنوشت تيم ملي را عوض کنند، خود بر سرنوشت اين تيم گره زده اند. کنار گذاشتن برخي از آنها اتفاقي محتمل در ديدار با کره جنوبي خواهد بود. براي پيروزي بر کره جنوبي تيمي با انگيزه نياز است که دست ازبازي محتاطانه برداشته و تهاجمي بازي کند.در تيم هايي که مقابل کره شمالي و امارات بازي کردند، اين ويژگي ها کمتر به چشم آمده و بايد براي ديدار با کره جنوبي احيا شود.ورزشگاه جام جهاني سئول امروز ميزبان ايران و کره جنوبي است. اين بيست و دومين ديدار اين دو تيم است. در 21 ديدار اخير تيم ملي ايران صاحب 7 پيروزي شده، 6 بار به نتيجه تساوي دست يافته و 8 بار نيز متحمل شکست شده است. نخستين ديدار تيم هاي ايران و کره جنوبي، هفتم مهر سال 1337 در دهلي نو انجام شد که به شکست 5 بر صفر تيم ايران انجاميد. بهترين پيروزي تيم ملي فوتبال ايران برابر کره جنوبي نيز در جام ملت هاي آسيا 1996بود که ملي پوشان کشورمان با نتيجه پرگل 6 بر2 حريف خود را شکست دادند و به مرحله نيمه پاياني اين رقابت ها صعود کردند.


  عذرخواهي نماينده فيفااز ايران 

 نماينده فدراسيون بين المللي فوتبال در نشست هماهنگي قبل از ديدار تيم ملي برابر کره جنوبي از مسئولان فدراسيون فوتبال ايران عذرخواهي کرد.
جلسه هماهنگي قبل از ديدار تيم هاي ملي فوتبال ايران و کره جنوبي در محل هيل هيلتون شهر سئول با حضور نماينده فدراسيون بين المللي فوتبال - فيفا - ، نماينده داوري و ناظر بازي کنفدراسيون فوتبال آسيا و سرپرستان و مسئولان دو تيم ايران و کره جنوبي برگزار شد.
مهدي تاج نايب رئيس فدراسيون فوتبال کشورمان که در اين نشست حضور داشت ضمن اعلام خبر عذرخواهي نماينده فيفا از فوتبال ايران گفت: وي معتقد بود در بحث همزمان برگزار شدن ديدار تيم ملي ايران برابر کره جنوبي با ديدار عربستان و کره شمالي حق با فوتبال ايران است اما به دليل برخي شرايط از جمله گرماي هوا و اختلاف ساعت زياد پاسخ مثبت به اين درخواست امکان پذير نبود. نماينده فيفا به صراحت اعلام کرد از نظر قوانين فوتبال و فيفا کاملا حق با ايران است اما به خاطر دلايلي که عنوان شد نمي توانستند با برگزاري ديدار همزمان ايران با کره جنوبي و عربستان با کره شمالي موافقت کنند.در اين نشست مشخص شد تيم ملي فوتبال ايران برابر کره جنوبي با پيراهن سفيد به ميدان خواهد رفت و کره جنوبي نيز قرمزپوش خواهد بود.


  هدايتي برسر دوراهي
  استيل آذين يا پرسپوليس؟! 

اميدواري حسين هدايتي براي بازگشت دوباره به باشگاه پرسپوليس باعث شده تا وي به طور جدي به امو باشگاه استيل آذين نپردازد.
به گزارش مهر، حسين هدايتي در آستانه ديدار پرسپوليس - بنيادکار ازبکستان از هيئت مديره باشگاه پرسپوليس جدا شد و در روزهاي پاياني مسابقات ليگ دسته اول به طور جدي امورات باشگاه استيل آذين را زير نظر گرفت.
هدايتي به باشگاه استيل آذين بازگشت، با اين تيم جشن صعود به ليگ برتر گرفت اما با اين وجود هنوز تکليف خود را با اين تيم نمي داند. هدايتي دل بسته پرسپوليس است و بازگشت دوباره او به اين تيم بايد با جدايي اش از استيل آذين همراه شود چرا که قوانين به وي اجازه نمي دهد در ليگ برتر با دو تيم فعاليت کند.در اين بين نادر دست نشان و بازيکنان استيل آذين به نوعي سردرگم هستند. آنها نمي دانند فصل بعد در تهران خواهند بود يا اينکه بايد در شهري ديگر با نام استيل آذين يا نامي ديگر بازي کنند.حسين هدايتي در آخرين نشست خود با نادر دست نشان تاکيد کرده است که تا امروز براي عقد قرارداد با او تصميم گيري خواهد کرد. اگر هدايتي به وعده خود عمل کرده و قرارداد دست نشان را تمديد کند بايد منتظر حضور استيل آذين تهران در ليگ برتر باشيم که آن را حسين هدايتي مديريت خواهد کرد. در غير صورت انتقال استيل آذين به شهري غير از تهران دور از ذهن نيست.
تا به امروز از شيراز و يزد پيشنهادهاي خوبي به مديريت باشگاه استيل آذين شده است که امتياز اين باشگاه را واگذار کند. هدايتي در صورت بازگشت به پرسپوليس بصورت جدي به اين پيشنهادها فکر مي کند.


  افشين قطبي سرمربي تيم ملي فوتبال:
  فاصله ايران و کره جنوبي زياد نيست  

افشين قطبي سرمربي تيم ملي فوتبال ايران در نشست خبري پيش از بازي تيم هاي ملي فوتبال ايران و کره جنوبي اظهار کرد: شرايط تيم ايران بسيار خوب است و من هم در کره جنوبي واقعا احساس آرامش مي کنم چرا که اينجا خانه دوم من است. کره اي ها را خيلي دوست دارم اما بايد بگويم که اين بازي براي ما اهميت بسياري دارد و مي دانيم که تنها بايد ببريم تا به جام جهاني صعود کنيم.
وي افزود: ما در اين مدت به پيشرفت خوبي رسيديم و در حال حاضر انگيزه ملي پوشان ايران بسيار بالاست. خوشبختانه جو مثبتي در تيم ملي حاکم است و بازيکنان به کسب پيروزي و رسيدن به هدف نهايي خود کاملا اطمينان دارند.  وي تصريح کرد: کره را در هر زمينه اي به خوبي مي شناسم و مي دانم که بازي راحتي پيش رو نداريم اما، هدف ما پيروزي است. همچنين بازيکنان هم به وضوح مي دانند که کار سختي پيش رو خواهند داشت اما، مطمئن هستند که مي توانند حريف را درخانه  خود شکست دهند.معتقدم فاصله فوتبال دو تيم ايران و کره جنوبي زياد نيست و هر تيمي که بتواند از موقعيت هايش به خوبي استفاده کند، برنده بازي خواهد بود.
قطبي، مصمم و اميدوار
پايگاه اينترنتي فدراسيون بين المللي فوتبال پيش از ديدار حساس تيم هاي ملي کره جنوبي و ايران از رقابت هاي انتخابي جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي نوشت: افشين قطبي اميدوار است در اين بازي حساس به پيروزي برسد.
گفتني است اين پايگاه اينترنتي در گزارشي با اشاره به واکنش رسانه ها درباره  بازي هاي اخير تيم هاي ملي فوتبال کشورهاي آسيايي در رقابت هاي انتخابي جام جهاني، آورده است: پس از آن که ايراني ها از دو بازي اخير خود چهار امتياز بدست آوردند اکنون اميدواري و آسودگي خاطر در اين تيم تا اندازه زيادي افزايش پيدا کرده است و آنها اميدوارند بتوانند از رقابت هاي انتخابي با موفقيت عبور کنند.
در ادامه  اين گزارش آمده است: ايراني ها با پيروزي خارج از خانه برابر کره جنوبي که پيش از اين راهيابي اش به جام جهاني قطعي شده است، دست کم مي تواند مقام سوم گروه را با اطمينان از آن خود کند. البته تيم شرق  آسيا تاکنون در هيچ يک از بازي هاي خود شکست نخورده است، با اين حال افشين قطبي بسيار مصمم است که اين بازي بي اندازه مهم را به هر قيمت ممکن ببرد. اميدواري او تا اندازه اي است که ابراز داشته; اگر کسي وجود داشته باشد که بتواند در کره جنوبي اين تيم را شکست دهد، آن فرد من هستم.


  حضورتيم بسکتبال دانشگاه آزاد اسلامي در ليگ 88  

 تيم دانشگاه آزاد همچون سال گذشته با سرمربيگري مهران حاتمي در مسابقات ليگ برتر باشگاه  هاي کشور در سال جاري شرکت خواهد کرد.
گفتني است حاتمي مربي تيم ملي بسکتبال کشورمان است سال گذشته دانشگاه آزاد را به مقام نهمي رقابت هاي ليگ برتر رساند. وي موافقت ضمني خود را براي هدايت اين تيم در مسابقات امسال نيز به مسئولان دانشگاه آزاد اعلام کرده است.  گل محمدي مدير فني وسرپرست تيم بسکتبال دانشگاه آزاد با بيان اينکه اين تيم براي حضور در مسابقات ليگ برتر 88 مشکلي ندارد گفت: گزينه ديگري براي مربيگري تيم در نظر نداريم. قصد داريم امسال نيز با مهران حاتمي در مسابقات شرکت داشته باشيم. در صحبت  هاي مطرح شده وي مخالفتي با اين موضوع نداشت.
وي با اشاره به اينکه هيچ يک از بازيکنان تيم دانشگاه آزاد از اين تيم بدهکار نيستند تاکيد کرد: به مرور براي تشکيل تيم جديد خود آماده مي شويم. در اولين اقدام هم حدود 10 روز پيش با تمام بازيکنان تسويه حساب کرديم.
وي همچنين اظهارداشت: بازيکنان جديدي را براي در اختيار گرفتن در نظر داريم اما هنوز به طور جدي و رسمي وارد مداکره با آنها نشده  ايم. ضمن اينکه تا زماني که فدراسيون بسکتبال فرم جديد قراردادها را در اختيارمان قرار ندهد نمي توانيم اقدامي در اين زمينه انجام دهيم. تنها چيزي که مسلم است تيم بسکتبال دانشگاه آزاد در مسابقات امسال نيز شرکت خواهد داشت و مشکلي از اين بابت ندارد.


 برگزاري مسابقات فوتسال منطقه 12 دانشگاه آزاد اسلامي  

رودهن- خبرنگار آفرينش
يک دوره مسابقات فوتسال کارکنان و اعضاي هيات علمي قهرماني منطقه 12 دانشگاه آزاد اسلامي با شرکت تيم هاي دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن، کرج، ورامين، پرند، فيروزکوه، قم،شهريار، تاکستان، بوئين زهرا و دماوند به ميزباني واحد ورامين برگزار گرديد. به گزارش خبرنگار آفرينش;در اين دوره از مسابقات تيم فوتسال دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن، فيروزکوه و ورامين به ترتيب مقام هاي اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.لازم به ذکر است خدايار صادقي،جواد بهمني، بابک شکري، کوروش حنيفي، رضا نگهبان، شمسعلي مومن پور، مهدي همتي، علي نگهبان، فرهاد عباسي، عادل چروبي، کامران صبوريان، رضا حسين شرقي(مربي)، بهرام صالح نيا(سرپرست)، محمد حسين فرامرزي(تدارکات)،ابراهيم قديمي(مالي)، پيمان تيموري(راننده) از جمله افراد تشکيل دهنده تيم فوتسال دانشگاه آزاد اسلامي واحد رودهن در اين دوره از مسابقات بودند.در ضمن تيم فوتسال واحد رودهن به عنوان نماينده منطقه 12 دانشگاه آزاد اسلامي تمريناتش را جهت اعزام به مسابقات کشوري دانشگاه آزاد اسلامي شروع نموده است.


 
سياسي
خبر و دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مزر پرگهر
دريچه هنر
آموزش و سنجش
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي روزنامه آفرينش
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته