جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1385/06/02 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران نسخه شماره 2562
 
بسيجي بودن، به ميدان آوردن همه ي توانايي هاي خود در راه آرمان هاي نظام اسلامي است

بررسي جدي پاسخ ايران توسط گروه 1+5
تهران از کار افتاد
تاريخ و محل ثبت نام پذيرفته شدگان آزمون کار شناسي ارشد ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي

اسامي 16 هزار نفر از پذيرفته شدگان دوره کارشناسي ارشد ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي در ويژه نامه فرهيختگان منتشر شد .
پذيرفته شدگان در 195 رشته مي توانند از روز 13 الي 15 شهريور ماه با در دست داشتن مدارک لازم به واحد دانشگاهي محل پذيرش براي ثبت نام مراجعه نمايند.
مهلت ثبت نام :
قبول شدگان نهايي کليه رشته ها لازم است از روز دو شنبه 85/6/13 تا پايان وقت اداري روز چهار شنبه 85/6/15 با در دست داشتن مدارک لازم جهت ثبت نام به واحد هاي مراجعه نمايند .
مدارک لازم براي ثبت نام در دوره کار شناسي ارشد ناپيوسته :
اصل مدرک کار شناسي صادره از دانشگاه آزاد اسلامي يا ساير دانشگاه هاي معتبر داخل و يا خارج از کشور که مورد تاييد وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکي باشد به انضمام ريز نمرات کار شناسي با قيد معدل .
اصل شناسنامه و دو برگ فتوکپي خوانا از تمام صفحات .
شش قطعه عکس 4*3 تمام رخ که اخيرا تهيه شده باشد .
مدرکي که وضعيت نظام وظيفه برادران را مشخص نمايد .
تکميل و ارائه ساير فرم هاي ثبت نام که توسط واحد دانشگاهي در اختيار پذيرفته شدگان قرار داده مي شود .
ميزان شهريه دوره کار شناسي ارشدنا پيوسته :
شهريه کليه ثبت نام شدگان دوره کار شناسي ارشد نا پيوسته از دو بخش شهريه ثابت و متغير تشکيل شده که در هر نيمسال تحصيلي به منظور تامين بخشي از هزينه هاي دانشگاه در ازا» ارائه 8 تا حداکثر 14 واحد درسي از دانشجويان دوره کار شناسي ارشد دريافت مي گردد .علاوه بر دو مورد فوق ذکر دانشجويان در بدو ورود به دانشگاه و در نيمسال اول بايد مبلغي نيز بابت حق بيمه دانشجويي به دانشگاه پرداخت نمايند .
ميزان مبالغ و هزينه هاي ...
» ادامه
رييس قوه قضاييه: بايد از فرصت سوزي در کشور جلوگيري شود
ايسنا: رييس قوه قضاييه اعلام کرد: جامعه سالم، جامعه اي است که در آن جرم و تخلف و کشمکش کم باشد و اگر با افزايش جرم و تخلف به طور مداوم بر تعداد قضات و امکانات افزوده شود، سلامت به جامعه باز نمي گردد.
آيت ا... هاشمي شاهرودي ديروز در ارتباط زنده تلويزيوني ...

» ادامه
حاجي بابايي: ترميم و تکميل کابينه نکته مثبتي است
ايلنا: عضو هيات رييسه مجلس هفتم گفت: با گذشت يک سال از عملکرد دولت نهم، ترميم و تکميل کابينه نکته مثبتي است.
حميدرضا حاجي بابايي در خصوص عملکرد يک ساله دولت و اخباري مبني بر ترميم کابينه و برکناري برخي وزرا، تصريح کرد: ترميم و تکميل کابينه نکته مثبتي ...

» ادامه
ولايتي:ايران نبايد از اقدامات آينده آمريکا غافل شود

فارس:مشاور مقام معظم رهبري در امور بين الملل با بيان اين که هدف آمريکا از حضور در منطقه عملي کردن طرح خاورميانه جديد و از بين بردن مقاومت ايران در برابر آن است،گفت:ايران نبايد از اقدامات آينده آمريکا در اين راستا غافل شود.
علي اکبر ولايتي, ديروزدر ...

» ادامه
کنگره حزب اعتدال و توسعه به تعويق افتاد
ايسنا: سخنگوي حزب اعتدال و توسعه گفت: به علت حضور آيت ا... هاشمي رفسنجاني در اجلاسيه مجلس خبرگان رهبري، کنگره حزب اعتدال و توسعه که پيش از اين قرار بود نهم شهريور برگزار شود، به تعويق افتاد; اين کنگره 23 شهريورماه برگزار مي شود.
غلامعلي دهقان افزود: ...

» ادامه
ناطق نوري:در هيچ انتخاباتي شرکت نمي کنم
ايلنا: علي اکبر ناطق نوري تاکيد کرد که ديگر در هيچ انتخاباتي از جمله انتخابات چهارمين دوره مجلس خبرگان رهبري شرکت نمي کند. ناطق نوري همچنين در پاسخ به اين سوال که آيا قصد ندارد در شوراي هماهنگي نيروهاي انقلاب فعاليت کند, تصريح کرد که ديگر در اين شورا ...
» ادامه
حدادعادل: احزاب از تشکل هاي صنفي استفاده ابزاري نکنند
ايسنا: غلامعلي حدادعادل با بيان اينکه سازمان ها و تشکل هاي صنفي و غيردولتي نقش بسيار موثري در کمک به دولت در اداره آسان تر جامعه دارند، گفت: اگر هر تشکل غيردولتي رابطه خود را با عالم سياست، در محدوده وظايف خود قرار دهد و از سوي ديگر مجموعه هاي دولتي ...
» ادامه
تصرف دکل حفاري روماني تکذيب شد
ايسنا: سخنگوي وزارت امور خارجه در خصوص اخبار منتشر شده در زمينه تصرف يک دکل حفاري نفتي متعلق به روماني گفت: اين اخبار جوسازي رسانه اي و خلاف واقع بوده، بلکه شرکت رومانيان در تداوم اقدام غير قانوني اوليه (خارج کردن برخي از تجهيزات حفاري از منطقه فعاليت) ...
» ادامه
برگزاري اولين جلسه دادگاه سقوط هواپيماي "سي-130"
ايلنا: نخستين جلسه مقدماتي رسيدگي به پرونده سقوط هواپيماي سي- 130 ارتش، ديروز در شعبه اول دادگاه نظامي تهران به رياست قاضي موحد برگزار شد.
در اين جلسه که خانواده پنج تن از شهداي حادثه سقوط هواپيماي سي- 130 ارتش حضور داشتند، هيچ يک از هشت متهم پرونده ...

» ادامه
مرغ هم گران شد
مديرعامل اتحاديه مرغداران گفت: با توجه به افزايش قيمت نهاده ها و در نتيجه بالارفتن قيمت تمام شده مرغ، هم اکنون هر کيلو مرغ در بازار با قيمت 1700 تا 1800 تومان به فروش مي رسد.
محمد يوسفي در گفت وگو با مهر در مورد افزايش قيمت مرغ طي ماه گذشته افزود: ...

» ادامه
با تصميم شوراي اقتصاد
مطبوعات از اول آذر يارانه کاغذ را نقدي مي گيرند
کاغذ چاپ، تحرير و مطبوعات از ابتداي سال 86 براساس تصميم شوراي اقتصاد از فهرست کالاهاي مشمول قيمت گذاري حذف و پرداخت يارانه نقدي به واردکنندگان و توليدکنندگان آن متوقف مي شود.
شوراي اقتصاد اين تصميم را پس از بررسي پيشنهاد وزارت بازرگاني در خصوص اصلاح ...

» ادامه
وزير بازرگاني:
فرش هاي صادراتي بايد تا پايان سال شناسنامه دار شوند
در مراسم گشايش هشتمين نميشگاه تخصصي - صادراتي فرش دستباف بر لزوم تعامل منطقي نهادها و سازمان هايي که در صنعت فرش فعاليت دارند و نيز دستيابي به رشد هشت درصدي تا سال آينده در صادرات فرش تاکيد شد.
به گزارش ايسنا، هشتمين نمايشگاه تخصصي صادراتي فرش دستباف ...

» ادامه
رييس سازمان حسابرسي: در سال 84
5970 مورد گزارش عدم رعايت قوانين به مراجع ذي صلاح ارسال شد
رييس سازمان حسابرسي با اشاره به اينکه طي سال 84، پنج هزار و 970 مورد عدم رعايت قوانين و مقررات دستگاه هاي مختلف در قالب گزارشات سازمان به ديوان محاسبات، سازمان بازرسي کل کشور و مجامع عمومي ارسال شده است، افزود: کارهاي حسابرسي و ارجاع موارد خلاف قوانين ...
» ادامه
ممنوعيت حمل هرگونه ساک دستي به داخل هواپيما در پروازهاي انگليس و آمريکا
براساس اتخاذ تصميم مقامات امنيتي فرودگاه هاي انگليس و آمريکا جهت کنترل پروازها از کليه مسافران محلي و عبوري موکدا خواسته شده است که از حمل هرگونه ساک دستي به داخل هواپيما جدا خودداري نمايند تا در محل کنترل پرواز با مشکلي مواجه نشوند.
به گزارش روابط ...

» ادامه
اصول حاکم بر نظام گزينش دانشجو

به نکاتي از اصول حاکم بر نظام گزينش دانشجو براي دانشگاه هاو موسسات آموزش عالي در دانشگاه هاي دولتي پس از انقلاب اشاره کرده ايم که به شرح ذيل مي باشد .
تمرکز
تمر کز يعني گزينش دانشجو به شيوه متمرکز صورت مي پذيرد و توجيه آن تا کنون کثرت داوطلبان ...

» ادامه
نحوه تغيير رشته در دانشگاه پيام نور اعلام شد
مدير سنجش دانشگاه پيام نور از چگونگي شرايط تغيير رشته در دانشگاه پيام نور خبر داد.
دکتر سيد ابولحسن ترابي، در گفت وگو با ايسنا اظهار کرد: شرايط عادي تغيير رشته مشمول دانشجوياني است که 24 واحد را گذارنده و معدلشان نيز بالاي 12 باشد و همچنين نمره آزمون ...

» ادامه
دانشجويان بي کار و «کار دانشجويي»
بعضي وقت ها آدم بايد بسيار به مغزش فشار آورد تا معناي بعضي از ضرب المثل ها را بفهمد. احتمالا معناي «يک تير و دو نشان» را مي دانيد; ولي يک مثال خيلي خوب و يک مصداق بارز براي اين قضيه پيدا شده که اسمش هست کار دانشجويي،شده تا حالا فکر کرده باشيد که حکمت ...
» ادامه
رئيس نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها:
اجراي مصوبات ميزان توجه دولت به نخبگان را نشان مي دهد
حجت الاسلام محمديان گفت: بنياد ملي نخبگان تاسيس شده و کارهاي اصلي آن صورت گرفته و تعريف نخبه و نحوه حمايت از نخبگان روشن شده است. اميد مي رود تا سال تحصيلي جديد به شکل اجرايي در مراکز دانشگاهي کشور عملياتي شود.
به گزارش مهر، حجت الاسلام محمديان با ...

» ادامه
وزير بهداشت خبر داد :
لزوم تربيت نيروي انساني متخصص در فناوري هاي نوين
ايران از نيروي انساني متخصص به عنوان مهمترين سرمايه براي تکنولوژي هاي جديد دارويي برخوردار است و در اين زمينه بايد برنامه ريزي بيشتري نيز صورت گيرد زيرا با وجود نيروي متخصص با انگيزه پيشرفت علمي کشور ميسر خواهد شد.
به گزارش مهر، دکتر کامران باقري ...

» ادامه
برگزاري جشن بزرگ عيد مبعث در دانشگاه آزاد اسلامي واحد کرج
کرج - خبرنگار آفرينش
در آستانه سالروز مبعث پيامبر گرامي اسلام، جشن بزرگ عيد مبعث در دانشگاه آزاد اسلامي واحد کرج، برگزار شد.
اين جشن که در دانشگاه آزاد اسلامي واحد کرج، با حضور بزرگان شهر، ازجمله امام جمعه شهرکرج، اساتيد، دانشجويان، وکارمندان دانشگاه ...

» ادامه
 اولين دوره مسابقات قرآني صافات در کرج برگزار شد
کرج خبرنگار آفرينش
اولين دوره مسابقات قرآني صافات ، ويژه شهرستان هاي استان تهران ، به ميزباني کرج و در آستانه مبارک امامزاده حسن(ع) برگزار شد.
اين مسابقه ، با همکاري اداره اوقاف و امور خيريه ، امور مساجد اداره فرهنگ وارشاد اسلامي کرج و دبيرخانه کانون ...

» ادامه
تشکيل کميسيون مبارزه با سرقت در آذربايجان غربي صورت گرفت
اروميه- خبرنگار آفرينش
ساماندهي پارکينگ هاي عمومي ، بکارگيري پليس محله ، جمع آوري معتادان و کودکان خياباني ، ساماندهي مراجعات کارکنان ادارات خدمات رسان ، کنترل کهنه فروشان و اوراق فروشي ها و تعامل با دستگاه قضايي ، زندان ها و نيروي مقاومت بسيج ، از ...

» ادامه
رئيس سازمان آموزش و پرورش آذربايجان شرقي :
مدارس غيرانتفاعي با حداقل استاندارد
تبريز خبرنگار آفرينش
فيروز رضايي ، رئيس سازمان آموزش و پرورش استان آذربايجان شرقي گفت : با توجه به اينکه اکثر مدارس غيرانتفاعي در منازل مسکوني استقرار يافته اند ، از حداقل استانداردها برخوردار هستند .
فيروز رضايي افزود : اين امر از دست موسسان آن ...

» ادامه
دوره آموزش ضمن خدمت قضات دادسراي استان يزد برگزار شد
بررسي جرم کلاهبرداري
يزد خبرنگار آفرينش
دوره آموزش ضمن خدمت قضات دادسرا و محاکم جزايي استان يزد ، با عنوان " بررسي جرم کلاهبرداري " در محل دادگستري استان يزد برگزار شد .
به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي دادگستري کل استان يزد ، اين دوره آموزشي ، توسط معاونت آموزش ...

» ادامه
افزايش 57 درصدي صادرات کالا از کاشان
کاشان خبرنگار آفرينش
رئيس اداره استاندارد و تحقيقات صنعتي کاشان گفت : طي 4 ماهه نخست سال جاري ، افزون بر يک ميليون و 280 هزار مترمربع فرش ماشيني ، بيش از 520 تخته پتو ، 2 دستگاه باسکول و انواع لنت ترمز خودرو ، کاشي و سراميک و کولر آبي از اين شهرستان ...

» ادامه
فرماندار دزفول :
رفع مشکل آب روستايي ، در گرو تامين اعتبارات ملي است
دزفول خبرنگار آفرينش
فرماندار دزفول با اشاره به وضعيت آب روستايي و مشکلات موجود ، رفع اين مشکلات را ، در گرو تامين اعتبارات ملي دانست . حميد قناعتي ، در جلسه شوراي بهداشت و امنيت غذايي اين شهر با اشاره به آلودگي آب برخي روستاهاي منطقه که با چشم غيرمسلح ...

» ادامه
گزارش آفرينش از نشست مطبوعاتي جشنواره صنعت چاپ
صنعت چاپ در کشور رقابتي مي شود
محسن پرويز معاون فرهنگي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در نشست مطبوعاتي ششمين نمايشگاه صنعت چاپ گفت:با توجه به اين که ميزان ظرفيت چاپي کشور متناسب با حجم خدمات مورد نياز نيست تعدادي از چاپخانه داراني که دستگاه هاي کهنه و مستعمل در اختيار دارند دچار مشکل ...
» ادامه
نگاهي صميمي به مجموعه تلويزيوني" رازققنوس"
متن بهتر از کارگرداني
بايد به مجموعه هايي که براي شعور، سطح سليقه و ذائقه مخاطب اهميت قائل مي شوند به ديده احترام نگريست.
مجموعه" راز ققنوس" از جمله مجموعه هايي است که سراغ سوژه هايي که هزار بار استفاده گرديده و نخ نما و کليشه اي شده است نرفته و با بهره گيري از يک مضمون ...

» ادامه
جشنواره ذکر و ذاکرين واستقبال مردم
شانزدهمين جشنواره موسيقي ذکرو ذاکرين با اجراي گروه عاشيق هاي آذربايجان و استقبال علاقه مندان به موسيقي در مجموعه فرهنگي تاريخي نياوران آغاز به کار کرد .در اولين روز اين جشنواره ابتدا عاشيق هاي آذربايجان به سرپرستي" احمد ملکي عليشاه "در قالب هاي مداحي، ...
» ادامه
اخبار شهرستانها

کاشان خبرنگار آفرينش
19 نمايش به دومين جشنواره سراسري تئاتر مهر کاشان که آبان ماه سال جاري در فرهنگسراي مهر سازمان رفاهي تفريحي شهرداري کاشان برگزار مي شود ، راه پيدا کرد.رئيس ستاد برگزاري دومين جشنواره سراسري تئاتر مهر کاشان با بيان اين مطلب گفت ...

» ادامه
همزمان با مبعث رسول اکرم (ص)
جشن "رسول مهر" برگزار شد
همزمان با مبعث رسول اکرم (ص) و در شب آن عيد بزرگ و سعيد، جشن بزرگ "رسول مهر" برگزار شد. در اين برنامه از يک اثر هنري، کار پاک نيت با عنوان "زيارت نامه ي حضرت ابوالفضل (ع)" که پارچه اي بافته شده از نخ ابريشم و گلابتون بود، پرده برداري شد که قرار است، ...
» ادامه
"بي مقدمه" هم چنان ادامه دارد
مجموعه طنز " بي مقدمه" در قالب 50 قسمت در گروه فيلم و سريال شبکه دو سيما تهيه شده است و هر شب به مدت 15 دقيقه بر روي آنتن مي رود، حسين کياني اين مجموعه را کارگرداني کرده است و با بازي فردوس کاوياني، کمند اميرسليماني، برزو ارجمند، رضا فياضي، رضا خندان، ...
» ادامه
"نيوه مانگ" در افتتاحيه جشنواره "تورنتو"
"نيوه مانگ" به کارگرداني بهمن قبادي در برنامه افتتاحيه بخشي که درباره موتزارت (آهنگساز اتريشي) در جشنواره فيلم "تورنتو" اختصاص داده شده است;به نمايش درمي آيد.
امسال جشنواره بين المللي فيلم "تورنتو" در بخش ويژه اي به نامhope Crowneb New به بررسي فيلمهاي ...

» ادامه
رئيس کانون کارگردانان انصراف داد
"عليرضا رئيسان" به صورت کامل از حضور در شوراي صدور پروانه ساخت انصراف داد.
در آخرين جلسه شوراي مرکزي کانون کارگردانان سينماي ايران با توجه به شرايط جديد اين تصميم گرفته شد. براساس اين گزارش، همچنين در اين جلسه قرار شد که شوراي مرکزي در تعامل با هيات ...

» ادامه
"تصادف" منوچهرهادي
با پايان پش توليد تله فيلم "تصادف"،منوچهر هادي دومين فيلم تلويزيوني خود را جلوي دوربين برد. "تصادف "عنوان تازه ترين فيلم هادي است که پس ازپشت سر گذاشتن آخرين مراحل پيش توليد ديروز کليد خورد،کامبيز کاشفي وبهناز جعفري ،شبنم فرشادجو،فريده سپاه منصور،تورج ...
» ادامه
براي ديدار با کره و سوريه
تيم ملي استارت زد
تيم ملي کشورمان دور جديد تمرينات خود را از صبح ديروز براي رويارويي با کره جنوبي با حضور تعداداندکي از بازيکنان آغاز کرد.
گفتني است که 14 ملي پوش کشورمان صبح ديروز در محل کمپ تيم هاي ملي فوتبال، نخستين تمرين آماده سازي خود را براي رويارويي با کره جنوبي ...

» ادامه
امير قلعه نوعي سرمربي تيم ملي : در سئول امتياز مي گيريم
امير قلعه نوعي، سرمربي تيم فوتبال ايران نسبت به ديدار تيمش مقابل کره در سئول بسيار اميدوار است .
وي در گفت وگو با سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا گفته است که بايد در سئول امتياز به دست آوريم.
بنا بر آخرين اظهارات قلعه نوعي، تمامي لژيونرها از جمله علي ...

» ادامه
بسکتبال قهرماني جهان
جدال بزرگان
در پنجمين روز رقابت هاي بسکتبال قهرماني جهان در ژاپن ، تيم چين يکي از چهار نماينده آسيادر اين پيکارها سرانجام موفق شد به نخستين پيروزي دست يابد اما تا روز گذشته صعود هفت تيم به مرحله يک هشتم نهايي قطعي شده است.
به گزارش خبرگزاري آسوشيتدپرس، چين موفق ...

» ادامه
وحيد هاشميان مهاجم تيم ملي :
جواب انتقادهاي مغرضانه را در زمين بازي مي دهم

تيم ملي 9 روز ديگر در سئول به مصاف تيم ملي کره جنوبي خواهد رفت ، و اين در شرايطي است که شايعات پيرامون تيم ملي بسيار زياد است .
يکي از بازيکناني که مرکز شايعات قرار گرفته است وحيد هاشميان مي باشد . در حاليکه تماس هاي وحيد هاشميان و امير قلعه نوعي ...

» ادامه
تکواندوکاران زن ايران و اميد به کسب مدال در دوحه
در طبقه زيرين سالن 12 هزار نفري مجموعه ورزشي آزادي تهران تکواندوکاران دختر جواني در حال تمرين با مربي کره اي هستند، اين مربي که با چوبي در دست به حرکات آنان نگاه مي کند و در صورت نياز با اشاره چوب و يا ضربه اي آنان را متوجه اجراي اشتباه تکنيک در حال ...
» ادامه
ورزشي
كوتاه و خواندني سوت پايان و دقيقه 90
سياسي و سياسي خارجي
کوتاه و خواندني
هنري
کوتاه و خواندني
استانها و شهرستانها
کوتاه و خواندني
پزشکي و علمي
کوتاه و خواندني
دانشگاه و خبر
کوتاه و خواندني
زنگ آفرينش
دانشگاه
کوتاه و خواندني
اقتصادي
کوتاه و خواندني
افزايش 5/3 واحدي شاخص هاي بورس
بازار سكه و ارز
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته

اين نسخه 5398 بار ديده شده است

شیدراوی - نرم افزار ایجاد نشریه الکترونیکی و نشر الکترونیک

 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
پزشکي و علمي
دانشگاه و خبر
دانشگاه
اقتصادينظرسنجی
نظر شما در مورد راه اندازي قسمت نظر سنجي در سايت روزنامه آفرينش چيست

عالی است
خوب است
مناسب نيست