جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1385/06/09 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران نسخه شماره 2568
 

پيشنهاد مذاکره اتحاديه اروپا به ايران
حفظ وحدت داخلي توطئه هاي دشمنان را خنثي مي کند

غيبت نمايندگان مجلس را به تعطيلي کشاند
تاريخ ثبت نام اينتر نتي در کنکورسراسري1386
سازمان سنجش آموزش کشور ثبت نام کنکور سراسري و ارشد سال 86 را اينترنتي مي کند. اين بدان معني است که دوره ثبت نام توسط مردم طولاني تر اما دوره استخراج فايل آزمون کوتاه تر از گذشته مي شود و اطلاعات از مبدا به روي سيستم کامپيوتري مي رود.
ثبت نام کنکور سراسري 1386در آذر ماه است اما به دليل پروسه جديد ثبت نام عوامل اجرايي آزمون و مراکز پيش دانشگاهي بايد آموزش ببينند بنابراين آموزش هاي ثبت نام به مدارس و مراکز پيش دانشگاهي و عوامل اجرايي در مهر ماه آغاز مي شود.
دکتر " عبدالرسول پورعباس " در خصوص تغيرات اجرايي در کنکور سراسري سال آينده افزود: مطالعات کنکور سال 86 در سازمان سنجش آغاز شده است و بخش اصلي اين کنکور به ثبت نام مربوط مي شود. در سال هاي گذشته کنکور از آذرماه شروع مي شد و تا استخراج فايل کامپيوتري آزمون که مدت زمان زيادي به طول مي انجاميد، انرژي بسياري از سازمان گرفته مي شد.
رئيس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: سازمان سنجش در حال رايزني با عوامل اجرايي براي ثبت نام الکترونيک آزمون سراسري کارشناسي و کارشناسي ارشد است. ضمن اين حرکت، داوطلبين سال گذشته آزمون سراسري نيز با شيوه اي جداگانه ثبت نام مي شوند. سازمان فايل اين داوطلبان را در اختيار دارد و نيازي به ثبت نام مجدد نيست. تنها حداقل اطلاعات را مانند نام، شماره داوطلبي و گروه آزمايشي از آن ها اخذ مي شود.
وي اظهار داشت: با توجه به اينکه 30 تا 40 درصد داوطلب جديد در آزمون سراسري شرکت مي کنند، با اين روش ثبت نامي در حدود 60 درصد در وقت و انرژي صرفه جويي مي شود.
پورعباس در خصوص هزينه هاي دريافتي ثبت نام از داوطلبان آزمون گفت: هزينه فعلي کم است و در صورتي که بخواهيم آزمون را سالم برگزار کنيم و داوطلب از امکانات بيشتري در ...
» ادامه
حاجي بابايي: تصويب 3 ميليارد دلار واردت بنزين در مجلس قطعي است
آفرينش: حميد رضا حاجي بابايي با بيان اينکه به اعتقاد من دو نرخي شدن بنزين قابل اجرا نيست و فسادآور است، چون تبصره 13 بودجه اجرا نشده, گفت: تصويب 3 ميليارد دلار واردت بنزين در مجلس قطعي است.
عضو هيات رئيسه مجلس که ديروز در جمع خبرنگاران پارلماني در ...

» ادامه
اداي احترام اعضاي هيات دولت نسبت به حضرت امام(ره)

ايسنا: محمود احمدي نژاد, رييس جمهور و برخي از اعضاي هيات دولت صبح روز گذشته به مناسبت هفته دولت با حضور در حرم مطهر حضرت امام خميني(ره) به مقام شامخ بنيانگذار کبير انقلاب اسلامي اداي احترام کردند. اين مراسم با قرائت فاتحه و اقامه نماز از سوي رييس ...

» ادامه
جوابيه وزارت ارتباطات

پيرو انعکاس اظهارات دکتر صادق زاده ، رئيس محترم کميته ارتباطات مجلس شوراي اسلامي موارد ذيل جهت تنوير افکار عمومي اعلام مي شود :
نخست آنکه برخلاف اظهارات دکتر صادق زاده ، همايش سراسري مديران و مسئولان وزارت ارتباطات و فناوي اطلاعات ، نه در هفته دولت ...

» ادامه
آيت ا... هاشمي شاهرودي در نشست مشترک دولت, مجلس و قوه قضائيه:
ضايع شدن فرصت ها در کشور از مفاسد اقتصادي مهمتر است
مهر: نشست مشترک دولت , مجلس و قوه قضائيه سه شنبه شب به ميزباني دولت برگزار شد.
رئيس قوه قضاييه در نشست مشترک دولت, مجلس و قوه قضائيه, گفت: ضايع شدن فرصت ها که امروز در جامعه ما در حال شکل گيري است، يک فساد است که از مفاسد اقتصادي نيز مهمتراست. رئيس ...

» ادامه
واکنش نمايندگان درباره پيشنهاد احمدي نژاد به بوش
آفرينش: دعوت محمود احمدي نژاد از جورج بوش, رئيس جمهور آمريکا براي مناظره مستقيم تلويزيوني,و رد اين پيشنهاد از سوي کاخ سفيد که پيشنهاد رئيس جمهور ايران را نوعي فرافکني در خصوص برنامه هسته اي ايران دانسته, ديروز در بين نمايندگان مجلس با واکنش هايي روبرو ...
» ادامه
ويزاي خاتمي وهمراهانش به آمريکا صادر شد

ايسنا: وزارت امور خارجه آمريکا اعلام کرد که ويزاي سفرسيد محمد خاتمي, رئيس جمهورسابق ايران به واشنگتن را روز سه شنبه صادر کرده است.
تام کيسي، سخنگوي وزارت امور خارجه آمريکا اظهار کرد که اين ويزا به سيدمحمد خاتمي اجازه مي دهد, سفري خصوصي به واشنگتن ...

» ادامه
کريمي راد: زمان بازگشايي روزنامه ايران نزديک است

مهر: وزير دادگستري با اشاره به بررسي موضوع انتشار مجدد روزنامه ايران در شعبه 1060 گفت: اين شعبه به زودي تصميم مي گيرد و انشا» ا... روزنامه ايران بار ديگر به عرصه مطبوعات باز خواهد گشت. جمال کريمي راد, زمان باز شدن اين روزنامه را نزديک اعلام کرد و ...

» ادامه
حدادعادل: بحث خروج از"ان پي تي" مطرح نيست

ايرنا: رييس مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه ايران با پاسخ به بسته پيشنهادي اروپا باب مذاکره را گشوده است, ابراز اميداوري کرد پاسخ ايران مسير را به سمت مذاکره بگشايد. "غلامعلي حداد عادل" ديروز دربدو ورود به خرم آباد درفرودگاه اين شهر در جمع خبرنگاران ...

» ادامه
پايان شانزدهمين اجلاس مجلس خبرگان

ايسنا: شانزدهمين اجلاس مجلس خبرگان، عصر ديروز با قرائت بيانيه اين اجلاس توسط دري نجف آبادي عضو هيات رييسه اين مجلس و عکس يادگاري نمايندگان مجلس خبرگان به پايان رسيد. در اختتاميه اين جلسه، بعد از اين که دري نجف آبادي بيانيه پاياني را قرائت کرد و در ...

» ادامه
دادگاه صدام هنوز شکايت ايران را دريافت نکرده است

ايرنا: سخنگوي دادگاه عالي جنايي مرکزي عراق اعلام کرد: تاکنون پرونده قضايي جمهوري اسلامي ايران برضد صدام ديکتاتور پيشين عراق را دريافت نکرده است. "رائد جوحي" ديروز در گفت وگو با روزنامه دولتي "الصباح" افزود: تاکنون غير از کويت، دادگاه از هيچ کشور ديگري ...

» ادامه
ترکيب نامشخص کره و هدف ايران
ديدار تيم هاي ملي ايران و کره جنوبي که روز شنبه در سئول برگزار مي شود از اهميت بسيار زيادي بر اي هر دو تيم برخوردار است .
در اين راستا بايد گفت ترکيب تيم ملي فوتبال کره جنوبي که قرار است شنبه مقابل ملي ايران در سئول بازي کند ، هنوز نامشخص است.
رسانه ...

» ادامه
گزارش اختصاصي آفرينش ازنمايشگاه آثار هنري جانبازان در فرهنگسراي نياوران
نمايشگاه گروهي "دولت عشق" شامل 175 اثر نقاشي، خوشنويسي، عکس و صنايع دستي از 26 جانباز هنرمند عصر روز گذشته با حضور معاون پژوهشي بنياد شهيد و جمعي از هنرمندان در فرهنگسراي نياوران افتتاح شد.
به گزارش خبرنگار مهر، در مراسم افتتاح نمايشگاه دولت عشق مهندس ...

» ادامه
به مناسبت هفته جانباز در کرج ;
ايجاد طرح خدمات ايثارگري
کرج خبرنگار آفرينش
به مناسبت هفته جانباز ، کنفرانس مطبوعاتي با حضور حاج مهدي ايزدي ، رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان هاي غرب استان تهران و جمعي از خبرنگاران در محل سازمان بنياد شهيد امور ايثارگران منطقه يک کرج ، برگزار شد.
در اين نشست ، ...

» ادامه
اسپانيا يک عمل پيوند بي سابقه دست انسان انجام مي دهد

وزارت بهداشت اسپانيا مجوز پيوند دست هاي زني که 20 سال پيش در يک حادثه آتش بازي، اعضاي خود را از دست داده است، صادر کرد.
به گزارش ايرنا روزنامه "آب ث" چاپ مادريد گزارش داد اين براي اولين بار است که پيوند دو دست در اسپانيا صورت مي گيرد.
همچنين اين ...

» ادامه
با سخنراني آيت ا... هاشمي رفسنجاني:
نخستين همايش بين المللي مبارزه با تروريسم و چالش هاي فراروي برگزار مي شود
نخستين همايش بين المللي «مبارزه با تروريسم و چالش هاي فراروي» با سخنراني آيت ا... هاشمي رفسنجاني رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام و با همکاري معاونت پژوهشي دانشگاه آزاد اسلامي در تاريخ يکم و دوم آذرماه سال جاري برگزار مي شود.
به گزارش آفرينش به نقل از مرکز ...

» ادامه
طرح پذيرش دانشجوي پزشکي از مقطع کارشناسي اجرايي نشد
معاون آموزشي و امور دانشجويي وزارت بهداشت در تشريح سياست هاي معاونت آموزشي وزارت بهداشت در بخش آموزش پزشکي توانمندسازي مربيان عضو هيئت علمي و جامعه پزشکي عمومي را از مهمترين اولويت هاي اين بخش برشمرد.
دکتر "محمدعلي محققي" در گفتگو با مهر، گفت: توانمند ...

» ادامه
تحليل معاون سردبير روزنامه هندو در خصوص مناسبات گاز ايران;
گاز ايران در گودال بي تصميمي!
گروه اقتصادي: يک تحليلگر هندي در عرصه انرژي در خصوص دورنماي خط لوله صلح به هند و پاکستان بر اين عقيده است که ذخاير بزرگ گاز ايران که بين تحريم شيطان بزرگ و گودال بي تصميمي و طراحي بد قرار دارند، بدون استفاده مانده است.
سيدارت وارداراجان از روزنامه ...

» ادامه
از سوي سازمان سنجش جزئيات ثبت نام آزمون GRE اعلام شد
جزئيات ثبت نام و شرکت در آزمونهاي GRE عمومي و اختصاصي سازمان سنجش اعلام شد.
به گزارش ايسنا آزمونهاي GRE عمومي و اختصاصي به ترتيب ششم و سيزدهم آبان ماه برگزار مي شود.
متقاضيان مي توانند از روز دوشنبه 13 تا روز يکشنبه 26 شهروير ماه با به همراه داشتن ...

» ادامه
تفاهم نامه همکاري هاي علمي - پژوهشي بين دانشگاه صنعتي اميرکبير و ذوب آهن اصفهان منعقد شد
دانشگاه صنعتي امير کبير و شرکت سهامي ذوب آهن اصفهان تفاهم نامه همکاري هاي علمي، پژوهشي و آموزشي به امضا» رساندند.
به گزارش ايسنا، در راستاي فعاليت هاي علمي در راستاي فعاليت هاي علمي، پژوهشي و آموزشي و نيز ايجاد زمينه هاي همکاري و ارتباط بيشتر بين ...

» ادامه
استاندار اردبيل خبر داد :
به زودي با شناسايي عشاير واقعي اين منطقه ، مشکل اسکان و کشت آنها حل خواهد شد
اردبيل خبرنگار آفرينش
استاندار اردبيل گفت : به زودي و به دنبال دستور اکيد رئيس جمهور مبني بر حل مشکل عشاير محدوده کشت و صنعت مغان و پارس آباد با شناسايي عشاير واقعي اين منطقه ، مشکل چندين ساله حل خواهد شد.
به گزارش آفرينش ، علي نيکزاد در جمع مردم ...

» ادامه
جلال طالبي سرمربي اسبق تيم ملي :
باتجربه ها موثرترند
جلال طالبي سرمربي اسبق تيم ملي فوتبال ايران در مورد بازي روز شنبه مقابل کره جنوبي گفت : در بازي روز شنبه مهم اين است که ما نقاط ضعف و توانايي هاي خود را شناسايي کنيم و با شناختي که از حريف داريم استراتژي تيمي را بر مبناي خصوصيات و توانايي هاي تيم ايران ...
» ادامه
محمد نصرتي مدافع تيم ملي :
اميدوارم روز شنبه پايان بدشانسي هاي فوتبال ايران باشد
محمد نصرتي مدافع تيم ملي ايران بر اين باور است که براي پيروزي بر تيم کره جنوبي بايد با برنامه وارد ميدان شد و تمام راه ها را بر حريف بست .
نصرتي در اين خصوص گفت: در فوتبال نمي توان به آساني از موضوعي به نام شانس عبور کرد، بارها پيش آمده است که تيم ...

» ادامه
معاون طرح و توسعه وزارت علوم:
بودجه عمراني آموزش عالي بسيار ناچيز است
معاون طرح و توسعه وزارت علوم, تحقيقات و فناوري گفت: با توجه به اينکه آموزش عالي کشور با کمبود زمينه فضاي آموزشي و کمک آموزشي روبرو است, بودجه عمراني آموزش عالي بسيار ناچيز است.
دکتر حميدرضا رازقي, معاون طرح و توسعه وزارت علوم, تحقيقات و فناوري, در ...

» ادامه
دانشجوي ايراني موفق به دريافت جايزه معتبر دانشگاه شفيلد بريتانيا شد
کوروش کورفي دانشجوي ايراني 19 ساله دانشگاه شفيلد بريتانيا جايزه معتبرBroomheab Valerie اين دانشگاه را به دليل کسب موفقيت هاي استثنايي در زمينه علوم از آن خود کرد.
به گزارش مهر، اين دانشجوي مستعد ايراني در رشته ژنتيک پزشکي در بخش بيولوژي مولکولي و بيوتکنولوژي ...

» ادامه
معاون وزارت علوم:
افزايش ارتباط صنعت و دانشگاه مقدمه تهيه سند علمي است
معاون دانشجويي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري گفت: افزايش ارتباط صنعت و دانشگاه مقدمه اي براي تهيه سند علمي کشور است.
محمود ملاباشي در جمع خبرنگاران در سمنان گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامي از روساي دانشگاههاي کشور خواسته اند تا سند علمي کشور تدوين شود. ...

» ادامه
رئيس سازمان نظام پزشکي در مراسم فتتاحيه نهمين کنگره اپتومتري
عدم عبور از مرزهاي حرفه اي مهم ترين وظيفه جامعه پزشکي است
روز گذشته نهمين کنگره سراسري اپتومتري ايران با حضور رئيس سازمان نظام پزشکي و جمعي از متخصصان اين رشته در دانشگاه شهيد بهشتي آغاز به کار کرد.
به گزارش سرويس علمي آفرينش، دکتر صدر در مراسم افتتاحيه اين کنگره مهم ترين وظيفه تيم پزشکي در سطح کشور را انجام ...

» ادامه
چاي سبز از قلب محافظت مي کند
تحقيقات نشان مي دهد که چاي سبز مزاياي بسياري براي سلامتي دارد از جمله اين که از قلب محافظت مي کند.
محققان توصيه مي کنند که چاي سبز مي تواند از آسيب هاي ناشي از حملات قلبي و سکته مغزي جلوگيري کند.
نوعي ماده شيميايي موجود در چاي که بيش از 4000 سال ...

» ادامه
احداث هتل در درياچه شورابيل اردبيل
اردبيل خبرنگار آفرينش
يعقوب عزيززاده ، شهردار اردبيل گفت : يک هتل در داخل درياچه شورابيل با مشارکت بخش خصوصي احداث مي شود .
وي در خصوص ايجاد بزرگ ترين مجتمع تجاري ، مجتمع مسکوني ولايت و احداث برج در اتوبوسراني گفت : سرمايه گذار بزرگ ترين مجتمع تجاري ...

» ادامه
افتتاح طرح پرواربندي گوساله در پارس آباد
اردبيل خبرنگار آفرينش
با حضور استاندار و مسئولين استاني و محلي طرح پرواربندي گوساله دو رگه با ظرفيت 150 راس در شهرستان پارس آباد افتتاح شد .
به گزارش خبرنگار آفرينش ، مدير جهاد کشاورزي شهرستان پارس آباد در افتتاح اين پروژه گفت : طرح پرواربندي گوساله ...

» ادامه
کار تيموريان با بولتون تمام شد

تيم فوتبال بولتون انگليس اعلام کرد که آندرانيک تيموريان، بازيکن خط مياني تيم ملي فوتبال ايران و باشگاه ابومسلم را به خدمت گرفته است.
به گزارش خبرگزاري فرانسه از بولتون، تيموريان 23 ساله که در سه ديدار تيم ملي فوتبال ايران در جام جهاني آلمان حضور ...

» ادامه
ايمان مبعلي هافبک تيم ملي :
از پيش بازنده نيستيم
ايمان مبعلي هافبک تيم ملي ايران به دليل مصدوميت قادر به حضور در ديدار ايران مقابل کره نيست ، اما وي به همراه ملي پوشان به سئول سفر کرده است .
مبعلي در خصوص بازي ايران مقابل کره و حضورش در اين بازي گفت : به دليل مصدوميت قديمي که داشته ام اين ديدار ...

» ادامه
چادوري ، غايب بزرگ کره مقابل ايران

چادوري بازيکن مطرح تيم ملي کره جنوبي بازي حساس تيم ملي کشورش مقابل ايران را به دليل مصدوميت از دست داد.
گفتني است که اين بازيکن به دليل مصدوميت از ناحيه کشاله ران نمي تواند تيم ملي کره جنوبي را مقابل ايران در مرحله مقدماتي جام ملت هاي آسيا همراهي ...

» ادامه
بالاک و جريمه اي سنگين
ميشاييل بالاک، هافبک طراز اول فوتبال آلمان و عضو جديد تيم چلسي انگليس خبرساز شد.
به گزارش روزنامه بيلد، کاپيتان تيم آلمان به دليل اتفاقي که در سال گذشته برايش اتفاق افتاده و مرتبط به مسائل گمرکي بوده، خبر ساز شده است.
کاپيتان تيم آلمان در ماه ژانويه ...

» ادامه
وزير اقتصاد و دارايي:
نظارت در سيستم بانکي صوري است
وزير امور اقتصادي و دارايي گفت: نظارت در سيستم بانکي ضمن اينکه از محدوديت ها و ضعف هايي برخوردار است حالت صوري پيدا کرده و اين مي تواند خطري براي بانکداري اسلامي باشد.
داود دانش جعفري در افتتاحيه هفدهمين همايش بانکداري اسلامي گفت: مهمترين ويژگي بانکداري ...

» ادامه
 چه کسي بر صندلي رياست کل بانک مرکزي تکيه مي زند
هفدهمين همايش سالانه بانکداري بدون ربا بدون حضور رييس کل بانک مرکزي صبح ديروز آغاز به کار کرد.
ابراهيم شيباني طي سال هاي گذشته همواره در مراسم افتتاح اين همايش به ارايه گزارش شاخص هاي کلان اقتصادي مي پرداخت و گزارش مبسوطي ارايه مي کرد.
در عين حال ...

» ادامه
معاون وزير کار:
بين دريافتي کارمندان با متوسط هزينه زندگي فاصله وجود دارد

دستور وزير کار مبني بر وجود توافق ميان کارگر و کارفرما براي تعيين ميزان دستمزد مربوط به کارگراني است که به صورت شبه دائم در کارگاه ها و کارخانه ها فعاليت مي کنند.
محمد وکيلي معاون پشتيباني و توسعه مديريت وزارت کار در گفت وگو با ايسنا، با اشاره به ...

» ادامه
دولت با واردات بنزين موافقت کرد

معاون وزير نفت گفت: لايحه مجوز تامين ارز مورد نياز براي بنزين وارداتي در دولت امضا شد و به زودي براي تصويب به مجلس شوراي اسلا مي ارائه مي شود.
نعمت زاده افزود: سهميه بندي بنزين با سه ماه تاخير انجام مي شود و تا آن زمان وزارت نفت مجبور ...

» ادامه
نتايج نهايي آزمون گواهينامه و دانشنامه تخصصي 13 شهريور اعلام مي شود
نتايج آزمون کتبي گواهينامه و دانشنامه تخصصي پس از رسيدگي به اعتراضات داوطلبان در روز شنبه 11 شهريورماه و نتايج نهايي آزمون دانشنامه تخصصي 13 شهريورماه اعلام مي شود.
به گزارش مهر، پنجاه و سومين دوره آزمون دانشنامه تخصصي و بيست و پنجمين دوره آزمون گواهينامه ...

» ادامه
تاريخ ثبت نام پذيرفته شدگان کارشناسي ارشد
نتايج نهايي 27 هزار و 665 پذيرفته شده در 323 کد رشته امتحاني آزمون کارشناسي ارشد در ويژه نامه پيک سنجش اعلام شد .
دکتر " حسين توکلي " در گفتگو با مهر، افزود: قبول شدگان نهايي در اين آزمون بايد با در دست داشتن مدارک مربوط به ثبت نام در روزهاي دوشنبه ...

» ادامه
عليرضا نيکبخت واحدي هافبک تيم ملي :
تيم ملي شرايط جديدي را تجربه مي کند
عليرضا نيکبخت واحدي هافبک تيم ملي ايران نسبت به نتيجه بازي روز شنبه مقابل کره جنوبي بسيار خوشبين است ، وي در اين خصوص گفت: تيم ملي ايران توانايي شکست دادن کره جنوبي را دارد.
وي افزود : تيم ايران با هدف کسب پيروزي به کره مي رود. البته با توجه به قدرت ...

» ادامه
محمدرضا کربکندي سرمربي تيم ذوب آهن :
از سوريه غافل نشويم
تيم ملي فوتبال ايران روز شنبه در سئول به مصاف تيم کره خواهد رفت و روز چهارشنبه و در فاصله کمتر از 4 روز در دمشق به مصاف تيم سوريه خواهد رفت .
در اين ارتباط محمدرضا کربکندي سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن گفت : ايران بايد به اندازه ديدار برابر کره جنوبي براي ...

» ادامه
صمد مرفاوي سرمربي تيم استقلال :
75 درصد آماده ايم
از شواهد و قرائن پيداست که تيم استقلال در وضعيت مناسبي به سر نمي برد ، چراکه اين تيم در اردوي ترکيه تعدادي از نفرات اصلي خود را به دليل همراهي تيم ملي در اختيار نداشت و از طرف ديگر اين تيم نتوانست در اردوي ترکيه بازي هاي تدارکاتي مناسبي برگزار نمايد ...
» ادامه
ورزشي
كوتاه و خواندني از سوت پاپان و دقيقه 90
سياسي و سياسي خارجي
خبر و نظر
كوتاه و خواندني
هنري
کوتاه و خواندني
سومين جشنواره سراسري تئاتر ماه به کار خود پايان داد
استانها و شهرستانها
کوتاه و خواندني
کمبود منابع آب شرب در اشتهارد هشدار دهنده است
پزشکي و علمي
کوتاه و خواندني
اولين سمينار تجويز ورزش برگزار شد
دانشگاه و خبر
کوتاه و خواندني
ستاد «حج عمره» به ستاد «زيارت» ارتقا مي يابد
زنگ آفرينش
دانشگاه
کوتاه و خواندني
اقتصادي
کوتاه و خواندني
افزايش 15/2 واحدي شاخص هاي بورس
بازار سكه و ارز
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته

اين نسخه 4572 بار ديده شده است

شیدراوی - نرم افزار ایجاد نشریه الکترونیکی و نشر الکترونیک

 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
پزشکي و علمي
دانشگاه و خبر
دانشگاه
اقتصادينظرسنجی
نظر شما در مورد راه اندازي قسمت نظر سنجي در سايت روزنامه آفرينش چيست

عالی است
خوب است
مناسب نيست