جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1388/08/03 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران (يکشنبه) نسخه شماره 3445
 

غرب وآژانس درانتظارپاسخ ايران

البرادعي:احمدي نژاد خواستارعادي سازي روابط با آمريکا است

اردوغان با هيات 200 نفره به تهران مي آيد

جشنواره «جوزقند » با مشارکت زنان نراقي وشهرداري اين شهر برگزار شد

تاريخ ثبت نام و مشمولين سهميه آزمون کارشناسي ارشد دانشگاههاي دولتي 89 اعلام شد
گروه آزمون وسنجش : معاون سازمان سنجش آموزش کشور با بيان اينکه ثبت نام آزمون کارشناسي ارشد سال 89 از روز سه شنبه 5 آبان آغاز مي شود، سهميه هاي آزمون ارشد89 و نحوه استفاده از اين سهميه ها را تشريح کرد.
دکتر حسين توکلي در گفت وگو با ايسنا، با اشاره به سهميه ها و تسهيلات آزمون کارشناسي ارشد سال89، گفت: داوطلبان متقاضي سهميه رزمندگان مي توانند بر اساس شرايط لازم متقاضي اين سهميه شوند.
جزييات استفاده از سهميه رزمندگان در کنکور ارشد
وي افزود: رزمندگان و جهادگران داوطلب بسيجي که از شهريور59 تا 67 حداقل شش ماه متوالي يا متناوب داوطلبانه در مناطق عملياتي جبهه هاي نبرد حق عليه باطل حضور داشته اند، لازم است ضمن مراجعه به ارگان ذيربط نسبت به تکميل فرم مخصوص به استفاده از سهميه هاي رزمندگان اقدام کنند تا آمار و اطلاعات آنان پس از زمان ثبت نام توسط ستاد مشترک سپاه پاسداران يا وزارت جهاد کشاورزي مورد تاييد نهايي قرار بگيرد.
متقاضيان نسبت به دريافت کد رهگيري 12 رقمي اقدام کنند
وي با تاکيد بر اينکه داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه رزمندگان، ارگان سپاه پاسداران بايد پس از تکميل فرم مخصوص نسبت به دريافت کد رهگيري 12 رقمي از واحد مربوطه اقدام و آن را در زمان ثبت نام در محل تقاضانامه اينترنتي درج کنند، خاطر نشان کرد: کد رهگيري12رقمي براي هر آزمون در هر سال متفاوت است بنابراين داوطلبان بايد براي ثبت نام در هر آزمون با مراجعه به واحد مربوط نسبت به دريافت کد رهگيري 12 رقمي مخصوص همان آزمون اقدام کنند. وي با بيان اينکه مدت حضور يا خدمت از جبهه سربازان و پاسداران وظيفه و همچنين تعهدات و ماموريت هاي خدمتي پرسنل وزارتخانه ها، سازمان ها و ارگان هاي نظامي در جبهه و نيز طرح 6 ماهه دانشجويان، حضور ...
» ادامه
فاضل خبر داد:
تاريخ نتايج آزمون دانشنامه دندانپزشکي و تخصصي اعلام شد
گروه آزمون وسنجش : دبير شوراي آموزش دندانپزشکي و تخصصي از اعلام نتايج آزمون دانشنامه دندانپزشکي در روز دوشنبه 4 آبان ماه جاري خبر داد و گفت: بيش از 90 درصد داوطلبان آزمون در مرحله کتبي قبول شده اند. دکتر اکبر فاضل در گفتگو با مهر افزود: در آزمون سال ...
» ادامه
علي لاريجاني با انتقاد ازپيش نويس توافقنامه وين;
غرب به دنبال شيطنت جديد عليه ايران است
گروه سياسي:علي لاريجاني با بيان اينکه برخي حرف ها و بيانيه ها با تندروي نمي تواند مشکلي را حل کند، به حل مناقشات پس از انتخابات براساس چارچوب قانوني تاکيد کرد و با اشاره به مذاکرات اخير وين راجع به انتقال سوخت به رآکتورهسته اي تهران، گفت:احساس مي کنم ...
» ادامه
تاريخ حذف اضطراري دوره هاي ترمي دانشگاه علمي -کاربردي اعلام شد
گروه آزمون وسنجش :معاون نظارت و سنجش دانشگاه جامع علمي کاربردي گفت: حذف اضطراري ويژه دوره هاي ترمي دانشگاه جامع علمي کاربردي از 18 آذر آغاز مي شود.
اصغر کشتکار در گفت وگو با فارس افزود: کلاس هاي دانشجويان دوره هاي ترمي دانشگاه جامع علمي کاربردي 24 دي ...

» ادامه
کوشنر:به دنبال تحريم جديد ايران نيستيم
گروه سياسي:وزيرخارجه فرانسه با تاکيد بر اينکه پاريس به دنبال کاهش تنش و جلوگيري از جنگ در منطقه است، اظهارکرد: اليزه در حال حاضر به دنبال تحريم هاي جديد عليه ايران نيست بلکه به دنبال کاهش تنش با تهران است.به گزارش فارس، "برنار کوشنر " در گفت وگو با روزنامه ...
» ادامه
نماينده لنگرود:تورم واقعي هدفمند کردن يارانه ها حدود50 درصد است
گروه سياسي:نماينده مردم لنگرود تورم واقعي لايحه هدفمند کردن يارانه ها را نزديک به 50 درصد عنوان کرد و افزود:اين تورم از دست دولت خارج است.مهرداد لاهوتي در گفت وگو با ايلنا، با بيان اينکه هدفمندکردن يارانه ها کار ضروري اي بود، اظهار کرد: به همين دليل ...
» ادامه
رييس واحد اردبيل:
دانشگاه آزاد اسلامي از موهبت هاي الهي به نظام جمهوري اسلامي است
دکتر فرشيد سليمي ننه کران رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اردبيل، دانشگاه آزاد اسلامي را از موهبتهاي بزرگ الهي به نظام جمهوري اسلامي ايران دانست.
به گزارش ايسکانيوز، دکتر سليمي که به مناسبت دوم آبان ماه، سالروز تاسيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اردبيل سخن ...

» ادامه
شيرهاي طعم دار مفيد براي بچه ها
سعيد حسيني متخصص تغذيه گفت: کساني که به لاکتوز شير حساسيت دارند مي توانند از شير بدون لاکتوز که از لوبيا و سويا گرفته شده استفاده کنند ولي چون اين شير داراي کلسيم کمي است بايد از انواع غني شده با کلسيم آن استفاده و شير را در مقادير کم (مانند نصف ليوان) ...
» ادامه
رييس کل بانک مرکزي با اشاره به اجراي هدفمند کردن يارانه ها;
ميانگين حقوق بازنشستگان افزايش مي يابد
رييس کل بانک مرکزي لازمه حرکت به سمت اقتصاد آزاد و اصل 44 را آزادسازي قيمت ها عنوان کرد و گفت: با اجراي طرح هدفمند کردن يارانه ها، يک مرحله تورمي را خواهيم داشت، ولي پس از آن روند تورمي کاهنده و در نهايت تعديل خواهد شد.
محمود بهمني در گفت وگو با مهر ...

» ادامه
هزاره گرايي از تفکر مسيحي و يهودي نشات مي گيرد
کرج - خبرنگارآفرينش
فيلم سينمايي آرماگدون که نگاه دنياي غرب را نسبت به آخر الزمان به تصوير کشيده است ، با موضوع جهاني سازي اعتقادي آرماگدون و منجي ، براي دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي واحد کرج در محل سالن آمفي تئاتر دکتر جاسبي اين دانشگاه ، در بوته ...

» ادامه
فيلمبرداري فيلم جديد وحيدزاده اين هفته آغاز مي شود;
«بهاره رهنما» بازيگر «عروسک» شد
فيلم سينمايي عروسک تازه ترين ساخته ابراهيم وحيدزاده با پيوستن «بهاره رهنما» به جمع بازيگران طي هفته جاري در تهران کليد مي خورد.
پيش از اين حضور حسام نواب صفوي، ليلا اوتادي، عليرضا خمسه،ثريا قاسمي ، سيروس ابراهيم زاده و بهنوش بختياري در اين فيلم قطعي ...

» ادامه
فرهاد مجيدي کاپيتان تيم استقلال:
داور عصبي ام کرد!
فرهاد مجيدي کاپيتان تيم استقلال درباره ديدار استقلال برابر صبا و اخراجش از بازي گفت: پس از اينکه کاشي روي برهاني خطا کرد، به دليل موقعيتي که برهاني داشت، در نهايت احترام به فغاني گفتم که بايد به کاشي کارت زرد مي داديد. اگر او کارت زرد مي گرفت به دليل ...
» ادامه
عليرضا فغاني داور ديدار استقلال و صباي قم:
با مجيدي خصومت شخصي ندارم
عليرضا فغاني داور ديدار استقلال و صباي قم در مورد اين ديدارگفت: طبق قانون نمي توانم در مورد بازي صحبت کنم. من و نماينده فدراسيون هر آنچه که در ورزشگاه رخ داده بود را در گزارشي به فدراسيون اطلاع داديم.
اين داور در مورد اينکه باشگاه استقلال او را عامل ...

» ادامه
مسول بسيج اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي شوشتر:
بزرگترين رمز موفقيت دانشگاه آزاد اسلا مي در ثبات مديريتي است
مديريت توانمند، هوشمندانه نشات گرفته از فرامين الهي ونيز انقلابي و عاشورايي دکتر جاسبي نقشي ارزنده در توسعه دانشگاه آزاد اسلامي به طور خاص و گسترش آموزش عالي به طور عام داشته است.
به گزارش ايسکانيوز، مسول بسيج اساتيد دانشگاه آزاد اسلامي شوشتر با بيان ...

» ادامه
کنجد ; مبارزي در برابر پوکي استخوان
مريم مراداف يک متخصص تغذيه گفت: مصرف دانه کنجد به دليل داشتن کلسيم فراوان براي کساني که داراي نرمي استخوان و پوکي استخوان هستند مي تواند مفيد باشد.
اين متخصص تغذيه در گفتگو با فارس، افزود: کنجد منبع غذايي بسيار با ارزشي است که علاوه بر اين منبع خوبي ...

» ادامه
وزير صنايع خبرداد;
استمهال بدهي 20 ميليارد ريالي واحدهاي صنعتي
وزير صنايع و معادن استمهال بدهي زير 20 ميليارد ريال واحدهاي صنعتي، توسعه زيرساخت ها و ايجاد امکانات خدماتي در شهرک هاي صنعتي را ازجمله اقدامات مهم دولت در حمايت از اين شهرک ها اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومي وزارت صنايع و معادن، علي اکبر محرابيان در ...

» ادامه
پلاک کوبي کليه ساختمانهاي سطح شهر به صورت گسترده آغاز شد
رباط کريم- خبرنگار آفرينش
بر اساس صورتجلسه شوراي نامگذاري فرمانداري شهرستان رباط کريم و پيگيري شهردار صالح آباد ، پلاک کوبي کليه ساختمان هاي سطح شهر به صورت گسترده آغاز گرديد .
به گزارش روابط عمومي شهرداي صالح آباد ، با شروع پلاک کوبي ساختمانهاي ...

» ادامه
"خانه روشن"; روزهاي ملال آور زندگي يک محکوم به مرگ

فيلم سينمايي "خانه روشن" به کارگرداني وحيد موسائيان پس از چهار سال در گروه فرهنگي روي پرده رفته است.
به گزارش مهر، وحيد موسائيان پس از سال ها فعاليت در سينماي مستند و ساخت فيلم کوتاه به سينماي حرفه اي آمد، "آرزوهاي زمين" اولين فيلم اين کارگردان ...

» ادامه
مسعود عنايت رئيس کميته داوران فدراسيون فوتبال:
مدافع صبا بايد اخراج مي شد
مسعود عنايت رئيس کميته داوران فدراسيون فوتبال درخصوص داوري مسابقه تيم هاي استقلال و صبا قم گفت:در مسابقه تيم هاي فوتبال استقلال تهران و صبا قم ،مدافع تيم صبا در دقيقه 30 مرتکب خطا شد و بايد از زمين بازي اخراج مي شد.
وي اظهار داشت:در دقيقه 30 ...

» ادامه
تشکر فارغ التحصيلان واحد تهران شرق از دکتر جاسبي
يک برنامه، دهها اميد
جمعي از فارغ التحصيلان واحد تهران شرق در پي اقدام دکتر جاسبي مبني بر راه اندازي کانون فارغ التحصيلان، پيامي را جهت سپاس از وي صادر کردند.
به گزارش ايسکانيوز، متن پيام به شرح ذيل است: همانگونه که مستحضريد بيکاري يکي از معضلات جوامع امروزي است که اکثر ...

» ادامه
دلبستگي از تولد تا بزرگسالي
استاد: دکتر حسن احدي-------دانشجو: کاظم برزگر ( قسمت چهارم )
مقدمه اي بر نظريه کردار شناسي
بالبي , در نظريه دلبستگي بر يافته هاي کردار شناسي تکيه کرده است . به همين دليل , ابتدا نظري اجمالي به اين نظريه انداخته و سپس , اين نظريه رابه تفصيل مورد بحث قرار خواهيم داد.
کردارشناسان به غرايز توجه دارند . ما در محاوره ...

» ادامه
وزير مسکن دولت هشتم پيش بيني کرد;
جهش قيمتي مسکن در سال آينده
وزير مسکن دولت هشتم از جهش قيمت مسکن در اوائل سال آينده خبر داد و گفت: در صورت تدوام تحرک نسبي به وجود آمده و نبود برنامه هاي ترکيبي کوتاه مدت و بلندمدت، شاهد جهش قيمتي در درازمدت مي شويم.
علي عبدالعلي زاده در گفت وگو با ايلنا افزود: در حال حاضر تحرکاتي ...

» ادامه
استاندار خوزستان:
15هزار ميليارد ريال براي آبرساني به شهرهاي خوزستان هزينه شده است
اهواز - خبرنگار آفرينش
استاندار خوزستان گفت: از آغاز مطالعات طرح جامع آبرساني به شهرهاي خوزستان در سال 84 تاکنون، 15هزار ميليارد ريال براي اجراي اين طرح سرمايه گذاري و هزينه شده است.
"سيدجعفر حجازي"، در جريان بازديد از طرح جامع آبرساني به مسجد سليمان ...

» ادامه
بروجردي: جشنواره تئاتر بانوان از مرحله آزمون و خطا گذشته است
دبير جشنواره تئاتر بانوان با اشاره به برگزاري هشتمين دوره اين جشنواره گفت: اين جشنواره ديگر از مرحله آزمون و خطا گذشته و به حرکت هاي نوين دست يافته است.
اولين نشست جشنواره سراسري تئاتر بانوان با حضور اعظم بروجردي دبير جشنواره تئاتر بانوان و عباس غفاري ...

» ادامه
معمارزاده پيگير ليست تيم ملي
تمرين صبح ديروز(شنبه) پرسپوليس با حالا و هواي کاملا متفاوتي با حضور حبيب کاشاني پيگيري شد.دراين تمرين ميثاق معمارزاده دروازه بان اول پرسپوليس پيگير ليست تيم ملي و زمان اعلام آن بود و در اين رابطه سئوالات متعددي از خبرنگاران حاضر در محل تمرينات داشت. ...
» ادامه
سرمربي تيم واليبال دانشگاه آزاد اسلامي:
دانشگاه آزاداسلامي از حق خود نمي گذرد
حميد موحدي سرمربي تيم واليبال دانشگاه آزاد اسلامي با اشاره به رايزني هاي انجام شده براي بازگشت اين تيم به رقابت هاي ليگ برتر گفت: در اين زمينه روي صحبت هاي رئيس فدارسيون و قول و قرار وي حساب ويژه اي باز کرده ايم.
وي افزود: اقداماتي که تاکنون براي ...

» ادامه
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران جنوب:
فرصت خدمت به مردم در دانشگاه بايد حفظ شود
رئيس واحد تهران جنوب گفت: فرصت خدمت به مردم و به خصوص در دانشگاه به مثابه امانتي است که بايد در حفظ، رشد، سلامت و ارتقاي آن کوشيد.
به گزارش ايسکانيوز، دکتر اسفنديار رئيس واحد تهران جنوب در جلسه توديع و معارفه روساي پيشين و جديد دانشکده مديريت و حسابداري ...

» ادامه
رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد کرمانشاه:
واحد کرمانشاه، داراي بزرگترين مجتمع دامپروري است
رئيس واحد کرمانشاه گفت: دانشگاه آزاد اسلامي واحد کرمانشاه داراي بزرگترين مجتمع دامپروري در سطح شهرستان کرمانشاه است.
به گزارش ايسکانيوز، دکتر قدرتي رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد کرمانشاه طي بازديدي به منظور بررسي و گسترش سطح کمي و کيفي مجتمع تحقيقاتي، ...

» ادامه
پيشگيري از بروز مسموميت ها دراطفال
اول تا هفتم آبان ماه «هفته پيشگيري از مسموميت ها» نامگذاري شده است و دومين روز آن به « پيشگيري از بروز مسموميت ها در اطفال» اختصاص دارد.
به گزارش ايسنا، کودکان زير 5 سال، پر خطرترين گروه سني از نظر بروز مسموميت به شمار مي آيند. کودکان خردسال ممکن ...

» ادامه
گل گشت
استان کرمانشاه
کرمانشاه يکي از شهرهاي بزرگ ايران و مرکز استان کرمانشاه مي باشد. برپايه ي سرشماري سال 1385 خورشيدي، جمعيت اين شهر بالغ بر 784،602 نفر بوده است که از اين جهت نهمين شهر بزرگ ايران محسوب مي شود. نام کرمانشاه پس از پيروزي انقلاب 57 به باختران ...

» ادامه
27 آبان،ايران - مقدونيه درآزادي
مهدي محمد نبي دبير فدراسيون فوتبال از رويارويي ملي پوشان فوتبال کشورمان در تاريخ 27 آبانماه با تيم ملي مقدونيه در ورزشگاه آزادي خبر داد.
وي با اعلام اين خبر افزود: با توجه به درخواست و تاييد سرمربي و کميته تيم هاي ملي، فدراسيون فوتبال طي قراردادي ...

» ادامه
ليگ برتر واترپلو
پيروزي دانشگاه آزاد اسلامي
هفته نخست از دور رفت نوزدهمين دوره رقابت هاي ليگ برتر واترپلو باشگاه هاي کشوربا برتري تيم هاي نفت وگاز اميديه، دانشگاه آزاد اسلامي و فولاد ماهان سپاهان مقابل رقباي خود به پايان رسيد.
گفتني است نوزدهمين دوره رقابت هاي ليگ برتر واترپلو پس از وقفه اي ...

» ادامه
آگهي صفحه 3

» ادامه
آگهي صفحه 6

» ادامه
سياسي
کوتاه از سياست
ميز خبر
خبر و دانشگاه
با دانشجويان
کوتاه و خواندني
مهمترين دغدغه اين دانشگاه کمبود فضاي آموزشي است
دانش و پژوهش
کوتاه و خواندني
اقتصاد و بازار
مسکوکات و ارز
کوتاه و خواندني
مرز پرگهر
ايران زمين
دريچه هنر
كوتاه هنري
آزمون و سنجش
کوتاه و خواندني
دايره المعارف آموزش عالي
ورزشي و در قلمرو ورزش
ليگ زير ذره بين
کوتاه و خواندني و سوت پايان ودقيقه 90
داور نتيجه را تغيير داد و تماشاگران را تحريک کرد
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته

اين نسخه 7605 بار ديده شده است

شیدراوی - نرم افزار ایجاد نشریه الکترونیکی و نشر الکترونیک

 
سياسي
خبر و دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامهنظرسنجی
نظر شما در مورد راه اندازي قسمت نظر سنجي در سايت روزنامه آفرينش چيست

عالی است
خوب است
مناسب نيست