جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑíÇÝÊ Pdf ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1388/08/06 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 3448
 

تاکيد ايران و ترکيه بر گسترش روابط دو جانبه

مخالفت مجلس با خروج اورانيوم از کشور

اعلام نتايج آزمون سراسري آمادگي المپيادهاي علمي سال 1388

شب گذشته مراسم اختتاميه جشنواره مطبوعات، خبرگزاري ها و پايگاه هاي اطلاع رساني اينترنتي با معرفي برگزيدگان به کار خود پايان داد

با تشريح جزئيات ثبت نام ;
تاريخ اصلاح اطلاعات داوطلبان آزمون کارشناسي ارشد دانشگاههاي دولتي اعلام شد

گروه آزمون وسنجش : معاون سازمان سنجش با تشريح جزييات ثبت نام در بيست ودومين آزمون کارشناسي ارشد دانشگاهها و موسسات آموزش عالي کشور، گفت: ثبت نام اين آزمون از ديروز آغاز شده و تا ساعت 24 روز سه شنبه 12 آبان ادامه دارد.
دکتر حسين توکلي در گفت وگو با خبرنگار آفرينش اعلام کرد: بر اساس هماهنگي هاي به عمل آمده با شرکت پست و به منظور ارتقاي بهره وري ملي و کاهش هزينه هاي عمومي، تعداد 13955 دفتر پستي متصل به شبکه اينترنت براي تکميل تقاضانامه الکترونيکي ثبت نام در نظر گرفته شده است و داوطلبان مي توانند براي تکميل تقاضانامه الکترونيکي ثبت نامي خود به دفاتر پستي مشخص شده مراجعه کنند.
وي در ادامه افزود: از صبح ديروز متقاضيان مي توانند با مراجعه به مراکز پستي سراسر کشور نسبت به دريافت کارت اعتباري ثبت نام و دفترچه راهنما اقدام کنند.
شرايط اختصاصي ثبت نام آزمون
وي با اشاره به شرايط اختصاصي لازم براي ثبت نام در آزمون کارشناسي ارشد، افزود: بر اين اساس داشتن مدرک کارشناسي يا کارشناسي ارشد يا اشتغال به تحصيل در سال آخر مقطع کارشناسي، از شرايط اختصاصي شرکت در اين آزمون است.
وي با بيان اينکه شرکت مجدد فارغ التحصيلان دوره کارشناسي ارشد يا دکترا در رشته هاي قبلي ممنوع است، گفت: فارغ التحصيلان بايد در رشته اي غير از رشته فارغ التحصيلي خود ثبت نام کنند.
وي با بيان اينکه دارندگان مدرک کارشناسي مراکز ضمن خدمت فرهنگيان و يا معادل مجاز به ثبت نام و شرکت در اين آزمون نيستند، گفت: پذيرفته شدگان دوره روزانه آزمون کارشناسي ارشد سال 88 حق ثبت نام در اين آزمون را ندارند گفت: پذيرفته شدگان دوره هاي شبانه، نيمه حضوري، پيام نور، غير انتفاعي، بين الملل و مجازي آزمون سال 88 در صورت عدم ثبت نام در رشته ...
» ادامه
نگراني مجلس ازروش هاي اجرايي پرداخت يارانه ها
گروه سياسي: نمايندگان مجلس به دليل مشخص نبودن روش هاي اجرايي پرداخت نقدي يارانه ها ، از اين بابت ابراز نگراني کردند.دراين خصوص علي اکبر اوليا» نماينده يزد در گفت وگو با ايلنا با بيان اينکه روش هاي اجرايي پرداخت يارانه ها هنوز مشخص نيست، اظهار کرد:نمايندگان ...
» ادامه
رايزني اعضاي اتحاديه اروپا و1+5 درباره ايران
گروه سياسي: در حالي که تهران در حال بررسي پيشنهاد آژانس بين المللي انرژي اتمي براي تامين سوخت راکتور تهران است، وزيران امورخارجه کشور هاي عضو اتحاديه اروپا در بروکسل و نمايندگان کشورهاي عضو گروه 1+5 به صورت تلفني درباره ايران گفت وگو کردند. در اين خصوص ...
» ادامه
رييس دانشگاه آزاد اسلامي زنجان:
آموزش و پژوهش، رکن اصيل نظام آموزش عالي است
رييس دانشگاه آزاد اسلامي زنجان، اساس و فلسفه وجودي دانشگاه را آموزش و پژوهش عنوان کرد و گفت: آموزش و پژوهش رکن اصيل هر نظام آموزش عالي تلقي مي شود و همه ارکان و بخش هاي دانشگاه در خدمت اين دو حوزه هستند.
به گزارش ايسنا، دکتر اصغر پرتوي گفت: دانشگاه ...

» ادامه

دلبستگي از تولد تا بزرگسالي
استاد: دکتر حسن احدي---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------دانشجو: کاظم برزگر ( قسمت هفتم )
دو ترس مربوط به دلبستگي در کودکي
همزمان با زماني که کودکان پيوندهاي عاطفي نزديک با يک مراقب ايجاد مي کنند, انها اغلب, شروع به نشان دادن واکنش هاي عاطفي منفي مي کنند که ممکن است مراقبين را گيج و ناراحت کنند. دراين قسمت, من به اختصار دو ترس رايج در ...

» ادامه
رييس اتحاديه مشاوران املاک استان تهران:
هدفمندکردن يارانه ها هيچ تاثيري بر قيمت مسکن ندارد
رييس اتحاديه مشاوران املاک استان تهران با رد شايعه افزايش قيمت مسکن گفت: با حرکت هايي خوبي که انجام شده قيمت مسکن افزايش نخواهد يافت.
مصطفي قلي خسروي در گفت وگو با پايگاه اطلاع رساني شبکه خبر درباره وضعيت کنوني قيمت مسکن در پاسخ به اين سئوال که آيا ...

» ادامه
وزير نفت در آيين افتتاح دکل هاي 25 و 26 فتح :
حضور بخش خصوصي در صنعت حفاري يک ضرورت است
اهواز - خبرنگارآفرينش
دکتر سيد مسعود ميرکاظمي در آيين افتتاح دکل 25 و 26 فتح ، بر ضرورت حضور بخش خصوصي در توسعه صنعت حفاري کشور به منظور دستيابي به اهداف برنامه پنجم توسعه صنعت نفت تاکيد کرد.
وزير نفت در اين آيين که در شرکت ملي حفاري ايران بازسازي ...

» ادامه
حامي تيترا ژ پاياني «مهر بي پايان» را خواند
حميد حامي تيتراژ پاياني فيلم تلويزيوني «مهر بي پايان» به کارگرداني «محسن منشي زاده» را خواند.
موسيقي فيلم تلويزيوني «مهر بي پايان» به کارگرداني «محسن منشي زاده» را غلامرضا صادقي مي سازد و تيتراژ پاياني فيلم را «حميد حامي» خواند.
حدود 70 درصد از تدوين ...

» ادامه
اشپيتيم آرفي مهاجم پرسپوليس:
پرسپوليسي ها بايد نظر من را هم بپرسند
حبيب کاشاني و کرانچار با رفتن اشپيتيم آرفي مهاجم پرسپوليس به فولاد موافق هستند و آنها در مصاحبه بعد از بازي با تراکتورسازي از جدايي مهاجم خارجي خود حرف زدند.آرفي که يک فصل رويايي را در پيام مشهد پشت سرگذاشت،امسال در پرسپوليس به خواسته هايش نرسيد و حالا ...
» ادامه
دکتر محمد باقر خرمشاد:
علوم انساني بايد گفتمان تمدني را دنبال کند
در علوم انساني کشور بايد فضايي به صورت چتر باز شود که حرکت آفرين، آرمان گرايانه و واقع بينانه باشد و در يک کلمه علوم انساني بايد در بانگاه به آينده و گذشته رويکرد گفتمان تمدني را دنبال کند.
به گزارش ايسکانيوز به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رساني نهاد ...

» ادامه
کشف روشي براي ساخت "قرص استراحت"
پژوهشگران آمريکايي کشف کردند که چگونه مي توان در آينده دارويي را با عنوان "قرص استراحت" ايجاد کرد که به افراد بي خواب اجازه دهد بدون نياز به خوابيدن استراحت کنند.
به گزارش مهر، محققان دانشگاه پيسيلوانيا دريافتند زماني که موشهاي آزمايشگاهي کم مي خوابند ...

» ادامه
نماينده ملکان:
نرخ بيکاري در خوشبينانه ترين حالت، کمتر از 13 درصد نيست
نماينده ملکان در مجلس شوراي اسلامي با تاکيد بر اين که ميزان بيکاري کشور به طور متوسط 13 درصد است گفت: اين که آمارها و ملاک ها را دست کاري کنند تا عملکردشان را منطقي نشان دهند نه تنها درست نيست بلکه اشتباهي نابخشودني است.
سلمان خدادادي ميزان بيکاري ...

» ادامه
رئيس روابط عمومي استانداري يزد در بازديد از حوزه هنري:
اخلاص در انجام کار هنري، زمينه ماندگاري اثر را فراهم مي آورد
يزد - خبرنگارآفرينش
مشاور استاندار و رئيس روابط عمومي استانداري يزد در ادامه ديدار از روابط عمومي ادارات و نهادهاي استان با حضور در حوزه هنري از اين مرکز بازديد کرد.
به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، سيد عبدالمجيد قائم محمدي در اين ديدار با گراميداشت ...

» ادامه
«قهوه تلخ» مديري پس از دهه اول ماه محرم روي آنتن مي رود
قائم مقام شبکه سه سيما گفت: مجموعه تلويزيوني «قهوه تلخ» به کارگرداني «مهران مديري» پس از دهه اول ماه محرم روي آنتن مي رود.
هاشم رضايت در گفت وگو با فارس درباره توقف کار «مهران مديري» گفت: کار مهران مديري چون در حال تغيير دکور هستند متوقف شده است. چون ...

» ادامه
جاي خالي دانشگاه آزاد اسلامي درليگ واليبال
داماش گيلان،مدعي اول قهرماني
بيست و سومين دوره رقابت هاي واليبال ليگ برتر باشگاه هاي کشورامروز(چهارشنبه) در غياب مدافع عنوان قهرماني ايران و آسيا و با برگزاري 6 ديدار آغاز خواهد شد. 14 تيم تهراني و شهرستاني برگزارکننده فصل جديد مسابقات واليبال ليگ برتر باشگاه هاي کشور هستند که قرار ...
» ادامه
اعلام سرانه فرهنگي دانشجويان علوم پزشکي
نشست يک روزه معاونان دانشجويي و فرهنگي دانشگاه هاي علوم پزشکي با حضور معاون دانشجويي و امور فرهنگي وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشکي با حضور معاونان بيش از 40 دانشگاه علوم پزشکي و بدون حضور وزير بهداشت برگزار شد.
به گزارش مهر، مسعود ابوالحلاج مديرکل ...

» ادامه
هر دقيقه، يک زن در اثر عوارض بارداري جان مي سپارد
مطابق آمار در هر دقيقه يک زن در حين وضع حمل جان خود را از دست مي دهد و 90 درصد اين گونه مرگ ها در کشورهاي در حال توسعه اتفاق مي افتد.
به گزارش ايرنا به نقل از بي بي سي، سازمان جهاني بهداشت رسيدگي به اين مشکل را يک ضرورت عاجل خوانده است.
وزيران ...

» ادامه
در راستاي برگزاري بي عيب و نقص سرشماري نفوس و مسکن;
650 خانوار هرمزگاني مورد سرشماري آزمايشي قرار مي گيرند
بندرعباس - خبرنگارآفرينش
مدير کل آمار و اطلاعات معاونت برنامه ريزي استانداري هرمزگان گفت: 650 خانوار هرمزگاني در راستاي برگزاري بي عيب و نقص سرشماري نفوس و مسکن مورد سرشماري آزمايشي قرار مي گيرند.
صالح دريانورد امروز در گفتگو با خبرنگار ما در بندرعباس ...

» ادامه
گزارشي از جلسه نمايشنامه خواني« يال بال زال» در فرهنگسراي نياوران
نمايشنامه خواني، نمايشنامه خواني است
جلسات نمايشنامه خواني دوره اي شنبه و يکشنبه هرهفته در سالن گوشه در فرهنگسراي نياوران برپا مي شود. نمايشنامه «يال بال زال» شنبه و يکشنبه دوم و سوم آبان به نويسندگي روح اله ايرجي و اميرحسين نجفي و کارگرداني روح اله ايرجي بازخواني شد.
شقايق ...

» ادامه
ذوب آهن يک - استقلال صفر
استقلال ، بازنده بازي قهرمانان
ديدار تيم هاي فوتبال استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان با نتيجه يک بر صفر به سود تيم اصفهاني به پايان رسيد.
گفتني است تيم فوتبال استقلال در ادامه بازي هاي هفته چهاردهم ليگ برتر فوتبال، در ورزشگاه فولادشهر اصفهان ميهمان ذوب آهن بود که اين ديدار در ...

» ادامه
بيانيه شوراي مرکزي انجمن هاي دانشجويي وکانون فارغ التحصيلان واحد تهران شرق در حمايت از دانشگاه آزاد اسلامي
شوراي مرکزي انجمنهاي دانشجويي وکانون فارغ التحصيلان واحد تهران شرق در حمايت از دانشگاه آزاد اسلامي و دستاوردهاي آن و همچنين محکوم کردن هجمه و تخريب دانشگاه بيانيه اي صادر کردند.
به گزارش آفرينش، متن اين بيانيه بدين شرح است:
بسم الله الرحمن الرحيم
يا ...

» ادامه
دو لايه جديد گازي در ميدان آزادگان و کيش کشف شد
مدير اکتشاف شرکت ملي نفت ايران ضمن تاييد کشف ذخاير قابل توجه گاز طبيعي در ميدان آزادگان و کيش گفت: به زودي در صورت صلاحديد وزير نفت جزئيات بيشتر اين دو ذخيره گاز طبيعي اعلام خواهد شد.
به گزارش مهر، با حفر دو حلقه چاه جديد توصيفي ذخاير قابل توجه گاز ...

» ادامه
آيا کريمي از بازي با پرسپوليس محروم مي شود؟
مجتبي شريفي رييس کميته انضباطي فدراسيون فوتبال درباره مسائلي که پيرامون حکم کميته انضباطي مطرح شده گفت: بر اساس قوانين فيفا اين سرپرستان تيم ها هستند که بايد نسبت به ثبت کارت ها زرد و قرمز بازيکنان اقدام کنند و در واقع اين يکي از وظايف سرپرستان است، ...
» ادامه
گل گشت
استان کرمانشاه
کرمانشاه يکي از شهرهاي بزرگ ايران و مرکز استان کرمانشاه مي باشد. برپايه ي سرشماري سال 1385 خورشيدي، جمعيت اين شهر بالغ بر 784،602 نفر بوده است که از اين جهت نهمين شهر بزرگ ايران محسوب مي شود. نام کرمانشاه پس از پيروزي انقلاب 57 به باختران ...

» ادامه
عليرضاسهرابيان رييس اداره کل تربيت بدني دانشگاه آزاد اسلامي:
دانشگاه آزاد اسلامي حرف اول را در ورزش دانشجويي مي زند
عليرضاسهرابيان رييس اداره کل تربيت بدني دانشگاه آزاد اسلامي درخصوص جايگاه ورزش دراين دانشگاه گفت: دانشگاه آزاد حرف اول را در ورزش دانشجويي مي زند و به قهرمانان خود ايمان دارد.
وي اظهار کرد: در حال حاضر در دانشگاه آزاد اسلامي ساخت و ساز اماکن ورزشي ...

» ادامه
نگاهي به خوشنويسي ايراني وسير تحولات آن در گرافيک(تبليغات فارسي)
از دير باز ايرانيان به هنر خوشنويسي توجهي خاص داشته اند ومردم اين سر زمين همواره کوشيده اند تااز اين هنر در جهت زندگي بهتر استفاده کنند.
کنده کاري هاي زيبا بر روي ظرف وبکارگيري از خط وخوشنويسي ،درمعماري وزيباسازي بناهاو...نمايانگر آنست که ايرانيان ...

» ادامه
آگهي صفحه اول

» ادامه
آگهي صفحه 2

» ادامه
آگهي صفحه 3

» ادامه
آگهي صفحه 9

» ادامه
آگهي صفحه 11
دومين جشنواره عکس دانشگاه آزاد اسلامي
در واحد بندر انزلي برگزار شد
به گزارش خبرگزاري آنا در واحد بندرانزلي،دومين جشنواره عکس دانشگاه آزاد اسلامي از 25 الي 30 مهر 88 در واحد بندر انزلي برگزار شد.در برپايي اين نمايشگاه دانشجويان نيز همکاري بسيار ...

» ادامه
سياسي
ميزخبر
کوتاه از سياست
خبر و دانشگاه
با دانشجويان
کوتاه و خواندني
دانش و پژوهش
کوتاه و خواندني
اقتصاد و بازار
مسکوکات و ارز
کوتاه و خواندني
مرز پرگهر
ايران زمين
دريچه هنر
کوتاه و خواندني
آزمون و سنجش
کوتاه و خواندني
معرفي رشته هاي تحصيلي
ورزشي و در قلمرو ورزش
کوتاه و خواندني و سوت پايان ودقيقه 90
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته

اين نسخه 8028 بار ديده شده است

شیدراوی - نرم افزار ایجاد نشریه الکترونیکی و نشر الکترونیک

 
سياسي
خبر و دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامه
ويژه نامه اسامي المپيادهاي علمينظرسنجی
نظر شما در مورد راه اندازي قسمت نظر سنجي در سايت روزنامه آفرينش چيست

عالی است
خوب است
مناسب نيست