جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1388/08/20 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 3460
 

دادستان تهران:باشايعه سازان برخوردمي کنيم

جليلي: گفتگوي من و برنز "مذاکره" نبود

ابوترابي:آماده خريد سوخت هستيم

 روز گذشته دومين نمايشگاه و همايش هفته الکترونيک مخابرات در دانشگاه صنعتي اميرکبير به کار خود پايان داد. 

جزئيات کنکورمدرک معادل کارشناسي ارشد 88 اعلام شد
گروه آزمون وسنجش : معاون سازمان سنجش آموزش کشور با تشريح جزئيات برگزاري آزمون مدرک معادل کارشناسي ارشد سال 1388 گفت: کارت ورود به جلسه آزمون از روز سه شنبه 26 آبان ماه در اختيار داوطلبان قرار مي گيرد.
حسين توکلي در گفتگو با خبرنگار آفرينش افزود: ثبت نام دومين آزمون دارندگان مدرک معادل کارشناسي ارشد سال 1388 از طريق پايگاه اينترنتي سازمان سنجش در روز 26 شهريورماه پايان پذيرفته است و 5 هزار و 126 نفر در آن ثبت نام کردند از اين تعداد 882 نفر زن و 4 هزار و 244 نفر مرد بوده اند.
وي اظهار داشت: داوطلبان شرکت کننده ضرورت دارد بر اساس برنامه زماني از روز سه شنبه 26 آبان ماه تا روز پنجشنبه 28 آبان ماه به سايت سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني www.sanjesh.org مراجعه و پس از مشاهده کارت ورود به جلسه نسبت به پرينت از آن اقدام کنند.
معاون سازمان سنجش آموزش کشور گفت: در ذيل کارت ورود به جلسه هر داوطلب آدرس حوزه امتحاني درج شده است و برگه راهنماي شرکت در آزمون نيز همزمان بر روي سايت سازمان سنجش قرار داده مي شود که به کليه داوطلبان توصيه مي شود نسبت به مطالعه آن و در صورت ضرورت پرينت از آن اقدام کنند.
وي اظهار داشت: اين آزمون در 128 کد رشته امتحاني و در 5 گروه آموزشي شامل گروههاي فني و مهندسي، علوم پايه، علوم انساني، کشاورزي و منابع طبيعي و هنر بر اساس برنامه زماني پيش بيني شده در روز جمعه 29 آبان ماه منحصرا در شهرستان تهران برگزار مي شود.
توکلي گفت: داوطلبان هر يک از کد رشته هاي امتحاني گروههاي آموزشي مختلف به سئوالات رشته امتحاني مربوط در مدت زمان پيش بيني شده پاسخ مي دهند.
درپي اعتراض پي درپي نمايندگان;
لاريجاني راي به بازگشت هدفمندي يارانه ها به صحن داد
گروه سياسي: روز گذشته براي دقايقي نسبتا طولاني خارج شدن لايحه هدفمند کردن يارانه ها از دستورکاربررسي، صحن علني مجلس را به صحنه اعتراضات نمايندگان مبدل کرد.به نحوي که پس ازشدت گرفتن تذکرات و اعتراضات نمايندگان، علي لاريجاني در حاليکه ابتدا مخالف برگشت ...
» ادامه
رييس صندوق رفاه دانشجويان گفت :
رشته هاي اولويت داروام شهريه بزودي اعلام مي شود
گروه آزمون وسنجش : رييس صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم از پرداخت اعتبار وام شهريه تا آخر هفته خبر داد و با تشريح نحوه تخصيص سهم هر دانشگاه، گفت: پس از دريافت اعتبار وام شهريه اين وام بلافاصله به دانشگاه ها ارائه مي شود.
دکتر مرتضي زرينه زاد در گفت ...

» ادامه
کاخ سفيد خوستارپاسخگويي سريع ايران به پيشنهاد آژانس شد
گروه سياسي: سخنگوي کاخ سفيد در اظهاراتي متناقض با اظهارات نماينده آمريکا در آژانس که گفته است ايران وقت بيشتري براي در نظر گرفتن طرح پيشنهادي آژانس دارد از تهران خواست هر چه سريع تر به پيشنهاد آژانس پاسخ دهد.وي افزود که در غير اين صورت تهران با تحريم ...
» ادامه
رئيس مرکز خدمات آموزشي وزارت بهداشت :
آزمون براي داوطلبان خارجي برگزار مي شود
گروه آزمون وسنجش : رئيس مرکز خدمات آموزشي وزارت بهداشت با اشاره به طرحهاي عنوان شده براي جذب دانشجوي خارجي گفت: دو طرح تاسيس شعبه دانشگاههاي ايراني در خارج و برگزاري آزمون براي داوطلبان غيرايراني براي اين کار درنظر گرفته شده است.
دکتر غلامرضا حسن زاده ...

» ادامه
آمريکا خواستار "روابط متمدنانه" با ايران شد
گروه سياسي: وزير خارجه آمريکا با تکرار اتهامات غرب مبني بر نظامي بودن برنامه هسته اي ايران در عين حال گفت که کشورش خواستار "روابط ديپلماتيک و متمدنانه" با ايران است. هيلاري کلينتون در گفت وگو با شبکه تلويزيوني پي.بي.اس. مدعي شد: آنچه وي پنهانکاري ...
» ادامه
امام جمعه اصفهان:
دانشگاه آزاد اسلامي يک مرکز فرهنگي است
مهندس عمادي رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اردستان، به همراه معاونين، رييس دفتر فرهنگي اسلامي و امام جمعه اردستان با آيت الله طباطبائي نژاد نماينده ولي فقيه و امام جمعه اصفهان ديدار کردند.
به گزارش آفرينش، در ابتدا مهندس عمادي گزارشي از سوابق و برنامه ...

» ادامه
روانشناسي پيري و مرگ
استاد: دکتر حسن احدي----------دانشجو: رضا طياري آشتياني ( قسمت پنجم )
افراد مسن در اثر تحليل ماهيچه اي و کم شدن حجم بدن بايد مقدار کمتري دارو مصرف کنند، همچنين به سبب اختلال اعمال قلب ، کبد وکليه بايد در مصرف خواب اورها، ارامبخش ها، داروهاي ضد افسردگي و داروهاي ضد تشنج (که بيشتر براي درمان لرزش هاي بکار مي روند ) بسيار ...
» ادامه
در صورت توافق تهران و استانبول;
گاز پارس جنوبي به اروپا مي رسد
دور جديد مذاکرات گازي ايران و ترکيه با سفر يک هيئت کارشناسي کشور ترکيه به تهران و با محوريت نهايي کردن قرارداد طرح توسعه فازهاي 22 تا 24 ميدان پارس جنوبي تا اواسط آذرماه امسال آغاز مي شود.
به گزارش مهر، در اين دور از مذاکرات که با حضور کارشناساني از ...

» ادامه
در دومين سمينار اصلاح الگوي مصرف عنوان شد :
ميزان سوخت مصرفي در ايران هر 10 سال 2 برابر مي شود
کرج - خبرنگار آفرينش
دومين سمينار اصلاح الگوي مصرف با حضور مدير بخش انرژي شرکت انديشمند شمال غرب و کارکنان فرمانداري شهرستان کرج در سالن کنفرانس اين فرمانداري برگزار شد . در اين سمينار که با موضوع فرصت ها و تهديدها برگزار شد ، مدير بخش انرژي شرکت ...

» ادامه
نشست خبري هفته کتاب;
پرويز: هدفمند کردن يارانه ها در بخش کاغذ اتفاق افتاده است
محسن پرويز با بيان اينکه تاثير هدفمند کردن يارانه ها بر کتاب مانند ساير کالاهاست، گفت: اين اتفاق دو سال است که در بخش کاغذ رخ داده و ما اکنون از مرحله بحراني آن گذر کرده ايم.
نشست خبري هفدهمين دوره هفته کتاب جمهوري اسلامي ايران، با حضور محسن پرويز، ...

» ادامه
بنويسيد دوپينگ،بخوانيد مکمل غذايي!!!
مجيد جلالي سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان يکي ازکساني بود که از چند هفته پيش بحث دوپينگ در فوتبال ايران را مطرح کرد و مصرانه مدعي بود برخي از تيم ها وبازيکنان دوپينگ مي کنند .
دراين راستا او دوروز پيش جلسه اي با احمد هاشميان، مسئول کميته پزشکي فدراسيون ...

» ادامه
در واحد علوم و تحقيقات برگزار شد
کارگاه کارآفريني و روش هاي ايجاد کسب و کار
کارگاه کارآفريني و روش هاي ايجاد کسب و کار به همت معاونت دانشجويي واحد علوم و تحقيقات دانشگاه آزاد اسلامي و با حضور اساتيد دانشگاه به مدت يک ماه فعاليت خود را آغاز کرد.
به گزارش آفرينش، دکتر مهرداد نوابخش معاون دانشجويي اين واحد گفت: اميد است اين دوره ...

» ادامه
سازمان بهداشت جهاني خواستار اصلاح خدمات بهداشت و درمان زنان شد
سازمان بهداشت جهاني اعلام کرد: زنان در سراسر جهان در اثر بيماري هايي مي ميرند که قابل پيش گيري است و آنها در واقع قرباني ضعف خدمات بهداشت و درمان کشورشان شده اند. به گزارش ايرنا به نقل از بي بي سي، اين سازمان با انتشار گزارشي اظهار داشت: صدها هزار ...
» ادامه
وزير راه: تهران- گچسر در 15 دقيقه
وزير راه و ترابري اعلام کرد: اگر مراحل مناقصه و سرمايه گذاري در قطعه هاي آزادراه تهران - شمال سريع انجام و مشکلات آن رفع شود تا پايان دولت دهم اين آزادراه به بهره برداري خواهد رسيد.
به گزارش ايسنا، حميد بهبهاني درباره تشکيل کارگروه ويژه براي تسريع ...

» ادامه
گل گشت
استان کردستان
تاريخچه استان
استان کردستان بخشي از سرزميني است که تحت حکومت مادها اداره مي شده است . کردها يکي از شعبه هاي مشهور نژاد آريايي هستند که از حدود 2000 سال پيش از ميلاد مسيح از شرق به ايران وارد شده و به شمال غربي و مشرق درياچه اروميه مهاجرت ...

» ادامه
با حضور کيانيان، شريفي نيا، رشيدي، حيايي و ...
آخر هفته «کلاه پهلوي» به ساوه مي رود
گروه سازنده «کلاه پهلوي» به کارگرداني «سيد ضيا»الدين دري » آخر هفته براي ادامه کار عازم ساوه مي شوند.
سيدضيا»الدين دري در حال حاضر مشغول کارگرداني مجموعه تلويزيوني «کلاه پهلوي» در لوکيشن خيابان سامان واقع در شهرک سينمايي غزالي است و براي ادامه کار ...

» ادامه
رسول کربکندي سرمربي جديد صباي قم:
تضميني نداده ام
رسول کربکندي که به عنوان جانشين محمدحسين ضيايي سرمربي جديد تيم فوتبال صباي قم شد،درخصوص اين تغيير و تحولات گفت: وقتي تيمي در اين مقطع دست به تعويض سرمربي اش مي زند، يعني به هدف هاي مدنظر نرسيده است. مربيان پشين صبا زحمت زيادي کشيده اند اما، به دليل ...
» ادامه
رئيس واحد بردسير:
نقش چشمگير در عرصه هاي داخل و خارج از افتخارات دانشگاه آزاد اسلامي است
رئيس واحد بردسير گفت: امروزه يکي از مهمترين افتخارات دانشگاه آزاد اسلامي، نقش موثر و چشمگير در عرصه فعاليت هاي علمي، پژوهشي و تحقيقاتي در داخل و خارج از کشور است.
به گزارش ايسکانيوز، به منظور تبيين خدمات دانشگاه آزاد اسلامي و آشنايي دانشجويان جديدالورود ...

» ادامه
45درصد از اين پيچ خوردگي ها در ورزشکاران ايجاد مي شود
پيچ خوردگي مچ ، يکي از صدماتي است که ممکن است براي بسياري از افراد رخ دهد که در اين رويداد پا به سمت داخل پيچ خورده و مي تواند بسيار دردناک باشد.تحقيقات نشان مي دهد 45 درصد از اين پيچ خوردگي ها در ورزشکاران ايجاد مي شود.
دکتر فريدون رحيمي، متخصص ارتوپد ...

» ادامه
استقبال AFC از پيشنهاد کميته فوتسال ايران
کنفدراسيون فوتبال آسيا (AFC) با ارسال نامه اي به فدراسيون فوتبال از پيشنهاد کميته فوتسال مبني بر برگزاري رقابت هاي فوتسال زير 21 سال در اين قاره استقبال کرد.
عباس ترابيان رييس کميته فوتسال دراين خصوص گفت : AFC در نامه خود اعلام کرده است که در نشست ...

» ادامه
معاون وزير علوم خبرداد:
ارايه کارنامه سلامت به دانشجويان در پايان تحصيلات
معاون دانشجويي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري گفت: بيش از 20 خوابگاه دانشجويي جديد در ابتداي مهر ماه امسال به بهره برداري رسيد.
به گزارش ايسنا، دکتر محمود ملاباشي روز دوشنبه در جمع خبرنگاران در سمنان افزود: 10 خوابگاه دانشجويي با تخصيص اعتبار ويژه از ...

» ادامه
چاقي تغيير ساختار قلب را در پي دارد
نتايج يک بررسي 10 ساله بر بيش از هزار نفر نشان مي دهد: چاقي منجر به افزايش خطر بزرگي آتريال انقباض بي نظم رشته هاي عضلاني و در نتيجه سکته و مرگ مي شود.
به گزارش ايسنا ، انقباض نامنظم عضلات آتريال يکي از شايعترين نوع بيماري آرتيما يا بي نظمي در ريتم ...

» ادامه
دانشگاه آزاد اسلامي،ميزبان مسابقات بين المللي شوتوکان
احمد صافي سر مربي تيم کاراته دانشگاه آزاد اسلامي در گفتگو با روابط عمومي اداره کل تربيت بدني دانشگاه آزاد اسلامي درخصوص وضعيت تيم کاراته دانشگاه آزاد اسلامي گفت: تيم کاراته دانشگاه آزاداسلامي از پتانسيل بالايي برخوردار است و ما براي حضور موفق در رقابتهاي ...
» ادامه
رييس واحد ساوه:
دانشگاه آزاد اسلامي پرچمدار حرکت بزرگ علمي در کشور است
رييس واحد ساوه اعلام کرد: دانشگاه آزاد اسلامي پرچمدار حرکت بزرگ علمي در سراسر کشور بوده و نقش بزرگي در توليد علم ايفا کرده است.
به گزارش آنا، با توجه به موفقيت در برگزاري اولين جشنواره علمي - مهارتي رشته هاي الکترونيک و الکتروتکنيک آموزشکده سما سراسر ...

» ادامه
مسابقات قهرماني آسيا
22آبان،سفرتيم ملي پينگ پنگ ايران به هند
تيم ملي پينگ پنگ ايران براي شرکت در نوزدهمين دوره ي رقابت هاي قهرماني آسيا 22 آبان ماه ابتدا عازم دهلي مي شود و سپس از آنجا راهي شهر لاکنو ميزبان اين مسابقات خواهد شد.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون پينگ پنگ مسابقات قهرماني آسيا در سه بخش تيمي، دوبل ...

» ادامه
آگهي صفحه اول

» ادامه
آگهي صفحه 2

» ادامه
آگهي صفحه 3

» ادامه
آگهي صفحه 6

» ادامه
آگهي صفحه 9

» ادامه
آگهي صفحه 11

» ادامه
سياسي
ميز خبر
کوتاه از سياست
خبر و دانشگاه
با دانشجويان
کوتاه و خواندني
دانش و پژوهش
کوتاه و خواندني
اقتصاد و بازار
گفت و گو
کوتاه و خواندني
مرز پرگهر
ايران زمين
دريچه هنر
کوتاه هنري
آزمون و سنجش
کوتاه و خواندني
معرفي رشته هاي تحصيلي
ورزشي و در قلمرو ورزش
علم ورزش
کوتاه و خواندني و سوت پايان ودقيقه 90
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته

اين نسخه 6805 بار ديده شده است

شیدراوی - نرم افزار ایجاد نشریه الکترونیکی و نشر الکترونیک

 
سياسي
خبر و دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامهنظرسنجی
نظر شما در مورد راه اندازي قسمت نظر سنجي در سايت روزنامه آفرينش چيست

عالی است
خوب است
مناسب نيست