جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1388/09/08 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران (يکشنبه) نسخه شماره 3474
 

برائت از مشرکين را در قول و عمل به ظهور رسانيد
قطع تمام همکاري هاي داوطلبانه تهران با آژانس

اگر تقصيري بوده از همگان عذر خواهي مي کنم

همايش تخصصي يکهزار دانشمند و فناور جهت تدوين اسناد ملي توسعه فناوري هاي راهبردي   در سالن اجلاس سران کشورهاي اسلامي برگزار شد.

جدول رفع نقص و نحوه توزيع کارت آزمون کارشناسي نا پيوسته دانشگاه آزاد اسلامي سال 88
گروه آزمون وسنجش : به گزارش خبرنگار آفرينش به نقل از روابط عمومي مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي ، آزمون کارشناسي ناپيوسته سال 1388 در دو نوبت صبح وعصر روز جمعه 88/9/13 در سراسر کشور برگزار ميشود .
بر اساس اين گزارش ، داوطلبان اين آزمون از ساعت 9 صبح روز سه شنبه 88/9/10 مي توانند با مراجعه به پايگاه اينترنتي مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي به آدرس www.azmoon.org و وارد نمودن اطلاعات ثبت نامي ، کارت ورود به جلسه خود را در يافت نمايند . دريافت کارت ورود به جلسه از طريق پايگاه مذکور تا يک ساعت قبل از شروع آزمون امکان پذير خواهد بود .
همچنين اين گزارش مي افزايد : داوطلبان مي بايست علاوه بر کارت ورود به جلسه ،راهنماي آزمون مذکور را نيز از طريق همان پايگاه دريافت ومندرجات آن را به طور دقيق مطالعه نمايند . چنانچه داوطلبان پس از دريافت کارت ورود به جلسه مغايرتي در مندرجات آن از نظر مشخصات فردي ، دين ، زبان خارجه ويا عکس ملاحظه نمودند لازم است بلافاصله به باجه رفع نقص در واحد دانشگاهي که آن را به عنوان حوزه امتحاني خود انتخاب نموده اند مراجعه نمايند . (آدرس کليه واحد هاي مجري در دفترچه راهنماي آزمون ورودي کارشناسي ناپيوسته سال 1388 درج شده است )
داوطلباني که حوزه هاي امتحاني تهران را انتخاب نموده اند بايستي طبق جداول شماره يک ودو مندرج در اين اطلاعيه مراجعه ونسبت به رفع نقص کارت ورود به جلسه خود اقدام نمايند .
گفتني است ، زمان رفع نقص کارت ورود به جلسه از روز سه شنبه 88/9/10 الي پنجشنبه 88/9/12 (صبح ها از ساعت 8 الي 12 وبعد از ظهرها از ساعت 13 الي 17 مي باشد)
آخرين تغييرات کنکور سراسري سال 89 دانشگاه هاي دولتي اعلام شد
گروه آزمون وسنجش : رييس سازمان سنجش آموزش کشور با تشريح آخرين تغييرات کنکور سراسري سال 89 دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي کشور، گفت: بر اين اساس ثبت نام آزمون سراسري از روز دوشنبه 16 آذر ماه همزمان با روز دانشجو آغاز مي شود و تا 24 آذرماه ادامه خواهد ...
» ادامه
غفوري فرد:فضاي کشور بايد براي انتقاد باز باشد
گروه سياسي: عضو هيات رئيسه مجلس خواستار باز شدن فضاي کشور براي بيان انتقادات شد.حسن غفوري فرد در گفت وگو با ايلنا، در پاسخ به اين سوال که راه ايجاد آشتي ميان جرينات سياسي چيست؟ اظهار کرد: اگر همه جناح ها و افراد حول محورهاي انقلاب و شخص رهبري جمع شوند، ...
» ادامه
رئيس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي خبر داد :
ظرفيت سازي براي خروج از بحران در آزمون کارشناسي ارشد
گروه آزمون وسنجش : رئيس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي با تاکيد بر اينکه کشور در برابر تعداد داوطلبان ادامه تحصيل در دوره هاي کارشناسي ارشد با بحران مواجه است، گفت: دانشگاه آزاداسلامي ناچار است در دوره هاي ارشد ظرفيت سازي کند تا بتواند بخشي از اين ...
» ادامه
کاتوزيان: راديکال ها در پي حذف شخصيت ها هستند
گروه سياسي: نماينده مردم تهران در مجلس با اشاره به انتقاد مقام معظم رهبري از تخريب شخصيت مسئولان ارشد نظام، گفت: در کشور احساس مي شود عده اي دنبال راديکاليزه کردن مجموعه حاکميت هستند و برنامه اي براي حذف طيف وسيعي از شخصيت هاي نظام را در پيش گرفته اند. ...
» ادامه
در شوراي گسترش آموزش عالي تصويب شد;
رشته هاي دکتراي رفاه اجتماعي و بوم شناسي زراعي و ارشد مهندسي سواحل
گروه آزمون وسنجش : بر اساس آخرين مصوبات شوراي گسترش آموزش عالي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، دوره هاي دکتراي رفاه اجتماعي و بوم شناسي زراعي و رشته هاي کارشناسي ارشد بازيگري در دانشگاه تربيت مدرس و مهندسي سواحل تصويب شد.
به گزارش ايسنا، بر اساس اين ...

» ادامه
مشاور رئيس دانشگاه آزاد اسلامي در امور بانوان
حضور زنان عضو هيات علمي در عرصه هاي بين المللي يکي از برنامه هايي است که دانشگاه آزاد اسلاميبه طور جد فراهم کرده است
مشاور رئيس دانشگاه آزاد اسلامي در امور بانوان، افکار دورانديشانه دکتر جاسبي و وقف دانشگاه آزاد اسلامي را موجب ماندگاري و جاودانه شدن اين دانشگاه دانست.
به گزارش ايسکانيوز، دکتر زهرا پيشگاهي فرد که در جمع بانوان عضو هيات علمي منطقه شش دانشگاه آزاد ...

» ادامه
رشد قبل از تولد
استاد: دکتر حسن احدي--------دانشجو: احمد کربلايي ، محمد ميگويي ( قسمت يازدهم )
وليکن ديگرمحققان فرضيه همبستگي را فاقد درجه عملي مي دانند و براين اعتقادند که پرستاري بدون قيد و شرط و قالب اجتماعي است که مادران را به عنوان منبع حمايت هيجاني در مي اورد.
کالاس و کانل و عده اي از محققان همچنن دريافتند که افزايش يافتن تماس نوزاد ...

» ادامه
بازار خودرو در هفته اي که گذشت;
گراني خودرو با وجود رکود!
بازار خودرو وارد دوران رکود شده است.
به گزارش ايسنا، بازار داخلي خودرو حدودا بيش از يک ماه است که وارد دوران رکود خود شده و در اين مدت حجم تقاضا براي خريد خودرو در کشور به طور قابل ملاحظه اي کاهش يافته است.
هرچند به اعتقاد کارشناسان بروز رکود در ...

» ادامه
سرپرست استانداري هرمزگان:
مهم ترين رسالت بسيج گسترش کارکرد هاي فرهنگي در جامعه است
بندرعباس - خبرنگارآفرينش
سرپرست استانداري هرمزگان گفت: مهم ترين رسالت بسيج گسترش کارکردهاي فرهنگي در جامعه است.
محمدحسن پرآور در گفتگو با خبرنگار ما در بندرعباس اظهار داشت: بسيج سه جنگ اقتصادي، نظامي و فرهنگي را پشت سر گذاشته و امروز و در شرايط فعلي ...

» ادامه
اسکارفيلم خارجي
هانکه پس از نخل طلا چشم به جايزه اسکار دوخته است
در فاصله حدود دو ماه تا اسامي نامزدهاي هشتاد و دومين دوره مراسم اهداي جوايز اسکار، اسکرين ديلي اسامي شش کارگردان و فيلم غير انگليسي زبان اين دوره را که بيشترين بخت را براي بردن اسکار دارند، اعلام کرد.
به گزارش مهر، ميشائيل هانکه با "روبان سفيد" از ...

» ادامه
شوکي بزرگ در کمپ ايران
غول جوان ايران رقابت هاي جهاني را از دست داد
سعيد علي حسيني در آستانه مسابقات دسته فوق سنگين قهرماني بزرگسالان جهان در حين تمرينات از ناحيه آرنج دست خود مصدوم شد و به احتمال فراوان حضور در اين مسابقات را از دست خواهد داد.
مسئولان فدراسيون جهاني اين موضوع را "شوکي بزرگ در کمپ ايران" خواندند ...

» ادامه
وزير علوم، تحقيقات و فناوري:
کيفيت بخشي به فعاليت دانشگاه ها اولويت اصلي وزارت علوم است
وزير علوم، تحقيقات و فناوري گفت: فعاليت هاي دانشگاه هاي کشور براساس دانش هاي نوين کيفيت بخشي مي شود.
کامران دانشجو در حاشيه سفر به مازندران در گفتگو با مهر افزود: برنامه هاي اساسي براي توسعه فعاليت هاي دانشگاه ها در دستور کار داريم که رئوس اجراييات ...

» ادامه
اسفناج ; پايين آورنده تب
اسفناج داراي خواص ويتاميني فراوان و منابع پروتئيني A ،3 B ،C ، آهن و پتاسيم است که در درمان بيماري ها موثر بوده و پايين آورنده تب است.
دکتر غلامرضا اشهدي متخصص تغذيه در گفتگو با ايسنا افزود: اسفناج سبزي مفيدي براي تقويت اعصاب است و همچنين براي رفع ...

» ادامه
وزيرمسکن: پاسخگوي تقاضاهاي مسکن نبوده ايم
وزير مسکن و شهرسازي گفت: برغم آنکه براساس برنامه ريزي ها از ميزان توليد پيش بيني شده مسکن در سال هاي 75 تا 85 جلوتر بوده ايم ولي در پاسخگويي به نيازهاي فزاينده مسکن در کشور عقب تر هستيم.
به گزارش مهر، علي نيکزاد افزود: دولت در اين سال ها از اهداف پيش ...

» ادامه
آذربايجان غربي جزو محروم ترين استان هاي کشور
کمتر از 10 درصد خانوارهاي روستايي آذربايجان غربي از نعمت گاز برخوردارند
اروميه - خبرنگار آفرينش
نماينده مردم خوي در مجلس شوراي اسلامي گفت : کمتر از 10 درصد خانوارهاي روستايي آذربايجان غربي از نعمت گاز برخوردارند. مويد حسيني صدر با بيان اين مطلب افزود : اين استان از لحاظ رده بندي استاني جزو محروم ترين استان هاي کشور است ...

» ادامه
بازي شاکردوست در "ناسپاس" آغاز شد
بازي الناز شاکردوست در فيلم سينمايي تاريخي "ناسپاس" به کارگرداني حسن هدايت آغاز شد.
بازي شاکردوست از ديروز در اين فيلم آغاز شده و هم اکنون گروه مشغول گرفتن سکانس هايي از اين فيلم در شهرک دفاع مقدس هستند. فيلمبرداري در اين لوکيشن تا 20 روز ديگر به پايان ...

» ادامه
سپاهان در برف صدرنشين شد ،استقلال در آزادي باخت
پنالتي هاي لعنتي !
در ادامه رقابتهاي فوتبال ليگ برتر باشگاههاي کشور تيم هاي فوتبال سپاهان و پرسپوليس در ورزشگاه فولادشهر و به قضاوت هدايت ممبيني به مصاف هم رفتند که در پايان تيم سپاهان با نتيجه 2 بريک برابر سرخپوشان تهران به پيروزي رسيد.
در نيمه اول اين ديدار که زير ...

» ادامه
بازديد پدرعلم مديريت نوين ايران از نمايشگاه فرهنگ و تجارت آ.سه.آن
به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي قزوين، پروفسور سيدمهدي الواني، چهره ماندگار کشور و پدر علم مديريت نوين ايران در حاشيه بازديد از نمايشگاه فرهنگ و تجارت کشورهاي جنوب شرق آسيا (آ.سه.آن) برگزاري چنين نمايشگاه هايي را يک نوع درس ...
» ادامه
نگراني ازايجاد يک بيماري مهلک با ترکيب ويروس آنفلوآنزاي خوکي و پرندگان
کارشناسان سازمان جهاني بهداشت ابراز نگراني کرده اند که از ترکيب ويروس آنفلوآنزاي نوع A و ويروس آنفلوآنزاي پرندگان که به نظر مي رسد در آفريقاي شمالي و آسيا دوباره بيدار شده است ويروس مهلک جديدي ايجاد شود.
به گزارش مهر، اداره غرب اقيانوسيه سازمان جهاني ...

» ادامه
ميزان حق عائله مندي و اولاد بازنشستگان اعلام شد
مديرکل فني سازمان بازنشستگي کشوري اعلام کرد: در حال حاضر در قانون مديريت خدمات کشوري هيچگونه تفاوتي در نحوه محاسبه و پرداخت "کمک هزينه عائله مندي" ميان شاغلان و بازنشستگان وجود ندارد.
محمدعلي ابراهيم زاده در گفت وگو با ايسنا، در اين باره افزود: البته ...

» ادامه
استاندار زنجان :
تشکيل بسيج، خط پاياني براي پاسخگويي به شبهات اوايل انقلاب بود
زنجان- خبرنگارآفرينش
استاندار زنجان گفت: صدور فرمان تشکيل بسيج 20 ميليوني توسط امام خميني(ره) دردهه اول انقلاب ، خط پاياني براي پاسخگويي به فضاها وشبهات ايجادشده درجامعه بود.
به گزارش روزنامه آفرينش درزنجان ، محمدرئوفي نژاددرسومين همايش جهادگران علم ...

» ادامه
پايان تصويربرداري تله فيلم «گشتم نبود» در کرج
تصويربرداري فيلم تلويزيوني «گشتم نبود» به نويسندگي و کارگرداني آرش رحماني روز يکشنبه در کرج به پايان مي رسد.
اين تله فيلم از 13 آبان ماه در تهران جلوي دوربين رفت و پس از يک روز تصويربرداري در تهران گروه عازم کرج شدند تا ديگر صحنه هاي فيلم در کرج ...

» ادامه
مسابقات اولين المپياد ورزشي دانشجويان دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان خوزستان
دانشجويان دزفول، مسجد سليمان و رامهرمزقهرمان تکواندو ، جودو و کاراته
با برگزاري اولين سري از مسابقات اولين المپياد ورزشي دانشجويان دانشگاه هاي آزاد اسلامي استان خوزستان ، سه تيم برتر اين مسابقات در سه رشته تکواندو ، جودو و کاراته مشخص شد.
دکتر علي عصاره معاون دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اهواز در گفتگو با روابط ...

» ادامه
کريم ملاحي عضو هيات رئيسه سازمان ليگ:
مخالفان منشور اخلاقي از دسته بي خبران جامعه هستند
کريم ملاحي عضو هيات رئيسه سازمان ليگ گفت: افرادي که با منشور اخلاقي مخالفت مي کنند، جز بي خبران جامعه هستند.
وي در گفت و گو با فارس، افزود: با توجه به فضايي که در کشور ما وجود دارد و اولويت بندي با مسايل فرهنگي و ارزش گذاري، تنظيم منشور اخلاقي ضروري ...

» ادامه
معاونان دانشجويي و فرهنگي وزارت علوم تاکيد کردند:
حفظ و ارتقاي نشاط محيط هاي دانشجويي براي ارتقاي امور فرهنگي تربيتي دانشگاه ها
معاون دانشجويي وزير علوم تحقيقات و فناوري در چهل و ششمين گردهمايي معاونان دانشجويي و فرهنگي دانشگاه ها، گفت: حل مسايل دانشجويي نيازمند همکاري همه مسئولين دانشگاه است.
به گزارش ايسنا، دکتر محمود ملاباشي در ادامه اظهار داشت: بازديد معاونان آموزشي، اداري ...

» ادامه
رقابت هاي ليگ برتر بسکتبال باشگاههاي کشور
دانشگاه آزاد اسلامي باز هم برد
هشتمين هفته مسابقات بسکتبال ليگ برتر باشگاه هاي کشور با پيروزي تيم هاي مهرام ، ذوب آهن، دانشگاه آزاداسلامي، شهرداري گرگان و لوله s.a به پايان رسيد.
در اين هفته از رقابتها مهرام مدافع عنوان قهرماني در قزوين موفق شد شاگردان مهران شاهين طبع را با 11 ...

» ادامه
ايران زمين
شهردار دماوند:
شناسنامه در انتظار درختان دماوند
دماوند -خبرنگار آفرينش
واحد فضاي سبز شهرداري دماوند در جهت سامان دادن به درختان اين شهر ، فعاليتهاي خود را در زمينه شناسنامه دار کردن آن ها آغاز کرد.
به گزارش خبرنگار آفرينش; مهندس علي شيوا شهردار دماوند ...

» ادامه
توقف تراکتورسازي در تبريز
پيروزي سايپا پس از 6 هفته
در هفته هفدهم رقابت هاي فوتبال ليگ برتر باشگاه هاي کشور ذوب آهن با برتري برابر ملوان در انزلي 33 امتيازي شد .
همچنين تيم فوتبال مقاومت سپاسي شيراز با برتري 2 بر يک برابر راه آهن در شيراز و با توجه به شکست خانگي استيل آذين مقابل استقلال اهواز، خود را ...

» ادامه
عطاران، بنفشه خواه و بختياري جلوي دوربين «از ما بهترون» رفتند
رضا عطاران، بيژن بنفشه خواه و بهنوش بختياري جلوي دوربين «از ما بهترون» فيلم تازه «مهرداد فريد» رفتند.
«سارا سميعي» طراح صحنه و لباس فيلم «از ما بهترون» در گفت وگو با فارس اظهار داشت: روز جمعه فيلم سينمايي «از ما بهترون» به کارگرداني مهرداد فريد در ...

» ادامه
زلاتکو کرانچارسرمربي تيم فوتبال پرسپوليس:
کلاه کج و نوروزي بايد پاسخگوي باخت باشند
زلاتکو کرانچارسرمربي تيم فوتبال پرسپوليس پس از بازي تيم هاي پرسپوليس و سپاهان که با حساب دو بر يک به سود شاگردان امير قلعه نوعي خاتمه يافت
با ابراز ناخرسندي از عملکرد بازيکنان خود،گفت: بازيکناني که دو پنالتي را براي ما در اين ديدار از دست دادند بايد ...

» ادامه
استاد دانشگاه علامه:
معيار ورود به دانشگاه سواد و انديشه درست است نه تاهل
استاد دانشگاه علامه طباطبايي درخصوص تخصيص سهميه 20 درصدي به متاهلين در آزمون دوره هاي تحصيلات تکميلي، گفت: کساني بايد در دانشگاه راه پيدا کنند که داراي سواد، انديشه درست و معيارهاي ورود به آموزش عالي باشند نه معيارهايي همچون تاهل يا غيره.
دکتر شفيع ...

» ادامه
گل گشت
استان کهگيلويه و بويراحمد

کهگيلويه و بويراحمد يکي از استان هاي کشور ايران است. مرکز آن شهر ياسوج است و با مساحتي حدود ، 16،هزار و ،249، کيلومتر مربع، سرزميني نسبتا مرتفع و کوهستاني است.جمعيت کهگيلويه و بويراحمد بر پايه سرشماري مرکز آمار ايران در ...

» ادامه
نماينده مردم مشهد در مجلس شوراي اسلامي;
گازرساني به روستاهاي خراسان رضوي 140 سال زمان مي برد
مشهد - خبرنگارآفرينش
نماينده مردم مشهد در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به بحران انرژي در زمينه منابع آب وگاز درخراسان رضوي گفت: با روند فعلي تخصيص اعتبارات گازرساني به روستاهاي خراسان رضوي 140 سال زمان مي برد.
امير حسين قاضي زاده در نشست مشترک با وزير ...

» ادامه
آگهي صفحه 6

» ادامه
سياسي
کوتاه از سياست
ميز خبر
سرمقاله
خبر و دانشگاه
کوتاه و خواندني
با دانشگاه ها
دانش و پژوهش
کوتاه و خواندني
آزمون و سنجش
کوتاه و خواندني
معرفي رشته هاي تحصيلي
ورزشي و در قلمرو ورزش
نگاه
تلنگر
کوتاه و خواندني و سوت پايان ودقيقه 90
ياد داشت روز
اقتصاد و بازار
کوتاه و خواندني
دريچه هنر
ياد داشت
کوتاه هنري
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته

اين نسخه 6343 بار ديده شده است

شیدراوی - نرم افزار ایجاد نشریه الکترونیکی و نشر الکترونیک

 
سياسي
خبر و دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامهنظرسنجی
نظر شما در مورد راه اندازي قسمت نظر سنجي در سايت روزنامه آفرينش چيست

عالی است
خوب است
مناسب نيست