جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1388/10/02 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران (چهارشنبه) نسخه شماره 3493
 

ازگرفتن خسارت جنگ جهاني کوتاه نخواهيم آمد

مهمانپرست:دريافت غرامت ازعراق در دستورکاراست

پيشنهادات باهنر، توکلي و نادران براي اصلاح هدفمند کردن يارانه ها

 هفتمين همايش و نمايشگاه ملي انرژي که با حضور گسترده مسئولان و پژوهشگران روز گذشته آغاز به کار کرده امروز در مرکز همايش هاي بين المللي صدا و سيما به کار خود پايان مي دهد.

تاريخ برگزاري آزمون پذيرش دستياري اعلام شد
گروه آزمون وسنجش : بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکي وزارت بهداشت، داوطلباني که داراي مدارک اختصاصي سهميه رزمندگان ، مدارک اختصاصي سهميه مناطق محروم، مدارک اختصاصي سهميه مازاد جهت پوشش مناطق محروم و مدارک اختصاصي مشمولين آئين نامه اجرايي تسهيل ادامه تحصيل استعدادهاي درخشان، نخبگان و استعدادهاي برتر مي باشند بايد پس از تهيه فرم هاي مربوطه و تاييد بالاترين مقام هر يک از ارگانهاي مربوطه آن را اسکن کنند و به شکل اينترنتي از طريق سايت ir.Sanjeshp ارسال کنند.
فرم هاي ارسالي بايد به نام دبيرخانه شوراي آموزش پزشکي و تخصصي و از زمان شروع ثبت نام آزمون پذيرش دستيار دوره سي وهفتم (پنجم آبان ماه 1388) به بعد صادر شده باشد و به مکاتبات فردي ترتيب اثرداده نخواهد شد.
به گزارش مهر، در اين دوره از آزمون در 25 رشته تخصصي باليني و در30 دانشگاه علوم پزشکي و موسسه وابسته به وزارت بهداشت دانشجوي دوره دستياري پذيرش مي شود.
گفتني است ، آزمون در29 بهمن ماه سال جاري در دانشگاههاي علوم پزشکي محل آموزش دستيار برگزار خواهد شد.
لاريجاني:آژانس آخرين ميخ رابه تابوت "ان.پي.تي" زد
گروه سياسي: رييس مجلس شوراي اسلامي با انتقاد از مواضع آژانس بين المللي انرژي اتمي در موضوع هسته اي ايران، گفت:رفتارهايي که آژانس طي چند سال اخير نسبت به فعاليت هاي هسته اي ايران انجام داد،آخرين ميخ ها را به تابوت"ان پي تي" زد. علي لاريجاني که دو شنبه ...
» ادامه
مديرکل دفتر گسترش وزارت بهداشت :
ايجاد هفت رشته - محل جديد در دانشگاههاي علوم پزشکي کشور
گروه آزمون وسنجش :مديرکل دفتر گسترش و ارزيابي وزارت بهداشت از ايجاد هفت رشته - محل جديد در مقاطع دکتري تخصصي (D.Ph )، دستياري و کارشناسي ارشد در دانشگاههاي علوم پزشکي کشور خبر داد.
دکتر سيداميرمحسن ضيايي در گفتگو با مهر افزود: در يکصد و نود و ...

» ادامه
موضع دو پهلوي ژنرال آمريکايي درقبال ايران
گروه سياسي: رئيس ستاد مشترک ارتش آمريکا در مطلبي ضمن برخي ابهام گوييها حمايت کامل خود را از حل ديپلماتيک موضوع هسته اي ايران اعلام کرد. به گزارش مهر به نقل از خبرگزاري شينهوا، دريادار "مايکل مولن" در ياداشتي شش صفحه اي که مربوط به برنامه هاي کاري ...
» ادامه
رييس کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس گفت :
وزارت علوم شهريه ها را واقع بينانه در نظر بگيرد
گروه آزمون وسنجش : رييس کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي با هشدار نسبت به تعطيلي دوره هاي شبانه دانشگاه ها به دليل کسري بودجه ، از وزارت علوم خواست که شهريه ها را واقع بينانه در نظر بگيرد.
دکتر علي عباسپور تهراني فرد، در گفت وگو با ايسنا، ...

» ادامه
مديرامور فرهنگي دانشگاه خواجه نصير:
بودجه فرهنگي دانشگاه ها بايد از بودجه دانشجويي تفکيک شود
مدير امور فرهنگي دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي، گفت: بودجه فرهنگي دانشگاه ها بايد از بودجه دانشجويي جدا شود تا بتوان برنامه ريزي بهتري در اين زمينه انجام داد.
حجت الاسلام والمسلمين محمدرضا يعقوبي در گفت وگو با ايسنا، با اشاره به نام دانشگاه خواجه نصيرالدين ...

» ادامه
مديرکل دفتر گسترش آموزش عالي:
حذف دوره هاي شبانه دانشگاه ها در وزارت علوم مطرح نيست
گروه آزمون وسنجش : در پي هشدار رييس کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس، نسبت به تعطيلي دوره هاي شبانه در دانشگاهها به دليل کسري بودجه، مديرکل دفتر گسترش آموزش عالي وزارت علوم با بيان اينکه، حذف دوره هاي شبانه دانشگاه ها در وزارت علوم مطرح نيست، گفت: دانشگاهها ...
» ادامه
رييس دانشگاه آزاد اسلامي گرگان:
قهرمانان واقعي، شهدا، جانبازان، ايثارگران و رزمندگان هستند
رييس دانشگاه آزاد اسلامي گرگان گفت: قهرمانان واقعي، شهدا، جانبازان، ايثارگران و رزمندگاني هستند که با خون خود از ايران اسلامي دفاع کردند.
به گزارش آفرينش; رضا علي محسني در سيزدهمين يادواره شهداي دانشجوي استان گلستان گفت: صحبت کردن از شهيد و شهادت براي ...

» ادامه
صدري موسيقي اپيزود "سلول" را مي سازد
حميد صدري موسيقي اپيزود "سلول" به کارگرداني اميد بنکدار و کيوان عليمحمدي از مجموعه "يک لحظه ديرتر " را مي سازد.
اميد بنکدار دراين ارتباط به مهر گفت: تصويربرداري اين اپيزود يک ماه پيش به پايان رسيده است. هم اکنون تدوين آن توسط محمود يارمحمدلو در مرحله ...

» ادامه
کارشناس مسکن:
رکود مسکن از بين نمي رود مگر رشد اقتصادي بهبود يابد
يک کارشناس مسکن با بيان اينکه طرح مسکن مهر تا به حال موفق نبوده است، خاطرنشان کرد: اين طرح سياستي حمايتي است و نمي تواند جايگزين توليد مسکن در بازار شود.
فردين يزداني کارشناس مسکن در گفت وگو با ايسنا، اظهار کرد: با اجراي لايحه هدفمند کردن يارانه ها ...

» ادامه
مدير خدمات بيمه محصولات کشاورزي خراسان رضوي خواستار افزايش سهم دولت در بيمه کشاورزان شد
مشهد-خبرنگارآفرينش
عضوهيات مديره صندوق بيمه محصولات کشاورزي ايران گفت: ضعف زيرساخت ها به عنوان اولين گروه ازموانع ومشکلات فراروي بيمه محصولات کشاورزي مطرح مي باشد .
دکتر سيد ابوالفضل جواديان در همايش بيمه محصولات کشاورزي موانع و مشکلات فراروي بيمه ...

» ادامه
سبک هاي فرزندپروري
استاد: دکتر حسن احدي------- دانشجو: مونا دريا افزون ( قسمت ششم )
افراد مي توانند در انتخاب هدفهاي زندگي و خانوادگي، اتخاذ روشهاي مناسب، تقسيم درآمد خانواده، مخارج خانه و طرز زندگي اظهارنظر کنند. در اين خانواده ها اصل براين است که کوچک و بزرگ در مسائل مربوط به خود صلاحيت اظهارنظر دارند.
اين والدين همچنين به ...

» ادامه
پرسپوليس - صباي قم
پرسپوليس گرفتار درباد صبا!
هفته بيست و يکم مسابقات فوتبال ليگ برتر باشگاههاي کشور عصر امروز و فردا با برگزاري 6 ديدار به اتمام مي رسد. در روز دوم و سوم از هفته بيست و يکم ليگ برتر ذوب آهن مدعي از ابومسلم قعرجدولي پذيرايي مي کند، راه آهن با تراکتور مسابقه مي دهد، شاهين بوشهر ...
» ادامه
اولين کرسي آزادانديشي استادان کشور در واحد شهرري برگزار شد
اولين کرسي آزادانديشي استادان کل کشور به همت واحد شهرري و مرکز هم انديشي استادان و نخبگان دانشگاهي نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها و با موضوعيت اضطرار اجتماعي، در مجتمع يادگار امام(ره) اين واحد دانشگاهي برگزار شد.
به گزارش آفرينش به نقل ...

» ادامه
قدمي: سياست جشنواره "هدي" توسعه و تقويت هنر ديني است
دبير دومين جشنواره فرهنگي هنري "هدي" در نشست خبري هدف اصلي اين جشنواره را توسعه و تقويت هنر ديني دانست.
مجيد قدمي دبير دومين جشنواره سراسري "هدي" در نشست خبري اين جشنواره که در حوزه هنري سازمان تبليغات اسلامي برگزار شد، هدف اصلي اين جشنواره را تعميق ...

» ادامه
رييس کميسيون ويژه اصل 44:
آثار واگذاري هاي تصدي هاي دولتي براي مردم ملموس نيست
رييس کميسيون ويژه اصل 44 قانون اساسي گفت: اجراي سياست هاي کلي اصل 44 تنها به واگذاري تصدي هاي دولتي خلاصه شده و بخش خصوصي و تعاوني به معني واقعي توانمند نشده است.
حميدرضا فولادگر در گفت وگو با فارس، با بيان اينکه از ابلاغ نخستين بند سياست هاي کلي اصل ...

» ادامه
گل گشت
استان گيلا ن

رشت
شهرستان رشت از شهرهاي استان گيلان در شمال ايران است. جمعيت اين شهرستان 715097 نفر (برآورد 1383) و مرکز آن شهر رشت است. شهرستان رشت در مختصات جغرافيايي 37 درجه و 1 دقيقه تا 37 درحه و 27 دقيقه عرض شمالي از خط استوار و 48 درجه و 35 ...

» ادامه
سالانه سه تا پنج ميليون نفر به مراکز فيزيوتراپي کشور مراجعه مي کنند

عضو انجمن فيزيوتراپي ايران گفت: بر اساس آمار موجود سالانه سه تا پنج ميليون نفر در سطح کشور به مرکز درماني فيزيوتراپي و توانبخشي مراجعه مي کنند که اين آمار نشانگر روند افزايشي مشکلات دستگاه حرکتي و عضلاني در کشور است.
"احمد موذن زاده" عضو شوراي ...

» ادامه
ادعاي مرد اول تيم ملي
رئيس گفت ، بباز و بمان
افشين قطبي سرمربي تيم ملي فوتبال ايران در نشست خبري پيش از حضو ر در تورنمنت قطر به سوالات خبرنگاران حاضر در جلسه پاسخ داد تا ابهامات موجود برطرف شود .قطبي پيرامون اهداف تيم ملي از حضور در تورنمنت قطر گفت: هدف ما از حضور در تورنمنت قطر پيشرفت و دادن ...
» ادامه
جلسه شوراي پژوهشي منطقه 10 دانشگاه آزاد اسلامي در واحد گرمسار برگزار شد
جلسه شوراي پژوهشي منطقه 10 دانشگاه آزاد اسلامي با حضور دکتر مصيب عباسي رياست واحد، دکتر عليرضا ايرانبخش رئيس شوراي پژوهشي منطقه 10 و معاونين پژوهشي واحدها و مراکز آموزشي در محل سالن کنفرانس دفتر رياست واحد برگزار گرديد.
دکتر عباسي رئيس واحد گرمسار ضمن ...

» ادامه
با دانشگاه ها
دانشگاه آزاد اسلامي واحد پزشکي تهران
دانشگاه آزاد اسلامي واحد پزشکي تهران در 27 خرداد ماه 1364 تاسيس گرديد. دانشگاه فعاليت خود را با راه اندازي چهار رشته تحصيلي پزشکي در مقطع دکتراي حرفه اي پرستاري و مامايي و علوم آزمايشگاهي در مقطع کارشناسي با جذب 376 دانشجو آغاز کرد و در حال حاضر با بيش ...
» ادامه
خداشناس : عوامل حرفه اي و فيلمنامه خوب دليل بازي من در "عمليات 125" بود
بازيگر نقش عليرضا در مجموعه تلويزيوني "عمليات 125" دليل بازي در اين پروژه را عوامل حرفه اي، فضاي دوستانه و فيلمنامه خوب ذکر کرد.
کاوه خداشناس درباره بازي در سري دوم مجموعه تلويزيوني "عمليات 125" که حوادث محور است، به خبرنگار مهر گفت: در سري اول مجموعه ...

» ادامه
مرکز نظارت تصويري کنترل ترافيک پليس راهنمايي و رانندگيآذربايجان غربي در اروميه افتتاح شد
اروميه - خبرنگار آفرينش
اين مرکز که با هدف کاهش حضور فيزيکي پليس وکنترل نامحسوس خيابانها و جاده هاي مواصلاتي راه اندازي شده است اولين مرکز متصل به شبکه فيبرنوري در کشور است که ترافيک کلانشهر اروميه ، شهرستانها و جاده هاي آذربايجان غربي را کنترل خواهد ...

» ادامه
تاري ديد يکي از دلايل مهم ضعف چشم به شمار مي رود
چه اتفاقي مي افتد که يک مرتبه احساس مي کنيد چشم هايتان ضعيف شده اند؟ افرادي که عينکي هستند، مي دانند که تاري ديد يکي از دلايل مهم ضعيفي چشم به شمار مي رود، البته اين حرف وقتي براي شما بيشتر محسوس خواهد بود که شماره چشم هايتان ده دهم يا صفر نباشد.
ولي ...

» ادامه
توقف شاگردان مرفاوي مقابل ملوان در آزادي
توهين محترمانه!!!
درهفته بيست و يکم ليگ برتر فوتبال ايران عصرديروز شاگردان صمد مرفاوي در ورزشگاه آزادي به مصاف ملوان انزلي رفتند که اين ديدار در پايان با نتيجه تساوي دو بر دو به پايان رسيد. آرش برهاني در دقيقه 36 و صادقي در دقيقه 49 براي استقلال گلزني کردند اما آلوز ...
» ادامه
علي عزتي: اکثر نمايندگان مجلس در زمينه وقف اموال دانشگاه آزاد اسلامي نظر مثبت دارند
علي عزتي با اشاره به مباحث مطرح شده درخصوص وقف اموال دانشگاه آزاد اسلامي، گفت: اکثريت نمايندگان مجلس در زمينه وقف اموال دانشگاه آزاد اسلامي نظر مثبتي دارند و اين حرکت را گامي بلند مي دانند.
به گزارش آفرينش، نماينده دهلران، دره شهر و آبدانان در مجلس ...

» ادامه
همايش يلداي انتظار در واحد اسلامشهر برگزار شد
همزمان با فرا رسيدن بلندترين شب سال، با همکاري کانون مهدويت و دفتر فرهنگ اسلامي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اسلامشهر، همايش يلداي انتظار در سالن اجتماعات اين واحد برگزار شد.
به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي دانشگاه آزاداسلامي واحد اسلامشهر، مهدي بدره ...

» ادامه
فاز سوم "راه آبي ابريشم" به تايلند و چين مي رسد
فيلم سينمايي "راه آبي ابريشم" به کارگرداني محمد بزرگ نيا براي ادامه فيلمبرداري فاز سوم به کشور هاي تايلند و چين مي رود.
بهرام بدخشاني مدير فيلمبرداري فيلم سينمايي "راه آبي ابريشم" در اين باره به خبرنگار مهر گفت: تاکنون بازبيني اوليه لوکيشن هاي فاز ...

» ادامه
آگهي صفحه 2

» ادامه
آگهي صفحه 6

» ادامه
آگهي صفحه 7

» ادامه
آگهي صفحه 11

» ادامه
سياسي
کوتاه از سياست
ميز خبر
خبر و دانشگاه
کوتاه و خواندني
دريچه هنر
کوتاه هنري
اقتصاد و بازار
مسکوکات و ارز
کوتاه و خواندني
مرز پرگهر
ايران زمين
دانش و پژوهش
كوتاه و خواندني
آزمون و سنجش
کوتاه و خواندني
معرفي رشته هاي تحصيلي
ورزشي و در قلمرو ورزش
نگاه
يادداشت
تلنگر
کوتاه و خواندني و سوت پايان و دقيقه 90
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته

اين نسخه 10928 بار ديده شده است

شیدراوی - نرم افزار ایجاد نشریه الکترونیکی و نشر الکترونیک

 
سياسي
خبر و دانشگاه
دريچه هنر
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دانش و پژوهش
آزمون و سنجش
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامهنظرسنجی
نظر شما در مورد راه اندازي قسمت نظر سنجي در سايت روزنامه آفرينش چيست

عالی است
خوب است
مناسب نيست