جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1388/11/27 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران (سه شنبه) نسخه شماره 3534
 

عده اي در داخل به اختلافات دامن مي زنند

برگزاري راهپيمايي پرشکوه 22 بهمن با حضورميليوني مردم

عدم پيش بيني بودجه براي افزايش حقوق کارمندان

  «پالنگان» يکي از روستاهاي منطقه اورامانات در غرب کشور است که بافت معماري پلکاني آن داراي ارزش ويژه اي است. خانه هاي اين روستا با سنگ و عموما به صورت خشک چين، به صورت پلکاني ساخته شده و پشت بام منزل پايين به منزله حياط منزل بالا است.   

تغييرات، جزئيات و ظرفيت کنکور کارشناسي ارشد 89 اعلام شد
گروه آزمون وسنجش : رئيس سازمان سنجش با تشريح آخرين جزئيات و تغييرات آزمون کارشناسي ارشد سال 89 از درج نام و مشخصات داوطلبان بر روي دفترچه هاي سئوالات کنکور، تهيه دفترچه هاي کنکور در چند نوع چيدمان مختلف و رعايت آخرين نکات امنيتي قبل از کنکور کارشناسي ارشد خبر داد. محمد حسين سرورالدين در گفتگو با مهر افزود: در آزمون کارشناسي ارشد سال 89 نام و مشخصات داوطلب بر روي هر يک از دفترچه هاي سئوال درج شده و هر پاسخنامه متعلق به يک داوطلب است در واقع دفترچه سئوالات در اين آزمون شخصي سازي شده است از اين رو به راحتي مشخص مي شود چه تعداد از داوطلبان در جلسه آزمون حاضر نبودند و غيبت داشتند.
وي اظهار داشت: از سوي ديگر چيدمان سئولات نيز متفاوت است و در چند نوع تهيه شده که در اختيار داوطلبان قرار داده مي شود از اين رو ميزان تقلب نيز در آزمون کاهش مي يابد.
رئيس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: همه اين اقدامات و برنامه هاي سازمان سنجش به اين منظور است که خطاهاي موجود در آزمون کاهش يابد.
وي اظهار داشت: سازمان سنجش و وزارت علوم متعهد هستند از بهترين طرح ها و تکنولوژي ها براي برگزاري هر چه سالم تر کنکور استفاده کنند تا حق هيچ کس ضايع نشود.
سرورالدين افزود: در حال حاضر 650 نفر درگير برگزاري آزمونهاي سراسري در سازمان سنجش هستند که تعداد 10 تا 15 نفر از آنها به صورت شبانه روزي در قرنطينه کنکور کارشناسي ارشد 89 فعاليت مي کنند.
وي با بيان اينکه از لحظه اي که سئوالات کنکور مشخص مي شود قرنطينه نيز آغاز مي شود به مهر گفت: قرنطينه کنکور کارشناسي ارشد 89 نيز از تقريبا دو هفته گذشته آغاز شده و افرادي که در آنجا فعاليت مي کنند در طول اين مدت با خانواده هاي خود نيز تماس ندارند.
رئيس سازمان سنجش در زمينه ...
» ادامه
تشکر مقام معظم رهبري ازحضورده ها ميليوني مردم در راهپيمايي22بهمن
گروه سياسي: حضرت آيت الله خامنه اي رهبر انقلاب اسلامي در پيامي از حضور ده ها ميليوني ملت شگفتي آفرين ايران در راهپيمايي 22 بهمن تشکر و قدرداني و تاکيد کردند: دوستان و دشمنان ملت ايران بدانند که اين ملت راه خود را شناخته و تصميم خود را براي رسيدن به ...
» ادامه
تاريخ وچگونگي دريافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتري تخصصي سال 1389 دانشگاه آزاد اسلامي
گروه آزمون وسنجش : آزمون دکتري تخصصي (phD ) سال 1389 در سه نوبت عصر پنج شنبه وصبح وعصر روز جمعه 29و30 88/11/ در سراسر کشور برگزار ميشود . بر اساس اين گزارش ، داوطلبان اين آزمون از ساعت 11/00 صبح روز سه شنبه 88/11/27 مي توانند با مراجعه به پايگاه ...
» ادامه
با تصويب کميسيون امنيت ملي مجلس;
طرح کاهش روابط با انگليس نهايي شد
گروه سياسي: سرانجام پس از بحث و بررسي هاي زياد ، اعضاي کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس به طرح کاهش روابط با انگليس راي مثبت دادند.بنا بر اعلام نايب رئيس کميسيون امنيت ملي و سياست خارجي مجلس ، طرح کاهش سطح روابط سياسي و اقتصادي تهران با لندن در اين ...
» ادامه
تاريخ ثبت نام آزمون زبان بورس وزارت علوم اعلام شد
گروه آزمون وسنجش : مديرکل امور بورس و دانشجويان خارج وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري از آغاز ثبت نام الکترونيکي آزمون زبان براي دانشجويان متقاضي بورس 89 از روز چهارشنبه 28 بهمن ماه خبر داد.
دکتر حسن مسلمي نائيني، در گفت وگو با ايسنا، گفت: داوطلباني ...

» ادامه
صالحي: راکتور تحقيقاتي تهران هيچ گاه تعطيل نمي شود
گروه سياسي: رئيس سازمان انرژي اتمي با اعلام اينکه اولين محصول اورانيوم با غناي 20 درصد توليد شده است،خاطرنشان کرد:" زنجيره 164 تايي سانتريفيوژها که براي اين منظور به کار گرفته شده است به خوبي کار مي کنند و بدون هيچ مشکلي امر توليد اورانيوم با غناي ...
» ادامه
تاريخ برگزاري و جزئيات آزمون دستياري 88 اعلام شد
گروه آزمون وسنجش: جزئيات سي و هفتمين دوره آزمون پذيرش دستيار تخصصي سال 88 از سوي مرکز سنجش آموزش پزشکي وزارت بهداشت منتشر شد که بر اساس آن 16 هزار 673 داوطلب در 29 بهمن ماه با يکديگر به رقابت مي پردازند.
به گزارش مهر، سي و هفتمين آزمون دستياري ...

» ادامه
معاون اداري مالي وزارت علوم:
بودجه بندي دانشگاه ها عملياتي مي شود
معاون اداري مالي و مديريت منابع وزارت علوم اعلام کرد: تدوين بودجه براساس روش عملياتي در دستور کار مجموعه وزارت علوم قرار دارد.
به گزارش ايسنا، دکتر علي اکبر متکان در اين باره با تاکيد بر ضرورت سرعت بخشيدن به برنامه هاي توسعه کيفي آموزش عالي، افزود: ...

» ادامه
نگرشي بر اخلاق در کودکان
استاد: دکتر حسن احدي------- دانشجو: پروانه بني يعقوب ( قسمت چهارم)
اين مرحله همزمان با دوره "عمليات منطقي عيني" و مقارن با سنين دوره دبستان است و از مشخصه هاي اصلي اين دوره واقع نگري اخلاقي خاص کودک و ناشي از "خود ميان بيني" اين مرحله است. در اين مرحله، خوب بودن يعني فرمانبردار بودن و جنبه اساسي اين مرحله آن است که ...
» ادامه
عضو کميسيون صنايع مجلس خبر داد;
کاهش تعرفه واردات خودرو طي سال آينده
عضو کميسيون صنايع مجلس گفت: تعرفه واردات خودرو سال آينده با توجه به شرايط اقتصادي کشور بايد کاهش يابد. مهدي صادقي در گفت وگو با فارس با تاکيد بر لزوم حضور بخش خصوصي در اقتصاد کشور ازجمله صنعت خودروسازي، اظهار داشت: براي اين کار بايد ساز و کار لازم فراهم ...
» ادامه
آغاز بهره برداري از 145 طرح اقتصادي و فرهنگي کاشان در ايام دهه فجر انقلاب اسلامي
کاشان - خبرنگارآفرينش
معاون استاندار و فرماندار کاشان از افتتاح 145 طرح عمراني، زيربنايي، صنعتي و خدماتي در دهه فجر امسال خبر داد.
حسينعلي حاجي، ضمن گراميداشت ايام اله دهه مبارک فجر، اين طرح ها را شامل طرح هاي آب رساني، گازرساني، برق رساني، بهسازي ...

» ادامه
ابوالفضل پورعرب و حميرا رياضي هم آمدند
ادامه تصويربرداري «وضعيت سفيد» با حضور بازيگران جديد
«حميد نعمت الله» تصويربرداري مجموعه تلويزيوني «وضعيت سفيد» را با حضور بازيگران جديد ادامه مي دهد.
تصويربرداري مجموعه تلويزيوني «وضعيت سفيد» در حال حاضر در لوکيشني واقع در يک باغ حوالي تهران ادامه دارد و در اين لوکيشن بازيگراني نظير افسانه بايگان، مهين ...

» ادامه
آغاز ثبت نام پذيرفته شدگان رشته هاي نيمه متمرکز کنکور سال 88
گروه آزمون وسنجش : ثبت نام پذيرفته شدگان نهايي رشته هاي مختلف تحصيلي نيمه متمرکز آزمون سراسري سال 1388 در دانشگاهها و مراکز آموزش عالي محل قبولي، از امروز سه شنبه 27 بهمن ماه آغاز و تا يکشنبه 2 اسفندماه ادامه دارد .
به گزارش خبرنگار آفرينش ، پذيرفته ...

» ادامه
مسابقات کشتي فرنگي جام جهاني
ايران قهرمان جهان شد
تيم ملي کشتي فرنگي کشورمان در فينال مسابقات کشتي فرنگي جام جهاني در جدال با ترکيه قهرمان دوره پيشين رقابتهاي جام جهاني با نتيجه 4 بر 3 به پيروزي دست يافت و بر سکوي نخست جهان ايستاد.
تيم ايران که در سه ديدار قبلي خود تيم هاي کوبا، منتخب اسکانديناوي ...

» ادامه
با تاکيد بر عدم مشکل در اياب و ذهاب دانشجويان به مجتمع جديد;
رييس واحد اروميه: انتقال دانشجويان به مجتمع شماره 3 همراه با ارايه خدمات شهري خواهد بود
رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اروميه با تاکيد بر عدم مشکل در رفت وآمد دانشجويان به مجتمع جديد دانشگاهي، گفت: انتقال دانشجويان به مجتمع شماره 3 اين دانشگاه همراه با انتقال خدمات شهري به اين منطقه خواهد بود.
دکتر خدابخش در گفت وگو با ايسنا، با بيان اينکه ...

» ادامه
نارگيل ; چاق کننده و مقوي
درخت نارگيل شبيه نخل خرماست و اغلب در تمام ايام سال ميوه دارد. وزن اين ميوه گاهي به چند کيلوگرم مي رسد و ارزش تغذيه اي آن بيشتر در مغز آن نهفته است.
به طور کلي نارگيل شامل چندين پوسته است و مغز آن سفيدرنگ، شيرين و چرب است. درون آن نيز مايعي به نام ...

» ادامه
نايب رييس کانون عالي شوراهاي اسلامي کار:
نرخ تورم در تعيين دستمزدها خيلي ملاک نيست!
نايب رييس کانون عالي شوراهاي اسلامي کار سراسر کشور با بيان اينکه اگر کاهش نرخ تورم ثابت شود نيازي به افزايش دستمزدها نيست، از عدم توجه به سبد هزينه هاي خانوار در تعيين حداقل دستمزدها انتقاد کرد.
اوليا» علي بيگي در گفت وگو با مهر درباره دستمزد کارگران ...

» ادامه
فرماندار رباط کريم :
انقلاب اسلامي ثمره خون 70 هزار شهيد است و نبايد به آن آسيبي برسد
رباط کريم -خبرنگار آفرينش
مردم خدا جو و مسلمان شهرستان رباط کريم همگام با مردم ايران اسلامي حماسه ديگري را براي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران هديه آوردند .
بر همين اساس هزاران نفر از مردم مومن و خدا جوي شهرهاي شهرستان ربا ط کريم با مشت هاي گره کرده ...

» ادامه
تصويربرداري مجموعه نوروزي "زن بابا" ادامه دارد
تصويربرداري مجموعه تلويزيوني "زن بابا" به کارگرداني سعيد آقاخاني و تهيه کنندگي ايرج محمدي و مهران مهام براي نوروز شبکه سه ادامه دارد.
اين مجموعه بر مبناي فيلمنامه عليرضا کاظمي پور و سعيد جلالي در 15 قسمت 45 دقيقه اي براي ايام نوروز شبکه سه تهيه مي ...

» ادامه
طومار خبرنگاران و شاهدان براي شريفي
شايد مهدوي کيا بخشيده شود
کميته انضباطي فدراسيون فوتبال امروز در مورد محروميت مهدي مهدوي کيا کاپيتان تيم فوتبال استيل آذين تصميم گيري خواهد کرد.
به گزارش فارس،20 نفر از خبرنگاران و شاهدان که در زمان برگزاري ديدار دو تيم استيل آذين و فولاد خوزستان در کنار زمين حضور داشتند استشهادي ...

» ادامه
کريم باقري کاپيتان پرسپوليس: با هيچ کس مشکل ندارم
کريم باقري کاپيتان پرسپوليس در واکنش به شايعه اختلاف با شيث رضايي گفت: با هيچ کس مشکل ندارم و کار خودم را انجام مي دهم.
باقري در گفت و گو با فارس بازي روز جمعه مقابل مقاومت سپاسي شيراز را سخت دانست و افزود: تمام بازي ها تا پايان فصل دشوار است. مقاومت ...

» ادامه
با دانشگاه ها
دانشگاه آزاد اسلامي واحد شوشتر
دانشگاه آزاد اسلامي واحد شوشتر در سال 1369 با پذيرش 60 دانشجو در دو رشته کارداني و در يک ساختمان محقر استجاري تاسيس شد و کار خود را رسما آغاز کرد.
در اندک زماني کوتاه و با حمايت هاي خوب مردم شوشتر و مسئولان زميني جهت احداث سايت اصلي اين دانشگاه خريداري ...

» ادامه
همزمان با جشن سي و يکمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي صورت گرفت:
افتتاح کلينيک هاي تخصصي واحد دندانپزشکي در بيمارستان بوعلي
همزمان با ايام الله دهه فجر و جشن سي و يکمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، کلينيک هاي تخصصي واحد دندانپزشکي دانشگاه آزاد اسلامي در بيمارستان بوعلي با حضور معاونين، مديران و مسئولين واحد افتتاح شد.
به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي واحد دندانپزشکي، ...

» ادامه
معاون وزير راه: متوسط سن ناوگان هوايي کشور افزايش يافت
معاون وزير راه و ترابري با تاييد اين مطلب که متوسط سن ناوگان هوايي کشور نسبت به سال گذشته افزايش يافته است، گفت: هم اکنون متوسط سن ناوگان هوايي کشور7 18/ سال است.
رضا نخجواني در گفت وگو با باشگاه خبري فارس با تاکيد بر اينکه انتخاب و خريد هواپيما برعهده ...

» ادامه
گل گشت
استان مازندران

در شمال کشور جمهوري اسلامي ايران و با وسعتي معادل 23756 کيلومتر مربع حدود 46 درصد از مساحت کشور را در بر داشته و هجدهمين استان از اين حيث در کشور محسوب مي گردد . درياي خزر درشمال ، استانهاي تهران و سمنان در جنوب و استانهاي گيلان ...

» ادامه
مسابقات ليگ برتر واترپلو باشگاههاي کشور
صدرنشيني دانشگاه آزاد اسلامي
هفته پانزدهم مسابقات ليگ برتر واترپلو باشگاههاي کشور با انجام 5 ديدار پيگيري شد که با پيروزي تيم هاي دانشگاه آزاد اسلاميتهران، صنعت ذغال کرمان، هيئت شناي زنجان، فولاد ماهان سپاهان و تساوي دو تيم هم خانواده نفت و گاز گچساران مقابل نفت اميديه همراه بود.
گفتني ...

» ادامه
مسابقات ليگ برتر تکواندو باشگاه هاي کشور
پيروزي دانشگاه آزاد اسلامي در ديداري سخت و نفسگير
تيم تکواندو دانشگاه آزاد اسلامي با برتري مقابل فولادماهان اصفهان، زمينه صعود تيم گاز فجر جم را به صدر جدول رده بندي اين رقابت ها فراهم آورد.
به گزارش مهر، سالن توحيد شهرجم شاهد برگزاري هفت ديدار از هفته هاي پنجم و ششم ليگ برتر تکواندو بود که در مهمترين ...

» ادامه
آگهي صفحه اول

» ادامه
آگهي صفحه 2

» ادامه
آگهي صفحه 3

» ادامه
آگهي صفحه 6

» ادامه
آگهي صفحه 7

» ادامه
آگهي صفحه 8

» ادامه
آگهي صفحه 9

» ادامه
آگهي صفحه 11
به همت بانک ملي ايران
بانک کارگشائي براي رفع نيازهاي فوري مردم در رشت گشايش يافت
بانک ملي ايران به عنوان بانک امين مردم به يکي از خواسته هاي طولاني مدت آحاد مردم جامه عمل پوشاند و با راه اندازي نخستين شعبه بانک کارگشائي ...

» ادامه
سياسي
كوتاه از سياست
سرمقاله
ميز خبر
خبر و دانشگاه
كوتاه و خواندني
دانش و پژوهش
كوتاه و خواندني
اقتصاد و بازار
كوتاه و خواندني
مرز پرگهر
ايران زمين
دريچه هنر
كوتاه هنري
آزمون و سنجش
كوتاه و خواندني
معرفي رشته هاي تحصيلي
ورزشي و در قلمرو ورزش
گام اول
نگاه
ياد داشت
علم و ورزش
كوتاه و خواندني و سوت پايان و دقيقه 90
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته

اين نسخه 8485 بار ديده شده است

شیدراوی - نرم افزار ایجاد نشریه الکترونیکی و نشر الکترونیک

 
سياسي
خبر و دانشگاه
دانش و پژوهش
اقتصاد و بازار
مرز پرگهر
دريچه هنر
آزمون و سنجش
ورزشي و در قلمرو ورزش
آگهي هاي روزنامهنظرسنجی
نظر شما در مورد راه اندازي قسمت نظر سنجي در سايت روزنامه آفرينش چيست

عالی است
خوب است
مناسب نيست