جستجوي پيشرفتهبرو جستجو
پیوندها ÏÑíÇÝÊ Pdf ÏÑÎæÇÓÊ ÇÔÊÑǘارتباط با ماآرشيوشناسنامهصفحه اصلي
تاریخ 1386/01/20 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران - دوشنبه نسخه شماره 2730
 

دانشگاه آزاد اسلامي قزوين قهرمان دومين دوره مسابقات بين المللي روبوکاپ آزاد ايران شد
مهلت ثبت نام دوره هاي کارشناسي فراگير پيام نور
خودرو امسال گران نمي شود

 دومين دوره مسابقات بين المللي روبوکاپ ايران در قالب 15 ليگ و 361 تيم از تاريخ 16تا 18 فروردين با قهرماني تيم واحد قزوين به کار خود پايان داد. دکتر جاسبي در مراسم اختتاميه دومين دوره مسابقات بين المللي روبوکاپ آزاد ايران با حضور معاونان پژوهشي و پارلماني اين دانشگاه، جمعي از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي و سفراي کشورهاي اسلامي برگزار شد.

معاون آموزشي سازمان سنجش در گفتگو با آفرينش اعلام کرد:
تمديد مهلت ثبت نام متولدين 66 و آموزگاران ديپلمه در کنکور
گروه آموزشي: معاون سازمان سنجش از تمديد مهلت ثبت نام متولدين نيمه دوم 66 و آموزگاران رسمي ديپلمه تا 23 فروردين ماه خبر داد.
دکتر حسين توکلي در گفتگو با آفرينش افزود: به منظور فراهم آوردن تسهيلات بيشتر براي متولدين سال 66 و آموزگاران رسمي ديپلمه آموزش و پرورش، مهلت ثبت نام براي شرکت در آزمون تا پايان وقت اداري روز پنج شنبه 23 فروردين تمديد شد.
وي با اشاره به اينکه با اشاره به اينکه ثبتنام کنکور 86 متولدين نيمه دوم سال 66 به صورت اينترنتي انجام مي شود، گفت: از آنجا که داوطلبان مذکور مشمول نظام وظيفه بودند، امکان ثبت نام در کنکور را نداشتند.
وي اظهار داشت: داوطلبان شرکت در آزمون تا تاريخ مذکور مي توانند به باجه مرکزي پست در هر شهرستان و در تهران به يکي از مناطق پستي 11، 13، 14، 15، 16، 17و 18 مراجعه کنند و پس از دريافت پرداخت وجه ثبت نام دريافت کارت اعتباري مربوط و دفترچه راهنماي شماره يک آزمون سراسرس سال 86 و مطالعه دفترچه مذکور به سايت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه و بر اساس دستورالعمل هاي مربوطه، نسبت به تکميل تقاضانمه ثبت نام اقدام نمايند.
توکلي گفت: طي هماهنگيهاي صورت پذيرفته با وزارت آموزش و پرورش، از اين پس آزمون کارداني ناپيوسته فرهنگيان به طور مجزا برگزار نميشود و اين آزمون در آزمون کنکور سراسري ادغام ميشود.
معاون سازمان سنجش با اشاره به اينکه ادغام اين دو آزمون سبب کاهش هزينهها و صرفه جويي در وقت و ارتقاي کيفيت آزمون و سنجش بهتر داوطلبان ميشود، افزود: بر اين اساس آموزگاران ديپلمه رسمي وزارت آموزش و پرورش ميتوانند با ثبتنام در کنکور سراسري ضمن انتخاب رشتههاي ويژه خود ميتوانند ساير رشتههاي تحصيلي آزمون سراسري را نيز انتخاب کنند. معاون سازمان ...
» ادامه
حسيني: چون معمول نبود عذرخواهي انگليس منتشر نشد

گروه سياسي: در شرايطي که آزادي ملوان هاي بريتانيايي بدون تحقق شرط ايران درباره عذرخواهي رسمي دولت انگليس از جمهوري اسلامي موجي از انتقادات را برانگيخته است، سخنگوي وزارت خارجه اعلام کرد که نامه سفارت انگليس در تهران "نامه عذرخواهي" بوده و فقط به اين ...

» ادامه
ديدار مفتي اعظم سوريه با آيت ا... هاشمي رفسنجاني

گروه سياسي: آيت الله "هاشمي رفسنجاني" رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام در ديدار با شيخ بدرالدين حسون" مفتي اعظم سوريه تاکيد کرد که اتحاد مسلمانان زاويه عمل دشمنان اسلام را بسيار محدود مي کند . به گزارش روابط عمومي مجمع تشخيص مصلحت نظام ، هاشمي رفسنجاني ...

» ادامه
متکي: هيچ هياتي را از انگليس براي مذاکره نپذيرفتيم
گروه سياسي: منوچهر متکي در مورد صحت و سقم سفر يک هيات نظامي انگليسي به ايران براي مذاکره در مورد سرنوشت نظاميان انگليسي اعلام کرد: ما هيچ هياتي از انگليس را براي گفتگو در اين زمينه نپذيرفته ايم. وزير امور خارجه که در ميزگرد برنامه کنکاش شبکه جهاني جام ...
» ادامه
لايحه مديريت مصرف سوخت سلب فوريت شد
آفرينش: نمايندگان مجلس ديروز پس از تصويب کليات لايحه توسعه حمل و نقل عمومي و مديريت مصرف سوخت براي بررسي بيشتر اين لايحه به سلب فوريت آن راي مثبت دادند. با تصويب کليات لايحه يک فوريتي توسعه حمل و نقل عمومي درون شهري و مديريت مصرف سوخت تعدادي از نمايندگان ...
» ادامه
انتقاد يک نماينده از تعطيلي طولاني مجلس
آفرينش: "داريوش قنبري" نماينده ايلام در اولين جلسه مجلس پس از تعطيلات نوروزي در يک تذکر آئين نامه اي نسبت به طولاني بودن تعطيلات مجلس در ايام نوروز انتقاد کرد. وي با استناد به مواد 84 و 85 آئين نامه داخلي مجلس با اشاره به تعطيلات مجلس گفت: در ايام نوروز ...
» ادامه
انتقاد از بدرقه ملوانان توسط احمدي نژاد
آفرينش: "اسماعيل جبار زاده" عضو فراکسيون اقليت مجلس در آغاز جلسه علني ديروز مجلس در تذکر آئين نامه اي خود نسبت به بدرقه رئيس جمهوري و هيات دولت در کاخ رياست جمهوري در جريان آزادسازي ملوانان متجاوز انگليسي اعتراض کرد. جبارزاده نماينده تبريز با استناد ...
» ادامه
انتقاد نماينده دماوند از اجرايي نشدن مصوبات استاني
آفرينش: سيداحمد رسولي نژاد نماينده دماوند ديروز در نطق پيش از دستور خود ازمحمود احمدي نژاد به دليل اجرايي نشدن مصوبات استاني انتقاد کرد.نماينده مردم دماوند و فيروزکوه با اشاره به سفر رييس جمهور در مهرماه گذشته به حوزه انتخابيه اش، گفت: مواردي در آن ...
» ادامه
درخواست موضع گيري قاطع درباره فيلم 300
آفرينش: سيد جلال يحيي زاده نماينده تفت و ميبد در تذکري به وزير امور خارجه، خواستار موضع گيري قاطع نسبت به دولت هايي که با اجازه پخش فيلم هاليوودي 300 عليه ايران جنگ رواني به راه انداخته و با تحريف تاريخ به ملت ايران توهين کردند، شد. يحيي زاده در اين ...
» ادامه
آندرانيک تيموريان هافبک تيم بولتون انگليس :
آرزويم بازي در ليگ قهرمانان اروپاست

آندرانيک تيموريان با دو گلي که در ديدار بولتون با ويگان به ثمر رساند نخستين بازيکن ايراني لقب گرفت که موفق به گلزني در ليگ برتر شده است.
آندو در دومين ديداري که به عنوان بازيکن اصلي براي بولتون به زمين رفت، دو گلي زد که سبب شد تيمش با کسب سه امتياز ...

» ادامه
گزارش آفرينش ازنشست خبري سومين جشنواره تئاتر تک
حسين فرخي: جشنواره تئاتر تک بين المللي مي شود
نشست خبري سومين جشنواره سراسري تئاتر تک صبح ديروز با حضور" حسين فرخي" دبير جشنواره و" اسماعيل فلاح "- رئيس حوزه هنري خراسان جنوبي در تالار انديشه حوزه هنري برگزار شد . در ابتداي اين نشست اسماعيل فلاح ضمن تشريح برنامه هاي اجرايي اين جشنواره گفت: سومين ...
» ادامه
زمينه هاي اساسي مهاجرت درايرانکوتاه و خواندني
مقدمه
امروزه يکي از مسائل مورد علاقه پژوهشگران علوم اجتماعي و اقتصاد، بررسي مهاجرت از زواياي مختلف است ودراين راه از ابزارهاي بسيار متنوعي، انواع نمودارها وشاخص هاي توصيفي تا مدل هاي پيچيده رياضي استفاده مي کنند. دراين ميان مهاجرت داخلي سهم عمده اي ...

» ادامه
معاون آموزشي دانشگاه تربيت معلم :
برنامه پنج ساله دانشگاه تا سال 1390 تدوين شد
معاون آموزشي دانشگاه تربيت معلم تهران گفت: يکي از سياست هاي وزارت علوم در دانشگاهها، ايجاد و توسعه رشتههاي بين رشتهاي و افزايش دورههاي تحصيلي تکميلي است.
دکتر جعفري در گفتگو با ايسنا اظهار کرد: بر اساس تصميمات اتخاذ شده در جلسه معاونين آموزشي دانشگاه ...

» ادامه
رئيس کميسيون آموزش و تحقيقات مجلس شوراي اسلامي:
جايگاه رياست اتحاديه دانشگاه هاي جهان اسلام بستري مناسب براي رسيدن به انسجام اسلامي است
آنا: دکتر علي عباسپورتهراني فرد در خصوص کسب عنوان رياست اتحاديه دانشگاه هاي جهان اسلامي توسط دکتر جاسبي گفت: اتحاديه دانشگاه هاي جهان اسلام بستري مناسب براي ايجاد همفکري و نزديکي بيشتر ميان مسلمانان و رسيدن به انسجام اسلامي است.
رئيس کميسيون آموزش ...

» ادامه
خطوط هوايي منتظر ابلا غ مصوبه مجلس
رييس سازمان هواپيمايي ايران گفت: خطوط هوايي کشور با بررسي چگونگي اجرايي شدن حذف يارانه سوخت هواپيما در نشست هاي مشورتي، منتظر ابلاغ مصوبه مجلس شوراي اسلامي هستند.حسين خانلري در مصاحبه با واحد مرکزي خبر افزود: براي جلوگيري از بروز آثار منفي ناشي از اجراي ...
» ادامه
بازپرداخت اقساط وام 18 ميليون توماني مسکن مشخص شد
بازپرداخت اقساط وام 18 ميليون توماني مسکن به روش پلکاني مشخص و به شعب بانک ها ابلاغ شد.
به گزارش فارس، ميزان بازپرداخت اقساط وام 18 ميليون توماني مسکن به روش پلکاني پس از يک تاخير کوتاه مدت تعيين و به شعب مختلف بانک ها ابلاغ شد.
بنابراين گزارش، متقاضياني ...

» ادامه
مهدي مهدوي کيا هافبک تيم هامبورگ :
اول به هامبورگ فکر مي کنم ، بعد به جدايي
تيم هامبورگ که در اين فصل رقابت هاي بوندسليگا خطر سقوط به دسته دوم را حس مي کرد با تغيير مربي خود و درخشش بازيکنان خود از جمله مهدي مهدوي کيا از خطر سقوط نجات يافت .
مهدوي کيا که در چند بازي اخير هامبورگ نقش بسزايي در بالا آمدن اين تيم از انتهاي جدول ...

» ادامه
ديدار صفار هرندي با اهالي تئاتر
خانه تئاتر با کمک وزارت ارشاد ساخته مي شود
وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در ديدار با اعضا» هيئت مديره خانه تئاتر با اشاره به پيشرفت هاي کشور در عرصه هاي مختلف بر نسبت نزديک ميان هنر با مقوله فناوري تاکيد کرد و از هنرمندان خواست مراقب باشند از کاروان پيشرفت کشور عقب نمانند.
روابط عمومي وزارت فرهنگ ...

» ادامه
زنگ سلامت در مدارس اردبيل به صدا درآمد
نمايشگاه سلامت در اردبيل
اردبيل - خبرنگار آفرينش
همزمان با هفته سلامت، اولين روز سلامت که با عنوان سلامت و ايمني نامگذاري شده بود، زنگ سلامت با حضور جمعي از مسئولان آموزش و پرورش و مسئولان ورزشي و علوم پزشکي اردبيل در مدارس اردبيل به صدا درآمد.
معاون پرورشي و تربيت بدني ...

» ادامه
معاون پارلماني وزارت علوم: رياست اتحاديه دانشگاه هاي جهان اسلام جايگاه مهمي براي ايجاد انسجام ميان کشورهاي اسلامي است
فارس: معاون پارلماني وزارت علوم با اشاره به انتخاب مجدد جاسبي به عنوان رياست اتحاديه دانشگاه هاي جهان اسلام، تاکيد کرد که کسب اين عنوان فرصتي مناسب براي تبيين مواضع جمهوري اسلامي ايران در جهان اسلام است.
سيد محمد حسيني با اعلام اين مطلب، افزود: رياست ...

» ادامه
سيمين اميريان دستاوردهاي سفر لهستان را تشريح کرد
سيمين اميريان; نويسنده، مدرس و کارگردان تئاتر که به تازگي به همراه 21 تن از کارگردانان جوان تئاتر ايران از لهستان بازگشته دستاوردهاي گروه را پس از بازگشت از اين کشور تشريح کرد.
سيمين اميريان، درباره اين سفر به سايت ايران تئاتر گفت:"در اين سفر با تئاتر ...

» ادامه
برگزاري 3 تجمع دانشجويي به مناسبت روز ملي فناوري هسته اي
مدير روابط عمومي سازمان بسيج دانشجويي: جنبش دانشجويي موتور محرکه نظام است
ايسنا: تشکل هاي دانشجويي به دعوت بسيج دانشجويي دانشگاه هاي سراسر کشور در قالب برنامه هاي جشن، تجمعات اعتراض آميز و نشست هاي علمي روز ملي فناوري هسته يي را گرامي مي دارند.
مدير روابط عمومي سازمان بسيج دانشجويي در اين زمينه گفت: به مناسبت بيستم فروردين ...

» ادامه
رييس جمهوري:
خريد نقدي گندم از کشاورزان اقدام جسورانه اي بود
رييس جمهوري قاعده تحول را وجود مديران جسور و اهل تصميم گيري هاي بزرگ در صحنه دانست و گفت: از مديرعامل بانک ملت که در طرح ارزشمند خريد نقدي گندم از کشاورزان جسورانه جلو آمد قدرداني مي کنم.
به گزارش روابط عمومي بانک ملت، دکتر محمود احمدي نژاد در مراسم ...

» ادامه
مشکل جديد استقلال
اتمام قرارداد 15 بازيکن در انتهاي اين فصل
با پايان مسابقات فصل جاري ليگ برتر قرارداد 15 بازيکن تيم فوتبال استقلال به اتمام مي رسد و اين در حاليست که هنوز از سوي مسوولان باشگاه اقدامي براي تمديد قرارداد آنها صورت نپذيرفته است.
گفتني است درحاليکه تمام تلاش مسوولان باشگاه استقلال معطوف به کسب ...

» ادامه
مسعود اقبالي مربي سابق استقلال :
عملکرد ملي پوشان اميد قابل تقدير است
نتايج ضعيف تيم اميد کشورمان در چهارچوب مرحله مقدماتي المپيک پکن باعث ناراحتي بسياري از فوتبالدوستان کشورمان شده است .
در اين خصوص مسعود اقبالي مربي پيشين تيم فوتبال استقلال تهران گفت: در شرايطي که تيم ملي اميد فاقد برنامه ريزي اصولي و مديريتي منسجم ...

» ادامه
20 فروردين ماه; چهاردهمين سال روز شهادت سيد مرتضي آويني
آويني در شهريور سال 1326 در شهر ري متولد شد. تحصيلات ابتدايي و متوسطه ي خود را در شهرهاي زنجان، کرمان و تهران به پايان رساند و سپس به عنوان دانشجوي معماري وارد دانشکده ي هنرهاي زيبا دانشگاه تهران شد. او از کودکي با هنر انس داشت; شعر مي سرود. داستان و ...
» ادامه
نخستين نشان المپياد جهاني طراحي شهري انتخاب شد
نخستين نشان المپياد جهاني طراحي شهري امروز شنبه 18 فروردين ماه در محل فرهنگستان هنر مورد داوري 10 گرافيست و معمار برجسته کشور قرار گرفت و سه اثر برگزيده انتخاب شدند. برنده اول اين مسابقه بين المللي، سني کاروسوگلو از کشور قبرس بود. اين نشان به عنوان نشان ...
» ادامه
به منظور توسعه فضاي سبز بوستان ها صورت مي گيرد;
احداث بوستان هاي روستايي در اردبيل
اردبيل - خبرنگار آفرينش
مدير کل منابع طبيعي استان اردبيل گفت: به منظور توسعه و گسترش فضاي سبز در اين استان، بوستان هاي روستايي احداث مي شود .
رحيم فرزانه در جلسه شوراي هماهنگي روساي ادارات منابع طبيعي استان اردبيل گفت: اين بوستان ها در صورت وجود منابع ...

» ادامه
در جلسه مشترک فرمانداران و بخشداران استان يزد مطرح شد;
عدم رضايت از عملکرد دستگاه هاي اجرايي استان يزد در پرداخت سهام عدالت
يزد - خبرنگار آفرينش
اولين جلسه مشترک فرمانداران و بخشداران استان يزد با معاونين استانداري در سال 86 برگزار شد.
به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي استانداري يزد در اين جلسه که به منظور بررسي و رسيدگي به مشکلات مناطق مختلف استان و پيگيري مصوبات سفر ...

» ادامه
با صدور بيانيه هاي جداگانه صورت گرفت
قدرداني تشکل هاي سياسي- اسلامي و اعضاي هيات علمي دانشگاه آزاد اسلامي از دکتر جاسبي
آنا: تشکل هاي سياسي- اسلامي و اعضاي هيات علمي واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي فيروزآباد، سروستان، استهبان، شاهرود و سمنان با صدور بيانيه هاي جداگانه اي از فعاليت هاي ارزنده دانشگاه آزاد اسلامي، تلاش هاي سازنده دکتر جاسبي، اقدام نمايندگان مجلس شوراي اسلامي ...
» ادامه
آگهي صفحه اول

» ادامه
آگهي صفحه 2

» ادامه
آگهي صفحه 6

» ادامه
آگهي صفحه 7

» ادامه
آگهي صفحه 9

» ادامه
ورزشي
درگيري در تمرينات استقلال شايعه است
كوتاه وخواندني از سوت پايان ودقيقه 90
سياسي و سياسي خارجي
کوتاه و خواندني
هنري
اخبار كوتاه هنري
روزنه
چشم انداز هنر
استانها و شهرستانها
کوتاه و خواندني ايران زمين و گل گشت
دانشگاه
کوتاه و خواندني
يادداشت
دانشگاه و خبر
کوتاه و خواندني
اقتصادي
افزايش 6 واحدي شاخص هاي بورس
بازار سكه وارز
کوتاه و خواندني
صفحه اصلی - شناسنامه آفرینش - آرشیو آفرینش - ارتباط با ما - درخواست اشتراک - پیوندها - جستجوی پیشرفته

اين نسخه 4622 بار ديده شده است

شیدراوی - نرم افزار ایجاد نشریه الکترونیکی و نشر الکترونیک

 
ورزشي
سياسي و سياسي خارجي
هنري
استانها و شهرستانها
مقاله
دانشگاه
دانشگاه و خبر
اقتصادي
آگهي هاي روزنامه آفرينشنظرسنجی
نظر شما در مورد راه اندازي قسمت نظر سنجي در سايت روزنامه آفرينش چيست

عالی است
خوب است
مناسب نيست